Kadınlar Kulübü Günlük

sevgili günlük
bugün bi haber aldım türkyeye gidişim ertelendi
eylül anneleri topiğindekı canım arkadaşlarımla planladığımız buluşmaya ben gidemeyeceğimsenağlamasenağlama
oyuzden üzüldüm birdaha kine insallahh :Saruboceq:
ama bunu daha onlara söleyemdım :çok üzgünüm: bu gün topikte kımse yok herkes gelince söyliycem
oysa ne hayallerım vardı kanlıcada yoğurt yiycektik hepsi şimdi suya düştü bugün böle geçtii iştee....
senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

Günlüğüm varyaa çok acaip çok kurnaz olduklarınıodüşünen kişiler var biliyomusun, sözüm ona bana şirinlik abidesi gözüküp başkasıyla konuşurak nerde nasıl bozsak die uğraşıyo bir kaç kendini bilmez densizler.. msn'de konuşuyorum canımlı cicimli şekerli sonra bi gidiyorum başka yere hooop laf sokuşturmalar yahuu ee be densiz kişilik neden ikili oynuyorsun gıcıklığın nekii??yok efendim ben çok abartıyormuşum yok efendim ben çok aşkımı dile getiriyormuşum SANANE YAHUU batıyorsa söle ben gereken müdaheleyi yapimm kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile:jeyyar:yok yanii çift karekterli bu olsa gerek kurnaz tilki sanıyorlar kendilerini ddimya eğleniyoalrmış zevk alıyorlarmışş çocuk bunlar yaa valla yeni farkettim oynayın bakın aynen böle gözüküyorsunuzgamyoncuiremsu
Dedimyaa geliyo msn'de canım cicim kuzum sonra BAŞKA YERDE AMA SEN ŞÖLEDE BÖLEDE DıYE BAŞLIYO YAHUU SANA NEDENıRKıı KÜÇÜK APTALMI DESEM BEYıNSıZMı DESEM YOKSA KENDıNı BÜYÜMÜŞ SANIPTA BEDENEN BÜYÜMÜŞ AMA KAFA OLARAK HAAL KÜÇÜK BıR KIZ ÇOCUĞUMUSUN DESEM BıLEMıYORUM YANıı.. aMAA ıZLEMESı ZEVKLı GERÇEKTEN ÇÜNKÜ HENÜZ KENDıLERıNı FARKETMEDıĞıMı SANIYORLAR AMA ÇOK BÜYÜK YANILGIDALAR ablaları olaraktan ŞUNU SÖYLÜYORUM (sıZDE BıGÜN BÜYıCEKSıNıZ)

zemuszemus

Günlüğüm bir şarkı duydum varyaa süper eğlenceli bi şarkıı bak sözleride süpermişş

Kim çeker seni kim çeker benim gibi seni kim çerker
Kim çeker seni kim çeker ben biler olayım sen şeker:teytey:

Neyse Ben gidim günlüğüm belki kendini arkadaş sıfatında gördüğümü sanan o küçük beyinli gelir kuzum aşkım bişi merak ettim der yazar bende saf ablası olaraktan hiç bişi çaktırmadan cevap veririm sorularına:kahve
:

Son düzenleyen: Moderatör:
artık çok eğleniyorummm günlüğümmmm çok seviyorum arkadaşlarımı:)

Son düzenleyen: Moderatör:
günlük ya..
acaip pozitifim bugün.
muhteşem bir gün geçirdim ondan olsa gerek..

aslında bugün bir sürü şey yaptım da en önemlisinden bahsedeyim.

bugün KK arkadaşlarımdan biriyle daha yüzyüze görüşmek nasip oldu.
hem aralık annelerimden olup,hem meslektaşım hem de takımdaşım olan cocostar la görüştüm.opuyorumnanaktan
konyadan akraba düğünü için gelmişlerdi.

Burda ankarada malum türkçe olimpiyatları kültür şöleni var.
ona da uğramak istemişler.
biz de şölenin yapılacağı yer olan altınparkta buluştuk.

ortam zaten muhteşemdi.
acaip kalabalıktı.
çayır çimen her yer insan doluydu.
biz de bebek arabalarımızla kalabalığı yara yara gezmeye çalıştık.kaydirigubbakcemile3
ara ara banklara oturup mama molaları verdik kaydirigubbakcemile3
sanki uzun zamandır tanışıyormuş gibi olabileceğimi düşünemezdim.
zaten seviyordum,
daha da sevdim..
hele oğlu minik hamza:asigim:
Rabbim nazarlardan korusun inş..

beraberliğimizin diğer bir güzel yanı da,
bahaneyle aynı saatlerde eltimlerle yapmamız gereken ayrı bir organizasyondan kurtulmamdı.
bir taşla iki kuş :jeyyar:

uleng güntürük

bu devirde adam gibi adam yokki evlenmek icin bir neden olsun...:enbuyukkk:
birakin allah askina $u yok "evde kaldin", "ne zaman evleniyorsunuz" "yokmu biri"
ablamgilde bende biktik artik..klava:
evlenecek adam varda onlarmi hayir dedi ???:1closedeyes:
birakin su soruyu artik.. kimse mecburen evlenmek zorunda degil..

bende ilerde evlenemeyecegim maalesef cünkü kimse yok..
ayrica artik kimseyide sevemem, artik bir erkegi görünce, onun direk evlenilmis
halini gözlerimde canlandirinca hemen tiksiniyorum.. kiskancligi, ilgisizligi, hödüklügü...
ne icin bu kadar tantanayi derdi cekeyim ki ? evlilik bundan baska bisey degil..
sadece birgün giyinilen gelinlik ve iki güzel söz icin evlenilir mi?
sonrasi kabus zaten.. bunu yasamama ragmen o kadar iyi biliyorumki artik,
cünkü etraf dolu böyle insanlarla..mafoldumben

eskidendi o beyaz atli prens hayalleri.. eskiden varmis ya zaten o prensler..mirmirmirmir
simdi nerdee....:dilcikar:

günlük bzen insanlara tahammül edemiyorum gerçekten..

anlayamıyorum canım cici balım böreğim derken iyi de arkalarından neler söyleniyo kimsenin

haberi yok.. hayat beni gereğinden önce olgunlaştırdı amam bazıları 30 a da gelse çocuk kadar beyine sahip olucaklar anlam veremiyorum insanlara gerçekten.....

Günlükcüm.. Canım Benim..

Ben Geldim Ama Gene Gidicem..
Dün Kafa Dağıtmak İçin Yengoşta Kaldım :içelim:
Aslında Sana Ayrıntılı Bişeyler Yazmayada Çekinmeye Başladım..
Ya Abartıyorsam Yazdılarımı(!) Malum Çevreyi Rahatsız Etmek İstemem :roflol:
Şunu Bilmeliki Herkes..Verdiğin Kadarını Alırsın Dünyada..
Dost Kavramı Çok Zor Elde Edilen Ama Kaybetmesi 1 Sn Sürmeyen Bişey..
Önemli Olan Hakedeni Bulmak Ve İyisiyle Kötüyse Onu Sahiplenmek..
"Dostum".. Can Bedenden Çıkana Kadar Varsın Bende..
Biliyorumki Hakketiğim Kadarının Fazlasını Almaktayım.!!

kaydirigubbakcemile3günlüğüm gülçine yani kankama dostuma söylermisin AĞZININA YÜREĞİNE SAĞLIK.. dost kavramı gerçekten cidden zor.. dost dediğin onu kıskanmicak onunla gülüp onunla ağlicak heran her şekilde yanında olucak SABAH FARKLI ÖĞLEN FARKLI OLUP GECE BAMBAŞKA BİRİ OLMİCAK ADAM GİBİ ADAM OLMAK ÇOOK ZORR gaza gelipte farklı şekillere bürünmicek..işte ben bunu gülçin ve deren de gerçekten ciddi manada buldum dostum dediğim kişiler kendiler.. evet dostum can Bedenden Çıkana Kadar Varsın Bende..vereliniortak

İmamını da kıyarım hükümetini de
Sabrına başlarım sükunetine de
Çalsın davulu zurnası bizim havadan
Oynar elbet birileri kız tarafından

Aşk benim aşkım kalp benim kalbim
Ayıplayana kapı gibi gerekçe
Kusurumu var ki beğenmediğiniz
Kanunsa bu anayasada nerde

Nikahın imamını da kıyarım hükümetini de
Sabrına başlarım sükunetine de
Çalsın davulu zurnası bizim havadan
Oynar elbet birileri kız tarafından

Bir sigara yak ver bakalım
İki kalp birse hiç durur mu
Kimse özel üretim değil yavrum
Tüm cemaat fani torunu

:teytey:sositosositozemuszemus ayyy bi süperimm bugün yaaaa çok beğendim ben bu şarkıyııı.....

Genç adamın biri, Dermiş babasına her gün; 'Benim de dostlarım var, sendeki dost gibi'

Baba, itiraz eder, Olmaz öyle çok dost, Hakikisi belki bir, belki iki, Fazlasını bulamazsın gerçek, hakiki...

Devam eder durur konuşma... Aralarında baslar bir tartışma, Karar verirler bir sınava, Dostun hakikisini anlamaya... Bir aksam bir koyun keserler, Ve koyarlar çuvala. Baba der ki oğluna, 'Hadi al bu çuvalı, simdi götür dostuna'. Çuvaldan kanlar damlamakta, Sanki öldürmüşler de bir adamı, Koymuşlar çuvala, Dıştan böyle sanılmakta.

Delikanlı sırtlar çuvalı, Gider en iyi bildiği dostuna, çalar kapıyı. O dost, bakar ki bir çuvala hem de kanlı, Kapar hızla kapıyı delikanlının suratına, Almaz içeri arkadaşını, Böylece tek tek dolaşır delikanlı, Kendince tanıdığı, sevdiği dostlarını. Ne çare, hepsinde de sonuç aynidir.

Evlat geriye döner. Ama içten yıkılır... Babasına dönerek; hakliymişsin baba ' der. Dost yokmuş bu dünyada ne sana, ne de bana. Baba 'hayır Evlat 'der, benim bir dostum var bildiğim. Hadi, çuvalı alda bir kerede git ona. Genç adam, çuvalı sırtlar tekrar. Alnından ter, çuvaldan kanlar damlar...

Gider, baba dostuna. Kabul görür, sevinir. O dost, delikanlıyı alır hemen içeri. Geçerler arka bahçeye. Bir çukur kazarlar birlikte, Çuvaldaki koyunu gömerler adam diye, Üzerine de serpiştirirler toprak. Belli olmasın diye dikerler sarımsak...

Genç adam gelir babasına; 'Baba, iste dost buymuş' diye konusunca, Babası; 'daha erken, o belli olmaz daha. Sen yarin git O'na, çıkart bir kavga, Atacaksın iki tokat, hiç çekinmeden ona, İşte o zaman anlaşılacak, dostun hakikisi. Sonra gel olanları anlat bana...'

Genç adam, aynen yapar babasının dediğini, Maksadı anlamaktır dostun hakikisini, Babasının dostuna istemeden basar iki tokadı! Der ki tokadı yiyen DOST; 'Git de söyle babana, biz satmayız Sarımsak tarlasını böyle iki tokada'!

Sevilecek biri olmadığın zamanlarda bile Seni Sevmeli... Sarılacak biri olmadığın zamanlarda bile Sana Sarılmalı... Dayanılmaz olduğun zamanlarda bile Sana Dayanmalı... Dost dediğin; Fanatik olmalı; Bütün dünya seni üzdüğünde sana moral vermeli. Güzel haberler aldığında seninle dans etmeli, Ve ağladığında, seninle ağlamalı...

Ama hepsinden daha çok; Dost matematiksel olmalı; Sevinci çarpmalı... Üzüntüyü bölmeli... Geçmişi çıkarmalı... Yarini toplamalı...

Kalbinin derinliklerindeki ihtiyacı hesaplamalı... Ve her zaman bütün parçalardan daha büyük olmalı... İşi bitince seni bir tarafa atmamalı...

kendileri farkında olmasalarda yaptıkları abuk sabuk açıklamalarla, bana şöyle okkalı bir tokat atarak, insanların gerçek yüzlerini görmemi sağlayan,bu suretle beni derin uykumdan uyandıran bir yığın insan. attıkları tokat için hiç kızamadım onlara öyle yerli yerindeydi ki. ayrıca kendilerini de hiç tanımam. peki bunlar dostlarım mı? "hiç sanmıyorum :)"

ama aynı tokatı yakınımdaki birilerinden yeseydim işte derdim gerçek dost...

buyrunnnnnnnnn Günlüğüm yeter dimi bukadar ders yeter yeterrr opuyorumnanaktan

günlüğüm buraya yaz gelemeyecek galiba:uhm: bir günlük güneş yeter size der gibi, bugun kara bulutlar sardı her yanı:1no2:

şakır şakır yağmur yağıyormafoldumben...

benim de zaten hiç gücüm yok
yüzüm yok hiç
umudum yok
ama bil ki
farklı bir hayaldi
işkenceydi bazen
bazen çok güzeldi
ama anlıyorum sesinden
kurtulmuşsun
sen
nokta konmuş bitmiş
en güzel hikayem
(Teo'nun şarkısı ve Şebo ile beraber söylüyor.)

Evet, günlükçüğüm bitti(.) Döndüğünde her şey çok farklı olacak.

Sevgili günlük,

Yüksek lisansın ilk dönemi bitti şükür. Artık finlallerime konsantre olmamam gerek yarın ilki başlıyor.

Öncelikle burada yapılan atışma hiç hoşuma gitmedi onu söylemek istiyorum burası rant alanı değil.
Başıma aynısı gelmişti kıştırtmaya gelmeyin diyorum insanları buraya çekmemek lazım. Başıma aynısı
geldi birdaha mı asla birinin beni buraya çekmesine izin vermem, dolduruşa gelme sen de bence.

Neyse perşembe günü KK' dan arkadaşlarla buluştuk çok güzzeldi, sanalda konuştuğun insanlarla
reelde görüşmenin tadı bir başkaymışkaydirigubbakcemile2 Hepsi ayrı ayrı güzeller ayrı ayrı candan
insanlar. Görüşmek güzeldi her biriyle.
Dünde sevgilimle görüştük. Bana süprizi varmış ne diye sordum sordum söylemedi. Yakında onu da
paylaşırım burada inşallah. Hasret giderek arrtıyor günlük özlemlerin süresi uzuyor mafoldumben
Böyle işte günlüğüm günler geçiyor gidiyor aylar ayları yıllar yılları kovalıyor herşey daha güzel olacak
inşallah:Saruboceq:

Boğuldum be günlük.
Üzgünüm
Herşeyden çok da kendi halime üzülüyorum.

Nolucak benim bu halim günlük?

Allahım dert verip derman aratmasın insanlar nelerle uğraşıyo ben kendimle dertteyim.

Nolucak benim bu halim ya tam toparlanmaya çalışıyodum zor ayakta duruyorum niye böyle oldu yine.
Ben bıktım ya bıktım kendimden ve çok sıkıldım .

Kilo verecektim onuda yapamadım insan o kadar uğraşıp verdiği kiloyu geri alırmı benim sorunum ne. Yıldım artık usandım

Ben böyle napıcam bu alınganlık bu kırılganlık nereye kadar gidicek.

Sabahtan beri bulduğum ilk fırsatta ağlıyorum biliyon mu yatıyorum bi de. Ben artık başka bi işe yaramıyorum

Dayanamıyorum her yerim ağrıyo en çokta kollarım taşıyamıyorum kendimi.

Hiçbişey istemiyorum. Hiçkimseyi görmek istemiyorum. Oğlumuda görmek istemiyorum bu duruma nasıl geldim ben o benim çocuğum anne diye yanımda dolanıyo bilmiyoki ben ona şu an tahammül edemiyorum..
Hiçbirşeye tahammülüm yok bir insan yüzüne bir insan sesine hiçbirşeye.

Çaresiz hissediyorum allahım yardım et bana nolur

gunlukcummmm

yıne ara verdım sana gelmeye dımı...artık benı ıdare edıver emı:))
bugun naptım bıl bakalım...
burdan Çenebaz nıcklı arkadasımla bulustukkk:))))
ıkımızde kocaeılıyız ya...zaten msn de face gorusuyoıduk bugunde yuzyuze gorustuk ...cok guzel vakıt gecırdım..bıcır bıcır boncuk gozlu arkadasım..onu tanıdıgıma cok mutlu oldum...guzelce sohbet ettık...ınsallah artık hep goruscez...
sonracımada lıseden arkadaslar bı arkadasımıza hem yenı evlı hende cocugu oldu dıye otrma yaptılar cenebazımdan sonrada onların yanına gttım onlarıda gordum...sonracıma evdeyım ıste..yorulmusum sankı ole oturasım var...hava cok sıkıntılıydı bugun...
guzel bı gundu...hergun bole olsa keske...yarında kahvaltıya gıdıcem..aksama ugrarım artık yarın..sımdık yıne dolanıyım ..hadı babay:)

günlükcüm ben arkadaşlarımı özledim yaaa mafoldumben mafoldumben

asocum nerde kaldın yaaa asi de yok şuan zaten senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…