Kadınlar Kulübü Günlük

günlükcüm söylermisin ebruşuma ; dualarım onunla ve tüm sevdikleriyle :Saruboceq:

Gunlugum ben geldim...
Oncelikle Ebru cana soyle dualarim onunla ve kardesinle...Gonlunu ferah tutsun hersey iyi olacak insallah
Beni sorarsan...iyiyim iste...aksam egleneceye gidicem anacigimla.
Oh beee

günlükcüm söylermisin ebruşuma ; dualarım onunla ve tüm sevdikleriyle :Saruboceq:

Gunlugum ben geldim...
Oncelikle Ebru cana soyle dualarim onunla ve kardesinle...Gonlunu ferah tutsun hersey iyi olacak insallah
Beni sorarsan...iyiyim iste...aksam egleneceye gidicem anacigimla.
Oh beee

günlükcüm ebru nun kardeşi güzel haberle gelsin inşallah.dualarımız kardeşiyle.

allah razı olsun arkadaslar..
mr sonucları nısanın 5ınde verılcekmıs...
beklıcez bakalım..ınsallah temız olur hayır olur..
allah hepınızın dualarını kabul etsın..tum yanımda olan arkadaslarımın

ıçimde sebebi bilmediğim belkide bildiğim ama görmezden geldiğim bi sıkıntı var...
Öyle bi sıkıntı ki boğulcak gibi oluyorum...Canım çok sıkıldı...bunaldım...
Durup duruken ağlamak geliyor içimden.Offf noluyor böyle..Rabbim yardım et. buna ihtiyacım var şuan .

hey nbr kız günlük....
sana birşey dicem burcum's a dua et tamam mı?
önemli haberler bekliyorum ondan...
sen nasılsın bu arada günlük
beni soracak olursan iç güveysinden hallice...
idare ediyorum yani anlıcan....keşke herşey daha güzel olsa..
günlük sen beni seviyor musun?

mazeretim var asabiyim ben-tatlicadiarzu-
dün 23 nisandı ya hani çocukların bayramı
e biyerde beım de bayramım sayılırdı ben de buyumeyen cocuktum yakaydirigubbakcemile2
heyecanla neseyle sabahın köründe kaldırdım beyimizi vurduk kendimizi dışarıya
hava da sahaneydı degme keyfımıze..denıze karsı bı kahvaltı ohh..
sonrasnda sınema falan..superrr..aksama da arkadsa davetlıydık..oh ki ne oh..şakkıdı
derkeeeenn..her zamanki gibi benim burnumdan getirmeyi basardı birileri..
sapıyla verip kasıgıyla alan bı kocan olunca tabi..
sacma sapan bir sey yüzünden bir o kadar aptalca tabii..beni elalemin ıcınde küçük düşürdü..klava:
kaldırmıs parmagını sallıyor neymıs ona arkamı dönup gıdemezmısım
sankı senle benm problemım afakanlar basmıs ortamdan atmaya calsıyorm kendımı
delı mı ne..mılletın ıcınde cocuk azarlar gıbı..herkes döndu bıze bakıyor..:1shok:
ındır dıyorum o elını daha da cıgrından cıkıyor..ben gıdıyorm böyle davrancaksan yürüme benımle..
bastım önden gittim..alısverıs merkeznn dısında havuz var oraya cöktum oturdm geldı yanıma oturdu..
ıkımızde de tık yok..acayp sınırlendm ama anlatamam ne hakla benı kucuk dusurur ya..
hayır ortada neden de yok..daha bı de kendnı haklı sayıp trıp atmaz mı uyuz..
bı saate yakın kös kös oturduk..sonra saat de gecıyor ınsanlar beklıyor bızı dıye ben kalkktım..
dedm ben gıdıyorm gelıosan gel..hah demez mı ben senın robotunmuyum..otur otur kalk kalk..
ben de dedm robottan farkın yok duygusuz sey..lülülülülülübu sefer o bastı önden ben arkadan..bıdnık dolmusa geldk eve..evde de öyle ayrı odalarda bı saat gectı..nasıl cıngar cıkarasm da var halbuki..yedıremedım kendıme..ama mısafırlge de gıtcez söz verdk bısey de dıyemem o saatten sonra sesmı cıkarsam bılıyorm haytta gelmez de..saat geldı kalk dedm..anca varlıgınn fakrna varmısız beyfendının..hala trıplerde..gıttık oturdk sohbet ettk renk vermedm elaleme tabii.gelnce vurdm kafamı yattım..konusmuyorm smdı kendsıyle..konusmuycam da..:dilcikar:
yeter artık her seferınde benı kırmasndan bır de ustune cıkmasndan usandm..yeter ya..senağlama

Karar verdik Günlüğüm.. sevdiğimlee ömrümle beraber düğün günümüzde misafirlerin karşısına çıkarken ve ilk dansımız olucak şarkıyı bulduk.. Aşkımın bana gecenin 3'ünde bağıra bağıra söylediği şarkıyı seçtik işte sözlerii

Hoşgeldin gülüm su gibi ömrün olsun
Yangınlarıma sular yagdırdın
Damla damla söndüm serinledim
10'ar 10'ar saydıgım kayıp yıllarımı onardın
Saat saat bulunduğum mechulden gün yüzüne çıktım
Günler gördüm yüzünde
Gönlümün kapılarını sana açtım
Çalmadan gir içeri diye
Adıyorum sana
Onca kırık aşktan sonra arta kalanımı
Temize çekiyorum sende bütün yalanlarımı
Senin aşktaki kadirini bilmek için
Önce kadersiz aşklardan geçmeli insan
Eksiltip yoran bütün ayrılıklar
Kavuşmalara giden yollara çıkar
Vefai mozada gülmeyi gülhanede unuttuğum
Garip bi zamanda çıka geldin
Hoşgeldin yitirilmiş sevgililer köyü cografyama
Hoşgeldin bir daha seversem namerdim sokağına

Sefalar getirdin mutluluk bizim olsun

Bitti dediğim yerden başlıyorsun
Dindi artık dediğim yerden oluk oluk kanıyorsun
Beni en iyi sen tanıyor
Sen anlıyorsun
Ne hoş geliyor ne hoş gülüyorsun
En güzel renkleri komşu kızların
Gözlerinde gördüğüm
Solgun sarı bir zamanda çıka geldin
Hangi yollardan uğradın durağıma
Hoşgeldin yitirilmiş sevgililer cografyama
Hoşgeldin bir daha seversem namerdim sokağıma

Ağlamak yalan su gibi bahtın olsun
Ağlamak yalan su gibi bahtın olsun
Ben sensiz yapamam dünyaya ahtım olsun
Ben sensiz yapamam dünyaya ahtım olsun

Rabbim bu mutluluğum hep sürün olurmuu :Saruboceq:
Günlüğüm Günlerim çok güzel geçiyor çok şükür Rabbime işte yağmurdan sonra gökkuşağı benim için geldi renklerini bir bir gösterdi Şükürler olsun Rabbim:Saruboceq:

Sen sözcükleri ölümsüz kılansın..Sen umudun,sen özlemin,sen hayatın adısın…
Şimdi içimde çoğalttığım sesimle haykırıyorum,

Herkes duysun diye…
Hiç kimse sevdama senin kadar yakışmadı ve sevdam hiç kimseyi senin kadar yaşatmadı…

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir hafta daha bitti günlüğüm ve ben mezuniyete bir adım daha yaklaştım sanırım

ama beni yavaş yavaş korku sardı biliyomusun, iyi tamam her şey güzelde istediğim gibi bi iş bulabilecek miyim???

rabbim hayırlısını versin hakkımızda :Saruboceq:

Güynük naber

Dün yengeme gittim,amcamın hanımına...
Arkadaşlarıda gelicekmiş benide çağırdı oturmaya gittim....
Sitede hep kayınvalidem şöyle,kayınvalidem böyle diyen arkadaşları çok duydum...
Dünde tam tersi gelinim şöyle kötü,böyle kötü,oğlumu soğutuyor benden diyen kayınvalidelere rastladım ilk kez.:1shok:
Anlattıkları karşısında şok oldum....:1shok:
Anne duası almadan evden çıkmayan,namazında niyazında,annesinin gözünün içine bakan bir genç....
Bir nişanlılık geçiriyor,ardından 2 kez görüştüğü kızla evlenmeye kalkışıp sözleniyor....
Nişan tarihini ailesine sonradan söylüyor....
Evlenmeden haftanın 5 günü kız evinde kalan bu genç,annesine sizi silerim diyor...
Bana anlatılanlar böyle,yanlarında değildim bilemem o yüzden sadece şaşırdım...
Kayınvalide büyüden şüpheleniyor...:uhm:
Bir yandan acıyorum bir yandan da kızı dinlemeden karar verme diyorum..CADIARZU
İnsanlar göründükleri gibi değil çünkü....
Allah hayırlısını versin teyzecim diyip,işin içinden çıkmaya çalışıyorum...
a.s

selam gunlugum

dun bı kıtaba baslamıstım en son yurekler olur dıe canan tanın kıtabı.
bı kıtap bu kadar mı guzel olur bıraz once bıtırdım 420 sayfa kıtap o kadar akıcı kı 2 gunde
bıttı dusunun yanı.organ naklını o kadar guzel anlatmıs kı.tabı yanı sıra ask.
ılk kez bı kıtabı okurken bu kadr agladım.resmen kıtabı yasadım bugun.
en yakın zamanda yenı bı kıtap almam lazım ewde kıtap kalmadı okuyacak.

onun harıcınde bugun yenı kalktım yataktan o kadar mıskın yorgun durumdayım kı
hastayım ondan sanırım.okulada gıtmedım sabah kalktım sonrada hıc halım yoktu
yatmaya dewam ettım bu saatı buldu kalkmamda bugun bıraz tembel gunumdeım anlıcagınkaydirigubbakcemile5

aralıklarla askım aradı napıosun nasıl oldun ıyı mısın gıbılerınden konustuk gewezelık
ettık bol bol.bu aksam bıde mahalleden yakın bı arkadasımın kınası war ona gıtcem mı dıe
askım agzımı arıo tabı gıtmemı ıstemıo beyfendı:mymeka: amaaa askısına kıyamaz o
sacımı yıkıcam sımdı fonlıcem ustumu basımı gıyınıp gıdıcemm Şeniz

sımdılık benden bu kadar he bıde wızeler bellı olmaya basladı bırınden sıgortadan 100
matematıkten 65 almısım hemen ıtıraz dılekcemı yazcam ben asıl ondan 100 beklıodum
nasıl oldu 65 geldı anlamadımkaydirigubbakcemile

sımdılık bu kadar gorusmek uzere sekerımmm

naber gülüktoş
ben cok yoruldum bugün..baya gezdim..
kendime yüzük,anta ve fular aldım..
sevgiicağızımla ve onun kuzni+sevgilisiyle buluştum
bugün gıcık oldum benimkine :mymeka:sinir etti :mymeka:
bi de kızdım
hiç romantik değisin dedim klava: klava: bana hiç süpriz yapmıosun dedim klava:
sitem ettimm ohhhhhhhh ii yaptımmmm
kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2
öyle işte cancagızım
cok yorgunum şu an.. öpüyorum Şeniz

mrb sevgili günlük,ben ilk kez yazıyorum.bugün tatil ve ben hep yalnızdım.bi de asıl önemli konu ben 4 aydır bebeğim olsun istiyorum.ama biraz problemimiz var nolur sanki bigün buraya ben hamileyim die yazsam((((((((((((((((((((((

slm gunluk....
ben ılk kez yazıorum sana....
cok uzun olmasada bayadır kk dayım...ve nedense ılk kez cektın dıkkatımı:uhm:
oncelıkle burda benı sewen sewmeyen,benle konusan konusmayan herkeze tek tek tesekkur ederım..ben tum içtenlıımle genede burdayım...bu aralar az bıraz canım sıkkın...gercektende pc nın sessız ekranından deger verdıım içimin ısındıgı sewdıım bı kac arkadasım nedenını anlamadıım şekılde kopardı baglarını benle..konusuorum konusmuorlar...can sıkıcı olsda olabılır dıorum..herkez herlkezı sewnek zorunda deıl dımı ama....
hamılelık pek bı duygusal yaptı galıba beni....:asigim:
ote yandan bugun acayıp yorgun hısedıorum kendımı..ewde mısafırler wardı...uyumamak için zor tuttum kendımı...şimdi bırazdaha ıyıyım....YAGIZIM cok hareketlı bugun sewgılı gunluk..suan bı hıçkırık aldı tosunumu kı sormakaydirigubbakcemile3
gun sayıyorum kavusmaya yagızımla....bugunde babamız işte bu aksamda yalnızız yani...
boyle işte...
optuk senı tosunumla....-tatlicadiarzu-

Günlükçüm

Yine ben geldim

Bugün yine toplam 2 telefon görüşmesi yaptık, toplasan 5 dk sürmemiştir

Bugün 2. el bölümüne konu açtım, 3-5 ne varsa kazanırım inşallah pembişim

Hala ne yapacağımı düşünüyorum kara kara, midemin ağrısından duramıyorum, hala sıkıntımdan duramıyorum yerimde.

Offf Allah'ım bir mucize de bana göster nolurr :Saruboceq:

bi elimdekilere bakıyorum bir karsımdakilere
hesaplar karsılastırmalar eksiler artılar
yetısmıyor hiçbir şey acıgı örtmeye
ben kapatmaya calıstıkca daha da acılıyor sanki ara
bundan çok daha farklı olabilirdi hersey
sımdı ben sadece vıtrının arkasndan bakıyorum
kendime yaptıgım haksızlıgın telafisi yok inan
hersey olmaması gereken sekılde..
bense olmaması gerekn bıyerde..
cok üzgünüm..ve de pişman..

içim öyle karmaşık ki. hep cumartesi gelsin gelsin diyordum şimdi de sabah olmasın istiyorum ufff.. evet korkuyorum çünkü aramaktan rahat mısın şimdi? ne duyacağımı bilmiyorum bu daha da tedirgin ediyor beni. bir de o saatte arayabileceğim uygun bir mekân kestirebilmek var.
yarın Küçükayasofya'ya hocamı görmeye gideceğim, öyle heyecanlanıyorum ki onunla ilgili bir şey olduğunda. gözümde çok başka bir yeri var günnük. öyle hissediyorum ki ben anlatmadığım halde beni anlıyor sanki adam. zaten Küçükayasofya'ya girince İstabuldan çıkmış da başka bir yurda gitmişim gibi hissediyorum kendimi. bir nevi benim harikalar diyarım orası. ölüm, yaşam, ney, O, hocam, ah mine'l-aşk, hücreler... aramızdaki gizli bir sır gibi.. safım ben yaa cidden safım =) neyse...

günlük ooooohhhhh
evimdeyim ve yalnızım ya yalnızım inanamıyorum
sonunda bitti......
kaynanamlar evlerine tasındılar bugün
tüm bugün ev tasıdık suan yorgunluktan geberiyorum ama mutluyum cok mutluyum
cile bitti artık son kazıklarınıda attıktan sonra gittiler evlerine
hic utanmaları yok vallah ya esim nakliye parasını verecekti isten cıkıp gelemedi
kayınpeder isyerine gitti parayı almaya sonra esim beni aradı parayı al sen ver adamlara dedi (kayınpederin napacagı belli olmaz cünki kumarıda varda beyefendinin) bende az bi alısveris yapacaktım oyüzden 50 lira sana gönderdim dedi esim
kayınpeder geldi nakliye parasını verdi ve elime 20 lira verdi buda seninmis dedi :))))
vallah gülüyorum yaa :))
insan bu kadarmı düser ya ne kadar ayıp bisey
3 kurus icin yaptıgına bak
ben parasında falan degilim bana lazım dese alsa ama böyle olurmu hic ya...
neyse bosver önemli olan suan evimde yalnzım yarında cok yorulucam evi b... götürüyo silip süpürmem lazım her yeri yataklar carsaflar falan cok isim var ama gittiler ya olsun yaparım...
tabi ögleden sonrada kayınvalideme yardıma gitmek zorundayım evi düzenlemeye ben koca evi (benim evim onun 2 katı) tek basıma yerlestirdim düzenledim esimde ögleden sonra ise gitmek zorundaydı ama hanfendi yapamıyo...
bunada amenna neyse bana kimse bisey diyemez zor günlerinde ben vardım yanlarında günde 2-3 paket sigara iciyolar onlara kadar aldım artık rahat bıraksınlar elleri ayakları tutuyo karı koca evde cay sigara baska bisey yaptıları yok yatarak para kazanılmıyo bak saat gecenin 2 si benim kocam hala calısıyo...
neyse günlügüm benim cene düstü yine eniyisi susayım yoksa duramicam (dolmusum artık napim)
iyi gecler günlükcüm öpüldün....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…