Kadınlar Kulübü Günlük

günlüğümm..
dün güzeldi şenlik çook eğlendmmm hihoyyyt
çin makarnası yedim mdır mı ne :)) gayet kötydü :))

haftaya finaller var..calısmam lazım canımmcmm

başım felaket dönüoo :KK43:(
yrn annemle beypazarına gtcemm :))
öpüyorummmmm

günlükcüm
allahım annemi,babamı başımdan hiç eksik etmesin
onların canını benden önce almasın inş..dayanamam acılarına..
ah annecim..çok özledim seni..
birde unutmadan sana sorum var...
bu iyilik neden bukadar garip oluyor sence günlük..
merhametsiz olmayı nasıl becerebilirim sence?
lütfen bu sorulara cevap ver günlük..susma öyle yaaa....

Son düzenleme:
eee diyorum ama ben günlüğüm vallahide billahide diyorummm "çekemiyorsan anten tak diyorum " ama yok anırım bunların tv'leri göstertmiyor algılayamıyorlarr ee ozaaman anteninin yönünü çevir yada kendini yenilede bi uydu taktırıver kaydirigubbakcemile3
Görmek istediğin gibi görme bakmak istediğin gibi bakma azıcık zeki ol zekii uydu taktır yeni modelleri var yakışırda al eline kumandayı seste verrr:teytey: sonrada diyolarki belinay karıncalı gösteriyor sürekli tekrarlıyor görüntüler diyorrlar ee sen uydunu değiştirmezsen anteninin yönünü aynı yönde tutarsan tabikide aynı görürsün. pes yani bunlarıda benmi öğreticem akıl var mantık varr yahuu:eek:klava:
Neyse günlükçüm azıcık daha k.k'de takıldıktan sonra hazırlanmaya başlicam 5 gibi ve akşamki kuzenimin düğününe katılıcam kaçta gelirim bilmiyorum geldiğimde çalrım kapını Şeniza.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
mrh sevgili günlük buraya ilk defa yazıyorum.allaha cok sükürki canım askım gelıyor.onsuz yasamak okadar kötü bır seykı anlatılmaz yasanır yani.cok özledım onu cok.cok heyecanlıyım.hasretlik ne kadar zormus.gelsın boynuna sarılıp hic bırakmıycamŞeniz askim seni cok seviyorum..:asigim:

naber günlük :1rolleyes:

evimdeyim kendi evimde :asigim:
ama leş gibi ev laelaelaelaelae
oysaki kırmızı halıdan Lady gibi geçicem sanmıştım :nazar:
çok kızdım koceme çok gamyoncuiremsu
bidaa olmasın dedim :roflol:
ne mi yapıyorum şimdi kaydirigubbakcemile
dün geceden beri temizlik kafamçokkarıştı
az kaldı temizlikçi abla üle diyo mirmirmirmir
bitsede azcık yatsam -tatlicadiarzu-
Bana dua eden merak edip soran dertlerimle paylaşan KK arkadaşlarıma candostlarıma çok teşekür ederim :eek:
sayenizde evimdeyim bana cesaret verdiniz
Allah kimsenin yuvasını bozmasın bozdırtmasın
herkese huzurlu ve mutlu yuva nasip etsin inşallah :Saruboceq:
iyi ki varsınız hepinizi çok seviyorum a.s.

Son düzenleme:
ben başka şehirdeyken,
eşimin kaynımla ve de asla istemediğim halde,
hoşlanmadığımı bildiği halde,
eltimle bi arada gezmelerde akçakocalarda deniz kenarlarında işine günlük!!!

zehir oldu günüm..
salak gibi neden ağlıyosam..

offf ya!!!!!

ben geldım gunluk
bır haftadır sana ugramamısım
naptın dersen ozel bıse yapmadım...havalar guzel gezıyorum bu ara...dun arkadasımda kahvaltıdaydık...daha bı sene olmadı evlenelı bosanıcam dıyo bayadr..of ya ben artık evlılıklerden cok korkuyorum..nıkah sahıdıde bendem ya...
sonra bıraz alısverıs yaptık kardesımle kırmızı pembe ust aldım..ıstıyodum gonlume gore bulunca aldım..cok para harcıyorum bu ara
telle fotograf makınasın n taksıdını odedım ..
ordanda kardesıme gectık..yemekte ondaydık..havada cok sıcaktı cok yorulmusum ..
bugunde evdeyım..ama bu hafta hep mutsuzdum ya..cok degıl ama bı tuhafım...
ne bılıyım bende bılmıyorum nedenı yok..hemde baya var...

Selam günlük
Sana yazmayı öyle cok özledimki.
Konuşamayan sırdaşım gibisin heee kıymetini bil dipcik seni:nazar:
Bir haftadır hastalıgımla ugraşıyordum Şükür bu gün biraz iyi gibiyim.
Çarşamba acildeydi Perşembe gece acildeydim.
Acildekilerle akrebe olcem az kaldı:nazar:
Acildeki doktor kadın hastalıkları doktoruna yönlendirdide asıl nedeni öğrendik rahatsızlıgımın.
Cuma günü gittik hemen bu konuda uzman bi doktora.
Kist varmış 4-5 cm lik cok lazımdı yasırnaşık şey
2 ay sonra tekrar kontrole gitcem. Dogum kontrol ilacı verdi.
Biraz tereddüt ediyorum kullanmakta bi yeri yaparken başka yerde soru cıkar diye ama napalım elimiz mahkum kullancaz zaten bu agrılara ne kadar dayancam bilmiyorumdasenağlama
Yürürmem, gülmemi nefes alıp vermemi dahi zorlaştırıyor bu agrılarsenağlama
Hele yatmaya clışırkenki halimi görsen bi ağlamadan karnımı falan yataga rahatca bırakamıyorum.
Bıraktıgım an bıcaklar saplanıyor sanki. Aslında anlatılmaz yaşanır bir şey.
Hastalıgımı hiç takmıyorum. bu agrılar beni mahvediyor:mymeka:
şuan bile nefes alırken zorlanıyorum of of of
idrar yollarımda bagırsagımdaki iltihapları daha hiç demiyeyim sana-tatlicadiarzu-
Ula varya morukun başınıda kendi başımıda yakcam heeeekaydirigubbakcemile
Moruk ölürsem ben kimseye bahma emisenağlama ruhumu yollarım sanalaelaelaelaelae
(cok hasta oluom ya)

Morukumunda haberi var ona bugün bahsettim.
Hec sağlam olma ha dio. Sanki keyfimden oluom dedim:kızgın:
Git sağlam al o zaman dedim:dilcikar: Yok sen bana lazımsın didi:asigim:

Acil şifalar dile bana günlük.
Bi ton yasaklar sundu acildeki doktorda. Gecen yılda yasaklarım vardı ama iyileşince takmadım. Bu defa takıcak gibi gözüküyorum...
12 yaşımdan beri iltihap aşagı iltihaplar yukarı bıktım bu hastalıktan:mymeka:
inş bunuda kistle beraber atlatıcam.
Morukum bomba gibi gelcem sana:asigim:
Hadi ben gittim günlük. Gene halsizleştim. Gidim zıbarım...
Özle beni anajımmmmmmmmmmma.s.

Günlüğüm..

Biliyorum herkes benden çok sıkıldı ama kardeşimle konuşuyorum şuan msnde..
Camdan belgelerini gösterdi nasılda gülüyo Paşam...:1hug:
Gelecek ama mutlu olabilecekmi..? İş Bulabilecekmi.?
Hep bunlar var aklımda ya :çok üzgünüm:

biraz yorgun, biraz sıkkın, biraz sinirli... :çok üzgünüm:
elden birşey gelmemesi kötü günlüğüm...
Alex_03.gif

Günnnükümm bee :nazar:
moralim bozuldu bugün çokk
artık 3 kişilik bi aile olalım istiyoruz ama
zamanı değil sanırım :çok üzgünüm:
içimde hep umut vardı
Allahım sen isteyen hiç kimseyi bu duygudan mahrum etme!
Lütfen! :çok üzgünüm:

Günlük ben ne uğursuz bişeyim öyle yaa -tatlicadiarzu-
Ayağımı kırdım :roflol: Dizime kadar alçı ohh evde yatıyorum
6 hafta yatcam..Millet cıvıl cıvıl dışarlarda gezsin sen akılsız başının derdini çekk
ohh olsun sana benneyaptımki Off günlük of biraz acısam kendime başıma bunlar gelmez
Finallere gidebileceğim sadece, okulda bitti.. :dilcikar:
Ney kursuna 6 hafta ara benneyaptımki Mahvettim bütün planlarımı
Haziran başındaki keman kursunu, yemek kursunu mahvettim tükürdüm bütün planların içine.. Ağrısıda cabası günlük of günlük of :mymeka:
Şimdi bol bol lost izleyip, kitap okumayı düşünüyorum herkesler sokaklarda cıvıl cıvıl dolaşırken :nazar: Akılsız başın cezasını ayaklar çekiyor günlük oyy oyy..

Günlük Kıs

Kalbim Pır Pır..Heyecandan Açtım Havalimanı Sayfasını Uçağı Takip Ediyorum delikafadulden
Bugün Dedimki Evdeki Lale Devrim Sona Erdi Geliyosun Ablası..
Olur Mu Ablacım Bitmedi Sen O Evin Gülüsün Dedi :eek:
O Kadar Gururluydu Ki Teskeresini Gösterirken..
Miniğim Artık Koca Bi Adammm...
23.05 te İniyo Uçağı.. Birsürü Yemekler Yaptım Evi Temizledim..
Malum Annem Rahatsız..
Herşey Hazır Gel Hadi Ablacım.. hihoyyyt
Yarında Adağını Yapıcaz Hayırlısıyla Günlüğüm..
Herşeyimiz Yolunda Gitsin Ne Olur.. :Saruboceq:

gunlugum super otesi bir gun gecirdik :))
once sabah kalktim agridan aglicaktim nerdeyse ablam bana borek yapti yedik yola ciktik benim hala karnim agriyo.. evine gittik temizlik yaptik saatler surdu gerci ama degdi cok guzel oldu.. snra bitanemle bulustuk yemek yedik hep beraber.. cok eglendik cok gulduk cok muhabbet ettik.. ablam ilk defa sanirim bu kadr rahat davraniyo sevdigimin yaninda :)) oley.
sonra sevdigim bitanem yolda yururken elini sirtima koydu ya boyle nasil gozlerim karardi resmen elim ayagim kesildi acayip bisey ya.. bi elini sirtima koymasiyla boyle oluyorsam ben:eek: sonracima mis gibi parfumunu de skmis.. koklamaya doyamadim.. tabi bu arada ablama caktirmiyoruz durumu..
ama varya resmen atlaya ziplaya yurudum butun yolu cenem hic durmadi sevdigim de cok yakisikli olmus bugun e ben de guzel olmusmusum oyle diyo simdi biribirimizden gozleirmizi alamadik..
cok ozlemisiz yaaa....
sonra ablam hastalandi donerken.. benimki hemen kostu su aldi getirdi.. cok centilmendi bugun cooook.. gurur duydum ama onunla resmen.. evet ya benim sevdigim adam bu olmali dedim.. velhasili o kadar cok eglendim ki su an hala gulumsemekten kendimi alamiyorum..
ALLAHIM NAZAR DEGMESIN..:nazar:

Beenn aşşık olmak istiyoruum kalbimmm pır pırr atsııınnn içimde kelebeklerrr uçsuunnn heycandann kalbim yerinden çıkıcak gibi olsuunnn huhu huuuu duy sesimi beni bekleeyennn çabukk bul benii:roflol:
Offf çok yorgunum kolum bacağım her bi yerim ayrı ağrıyorrr çok pis yorgunum bitkinim harab ve bitap düştüm S: ev taşımakk ne zormuş anam :):) Valla kıssdan hisse böyle işte:) Anlayan anladı :)

çok yoruldum ben ya..
gecenin bu saatine dek o kutu gibi mutfakta iki büklüm buzdolabı temızlemeye calısmaktan ne bel kaldı ne sırt..
delirdin mi zorun ne deme hiç bana..
evi de kendim gibi saldım şu körolası sınav yüzünden..
epeydir silecem sildim derken buzdolabndan cok herseye benzemıstı kendılerı..
bı el atayım dedim ne atıs..kac saat sürdü be..ay bı altı ay gider bu dermişim..

off bugün bir anda yaz geldi gelmez olaydı..
buraların yazı cekılecek cıle degıl ki..bır anda mevsım atladık resmen
bedenım beynım bu hızlı degısıme uyum saglayamadı carplmıs gıbıydım butun gun..
yandım erıdım sakır sakır ter bosandı sankı sırtımdan..o derece berbattı hava..
ya benm sıcakla aram hıc ıyı degıl. yaz alerjım de baslar artık ne ala..
ay o kadar yorgunm kı sıkayet etmeye dahı gucum yokken sana hayatmdan..
öle sacma sapan bı ruzgara takıldm gıdıyorm hadı hayırlısı..
neyse hadı kal saglıcakla..ben kacar..

Son düzenleme:
Günlüğüm Horon tepmekten giresun karşılaması oynamaktan ve kol bastıyla devam edip dat oyunuyla sonlandırmaktan tabanlarım ağrıyor bir ara iyice abartmışım topuklu ayakkabıları çıkarmışım öle oynuyorum bi baktım ayaklarımda ayakkabılarım yok kaydirigubbakcemile3 amaaa değdi yani çoook güzeldiii be düğünnn ee karadeniz düğünü yanii has karadenizliyimde :teytey:
ayy birde sorma günlüğüm bana görücü çıktı düğünde kaydirigubbakcemile3 gittim masalarına hoşladım sonra geçtim masama ve ben gelin odasına gittiğimde kadın masamıza gelip anneme sormuş benii annemde o sözlü gibi artık demiş alkisalkisalkis
Eğlenceliydi bu akşam yaaa sositososito
Benden bukadar öptüm seni ve seni okuyup yazanlarııŞeniz

günlüküm ne zamandr giremiyorum :KK43:(
ama herşey iyi,hava güzel,aşkımla aram güzel,arkadaşlarımla aram güzel kaydirigubbakcemile2
ohh degmeyin keyfime

yarnda ailecek kahvaltıya gitcez her pazar gelenegi
bugün evde sıkıldım çnkü :KK43:(
yarn inş toplarm kendimi günlükcüm
işte bu kadr günün özeti ayy uykum geldi hadi allah rahatlık versin günlük :))

Günlük,biraz daha iyiyim bu aralar,hatta fazla mı iyiyim bilemiyorum. :nazar:
Bugün sevgilimle deli gibi alışveriş yaptık.
Aldık,aldık ve aldık... :lepi:
Tek tek yazmak istemiyorum hepsini aslında,elbisemi dersin,jean mi dersin.babet mi,çanta mı ? hepsinden aldım işte hatta 2'şer tane aldıklarım bile var.
Kozmetik almadım,telefonla mac'ten sipariş ettiklerim var pazartesi elime ulaşırlar sanırım..
İşte böyle günlük,yedik,içtik,gezdik çok eğlenceli bir gündü benim için.
Hatta en güzelide,aldıklarımın yarısından fazlasını sevgilimin ödemesiydi.
Sevgilinin aldığı şey ne tatlı geliyormuş insana.. :icecream:
Birde görsen,tek kelime etmedi ben sıkıldım diye benim her halime olduğu gibi bu halimede katlandı canım benim.gamyoncuiremsu
Ama onuda unutmadım tabi günlük,onada birçok şey aldık aslında.
Jean aldık,tshirt aldık,gömlek aldık,saat aldık...
Bugün dağıttık kısaca.. sositososito
Tabi içinden kızıyorsun bana,sınavlar yaklaştı senin uğraştığın şeylere bak diyorsun. benneyaptımki
Toparlamaya başladım be günlük,düzenli olarak bakıyorum artık notlarıma hatta pazartesi gününden itibaren daha da dikkatli çalışmaya başlıcam artık.
En azından şu melankoli,karamsar halim yok eskisi gibi be günlük,hayatımdaki iyi şeylerden biride bu olsa gerek..
Neyse,benden bu kadar anlatıcak çok şey var aslında ama fazla detaya girmeyeyim en iyisi. mirmirmirmir
Kısacası daha iyiyim işte,kendime gelmeye başlıyorum yavaş yavaş.. :içelim:

X