Kadınlar Kulübü Günlük

sevgili günlük,
burayı ilk kez gördüm kk ya üye olduğumdan beri yoksa daha yenimi açıldın sen bakıyım.
ben bugün çok mutsuzum (zaten hep öyleyim aşkıcım çok uzaklarda)
ve koca gün yalnız başıma çalışıyorum iki kelam edecek kimsem yok kk da olmasa.
ya işte çok yalnızım..iyiki kk var oyun oynayıp duruyorum bitek o eğlendiriyo arada sohbetlere katılıyorum.
ama işte bugün mutsuzum tam derdimi yazıyodum konu açıyodum elektrikler gitti yazamadım..
sonrada vazgeçtim nedeni saçma olmayan ama konuşmaların saçma olduğu bir kavgaydı neyse..
hadi yeter bu kadar görüşürüz ...

Selam günlüük
Bugün yazacak hiçbi,r şeyim yok sankiii...çalıştım işte yinee...
Bugün çok duygusaldım....şimdi de hissizimmmm
Yeni kararlar alıcam...hadi hayırlısı...

selam günlükçüm..
bugün çoooook heyecanlıyım
çünkü kkdaki bursalı bayanlarla buluşma günümüz.
keşke imkanlar olsada kkdaki tanıdım tüm arkadaşlarla tanışabilseydim..
neyse hayatımdadi yani annemlerdeki yaşanan olumsuzluklar düzene girmeye başladı ve onlar adına mutluyum,onlar huzursuz oldukça bende evimde rahat olamıyom oh be bişeyler artık yolunda gitmeye başladı...

Selam günlükçüm,
Dün müjdeli haberi verdim sana. Biliyorsun.
Bugün doktora gideceğim, çünküm karnımda çok şişkinlik var. Zaten şişim,
iyice patlıyacakmış gibi hissediyorum kendimi.
Hem bakalım bebeğimi ultrasonda görecekmiyim. Babamızda gelecek adam hala çok soğuk kanlı, ultrasonda görmeden kendini kaptıramazmış. Kısmetse bugün ultrasonda kalp atışlarını duyup görebilirsek inanır.
Ben sana p.tesi gelişmeleri anlatırım. Görüşürüz.

Ayy selam Günlük ...
Dügünden geldim az önce, öldüm bittim vallaa..:teytey: Göbek at,halay cek,bu ne ya,acaip yoruldum :bbo: Ama cok güzel gecti,askim ve arkadaslarim vardi...:asigim: Müstakbel kayinvalidemle kayinpeder de ordaydi tatlicadiarzu Bi selam verdim oturdum yerime, söz möz olmadan fazla sokulup,samimiyet kurmak istemem dogrusu :1closedeyes: Neyse,sonuc itibariyle güzel bir geceydi,ama pestilim cikti günlük ya..
Ben de hala inatla gözlerim acik K.K´da dolasiyom, fena müptela oldum yani bildigin gibi degill şakkıdı Neyse,yeter artik,ben yatiyorum,iyi geceler :asigim:

Aslında ben de yatmak üzereydim ama baktım düğün yazıyo, hemen atladım geldim :)
Ben de düğündeydim de bugün, aynen dediğin gibi hoplaya zıplaya öldüm bitti valla
Neyse günlük bacım eyvallah, ben de kaçıyorum.

sevgili günlük

Allaha şükür herşey yolunda ve ben çok mutluyum Allahım bozmaz inşallah..Bundan sonra sürekli mutlu olmaya çalışçam kendimi zümek için nedenler aramıcam..Aşkımla da küsmücem artıkın kaç senelik sevgiliyiz yakışmıyo bize böyle basit küslükler

neyse sana anlatmadım ben biz sevgilimle barıştıktan sonra ona harika bi sürpriz yaptım ben..evde kalıyolar ya 3 erkek doğru düzgün yemek yemiyolar beceremiyolar haliyle tatlicadiarzu işte cuma günü sabah erkenden kalktım ona neler yaptım neler sayayım: kuru fasülye,tavuklu patates yemeği,çikolatalı kek,patatesli börek,zeytinli poğaça,sigara böreği,şekerpare..bi sürü de aburcubur aldım cips,çikolata,kola,meyve suyu,bisküvi,kuruyemiş vs..bayram etti resmen o kadar mutlu oldu ki hepsi sevdiği şeyler valla öldüm onları yaparken ama helal olsun benim bi taneme onu öyle mutlu görmek hepsinden önemli..arkadaşlarıyla beraber yiyolar 2 gündür arkadaşları da bayılmış resmen gurur duymuş benle :asigim: ara ara yapıcam ona böyle siprizler ben kıyamam ki hiç ona :asigim:

Sevgili günlük;

Aspirin'in doğum günü kutlu olsun!!İnşallah yeni yaşı ona sahip olmak istediği herşeyi verir.Nice yıllara!!

Sevgili günlük
Bu sabah uyku tutmadı beni erkenden kalktım zaten şu 3 gündür uyuduğum saatleri toplasan 10 saati geçmez heralde.sevgilimden ayrılmaya karar verdim günlük oyüzden ne geceleri ne de gündüzleri uyuyabiliyorum.Vizelerim var ders de çalışamıyorum ama dün bi sınavımızın sonuçları açıklanmış 88 almışım çok sevindim günlük ben o sınava fazla çalışamamıştım.Neyse sevgilimli kavga ettik, bugün 4. gün beni hiç aramadı dün dersanede aynı sınıfta olduğumuz için gördüm onu yanyana oturduk ama tek laf etmedik günlüksenağlamasenağlama.perşembe günü sabah tartışmıştık akşam msj attım napıyosun diye cevap geç geldi hastaydı uyuyomuş sen napıyosun dedi bende kötüyüm ders çalışamıyorum dedim herşeyden sıkıldım hayattan sıkıldım hiçbişey yapmak istemiyorum annemi özledim dedim sonra merak edip beni aramadı bile günlük mesaj bile atmadısenağlamasenağlama çok kırgınım kaçgündür sürekli düşün düşün kafayı yiycem uyku uyuyamıyorum.Ama bu sefer hiç bişey yapmıycam önceki kavgalarımızda da böyle oluyodum dayanamıyodum arıyodum bu sefer bekliycem günlük bakalım ne yapacak.Ama arasa da özür de dilese artık çok geç diycem dönmüycem kararımdan.Bana dua et günlük ben artık böyle şeyler yaşamak istemiyorum.Artık ayrılmak istiyorum beni daha fazla üzemiycek senağlamasenağlama Bunu da atlatcam ama vize dönemime gelmesi sıktı beni biraz çok bunaldım ankaradan da nefret ediyorum herşeyden yoruldum günlük çok yoruldum senağlama

Bu arada aspirinin doğum günüymüş.Mutlu yıllar aspirin Herşey gönlünce olsuna.s.

selam gunluk

bugun moralım cok bozukk asırı hemde... dun aksam askımla fena tartıstık.neden sınemaya gıtmesı benım yapma dedıgım seylerı yapması ...ben onun bı dedıgını ıkıletmeden hersekılde uyguluorm ama o benım on kere soledıgımı bı kere uygulamıo sewmıorum üfff bende bundan sonra senınle hıcbıseye yokum dedım cunku cok sınırlenmıstım oda bısuru sey saydı sonuc olarak tartıstık tartıstık onceden ne olursa olsun tartıssakta kızsakta senı sewıorum demeden cıkmazdık ama dun cıkarken bıse demıcekmısın dedı solemedım hayır ıı geceler dedm :1closedeyes kadar bekledık sabrettık we sonunda bole mı olcaktı yaa salı gunu burda ama bız gorusurmuyuz bılmıorum cunku ben cokk kırıldımm cokk...bugunde sabahtan berı can sıkıntısından oluorum zaten hawa da kapalı sınırlerım daha cok gerılıo napcaımıda bılmıorumm bı suru gazete aldım okudum bulmaca cozdum ders calıstım ama saat hala 3.seytan dıo ınat olarak bugunde sen gıt sınemayaKötü Kazen offffffff offffffffff

sevgili günlükçüm..
bugün malum pazar olunca geç uyandık aslında sabah saat 10.30da evimize gelen bir telefonla uyandık..telefonu açan görümcemdi
kaynatasının vefat ettini haber vermişti,tanıdımız sevdimiz bir babamızdı ço iyiydi allah nur içinde yatırsın,oraya gittik ordaki ortam çok üzücüydü,şu dünyada herşey yalan yaptımız ibadetleri götürcez oraya ..çok etki altında kaldım ne zor yarabbim herkeze gecinden versin ölümü,ama ölüm gerçek dünya yalan boşşş nese günlük hiç keyfim yok bay..

başınız saolsun canım.Allah nur içinde yatmayı nasip eder inşallah.İnsan böyle durumlarda anlıyo hayatın kıymetini oysaki heranın değerini bilmeliyiz.Kendine iyi bak canım a.s.

Selam günlük,
C.tesi doktora gittik. Bebeğimin kesesi belli olmuş ama o daha çok minnacık oluduğu için göremedik. Babamız neredeyse bilgisayara yapıştı. Bebeği görmek için ama sadece keseyi görebildik. İnanmayan adam şimdi ağzı kulaklarında geziyor.
Bir dahaki ay yine gidicez. Bebeğimizin kalp atışları o zaman dinlenecekmiş. Doktor şimdilik bir sorun yok dedi. Bulantılarım içinde çocuk yiyecekleri ye dedi. Çubuk kraker, patates, pilav....
Şimdilik bu kadar günlük gelişmeleri sana bildiririm..

selam gunlukkk

askımla dun gece barıstıkk:teytey:cok heycanlıyım bugun son gun yarın yanımda :asigim:nasıl bı gun olcak cok merak edıorumm kac aydan berı gorusmedıkk we bugunden sonra hıc ayrılmadan bırlıkte olcazz :icecream:bu gece sabaha kadar msn de durcaz hıc cıkmadan konuscaz gunesın dogmasıyla bırlıktee bırbırımıze kawuscazz:asigim:baska ne yazsam kıı cok mutluyumm ıstee:dance::dance::dance:

hı bugunde annemın mısafırlerı war rahat rahat dusunemıorum da askımı naniknanik neysem ben cıkımda bıraz soru cozım hade yarında ıns gorusmemızın nasıl gectıgını anlatırım naniknanik

Selamlaaar günlükçüüümm,
Haftasonu ara verdim yazamadım sana çünkü haftasonları haftaiçinden daha yoğunum...Karar vericem demiştim en son cuma gecesi de konuştuk sevgilimle yine aynıydı can sıkıcı yani....sorunumuzu konuşmaya çalıştım ama uykum var dedi!!klava: Ben de telefonu kapattıktan sonra düşündüm ve bu böyle olmicak deyip mesaj attım görüşmeyelim diye gayet soğuk bir mesajdı cevap vermedi gece.Gündüz hiçbişey olmamış gibi mesaj attı ben de kızgın olduğumu belli ettim falan bütün gün mesajlarına soğuk cevap verdim normalde 1 mesaj atıyosa günde o gün 10 mesaj attı zaten baktı elden gidiyorum akşamüstü de aradı hallettik sorunumuzu canı sıkkınmış ailesiden onları anlattı falan özür diledi ben de hemen yumuşadım tabi...şimdi canı sıkkın olduğu için ona göre davranıcam en azından...Neyse işte öyle yani yeni gelişmeler anacım...
Her şey çoooook güzel olsun!!!!! (bu ceku içindiia.s.)

Merhaba dostum günlük,
Midem bulanıyo nedendir bilmem, kusacak gibiyim.
Acaip bir şekilde çekirdek tükettim bugün arkadaşlarla, ondandır herhal.
Bugün de her zamanki gibi yollarda orda burda geçti.
Sanırım ev tutmak farz oluyor artıkfisfisfis
Yok canım daha neler, emin misin sen:uhm:
Yarın konuşuruz günlük kardeş, uykuluyum şu anda bay.

Merhaba günlükçüm,
Bugün hem iyiyim hemde kötü.
İyiyim bebişimden allah razı olsun beni sigaradan tiksindirip bu illeti sonunda bıraktırdı. :sm_cool:
Kötüyüm midem çok bulanıyor günlük, zor yemek yiyorum. :bbo:Ama yemek yemeliyim bebeğim şuan kesesine yerleşmeye çalışıyor. Sırf onun için yiyorum günlük, kendim için yiyorsam tatlicadiarzu ahanda böyle olayım.Şu annelik ne zofmuş ya...
Neysem günlük ara ara ben sana uğrarım yine
Kendine iyi bak...

Günlükcüm slm,
sende olmasan kime konuşucaz ben konuşmadan rahatlayayam.....
Hayat gene her zamanki gibi zor günlük ....
Bu yaştamı dicen ama artık iyice yoruldum ...
Kime ne yaptım ben sen sölesene....
Kim gelse hep üzüyor beni günlük hiç iyi degilim...
Herkezin kendine göre sorunu var biliyorum da ben anlatmadan rahatlayam günlük.....
Yoksa hasta olurum ...
Neyse tek başıma gene ayakta durmaya devam edicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…