Kadınlar Kulübü Günlük

günlük

konumuz incelemede çok üzüldümmm moralim bosukk:çok üzgünüm:

insanları gerçekten tanıyamıyorum

çok farklıı

canım dedin kişilerrr bir anda canın çıksın diyebiliyooo

reelde tanıyamıyosunda sanaldamı tanıcaksınn...
:gitme:

...............................
...............................
bu konuda ne yapmalıyım??ne zaman hayırlı olanı??
nerde??..............
...................................
ama ben o kadar bekleyemem........
offffffffffff
ne zaman me zaman ne zaman ne zaman
gel bekletmeden gel....nolur gel....:gitme:
günlük,gelsin ben çok özledim kimbilir ne tatlıdır ne güzel kokuyodur
kimbilir....:gitme:
nolur gelsin
hayırlısıyla sağlıkla gel
gel :gitme:

slm günlük,bugünlerde kapını çok çalıyorum,önceden uğramazdım biliyorum şimdiyse ayrılmıyorum burdan.
bugün daha iyiyim hatta artık kafama yattı artık bazı şeyler bende boşanmaya karar verdim hemde bir an önce tek celsede olup bitsin istiyorum,görmeyeyim yüzünü,duymayayım sesini,Allah veriyor sabrını dün içim acıyordu ya bugün acımıyor zamanla kendime geliyorum,ister yalvarsın ister sürünsün ne yaparsa yapsın kapattım tüm kapıları kiltledim giremez artık içeri,bu hayatta ondan daha önemli ben varım bunu hatırladım sabahın 5inde kalktığımda,el açıp dua ettim Allaha hayırlısı ne ise o olsun diye,o nasıl boşanma sitelerine girip araştırmış bu işleri bende bakıyorum artık,ansızın gelecek olan mahkeme kağıdına bile hazırladım kendimi,ben haketmedim o neden haketsin ki benim gözyaşlarımı....
hazırım senden gelecek her türlü şerre,canım acımıyor artık hissizleştim,kalbimdende atarım mutlaka hayat uzun,geçer bir şekilde....
yıllarımı verdim okudum ,çalıştım yine çalışırım dururum ayaklarımın üzerinde,ha gayret derim yine eski ben olurum,çıkarsa hayatımdan çıksın ben değil onun ciğeri yansın,kavrulsun,pişman olsun ,görsün benim aslında ne kadar güçlü olduğumu,karşısında yok artık ağlayıp sızlayan o yoksa bu hayatta ben de yokum diyen yok,kararlıyım ne olacaksa olsun artık,bugün 4. gün birkaç gün daha bekledikten sonra ben açacağım davayı o sanıyor ki ondan vazgeçemem halbuki insanlar nelerden vazgeçiyor,ardında neler bırakıyor,yeniden başlıyor hayata,ben neden başlamayayım ki,olan 6 yılıma oldu,geri gelmez yıllarım ama bundan sonra mutlu olmak benimde hakkım değil mi,kimseye yapmadım bir şey,kırmadım,üzmedim,sustum,sustum artık buraya kadar,biz kadınlar daha güçlüyüz,toparlarım kendimi,yüreğime taş basar yinede toparlanırım...

Günlük sabah sabah bir sürü hayır duası aldım kocamın teyzesinden. Naadar şirin tonton bir kadın yaa:kedi:

Biliyormusun sıpalarımda baya büyümüş de farkına varmamışım. Dün Kıvanç efendiyi kucağıma alıp seviyim dedim, kucağıma sığmadı dana yavrusu. Dilay hanımda tam bir genç kız havasında minik böcüğüm:CüvCüv:, makyaj yapıcam diye tutturuyor ne zamandır. 7 yaşında olduğunu farkında değil kanımca:eek:lmaz: dün iş dönüşü baktım farlarımı talan etmiş, niye izin vermiyormuşum diye. Boya küpü olmuş sıpa:roflol:, azcık kokoşmu olacak neCADIARZU

Hey gidi hey, daha dün gibi herşey, yaşlanıyoruz kanımca:sinifsinif:

günaydınn günlük..
bugün tam bir tembel tenekeyim ben..hiç bir şey yapasım yok.:umursamaz:..
tek yaptığım alyayı yıkayıp yağlamak,sonrada yedirip uyutmak oldu..
dün gece saat 9da yattık gece sevgilim beni hiç uyandırmadan kızına hep o baktı.saat 11de alyanın ağlamasına uyanıp sağıp bıraktığım sütü içirdi.sonrada 4e geliyordu mama verdi..zemuszemus
seslerini duydum ama gözümü açamadım rejimin işleri bunlar..
ayrobiğimizi yapalımmm,kilolarımızdan kurtulalım(recep ivedik şivesiyle)kaydirigubbakcemile3

günaydın günnükk,
ben geldim bugün benim doğum günüm bu doğum günüm benim için en özel doğum günü çünkü bir daha böle kutluyamıcam içimde bu küçük mıcizemle oğluşumla beraber kutluyacağım ilk doğum günüm allahım sen huzurumuzu bozma sağ salim oğlumu kucağıma almayıda nasip ett...

Son düzenleme:
mrb günlük...

içimde tuhaf bir duygu var ne mutluyum ne mutsuz...

sadece kocaman bir boşluktayım..herşeyim varken hrşey ck guzel gecerken bi ınsanın yoklugu bu kadarmı sıkar ınsanı bu kadarmı hayatı anlamsızlastırır.. bazen düşünüyorum sorun bende mi diye ama inan kendımde sorun bulamıyorum...aslında belkı sorunun en buyugunu en basında yaptım.. yıllar once karsıma cıktıgında ve benı tahmın edemedıgım kadar cok sevdıgınde baskalarının doldurusuna gelıp seni yuz ustu bıraktım.. onu cok ozluyorum ne kadar unuttum aklıma bıle gelmıyor desemde unutmamısım her an aklımda...gezıdıgımız yerler dınledıgımız sarkılar her bırının zerresı gozyasımı akıtmaya yetıyor...
neden ondan sonra hıc yoluna gırmedıkı hiç bişey? ahını mı aldım acaba dıye dusunuyorum ısın ıcınden cıkamıyr..arayıp benı affet yenıden demek ıstıorum ama buna hakkım yk bılıorum...keske dıorum Allah'a keske son bır sansım olsa onu yenıden kazansam... boş bir hayaldan ıbaret hepsı ımkansızı ıstıorum sanırım !! olmıycagını bıldıgım duaya amın dıorum bıle bıle...
tek umudum baska bırını tanımak baska bırını svmek,tamamen cıkarıp atmak senı ıcımden...
ama buda olmuyor yıllar gectı yınede olmuyo dedım ya galıba gercekten ahını aldım.
son bır kez arayıp hakkını helal et demek ıstıorum...Korkuyorum!!!

selam günnük........

bakıyorum topic coşmuş...

laliş mutlu çok şükür sandımca....

sel evlilik peşinde kuzu yaşlanmış onun farkında değil....

sAruböcek şişkolaşmış ve tembelleşmiş.....

bende tembelim be günnük ebek şimdiden beni çok yoruyor hep uyumak istiyoruuuuuuummmmmm.......mafoldumben

günlük naber:nazar:

ayy yine heryer heryede..
deliriciim :nazar:

bitmiyor bu ev işi,
ne ütü bitiyor ne temizlik ne de dağınıklık,
bulaşık yemek desen zaten default işlerim...

tamam ben iş yapamaya üşenen bir insan değilimdir ama kız hiç müsaade etmiyor bana ya,
akşam uyuduktan sonra da benim pilim bitiyor artık.

çok feci daralıyorum böyle gözümün önünde bin türlü iş ve dağınıklık olmasından..

şu kızı bi yürütece attım mı tutmayın beni..
hadi sabret bhk,
1 ay daha :nazar:

gunlugum
kocam çocuk istiyor...bende...
ama korkuyorum
bazen evliligimi çok seviyor bazen ise nefret ediyorum
bazen çok mutluyum bazen çok mutsuz
bazi tartismalar arasinda soylenilen sozleri unutamiyor ya bir daha derse ? ya bir daha olursa ? bu son sansi ya beni bu kadar uzerse diye dusunup kendimi kasiyorum
napicam ?
ne yapmam lazim ?

Günlüküm kilo verme serüvenin de bir ileri iki geri devam ama incelme var gibiii
bu çanakkale boğazı kadar geniş boğazı tutmam lazım yoksa hayatım boyunca şişko şişko dolaşmak istemiyorum.... senağlama

günnüküm...
bir ay kaldi... izmire kavusmaya sadece dört hafta kaldi...
o kadar yoruldum ki okul ve is arasinda kosup durmaktan inan bana iple cekiyorum tatili...
sinavlar istedigim gibi olmadi cünkü ne heves nede gücüm kalmadi artik....
insallah tatilde toparlayayip kendimi geldikten sonra düzelticem hepsini...
annemi özledim ya....
uyandigimda günaydin mamacim demeyi özledim...
günnük kimse sevdiklerine hasret kalmasin...
hadi ben kacayim bugün bir sürü isim var ama istek yok...

nan günlük biz kapılar açılsın dedikçe kapılar kapanıyor mu ne..
ters bişey mi diyorum dualarımda anlamadm gitti..
sabır biraz daha sabır diyorsun diymi..
benim payıma kolay düşmüyor istediklerim işte..
bekle bekle bekle..sonu güzel olsun da beklerim ben yine..
önce şu sınavı atlatsam hayırlı sonucla sonrada hayatımın müjdesini alsam..
ah tadından yenmicek o zaman ya nasip..
neyse kacayım en iyisi dilimin belasına ugramadan ben..

gunluk lıseden yakın bı arkadasım nısanlandı
nasıl guzel nasıl guzel anlatamam
anladın demı benı
evlılıkten bu kadar kacan ben
bugun ıcımden gectı keske nısan yapsak bu guzel yaz gununde dıye
desem ona kahkahalarla guler canım atesın var mı dıye bakar yanı o derece
of daha ıs bulması var askerlıgı var yurtdısı var
var oglu var
yanımda olsa bu kadar takmıcam bılıyorum acılen gelmesıne ıhtıyacım var..

Selam günlük...
2 saat önce gidip saçımı kestirdim,ee imaj değişikliği gerekiyordu artık.
Önce garip gelmiştide,zaman geçtikçe gözüm alıştı.
Perşembe günü "canım" da görecek bakalım beğenecek mi?:asigim:

Dün arkadaşıma gittim.
Çok keyifli vakit geçirdik.
Kardeşi,annesi ve Fifi (köpeği) ile beraber.
Fifi taa biz liseykende vardı.
Maşallah çok tatlı bir köpek.
Ama bizi gülme krizlerine soktu.
Sanırım .... zamanı gelmiş.:kedi:
Arkadaşımın bacağını partner olarak seçip saldırıyordu durmadan.
Allah'tan dişi köpek,erkek olsa ne yapardı kim bilir-tatlicadiarzu-

Anneciğide beni bulmuşken egzersiz programı istedi,uygulamalı olarak tüm egzersizleri doğru ve yanlışlarıyla gösterdim.
Umarım düzenli şekilde yapar.yerimseniben

Yani böyle günlük.
Allah'a şükür bir sorun yok şimdilik.
Umarım olmazda.:Saruboceq:
Görüşmek üzere.
buyrunnnnnnnnn

slm canım
oooooohhhh sefam olsun 1 haftatır canım kocacığımla kavga ettik tartıştık tabaklar çanaklar havada uçuştu oohhhh rahatladım
büugün günlük gülüstanlığız ay bu karı kocanın arasına giren kötü olur ..
neyemi sinirlendim tabiki eşimin tavırlarına annesi tatile bize gelsinmiş tamam gelsin ama küçük bey biz tatile ne yapacağız aneni düşünmen iyide birazda yanı başımdaki kadınada hak ver şikayet etmiyoruz dır dır edip ütüllemiyorum diye...annesi tabi gelsinde bizim adamdaki bizden başka herkesi düşünme tavırlarına sinir oldum ama sen alış biz 10 yıldır bunun kavgasını ediyoruz alıştım artık ayyy doğal olay olarak geliyor artık ...opuyorumnanaktan
yüzsüzlük bende hem kızıyorum hem seviyorum ............

hımmm bu arada diyetim 2 haftada mükemmel gidiyor ama çok zorlanıyorum keşke almasaydım neyse artık 1 yıl katlanacağım diyetisyene gittim tahlillerim süper çıktı maşşallah benden iyisin dedi doktor .........yeni diyet listesiyle iki hafta daha

derdime dermanı bulayım diye,
bir parça mutluluk duyayım diye,
rüyamda seninle olayım diye,
dün gece resmini öptüm de yattım...

kız pembiş ne güzel söylemiş değil mi?

günlük,

bugün zaman geçmek bilmedi sıkıldımmmm işyerindemmm evime gitmek istiyorum

ayaklarımı uzatıp keyif yapmak kremşantili çilek yemek istiyorummm

anlıyomusun beni
:sinifsinif:

naber günlük

çok mutluyum :lepi: