Kadınlar Kulübü Günlük

Aßoriiiiiiiiiiiiiiiii............ Saat iKi ßuCuk oLmu$$$ Pemßik niye söyLemion yawwwww :kızgın: senin de i$ine geLiorrrr sayfaLarın kaßarıo demiii şakkıdı Çakalllll...... Neyse yaaaa ßana ßakk yatarken kıçIn açık yatmaa sonra ü$ütüyorsun kafayı lülülülülülü Hadi Çaww Siiiii Yuuuu ßeyß :nazar:

günlük canım sıkılıyor, hava çok güzel, ben evdeyim

ardayı arabasına koyup yürüyüş yapasım var

içim daralıyor, kabıma sığmıyorum nedense

allah hayra çıkarsın günlüğüm

mrba günlük neler yaptın göröşmeyeli ben çok yoruldum be günlük çocuklar hastalandı
günlerdir uğraşıyorum ve tek başıma ALLAHIM bıktım artık bu adamın sorumsuzluğundan
sabaha kadar çocuğumun başında bekledim 39 derece ataşi vardı yavrumun. bi kapıyı açıpta
nesi var demedi ya hastalikda peşimizi bırakmadıki ocukların üçü birden hastalandı hergün
hastahaneye gitim günde birini gütürdüm kendime çok kızıyorum baba olmayı hak etmeyen
birine üç tane çocuk verdim nasıl babalık buya çocuklar umrunda değil adamın 24 saati pc
başında geçiriyor ooooffff günlük ooooooooofffffffffffff çok doluyum iyiki sen varsın :bbo:

Selam günlükçümmmm:nazar:
Bugün biraz kendime zaman ayırdım gezdim dolaştım dışarda çok güzel hava vardı güneş içimi ısıttı ohhhhsırnaşık şey
Sonra kendimle ilgilendimmm içimde garip bir his varr :1rolleyes:
Mutluyummm çok şükür huzurluyum sağlıklıyım sevdiğim insanlar yanımda:sm_cool:
Öptümm seniii

Günlük merhabalar,daha doğrusu iyi akşamlar...
uzun zamandır,kendimi bugünkü kadar yorgun,bitkin hissetmemiştim...
önceden de yazmıştım,Meleğim hasta diye,
1 haftadır ne gecem belli,ne gündüzüm,
son 4 gündür anormal öksürüğü başladı,ilaç verdi doktor ama
bana mısın demiyor,yavrum o kadar halsiz ki,onu görünce zaten gücüm kuvvetim kalmıyor...
dünden randevu almıştım doktordan,bu sabah 9 da gittik,
tahliller,film falan derken,sonuçları gösterdim
doktora,zatüree olmuş dedi...
başımdan aşağı kaynar sular döküldü...
nerede,nasıl bu kadar üşütmüş olabileceğini düşündüm,
o kadar titizlendiğim halde,bir yerlerde zayıf kalmışım demek ki..
kendime kızdım,eşim sakinleştirdi...
doktor hanım, 10 tane iğne yazdı,yavrum iğneden de korkar..
ilkini bu akşam 8 de yaptıracağız...
elim kolum kalkmıyor yaa,
günlük, anne olmak ne kadar zormuş..
Allahım güç versin bizlere de,çocuklarımıza daha iyi bakalım...
kısacası keyfim yok,nasıl olacak,ne kadar zaman da iyileşecek bilemiyorum...
ne ders,ne okul ne de sınavı umrumda değil,inan...
sadece sağlığı yerinde olsun yavrumun...
işte böyle günlükçüm,eşimin rahatsızlıklarından dolayı,
hastane ve hastalık beni korkutuyor...
Rabbim hepimize ve hepimizin yavrusuna şifa versin,korusun...
inşallah,birkaç gün sonra sana güzel haberler getiririm...

sayfaların bol,yazanların çok olsun....

Songül...

Son düzenleme:
Günlükcüm İlk önce songülümün kuzucuğuna geçmiş olssn diyorumm:emir_bebek:

Gelelim bana;Yaa günlüğüm ben birini öldürsem çok yermiyim?? ay illet etti bugün beni annemin arkadaşı..Belinayda yokmu bişiler dedi annemde bidaki ay gelicekler tanışmaya kısmetse dedi konuşma böyle ilerlerken kadın sordu nereliler die annemde söledi.. ay onlar çok tutucu olur ay onlar şöle yapar böyle yapar bizim bi komşumuz var oralılar gelinlerine etmediklerini bırakmadılar yok çamaşır asamaz balkona,yok bakkala gidemez yok çok gelen gideni olur birde bir evin bi oğluymuş vahvah iyi düşünün demeye başladı.. Bende dedimki onlar oralı değil kadın diyoki olsun ilçesiydi ili oldu orasıda diyoo yaa oracıkta boğasım geldi kötükedihüso yaa zaten annem üzülüyo küçük kızım evden gidicek büyüğü gideli 11 ay oldu şimdi bunuda yokluğuna nasıl alışıcam diye üzülürken birde böyle konuşunca annemi iyice berbat etti.. canım annem kadını öyle bir şaşkınlıkla dinliyorkii kıymam ben ona yaaaa:çok üzgünüm:
kadını haşlicaktım oracıkta " sen nediyorsun be kadın misafirsen misafirliğini bil haddin olmayan şeylere karışma hayatım hakkında söz sahibi değilsin ben hayatımdaki insanıda ailesinide tanıyorum benim aklım yerinde tartıp ölçücek gözlemleyecek yaştayım 5 yıldır bu aileyi tanıyorum çok şükür 25 yaşındayım ve aklımda var sanamı kaldı hayatımı yönetip annemin aklına soru işaretleri düşürmek" diyecektim ama dua etsinki benim evimde ve misafirim olarak gelmiş kahvemi içiyorkötükedihüso Yaaa sinir oluyorum istemiyorum böyle kişileri çevremde.. Benim evime geldiğini benim evimde benim hayatım hakkında abuk subuk laflar söyleyip ilişkimi ağzına almamalı misafirse misafirliğini bilsin kimin evine geldiğini unutmasın:kızgın: Kriz geçiriyordumm günlüğüm annemde anladı ve sen odana geç kızım ben yaparım geri kalanını dedi ama yooook annecim ben hallediyorum dedim (ama içimdende dişlerimi sıka sıka kendimi tuta tuta ellerimi sıka sıka aman dur belinay frenle kendini diye diye bi hal oldum)
böyle işte günlüğüm sinir harbiyle geçti bugünümde.. ve kadını yolcu ettikten sonra annem kınaya giti ben gidemedim bu sinirle, bulaşık makinesine bulaşıkları doldurdum ve yarın amcamın oğlunun düğünü var oraya gidicem elbisemi ütüledim az önce ve el çantamı incilerimi çıkardım hazırladım şimdiden kıyafetlerimi :CüvCüv:
Bu arada dün gece sat 3 gibi annemle babam balkonda sigara içerlerken annem babama demişki ""Belinayın konuştuğu ve isteyen çocuk ailesiyle tanışmaya gelicek bilgin olsun demiş, babamda kimmiş nereliymiş ne iş yapıyormuş demiş:lepi:" böyle işte artık babamında bilgisi var
Neyse günlükçüm herkese huzur dolu günlerr diliyorummm öpüldünüzzzzzŞeniza.s.:enbuyukkk:

Günlük ilk kez uğradım sana, belki de bilmem hiç uğramayabilirimde...Benim sağım solum belli olmaz :1closedeyes:
İnsan sevdiği zaman birşeylerden vazgeçmek zorunda mı??
Bazı isteklerim var, hepsi bir anda olsun istiyorum, hiçbir isteğimden vazgeçemiyorum benneyaptımki
Acaba bencillik mi yapıyorum?
Offff ne diyim be günlük, ya bu arada sana günlük demek istemiyorum (malum günü gününe gelemicem) fubu diyim mi sana -tatlicadiarzu-
Amaaaannnn neyse gittim ben, bak şimdi de yazarken sıkıldım :nazar:

Günlük.. Enson Gitmiştim Ya Gezmeye Yeni Geldim kaydirigubbakcemile Zorla Götürdü Kankam Beni..
Lisedeki Günlerimizi Konuştuk Dertleştik.. Hayatıma Yön Verirken Ona Sormam Gerekenler Vardı Fikirleri İnan Çok İyi Geldi..
Evimi Ve Sizleride Çok Özlemişim Ben:1rolleyes:
Ama Varya.. "Ben Var Gebermek" Şuanki Psikolojimi Yorgunluğumu Anca Bu Lafla Anlatabilirim mirmirmirmir
3 Gün Toplasan 10 Saat Anca Uyumuşumdur naniknanik
Ben Gidim Yatimm Sonra Gelirim Şeniz

selam günlük -tatlicadiarzu-

sabahtan akşama geze geze bi gelemedim eve kafamçokkarıştı
sabahtan çıktım kuzen ve arkadaslarımla toplaşıp hamama gittik kaydirigubbakcemile2
evlenecek arkadasıma kına yaktık
bi güzel temizlendim mirmirmirmir
bavulumu geceden hazırlamıştım baktım eksiklerim var laelaelaelaelae alışverişimi yaptım
gelin evini de gördük pek cici :asigim: yepyeni oturmaya kıyamadığın koltuklar mutfak eşyaları yatak odası pek hoş :nazar:
valla kıyamadım halı üstünde oturdumkaydirigubbakcemile3
yine geç geldim eve ne zaman erken gelmeyi öğreneceğim ya :1ninca:
çok uykum var yarın çok iş var düğün var misafir var off off ptesi gelse de gitsek mirmirmirmir

Günlükcümm gamyoncuiremsu

Anacım ne garip bir gündü.
Annemle internetten bulduğumuz bir poğaça tarifini yine deli danalar gibi denemeye koyulduk.
O arada ben ağzımdaki baklayı fırlatıverdim.
Anneme hafta içi müstakbel kaynanamın bana 2 tane içli köfte yolladığını anlattım.
Annem de tipik dünür tepkisi ile yollaya yollaya 2 tane mi yollamış, insan utanır 2 tane yollamaya dedi kaydirigubbakcemile3
Doğru söze ne denir alkisalkisalkis

Sonra benim günlerdir süren mide ağrılarımı sorgulayan babam içeri girdi
Hacer miden nasıl oldu dedi, berbat babacım dedim :çok üzgünüm:
Annem demez mi sakın seni zehirlemiş olmasınlar kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
O an annemle göz göze geldik, duruma Fransız kalan babam hı nasıl yani !? şeklinde tepkiler verdi.
Ben yok babacım bir şey dedim, annem de geçiştiriverdi.
Sonra annem bana diyor ki, oğlumun peşini bıraksın diye sana zehirli içli köfte yollamış bu kadın kaydirigubbakcemile3
Ay annecim yaa çok güldüm kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Dünürler savaşı başladı anlayacağın kaydirigubbakcemile2

buraya her geldigimde niye birilerini sikayet ediyorum bilmiyorum ama sevincimi yazmadim daha galiba....belki rahatlamak istedigim icin yaziyorum bilmiyorum...:çok üzgünüm: cok moralim bozuk benim yasenağlama annemi istiyorum yanima senağlama

biktim kucuk gorulmekden deger gormemekden...yaptigim bisey yokki yaa...kendi halimdeyim...dayanamiyorum gorumcemin yaptigina tavrina...senağlama
kac yas buyuksun gelip ablam olsana kimim var benim burda senağlama canim ol ne var sanki yaa begenilmiyorum gunluk cok agrima gidiyo yok sayilmak ayni ortamda cok kotu...anlatamiyorum ya kimseye....sana yazsam bile rahatlayamiyorum ben huzursuz oldukca kizimda icimde debeleniyo ne yapicam ben ya gunluk...kimsemde yokki arayip konussam anlatip rahatlasam senağlama nefret ediyorum gurbette olmakdan...ama kendim ettim kendim buldum!!!

günlükcüm selam
haftaya bugün bu saatte annem yanımda olacak
özledim annemi ya gelsede rahatlasam...
bana cicilerde almıs anacım anlatıyo bugün telefonda sunu aldım bunu aldım
baska bisey istermisin diye soruyo
annem bu sene anneler gününde yanımda olacak ne güzel :))
bende p.tesi islerimi halledeyim tatili ayarlamadım henüz ucak biletleri ayarlanacak
annem gelince check up ta istiyo onuda ayarlamam lazım kuafördü falan filan
sunları ayarlayayımda bitsin
neyse günlükcüm simdilik anlatacak baska bisey yok sonra görüsürüz

Nann armıt kafa gene ben geldim,müdavimin olursam şaşırma he :jeyyar:
Para biriktirmeye başlıyoruz hadi bakalım hayırlısı, aralık ayına kadar biriktirces, sabır sabır sabır kaydirigubbakcemile

günaydın sevgili günlükümm sana bu sefer ben diil sevdigim yazıcak
sevdigimin yazdıgı mesajı aynen yazıyorum :

halıda yalın ayak dolaşma için,
gecenin bir yarısı kalkıp birşeyler atıştırmak için,
ince belli bardaktan kaçak olmayan çay içmek için,
sakal bırakmak için,
bir pazar günü istedigin kadar uyumak için,
anne baba abi abla teyze dayı amca
canım bitanem aşkım efendim tamam
gibi kelimeleri kullanmak için,
temiz çarşafta yatmak için,
horlama sesi duymamak için,
mıntıkadan kurtulmak için,
gece yarısı uykunu bölüp soğuk havada nöbet tutmamak için,
23.02.2008 den beri giydigim bot ve yesil kamuflajdan kurtulmak için,
hücum yelegiyle beraber 7 kg yükten kurtulmak için,
yatak yapmaktan kurtulmak için,
ve bir gün bu yerden çıkıp bir daha geri dönmemek için
SON 24 GÜN..........!!

Günlüğüm..
Cicimin Sevgilisi Nede Güzel Yazmış..
Kardeşim Msnde Beni Uyus Etmekte..Buna Benzer Cümleler Kurup İçimi Acıtmakta..
Çok Özledim..Nasılda Güzel Bakıyo Bi Görsen Günlük.. Işıl Işıl.. Gururlu Ama Bir O Kadar Özlem Dolu.. :asigim:

Annecim Uyuyo Uyandırmak İstemiyorum..Dün Gece Mide Ağrısından Uyuyamadı..
Kardeşimse Hepinizi Özledim Son 20 Gün Nidalarında.. :1rolleyes:
20 Gün Sonra Netten Mahrun Kalacak Gibiyim Günlük :roflol:
Ama Herşeye Değer.. Yeterki Gelsin Sağsalim.. :1hug:
Ben Kardeşimle İlgilenip Gelicem Bekle Beni Emi Günlüğüm Şeniz

ılk defa yazıyorum günlük...
Böyle bir başlangıç istemezdim ama..
Sinirden içim içimi yiyo. Nasıl bu kadar boş bulundum. O insanlarla görüşmeyecektik, eşim de beni destekliyordu.
Ama acıları var dedim, moral olsun dedim vs.vs.
Resmen yine attılar kazıklarını.. Bende elimden geleni ardıma koymadım,ımalarıma, bakışlarıma, kaba davranışlarıma ben bile inanamıyorum Herhangi birine dün gece davrandığım gibi davransam bir daha yüzüme bile bakmaz. Ne pişkinlermiş yarabbim.. Yarabbi şükür dediler resmen.. Teşekkür edip görüşürüz diyerek ayrıldılar yanımızdan..

ışte buraya yazıyorum. Bir daha buna izin verirsem bende Sütlü Kahve değilim.

Bir yelkene koy beni
Al götür uzaklara
Kaçıyorum bu dünyadan
Nedenini hiç sorma

Dalgalar bizim olsun
Güneş batsın yunuslarla
Denizler bütünleşsin
Bizim olsun bu dünya

Seninle buluşuruz engin denizlerde
Denizler susuverir derin derin derin
Seninle konuşuruz engin denizleri
Denizler anlatır seni

Kal benimle ufuklarıma çağır ateşleri
Rüzgar eserse paylaşırız
Kal benimle sonuna kadar yaşa bu düşleri
Düşler biterse yaratırız..

canım çoooooook sıkkın günlük..yine yeniden kavga ettik..içimden geldi bu şarkı nerden esti bilmiyorum güzel şarkı ama di mi ??keşkee...keşke gidebilsem uzaklara..geride kalsa her şey..dursam dinlensem azcık nefes alsam...çok ihtiyacım var buna..her şeydn ve herkesten uzaklaşmak istiyorum..
mutlu olmak istiyorum..huzurlu olmak..

X