Kadınlar Kulübü Günlük

günlükk ben deli olmıyım da kim olsunn...
bugün sinir harpleri geçirdim
askerim komutan yüzünden 2gün geç gelicek
yol iznini kesmiş çünkü...
planlar sarkıyo haliylee..
gel de delirme...
sabırr sabırrr ya sabırrrr şafak 2

günlük bir of çeksem ağrı dağı yerle bir olur
ne anlatimki yine aynı şeyler aynı olaylar her geldiğimde sana kocamı şikayet etmekten.
utanıyorum ama neyapim kime anlatim kimse anlamıyoki annem babam ailem boşver
karışma neyaparsa yapsın sen ona karışma diyolar biz her ihtiyacını alıyoruz ondan isteme diyolar
ama olmuyo be günlük nasıl karışmayımki evliyiz aynı evde yaşıyoruz herşeyi nasıl görmezden gelirimki ooooff ooof bıktım vala bıktım cuma günü annemdeydim aradım kocamı
evdemisin dedim çocuk okuldan çıkacak kapıda kalmasın eve gidiyorum sen acele etme
birazdaha annende kal dedi bende inandım eve gelmemiş inanabiliyomusun çocuk kapıda kalmış ağlamış komşular eve götörmöşler canım kızım nasıl korkmuş ben nediyim şimdi bu adama sen söyle memleketimde kadınların kaderidir bu kader deyip avuturlar bizi evliliğin bütün yükünü biz taşırız cenem düştü yine çok uzatım bay:mymeka:

slm günlüğümkaydirigubbakcemile5 ,bugün keyfim yerinde...
hani ben aşkıma kırgındım yaa, ondan moralim bozuktu. sabah kalkar kalkmaz onu düşündüm niye böyle oluyoruz diye. yine hüzünlüydüm. Kendi kendime dedimki mesaj atsada arasada açmıcam cevap vermicem diye. inadım tuttu sabah sabah :1closedeyes: .taa ki aşkım masaj çekene kadar .güzel bi günaydın mesajı cekmiş bana. benim keyfim yerine geldi tabii hemen kaydirigubbakcemile2 .ama inadım tuttu bilerek cevap yazmadım hatasını anlasın diye :dilcikar: .Aradan yarım saat gecti, tabii benden cevap alamayınca merak etti noldu diye. sonra bi mesaj daha aşkımdan geldi delikafadulden. sonrada tutamadım kendimi konuştuk ve barıştık hemen :asigim:. ondan sonra bütün günüm güzel gecti zaten. Aşk ne kadar önemliymiş, insanın yaşamını ne kadar çok etkiliyor bir kez daha anladım günlüğüm...
Bu gün bide iziniydim. aşkımla barıştıktan sonra keyfim yerie geldi tabii kaydirigubbakcemile2 .hemen güzel bi plan yaptım. ve deniz e gitmeye karar verdim. Öğleden sonra bi güzel denize gittik ailecek. Çok güzeldi, deniz o kadar rahatlatıyorki insanı günlüğüm. çok iyi geldi bana. güneş& deniz & kum süpeerdiiii:smiley-cool:. aahhh bi de aşkım yanımda olsaydı daha bi müthiş olurduuuuuŞeniz

Ya günlük aşkım gidio bugün :çok üzgünüm:

Dün birlikteydik güzeldi süper bi gündü bugünde akşama kadar birlikteydik :asigim:

Arkadaşlarda dün mangal falan yaptık birlikte çok güzel ve unutamayacağım bi gündü

Çok özlücem ama ben ya gitmesin artık neden hep yanımda değil yaaa senağlama

Saat 12de izmir yolcusu :a015:

Günaydın Şekerimmmm

Sabahın Körü Uyanmamın Sebebi Çocukluk Arkadaşım Geliyomuş Kahvaltıya alkisalkisalkis
Günlük Nerde Kırık Varsa Hepsi Benim Hayatımda..
Dün Akşam Kardeşimi Filan Alıp Okey Oynamaya Ordanda Kahve Keyfi Yapmaya Gittik hihoyyyt
Ayy Hatunda Ne Sitemler Bi Göreceksin kaydirigubbakcemile3 Kardeşim Gelmiş Unutmuşum İlgilenmezmişim Artık :1rolleyes:
Zorla Kendini Kahvaltıya Davet Ettirdi Valla Çatlak :mymeka:
Dün Eski Manitayla O Kardeşimle De Ben Olduk Okeyde Onları Yendik 18-0 Hemde :roflol:
Kardeşim Eski Sevgilime Abi Diyo Hala Kurtulamadın Mı Kaç Senedir Ablamdan :dilcikar:
Oda Demez Mi Yapıştılar Yakama Bırakmıyolar klava:
Herşeye Rağmen Dediğimi Yaptım Ve Karşıyaka Sokaklarında Kardeşimi Koluma Taktım Gezdim
Ohhh Sefamız Olsun Ayol.. :asigim: Çok Seviyorum Miniğimi..

selam günlük
bu aralar saçımla ugraşıyorum.bir türlü istedigim rengi tutturamadım.önce bal köpügüne boyadım
kafam turuncu oldu.allahım bir görsen berbat ötesi oldum.iki hafta öyle gezmek zorunda kaldım.
neyse dün koyu kahve aldım ona boyadım bu biraz iyi oldu gibi ama diplerde turunculuk kaldı.
sanırsam ben bu gidişle mafedicem güzelim saçlarımı.iki hafta sonra tekrar boyucam bakalım ii olur
inşallah.kocişimde her boyamadan sonra gülmekten yerlere yatıyor.para veriyimde git düzgünce boyat
diyor ama benim inadım tuttu.
günlük aslında benim mükemmel bir ailem var.kocişim benimle o kadar çok ilgili çocuklara süper
bir baba.çok seviyorum onları.ogluşumu bu hafta yüzmeye ve tekvandoya yazdırcam.sporla
ilgilenmesini çok istiyorum.küçük yaşda başlasa iyi olur diye düşündüm.bakalım inşallah gider.
çok mutluyum günlük allah hayatda istedigim herşeyi verdi bana. binlerce şükür.neyse günlük ben kaçtım ufaklıklar uyandı kahvaltı filan çok iş var.kendine ii bak günlük.

günlük ben sana küsüm
sen bana hiç dua etmiyosun,çok kötü kalplisin günlük
sabah sabah tüm sinirimi senden alayım da aklın başına gelsin
sana ne dedim dua et de daha iyi bir iş bulayım demedim mi?
sıkıldım,patlıyorum,çatlıyorum ya bukadar olur 19 mayısta bile çalışıyoruz
of lanet olsun yaa bıktııııımmmmmmmmmm

Selam günlük,
Bugün çok dişim ağrıyor, dünde ağrıyordu ama bugün daha bi arttı sanki
Sabahın köründe kocemle nöbetçi eczane aradık tabi kocemin dırdırıyla beraber
Adamda haklı beni tanıdığından beri diş ağrısı çekiyorum gerçi onun benden pek bir farkı yok ya neyse.:dilcikar:
Bugün işteyim günlük fabrikada in cin top oynuyor, herkes tatilde ben buradayıom-tatlicadiarzu-
Diyeceksin ki manyakmısın kızım git tatilini yap (gerçi dün patronumda yarın gelicem dediğimde aynı bakışı attı) ne yapayım birilerinin laf sokmalarını dinlemektense burda bedava çalışmaya razıyım.
Benden şimdilik bu kadar sonra görüşürüz tekrardan. Byeeee

hihoyyytgünlüğüm, gençlik ve spor bayramın kutlu olsun pembişimmhihoyyyt

okulda kısa bir tören yaptık, ilköğretim okulu olduğu için:ecrin_bebek: fazla etkinlik yapmıyoruz bu bayramda

öğleden sonra da öğretmen arkadaşlarla pikniğe gideceğiz, odun ateşinde saçta tantuni yiyeceğizcokacimcoookşimdiden karnım acıktı valla

berkanım bugun daha iyi günlüğüm, su çiçekleri soluyor oğlişimin, şimdilik kardeşine geçmedi gibi, hayırlsı

yarın da tatil bize günlüğüm, çok güzel di mi günlüğümm:lepi:

günlükk :a015: :çok üzgünüm: ders çalışamıyorum matematik finalim var cuma günüü senağlama ama içimden gelmioo napcam benn senağlama senağlama senağlama

günüük,
Bugün tam bir hafta oldu
annemi aradım az evvel dedim kal daha ben rahatım alıştım zaten yalnızlığa
o da yok ya dedi koca evi sana mı bırakcam gelcem yarın öbür gün dedi kesin cumayı bulur gelişimirmirmirmir
ay ikinci kez bulaşık yıkadım cumaya da yıkarım artık gelene kadar pöf bi de temizlik yap diyor banabenneyaptımki
dedim en fazla evi havalandırırım okadar:roflol:
ders çalışıyorum şimdide translation from english to turkishkafamçokkarıştı

Pufff!! Hem sevinçliyim hem kederli....Tüm arkadaşlarım hamile yada doğurdular
Bebekleri kucaklarında...Ne güzel onlar adına mutluyum...
Ama Anne olma özlemim bugün bir kez daha yaktı beni...

Balkonumuzda kuş yumurtlamış üstünde oturuyor,kocam eve gelince her akşam,balkonun camına yapışıyor...dede olcam diye....yatarken kuşa bakıyor..sabah uyanınca kuşa bakıyor,

Eve geç gelirsek önce balkona koşuyo
ekmek tanesi atıyor,Kuşun kocasını arıyoo (
Bu sabahda suda koyalım dedi bende ohaa dedim.....

Bir ben beceremedim....Beceremiyeceğimde.Cesaretim yok benim....
Hamile kalmamda sorun yok...Bebeğimi kaybettikten sonra beter oldum....

Ben Anne olmalıyım öyle deli oluyorum ki...Kocamı o halde görmek içimi Acıtıyor..Hergün ama her gün soruyor..Ne zaman bebek yapıcaz biz diye...

Seneye diyorum hep...Bekliyemiyeceğim sanırım...
Sanırım Hazırım....
Sanırım Her şey iyi olacak
Ve Ben Artık Ana olup Bebeğimi kollarıma Alıcam....

Son düzenleme:
havalar iyice ısınmaya basladı.
ve ben bu sıcakta hamıle halımde ders calısıyorum.
buna mecburum haftaya sınavım var.
insalllah bu sefer bu sınavı verırım,vermeliyim.:Saruboceq:

dogum icin cantamızı az cok hazırladık gıbı.
tabıkıde halen eksıklerımız var ama buna da şükür.
eksıkler oldukca heran dogurackmısım,sancım tutacakmıs gibi gelıyor.
ALLAH korusun.melegim,biricigim insallah vaktınde gelır annesının kollarına.

Babamız bu aralar biraz daha sevgi dolu,üstümüze düşüyor.:asigim:
cok hoşumuza gidiyor bu durum.Şeniz
keske bütün günlerimiz hep böyle olsa...

Hey Günlük...

hani bizim su üst katdaki adi dolandirici sahtekar kari vardiya...kötükedihüso
Olay henüz cözülmedi, öylece duruyor...haberin olsun diye ...

Günnük bugün tek tek günleri saydim...TRye izine yola cikmamiza
tam 52 gün var...benneyaptımki
Günlük kardes, nasil gececek bu 52 gün beee....:bbo:
Son 2-3 aydir cok yoruluyorum günlük...is olsun ev olsun....
Niye böyle oluyor anlamiyorum...mirmirmirmir

Dinlenebilmek icin...söyle herseyin tadini cikarabilmek icin
su 52 günün gesmesini bekliyorum....
Sonra güzelim Türkiyemde memleketimde ye - ic - gez - yat nsini satiim... delikafadulden.

rosemler karıştı galiba:))))))))))))

Son düzenleyen: Moderatör:
günlükkkk,moralim cok düzeldi dün..
dün carsiya ciktim,bebek magazasi beni resmen gecen haftaki gibi iceri cagirdi,dedim dur gireyimde bari cici bebek esyalarindan biraz güc alayim dedim..
biliyorsunki esimle bu konuda bitmek tükenmez bilmez tartismalarimiz oluyor..
erken diyor,seni kiskanirim diyor,gezelim bosver diyor..
ama sen biliyorsun durumu,benim ne zaman olacagi belli degil ki..
bende isterdimki 25-30 yasima kadar bekleyim,pat diye oluversin..ama durum ortada,doktor acik acik diyor kesin bisey diyemem,1 sene sonrada olabilir 10 sene sonrada...
nasil,neyime güvenipte bekleyebilirimki sen söyle..her neyse,en son kavgamizdan sonra demistim ya bebek falan yok artik diye,bu düsünceye kendimi alistirmaya calisiyordum..
girdim yine magazaya,yine dayanamadim ne gördüysem aldim..eve geldim,öptüm kokladim sevdim o minnacik giysileri..dolaba kaldirmistim,esim fisi gördü masanin üstünde,eyvah dedim bunada bisey dicek simdi...
aksinee,askim aldigin ciciler nerde bende bakiyim bebisimizin cicilerine dedi:1shok:
gözlerim yuvalarindan firlayacakti,olmaz,sen istemiyorsun ki ne bebegi ne cicisi desemde gitti aradi buldu..hepsini teker teker inceledi ve artik bende istiyorum bi bebis dedi,aramizda yatar,minik minik elleriyle yüzüme dokunur dedi,cok agladim be günlük,dayanamadim..
ilk defa böyle seyler duydum esimden...inan sanki hamile kalmisim gibi sevincimden agladim...
lütfen Allahim esimin basina düsen bu kocaman tasi sakin yerinden kaldirmaa:Saruboceq:
iste böylee..icim kipir kipirr simdi..izinden geldikten sonra yeniden baslicam tedaviye insallah

Son düzenleme:
Sevgilim, Yasama Sebebim, Hayatimin Anlami,

Gunler gunlerin ardinda tam 4 seneyi geride biraktik bugun. Guluslerimiz, sinirden delirislerimiz, sabredislerimiz, sarilmalarimiz, anlayissizliklarimiz, bencilliklerimiz, hayallerimiz, aglayislarimiz, mutluluklarimiz, kiskancliklarimiz ve daha sayamayacagim bir ton sey…

Hani sabah uyaniyorum ya alarm sesiyle beraber aklimdan gecen ilk sey adin oluyor: SERKAN…ismin oylesine icimi yakiyor ki, oyle bir askla dolduruyor ki kalbimi…nefes alamiyorum bazen. Sonra gozlerinde yeniden hayat buluyorum, opuslerinde, sarilislarinda…sesini duyuyorum, gulusunu, sabahki o homurdanmalarin yerini neseye birakinca rahatliyorum..sebeklikler yapiyorum, cocuklasiyorum, kucucuk minicik oluyorum seninle beraber.

Ben bambaska biriyim seninleyken, bambaska bir dunyada, bambaska seviyorum. Yuzumu kalbine yasladigimda duydugum her kalp atisin beni degistiriyor. Bu dunyadan kopup bulutlar uzerinde geziniyorum. 4 sene gecti sevgili koca bir 4 sene…ve bu 4 senede seni ozlemedigim, seni dusunmedigim, seni sevmedigim tek bir gun dahi olmadi…

Ben sana hayatimi verecek kadar, ben seni gururumu hice sayacak kadar, ben senin yaninda cekinmeden aglayacak kadar, ben sana hic sorgusuzca inanacak kadar, ben seni mutlu etmek icin kendimi unutacak kadar, ben seni masallarin buyusunde ama bu dunyanin ve mahserin gercekligi kadar cok seviyorum...! Şeniz :asigim:

Anladim
Yok!
Cok dondum
Cok dolastim
Yok!
EN GUZELI SENIN GOZLERIN
Gozlerin cocuklugumuz kadar sicak
Ve gozlerin kalan omrumuz kadar derin

Donenlere kusme sakin
Sen dunyaya kusebilir misin?
Belki kimine gore baba ocagi,
Kimine gore yar kucagi su kurkcu dukkani dedigin
VE BELKI DE HER YOLUN SONUNDAN SANA DONMEK
EN GUZEL YANI SU GENCLIGIN

Cunku yok
Cok dondum
Cok dolastim yok
Ve ben de anladim
SERKAN VARKEN SURETE GEREK YOK....!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…