Kadınlar Kulübü Günlük

sevgili gunluk
nasilsin gorusmeyeli ben iyi sayilirim.
bir sans daha verdim.bakalim nereyekadar.
1 aya kadar tatile gidiyoruz cok ihtiyacim var.
kkkulubunu cok ozliyeceigim ama kafam rahat donucem.

Selam günlük.Ben su an sadece Türkiye hayaliyle yasiyorum.Hazirligimi
yapmaya basladim.Su 1 senede aldigim kilolarimi veriyorum yavas yavas.
Hediyeleride almaya basladim.Herkesi cok özledim.Annemleri,kayinvalidemleri,
Istanbul'u, Igdir'i,topragi,suyu,havasini herseyi cok özledim.Allah'im zaman cabuk gecsin.

sözüm ona tatili güzel değerlendirelim dedik bugün..sonu amma da güzel oldu ha..:çok üzgünüm:
ben biliyordum az bucuk gerci de kabul etmek istemiyordm o baska..
havamı güzel aldım bu sefer ama..kabul etmelıyım oturdum döt üstne..-tatlicadiarzu-
yazık adamcagızım da üzüldü caktırmıyor aklınca..
oysa baya buyuk degısımlere kalkmıstı kendınce..sıgara bırakma cabalarna gırdık anıden..:nazar:
gercı sıgara bırakcam derken mutfagı sılıp supurmeye baslaması da ayrı bı komedı..
7/24 yemek servısındeyım..sofradan kalkmasıyla acıktım demesı bır oluyor..:bbo:
neyse hayırlısı dıyelm önumuze bakalım..sankı baska söylenecek söz var ya..:sm_confused:
bugün sınemaya gittik..güzel filmdi melekler ve seytanlar..gerim gerim gerildim bana noluyorsa artık..
dönüşte de pet shopa girdik her zamanki gibi..ve ben yine bir kediye asık oldum..:asigim:KK43:o gözler nasıldı Yarabbım..nasıl da bakıyordu benı al dıye..camın arkasndan elımı tutmaya calısması..sonra somurtup kusercesne kafasını patılerının arasna saklaması..kurban olurum onu Yaradana..ahh ahh..)
sonrası klasık turk fılmı gibi aynı..basladk gelene kadar tartısmaya..:mymeka:
ben yalvaryorm nolur alalım onu..o her zamankı gıbı olcak sey varmış olmayacak sey varmış..mış mış mış...:eek:klava:
öle klasık nakaratlarn ardından yorgun dusen ben mınıbusun camından esen ruzgara brakmısım kendmı..
gözumu actgmda eve gelmstık..sonrası hec guzel degl gecelm lutfen..:1ninca:
öyle ıste guzel mı cırkın mı anlayamadgm bır gun gecırdm bugun..hadı kal saglıcakla..:a015:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 günlük kızzz çakmam çıkmışş yani yan sanayim çıkmışş göruyomusun yahuu bi bu eksikktiii :roflol: ayy birde varyaaa neysee ya boşver ama iyi eğlendirdi bizi sağolsunnnalkisalkisalkis

Hımm benmii ben eee şeyy bugün aşkım tatildeydi 19 mayıs nedeniyle resmi tatildi vee bizde aşkımla önce kahvaltı ettik sonrada napalım diye düşünürken kendimizi çamlıcada bulduk :asigim: şarkılar söyledik sonra bir ara benim zıpır beni kucağına aldı 10 adım gittik galiba tüm herkes bize baktı yaa :eek: diyorum bu çocuk deli diye ama kimse inanmıyo (ufuk çok aklı başında çok beyefendi tam bir aile babası gibi duruyor kolay kolay konuşmuyor ağır biri ) diyorlar ama bilmiyorlarki ufukla tek kaldığımız onun içindeki çocuk direk meydana çıkıyorr kaydirigubbakcemile3 hımm sonracağımaa aşkım göz doktoruna gitmişti gözlükleri değişmesi gerekiyordu gittik gözlükçüye siyah çerçeveleri kalın olan hani şu memhmet alinin gözlükleri varya klas spor duran işte onlardan beğendik birde camlarını değiştirdik ve aldık artık aşkımın başı ağrimicak (meğerse göz numarası değişmiş ondan ağrıyormuş benim aşkımın başı ve gözleri) sonracığıma bakırköye geçtik yemek yedik ve eve bıraktı ömrüm beni.. böyle işte günlüğümm.. şimdide evde tekim aldım kolamı cipsimi keyif yapıyorum cokacimcoook
Annemler mavi karadenizin gecesi varmış dayıma ödül verilcekmiş oraya gittiler davetli olarak gran tuvalet giyindiler gittiler :teytey: iki saattir mavi karadenizi açtım bakıyorum bi yandada kuzene mesaj atıyorum bi kadın çıktı şarkı sölüyo hava fişek patlatıcaklar die kuzenimde diyoki belinay biz o değiliz bizimki banttan yayınlanıcak bizimkiler şuan horon tepiyorlar ve biz kavacıkta cafe 28 deyiz babam birazdan ödül alıcak.. yani 2 saattir bizimkiler çıkıcak die bi monitöre bi tv'ye bakıyorum :roflol: öyle işte günlüğümmmm.. ay bu arada bi şarkı dolandı diilime çok beğendim yaaaaaa bak sana beğendiğim nakaratı yazimm

kim çeker seni kim çeker benim gibi seni kim çerker
kim çeker seni kim çeker ben biler olayım sen şeker
:teytey::sm_cool:sositososito

Son düzenleyen: Moderatör:
Günlükkkkkk aşkım kariyer yapıyoooo :lepi:

Az önce mesaj yazdı toplantıdan çıktı işinde yükseliyormuş ve maaşıda artıyor bu demek oluyorki evlenmek için çok fazla beklemicezzzz :sm_cool:

Bugün çok mutluyum günlük senide çooooooooooooooooooooooooook öpüyorum Şeniz​

aha bu istanbullarda ne işim varsa benim..:1no2:
evime kocama dönmek istiyorum artık..çok özledim ya..çok..:a015:

neyim oldugunu bilmiyorum gunluk agrilardan olyrm sanirm..
tansiyonum felan da yerlerde basim catliyo..
canim askim tum gun benimle ilgilendi su agriyi gecirmek icin ugrasti ama gecmiyo iste..
doktor yolu gozuktu tabi..

GÜNLÜK;
bugün içim çok sıkılıyoo
kendimi kötü hissediyorumm
sebebi yok hiç bir sıkıntımda yok ama hiç bişi yapmak gelmiyo içimden
ağlamak istiyorum sadece
senağlama

iki kelime ve tek hamleyle; hoscakal....
öylesine yazdigim siirimi aslinda kendime yazmisim....
üzgün degilim sadece saskinim...

günlük, yine gerginim...haftaya salı pek te hazır olmadığım ve grup olarak hazırladığımız ödevi sunucaz..hoca resmen tez gibi bir şey istiyor..aslında ödevde bir şey yok ben bukadar abes çalışma arkadaşları görmedim..acayip tembeller ve inanılmaz sorumsuzlar..yapıyorlar, sanki bana yapıyorlarmış gibi herşeyi de laf ediyorlar...nerden katıldım şu gruba..

her neyse günlük bugün de bir sunumum var, haftaya semineri teslim etmem lazım ama tam 45 sayfalık bir çevirim var beni bekleyen onları çeviricem de bir hale sokup daha hocaya göstericem...

ayrıca işyerinde de devam edip etmeme kararını veremedim, bir yanda devlet memurluğu bir yanda özel sektör..

bir sürü sıkıntıdayım..Allahın izniyle şu Mayıs'ı kazasız belasız atlatabilsem günlük başka hiç bir şey istemem...

günlük KK'mın güzel hatunları bana dua eder dimi??

nan günlük çok fenayım
dün izmite gittim sabahın 8.30 da merdivenlerden düştüm :1shok:
sırtüstü bütün merdivenleri indim :roflol:
sırtım çok fena dayak yemiş gibiyim bütün etlerim kemiklerim ağrıyosenağlama
bunada şükür neyseki kırık çıkık yok :Saruboceq:

Mutsuz degilim günlük....yorgunum sadece.

Izine de yok bu sene...kaldik buralarda...

O kadar ihtiyacim varki günlük biraz kafami dagitmaya

Nasip degilmis ne yapalim...:çok üzgünüm:

selam günlük

5 gündür evimdeyim
hiç iş yapasım yok 77 gün işten eve 5 dk de gidersen önüne yemek hazır gelirse yatağını annene yaptırıp toplatırsan olacaklar buydu :mymeka:
evde bekar gibi takılıyorum sabah akşam elimde laptom tv de müzik diğer bi tarafta sigaralar kafamçokkarıştı
nolcek benim bu halim günlük benneyaptımki
çok pasaklı oldum çok hatta bugun pis gömlek giymişim haberim yok :bbo:
şimdi toparlanma zamanı laelaelaelaelae

Aksam yola çikiyoruz gunlugum...6 gun boyunca tatilde olacagiz insallah
Ahsap evi tuttuk biliyorsun arkadaslarla...guzel olacak insallah
Dinlenmeye burdan birazcik uzaklasmaya çok ihtiyacim var
Herkes hakkini helal etsin...
Cok opeim herkesleri
Allah' a emanet olun dostlar...

günlüğüm evdeyim bugun, ama biraz fazla uyumak ne mümkün, sabahın köründe ardamla güne başladık...

nedir bu havaların hali günlüğüm, boğazım ağrıyor, yutkunamıyorum...

içimden hiçbir şey yapmak gelmiyor günlüğüm...

günlüğüm bıcırığoımm
bu finaller bni öldürcek
yrn sosyoloji cuma mat var..ikisinede calısıyorum ama daral gelio
beni motive eden arkideşlerime cook tşkkürler a.s.
başkadabişey yok
tek isteğim yaz tatiline grsn okul..2 hafta hemen geçsn gitsnn

yaa günlüküm...ne olacak benim bu kedi sevdam..ama tek ben asık degılm kı ya onlar da asık ıste bana..:asigim:
esımı gecırmek ıcın kapıyı actım..bıl bakalım kım..benm ara sıra görunen yavrum bıdısım beyaz kedıcıgım vardı ya hanı su kucuk patısyle elıme ız bırakan sıpam..hihoyyytsen kalk gel bızım bınaya gır tam da benm daırenın önunde otur bekle..resmen bana gelmıs ıste..adamı braktgım gıbı bı atlamam vardı ustune..benmkı zatı aksamkı kedı vakasndan kurtulmanın derdındeyken sakkadanak bu cıktı smdı ıyı mı..aldm hemen sevdım sevdm..adam kızıyor bana brak sunu elleme pırelıdır alma ıcerı bak alısır cart curt..:eek:klava:snra o mecburen gıttı ben de askma sut verdm..kapının esıgınde sevıstık..nasıl sevdıryor kendını mıskın ya..ama esık aramzda sınır oldu korkumdan alamadm ıcerı..nasıl da ınatla ugrasıyor ıcerıye gırmeye bı görsen..ben totosuna pişşt yaptkca o patılerının üzernde sıcrayarak gırmeye calstı ıcerı..ay anlatamam ama görmen lazm o kadar sırın bısey kı..ya nolurdu dunyanın en gıcık kocası benmkı olmasaydı da alsaydm yavrumu..of gunluk bu kedı sevgısı benm ezelden tutkum bekarken anam ızın vermzdı sımdı de kocam..nedır benm cektgm yahu.-tatlicadiarzu-.sutnu ıyıce ıcıp doyunca ındırdm bahceye keratayı nasl da sekerek ınıyor pesmden merdıvenlerı sankı ben anasıym da benı takıp edıyor hasbam..öyle bıraktm geldm..camdan baktm epey oturdu braktgm yerde smdı gene kayplarda kesın gene apartmana gırmstır serserı..bayılıom ben bunlara ya..ama bana da yazık..benm arkadsm olcaktı o..:çok üzgünüm:

selam günlük ahanda geldim yine...
Ağrılarım azda olsa kesildi. Ama bu defada midem bulanıyor. Veee galiba 20 dişim cıkıo bogazıma kadar agrıo:mymeka:
Aşağıya ne diyeyim yukarıya ne diyeyim bilmiyorum:kızgın:

Biliyomusun günlük acaip korku oluştu bende yaaa. En ufak şeyde korkup elim ayagımın titremeleri beliriyor:mymeka:
Delirdimmi nelaelaelaelaelae

of of satmışım bu dünyanın ebesini mebesinidelikafadulden
hadi gittim ben hadi bayyyyyyyyyyyyy
özle beni anajımmmmmm:icecream:

Ne oluyor günlük bana de sena bana sen anlarsın belki sebebini sebepsiz gülüp sebepsiz ağlıyorum bak yine başladı ağlamalarım :çok üzgünüm:
Yoruldum mu sence ne dersin yüreğim yorulmuş olabilir mi senağlamabelkide yeter artık diyor bana da ben anlamak istemiyorum:1no2: çıkar artık yüzündeki o herşey yolundaymış ifadesini, üzgünsen üzgün mutlu isen mutlu ol diyor
Bilmiyorum günlük bildiğim tek şey şuanda sadece hıçkıra hıçkıra ağlamak sadace o kadar senağlamasenağlama

pembe günlüğümm biliyosun yazıyorum arada, sevdigim asker..
sevdiğim bugün karakolun yatağında son kez yatıcak..
son kez urfanın havasını içine çekicek..
son kez karakolun kötü yemeklerinden yicek..
son kez arkadaşlarıyla birarada uyuycak..
ve hasretin son gecesi yaşanıcak..!
ne mutluuuu bize kiii 460 günü bitirdik
şükürler olsun yarabbimmm :asigim:
şafak DOĞAN GÜNEŞ !!

X