Kadınlar Kulübü Günlük

merhaba günlük, sana ilk yazıyorum..

yaklaşık 1 aydır kadınlar kulübü diye bir forumda zamanımı geçiriyorum ama daha hiç arkadaşım yok,senağlama bakıyorum burdakiler konuşuyor birbirini tanıyor ama ben kimseyi tanımıyorum, tanımam içinde bir olanak yoksenağlama

neyse bugünlük bu kadar.. görüşmek üzere..:1hug:

Selam günlüükk,,,
Yazmadım sana birkaç gündür çünkü yazacak birşeyim yok...
İşe gidip geliyorum yine aynı...
Yarın pazara gitceem...tek değişikliğim buu...olsun kendime ciciler alıcam renk renk çorap ve toka almayı düşünüyorum:dance:
Sevgilimle yine monotonuz,ya o aşk mesajlarına noldu ben anlamıyorummm artık sadece bilgi vermek amacıyla mesajlaşıyoruz..çok sıkıcı olmaya başladı...söylüyorum daa ama değişmiyoo...hep böyle gidecekse biraz zor şekerim ya aaa ben ihmal edilecek kızmıyım yanii...resmen kanka muhabbeti oldu bizimki yaa espriler havada uçuşuyo telefonda...:roflol: Neyse günlük ya parmakçıklarımı yormiyim hiç benimki de kapris yanii adamın bi sürü işi gücü var napsın yani hep beni mi pışpışlayacak...
Neyse canım işte havadisler bu kadaar sevgilimi çok özlüyorum onun için de kendimi alışverişe ve süslenmeye,kuaföre,giyime verdim valla napiyim kendimi iyi hissetmeye çalışıyorum sevgilim görüp beğenemiyo bari başkaları beğensin de egom şişsin azcıktaa
Hadi öptümmma.s.
Her şey çooooooooooook ama çok ama çoook güzel olsun!!!!

selam gunlukk
gozlerım agrıo soru cozmekten ayrıca basımdaa yarın deneme war ona calıstım bakalım nasıl gecıcek fisfisfis offff yaa su yıl bı gecseee sıkıldım yaa oysakı daha 203 gun falan war sınawa......ama sabır gecıcek we kazancam:hooray:

bugun de dunde askımla bulustuk cok guzel gecıo onunlayken zaman:asigim:sınemaya gıttık sonra ewe bıraktı benı onunda ısı wardı zaten...ya ben yınede ozluorum sacma belkı ama cıddıyım yanı ne bılım gunde bı kere gorusuoruz ama sonra hıc konusamıoruz hattı acılmadı msn e de gırmıo beyfendı ben butun gun konusmaya alısmısım yaa:1no2:yanımdayken bı kere gorusmek mı guzel yoksa butun gun konusmak mıı:uhm:bılmıorum ama bıan once sunun hattını acsalar ıı olcak yoksa delırcem yada hemen ıse baslaması gerek kı aksama kadar pc basında olsuntatlicadiarzu

butun dersane bu arada benı konusuomusa.shazalın sewgılısı gelmıs cok mutlu kız yerınde duramıo dıe :teytey:bı arkadasım bugun tenefuste yanıma geldı bu ne ya 1700 kısı senı konusuo dıonaniknanik bende ask ıste dedım aman nazar degmesınn

Merhaba günlük
biliyosun sevgilimle ayrılma noktasına geldik hatta ayrıldık ama dayanamıyodum dün msj attım ters bi cevap yazdı.Bende üzüldüm neden bana böyle davranıyosun dedim aradı konuştuk barışır gibi olduk ama ben hala affedemiyorum onu bugün buluşcaz konuşcaz,ben bilmiyorum günlük sanki bu mesafe soğuttu beni 1 haftadır sınavlrım vardı fakat beni hiç aramadı çok kötü bi zaman geçirdim ama yanımda olmadı kendini düşündü bana kızmış beni aramamış.Dayanamıyorum günlük sanki artık beni sevmiyo çok kötüyüm ben bugün herşeyi söylüycem ona üzülsemde üzsemde söylüycem hemde herşeyi.Artık bende istemiyorum heralde günlük çünkü onu değiştiremiyorum beni çok üzüyo,çok yoruldummm bi mektup yazccam şimdi onu çünkü yanındayken içimdekileri söyleyemiyorum susturuyo beni.Neyse akşam yazarım erken gelirsem byeee

Sevgili günlük;
kaç gündür gelemedim sana,nolur küsme!
Ne yapayım ki; bir değişiklik yok hayatımda.
Sabah giyinirken alyansımı düşürdüm. Tıngır tıngır yuvarlandı yatağımın altına. Baktım göremedim. Evde satır gibi uzun bir bıçak var. Onu uzattım yok.Eee kütüphaneye geç kalıyorum. Çıktım gittim artık.şutarafagitti
Öğlen anneme uğradım. Ona anlattım. O da oklava,şiş teklif etti. Sonra kocaman saplı bir fırça buldum annemin evinde kaptım geldim.Ama yollarda ne dualar ediyorum bir bilsen..:çok üzgünüm:
Uzattım fırçayı. Yok Yarabbim delirecem yok! Hayır dışarıda kaybetsem bu kadar üzülmem. Ama nerde olduğunu bile bile ona ulaşamamak çok feci bir durum..:sm_confused:
Kalktım derin bir nefes aldım. Kocamın yattığı tarafa geçip tam fırçayı uzatacaktım bir baktım, yatağın yanında parlayan bir şey! Şükürler olsun Yarabbim buldum onu..Öbür tarafa kadar nasıl yuvarlanmış tatlı şey! O kadar sevinmişim ki; kalkıp abdest alıp şükür duası ettim.:1rolleyes:
Var ya; şu 2,5 yıldır kocem tam 6 defa, ben de 4 defa alyansımızı kaybettik. 24 saat geçmeden bulduk. Alyans meraklısı değilim ama kaybolması beni üzer. Takılmasa bile görebileceğim bir yerde dursun isterim..sengözlerimebaksanab

nice mutlu yıllara denizciğim...a.s.bende oluşuma bu çarşamba yapıcam ama gençler olacak canıııımm:sm_cool::dilcikar:

Günlük Kardeşim, Bugün erken bir Öğretmenler Günü kutlaması yaptık. Günlerce önceden "Asla hediye yok!" diye tembihlemem karşın yine bir sürü hediye getirmiş çocuklarım.

Bu yıl, gelen tüm hediyeleri geri çevirme niyetindeydim ama yüzlerine bakınca yine kıyamadım ve kabul ettim.

Canlarım benim, kıt kanaat geçiniyor olmalarını bir kenara bırak, yiyecek ekmeği zor buluyorlar ve o arada bir de bana hediye alıyorlar.

Alınan şey bir paket kağıt mendil olsa bile, onlardan gelmiş olması beni çok mutlu ediyor.

Ancak bu işe toptan bir çözüm bulunması gerektiğini düşünüyorum. İnsanların öğretmenler hakkında yanlış fikirlere kapıldıklarını biliyor ve çok üzülüyorum. Biz yaptığımız işin karşılığında zaten maaş alıyoruz. Okul bir ticarethane değil ki...

Öğretmenler gününün de bir hediye gününe dönüşmesini engellemek gerek. Akşam okuldan çıkarken o bir kaç parça hediyeyi bile elime alamadım ve okulda bıraktım. Okul kapısında bekleyen velilerden utandım. Sanki günün hasılatını toplamışız gibi bir izlenim yaratmaktan korktum.

Ya günlük, işte böyle. Her yıl bu hediye tantanası yüzünden içime sıkıntılar çöker. Kabul etsen bir türlü, etmesen bir türlü... İki ucu şeyli değnek dediklerinden...

Neyse günlük, Allah ağzımızın tadını bozmasın yeter. Haydi iyi akşamlar sana...

sevgili günlük

öncelikle tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler gününü kutluyorum burdan Şeniz

Bugün ev arkadaşım ile birlikte Beyaz Melek'e gittik..Sevgilimle gitmeyi çok isterdim ama ısrarla bu filme gitmicem ben dedi..Mahsun'a para kazandırmak istemiyomuş..Çok önyargılı yaklaştı,ben de izlemeyi çok istiyordum o nedenle ev arakadaşımla gittik..İyiki de gitmişiz çok beğendim ben..Çok dokunaklı bir filmdi içime işledi kimi sahneler..Direkt aklıma babaannem ve dedem geldi..Yaşlılara hiç kıyamam ben zaten ya anlıcan çok kötü oldum ağladım bol bol..Allah anamızı babamızı babaannemizi dedemizi başımızdan eksik etmesin..

Çıkışta sevgilime hediye almak geldi içimden ve lacivert bi gömlek aldım..Süpriz oldu beklemiyodu hiç eve giderken de onu kandırdım..Bitanem sizin evin ordan geççez acaba aşağı inip bana para verirmisin biraz hiç paramız kalmadı kola alcaz marketten dedim..O da tamam bitanem dedi ben de süpriz yaptım hediyesini verdimj çok şaşırdı çok mutlu oldu..Ona hediye almayı çok seviyorum..İşte onu böyle mutlu görmek herşeye değer

neyse işte böyle günlük..hadi iyi geceleeer

selam gunlukk

bugun sabah bı kalktım dudaklarım ucuklamıs askımla sınemaya gıtmıstık musallata ondan korktum galıbananiknanik dun gece annemler halamın oglunun kına gecesıne gıttıler ben gıtmedım belkı askımla bulusuruz dıe ama oda amcasına gıtmıs gorusemedık bende ders calıstım we askımla msjlastık bıraz trıp attım oda askım sen herseyde haklısın falan yazmıs bıtanem hemen gonlumu aldı anlıcaın:asigim:bugunde buluscaktık askım kızkardesımıde getırım mı ıstermısın dıe sordu bende ewt dedım zaten daha oncedende tanısıoduk hep bırlıkte sınemaya gıttık sonra askım benı ewe bıraktı :asigim:we sımdıde hazırlanıorum halamlara gıdıcez dugun war yarın:teytey:ıste bole gunluk askımı cokk sewıorumm :asigim:ŞenizŞenizŞeniz

Öğretmenler günün kutlu, mutlu, hayırlı olsun anuşum örtmenim:1hug:
Bana da nasip olur inşallah, çocuklarım beni öpsün yeter:asigim:

Günlük dostum bugün direksiyon sınavım vardı, zar zor geçtim yahu:1shok:
Neyse bunu da atlattık bakalım
Sırada hangi kurs var acebalaelaelaelaelae

sevgili günlükçüm..
bikaçgündür yazamıyom sende biliyon evdeki bilgisayar bozuk eşimin insafına kalcazda bırakçak leptopuda yazcaz ..bu arada sitemizde bulunan tüm ögretmenlerin ögretmenler günü geçte olsa kutlarım onlar bizim herşeyimiz..
of günlük bu bilgisayar işi baya canımı sıkıyor.yahu bu bilgisayar olmadan önce ne yapıyomuşuz ya çok alışmışız biz ya..nese iyigeceler günlük..

heroşçum küçük denizin yaş günü kutlu olsun nice uzun yıllara..Şeniz

selam gunluk

dun gece halamın oglunun dugunundeydık cok guzel oldu asırı kalabalıktı kendısı ogretmen bısuru ogrencısı we arkadası gelmıstı. ama ben askımla kawga ettım malesef :1no2: bana solemeden arkadsıyla sahıle gıtmıs:1closedeyes:msj bıle atmadı tabı bende msj attım nerdesın dıe malum mu oldu nedırnaniknaniksoleınce allahhh actım agzımı yumdum gozumu yarım saat ıcınde ewde olmasını soledım allahtan ewde oldu barıstık a.sderken bırı bana teklıf ettı bı kız geldı soledı dırek hayır dedım kım oldunu bıle sormadım:1closedeyes: bu sefer askım basladı bana kızmaya benım ne sucum warsa kalkıcaksın ordan ewıne gıdıceksın ws.busuru sey ama gıdemedım tabı hem ew uzak hemde yalnız basıma...nese sonra barıstık :asigim:bugunde sabah kalktım kahwaltı etmeye gıttık.ama ben yıne ılk gordugumde soguk dawrandım dun gece benım sucum yokken uzdugu ıcın sonra sahılde gezdık oturduk aradakı sogukluk kalmadı dayanamıorum kı sarılmadan konusmadan we 4 gıbı yemek yedık geldık ewe :asigim:Şenizsımdıde ders calıscammm.bu arada buraya gunluk yazmak alıskanlık oldu hemen aksam olsada yazsam dıe beklıorum. :enbuyukkk:

byess

ah günlük ah
bilgisayar hala olmadı şu saatte nete giriyom aksilik eşimde eve geç gelir oldu,nete girmek hayal oldu offf.heroşuma burdan selam syle benden..kafayı ben bozcam bu gidişle..he bide heroşa yine söyle sürücülük derslerinde başarılar dilerim..

selam günlüük,
Ara vermişim sana yazmaya farketmeden...
En son pazara gittiğimi yazmıştım kend,me cici cici tokalar,bantlar,taçlar,çoraplar aldım çok şekerler...
Ben alışverişe gidince tedavi oluyorum ya...pazara gitmeyi de çok seviyorummm
Sonraa pazardan kadıköyün içine girdik ve kozmetik ve aktar alışverişlerimi de yaptım :dance:şimdi artık takıp takıştırma zevki kaldı...ya çok seviyorum evden çıkarken giyinip süslenmeyii günlüüük Allah alım gücü versin valla bana da müstakbel kocama da yoksa mutsuz olucam sanırım...Aslında çok iyi alışveriş yaparım ben kaliteli ve uygun fiyatı bulurum hep maşallah bana:roflol:
Sevgilimle geçen gün kavga ettik telefonda arkadaş meselesinden öyle üstü kapandı şimdi iyiyiz ama içimde kalanlar var bi ara sokuştururum artık onları da beyefendiyeKötü Kazen
Yıldönümümüze çok az kaldı...inşallah o gün görüşürüz gelir de...bi dee ben o gün bana sembolik bi yüzük taksın istiyorum aslındaama akıl etmez ki...keşkeeee valla bunun hayalini kuruyorum çoktandır ama hiç umudum yoksenağlama Yüzük istiyorummm isterse en adi metalden yapılmış bi yüzük olsun ama yüzük olsun işteeBunu ona söylewmiyorum tabiiki onun akıl etmesi lazımmm...Etmesse de yapacak bir şey yok napiyim...sanki herşeyimiz tam da bi yüzüğümüz eksik:roflol:
Ay bazen ne saçma şeylere takılıyorum yaaa :roflol:
Neyse canım unut gitsin hadi öptümmmm
Her şey çook çok güzel olsunn nolur noluuur!!!!

Selam günlüük
Sadık ziyaretçin geldii...
Bugün yazacaklarım var...Dün gece ağlaya ağlaya uyudum...
Sevgilimle sorunlar var...çok seviyorum onsuz olmak istemiyorum ama bazen bazı şeyler bıktırıyor beni...
Zaten ayrı şehirlerdeyiz ve sadece telefonla konuşabiliyoruz...onu da zehir ediyor sağolsun,isteyerek yapmıyor ama ben çok yoruldum her gece bu telefon sorununu yaşamaktan...
Ya yorgun,ya uykusu var,ya maç izliyo, ya dışarda konuşuyo üşüyo,ya evdekiler kızıyo,ya misafir geliyo..ama hep bir bahane var...hiç rahat rahat konuşamadıkkiii...sanki zorunluymuş gibi arıyo beni ve bir an önce kapatıyoo senağlama bense o aradığında ne işim varsa bırakıyorum ne olursa olsunn hiç işim var sonra ara demedimmm...bilmiyorum çok kızgınım artık böyle olmasını istemiyorum...ailesi yüzünden böyle çünkü ailesiyle kalmadığı zamanlar sürekli konuşuyoduk...o da ailesiyle benim aramda kalıyo ona da yazık ama bir çözüm bulması lazım böyle geçmezz her gece boğazımda bir yumrukla kapatıyorum telefonu,içimde şişiyor söliceklerim...Sanki yasak aşk yaşıyoruz yaa ona deliriyorum iştee!
Konuşmama kararı aldım bu sefer kesin mesajlaşacaksak tamam ama konuşma olmayacak bir süre...
Gerçi belki mesaj da atmaz çünkü o da bana kızdı anlayışsız davrandığımı düşünüyordur kesin bişey demiyor ama ben öyle tahmin ettim...
Ya ağlamak istiyorum onu kaybetmek istemiyorum ama böyle mutsuz da olmak istemiyorum...
Belki de böyle olmasına katlanmalıydım ama gerçekten dayanamadım artııık....
senağlamasenağlamasenağlama
Her şey düzelsin çok güzel olsuuun nolur yaaa noluuursenağlama

günlükçüm herosa söylermisin onu seviyom çok tatlı sözler yazmış..
bugün kendi halamlara gittik oraya kayınvaldemde geldi günlük,kadın valdem herzaman benim için melekti yine öyle sayılırda,15 yıldan sonra insanların degişik huyları çıkarmış ya..bu hatun yani kayınvalde yeni gelin alacak ya şimdi bir acayip degişmeler hissediyom onda acaba banamı öyle geliyo.pabucum damamı atıldı ne..ama bir söz var dimi günlük gelen ..gideni aratır..yani gelen eskisini aratır diyelim bizde ona..kafamı bozmaya başladı tatlı cadı nese iyigeceler günlük bu kkda olmassa napardık bilmem tatlı sözler duymak çok güzel stres atıyom yahuuuuuu ..by çok konuştum..
ikrarcımda nerelerde onu merak ediyom burayada yazmıyo..

canım günlük ...
bugün güne kötü başladım bir insan bütün kötü şeyleri mıknatıs gibi üstüne çekermi işte o ben ,kızım da çok rahatsız aşı oldu dün ve kolunu oynatamıyor niye böyle oldu anlamıyorum ateşide var doktorunu arayıp sormayı düşünüyorum aklımda hep yanlış yapılma ihtimali var 2 gün önce tv de izşlemiştim yanlış iğne sonucu sakat kalmıştı çocuk bu fikir beynimi kemiriyor zaten canım sıkkındı bu da eklendi sabahı sabah etdim gözümü bile kırpmadım ağlamaktan gözlerimde şişmiş umarım herşey düzelir bende rahat bir nefes alıırm...

Sevgili günlük,
Hayatın döngüsü ne zaman degişecek sence?
Hep böle kırıklıklar, yagmurlarmı yaşıcaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…