Kadınlar Kulübü Günlük

iyiki tatil bugün be günlük mirmirmirmir
nerdeyse öğlen kalktım baktımki regl olmuşum valla tam zamanında gelmiş kaydirigubbakcemile3
eşim hala yıllık izin alamadı benneyaptımki alsa da gitsek uzaklara :1rolleyes:
bugun çocuklar gibi oynamak istiyorum lunaparka filan gitsem kaydirigubbakcemile2
kahvaltı beni bekliyor öperim herkesleri a.s.

ben geldim yine merak ettin demi gunlukcum
yok yok bizden adam olmaz bu evlilikde yoluna girmez bir hafta yi tamamladik ve bi evde iki yabanci gibi yasiyoruz film gibi yaaaaaaaa

gulsemmi aglasammi halime artik karar veremiyorum
dertlerle kanki olduk artik
gamyoncuiremsu

Günlük , işler o kadar yoğun ki bir taraftan Kdv'ler , stopajlar.. Diğer taraftan Kurumlar vergisi.. Offf sahiden çok yoruldum bu ay.. Cumartesi izin aldım ama gel gör birde bana sor.. ekstra çalıştım izin alabilmek için yorgunum hem de çok.. tek bildiğim bu günlük

meraba günlük gün gelipte birgün burda sana yazacağım aklıma gelmezdi :1no2: ama bu sefer gerçekten çok sinirliyim .tüm sıkıntılarımı içimde yaşardım.ama bunu nasıl sindirecem bilemiyorum.
neden mi bukadar sinirliyim anlatayım hemen dün kaynanamlardaydım diyarbakırdaki görümcem gelmişti ve zaman güzel geçiyordu .diyarbakırdan gelen büyük görümcem oluyo 9 ay önce evlenen bir görümcem daha var o en küçükleri ama her tilkilik var yaşı 20 olmasına rağmen neyse büyük görümcem kardeşine senin kaynananlara gidelim ben burdayken tatil bitmeden hani kaynında evlenmiş hayırlı olsun derim dedi .küçük görümcem ablasına yok boş ver nedecen otur diye konuştu .zaten herkesin ipi onun elinde o ne yöne çekerse çok kızıyorum kendinden büyükleri bile parmağıyla oynatmasına kötükedihüso büyük görümcem neden aranız mı yok dedi oda hımmmm
diye cevap verdi ama söylemiyor sebebini ben ordayım ya kaynanan sonra söyledi onun kaynanası gil bileziklerini istemiş diye küsmüş hanfendi .senin bir bileziğin var onu istemişler madem küsmeyle iş bitiyorsa ben buralardan gideyim hiçbirinizin yüzünü görmeyeyim ozaman .benim düğünde takılan altınlarda paralarda bileziklerde aldınız be ben niye küsmüyorumda sen küsüyorsun ha .tabi bulmuşsun safın teki kocayı offff anasını satayım çek otarafa bu tarafa .gözümün önünde olmasalar bu kadar içlerini oyunlarını bilmesem zoruma gitmeyecek.ben enayiliğimlemi verdim yani okadar parayı altını size.üstelik 5 sene geçmesine rağmen halen lafını bile etmiyorsunuz.şuan tek bileziğim bile yok takayım :mymeka:
ahhh günlük ahhh kurnazlık konusunda bunlara ne ben ne başkası yetişmez daha neler var neler bu çok koydu bana ve dünden beri çok sinirliyim.tabi sinrim yine kendi kendime yüzlerine bişey diyemiyorum söylesem sonra yalandan hastalanmalar oyunlar evde huzursuz olan ben oluyorum ortalık katan ben oluyorum.
demek istediğim ki günlük kendimi kurnaz zannederdim ama ben bunların yanında sondan geliyorum ya .ama er geç bunu yüzlerine vuracam ne olursa olsun bilsinler dünyada birtek onlar yok küçük görümceciğim senin annen baban varsa kocanında var sen kendi annene geldiğin kadar birde onun annesine gitsen ya sonra başkasını laf edip dedi kodu yapmasan ona yanmıyacam .
şu iğne değil çuvaldızı birde kendine batırsan kendince iyi sandığın şeylerin hata olduğunun farkına varsan beni de böyle sinirden patlatmasan çok memnun olacam

yazmak iyi geldi ohhhh be
bu gidişle yine gömrüşeceğiz günlük sana daha neler neler yazacam kim bilir :çok üzgünüm:

Günlük sustum ben :1ninca:
Herkes sus diyo bu aralar :1shok:
Sanki çok konuşuyorum :dilcikar: sevdiğimden konuyoşuyorum ama olmuyo işte
Rağbet azgını oldu herkes -tatlicadiarzu-
Sevmeyecem diyom kimseyi yine ilk ben seviyorum
Bi zor durumları olunca ilk ben koşuyorum
Susmalarından bile anlıyorum kötü olduklarını :1ninca:
Ama artık anlamak istemiyorum :çok üzgünüm:
Hep böyle oluyor ya sus-tum işte sustum ya :çok üzgünüm:

Kanka susma . . .
Susmak ıstemıosan bana konus ben senı saatlerce dınlerım
hanı yapmadıgım sey deıl :)kaydirigubbakcemile3
sevıyom senı kanka heeee uzme kendını hıc bısey ıcın de kaydirigubbakcemile5

gunlugum cok mutluyum bugun :)
dun gece bi mail aldim fotograflarimi bi sergide kullanmak istiyorlarmis iznimi istiyorlar. kesfedildim ben de kesfedildimmm...
nasil sevindirik oldum anlatamam sabah 4 e kadar uyku tutmadi.. ne guzel bisey ya birinin emegine saygi gostermesi.. tezim bitince de benzer duygulari tasiycam sanirim...
izin vericem tabiki.. sergide kullanilirsa gormeye gidicem... dusunsene gnlugum benim adim gececek.. ne guzel bisi bu ya :)
ben de sanatci takimi gibi boyle boynumda bir fular bir gunes gozlugu entel takilirim.. agirdan satarim kendimi :)
neyse efendim tezim cok sukur ilerliyor.. deneylerim bitti gibi zaten malzemem kalmadi artik gerci benim de halim kalmadi ya.. 100 un uzerinde deney yaptim.. degdi mi dersen belki degdi belki degmedi.. ama yaptigim isten ben memnun kaldim ben tatmin oldum ya gerisi umrumda degil acikcasi..
1 ay kaldi gunlugum 1 ay sonra hayatlrimiz bambaska olucak ikimizin de.. ve ben azicik heycanli olsam da daha cok korkuyorum..
okulu bitirmek ne enteresan birseymis ya...
neyse sergi dolu gunlere diyorum :)

slm günlük canım çok sıkkın bugün ağlamak geliyo içimden sebebi yok herşey yolunda şükür of birine yaslanıp( eşimi sorarsan işte ) beni teselli etsin isterdim ama yalnızım gezmeye mi çıksam acaba yada alışverişe yok ben uyuyayım biraz geçer belkim kötü bişey olmaz inş beni dinlediğin için teşekkürler tabi burayı açana da öptüm herkesi senağlama

"23 nisan kutlu olsun"

günlüğüm bugun 23 nisan, neşe doluyor insan

malesef yağmurlu bir havayla güne başladık, hava durumu münasebetiyle gösterimizi okul içinde yapmak zorunda kaldık, küçücük salona veliler, öğrenciler zorla sığdık

çocuklar daracık alanda gösterilerini yapmak zorunda kaldılar malesef günlüğüm

bu yıl benim için çok özeldi, sınıfımı bu sene mezun edeceğim, onlarla son 23 nisan göserimizi yaptık,
ayrıca büyük oğlumun ilk gösterisi oldu bu sene, onu izlerken kalbim duracak gibi oldu çok heyecanlandım, bir o kadar da gururlandım günlüğüm

rabbim çocuklarımızı korusun, hep böyle neşe içinde, sevinç içinde oynasınlar, gülsünler..

"bugün 23 nisan,
neşe doluyor insan..

kaplumbağalar doğurdu,
kurbağalar boğuldu..
anamın iş vardı,
beni babam doğurdu
"-tatlicadiarzu-

hehe yengem öğretmişti bize bunu küçükken.
daha da var aslında ama söylemiyim.
nerden de bilir böle seyleri.
bi de koskoca anlış şanlı bi edebiyat öğretmenidir.
neydi günlük bi dizi vardı:uhm:
hah afet hoca,aynı ona benzer..

yaw ben bunları yazmıcaktım nerden geldi aklıma:bbo:

neyse günlük..
ben seviyorum tatilleri,bayramları...
daha doğrusu kocamın evde olmasını:jeyyar:

hadi kaçtım ben.....

bugün Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ,
orda burda yalnızca çocuk bayramı diye anılmasına bi sinir oluyorummm
ULUSAL EGEMENLİK bayramı buuuuuuu
Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsunnn

Günlüğüm selam

Çok güzel, bir o kadar da berbat bir hafta geçirdim
Yurtdışından misafirlerimiz geldi, Belçika'da geçirdiğim günler gibi süper eğlenceli günler geçirdim.
Keşke o günlere geri dönebilsem...
Keşke o günler gibi güzel günler geçirebilsem...

Günlüğüm ben pek nane limon bir kız değilim bilirsin.
Ama günlerdir uyku uyuyamıyorum, sıkıntıdan midem ağrıyıp duruyor kafamçokkarıştı
Yatağa yatıyorum, dua ediyorum, uyumak istiyorum, ama uyuyamıyorum.
Yataktan fırlayıp kalemi kağıdı elime alıyorum, hesap yapıyorum, olmuyor, olmuyor, olmuyor... senağlama
Günlüğüm önümde 1 ay var, 1 ayda hesapladığım parayı tamamlayamazsam kıyametler kopacak, annemin babamın yüzüne bakamam o zaman.
Dua ediyorum Allah'ım bana yardım et, bir çıkar yol göster diye.
KK'da yardım meleklerine konu açmayı bile düşünüyorum, son çarem bu çünkü.
Çok zor durumdayım günlüğüm, anlatamam.
Harap oldum günlerdir, düşünüyorum, işin içinden çıkamıyorum.
Neyim varsa satacağım, ailemin farketmeyeceği her şeyi satıp 3-5 kuruş da olsa kapatacağım bu açığı.
Nolur arkadaşlarıma söyle dua etsinler benim için.
Nolur Rabbim bana bir çıkar yol göstersin, nolurr senağlama

günlükcüm yaaa ... dilerim ki senin güzelim sayfalarına içlerini döken güzelim kk hatunları hep aklı başında hatunlar olur ... konuşmasını bilmeyen hatunları başka topikler alsa da sen alma olur mu... dayanamam ben senin sayfalarında hoş olmayan cümleler olmasına...

gece gece sinir bastı beni günlüğüm bak hayatta bu saatte ayakta olmam ama gelmişim sana içimi döküyorum...

bir de saf ben asker topiği gördüm baktım... bananeyse sanki... asker deyince o aklıma geliyor günlüğüm... oraya da yazdım ; sana yazmasam olmaz...

nolursa olsun o benim askerimdi günlükcüm ; sadece benim... başkasının sevgilisi olacak olsa bile hep benim askerim olacak ... ya cidden kaşınıyorum ben bu gece ... gidip yatsam ya...

iyi geceler günlükcüm ...

sl canım naıyorsun ben çok yorgunum
dünün yorgunluğu offff
dün 23nisan gösterilerini biz yaptık sanki

selam günlükk
uzun bi aradan sonra kuzen ve kardeşimle birlikte vakit geçirdik kaydirigubbakcemile2
vakit o kadar hızlı geçti ki hiç bişey anlayamadım eve gelir gelmez tavuk gibi uyudum mirmirmirmir
asıl planım eşime evlilik yıldönümü hediyesi bakıcaktım
regl olunca dışarı çıkmaya niyetim yoktu
baktım kuzen gelmiş bi sürü arkadaslarıyla filan kardeşim de hadi abla sende gel laelaelaelaelae
neyse gittik paintball oynamaya :lepi:
uy anam ne acıdı sanki savaştasın :sm_confused:
oyun bitti sosyal tesislere giderek bi güzel yemek yedik cokacimcoook
sahilde yürüyüş yaptık hava kararmadan mayıştıkmirmirmirmir
eve gider gitmez kendimi koltuğa attım uyuyakalmışım -tatlicadiarzu-
bugün de iş olmasaydı keşke :tomato:

gunluk sımdı su dakkalarda kardesım mr cekılcek..
su mubarek saatte kım okursa burayı dua etsın olurmu..
herseyı temız cıksın guzel haberlerle gelsınler
allahım cuma gununun yuzu suyu hurmetıne hepmızın dualrını kabu eyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…