Kadınlar Kulübü Günlük

günlükk bu gece çok hüzünlüyüm
ilk kez sana duygularımı yazıyorum
mutlu olmaya çalışsamda içim hep buruk hep bişeyler eksik her gece yattığımda düşünüyorum düşünmekten bıktım belirsizliklerden bıktım her seferinde dünyamın tepetaklak olmasından bıktım

bugün kuzenimi allaha emanet ederek askere gönderdik birlikte büyüdük oyunlar oynadık kavga ettik dertleştik ama büyürken aynı zamanda birbirimizden soğuduk gidişinin bu kadar beni etkiliceni düşünmemiştim hatta annem zorla götürdü ama iyiki gitmişim o benim çocukluğum.. bizi otogara istemedi ama kızarkadaşı gitti onla baktım şöyle bi ne kadar yakışıklı bi erkek olmuş boyu posu o ela gözleri esmer teni..çok duygulandım küçükken onlarda kalmam için ağlardı keşke dedim keşke hep çocuk kalsaydık
allahım onuda alişide koru lütfen bütün askerlerimizi koru ve hayırlısıyla dönmelerini göster bizlere..

mrb günlük içim çok kötü hayatta tek istediğim huzur ben çok mutsuzum günlük babamdan nefret ediyorum hayatımı maf etti sevdiğimde gitti nişanlandı ben oona dün sinirle aradım açmadı birde kızgınlıkla mesaj çektim off ne olurdu o kalsaydı hayatımda beni anlayan tek kişiydi ama oda sevmemeiş gitti be günlük mutsuzum şu anda ağlıyorrum evde ağlayamadım yoksa annemde ağlıyor benle beraber halime şükedim diyorum ama yine isyan ediyorum rabbime bana niye öğle nakör bir baba verdi diye imtihandayız ama benim dayanacak gücüm kalmadı sankı rabbim dağına göre kar veriri ama ben dayanmak istemiyorum allahım ya bebmın canını yada benimkini alsın

Hayatımın en berbat günlerinden birini yaşıyorum...
Nereye elimizi atsak kuruyor...
Bi yola çıktık birşey yapalım diyoruz sürekli önümüze engeller çıkıyor..
Kredi çekeceğiz bi bankayı denedik olmadı, başka birine geçtik kefil istedi ben kefil olacaktım benimkine evrakları hazılardık bu sabah bankaya gideceğiz...
Bi gemi adamının işlemini yaparken evrakların arasına karıştırdım ve gittiler...
Adamın telefonlarına ulaşamadım...
Heryeri aradım ne bileyim onun evrakları ile karıştı...
Baştan beri hayırlı ise olsun dedim demekki hayırsızmış ama bu kadar terslikte çok geldi...
Sinirden ağlıyorum şu anda başım çatlıyorr...
Nışanlım hiç birşey demedi boşver dedi ama kendimi suçlu hissediyorum...
Aldı evrakları ve gitti ne olursa olsun seni alacağım diyo güldürüyor beni...
Bu kadar çabamız 5 000 tl için biliyor musunuz...
ıçim çok dolu yeter bu kadar biri gelmeden toparlanmalaıyım...
ıçim şişti senağlamasenağlama

günlüküm!!!
bugun evde yalnızım biliyomusun....
annemler yok haftasonu ama ben yalnız kalmaya korkuyorum.......
çünkü bikere evde yalnızdım ve deprem olmuştu......
o günden beri evde yalnız kalamıyorum bi çıt dese kalbim güm güm atarak kalkıyorum....
önceden nasılda kalırdım evde tek başıma!!!
ama artık kalamıyorum bi arkadaşım var gel beraber kalalım dedim bakalım inş. gelir...
yoksa başımın çaresine bakım birilerine gitcem teyzelerimde kalmak istemiyorum...
günlük evimden uzakta olmak istemiyorum...
2 gece yatagımdan ayrı off inş. çagırdıgım arkdaşım gelirde bende evden gitmemiş olurum offf!!!
karnım okadar acıktıkı anlatamam annem yine kahvaltı hazırlıyo şimdi bagırır bana yine bilinin başındasın die en iyisini o bagırmadan ben gidim hem bissürü işim var bugun!!
hadi görüşürüz iyi bak kendine... belki haftasonu yokum özle beni ben özlücem seni...
günlüküm bişiler daha eklemek istiyorum çok ama çok mutluyum şükürler olsun haberi yeni aldım inş.. pazartesi işe başlıyorum duydunmu işe başlıyorum ve bi ailem ile ilgili bi meselemiz vardı oda çok iyi yönde bi gelişme gösterdi çok mutluyummmmmmm.
:sm_cool:

Son düzenleme:
off günlük ya
bu sabah 4 e kadar ödevimi yaptım :1shok:
evet gözlerim aynı böyle oldu...
neyse yaptım da gönderdim hocaya
inş doğrudur :Saruboceq:
öteki de hala açıklamadı bi de danışmanım klava:
son iki ödevim p.tesiye kadar inş bitiririm :Saruboceq:

merhaba günlükçüm.
beklenen güne sadece 2 gün kaldı.
yarın sabah erkenden önce doktorumuza gidecez ordan da sınav icin yola cıkıcaz.
insallah hersey yolunda gider,insallah hersey güzel gecer günlükcüm.:Saruboceq:

dün biraz stresten birazda soguktan karnım agrıdı.öyle korktum ki.
sınava 2 gün kala karnıma giren agrı beni cok tedirgin etti.
cok şükürki sabah uyandıgımda birseycıgim kalmamıs.
hayırlıısyla şu sınavı bir verseydim günlükcüm.
dua etmeyi unutma.yerimseniben

pazar aksamı ancak evde oluruz günlükcm.
insallahgüzel haberlerle dönerim sana.
bu arada dogum cantamıda yanımda götürüyorum ne olur ne olmaz.kaydirigubbakcemile3

hoşçakal.:a015:

öğle arasında seni görmek iyi oldu sevgili günlük cokacimcoook,
iki gün önceki stresim oldukça azaldı, yine de eski toleransıma hala tam olarak kavuşabilmiş değilim belki biraz zamana belki de bir tatile ihtiyacım var.
Deniz kokusunu özledim, yüzmeyi, çıplak ayaklarımla ılık kumlara basmayı, güneş kremimin kokusunu, suda buruş buruş olmuş el ve ayak parmakcıklarımı da :1rolleyes:
Ağustosta izin planlıyorum ama haziran sonu da şöyle bir 3-4 gün harika olurdu:dance: tabi öncesinde bikaç kilo versem hiç fena olmayacak :1closedeyes:

Son düzenleyen: Moderatör:
pek muhterem gunlugumm

bugun golcuge gıdıoruz askıtomla hep sabahtan aksama kadar beraberdıkk
sınemaya falan gıttık sankı uzun bı ayrılık olcakmıs gıbı uzuluorum ıcım bı garıp neden
bılmıorum bıde sık gorusmeye alıstıkk:asigim: neseem allah uzun ayrılıklar wermesın sekerım.
sımdı hemen dusa gırcem hazırlancam belkı dayanamazsam askımı caırırım bıkez
daha gorusuruzŞenizartık golcukten gelıncede orda olanları yazarım kendınee cokk
ıı bak gorusmek uzereee-tatlicadiarzu-

ben geldim günlüğüm :1rolleyes:

sabah ilk işim önlüğümü almak oldu tam bana göre gelmiş pembeli pembeli :asigim:
akşama kadar anca şimdi nefes alabildim bi ay sonunu daha atlattık çok şükür kafamçokkarıştı
dün eşim işten erken çıktı evimize gittik çok güzel vakit geçirdim ilk kez evde :asigim:
bi dünya iş vardı ama yorulduğum kadar da mutlu oldum:ecrin_bebek:
istemediğimiz koliyi kapıya koydu eşim aldılar belki o bi huzur verdi :1closedeyes:
apartmandaki sülale kendini aklamanın peşinde gamyoncuiremsu
vicdanım çok rahat huzurluyum Allah ıma çok şükür :Saruboceq:
hafta sonu da geldi gibi :lepi:
bol bol gesecem tosacam -tatlicadiarzu-
öptüm herkeşleri :ecrin_bebek:

günnüküm...
yaa ben dün konusayim dedim benim ismi lazim degil malum sahisa
>> askim bitti bundan sonra cektin gittin bunu kabul et yasananlara saygin yoksa al sana benden aduket<< kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
diyecektim ama bir baktim yine yok oldu...
neyse hayirlisi iki haftadir bittigini söylemek icin bekledigimde zamani olsun, sordum zamanim var dedi ama bir baktim isi cikti yine...
elbet ögrenecek...
dört yil olmasina surda iki ay kalmisti ama bitti iste...
üzgün degilim günnük aksine mutluyum, huzurluyum... :lepi:
insallah degismez su halim... :Saruboceq:
herkese herseyin hayirlisini diliyorum.... :Saruboceq:

Günlük, bugün sıradan bir olay olarak anneciğim bana kızdı. kaydirigubbakcemile3 Sebebi de ne biliyor musun? Çok saçma ama yine de çok kızdı. Komşuya gidecekmiş, illa ki ben de onunla gitmeliymişmişim. Yahu kadın, zehirlenmek istemiyorum ki. Oturuyor arkadaşıyla fosur fosur cigara tüttürüyor ben nefes bile alamıyorum. Ama anlamak istemiyor işte. :1no2: ıçmeye başlasam elimi keser benim kaydirigubbakcemile3

Günlüüüüükkk, n'olur n'olur bu dönem takdir alayım günlüük. Anacığım şaşsın kalsın. Diyecek laf bulamasın. Hem kadıncağıza moral olur. Kardeşim sınıfta kalacak, en azından gülecek bir sebebi olur anamın.
Hoşça kal günlük... :)

Karnım çok acıktı... Evde kimse yok bana kim yemek yapacak -tatlicadiarzu-

Uyuz uyuz oturuyorum öylece günlük
Yak bir sigara,yak bi tane daha
Yosun tutucam bu gidişle
Canım hiçbişey istemiyor be günlük
Neden ben böyle ayrangönüllü oldumki
Bir heves başlıyorum bişeylere,sonra sabun köpüğü gibi sönüyor hevesim:çok üzgünüm:
offf be günlük sende dinliyosun melül melül :1closedeyes:
Bişeyler söylede kulağımıza küpe olsun
Tamam tamam yak bir sigara daha modumla gidiyorum.
Sendende hayır yok bugün:çok üzgünüm:

günnükkk ben geldiiimmmmmmmm delikafadulden
önceeeeeeee derin bir ohhhhhhhhhh çekmek istiyorummmmm
sınavlar btti okul tatile girdiii hihoyyyt
yorgunum ama değdi..sınavlarımın cogu iyi..
bugünde aşkitom ve kardeşiyle gezdik gezdik ve gezdik..
ben sevgilimi cok özlicem yaaaa senağlama :asigim: okul ekimde acılıo ekime kadar dogru düzgün göremicemm :a015: :çok üzgünüm:
yrn ehliyet kursunda ilkgün bakalım nasıl olcak..
öperim günlüğümm Şeniz Şeniz

selam günlük........
adetime 5 gün kaldı
çok merak ediyorum bu ay hamiş olabildimmi
inşallah olmuştur günlük
inşallah bende anne olabilirim artık
inşallahhhhhhhhhhh

Çok Kırgınım Günlük... Hemde O Kadar Çok Kırgınım ki mafoldumben

Düğüne Gitmeme Kararı Aldım.. Kırgınlığımı Atlatamıyorum.. Hiçbi Bahane İyi Gelmiyo Yarama :çok üzgünüm:

Nişanda Zaten Belli Değil :uhm: En İyisi Yarın Lisedeki Kankama Sonrada Yengeme Gidip 2-3 Gün Kalayım opuyorumnanaktan

Zaten Özledim Bitanemi :asigim:

Nazlı Ablama Çok Sevindim.. Çok Seviyorum Bebişi Ve Onu :teytey:

Öpüyorum Kızçelerrr opuyorumnanaktan

gunlukcum.özlemisim seni ve seninle olanlari..uzun zaman oldu sana sık sık ugrayamadim..huzuru guzelligi dostlugu arkadasligi kardesligi buldugum bu yerden uzun zaman uzaktaydim..eh!! dünya işleri ..kederi var..nesesi var sıkıntısı var huzuru var..gün güne uymuyor...emekliyim dedim ...calisma hayatimdan daha yogun gunlerin icine girmisimde yeni yeni farkettim..olsun.allah elimizden sagligimizi yanimizdan da sevdiklerimizi almasin... kucuk oglum ukraynada okuyor.tip fakultesine kabul edildi.tum aileyi sevince bogdu...buyuk oglusumunda tezkeresine az kaldi.. benim ve diger mehmetciklerimin hayirli tezkerelerini gormek nasip olsun bizlere....ızmir de havalar cok ısındı..deniz mevsimimiz acildi..kordonumuz karsiyaka sahilimiz inciralti boylarimiz yuruyusculerle sporcularla doluyor tasıyor.inanilmaz guzel manzaralar..ohh.icim acildi..sitemle olmak hosuma gidiyor..ama dedimya bir suru işler nedeniyle olamadim..ama gonlum burada idi..işte cat kapi geldim...simdi kahve zamanı..opuldun

selam günlük sıradan bir gün yine yapacak çok iş var ama benim hiç canım bir şey
yapmak istemiyor sürekli uyumak istiyorum neoluyor bana anlamadım
konuşmak bile yoruyor beni
sanırım ruhum artık yeter diyor.kaldıramıyor çüktüm artık birgün pes edeceğimi biliyordum
ama şimdi zamanı değil biraz daha sabır elbet bitecek bunlar
ALLAH hiç bir kuluna kaldıramıyacağı yükü vermezmiş demeki RABİM benim güçlü olmamı herşeyin üstesinden gelmemi istiyor
ALLAHIM bana dayanma gücü ver droğru yoldan ayırma
işin en acı tarafı doğru yol hangisi onu bile bilmiyorum
şu s.b.s bir bitse herşey daha güzel olacak umarım

bugün hava çok sıkıcıydı benimde içim o kadar sıkılıyorki anlatamam
dışarı çıktım yürüyüş yapmaya hava kapadı kara bulutlar sardı her yanı
sonra yavaş yavaş yağmur çiselemeye başladı bende yürüyüşümü yarıda bırakıp ıslanmamak için
migrosa girdim biraz dolaştım ama baktım yağmurun kesileceği yok çıktım marketten
öyle yıldırım çakıyorduki arkasından da gök gürlüyordu çok uzun zamandır
böyle gök gürlemesi duymamıştım.O anda içimden dedimki ey gökyüzü sen gürleyip yağmurlar yağdırarak içini boşaltıp rahatlıyorsun.keşke bende senin gibi böyle yağarak içimi boşaltıp rahatlasam
çok sıkılıyorum ne olur ALLAHIM içimdeki sıkıntıları gider

günlük ne zamandır kafanı şişirmiyodum, hadi bakalım tatil bitti.... azcık mesai yap....
dün dünyaya gelen bi melekle tanıştım bugün :asigim:
pembe pembe, pamuk gibi, nası güzel bişey, ismi de yeğenimle aynı :asigim:
yeğenime senden bitane daha gelmiş dediğimde biraz kıskandı tabi, ama onu öyle bi öptüm ki bidaha öyle bişey düşünmez kaydirigubbakcemile3
yaa o da öyle minicikti, ne ara büyüdü dillendi de cadalozluk yapmaya başladı bilmem :uhm:

hoşgeldin dünyaya yüreği kendi güzel arkadaşımın güzel meleği...
sana da yer açtık... hep mutlu ol inşallah... :Saruboceq:

isteyen herkese de nasip olsun bu mutluluğu yaşamak... bu arkadaşım yıllarca uğraştıktan tedavi gördükten sonra karnına düşen ilk bebeğini malesef kaybetmişti, ama sonra yine hamile kaldı ve bu sefer kucağına almak da nasip oldu... inşallah isteyen herkese kucağına almak da nasip olsun...

hep böyle uslu uslu uyu tamam mı :asigim: :asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…