Kadınlar Kulübü Günlük

merhaba günlükcümm..
dün nasil bi gündü inan hala soktayim..arkadaslar geldiler 8-9 ay kadar uzun bi süreden sonra..
yaklasik 5 defa ekildik,kabul edilmedik,bulusmaya gittik son anda gelmediler falan filan derken size geliyoruz diye aradilar cumartesi..esimde kabul etmis dogal olarak..hazirlandim,ama ne hazirlanma..en sevdikleri seyleri yaptim,saatlerce kendimi parcaladim..son dakika aradilar yine gec gelicez diye..esim yatiyami gelecekler,kabul etmiyorum diye sinirlensede ben yatistirdim yine..
saat 10 gibi geldiler(6da bizdelerdi güya ve esimle basbasa oldugumuz tek günümüzde tüm gün ziyan oldu)
girdiklerinde ben yine herzamnki nesemle karsiladim ikisinide,ama bi gariplik vardi yani anlatamam ama tuhaf bisey..mutfaga gectik,herzamanki olagan sohbetleri yapmak icin..bekliyorumki eski can arkadasim olacak karsimda..konusmaya baslamasiyla bendeki hayalkirikliklari basladi..
o cok candan,gezmeyi tozmayi cok seven ama bir o kadarda mütevazi arkadasim gitmis yerine kendini olagan üstü göstermeye calisan,asiri abartan,sik sik ben dünyanin en güzeliyim,esim pesimde pervane,ay sekerim onu yemem ben,bundan koyma,sunu söyle yaptik,buna su kadar para döktüm diye saatlerce övünen,kompleksleri olan,hic konusu yokken konuyu sürekli satafata,lükse getiren biri olmus..
bize hayirli olsun diye gelmislerdi ama dil ucuyla dedi-demedi..konu ondan kendi almak istediklerine gecti..inan hic agzimi acmadim,daha güzeli sizin olsun,insallah yaparsin canim diyebildim sadece..
o anda ona karsi iyimser,her hatasini kapatmaya calisan,konusmaktan zevk alan cucu gitti..kabus gibiydi..gözümdeki perdeler kalkmis bu uzun zaman icinde...
gitsinler diye saate baktim Allah biliyor..bi insan neden bu kadar degisir,olmayan seyleri var gibi göstermeye calisir ve neden oldugu gibi görünmeyi secmez günlük?hani ne yasadiklarini,ne sartlarda yasadiklarini en iyi biz biliyoruz,bunu bile bile nasil bir sacmalik,cocukluktur bu anlamis degilim..sesimi cikarmadim,bozmadim ve cevap vermedim onu iyice anlamak icin..
icerde oturmaya gittigimizde esimde cogunu duydu ve gittiklerinde birbirimizin gözlerine bakabildik sadece..aslinda esimin en samimi arkadasiydi ama bircok hatasi,gercekten ayip denilecek hatalari olmustu ama esim yine herzaman yardim etti,bunlari anlatmak istemiyorum ama en zor,en sancili anlarinda geri dönüsünü istemedigimiz,beklemedigimiz büyük yardimlari oldu esimin ona..ne bi tesekkür,ne bi saygi..hicbirini görmedik,bi hal hatir sormaya bile aranmadi esim,sadece para istediklerinde ariyordu esimi..biz ve bizim gibi bi sürü arkadas daha var ayni kaziklari yiyen..onlar görüsmüyorlar bu ciftle..ya biz bisey beklemdikki,cebimizdeki son kurusa kadar onlara verirken onlar bizi tatillerden ariyorlardi,yine ses cikarmadik..ne diyebilirsinki,hep yuttuk..ki esimin beklentisi gercekten arada sadece naber nasilsin diye sorulmakti...of offff
uzun oldu günlük ama paylasmam gerekiyordu,cünkü gercekten insanlari tanidikca biraz daha büyüdügümü farkediyorum..inan onu kaybettigime üzülmedim,insanlari tanidigima sevindim..
ne garip bi hayat demi...inan hala soktayim...bir devirde böylelikle kapanmis oldu benim icin..esim icin coktan kapanmisti ama ayakta tutan sey benim israrlarim ve ilimli düsüncelerimdi..dün aksam onlara dair hersey ikimiz icinde bitti günlük...

Son düzenleme:
mrb günlük ilk kez yazıyorum sana bugün canım çok sıkkın eşim çalışmaya gitti ve giderken öpmedi :kızgın: yarın misafirlerim gelicek temizlik yapıcam bide bu can sıkıntısıyla ya ne oluyor bu adama anlamıyorum bazen neşeli ve sevgi dolu bazende patlayacak volkan gibi kızgın ve uzak.. -tatlicadiarzu- ne yapıcam bilmiyorum 2gün önce tartışmıştık hala devam ettiriyor bana değer vermiyorki herkes benden daha değerli bir ben işe yaramazım bu kadar yüz verirsen olacağı budur desene..

sıkıldım ama artık alttan almaktan sürekli vermekten yoruldum neden alan değilde ep veren ben oluyorum nedne herşeyden fedakarlık yapan hep benim neden...
benden evinden çok ailesini düşünüyor işinde kadroya geçmiş maaşı yükselecekmiş babama şunu yapıcam anneme bunu yapıcam annemleri hacıya göndermek istiyorum ya sanki tek sorumlu olduğu insanlar onlar ben ne güne duruyorum birde bebek istiyoruz biz şimdi böle davranıyor bebek olunca napıcam ben bununla.. :KK43:( Çok üzgünüm çoook :1no2: :bbo: uff yaaaaaa çok kötüyüm... kib günlük..

selam gunlukk
hawa cok sıcak canım hıcbıse yapmak ıstemıoo....
ugurlada lımonıyızzzz zatenn off pufffff
cok sıkıldııımmmmmmm

Sevgili günlük,
anam gideli 5 gün oldu kadının gelmeye niyeti yok şaka ile karışık kal iki hafta dedim tamam dedi:nazar:
dün aşkımla gezdim geldim ayı gibi yedim dışardacokacimcoook sonuç: mide fesatı geçiriyordum soda ile düzeldimmirmirmirmir
sonra oturdum eurovisionu izledim sonuna kadar dayanamadım gittim yattım
kaç senedir şu meleti annemlersiz izliyorum he bunu farkettim kadın iyi alıştı gezmeye:dilcikar:
haftaya günü gelen faturalar var nezaman ödeyeceğim ben bunları ya pazartesi okul salı tatil
çarşamba okul perşemde mi ödeyeceğim okula gitmeden vay anam vay :uhm:
yemeklerde bozaulcak sonunda yemek yapmak zorunda da kalcam ne yapabilirim ki ben yemek yapamam makarna biliyorum :uhm:
ya annemi istiyorum aa ben evlenmek falan da istemiyorum paramızla açlık sınırında yaşatırım adamı bu haldesırnaşık şey

selam günlük..
bugun cok bunaltıcı bır hava var.
heran yagmur yagıcak gıbı.
bende evde tek basına yıne yalnızların kadınını oynuyorum.
bu arada halen eksıklerımızı tamamlamadık.:nazar:
bıraz önce oglusa aldıgım kıyafetlerı yıkamak ıcın cıkarttım.
en azından onları yıkayıp,ütüleyip cantamı kaldırayım ne olur ne olmaz degılmı günlükcüm.

bugün içim bir tuhaf günlük.delikafadulden
biran önce dogum cantamı hazırlamam gerekıyor sankı.delikafadulden
hayırlısıyla ,saglıkla,gününde gelır insallah oglusum..:Saruboceq:

anneannemin ameliyatı kesinleşti güllük. programlarımız ona göre yapacağız biz de. inşallah yaz okulu vizelerine denk gelmez de gelip kalabilirim hastanede yanında.
annemle masada şakayla karışık tartıştılar bile benim yüzümden. anneannem beğenirler beni diye yanımda kalma sen dedi, annem de aman anne artık yaşı geldi bırak gitsin dedi. kaydirigubbakcemile3 Allah kahretmesin be duyduklarıma bak. sabah sabah yengemle iyi güldük ikisine. şaka maka anneannemin durumu vahimmiş yalnız... dizinden sonra omurgasından da ameliyat olacakmış en çok ondan korkuyor doktorlar. Allah yardımcımız olsun, bütün hastalara da acil şifalar versin.

benim de bugün son günüm burlarda, dayım uzun bir süre görüşemeyeceğimizden bugün yemeğe götürmek istedi bizi, ikindiyi bekliyorlar..

çok garip hissediyorum kendimi anlamsız sevinçler, heyecanlar var içimde. bir kırıklık durgunluk film gibi kaplamış halde onları ama.

bu arada anneannemin arkadaşı beni torununa sormuş. anneannem anneme söylemiş, annem bana çıtlattı laf arasında. istemiyorum dedim sadece. sonra da gidip ağladım..
Nesrin teyzemle konuştuk da dün, artık bir doktora gitmemin şart olduğunu söyledi. benim derdim doktorla değil gerçi ama belki ilaç felan verir de uyurum bol bol düşünmem etmem sarhoş gibi dolanırım. bitsin şu finaller de işlerime bakayım güllük. okuldan uzak olmak istiyorum...

günnüküm naber sengözlerimebaksanab
ne zamandır gelmiyom yine :)
cuma gece 3 e kadar gezdik
dün de arkadaslar geldi yine gezdik
ehh bugün evde oturayım dimi kaydirigubbakcemile3
hava cok sıcak günnük
sabahtan beri yatışıp duruyoz :CüvCüv:

selam gunluk
bugun annemle anaaneme gıttık tam oturduk çay ıçmeye benım tel çaldı arayan patronum ikigundur işlerımız yoktu işyerı kapanıyormuş kendınıze iş bakın dıyor yenı ev aldık bır suru borcumuz var bıde işsız kaldım ben hangısıne yanayım dıyorum ama içimde garıp bır hıs var olulu bırşeyler yanı boyle işte bugunum

günlüğüm benim yakışıklı pirensim büyümüş de su çiçeği çıkarırmış, dün üstünü değiştirirken farkettim, hemen dr.a gittik, losyon ve şurup verdi

bugun oğlumun heryerini kapladı, küçük baloncuklar, anne kaşınıyor dedikçe içim yanıyor

tek dileğim kardeşine geçirmesin günlüğüm, ardam kaşıma demekten de anlamaz, napıcaz bilmiyorum günlüğüm...

Selam pembişim kaydirigubbakcemile2

Makyaj Günlüğü'nü yazmaya başladım başlayalı seni çok ihmal ettim farkındayım. Üstüne gül kokladım sanma ama şakkıdı

Bu hafta çok yoğun geçecek günlüğüm. 19 Mayıs'ta Şirince-Efes-Kuşadası gezisi var, babişkodan izin alırsam gidiyorum inşallah. Güzel geçmesini diliyorum.

Bu hafta mezuniyetim için ayakkabı, çanta ve bilimum aksesuar almam lazım.
Önümüzdeki hafta elbiseme kavuşacağım çok heyecanlıyımmm delikafadulden
Sonraki hafta hem KK İzmir fıstıkları buluşması var, hem de mezuniyetim.
Güzel olsun her şey nolur Allahım nolurrr :Saruboceq:

Bu sefer kötü şeylerden bahsetmek istemiyorum sana günlüğüm.
Çoook olumsuz şey var ortada, ama bu seferlik görmezden gelelim değil mi kuzum.
Güzel haberlere devam edebilmek dileğiyle...
Hadi kaçtım ben...

:eek:

günlük ben buraya ilk defa bugun yazıyorum inş.. her gün yazacagım bundan sonra
bugun çok güzel bi gün geçirdim bana bu günü güzel geçirmemde yanımda olan arkadaşlarıma tşk ediyorumm
a.s.

Geberdimm Öldümmm Mahvoldum Günlükkkk kafamçokkarıştı

Ya Tesadüf mü bilmiyorum ama.. Kardeşim Askere Giderken Regldim..
Yemin töreninde Gene öyle.. Askerden Geldi Gene Oldum yaa :uhm:
Annemlerin alay konusu oldum :kızgın:
Bizim Velet Geldi Adaktan sonra kaçtı gitti günlük hala ses seda yok beyefendide..
Misafirlerle cebelleşen hepsine laf anlatan gene benim kötükedihüso
Eh Be Çocukkk Gelirsin Ama Eve Sen :eek:klava:

gunlukkk ben geldımmm
ıcım bı garıp gunlukkk ben galıba yıne yenıden asık oluyorum ya da bı baskasından hoslanıorummmm bılmıorumm ole karısık ısteee
ıcımdekı duyguları tarıf edemıyorum karman corman bıseyler ıstee
o tamamen bıttı gunluk bıttıgıne ben bıle sasırıyorum ama bıttı ıste
konusmadı benımle . . . cvp vermedı bana tek kelıme dahı etmedııı
ben artık bos bı umudun pesınden kosamam gunluk
bı bıtısın ardında olan boslugu doldurmak ıcın mı nedır bılmıorum ama konustugum bırı varr
normal bı arkadaslık olarak baslayan ama suan farklı boyutlar alabılme ıhtımalı olan bı arkadaslık . . . .
yarın donuyorumm gene yurda :nazar: cok sıcakmıs orası yaa pofffff napıcam bılmıorum Allah tan 10 gun bısey kaldı
su son 2 sınavı da atlatsamm her sey tamam olcak gunlukk
galıba her sey yavas yavas yoluna gırıo gunlukk
mutlu olabılıcem gıbı sankı kaydirigubbakcemile2
her seyın yolunda gıtmesı dılegıyle asi piğğğensesss :nazar:a.s.

yine bi offlarla poflarla başlayan bi pazartesi yine beklediğim yerlerden bi haber çıkmayan pazartesi nolcak benim halim be günlük bekleye bekleye öldüm bittim

bittim gözünaydın bittim helal olsunn ahhh ahhhh.....
:1closedeyes:

slm günlük :nazar:
Sigara içiyorum sanma sadece burda kullnıyorum :1closedeyes:
Ya ne olacak bu işler. :bbo:
Bugün kendimden çıkıp objektif olarak ilişkimize baktımda pek iç açıcı değil be günlük.:uhm:
Daha şimdiden böyleysek ilerde ne olacaz biz, soru işaretleri var kafamda.
kendimden ödün vermeden bi karar almalıyım.:nazar:
O diyoki seviyorum seni diyo tamam bende seviyorum.Ha sorun ne diyeceksin.
Komik olacak ama ufak kıskanclıklar.mirmirmirmir
Ya ilerde çekilmez hal alırsa CADIARZU
Neyse bekleyip görecez bu soruların cevaplarını.kaydirigubbakcemile
Hadi gittim ben görüşürüz :eek:

canım sıkılıyor cok..ıcımden sebepsız yere aglamak gelıyor..hıcbır seye el atasım yok
kk bıle tad vermıyor bugun bana..öyle aval aval bakınıyorm saga sola..
hem canım sureklı bıseyler yemek ıstıyor hem de elıme alınca yememek..
öyle sacma sapan bı ruh halındeyım kı anlatmak ıcın duzgun sözcuklerı de secemıyorm ınan..
off sanırım bugunlerde fazla düşünmekten çöktü bendeki bütün sistemler
hata veriyorum gunluk..biri gelip tamir etsin düzeltsin beni..cok sıkıldım cok..

Selam toparlak,
sana toparlak dedim diye kızma tamam mı sevdiklerime böyle derim
bugün de çenem düştü çıkarıp kenara koysan konusmaya dewam edecek neredeyse : kaydirigubbakcemile3

war ya günlük
aklımda nelr var neler hava da cok sıcak aramıyorlr benı işten, abım de dıyor kı
ehehe eskı i icin de böle demıslerdı maıl de gelmıyordu noldu mailinde bır bozukluk mu var senın
hehehe hem aramıyorlar hem oluımsuz dönmuyorlar dıyor :) kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
ay cok guldum wallaha, saka gıbı kımse ılgılenmıyor benle
ne sevgılım arar sorar ne iş ıcın ararlar :) ben saf gıbı haber beklıom ah gunluk yazmamak ıstıyorum sana... yenı baslık actım ben guzel orası gelıp yazmak ıstersen gel yaz oraya da beklerım senı,
herkese acık zaten sen pek konusmuyorsun ama demı, senden de arkadas olunmaz şey gıbısın sen mmm eskı bır komsumuz vardı alır karşına konusursun durmadan kafa sallar ama pek yorum yapmaz ben boyleyım dersın hımm evet evet evet falan der, kötu bır sey de desen evet der yani onaylıyor sureklı cok oluımsuz bu yuzden yani sadece aklıdakını soyluyorsun ama karara bıle varamıyorsun bu sekılde, sen de oyle gıbısın ıyı yanın işte dınlıyor olman sonucta sende bır kanıt kalması,
ilerde bır gun acıp sana baktıgımda bugun bunlar olmustu abla dıyebılırsın bana,
sana guzel bır ısım verelım öle toparlak moparlak şakaydı alınma bana,
ismın sey olsun senın mmmmmmm, simgolosko olsun nasıl ama :)
kısaca siiim gel kızım derim, köpek adı gıbı mı oldu kızma ya :) hihoyyyt
sen de cevap vermıyorsun cevap veren biriyle konusayım yovıle gıreyım bari chat mhat da yaparım...
hadı opuldun kolay gelsın, daha yazıcaklar var sana asagıda göruyorum
5 kısı okuyormus 0 da misafir varmıs yani yok manasında... öpüldün simgoloskooo bay baaayy....
ayrıca pamugumu cok özledım :KK43: gözumde burnumda tütütyo baybaaay hoscakaaal derdı :KK43:
oofff... (küfür ettım sen duyma)

günlükkk Şeniz
beni özledn miiiii :1rolleyes:
dün beypazarındaydımm gezdim :eek: yedimcokacimcoook içtimm :içelim: eğlendm sositososito ve geldimmm :)))) :bbo:
cook güzeldi..cok keyif aldım..200 tane foo çekindimm çektim :)))
hoşmelim vee 80 katlı bakava yedimm :)))
kolye aldım bi tanede annemin arkadaşı aldı :)))
beypazarı kurusu aldık
cook sıcaktı yandım :)))
ama cook güzeldii
bu haft ve diğer hafta finallerim var sonra bitio okul..
öpüyorum şekerimmmm​

X