Kadınlar Kulübü Günlük

bogazım hala agrıyo bu doktor ahmet anlamadı bu ısten galıba ılaclar bı fayda etmıyoo
onun harıcınde hala dusuncelı ve karamsarım..........

ben ne çok hata yapmışım meğer
gözüm kapalı bakmışım meğer
yıllar geçmış ben saymışım meğer
dostum sanıp aldanmışım meğer
yıllarca sürer sanmışım meğer
boşa kalbimi açmışım meğer

vakit kaybıydı diyemem ama sen hiç dostum olmamışsın meğer
olsun varsın pişman değilim biraz üzüldüm hepsi bu
ağlamam artık gidenlere ağlamam artık bitenlere
ağlamam artık üzenlere ihanet edenlere
ben ne çok hata yapmışım meğer
seni yokken var saymışım meğer
yollar gitmiş ben kalmışım meğer
aşkım deyip hapsolmuşum meğer
bir ömür sürer sanmışım meğer
ben boşa kürek çekmişim meğer
vakit kaybıydı diyemem ama senden çoktan vazgecmişim meğer
olsun varsın
pişman değilim
biraz üzüldüm hepsi bu
ağlamam artık gidenlere ağlamam artık bitenlere
ağlamam artık üzenlere ihanet edenlere

bugün bu şarkı her cümlesiyle beni anlatıyor günlük
bilmiyorum
beynim boş
birşey düşünemiyorum
hakkımızda hayırlısı ya

günnüşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş hihoyyyt
çok mutlu olabildimmmmmmmmmmmmhihoyyyt
kaçgündür akkabı alıcam kendime bulamıyodummm:1no2:
sezonsonu hep bitmiş kalanlardaaa asortik modeller istediğim gibi deildi
ama az önce pastaneye die çıktımmm birde baktım anaaaaa tam istediğim gibinn zemuszemus
girdim ve 2çift aldımmm çok sevinebildimmmmmmmmm
alkisalkisalkisalkisalkisalkis

cok yoruldummmm
annemin iş yerine gittik kardeşimle..yemek yedik..
ordan cıktık çarşıya gittik..elbise alcaktım bulamadım ( cumartesi-pazar düğün vardı giycektim ne güzel..
şimdide gelik..pestilim cıktı resmen cok yorgunummmm

sevgilim..
canım benim..
ne o aradı ne ben..
ya birbirimizin yokluguna alıstık ya da inadımız inat..

hayırlısı..

günnük nabıcam ben :çok üzgünüm:
çok kararsızım minikime evet desem mi..:sinifsinif:
iş ciddiyete binerse naparım evet istiodum aşık olmayı sevmeyi sevilmeyi ama bu kadar değil ki..:sm_confused:
minikim benden vazgecicek gibi değil.. ama ben kararsızımm...:çok üzgünüm:
Allah'ım sen sonumuzu hayır et.... :Saruboceq:

Günlük kardeşimle çok kötü kavga ettik...
Moralim çok bozuk.Neden herşey kötü gidiyor.Panik atağım tuttu yine.
Annemlerden kız arkadaşımda kalacağım diye izin istemiş
sevgilisinde kalmış.Çıldırıyorum günlük ne yapacağım bilmiyorum.
Kız çocuğu ne zormuş allahım...
Sen akıl fikir ihsan eyle...

Kafam öyle karışıkki babama anlatsam bir türlü, anlatmasan bir türlü bi kız beni öldürecek senağlama

selam günlüğüm,
çoktandır uğramıyorum buraya bilmem kac gün hafta oldu. ama yokluğunu hissettim. Alışmışım sana derdimi günümü anlatmaya...
ama biliyormusun alışmak çok kötü bişeymiş bunu bi kez daha anladım bu gün hemde çok iyi anladım. söz meclisten dışarı, senın için geçerli değil bu tabiikide...
bundan sonra yok öyle eski denise. bende gamsız diğer insanlar gibi, hiç bişey umusamayan bi insan olucam. çok zorluk çeksem bile en azından öyle görünmeye çalışacam yapacak bişey yok. Çünkü ben herşeyi kafaya takıyorum biliyorsun:çok üzgünüm:.
ama en çok canımı yakan. Hayatımda en değer verdiğim insanın bana bu günlerde böyle davranmasısenağlama. Çooook canımı yaktı bu gün çooook mafoldumben. Neymiş efendim biliyorsun işler çok yoğun bu aralar. çalışırsan çalış napiyim yani. bende her gün çalışıyorum. ama bi aramak mesaj atmak bu kadar zor olmamalı. anlayamıyorum gerçekten mafoldumben. tek bildiğim şu anda canımın çok yandığı. şu anda bile ağlıyorum sırf hep onun umursamazlıkları yüzünden. bi öyle bi böyle davranıyor yeeeetteeerrrr yaaaaasenağlama.

gece delik deşik bir uykudan sonra
sabahın 7sinden beri kızla uğraşıyorum.
zaten uykumu alamamışım sersem gibiyim,
bir de bütün gün kızı oyalayıp oyalayıp işyapmaya,yemek yapmaya çalıştım.
dışarı çıkamadık cok sıcak diye.
iyice bunaldım.
eşim gelsin diye geri sayım yaptım resmen.

nihayet geldi.
bu akşam 2 tane maç varmış.
arkadaşımı çağırayım mı dedi.
çağır tabi izleyin beraber dedim.
eşini de çağırmazsak ayıp olurmuş:bbo:
yahu neden ayıp olsun dedim ikna edemedim.
bir sürü anlattım,
su an evi toplamam lazım,
süpürmem lazım,
akşam yemeği bulaşığı duruyor,
kız daha uyumadı vs diye.
ve bunlar 1.5 saatte yaılacaktı.
tamam bi gayret hepsi yapılabilirdi ama,
benim bunları yapmaya ne isteğim ne de sonrasında bi de misafir ağırlamaya halim vardı.
anlatamadım.
suratını astı oturdu,
konuşmuyor benimle..

benim kocam böyle anlayışsızlıklar yapmazdı.
noluyor??

iyi peki,
sen evde oturup keyif yapacaksın diye,
ben bir kat daha yorulmayı göze alamadım,
kusura bakma.
fedakar bir eş değilim ya ben..

öfff..
alacağın olsun!!!!!!!!

Annemler geldi en nihayetinde.. Su toprağına kavuştu mu desem yoksa kedi köpek bir araya mı geldi desem bilemiyorum. En fazla iki gün veriyorum tartışmamamız için. Başlamalıyım sanırım yine stilizan kullanmaya güllük? Çok ufak tefek şeyler oluyor ama ben yoruluyorum. Öyle bitkinim ki en ufak bi üzüntüyü daha kaldırabilecek gücüm yok o derece. Omuzlarımda yeterince yük taşıyormuşum gibi hissediyorum. Halbuki taşıdığım hiçbir şey de yok.

Babama bir yerle gitmek istiyorum bunaldım dedim. Düşündük taşındık ve kafamızda bazı ayarlamaları yaptıktan sonra nereye gideceğimize karar verdik. Güzel bir gezi olmasını diliyorum Allah'tan. İyi bir şeylere de hizmet edecek üç ayarlarda hem. İçim bi an huzur doldu. Ama sonrası yine hüzün yine hüzzam makamında bir eser...

Öyle bir kitap okuyorum ki güllük anlatması imkansız kitabın bana hissettirdiklerini. Bazı cümleler geçiyor geçiyor geçiyor...Bunları ben söylemeliydim diyorum ağlayarak. Bazı yerlerinde durup şaşkınlıkla bakıyorum ve ben bunu demiştim O'na yazdığım mektuplarımda diyorum.. O'nu düşünüyorum O'nu düşünüyorum O'nu düşünüyorum. Gördüğüm ağaç O, yediğim ekmek O.. Son günlerde aklımdan bi dakka bile çıkarıp atamıyorum. Bir yere bakarken bile silueti hep karşımdaymış gibi geliyor. Yok, artık O'nu düşünürken olmuyor ama sanki ağlamalırım. Daha çok azlığımı, karşısındaki zayıflığımı düşünürken ağlıyorum. O'nu düşündüğüm zamanlarda dalıp gidiyor hatta bazen kendi kendime gülümseyip bazen seslice gülüyorum bile. Önceden O'nu her görüşümde biraz daha üzülürdüm, çünkü O hep üzgün gibi gelirdi bana. Artık O üzgünlüğünü atmış gibi üzerinden ve ben de gördükçe bunu üzerimden gidiyor bir şeyler. Ama aynen Fatih hocama da değim gibi eve dönerken karabulutlar çöküyor yine şehrimin üzerine. Sanki şehrim virane oluyor yanından ayrılınca. O yanımda değilken mutlu olmamın bi anlamı yokmuş gibi geliyor.

Keşke Züleyha gibi ben de emin olabilsem eninde sonunda benim de O'nun yazgısı olduğuma.... Allah O'na göstermiş o yüceliği ama benden esirgiyor..Ama her şeye rağmen ve yine de şükürler olsun ki Rabbim O'nu sevmeyi bana nasip etti. O'nu karşıma çıkaran da O, bu güne değin yaşadıklarıma hüküm veren de O, bundan sonra yaşayacaklarıma hüküm verecek olan da O. Kim bilir belki de yazarın da dedeiği gibi Allah'ın O'na olan sevgisi bende vucud bulmuştur. '' O sevmeseydi seni,bana da sevmeyi nasip eder miydi? '' diyor ya yazar...

When the moon hits you eye like a big pizza pie
That’s amore
When the world seems to shine like you’ve had too much wine
That’s amore

çook özledim sevgilimi
tüm bulanık düşüncelerden sıyrıldım
şuan tek istediğim onu görüp sımsıkı sarılmak koklamak
abisinin düğünü bitse de bizde rahata ersek artık ya
hala bandırma da gelmedi daha
baş ağrılarım da devam etti bugün de ama şuan yok amaan dilimi ısırayım :)
bugün babamında doğumgünüsü bi güzel pasta yaptım afiyetlen yedim ama göbeşim hortladı :)
üff duşa gircektim kardeşim benden önce davrandı bekle allah bekle

Bütün havam söndü günlüüüüümmm kaydirigubbakcemile3

Ne gıcık bi kadındı öylee, ay delirtti, dakikalar geçsinde çıkıyım diye baktım, onu nasıl çekerim ben.... Yani bu iş görüşmeside ofsayta düştü sevgili günlüüüm, dua eden tüm arkadaşlarımdan allah razı olsun, rabbim onların gönlüne göre versin her şeyi, e benimde di mi ama kaydirigubbakcemile2

Nedense pek bi keyfim yerinde, anlam veremiyorum ama, her şey saçma sapan gidiyo işte, anlamsız...

Amannn sağlığımız yerinde yaa, ondan güzel sebep mi olur di mi yerimseniben

Her şey daha gzüel olur umarım...

Sadece zaman ve sabır gerekli sanırım. Hayırlısı :Saruboceq:

gunluk ben geldım....
kardesımın yanına gttık yazlıkların ageldık...aglamıs bızı ozlemıs esı salı gunu gelıp aldı bızı...gttık cok guzel gectı...denıze grdık eglenmeye gttık ...ev cokta kalabalıktı...toplu halde yemelkler caylar muhabbet ...cok gzueldı ...kardeımle karsılıklı ranzada yattık..ole yer ayarlandı..nısanlıykende gtmıstık yıne aynı yataklarda yatmısyık...yıne aynı sekılde yattık...yattakta muhabbet cok guzel oluyo ya...ozlemısım kızkende aynı odada karsılıklı yardık ıkıs ene sonra aynı sekılde uyumak bı baskaydı...
bel agrılarım devam edıyo buarada...yarın yıne yazarım gunluk bugunluk bukadar

skldim gunlugum..
bunaldim bikkinliklardayim.. heryerim agriyor eksiksiz.. proje olmadi.. o kadar kafa patlattim ama cozum yok diyo program ben de sinir oluyorum haliyle.
makale sabaha yetismesi lazim ama agzim ayriliyor esnemekten. ve bi haftadir danalar gibi yatip depresyondan depresyonlara suruklenen bunyeme de edeyim yani.
off... hadi kizim dayan.

Ahh bu ben kendimi nerelerde bulsam,çekilsem sahillere hayaller mi kursam...

Ne yapacağını bilememek ne kadar kötü birşey.
Kararsız biri değilim ben ya da değildim demek daha mı doğru olur bilemiyorum..
ılk kez bir konu hakkında net bir sonuca ulaşamamış vaziyette gecemi gündüzüme katarak düşünüyorum..
Allah'ım biliyor ya içimden geçenleri ne şekilde hayırlı olacaksa öylesini nasip eder inşallah..
Yoksa böyle karamsar bir şekilde bakmaktan yakında kendimi kötü hissetmeye başlayacağım ondan korkuyorum..
Neyse;umarım hakkımda hayırlısı olur söyleyecek çok da birşeyim yok.
ılk cümlede yazdığım şarkı sözündeki gibi sahillere çekilip kendimi bulmaya çalışsam iyi olacak heralde..
Yarın sevgilimle alaçatıya gidiyoruz.
Haftasonunu arkadaşlarla beraber geçirmeye karar verdik.
Aslında gitme gibi bir fikrim yoktu ama iyi gelecek bana sanırım.
Bol bol yüzüp 2 gün boyunca herşeyi unutmak istiyorum orada.
Rahatlamış bir şekilde dönerim umarım.
Çok istiyorum bunu gerçekten,açıkçası ihtiyacım var..

Günaydın nan günlük,
Kızımın tıçına pembe tayt giydirdim,komik oldu.
Bakıp bakıp gülüyorum,o da bana bakıp gülüyor anlarmış gibi
Bilse annesine komik gelmiş,hayatının ilk alayını annesinden görmüş, güler miydi acibağ
Neyse yazarım yine ben,galiba pembe taytlı tıçı mesai yapıyor kızımın,offff bez nerede:bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…