Kadınlar Kulübü Günlük

içim öle kötükiiii öle ağlamak istiyorumkiiiii anlatamam günlükk mafoldumben

boğuluyorum bugünden beriii başım çatlıyoo ağrıdan çok kötü hissediyorum kendimi mafoldumben

nolduki böle bana bilmiyorummm allahım bana güç ver nolurrrrr mafoldumben

günlük başım çok ağrıyor..
yaptığım rejimden olabilirmi?pes etmek yok..çıktım yola..zemuszemus
allam yaa alya da çizmiş tırnaklarıyla yüzünü en kocamanından..akşama kavga var;ben sana ben keseyim tırnakları sen ben keserim böyle mi kesmen diyecek şimdi kocam..:mymeka:
bişe demesin nolur nolur nolur...:Saruboceq:

Selam günlük akşam vakti yine başını ağrıtmaya geldim mafoldumben
uyuz gibi kaşınıyorum günlük mafoldumben sadece ellerim ama:sm_confused: görsen nasıl kabardılar :a015:
bazen gece uykumdan uyandırıyo beni Çok üzgünüm çoookbirde şu sebepsiz morluklar sadece kollarımda gerçi :uhm:
nedeni ne acaba:sinifsinif: yine göründü dr.yolları

selam günlük
cuma günü sana söylemiştim ya hafta sonu yorgun geçecek diye öyle de oldu hem yorgun hem sinirli
cumartesi hanımın evine temizliğe gittik hanımın burnu kaf dağında evi temizlerken eltimle hem konuşuyorduk hem tozları falan alıyorduk bir ara camdan aşağı baktım öyle içim daraldı hanım söylene söylene o odadan öbür odaya geçti mırıldanıp duruyor ne dediği de belli değil benimle konuşmuyor eltime laf atıyor bende konuşmadım temizlik bitti eve inerken gel yemek ye sonra gidersin dedi dengesiz canı isteyince konuşuyor canı istemezse ses yok karnım tok dedim ısrar etti nalet olsun ki hala kıramıyorum oturdum sofraya yemek yedik aşağı indim sonra ertesi gün hiç bir şey olmamış gibi konuşuyor cuma akşamı eve 10 da geldik kayınpeder başladı kızmaya neymiş efendim geç kalmışız niye haber vermemişiz neyse ses çıkarmadım aşağıya indiğimde oğlum uyumuştu yani kadının derdi neymiş biliyormusun eltime söylemiş vay ki elin çocukları karnesini getirip göstermiş biz tenezür edip karneyi akşam göstermemişiz bütün gece beklemiş
Allahım bunların değişeceği yok ne olursun bana dayanma gücü ver ne olursun
şimdi işyerinden çıkıyorum görüşürüz

merhaba günnük hanım kaydirigubbakcemile3
bak yine geldim bu gün sana... alıştım artık :icecream:
bugünde evdeydim sadece bahçeye indim dut yemeye ve annemle mutfak camının altını temizledik. sonra annem avuklu ve nohutlu pilav yaptı cokacimcoook yices birazdan.
haftaya pazar tuttuğumuz evdeki kiracı evi boşaltacakmış bi kaç haftaya ev tamizlenir sanırım, ondan sonrada temmuzun başına mobilyalar bitmiş olur yerleşir eve.
bugün Mehmet bana ilk defa heycanlı mısın diye sordu, düğün için :asigim: o sorunca bi değişik hissettim kendimi, bi yandan seviniyorum biryandan hüzün hakim bana. bugün dolabımdaki eşyalar karışmış onları toparladım. şöyyyle bir baktım kıyafetlerime. 1.5 ay sonra olmayacaklar bu dolapta annemede dedim anne haftaya kışlıklarımın hepsini yıkayım da ayırayım tamam dedi. bide mobilyalar gelsinde eve Mehmet geldikçe biraz biraz vereyimde koysun eve dedim. çeyiz yerleştirmeye gidincede yerlerine yerleştiririz dedim.
dedim ama nasıl dedim gel bana sor düğümlendi bişiler boğazıma annemde garip garip baktı yüzüme. :gitme:

yarın sabah ilk önce izmite gidiyorum küçük bir işim var. ordan da istanbula görümceme gidicem zeytinburnuna gelinlik provası için.

hakkımda hayırlısı inşallah opuyorumnanaktan

günnükk Şeniz
ne arayan var ne soran..ikimizdende çıt çıkmıo..çıkarmakta istemiyorum zaten.. :umursamaz:
nereye varcaksa varsın sonumuz..hakkımda hayırLısı oLsun..ama barışsakta o aynı o oLduktan sonra farkeden bişey oLmicak ki..

cok yaLnızım..hiç arkadaşım yok.. çok mu kötü bi insanım mafoldumben

iyi ki KK var..ii ki KK daki arkadaşLarım var..onLarı çoook seviyorum...

asipigrensesime söLe...iyi ki var..öpüyorum onu Şeniz Şeniz

selam gunlukum

askıtomla barıstık allaha sukur dun geceye kadar hıc mesaj atmadı aramadıda.
annemı aradı ama konusamadılar kesın benı sıkayet edıcektı:1closedeyes:
bugunde sınawdan cıkınca bulustuk sahıle gıttık ben akıllanmıstır dıe dusunuodum
ama yıne ucusa gectı cıkardım yuzugu werdım elıne ayrılmak ıstıosan ayrılalım dedım.ay kıyamam ya agladı bende hemen yelkenlerı suya ındırdım.
sonra ıste konustuk ben cok kıskanıorum senı o dızı harıc hepsınde oynayabılırsın fln dedı
kısında kucuk kadınlardan caırmıslardı onada ızın wermedın dedım:1closedeyes:
takıntılı ya kıwanca. sankı kıwanc gorunce bana asık olcak hemen de. oda bana kaldı zaten:1closedeyes:hem ben askımı sewıorum brad gelsee ıhh cık olmaz derımlülülülülülü
en sonunda onuda ajansa kayıt ettırmeye ıkna ettım.kaydirigubbakcemile3
artık gelecek rollere bakcaz sekerrım tabı daha gelırsee adamı ıkıdır ekıorum benı arıcaklarını daha sanmıorum ama nesesırnaşık şey

sonracıgıma bugunku ekonomı sınawım harıka gectı ama askıma senın yuzunden kotu gectı kalırım o dersten dedım bıraz kendıne kızsın dıeklava: benı en cok o uzuo ama en cokta o mutlu edıo :asigim:su sınawlarda bıtse daha bıse ıstemıorum yarında sıgorta sınawı war ama korkmuorum hee bu arada okuldan onur belgesı aldımm gecen donem ıcın
almayı unutmusumda ogrencı ıslerıne ugrayıp aldım :teytey: bu donem derslerım daha ıı buyuk ıhtımal yıne alcam sekerımkaydirigubbakcemile5
gorusmek uzere bu arada bazı arkadaslar merak etmıs askı memnunun cekımı dun cadde bostanda nıspet gece kulubundeydı.
sımdılık benden bukadarrrr:umursamaz:

slm günlüğüm bugün dediğim gibi dr.a gittim ultrasonla baktı ve klomen diye bi ilaç verdi 5 gün kullanıcakmışım 23 ünde tekrar gidicem
işim çabuk bitti ve sınava yetiştim bu arada sınavım süper geçtihihoyyyt
neyse yarın görüşürüz byee

günlük sana bir günde iki kez yazarsam kovmazsın değil mi beni,ne yapayım ancak sana bu kadar rahat olabiliyorum,her kafadan bir ses çıkıyor,doğru düşünemiyorum,bilemiyorum herkes iyiliğimi düşünüyor ama ben asıl neyi istiyorum o önemli değil mi,itiraf ediyorum kocamı çok ama çok seviyorum,gidişine de çok üzüldüm,gözyaşlarımı da onun için döküyorum oh be rahatladım kimseye söyleyemediğimi söyledim işte bugün 3. günümüz aramadı sormadı ne olacak sonumuz böyle bilmiyorum........
çok yoruldum artık.........

1 gün kaldı cicim aşkıma kavuşmak için opuyorumnanaktan
Heyecanım tavan yapmış durumda günlüğüm biri beni sakinleştiiirrsiinnnnn delikafadulden

selam günlük.......
aman ya günlük bebiş diye kendimi yedim bitirdim ama yok anam yok
ne zaman gelecek bilmemmafoldumben
bende ara verdim yarın kocişimin dogum günü:asigim:
bebek bebek diye adamın canını sıkmayacagm artık
ara verdim en azından :a015:
bu ay eşimin dogum günüalkisalkisalkis
temmuzda akraba dügünü var:sm_cool:
agustosta tatilşakkıdı:smiley-cool:
eylülde de benim dogum günümhihoyyyt
eylül sonu yada ekimde kısmetse bebek işleri:kedi:
hayırlısı olur inşallah:CüvCüv:
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

günlük çok mutsuzum
hayatta herşeyim var ama bebeğim yokk..ne zaman gelecek yada gelecek mi?büyük bir muamma...hiçbir şey bana keyif vermiyor.
ayrıca yeni tayin yerinde işe başladım oda arkadaşlarımdan nefret ediyorum... ikise de tam bir gerizekalı..çok kıskançlar..işe de çok zor gidip geliyorum...eşim bana ne kadar destek olsada işe yaramıyor...çok sıkılıyorum. bebeğim gelse hepsini atacam biliyrum ama o da gelmiyor...
günlük sence bebişim ne zaman gelir?

iyi aksamlar günlüküm
nassın iyimisin ben herzamanki gibi iste
bugün alısveris camasır ütü vardı cok sükür bitirdim bide mahallenin camasırcısıyım biliyonmu
anlatim dur benim makina büyük cift kisilik yorganları falanda tertemiz yıkıyo
oyüzden herkes battaniye yorganını getirip benim makinada yıkıyo bugün de yıkadı makinacım yine sagolsun hicte sesini cıkarmıyo yıkıyo öle garibim..)))
hadi görüsürük günlüküm

Ben geldim günnük nassın bakalımmmzemuszemus
Neysem sesn sus ben anlatacamlmaz:
Bugün her zaman ki gibi evdeydimm ama bir fark var okullar tatil olduğu için ablamda evdeydii:1closedeyes:
Yalnız değildim hiç olmazsasositososito
Yani hayatımda da bi değişiklik yokkkmirmirmirmir
Hep aynııııı hep aynııııkafamçokkarıştı
ama yarın ablişle alışveriş yapıcazzzhihoyyyt gezicez dağıtıcazz:jeyyar:Bana çok iyi gelecek eminim.
Neysem yaa Dilay kaçarrr

Günlük..

Tartıştık.. Hemde Çok Kötü..Gıcık Ediyo Beni Ya..
Ortak Bi Arkadaşımız Var..Neymiş Kızın Sevgilisiyle Sorunu Varmış Onu Arayacakmış.!!
Yok Ya.. Ararsan Bende Arkadaşlarla Dışarı Çıkarım Dedim..Sen Beni Tehdit Mi Ediyosun Dedi
Girdik Birbirimize mafoldumben Alttan Alıyorum Anlamıyo..
Üstüne Gidiyorum Daha Beter Oluyo.. Oysaki Ben 2 Gün Onu Özlemiştim :çok üzgünüm:

Bugün iyice anladım ki,
ben kendini büyümüş sanan bir küçük kızım hala,
bu yaşa kadar yaşadığı sorunları aslında sırf onun varlığından güç alarak atlatmışım,
yıllardır aynı şehirde olmasak da,
her an telefonun öbür ucunda olduğunu,
sana ihtiyacım var desem o anda yollara düşeceğini bilmenin, bundan emin olmanın
verdiği kuvvetmiş, onca acıyı, sorunu atlatmamı, ayakta kalmamı sağlayan...:çok üzgünüm: :çok üzgünüm:
...

Dün gece buraya koşup bunları yazmıştım. Duygusal olarak gel-gitler yaşadığım günler geçiriyorum.
Bugün diyorum ki, hayır ben büyümüş bir çocuğum! Ben kendi başıma da ayakta durabilen biriyim, şu anki endişelerim sadece her sağlık sorununa gösterdiğim tepki gibi. Hayatın acı-tatlı olduğunu uzun yıllar önce öğrenmiştim zaten. Ben bile güçsüz kalır, hissedersem, o hastalıkla savaşanlar ne yapsın lmaz: :kedi:

Her şey adım adım olacak. Sonuçlar-tedavi- bekleyiş... Ani ölümler dışında insanın elinden gelen bir şeyler var sonuçta, çabalamak...a.s

Son düzenleme:
Selam günlükçük
Hiç bu kadar iş konusunda kararsız olacağimı düşünmemiştim.
Çok sıkılıyorum, çok bulanıyorum, sabahları kalkıp işe gelmek ölüm geliyor.
Derdim sabah kalkıp erken uyanıp işe gelmek değil evimde olayım ama sabahın 6 sında bile uyanmaya razıyım.
İnsanları anlamıyorum iş yerinde
Aslında insanları demek haksızlık olur tek bir kişiyi anlamıyorum oda birden bire değişen müdürüm.
Bir kişi bu kadar duygusuz ve hissiz olamaz bir anda...
4 aylık hamileyim herkes gözümün içine bakarken o enteran davranıyor.
Bazı şeyler çok gücüme gitmeye başladı günlük
Yavrum da bundan etkileniyor biliyorum
en çok ta onun için üzülüyorum.
Gözünüm önünde millete tatlılar ikram ediyor ağızlarına besliyor bana bir lokma yok
derdim tatlı o bu şu değil Allaha şükür en alasına almaya gücüm var ama ben hamileyim ya
insan bir teklif eder...
Eşimin işi çok ağır yorucu bir iş
ona maddi olarak destek olabilmek için dişimi sıkıyorum ama nereye kadar dayanırım. nerde kime patlarım hiç bilmiyorum.
Son çırpınışlarım son direnişlerim biliyorum.
Eşim e anlatıyorum boşver takma görme diyor
Nasıl görmem, nasıl takmam
Ben sana bırakıyorum nasıl istersen öyle yap diyor işi bırakıp bırakmama konusunda
Ne olur biri bana birşey desin bir güç versin
Peynir ekmek yiyim ama huzurlu olayım istiyorum.
Evimde , arkadaşlarımla, ailelerimizle Allahıma binlerce şükür huzurum sonsuz ama işte burası bir cezaevi gibi geliyor artık bana
Sabahlarını günaydınlarıma , akşamları iyi akşamlarıma yarım ağızla cevap veriyor
Gün içinde de hiç konuşmuyoruz zaten.
Bu iş yerinden akşam saat 5 olup çıkınca yüzüm gülüyor
Çalışmak istemiyorum
İstediğim biraz cesaret günlük.

insanları anlamıyorum be günlük
en sevdiğim canım dediğim insan bana bunu yaptıysa daha ne diyim ki ben
onun bu en mutlu günlerinde yanında olmayı öyle çok istedim öyle çok hayal ettimki
ama nasip değilmiş
bu kadar saçma bir nedenden dolayı birbirimize darılacağımız aklıma gelmezdi
ben onun nişanı için hazırlanayım elbise alayım,o bana durduk yere surat yapsın
sebebi neymiş biliyormusun
elbisem siyahmış beyaz olsa sorun yokmuş
eğer alacak elbise bulamazsa (ki dünyada elbise kıtlığı falanda yok) evdeki siyah elbisesini giyecekmiş ama bende siyah aldığım için artık giyemezmişbunun içinmi bana doğumgünümde aramayacak kadar kızıyorsun
biz kanka değilmiyiz,kuzen değilmiyiz,eğer sen elbise bulamamış olsan o elbiseyi giyecek olsan ben onu giyermiyim seni zor durumda bırakırmıyım
haa öyle bile olsa söyle bana "kızım bende siyah giycem,sen başka bişey giy,ikimizde aynı olmayalım" de bu kadarmı zor
kankam dediğin insana söyleyebilmelisin bunu
nasıl kırıldığımı,içimde fırtınalar koptuğunu bilemezsin
hiç böyle olacağını tahmin etmemiştim
şimdi almışsın elbiseni,mavi renkmiş güle güle giy
umarım beni bunun için kırdığına değmediğini görürsün
inşallah çok mutlu olursun
inşallah çok güzel olursun
o gün bedenen yanında olamasamda,sana ne kadar kızsamda kalbim seninle bunu bil
senağlama senağlama mafoldumben

(off yine ağladım be günlük,çok canım sıkkın çok)

günnüküm içim daralıyo diyecek bir şey de bulamıyorum ki
dilimden düşürmediğim dualarımla bekliyorum
hayırlısıyla inşallah diyorum ama içim içimi yiyiyor diyemiyorum mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…