Kadınlar Kulübü Günlük

slm günlük,
keşke bende beni mutlu eden şeyleri yazmak için gelseydim ama olmadı işte içimi dökmeye geldim,1 hafta öncesine kadar ne güzeldi her şey rüya gibi bir tatilden dönmüştük,eşim askerden gelmişti hasret bitmişti ve bizi güzel günlerin beklediğini sanmıştım,yanılmışım hemde çok ....
eşim dün evden ayrıldı,kafasında bitirmiş bizi çünkü ailesi daha baskın gelmiş,oysa ki ben nelerden vazgeçtim onun için,bu evde ne kadar emeğim var,bu evlilikte ne kadar emeğim var,çocuk istiyorduk hep,bende sorun var sanıyordum o da öyle sanıyordu ,doktora giden hep bendim,birşey bulamadılar,en sonunda eşim gitti ,ondaymış sorun ki ben bunun gayet normal olduğunu her zaman yanında olduğumu,çocuk ister olsun ister olmasın önemli olanın hayatta ikimiz olduğunu söyledim hep,ameliyat oldu,askere gitti geldi,çocuk hayalleri kurmaya başladık,mutluyduk ya da o beni bende kendimi mi kandırıyordum,her şey planlıydı da ben mi farkında değildim,evlendiğimizden beri annesi ve ablalarının laf sokmalarına sesimi çıkarmadım bana yakışmaz dedim,eşime kıyamadım ama dün eşim onların yanına gitti ve akşam gelince bana bunları söyledi ,bitirmiş kafasında her şeyi,ailem yanımdaydı çok şükür,bana destek oldular,sen elinden geleni yaptın ama olmadı dediler,içim çok acıyor,canım yanıyor,ben onun için işimden vazgeçtim,çocuk için çalışmayayım,kendim bakarım çocuğuma dedim,ne büyük aptallık etmişim,ben işimi bırakınca beni ezmeye sindirmeye çalıştı,ailesinin daha çok sesi çıktı,ah ah seni çok sevdim,ben hiç bir yerimde bitirmemiştim seni sense kafanda bitirmişsin belki yüreğinde de bitti ne yapalım 6 yıldır hep aynı şeyler biraz mutlu oluyoruz hazmedilemeden burnumuzdan geliyor,ben şimd io eve nasıl girerim her yerde senden bir iz nasıl dayanırım bilmem ama tek bildiğim güçlü olmam gerektiği,önce bir iş bulup çalışmam gerisi ailemin desteğiyle gelir sanırım,kapanır mı bu yara bilmem ama zamanla kapatmalıyım yoksa dayanamam...
inşallah hamile değilimdirbu dilek ne kadar kötü ki ben bunu bu ay için hamileolsam babalar günü hediyesi olurdu diye dua etmiştim,hamileseysem de taşıyam aldırmaktan başka çarem olmaz...
her şey yalanmış bir tek ben gerçekmişim.....

çok canım sıkkınn... :sinifsinif:
kavga ettik sevgiLimLe..
bi derdim oLupta ona koştugumda bana söLediği şey bu kadar abartma oLuo
ne zaman gerçekten benim yanımda oLmayı başarcak
kime anLatcam ki dertLerimi ondan başka en yakınım değiL mi o bnm
ama her defasında beni teseLLi etceğine daha da üzüo
msj atmicam o atsın bıktım artık ..

annemLe babamda durmadan burayı temizLeyin şunu topLayın yemek yapın koca kız oLdunuz..
bi temizlk yapmıorum diye benden kötüsü yok
herkes iyi bi ben kötüyüm.
yaptıgımdada yaptığım görüLmüo ki
annem işteyken kim topLuo evi ben..
hep kötü şeyLeri görmeye ne kdrda merakLıLar

bazen diyorum ki..
keşke başka şehirde okusaydım..
belki o zman biLirLerdi kymetimi..

anLicağın bugün hiç mutLu değiLim..hiç..​

Merhaba günlükbuyrunnnnnnnnn
Kısa ve öz konuşmak istiyorum.
Her zaman mucizeye inanmışımdır.
Sanırım şuanda bir mucizenin ortasındayım.:kedi:
Şükürler olsun...:Saruboceq:
Sabır+Zaman=Mutluluk

selamün aleyküm günlük!!!

naber cici bende anlatacak pek bişe yok güzelim günlüküm......
ama yinede hergün ugruyorum işte akşama düğün var..........
annemler şimdi gittiler yine düğün var yazın başlamasıyla düğünlerde başladı artık........

ben gideyim dersime bakayım haftaya cumartesi sınavım var ve ben kesin geçmeliyim onun için dogru ders çalışmaya......

iyi bak kendine bebişim

haaaa bide bugun öss var benimde kuziler girdi ikiside hayırlıyla kazanırlar inşallah ve tüm ögrencilere yardım etsin Allah ım
opuyorumnanaktan

gunluk babamdan izin cikmadi ama her zaman boyle yappiyor.. bu Almanca icin acilen kurs onerisine ihtiyacim var.. guzel ve bilgili bayanlar beni ozel mesajlari ile durtsunler..
komik benim babam ya seni gondermicem ama istiyorsan kursa git dedi bi de.. gidicem tabiki acilen gidicem hem de.. nedense acayip bir gaz var bende acaba bu yaz kursa gitmeyip once kendim ilerletsem mi diyorum ama okuldan sertifika almam lazim en azindan o yuzden de ilerletmis olarak okula baslamam lazim..
cok mu hayal kuruyorum sence gunluk?...

heyyyyyyy günlük..........ben geldim........

uzun zamandır yoktum..........geçen hafta cok ama cok üzgündüm.......
moralim sıfırdı........
abimin rahatsızlıgı beni çok üzdü........çok agladım .......
ama tahliller ve mr sonuçları iyi çıktı.....şükürler olsun..rabbime..........
bu gün çok mutluyum hemde çok..........
içimde bir sevinç ve enerji var............
günlük aramızda kalsın yada sana sonra uzun uzun yazarım bir ara......olar mı ........kız günlük............
mesafeler iyi geldi .bana..........konya dan
uzak oluşum .....yaradı bana........

herkese mutluluklar ve rabbim herkesin istedigini diledigini gönlündekini versin..............

günlük sonra yine döncem sana.........
öptüm..........opuyorumnanaktan

14 hazıran 2009.pazar.......
güzel mutlu bir pazar.........

Günlükcümmmmm

Dedeme Gidiyorum Birazdan hihoyyyt
Kafa Dağıtıp Gelmeyi Umuyorum..Ama Dedemi Gördükten Sonra Beter Oluyorum :çok üzgünüm:
Neyse Herşeye Rağmen Harika Bi 2 Gün Geçirip Gelicem.. opuyorumnanaktan

:bbo:günlükümmmm bugün pazarr ve evde yanlızım off off kocişim sabah öss sınavına girdi garibim bedelli askerlik çıkmayınca eee okudum okuldada 2 sene sınıfta kalınca askere gitmemek için yeniden sınava girdi aradı sınavdan çıkıncada iice zorlaşmış sorular dedi bizim için barajı geçmesi yeterli allahtan onuda geçer açık öğretim yazar yine 2 sene daha yanımızda olurr.... bugün gelmicek eve yine temel atılacakmış iş çokmuş sabah 6 da gelirim dedi geldiğindede uyumuyacak hastaneye gideceğiz 9da oğlumuzu görmeye sonra eksikleri almaya gideceğiz benim kocama dinleme yok be günlükümm kıyamam onaaa gecede uykusu vardı benim yok die oturdu benim yavrumm:asigim:bende birazdan kalkıyım yatak odamı şöle bi temizleyim dolabımın içindeki kışlık kazaklarımı filan yıkayımm bariiii gece uzun nede olsaa şimdilik ßß:a015:

ee şimdi günlük olurda bir şeyler yazmadan geçmek olmaz sanırım.

Sevgili günlük patronumun göbek büyüttüğü yine bir pazar gününde sabah işe işyerimizin cam kapısını anahtarla değilde tekmeyi basarak açmak geliyor içimden bunun nasıl bir duygu olduğunu bilirmisin? Tabi senin güzin ana gibi milleti dinlemekten başka yaptığın başka bir şey olmadığı için bilemezsin.

Patronuma sesleniyorum neden sanıyorsun yazın ölenlerin ve düğünlerin sayısı 10 kat artıyor adam olup bu da insan arada bir pazar tatil yapsın deseydin böyle pembeli, morlu yalanlarda atmazdık.

Daha dur havalar iyice ısınsın il dışından cenazeye gideceğim haberin olsun bir tek keleğin var gelince filanca il nasıldı diyişin yok mu işte o kısmı çok zorluyor sende az uyanık değilsin ama allahtan google var araştırarak o ilin anatomisini bile döktürürüm ben sana.zemuszemuszemuszemus

cok duygusallaştım günlügüm ....
gelin olmanın verdigi hüzünmü bu :çok üzgünüm:
dokunsalar aglıcak oluyom bazen mafoldumben
Allahım sen sabır ver dayanma gücü ver bize cok mutluyum ama üzülüyorum da...:bbo:
Hem aglarım hem giderim dedikleri bu olsa gerek kaydirigubbakcemile3
Rabbim sen hakkımda hayırlısı ver utandırma pişman etme huzurlu mutlu güzel sıcacık bir yuvam olsun inş :Saruboceq:
Dügünümde cok güzel gecsin gönlümdeki gibi hersey yolunda gitsin inş opuyorumnanaktan
Gene yazarım sana günlük bekle beni hadi öptüm

selam gunluk

bugun fena bı gun oldu.erkek arkadasımla tartıstık.hemen anlatmaya baslıorum.
benı ajanstan aradılar askı memnunun sezon fınalınde oynıcaktım bende kabul ettım.
yanımda oda gelcektı.bugunde soledım ona daha cekıme gıdıcem demeden basladı
a demeden o bısuru sey saydı.nedenıde ben bıkere kıwanc cok tatlı demıstım
yaptıgı uyuzluk buyuzden. yok efendım sen onu gormeye gıdıosun sırf onun ıcın kabul ettın bılmem ne.ee bende bos durmadım tabı sankı ne ya allah askına alt ustu bı dızı.cok agır laflar ettı kolay kolay affetmıcem gorcek o .asırı sınırlendırdı benı.ya sabır.
of bıde yarın ekonomı sınawı war calısmak ıstemıorm yaa.moralımde bozuk
aman ne guzel bı pazar gunu dımı.............

günlüğüm yazıp sildiklerim aramızda kalsın, sana bugun güzel bir haber vereyim, yarın annemler geliyor, öylesine mutluyum ki, en son şubatta görüşmüştük, çok özledim onları

annemin gelmesi çok iyi oldu günlüğüm, doktora giderken onunda yanımda olmasını istiyorum, allahım yardım et nolur...

selaaammmm günlüğüm :lepi:
çooook mutluyum çoookkk hemde çoookkk, bu gün aşkımdan süper bi haber aldım cicim
salı günü sevgilim geliiyoorrr
inanamıyorum buna halla günlüğüm yaaa delikafadulden
hayal gibi geliyor şu an biliyonmuopuyorumnanaktan, ne bilim yokluğuna hasretine o kadar alıştımki
1.5 gün sonra yanımda olucak, görücem onu sarılacam vakit geçirecem doyasıya öpücem dokunacam ona aaaahhh aaahhhh çok özledim çoook
Allah 'ım bu bir rüyaysa nolur uyandırma beni :Saruboceq:

seelaaaaaaammmmm....
bugun eskısehırdekı arkadaslarla bulustuk kk olarakkk çooooooooookk güzeeell gectı..
kuzularımı tanıdıgıma çok mutlu oldummm .. hepimiz kıpr kıpırdık..saat çok cabuk gectı anlamadık bişi.. :))))
ilk gelen dıyor gayet ksık bi sesle '' kadınlar kulübümü'' evet deyınce dırek bi gulumseme belırıyorr..

ilk elviram ile karsılastımmm çokk sevndımm çokkk... korktum cunku dedım kımse gelmıcek sanırımmm , bi basıma kalcam sap gibi die dusunmeye basladım :))
5kişiydik 2kişi piyango oldu bizlereee ..heyecan doruktaydı zaten :))
insallah bidahakı bulusmalrda da boyle içten ve sıcacık bir gun gecirirzz a.s.a.s.

herkezin ne çok yazacağı var sana be günlük,
aslında benim daha çok sanırım ama yazmıyor muyum neyim. önceleri ne günlük defterlerim vardı benim, hep güzellikleri yazdım onlara, ama insan hayatta olumsuzlukları yaşadıkça anmak istemiyor galiba, bende yazmıyorum.
he Şuan için olumsuz bir şey yok hayatımda Allaha şükür ama ne bilim hep uıçlardayım.
dün kayınvelidemdeydik benimkide geldi tatildi dün evdeydi, beraber birinin sünnet cemiyetine gittik döktürdük biraz geldik. sonra da eve geldik annemlerle. bu gün de evdeyim ağda yaptım salı günü gelinlik provam var temzi olıyım istedim, evde annemleyiz bugün yemek yaptık ben bahçedeki domates ve biber fidelerini suladım.
bu gün bişey yamadım yani.

günlük ben beni seviyorum opuyorumnanaktan

Günnükçümmm ben geldimmm
Sevgilim simsiyah saçlarımı görünce şoke oldu yaa çok şaşırdı.Bütün gün şaşkınlığını üzerinden atamadı :roflol::roflol::roflol:
Ayy bugün o kadar çok şey yedim kiii kesin 2 kilo aldımmm.Zayıflamışsın diye sürekli bişiler yedirdi üfffff yaaaaaaaaaaaaaaaaaa:mymeka: Kendisi şişkoymuş ben zayıfmışım beni de şişko yapacakmışşkaydirigubbakcemile3
Bugün yine konuşamadık pek fazla sürekli gözlerimin içine baktı masus yapıyo biliyorummm:jeyyar:
Neyse öyle işteeeeeee şimdi Dilay kaçar:icecream:
Başşşş başşşşş:a015:

slm günlük bugün kocişle bütün gün balıktaydık istavritleri tuttuk yine ama deniz baya dalgalıydı kocişi tuttu biraz:)))

yarında doktora gidicem bakalım ne olucak keşke sınav yarın olmasaydı tam doktor gününe denk geldi
neyse inş işim çabuk biterde sınava yetişirim
hoşçakalll

iyi aksamlar günlük
bugün ögleden sonra tv izlerken cok yorgundum uyumusum öyle
rüya bile görüyodum ya
hemde ne rüya nasıl aglıyorum rüyada biyandan kacıyorum biyandan hüngür hüngür aglıyorum
tam o sırada telefonum caldı esimin aramasıyla uyandım bi baktım gözlerim sırılsıklam
gercektende aglamısım...
len günlük uyanıkken aglıyoduk yetmiyomu bide artık uykudamı aglıcam artık
eee peki sevinctende aglarmıyımki acep....
bugün sınava giren ögrencilerin sınavları iyi gecmistir istedikleri bölümleri kazanırlar insallah
benimde 2 kuzenim girdi biri edebiyat ögretmenligi digeri konservatuar istiyo müzik ögretmenligi
herkes icin hayırlısı olur insallah
hadin görüsürük günlük

gunlukcum ben geldım...
uykum geldı gunluk ya..
cuma aksamaı annem hastalandı tansıyonu cıktı..ıstıfra bas donmesı acıle gttık..gece acılde gectı...ıgne serum 3bucukta gldık eve..4de uyudum sabah yarımda kalktım valla...
dunaksamda 3de yattım...bugunde gec kalktım annem ıyı sonrasında ozele gttık..ıstırahat etceksın dedı...
anneme dıyoruz kardesımın okulu gecmesıne ortaokulu bıtrmesıne dayanamadın..bıde bı meslek sahıbı olsa napıcaksın..hasta oldugu gun kep torenıne gtmıstıkte ondan takılıyoz ıste...
ay o gece acılde annemın karsısında bı adam yatıyodu kafası ıytıdı...motorla kaza yapmıs...aklı yarım kafasıda ıyıdı..doktr geldı..nasılsınız dıyo..tesekkeur edrım szı nasılsınız dıyo:)))hehe butun gece guldurdu ya...allahım yarabbım daha neler neler..kalkıyo aynaya bakıyo yatagının yanında ayna lavoba vardı..kendı kendınbe konusuyo sankı araba kulanıyo gıbı hareketler yapıo....kendınden haberı yok...kolunda serum kalkmaya calısıyo bı arada korkuttu korumaya haber verdık...geldıler hemen serumuyla kalkmaya calısıyodu...ayy allahım herkeze sıfa evr akıl ver...
hadı gıdıyom ben ya zor duruyom zaten...babay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…