Kadınlar Kulübü Günlük

İnadına yenilmeden aşık olmadan gel
Bu gidişin sonu kötü kalbi kaybetme gel
Siyahını bırak da gel derdi sil yeter
Aşka zulmedip küsmesen yeter
Şafağım kararır daralır geceler

Yerine hiç beni koyup sarhoş oldun mu sen
Kaderine boyun eğip dünle küstün mü sen
Yüreğine cayır cayır kor çile saçıp
Göz göre göre korku saklayıp
Boğazına gömülüp sustun mu hiç

Kal gittiğin yerde mutlu ol
Ya da gel kalbimde tahta sahip ol
Senin gülen yüzüne kurban bu serseri kalbim
Ama karar ver tutamıyorum zamanı

kuzum ya...ben cok sıkıldım..bitsin artık bu çile..ama hayırlı sonucla bitse bir de..
beynim dönüyor artık..bütün bilgiler karman çorman iç içe geçmiş gibi..
uyurken uyanıkken sürekli kafamda bozuk plak gibi dönen bilgiler isimler cisimler..
ayyy yeter ya...gercekten belli bir yastan sonra hiç kolay değilmiş,çekilmiyor hiç..
son olsn bu nolur son olsun..önümde benim için yeni bir hayat olsun..
şu kör olası sınavı hayırlısıyla atlatayım artık benım de bır işim olsun..
şu dört duvardan,asosyal yasamak zorunda kalmaktan,parasızlıktan vesaire...
beni bogan bilcümle sıkıntıdan kurtarsın beni inşallah..
bir de bir de..hani var ya işte canım..o da olsun nolur..
ayy valla cok sey ıstemıyorm ya az bile istiyorum hatta ya neyse..
bundan başka yaz sebebiyle beni kaşınmaktan geberten alerjim dışında bir atraksiyon yok valla..
hadi kal saglıcakla..

merhaba günlüğüm
bugün oğlum sünnet oldu bir klinikte erkekliğe ilk adımını attı anlayacağın
çok sakindi fazla ağlamadı şimdi sordum biraz ağrısı varmış ilaç almış uyuyormuş
bide bugün eskişehirli bayanlarla buluştuk
yani isanlarla tanıştım hepside birbirinden tatlıydı
iyiki kk'yı tanımışım.bana yeni dostluklar nasip etti çok mutlu oldum bende
kaç saattir pc başımdayım belim ağrıdı ben artık gidip yatayım günlükçüm

merhaba gunluk bugn cocuklar gıbı 1ssaat denıze karsı sallandım oh mıs gıbı hava kız kulesı harem arabalı vapur hepsı karsımdaa relax oldumm:)
ıns hep guzel seyler yazarım sana:))

iyi geceler günlük saat 03.30 ben hala uyuyamadım kafam karmakarışık.
neyapacağımı bilemez bir halde saatlerce ağladım.
suçum neydiki cezam bu kadar ağır oldu.size karşı saygısızlıkmı yaptım asi bir kızmıydımki
bana bu cezayı verdiniz.babasının ailemize yaptıkları yetmedimi bide oğlundan çekiyoruz.
ALLAH aşkına babasının huyunu bilmenize rağmen yaşımın çok küçük olmasına rağmen
beni yaktınız resmen kıydınız bana siz beğendiniz siz evlendirdiniz.
ama geri gelmeme karşı çıktınız şimdi istediğini yap diyosunuzda çok geç değilmi istediğimi yapmak için 15 yıl ve 3 tane çocuktan sonra hangi isteğimi yapa bilirimki
beni ateşe atınız ve ben bu ateşte ümür boyu yanacağım
geri dünüş için çok geç artık olan oldu .elalemin ne diyeceğini benim mutluluğumdan daha çok düşündünüz elalem benim şimdi dürt duvar arasında neler yaşadığımı biliyormu
o çocuklara ne şartlarda sahip olduğumu ne zorluklarla büyütüğümü elalem biliyormu
o çocukları dünyaya ben getirdim ne annesiz nede babasız bırakmaya hakım yok
beni verdiğinizde daha çocuktum kendimi korumayı bilmiyordum bedenime sahip çıkmayı korumayı bilmiyordum dünyaya 3 tane çocuk getirdim onların suçu günahı yok tek suçları geçimsiz anne babaların çocuğu olmak onlara sorulsaydı acaba bizi anne baba olarak seçerlermiydi.herşeye çocuklarım için sabr ediyorum.
sanırım buda onlara zarar veriyo ağlamaktan gözlerim şişti hangi çocuk annesinin gizli gizli ağlamasına şahit olmak ister .onlar için yapabileceğim herşeyi yaptım bukadar artık elimden birşey gelmiyor.inceldiği yerden kopsun.
ilk evlendiğim gün dedem bana birşey anlatmıştı hiç unutmam.evlilik ipekten ince bir iptir demişti.her bir ucunu akılı birer insanın eline verirsen yılarca koparmadan tutabilirler ama iki delinin eline verirsen her biri bir taraftan çeker koparır bir akılı bir delinin eline verirsen deli koparmak için çektikçe akılı onu dengeler demişti ...yılarca hadı ben akılıyım ben degeliyim dedim ama yoruldum artık tükendim

çok uzun bi aradan sonra yazıyorum sana...
Ve bu saatte...
Ve ben ayaktayım...
Ve uzun zamandır ağlıyorum... Ama niçin? Bilmiyorum içimde bi hüzün var bi burukluk.... bana yazmış bu gece mail attım saatlerce cümlelerimi toplamaya çalıştım... Ve sonunda bi mail yazdım...Kendi mi anlatabildimmi acaba anladımı her zaman beni suçlayan bu adam...
Ben güçlü birisiyim...Bunca yaşadığım acıya rağmen hala ayakta durubiliyorum...Kalbim paramparça ama hala ayaktayım...
anlatamadıklarını anlatmış bana... hala sevdiğini özlediğini hep seveceğini..Ne fayda?
Gemi artık yol almış limandan tek başına ne mümkün geri dönmek? Aynı rotadan ilerlemek imkansız rota yolunu şaşırmış..
Bişeyyazmak gelmiyor içimden uyumak istiyorum şimdi ama başım çatlıyor... Yapma bana bunu tekrar tekrar yapma.

herkes ne kadar mutlu günlük neden bir tek ben mutsuzum...
aldığım ilaçlar uyuşturuyor beynimi ağlamak isiyorum ağlayamıyorum,etkisi geçince şapır şapır başlıyorum yine,ben ağlıyorum annem de ağlıyor boşuna dememişler ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar diye,içim çok sıkılıyor,kocaman bir sıkıntı geldi düştü yüreğime,gittiğinden beri aramadı,umrunda değilim ailesiyle birlikte mutlu mesut yaşıyorlar,aklım almıyor mantığım kabul etmiyor bizim onlardan başka evliliğimizde hiç bir sorun yoktu ki bir neden midir onları seçip 6 yılı silip atmak,insanların o kadar büyük dertleri varken yine de sabredip şükredip ayrılmıyorlar birbirlerinden,çok zoruma gidiyor bu sebebten ayrılmak ne bir sağlık sorunumuz var ne maddi sıkıntımız ne de çocuğumuz olup da onun herhangi bir sıkıntısı ,anlayamıyorum,beynim durdu,madem öyle neden benimle evlendin,hep kalsaydın ailenle yaşasaydın bir ömür boyu mutlu,beni neden mutsuz ettin...
kocaman bir valiz götürdün içinde giysilerin,elbise dolabında bomboş askılar sallanıyor her açtığımda,tokat gibi vuruyor hep çıkan sesleri,hafta içi geri kalan eşyalarımı almaya gelirim demişsin,demekki dönüş yok,beni birtek kafanda değil yüreğinde de bitirmişsin,dayanmam lazım Allahım ne olur bana sabır ver,çok sevdim hemde çok dilim her ne kadar beni istemeyeni bende istemem desede yüreğime diyecek sözüm yok,bu evde herşeyi ikimiz yaptık,her eşyada her şeyde emeğimiz var,kolay kurmadık bu yuvayı gece gündüz çalıştık,bir evimiz olsun diye,şimdi bunları elinin tersiyle itmek ne kadar kolay geliyor sana,ben hepinizi Allaha havale ettim,bu güne kadar sesimi çıkarmadım bundan sonra da çıkarmam,bu dünyada mutlu olsanız bile diğer alemde ne olacağınızı Allah bilir,ama ben hakkımı helal etmiyorum hiç birinize,benim ahım var üzerinizde,Rabbim büyük ona sığınıyorum sizin şerrinizden,ben şu an ne kadar mutluysam sizde o kadar mutlu olursunuz inşallah....

herkes bize gıpta eder,özenirdi,birbirinizi ne kadar çok seviyorsunuz,örneksiniz bu dünyada derlerdi,ben bu ayrılığı kabullenemiyorum ki herkese kabul ettireyim...

günaydın günlükkk biz geldikk,
doktordan geldik günlük oğluşum gayet iimiş 1864 kg olmuş dr normalde kilo olarak ii ama boyuna göre zayıf dedi herşeyi çok ii dedi çok şükür bi sorun yok 15 gün sonra tekrar gidicem...Bugün hava çok sıkıcı yaa kocamda gelmedi gece sabah geldi üzerini değişti hastaneye gittik tekrar işe gitti hali perişan gece hiç uyuyamamış ağzını açıp konuşacak hali kalmamış ben kocamın bu halini hiç sevmiom be günlükkk....neyse ben çıkıyorum kahvaltı yapıp işe girişeceğim sonra gelirim byby

ben geldım gunlugum son staj haftammmmhihoyyyt
dun sevgılımleydım gunluk gec bulustuk ama olsunnn problemlerımızı hallettıgımızı dusunuoruz ıkımızde ben bı daha gec kalmıycammmm :eek: o da benı sınır etmıycek msj atıcak cok gezmıycekk
sevıyorum bu cocugu yaa bazen ole cok kanım kaynıyo kı bole sarıl sarıl öp öp ıcıne sok yanı sevgıdennnn dıorum kendı kendıme sonra sacmalama beee bı dur yüz verme dıorum zemuszemus
ole gecınıp gıdıoruz ıste arabasıyla tanıstım dun kaydirigubbakcemile3 araba deme alınır dıo oldurdu benı yaaa dıorum kı acemısın hayatım sen daha hayır deılım moralımı bozma dıo kaydirigubbakcemile3
oyle ıste gunlukcum degısık bısey yok yanı sevıyorum sevılıyorum mutluyummmm
temmuzun baısnda da okuldan arkadasım gelıcek ıstanbula
onunla gezıcez zemuszemus
neyse gunlukcum hadı ben kacar opuldun sekerımm

gunlugum malıbum dun uzulmuss galıba bırazcık kıyamam ben ona yaaa
nolaaarrr soyle uzmesın kendını ben onu cok sevıorummmm cok opuyorummmŞeniz

opuyorumnanaktan:asigim:

günlükk selammm!!!!

dün güzel bi gece geçirdim düğündeydim harikaydı..............

Allah herkese nasip etsin inşallah hayırlıyla tabi...

bugunde evde yalnızım babam işe gitti,, annemde erkenden işleri var onları halletmeye gitti,,
akşama ancak gelir ikiside.......
bugun bizbizeyiz anlıcan bende hiç biyere gitmiyorum bugun,,

hem ders çalışmam gerek hemde ayagım çok fena ayakkabıdan dolayı baya bi zedelendi,,
yarına kadar biraz daha iyileşmesi gerekiyor........

haftaya arkadaşımın düğünü var benim sınavım var,,
off ya bukadar denk gelir yani gidemicekmiyim günlük,,
rüyalarıma giriyo nasıl söleyecem ben canıma gelemiyorum diye neyse hayırlısı bakalım.......

ben kaçar iyi bak kendine bebiş!!!!

günlük uzun zamandır ugramıyordum bugün bişeyler yazıyım içimi döküyüm dedim.
zaten bir annem var birde sen varsın dertleştigim başkada kimsem yok.
geçenlerde eşimle annesi kavga ettiler 2 haftaya yakında küsler.yine konu paraydı tabiki.
hiç yetiremediki eşim onlara parayı.çok canı sıkkındı ama şimdi biraz rahatladı.sanki onlarla konuşmadıgı zaman bizede daha bir iyi davranmaya başladı.gerçekten çok bunaltıyorlarmıştın.
sanırım kayınvalidem banada küs hiç arayıp çocuklar ne yapıyor diyor sormuyor.gerçi niye sorsunki zaten beni ve çocukları hiç sevmiyordu bu şekildede iyice belli etmiş oldu.öbür torunları ve gelini yeter ona.
bu arada kaynımda hasta çalışamadıgından 2 gün önce dükkanı kapattı kirasını ödüyemiyormuş.geldi yine eşimin yanına.inşallah bu sefer eşimin canını sıkmaz geçen sene neler çektirdiler bu sene yapmazlar inşallah.şimdi bir ailenin yükü daha bindi eşimin üstüne ne olacak bilmiyorum valla çocuklarım biraz daha büyük olsalardı bir işe girer çalışırdım en azından kendi masrafımızı çıkartırdım.
günlük tek nefes aldıgım yer kk iyiki burdayım en azından kafam dagılıyor yoksa ben bunları düşünmekten kafayı yerdim.kendine iyi bak günlük bakalım günler bize neler getirecek gelişmeleri yazarım.öptüm günlük.

günlük

sıcak çok sıcak buralarmafoldumben
parmağımı oynatasım yok ama k.k yı sevdiğimden bütün sınırları zorluyorum...
he bu arada oğluşumla küsüm...:nazar:
dün elimin üstünü iki kere pitbul köpek gibi çeke çeke ısırdı hain evlat..:kızgın:
Barışırmıyız bilemem,:nazar:
Besle kargayı,ısırsın elini....
mafoldumben

Günlük Kardeşşş

Gezdim Geldim.. Şimdide Aşkımla İlgileniyorum Şeniz
Ayrıntılarla Beraber Döneceğim Sana Muckss opuyorumnanaktan

günlükçüüüüümmzemuszemus
perşembe günü antalyaya gidiyorum pazar günü dönüyorumzemuszemus
çoh mutluyum 3 gün 3 gündür demi hihoyyyt

günlükçüüüüümmzemuszemus
perşembe günü antalyaya gidiyorum pazar günü dönüyorumzemuszemus
çoh mutluyum 3 gün 3 gündür demi hihoyyyt

günlük söle şu ilona karısına gitcem diye burda hava atmasın
bende izniğe gitcem cuma akşamı ne var ala ala:nazar:
ay ne görgüsüz insanlar var bu sitede:jeyyar::dance::1hug::1hug:

ben geldim günlük hemide bomba haberlerlee :lepi:

pasaklıminiktanrıçam ve stellamla buluştuk hemide kocalarla sırnaşık şey
harika bi gün geçirdim yılın en güzel pazarını yaşadım
çok teşekür ederim kendilerine bu güzel günü yaşattıkları için zemuszemus
dostluğumuz daim olur inşallah :nazar: Rabbim ayırmasın bizleri :Saruboceq:
işte bu kadar ben gidiyorum :tomato:

Günlükcüm,canım benim...
Biliyim,biliyim geç oldu ama bak güç olmadı di miiii?
Gerçi biraz güç de oldu ama neyse ki şükür halimize..
Sana seslendiğim şu ortamın güzelliğine bir bak hele,Yarabbim ne büyüksün sen!:nazar:
Şimdi kafam karışık biraz öyle mi olsun böyle mi diye?
Bana kalsa böyle olmalı,hem intikamımı almak için süper bir yol hemi de buradan uzaklaşmak bana iyi gelecek diyim?:CüvCüv:
Sen ne dersin?
Efendim?:kedi:
Heyyy heyyyoooo aynı fikirdeyiz di mi?zemuszemus
Seviyorum seni günlükcüm ya seviyorum çok inan ki..
Herşey yolunda rolünü güzel oynuyorum gördüğün gibi,şen şakrak kahkahalarım anamın evini inletir,geyiği zaten tavana vurduk.. Yemekler,gezmekler hiç bişiye hayır demiyorum. Hemen annecim,tamam annecim,gel kardeşim,al ablacım modum çok iyi işliyor.:lepi:
Şimdilik kaçayım,sadece iyi haberlerimi verem dedim,aklın ve yüreğin bende kalmasın diye..
Ancak daha bitmedi hatta yeni başlıyoruz günlük!!!!!!!!opuyorumnanaktan

günlük...
bizi psikolocik delilerden koru...
ilgililerine de söyle akıllarını başlarına devşirsinler...
kırmayım bacaklarını...
okadar diyim sana...

merhaba günlük
bu seninle ilk konuşmamız
ara sıra uğrardım ama konuşma imkanımız olmamıştı
bugün benim için çookkkk özel bir gün.
o nedenle bunu seninle paylaşmak istedim
bu gün hayatımın aşkıyla
bir ömrü birlikte paylaşmak için "evet" dediğimiz gün
hayatımın en anlamlı, en özel, en güzel günü
o kadar mutluyum ki
öyle iyi bir eşe sahibim ki anlatamam sana
"o ve ben" yok artık biz varız
iki farklı insanın nasıl bir bütün olabileceğini aşkımla öğrendim
her gece yatağa girdiğimde
her aklıma geldiğinde Allahıma binlerce şükürler ediyorum
bana onu verdiği için ne kadar şükretsem azdır.
bu mutluluğumuzun ömür boyu bu şekilde sürmesini diliyorum.
ben ona ömrümü adadım
gözündeki sevgi ışıltısını ömrüm boyunca görebilmek için her şeyi yaparım.
aşkımı çok seviyorum ve
en güzeli onun tarafından da çok sevildiğimi biliyorum.
sevildiğini beğenildiğini bilmek o kadar güzel bir duygu ki
keşke senin de bunları yaşama imkanın olabilseydi.

X