Kadınlar Kulübü Günlük

Slm günlükçüm
Nasılsın bakalım?
Benmi?
Ben bağladım psikopata yuvarlanıyorum işte:lepi:
Arada yokluyorum acaba bişeye kızarmıyım diye
Tık yok bende günlük
Çekmecelere kadar aradım bugün
Nerede benim eski huylarım
Sanırım psikopat takılmak hayata böyle bişey
Dünya yansa bir tutam otum yanmıyor benim:lepi:

'otobüsler paylaştığı kadar duygularımı benimle başka kimse paylaşmış mıdır acaba sevdiğim? otobüsler kadar olmadın bana.. olamadın. yanımdasın ama dokunamıyorum yakacakmışsın gibi. korkuyorum ama düşünmekten alamıyorum kendimi. yanıyorum ama vaz geçemiyorum etrafında dönmekten... her görüşte sana biraz daha hayran kalmak, her konuşuşta biraz daha az hissetmek kendini... öyle az hissediyorum ki hislerim bile benden çokmuş ama senden azmış gibi geliyor... ama aslında kelime dağarcığımın anlatamaya yetmeyeceği kadar da çoklar. anla bendeki çokluğunu ama aslında tekliğini...'

bugün yine eve dönüş otobüs seyrinde ben ve göz yaşlarım eşlik ettik birbirimize.. her şey bundan ibaretmi ki güllük, azlık ya da çokluk varlık ya da yokluk? bugün ölüp gitsem ne düşünecek ardımdan merak ediyorum.....

Son düzenleme:
günnük,
benim eski sevgililerim niye manyak oluyy acep sorup duruyorum kendime. geçmişte bıraktığım insanlar taaak yeniden girmeye çabalıyo.
amaa bu sefer izin vermediğim gibi yıktım geçtim ortalığı. tek telefonla hemide:KK70:
evde oturduğuma bakma dünyayı msnden idare ediyorum resmen.
bu azar sayın eski sevgilime 3 sene yeter. adam olsun ama!

bugün sevgilimlen buluştum ne zamandır kendime mp3 player alcam alcam diye başının etini yediğim için yine mp3 playerlara bakıp ayyyy bu çok güzell diye yavşarken tak diyip alıp ödedi.
yaaa hemide benim cimri sevgilim. tabi sonrasında ne yemek ısmarlıyosun diyince gözlerine melul melul baktım malum bütün paramı online alışveriş yapıp bitirmiştim:KK70:
paran yok dimi düdük diyip bana zorlaaaa burgerden menü yidirdi bide. aç karnımı doyurdu:KK70: saolsun sevdiceğim.

güya bugün kuaföre gidip saçımı kestircektim filan. yalan oldu. üşendim gitmeye.

sonraaa msn adresimi değiştirdim çünkü başıma iğrenç bi olay geldi! onu anlatmak istiyodum asıl.

geçen sene sevgilim ben, onun kankası ve onun bi arkadaşı buluşmuştuk. ayak üstü 20 dakka. iki gün önce msnden biri ekledi ismi tanıdık olunca kabul ettim. çocuk demez mi ben seni şurda gördüm çok etkilendim 1 senedir adresini istiyorum arkdaştan kısmet bugüneymiş diye.

dedim nerde gördün şurda dedi. yanımda kim vardı dedim sevgilin ve ahmet vardı (atıyorum ismi) diyince başımdan aşağı kaynar sular indi. dedim siz ne kanıbozuksunuz. ulan ben o adamın 2-3 günlük kız arkadaşı diilim 4 yıldır çıktığı kızım. adam mısınız siz diye bir sürü saydıııııım.

sevgilim geldi msne o sırada. kopyladım yazıları bi güzel ona. kendisi dağıtmış ortalığı. yakın arkadaşı dahil. msnini değiştiriyosun derhaal bebeğim didi bi güzel. aşkitomu kırcama dedim değiştirdim:)

işin güzel yani acaip kıskanan sevgilim süper güzel davranmaya başladı. çaktırmıyo ama.

öptüm şekerim seni. mucunnnk

günlük bugün hep fasulye topladım :dance::tomato: gözlerimi kapatınca sırık sırık fausulyeler görüyorum kafamçokkarıştı ne diyem zemuszemus sonra akşam eve geldik msn de kız arkadaşımla yazıştım Almanyadan istiyorlarmış nişanlanacakmış üniversite mezunu bir kız çokta kültürlü bir arkadaşım burda iş bulamadım belki orda bulurum dedi.inşallah bonus kıvırcıkım için en iyisi olur :Saruboceq::Saruboceq:

Günlük dümbeleği
Bugün çok güzel bir gündü ama senin gibi sır tutmayan bi dümbeleğe anlatır mıyım sanıyorsun ha ha lülülülülülü
Yine de çıtlatiym azcık,çıtttt laelaelaelaelae

Gunluk...

Acayip mutluyum yerimde duramiyorum!!!

Ben Varyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Teyze Oldummmm :teytey::asigim:

Allah'im Ege'me Kardesimle Ve Esiyle Beraber Uzun Omurler Ver :Saruboceq:

Günaydın pembişimm

Dün yırttım dedim sana ama; dün geceden beri burun ucumda ağrılar başladı hafiften.
Dua edip duruyorum ağrım olmasın diye.
Ama bu da benim salaklığımdan kaynaklanıyor.
Ağrı kesicimin üzerinde sabah-akşam tok karnına alınacak yazıyor.
Ben onu sabah alacak anlamış ve 2 gündür tek ağrı kesici ile idare ediyormuşum :eek:klava:
Ama çok şükür çok ağrım yok.
Midem çok fena, o da kan yutup durmaktan kafamçokkarıştı
Birazdan doktora gideceğim, tamponlarım alınacak.
Ödüm kopuyor tamponlar alınırken canım acıyacak diye senağlama
Bol bol yatıp dinleniyorum.
Gözlerim çok şiş ve birazcık mor.
Sağ gözüm yarısına kadar kanlandı. Belki doktor damla yazar bugün.
Keyfim fena sayılmaz, orta şekerim.
Bugünlük haberler bu kadar pembişim.
Benim için dua eden, arayan, soran herkesten Allah bin kez razı olsun.
Sanırım bundan sonra daha çok duaya ihtiyacım var :Saruboceq:
Sonra görüşürüzz :eek:

günaydın günlüğüm ben sahta gülüşlerle hayatıma devam ediyorum ve kendimi kandırıyorum devamlı hayatı yaşmamaı sorguluyorum yanım yanıyor ama kimseye söyleyemiyorum içim dertlerle doldu hangisini anlatayımki ben hiçbiryerde huzurlu değilim be günlük dün akşam arkadaşalarımla gezdim ama aklımda o vardı arkadaşımın bebeişide vardı çok şekrdi rabbim banada nasip edermikli diycem olmıycak ben hala beni bırakıp gideni düşünüyorum sadece uyurken rahatım be günlük o yakında evleniyor ben acı çekiyorum hiçmi aklına gelmiyorum hiçmi merak etmiyor etmiyor demi günlük etse arardı söylediği her söz yalandı dimi ama ben hala unutamıyorum adaletmi be günlük beni tek kalemde sileni silemiyorum herşeyi boşverdim yaşamak için yaşıyorum hedeflerim yok artık umrumda değil hiçbirşey benden hiçbirşey olmaz hergün topla kendini diyorum akşma dersine çalışcaksın ondan intikamını böyle alacaksın hayalini gerçekleştirerek madem beni çalışmak istemem yüzünden bıraktı çalışcaksın diyorum hemde çok iyi bir yerlerde ama ben hala işiçi çırağıyım onun işçilerine verdiği ücreti bile alamıyorum be belkide haklıydı her neyse geçek yaşma devam edilim acılarla boğuşmaya bakalım sonum ne olcak

günlük ben kardeşimi çok özledim senağlama

kampta taa uzaklarda , mesac attım beni çok özlemiş :gitme:

bitsin bu maçlar bi an önce de gel ya mafoldumben

çok seviyorum seni çok canım ciğerim :asigim:

Güünüküm günaydııın zemuszemus
Bugün keyfim yerinde dünde böle içim kıpır kıpırdı bi tuhaftı :dance:
Dün akşam evimize gittik hihoyyyt
Giriştik temizliğe ama ne temizlik gece 10du herüfüm anca acıktım dedi naniknanik
sofra hazırdı zaten oturduk
o yedi ben baktım saat 10 olmuş ben yemek yer miyim o saatten sonra
tırtıkladım tabağın ucundan :jeyyar:
Çok yoruldu aşkitom ama değdi valla vereliniortak

arka balkon kullanılmadığından kuş pisliği içindeydi orayı temizledi,
belim sorunlu olduğu için ağır kaldıramıyorum
koltukları kaldırdı salonun yerlerini sildi,
koltukların yerini değiştirdik maksat değişiklik olsun zemuszemus

Yoruldun bırak ben yapıyım diyorum
yok senin belin ağrıyor sen git içeri dedi
bende dağınıklıkları falan topladım fazlalıkları çıkardım attım
koca bi koli çöp çıkardım kapıya sositososito
biriken eski gazeteler, kırılan ama yapıştırılsın die son bi senedir bekleyen puzzlemin çerçevesi, ütü masasının kırılan teli, boş ayakkabı kutuları vs vs bi sürü ıvır zıvır attım evden süper oldu hihoyyyt

bu akşamda kvalidemlerden dönüşümüz çok geç olmazsa toz alıp arka odaları süpürüp mutfağı temizleyip evin temizliğini bitirmiş olcem kaydirigubbakcemile2
Üç hafta sonunda ev çok şükür temizlik yüzü gördü oooh bee hihoyyyt
Ter içinde kaldık ama değdi :lepi:
Bi de azar işitiyordum evi boşladım diye kaç yere yetişebilirim ki aynı anda ya

Kıyamadım ama çok yoruldu ya işten gelir gelmez temizliğe giriştik -tatlicadiarzu-
inşallah anlamıştır benim ne kadar yorulduğumu neden yetişemediğimi :gitme:
Nankörlük yaparsam da çarpılırım valla ellerine sağlık aşkitom pırıl pırıl etti evi, elleri dert görmesin kocikimin :asigim:

bu arada şimdi tlfu kapadım, annemler yola çıkmışlar geliyolaaar hihoyyyt hihoyyyt
çok özledim annemi mafoldumben neyse ki bitti tatilleri sositososito
bu akşam önce kvalideme sonra annemlere uğrarız sanırım

Son düzenleme:
Ne yazayım ki sana günlükcüm. Son zamanlarda kötü günler geçiriyorum. Tam herşey düzeldi derken yine yıkıldım.

aslında yazacak bişeyim yok şuan günlüküm
herşey bildiğin gibi, sorun yok çok şükür

en son yazan olarak kuzum u gördüm, dedim okuyayım ne yazmış acık gülerim dedim
ama bide ne göreyimm, kuzum pek dertliymişş
kıyamam, Allah yardımcısı olsun inşallah,
ne sorunu var bilmiyorum ama inşallah bu yıkılmanın ardından şahane bir ayağa kalkış yaşar opuyorumnanaktan

günlüğüm bugün allaha şükürler olsunki oğlumun ateşi normale döndü. sabah son iğnesinide yaptırdım. yarın yine doktor kontrolümüz var. bu arada oğlum mu nasıl? hala kuru kuru öksürüyor. inş. böbreğindeki taşıda dökmüştür. şöyle derin bi ohh çekeriz.sanada mutlu haberlerle döner yazarım inş.......

ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh canıma değsin
ben eltime dalmadan allah verdi müstehakkını.

bana hava atıyordu.
biz bu sene eşimin işlerinden dolayı köyümüze gidemedik.
tabi onlarda gidemedi.
köydeki dayımız burdan araba aldı, birinin arabayı götürmesi lazım.
bunlarda biz götürürüz ama masraflarımı ve işteyken alamadığım maaşımı isterim dedi.
biz tabi asla öyle bişi demeyiz.
bizimde gitmemizi istiyorsu dayımız ama biz gidemeyiz bu sene.
sonra dayı duymuş bunların para istediğini, demiş ki o kadar yabancı kişi varki sadece benzin parasına getiriyor.yeğenime ihtiyacım yok demiş.
bunlarda ortada kalmalarına mı yansın, yoksa rezil olmalarına mı?
ohhhhh canıma değsin..

" Ben susmayı öğrendim günlük...... denilen onca lafın, gözüme tek bir damla uyku girmeyen gecelerin ardından... sustum... bir daha konuşmamak üzere sustum... zaten istediğin de bu değilmiydi? zaten nefret etmiyomsun benden?? üzgünüm yeni farkına vardım senin için gereksiz olduğumun... ve affet beni olur mu? hayatında benimle geçirdiğin onca gereksiz an için.... nolur affet.... " :nazar::nazar:

Son düzenleme:
Günnüşş yaa annemi çok özledim.Sanırım gidemicem annemin yanına.Annemin gelmesine daha 1 hafta var.mafoldumben

X