Kadınlar Kulübü Günlük

Günlükcüm slm,
Çok şükür hayat devam ediyor....
Huzurum yerinde karagözlümle yine biaradayız...
Ufak tefek problemlerimiz var bide onları atlatabilsek herşey yoluna gidicek.....
Bana yardımcı olmaya çalışan kkdaki arkadaşlarımla( isim vermicem onlar kendilerini biliyor...) çok tşk ederim...:asigim:
Beni düşünmüş olmanız bile yeter inanın bişekilde de olsa toplucaz kendimi...
Sizleri çok seviyorum

selam günlüüük
Sana en sadık yazanlardan biri olduumm hem de gerçek günlüğüm de var sana da yazıyorum ona da
Bugün sabahtan evdeydim hastayım hiç iyi değilim birkaç gündür...
Sonra annemle anlışverişe çıktık odama bişeyler aldım sonrada işe geldim hala işteyim...
Bi iyileşsem...Allah beterinden korusun ciddi bir sorunum yok ama nazar mı alıyorum ne sürekli biyerlerime bişeyler oluyor tam biri geçiyor biri başlıyor...buna da şükür tabiiki bi şikayetim yok bu durumdan belki de ben çok çıtkırıldım bi kızım ne biliyim...:icecream:

sevgili günlüküm
ben geldimmm bugün çok enteresan birgün geçirdim tabi öyleden sonra şimçik sana soruyom günlük beni biliyon tanıyon ben bu delilerle ugraşırken acep bende tırlatırmıyımki..çooooook başım agrıyor ben en iyisi vermidon içimde yatım dimi hadi iyigeceler..

Bacim naber ya :asigim:
Yazamiyorum sana bir kac gündür farkindayim,alinma hemen:mymeka: Ama is güc almis basini gidiyor iste günlük,suc benim mi:icecream:

Ay günlük bu aralar cok agresifim ya, evde resmen temizlik hastasi oldum,kendimi durduramiyorum :1no2: Sabah yerleri paspasliyorum, aksam eve geldikten sonra icimden tekrar yerleri paspaslamak geliyor,noluyor bana ya benneyaptımki Etrafi daginik görünce resmen cileden cikiyorum.. Neyim var benim böyle..
Ayrica uzunca bi süreden sonra kendimde $unu farkettim; ben evin icersine adimimi atar atmaz sanki böyle kara bulutlar tepemde geziyor gibi,catacak yer ariyorum.. Ve catiyorum da genelde.. :bbo: Sonra kendi kendime essek gibi pisman oluyorum,diyorum "Kizim öküz, bu duruma daha olgun ve yumusak yaklasabilirdin,bagirmanin cagirmanin ne anlami vardi,aha iste yine kirdin iste herkesin kalbini" diye.. senağlama
Durduramiyorum kendimi,var ya bu aralar bu durumdan cok ama cok rahatsizim.. Bilemiyorum,belki de doktorluk isim var... Insallah gecer bu durum,daha sakin olmayi kendime ögretmem gerek.. :mymeka:
Ooff ooof,böyle giderse ilerde benim koca bana ne kadar dayanabilir ki.. En kisa zamanda kendime ceki düzen vermem gerek,ben böyle olmak istemiyorum.. :1no2: Ben evin icersinde sakin,uysal,aileme huzur vermek istiyorum.. Ve insallah basaracagim bunu..

Selam günlükcaan,
Bugün de yine her günki gibi sıradandı yani benim en sevdiğim gün çeşidii...sıradan olsun aman aksiyon olmasın valla istemezz...evdeydim yine gündüüz hastayım hala iyi değilim yemek falan yaptım kkya takıldım kadın programı izliyim dedim bir aldatma konusudur gidiyor gıcık oldum kapattım...öyle geçti bütün günüm...sevgilimle dün hiç konuşmadık sadece günaydfın ve iyi geceler mesajı o kadar ay bi soğuma geldi konuşmayınca yaa hemen 2 dakkadaa... gelsin gelsin diye bi tarafımı yırtardım şimdi görmek istemiyorum...acı çekmemek için kendi kendimi soğuttum galiba...çünkü yoksa deliriyorum bütün gün o aklımda ama hiç ilgilendiği yok...ben de ilgilenmek istemiyorum böyle oluncaa ve sinirleniyorum onun için de daha az düşünmeye çalışıyorum o zaman da soğuyorum işte...offf çok zor ya değişik bir şey çözemedim işte...soğumak istemiyorum zaten çok zor sevdimm...bakalım bu gece aricak mı beyefendiiiii!
Hadi öptüüm her şey çooook güzel olsun!!!

selam..

hiç iyi değilim günlük..ayrıldık biz..içim acıyo..dün yolda karşılaştık 2 yabancı gibi canımı sıktı çektim gittim..sonra hemen şuraya gel diye mesaj yazdı gitmedim..ikmiz de fena halde gurur yapıyoruz ama atmıcam ben adım falan yeter artık herşeyi benden bekliyo..nasıl kıyıyo bana ya bi özür dilerim demek bi gönlümü almak bu kadar zor mu..bugün bizim 40. ayımız..böyle mi olacaktı..dün msn de de kapıştık elveda diye ayrıldık..bugün yine bişey yapmadı..sırf değerimi anlasın şu ilgisizliği bitsin diye böyle yaptım küstüm ona..o da benim gönlümü alcaktı ve biz barışacaktık sözde o da gurur yaptı herşeyi ayağına beklemeye alışık tabi..hep umursamaz durdum arkadaşlarım bile helal olsun nasıl dayanıyosun dediler ama benim gücüm kalmadı artık acı çekiyorum..onu çok özlüyorum ben ama atamam adım olmaz o atçak off

selam gunlukk
bugun bayagı zor bı gundu dersanedekı danısmanım ewe geldı annemle tanısmak ıcın..basta korkuodum tabı kımbılır ne dıcek dıe ama sonra benı bı anlattı bı anlattı ben bıle ınanamadım ben neymısım yaa cok hanfendı cok akıllııtabı annemde sewındı ıste bıraz pc konusuna takıldı cok zaman harcıorum dıe:1no2:ama napım ya soru cozdukten sonra cnm sıkılıo kı asıl sebep askımın burda olması:asigim:nese danısman erkek arkadası falan war mı dedı annem bılmesıne ragmen hayr yok dedı cok sasırdım yaa ben ewt ben bılıorum kızımın arkadası war guwenıorum demesını beklıodum:1no2:kı sonradan yanı askımla gordugunde annem babam bılıo karısamazsınız dıcektımmsenağlamabuna bıraz sıkıldım gıttıkten sonra anneme neden oldunu solemedın dedım war mı kı dıo yaa delırcem sankı bılmıo:1closedeyes:

ımm bu arada askımın gelmesıne kaldı 6 gun bugunude saymazsam 5:teytey:mutluyum heycanlıyımm we en onemlısı kocaman cok asıgım:asigim:

Günlük´ün cevabi;
Allegria´m noldu size böyle ya,$ok oldum sen "ayrildik" deyince.. :1shok: Siz ki K.K´nin en romantik ve imrenilen ciftlerindendiniz,ne oldu da birden bire bu hale geldiniz :uhm: Ilgisizlik falan demissin ama her iliskide olur bazen böyle dönemler,keske bu noktaya gelmeseydi..
Ay ne diyecegimi de sasirdim,en kisa zamanda sorun neyse cözülür insallah.. Üzme kendini, bir anlik sinirle bazen "ayrilsam da kurtulsam" psikolojisi icine girebiliyor insan,ama sakin kafayla düsün lütfen.. Ilk adim falan derken olayi inada bindirmeyin,inan $u ayri kaldiginiz zamanlarda degmeyecegini göreceksiniz.. En kisa zamanda düzelecek,ben buna eminim arkadasim.. :teselli: :asigim:

a.s.Merhaba Günlüğümm Bugün Stresli,telaşelive Yoğun Bir Güngü Gerçi Sonra Mutlu Bir Haber Aldim Stresi Aldi Vergiler Uzatilmiş:))) Hayir Vardir Her Işte Yoksa çalişip Geç çikacaktim Ve Anneciğime Yemeğe Gidemicektim Onlari çok özlemiştim Oysaki Allah Gönlüme Gçre Verdii çok şükürr Herkese Iyi Akşamlar Diliyorumm öptüm Hepinizii

Selam günlükçüüümm,
bUgün işten erken çıktım annemle alışverişe çıktık anam kafama göre hiçbişey bulamadım...annem için çıkmışız valla...onun dışında da bişey yapmadım zaten hastayım ben hala...yaprak dökümünü bekliyorum 15 dk kaldıı....

Allegriacımın da günlüğünü okudum çok üzüldüm ama merak etmesin eskisinden daha güzel olacak ilişkileri bak buraya yazar görürsüna.s.

Her şey çooook güzel olsuuunnnn....

Günlükcüm Slm,
Gecici vergi uzatıldı da biraz nefes aldık ya vergilendirme dönemlerinden nefret ediyorum :mymeka:
Allegrıama söle hayatta herşey kısmet kendini üzmesin lütfen:teselli:
Bende birazdan uyucam sabah iş malum
iyi geceler

Selam günlüüük,
bugün bütüüün gün çalıştım...eve geldim yemek yedim ve bu seferde mutfağa giriştim daha yeni çıkabildim mutfaktaan yarın misafirlerimiz var tatlı kısmı bana kaldı kekler pastalar yaptım çok güzel oldular ama saatlerce uğraştımmmm çok yorulduummm...sonraa sevgilimle konuştum telefonda yine tatsız tuzsuzdu ya...çok monotonlaştık anacım ya eskiden romantik mesajlar atardı şimdi seni seviyorum bile duyamıyorum öyle kolay kolay...bu adam beni çantada keklik görmeye başladı...böyle bir duvara çarptırmak lazım onu ama hadi neyse yıldönümümüzü bekliyorum eğer onda da böyle mutsuz olursam o duvarı çarpıcam suratına beyefendinin! Ya ayrı şehirlerdeyiz be adam insan saatlerce telefonda konuşur bari ya yok anacım en fazla 20 dakika o da esneye esneye aaaay şimdi delircem yaa anlatııkça sinirleniyorummmklava: öf yaa aklını başına getirmem lazımmm yaa bişeyler yapmam lazımmmm ya naz yapıyorum bu sefer umursamaz tavırlar alıyor yani resmen "sen beni bırakamazsın kızııımm" şeklinde yaklaşıyo banaa...ay bilmiyorum yaa içim sıkılıyo günlerdir düşünüyorum bişeyler bulmam lazımmm, geçerli bi neden bulup kavga çıkariyim ben en iyisi...bakalım noluyo yaf merak ettim şimdi...
ben günlüğe güveniyorum ya başkası okumuyo eminim:roflol::roflol:
öptüüümmm her şey çooook güzel olsuuunn!!!!a.s.

Merhaba günlükçüm,
Hani sana bir sır vermiştim. belki hamile olabilirm diye. Akşam test yaptım anında 2.çizgi çıktı günlük. Artık bende anne oluyorum. Babamız pek tepki göstermedi. Bir önceki düşükten sonra kendini pek kaptırmak istemiyormuş.
E o da kendine göre haklı tabi. Şimdilik bu kadar gelişmeleri sana yazarım. Kendine iyi bak.:teytey:

Günlükcüm slmlar,
Hayat herkeze ndn adil degil günlük?
Dün bi kere daha okumuş ve meslek sahibi biri oldugum için şükrettim biliyomusun.....
Bu arada yeniden dans derslerine başladım, özlemişim günlük hayata karşı dans etmeyi....
Zaman geçip gidiyor biliyomusun çok şeye geç kalmaya başladıgımı hissediyorum artık....
Herşey zamanında güzel sözünü diyenler çok dogru demişler, ama diyorum ya hayat herkeze adil degil....

Günaydın Günlük Kardeş,
Dün gündüz evde temizlik vardı. Yetişmeyenleri de akşam ben yaptım. O nedenle sabah yataktan kalkamadım. Vücudum sızlıyordu.
Ama günlük biliyorsun ben erken kalkmak zorundayım. Ben yatarsam herkes yatar çünkü.
Eşim bu gün de yok. Yarın akşam dönecek İstanbul'dan. Fast Food'a devam yani.
Ayrıca bu gün hava da çok güzel. Azıcık sern ama güneş pırıl pırıl parlıyor...
Günlükçüm, Azem'e söyler misin lütfen, hayatta herşey gerektiği zamanda oluyor. Geç-erken olduğuna hayat değil biz karar veriyoruz. Yani Azem'in geç kaldım dediği şeyler aslında geç değil. Sadece zamanını bekliyor.
Bi de bunları söyledikten sonra benim için öpüver şu kızı...

gunaydin gunluk cok yagmur yayooo tam uyku havasi valla bi uykum var bi uykum var anlatamam
hadi baayyyy

sevgili günlükçüm bilmem biliyomusun
çok az kaldı evlenmeme
daha heycan basmadı nişandada böyle olmuştu herkez telaş panik bende tık yok
taakiiiii aşkımı elinde çiçekle kapının önünde görene kadar
sonrasına dair pek bişey hatırlamıyorum zati
evdekilere soruyorum öylemi olmuştu böylemi olmuştu diye tatlicadiarzu
sanırım bundada aynı şey olcak hala şaka gibi geliyo bana ama ne yalan söyliyim tırsıyorum benneyaptımki
kaldırabilirmiyim sence bu yükü
şimdi diyceksinki hazır hissetmiyosan kendini nie kalkıştın bu işe
bilmiyorum sevdiğim insanla aynı evi paylaşmak herzaman onun yanında olmak
hayatımı onunla paylaşmak fikri cazip geliyo istiyorumda
ama ailemden ayrı evde yaşamak
her akşam iş dönüşü yemek yapmak
evi toplamak ,yemekti,bulaşıktı,çamaşırdı bilmemneydi
başa çıkabilirmiyim sence kaldırabilirmiyim
hayır alışıkta değilimki
alışmışım anamın evinde rahata ben yapmasamda yapıcak birileri var sonuçta
sence bunlar normal duygularmı?
herkez yaşarmı bu kaygıları yoksam sadece bendemi oluyooo
offffff yaaaaaaaaa içim daralıyo yeminle tatlicadiarzu senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…