Kadınlar Kulübü Günlük

Günlüğüm ben geldimm yinee.....a.s.
İdare ederimm duygularım çok karışık çokkk....
Ama allahım biliyordur herşeyin hayırlısını böyle demek kii doğru olanı....
Kısmetten ötesi olamıyor ki hiçbir zaman((((
Düzelirim elbet bi kaç güneee....
Millet ne komik yaa sabah sabah ne güldümm müşterimizin biri geldii....
İçerde ablama birşeyler anlatıyor ama ben anlamadım...
Meğerse müşterimizin kardeşi bana aşık olmuşş.......:asigim:
Müşterimiz de onu anlatıyormuş çok ciddiymiş çok seçiciymiş beni çok beğenmiş...
Ablam da şok olmuşşş:))))
İyide benim kardeşim 2 senedir evli demiş:))))
Adam çok üzülmüş hadi yaa çok üzülecek şimdi kardeşim demiş....
Müşteri gitti ablam nasıl gülüyorr bana anlattı ben şok oldum tabikii.....:1shok::1shok:
Yani bu kadar olur günlüğüm görüyormusunn şu olanlarııı çok komik yaa....
Kaldı ki ben hatırlamıyorum bile çocuğu...
Aman eşim duyarsa çok fena olurr ...Allah korusuunnn......
İŞte böyle günlükçümmmm...Hayat bize ne göstericek bilmiyoruzzz..
Rabbimden hep hayırlısını diliyorum kendim ve herkes içinnn...:Saruboceq::Saruboceq:

hhiç bişey bu ara eğlendirmeye yetmiyor hep bi karmasarlık var hiç bişeye konsantre olamıyorum arkadaşlarımla dün dışarı çıkmak bile eğlendirmedi kendimi geri istiyorum senağlama

yine kaciyorum günnük...
hicbir sey emin degilim...
artik ne olursa olsun biliyorumki ben ben olamiyacagim...
ögrendigim tek sabir oldu, sabirla beklemek, bazen caresizce bazense sacma bir sekilde beklemek iste...
haz almiyorum artik öylesine hersey benim icin...
ama biliyorum düzelicek hersey...
biliyorum bu karanligin ardi günes...
herkese huzur diliyorum günnük...

Kötüyüm be çok kötüyüm bugün!!!
Kız kardeşim ile yakın oturuyoruz,eşinin işleri bozulduktan sonra yakınıma aldım onuda,yanımda olsun istedim..Hem yeni doğacak bebişinede birlikte bakarız düşüncesi ile vesselam taşınalı 2 ay oldu ve her gün yanına gittim,ona destek oldum,bebişimizi yıkadım...
Dün akşam eniştem gelsi yemeğe,gün içinde sabah saatlerindede kızkardeşim ile konuşmuştuk,hiç bir tuhaflık hissetmedim telefonda..
Neyse ''baldız kardeşin gitti
Nereye dedim
''Annen ,baban geldi ve yazlığa götürdüler ''dedi..
Hemen tlf ettim ama çoktan çıkmışlardı ve yazlığa geldik sayılır dedi..
Bende yemek hazırlayacağım dedim ve kapattım..
Şimdi gelelim sorularıma....
1.Annem ve babam geliyorlar!!!
2.Kız kardeşimin evinden gelip alıp götürüyorlar ama neden bana uğramıyorlar:çok üzgünüm:Neden benim halimi hatrımı sormuyorlar :çok üzgünüm: ben üveymiyim günlük:çok üzgünüm:
3.Benimde çocuğum var ki onlarında torunları oluyor benim meleğimi neden arayıp sormuyorlar :çok üzgünüm:
Dün akşamdan bu yana acayip canım sıkkın be günlük,kendimi rahatlatmak için atıyorum bir o yana,bir buyana ama olmuyor işte olmuyor..
Kafam çok karışık bu günnük kardeş,benmi çok sahip çıkıyorum değerlerime,yoksa benmi çok değersizim günnük kardeşsenağlama
Eşim akşamdan beri aileni gör bak deyip duruyor,halbuki ben her zaman yanlarında olan ben,neden bir tlf bile etmeden buraya kadar gelip beni görmeden gittiler neden senağlama
Off yaaa çok kötü oldum,susmak istiyorum az evvel ki gibi :çok üzgünüm: yine acımı,gözyaşlarımı içime akıtacağım. senağlama

Son düzenleme:
Ben geldim günülüğümm tepsi böğreği yaptım çay demledim annemle balkonda karşılıklı keyif yaptık yedim yedim geldimm cokacimcoook
kuaföre gittim günlüğüm kaştı bıyıktı derken cicilendim geldim yarın amca oğlunun düğün var güzel olmak gerek :CüvCüv: hımm günlükçüüm haftaya bizimkiler yani kayınvalide ve görümceler geliyorlarr heyecan dorukta Okuyanlar dua etsinler bana olurmu?
Anneciğmle balkonda keyif yaparken bu hafta içi çıkıp evkura falan gidelim dedi karacanın set takımlarına bi bakalım dedi (biliyosun hırsız girdiği için tüm çeyizlerimi aldı götürdü) kör olasıca çeyizlerimden ne istediyse :mymeka: neyse işte yeniden bakıcaz tencereydi yemek takımıydı falan filan, ee taksit taksit almamak adına karacanın çeyiz setine bakalım dedik..
sonra yine çarşıya gidicez yine bişiler alıcazz ay çok zevkliymiş yaa bu çeyiz alma işleri gezmek görmek yeni yeni şeyler almak bundan önceki takımlarımı yani çalınanları babamla annem babam için hazırlık yaparlarken banada aynılarından aldıkları için yanlarında ben yoktum ama bu sefer herşey benim zevkime isteğime göre oluyo ve benide götürüyo annem gel sen beğen diee valla çok zevkliymiş heyecan vericiymiş alkisalkisalkis ufuğada anlatıyorum aldıklarımı falanda heyecanlı heyecanlı, oda gülüyo mutlu oluyoo sonra hayal kurup duruyoruzz :asigim:

BANA GEREK CENNET DEĞİL
SENSİZ CENNET YANIK KOKAR
ÇİÇEK AÇMIŞ OLAY DEĞİL
ÇİÇEK ZATEN SENDE AÇAR
ÇİÇEK ZATEN YİNE SEN KOKAR

GÜNDÜZÜM GECEM MÜHİM DEĞİL
GÖNÜL ZATEN SENİ ARAR
ZAMAN AKMIŞ KOLAY DEĞİL
ZAMAN ZATEN SENDE AKAR
SENSİZ ZAMAN BENİ YAKAR

Sıradan bir gün işte bugünde.
Az önce duştan çıktım rahatladım kendime geldim sanki:)
Saat 8 gibide aile dostumuza gidicez kızına ev aldılar evini toplamıştık bu sefer eşyalarını yeni eve götürücez.
Ne çok sevindim ev almalarına sanki ben almışım gibi sevindim gerçekten.
inşallah bizde mutluluğu görürüz bundan sonra görüşmek üzere..:)

Merhaba günlük
Biliyorum kızgınsın :tomato:
Yoğundum be günlük yoğun.
Adın "günlük" ama ben biraz "aylık" anlatacağımkaydirigubbakcemile3
Tiyatro tam gaz devam.
3.oyunum 25 inde inşallah.

Okul desen 2 hafta sonra mezuniyetim varbenneyaptımki
Okul durgunluğundan yararlanıp,vücut geliştirme ve fitness antrenörlük eğitimine katılıp, devlet tarafından verilen antrenörlük belgemi almış bulunmaktayım

Yüzme-tenise devam..
Bu arada eylül ayında yapılacak olan uluslararası karate şampiyonasına hazırlanmaktayım.
İnanılmaz bir mutluluk var içimde.
Okul-tiyatro- yüzme-tenis derken uzak kalmıştım karateden..

Anlayacağın hayatım spordan ibaret günlük ve bundan çokta memnunum.
Mesleğini severek yapanlardan biri olmanın huzuru var içimde.
Şükürler olsun..

Allah herkese sevdiği işi yapmayı nasip eder inşallah :Saruboceq:
Haydi kal sağlıcakla..
NOT:kk 'yi ve hatunlarını çok özlemişim :asigim:

Günlüğümmmmmmmmmmmmm kaydirigubbakcemile2

çok mutluyum, rabbime binlerce şükürler olsun...

şimdi noldu diycen iş buldum kızzzzzz yani iş teklifi aldım doğrusu hemde süper bi iş teklifi ama ben biraz tırsıyorum doğrusu.. Henüz karar veremedim kabul etsem mi :uhm: Ayrıca bu hafta dersler bitiyo o açıdanda mutluyum...

Hiç inandırıcı gelmiyo hala biliyomusun kendi paramı kazanıcak olmam. Rabbim hayırlı bi şekilde göstersin o günleri inşallahhh..

E şimdi sırada hayırlı bi kısmet var kaydirigubbakcemile3 be hayırsız vefasız kısmetim nerelerdesin çık artık karşıma yaaaaa

Bu arada 100. msjımı yazmışım, inaşallah uğur getirir yazdıklarımle ilgili olarakkkkk.........

sevgili günkük,
bugün annemler gideli 3 gün oldu sanırsam.
3 gündür biriktirdiğim bulaşıkları yıkadım az evvel ay belim ağrıdı ya evim olursa böyle alçak bir tezgah
yaptırmicam benim gibi narin bir kıza göre değillaelaelaelaelae
annem yokken hazır istediğimide yapayım dedm gittim kendime ve yarın yedirmek için sefkili aşkıma
biskrem yaptım müthiş oldu, müthiş!kendmimi tutuyrum yoksa hepsini yiyebilirimcokacimcoook kendim yaptım diye demiyorum ülker beni işe alırsa bu tarifle sadece
biskrem satsa zarar etmez:lepi:
Annemi arayacağım akşam bakalım nezaman geliyorlar özledim keratayı gelsin de uğraşiyim şunla oda çok rahat etti valla:dilcikar:

Son düzenleme:
bikac gün aradan sonra tekrar selamlar günlüğüm
bi o kadar heyecanlıyım ve bi okadar da düşünceliyim şu anda biliyormusun günlüğüm:1closedeyes:. hani bi kac gün önce sevgilim bi aksillik çıkmazsa 16 mayısta yanına gelicem dedi yaaa bana 4 günlüğüne... Ama bu aralar artık hiç sözünü bile etmiyor. bende sormuyorum açıkcası. Çünkü daha yeni barıştık biliyorsun bitanemle. onu üzmekte istemiyorum, cünkü gelemediği zaman o da en az benim kadar üzülüyor biliyorum. ve onun üzülmesine dayanamıyorum. Belkide bana süpriz yapmak istiyor belli mi olur .Ayyyy inşallah öyledir günlüğüm yaaa. Bir bilsen onunun benim yanıma gelmisini ne kadar arzu ettiğimi... Bu gün iş yerimlede konuştum şiftimi hep sabaha yazdırdım. olurda aşkım gelir diye. Cünkü eğer akşam çalışırsam. Aşkımla görüşemicem doğru düzgün. Ama sabaha çalışırsam 16:00 dan sonra gün bizim hihoyyyt. pazartesiye izinde aldım :smiley-cool: .Herşeeyyy tamam. bi tek yanımda aşkım eksik günlüğüm. Aşkım gelsin dünya benim demektir Şeniz. yarını sabırsızlıkla bekliyorum :asigim:
bide bu gece bi rüya gördüm halla onun etkisindeyim günlüğüm. rüya tabirlerine baktım ''hayatında bir dönüm noktasına geldiğine işarettir '' diyor, bakalım ne dönüm noktasıymış bu :sm_confused: .aşkımla alakalı olabilirmi acaba...
Ahhh günlüğüm yarın bi an önce gelsede ne olup biteceğiyle ilgili haberdar olsam. Bide noldu biliyonmu düşünmekten suratımda sivilce çıktı-tatlicadiarzu-. zaten ne zaman önemli bi şey olsa hayatımda. hep düşünmekltn sivilceleniyorum ben oofff offff...
işte öyle günlüğüm bekliyorum bekliyorum bekliyorum. Haberdar edicem seni. Eğer yarın uğrayamazsam yanına bilki aşkım gelmiş demektir :asigim:

Son düzenleyen: Moderatör:
Ohhh keyfim yerindeee iyiyimdeee .. aldım kolamı ve tutkumu açtım müziğimi camımda açık havada süperrr daha ne isterimki yaaa.. aşkımıda uyuttum yine nini söyledim teldee ay biz bi acaip çiftiz yaaakaydirigubbakcemile3 19 mayısta aşkımla beraber kahvaltı yapcezz sonrada sahilde yürüyüş yapıcazz :asigim:

Sen benim coğrafyamdaki tek şehirsin...
Senin her mahallen,her sokağın,her köşe başın ezberimde...
Seni gezmek,seni tanımak,sensizken bile sende olmak benim zevk aldığım tek şey.
Hayatıma girdiğinden beri seninle ilgili hayaller kuruyorum..
Bütün hayallerim bir amaç oluyo seninle ilgiliyse..
Yaşadığım şeyler,yaptığım herşey sana bağlanıyo nedense..
Bu nedeni araştırmak bile korkutuyo beni..
Senin yokluğunu düşünmek bile istemiyorum..
Senin olmadığın yerde ben ne olduğumu,kim olduğumu hiç bilmiyorum..
Seni gördüğümdeyse herşey rengarenk oluyo..
Herşeyi unutuyorum yanındayken...
Dertlerimi,sorunlarımı..
Içime verdiğin bu huzur beni benden alıyor..
Hani aşkın içinde huzursuzluk var derler yaa...
Hayır...
Senin adını bile söylerken gözlerim buğulanıyo içimdeki huzur yüzüme yansıyo..
Yaşamamdaki amacı sende görüyorum sevgilim..
Senin içimdeki yerini soruyorum kendi kendime...
Buluyorum çok geçmeden..
Sen = aşk
evet sensiz bir hayat istemiyorum..
Sensiz bir aşk istemiyorum..
Yaşadığım sürece hep hayatımda olmanı senden başka hiçbişeyi düşünmeyi istemiyorum..
Seni çok seviyorum..:asigim:

yorgunum, mutsuzum, depreştim bekliyorum geçsin gitsin diye nerdeeee geçesi de yok gideside =(ben hala sabrediyorum =(

karlar içinde yorgun bir selam gibi vakitsiz
ve davetsiz giriyorum gecene
sayfalarının sıcaklığına konuk et beni
biliyorum vakit çok geç ama
bir merhaba demek istedim sana

:teselli:

buraya yazınca raatlıyor muyum ki?

ama ıhtıyacım var...

susmak nereye kadar.. nelerimi feda ettim,nelerden vazgeçtim..

neler yaptım,nelere katlandım,nelere maruz kaldım..

herkes beni mutlu bilirken ben düzelecek dedim..

isyanları oynamak istemıyorum ama artık gücüm sonuna kadar tükendi.

hayatın acımasızlığını tanıdım son 3 yıldır..

insanların ne kadar bencilleştiğini gördm..

hayatı tanıdım sayende...ne kadar bir insanın acımasız olabılecegını gödüm..

hele bu son bi ayım cehennem gibi..

mutlu olmaktan vazgeçtım zaten..

paylaşmak insanı insan yapıyormuş onu gördüm..

sevdiklerim bilmesnler dedim günlerce,aylarca..

ama yarın dananın kuyrugu kopacak artık..

sarhoş gibiyim , içmedim güllük ama hakkaten sarhoş oldum sanki. başım dönüyor, saçmalıyorum arada arada, kendi kendime gülüyorum sonra oturup ağlıyorum sonra kendi kendime telkin verip yine ağlıyorum. hatta demin balkonda küçükayıyla bile konuştum. :lol

sen bilmiyorsun tabi yenisin, burada harika küçükayı manzarası vardır. elbette yayladaki kadar değil ama yine de karşılıklı kesebilirsiniz birbirinizi. hatta elini uzatsan dokunacakmışsın gibidir bazı anlarda. ben de öyle yalnızdım ki o an.

elimi uzattım ve dokundum yanağına, sıcacıktı... kimseye öylesine şefkatle dokunmamıştım daha önce. biraz omuzunda ağlayabilir miyim diye sordum. sadece gülümsedi ve başımı omuzuna yasladı. çok fazla değildi zaten beklediğim, bu yeterliydi benim için. ağladım ağladım ağladım...çok özledim onu diye diye ağladım. elinin kenarıyla göz yaşlarımı sildi. hıçkırıyordum ama. beni susturamayacağını anlayınca beklemeye karar verdi sanırım. ağzımdan çok özledimden başka tümce çıkmadı dakikalarca...anladı beni biliyor musun hiç soru sormadı. sadece omuzunda ağladım, göz yaşlarımı sildi ve bekledi. ağzını açmadan bir saat kadar bekledi.sonra konuşmaya mecalim kalmadığı halde ona anlatmak istedim. aynı abime O'nu rüyamda gördüğümü anlatırken hıçkıra hıçkıra ağladığım gibi hıçkırıklar içinde konuştum küçükayıyla da. abim gibi şefkatle sarıldı bana o sarıldıkça ben daha çok ağladım. nefes almamın anlamsızlığını, nefes aldığım halde yaşadığım dakikaların boşa geçmiş gibi gelişlerini, yaşadığımı hissettiğim zamanları anlattım ona. sanki onun elindeymiş gibi bana yardım et diye yalvardım ben göremiyorum O'nu ama sen görüyorsun bana yardım et dedim. cevabını bilmediğim bir şey söylemedi fakat bana. bana Allah'tan başka kimse yardım edemezdi. O da etmediğine göre edebilecek bir sözüm yok benim ki...

biliyorum güllük bunların hepsi iki günlük söz, yalan, unutulacak şeyler diye düşünüyorsun. ben de öyle düşünebilsem de bir yıldır içimde akıp biriken yaşları durdurabilsem.

Günaydın günlük :1closedeyes:

Bugun biraz karışığım dilimde de bir şarkı hadi sende dinle benimle

Seni düşündüm dün akşam yine
Sonsuz bir umut doldu içime
Birde kendimi düşündüm sonra
Bir garip duygu çöktü omzuma

Hani ıssız bir yoldan geçerken
Hani bir korku duyarda insan
Hani bir şarkı söyler içinden
ışte öyle bir şey

Hani eski bir resme bakarken
Hani yılları sayarda insan
Hani gözleri dolarya birden
ışte öyle bir şey,işte öyle bir şey

Hani yıldızlar yanıp sönerken
Hani bir yıldız düşerde insan
Hani bir telaş duyarda birden
ışte öyle bir şey

Hani yağmurlar yağarya bazen
Hani gök gürler ya arkasından
Hani şimşekler çakar peşinden
ışte öyle bir şey,işte öyle bir şey

ışte böyle birşey günlük tuahfım:a015: (erol abi ağzına sağlık)

gunaydin gunlukcum ben nasilmiyim uykusuzum gece boyu gozumu kirmadim niyemi evde bocek oldurduk hani varya yaz gelince gelen iste ondan sabaha kadar gozumu kipmadim etrafimi kolladim biliyosun ben cok korkarim cok tiksinir ve coook tirsarim senağlama
kurtar YA RAB ne olur bize guzel buralardan uzak bi ev ciksin artik

Günlük,

Ben ne zaman kurtulacağım bu aptal insanlarla dolu iş yerinden. Her gün sinirle, isyanla geliyorum, eve yine yorgunlukla sinirle dönüyorum...

Offff öyle bir zaman ki hiç işte yok, ben ne yapacağım.

günlüğümmm şafak sadece 2 :asigim:
heyecandan ölebilirimmmmm uykularım kaçıyo valla yaw hayal etmektenn..
çok heyecanlıyımmmmmmm onu karşımda görücemm inanamıyorumm...
15 ay nasıl da geçtii
bayılmam umarım :)
içimde kelebekler uçuşup duruyo...

Günlük, biliyormusun yine Funda Arar eşlik ediyor bana, "camdan kalp" le.

Ben eski ben olayımmı yine.benneyaptımki ben yine aşık olayımmı. Ben yine özlemimden saatlerce telefonda ağlayayım, gözlerinde kaybolayım mı. Ona bakınca içim onla dolsun mu.Ben yine onun yüzünü, saçını okşayayım, onun için deli olayım mı. yemeden içmeden kesileyim, onsuz nefes alamayayım mı. El ele yağmur altında yine saatlerce dolaşalım mı.

Evet bunların hepsini yapayım yine, ama o da görsün artık. O da görsün artık ne kadar özlemişim bunları.

İçim sıkılıyor be günlük.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…