Kadınlar Kulübü Günlük

günlüküm...offf içim çok sıkılıyor bugün...dokunsalar ağlayacak moddayım...bir sürü misafirim var bugünden başlayarak...yarın da kayınvalidemler gelecek...koşturmaktan öyle yorgunumkii...uykuya öyle ihtiyacım var kiii...zaten yorgunluk ve uykusuzluktan da çirkin bişey oldum...şeklim kaydı iyice...fön bile çektiremedim bugün...yarın gelecekler herşey kusursuz olsun istiyorum ben dahil...ama olacak gibi değil...şu iki günü bir atlatsam...aman yaaa...ne zormuş bukadar işin altından kalkmak...annemi özledim...

Günlükcüm,
evde durumlar karışık,bugün son kez umudum olan yerden de bekledigim gelmedi....
Ne yapacagımız şaşırdık ehmetlen:1no2:
Nası kalkıcaz bu borçların altından herşey üstüste geldi...
Kimsede bize yardımcı olmuyor günlük canım çok sıkılıyor

selam günlüüük
Dün gece sevgilimle telefonda kavga ettik hftasonunda başka bir şehirde bi arkadaşında kalacakmış içeceklermiş falan ben de gidemessin dedim falan ööle saçma kıskançlık yapıyomuşum en sonunda naparsan yap dedim öle kapattık bugün öğlene doğru konuştuk keyfim yoktu zaten soğuk konuştum inşallah gece arar bari ya...
Onun dışında bugün bütüün gün evdeydmmm kendime bakım yaptım iyi oldu haftasonu da doluyum erken kalkcam hep...
Barışalım aşkımla yaa zaten uzağız off...senağlama
Her şey çooook güzel olsuuunnnnna.s.

Ahh bee günlük noluyor bana yine anlamıyorum. Daralıyorum. İçim sıkılıyor. Bunca seven insan varken beni bu kaçışlarım neden anlam veremiyorum. bir yerlerde eksik bişeler var ama ne bilmiyorum. Bulamkta istemiyorum. Yorganı başıma çekip günlerce uyumak istiyorum sadece. Kimse düşünmesin istiyorum, kimse sevmesin, kimse özlemesin... Varlığımla yokluğum bir olsun... Sanırım çok şey istiyorum........:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Mrb günlük,
sana arada uğruyorum, ama ne yapayım hayatım hep aynı olduğu için pek yazacak birşey bulamadım.
sana bir sır vericem günlük ben galiba hamileyim. Galiba diyorum çünküm daha test yapmadım. Eşim yaptırmıyor biraz daha geçsin öyle yaparsın diyor. Moralimin bozulup üzülmemi istemiyormuş.
Ama ben hissediyorum. Çünküm bir önceki hamileliğimdeki belirtilerin aynı var sadece tek fark öncekinde hiçbir şey yiyeyimiyordum. Şimdi ise ne bulursam götürüyorum. E malum günde 6 gün geçti aklıma birşey gelmiyor.
Eh artık hayırlısı olsun ne diyeyim. Kesin sonucu aldığımda seninle paylaşırım. Hadi görüşürüz.

Mrb günlük,
sana arada uğruyorum, ama ne yapayım hayatım hep aynı olduğu için pek yazacak birşey bulamadım.
sana bir sır vericem günlük ben galiba hamileyim. Galiba diyorum çünküm daha test yapmadım. Eşim yaptırmıyor biraz daha geçsin öyle yaparsın diyor. Moralimin bozulup üzülmemi istemiyormuş.
Ama ben hissediyorum. Çünküm bir önceki hamileliğimdeki belirtilerin aynı var sadece tek fark öncekinde hiçbir şey yiyeyimiyordum. Şimdi ise ne bulursam götürüyorum. E malum günde 6 gün geçti aklıma birşey gelmiyor.
Eh artık hayırlısı olsun ne diyeyim. Kesin sonucu aldığımda seninle paylaşırım. Hadi görüşürüz.

Hayırlı olsun inşallah!
Negatif çıksa da üzülme olur mu?

Günlük Selam
Bugün İzmir buluşmamız var. Gelmeyenler toplantı bitince falakaya yatırılcakjeyyar Başta mihrace var unutmiyim diye buryaya not aldımşakkıdı

Merhaba günlük sana ilk defa yazıyorum:eek:bugün için çok sıkılıyo her halde 10 kasım olmasının da etkisi var:çok üzgünüm: sevgilimle aram biraz bozuk,aramadı dün akşamdan beri bende aramıyacağım inat ettim:kızgın:herşeyi benden bekliyo şu aralar birde alıngan oldu ki sorma!Ne desem yanlış anlıyo:çok üzgünüm:KK70:üzelecek biliyorum ama canım sıkılıyo işte!Çok seviyorum onu...Kendimi çok yalnız hissediyorum bugün,üstümü giyip kendimi dışarı atıcam,sana yine yazarım günlükcüğüm,hoşçakal:a015:

Merhaba günlük sana ilk defa yazıyorum:eek:bugün için çok sıkılıyo her halde 10 kasım olmasının da etkisi var:çok üzgünüm: sevgilimle aram biraz bozuk,aramadı dün akşamdan beri bende aramıyacağım inat ettim:kızgın:herşeyi benden bekliyo şu aralar birde alıngan oldu ki sorma!Ne desem yanlış anlıyo:çok üzgünüm:KK70:üzelecek biliyorum ama canım sıkılıyo işte!Çok seviyorum onu...Kendimi çok yalnız hissediyorum bugün,üstümü giyip kendimi dışarı atıcam,sana yine yazarım günlükcüğüm,hoşçakal:a015:

kız sevgilin regl döneminde felan olmasınsırnaşık şey ne bu alınganlık yahuCADIARZU

Oldukça duygu yüklü bir gündü günlük kardeş...

Ben her 10 Kasım'da böyle olurum zaten. Yanlış anlaşılmasın, Atatürk öldü diye değil. Çünkü O'nu zaten öldü kabul etmiyorum.

Benim içimi sıkan, 69 yıl önce bizi bıraktığı noktada bile kalamamış olmak...

Hep düşünürüm, bizi bir yerlerden izliyorsa acaba bizimle gurur duyuyor mudur?

O'nun için, daha doğrusu vatanımız için bizimle gurur duymasını sağlayacak bir şeyler yapabildik mi?

Yoksa bıraktığı o eşsiz mirası, günden güne eritip O'nu mutsuz mu ediyoruz?

Huuuuh dostum günlük:asigim:
Bayağıdır gelmiyorum hastayım.
Ama buna rağmen keyif alıyorum ve almaya çalışıyorum herşeyden.
Ben yokken buralarda, unutma beni:asigim:
Bacımsıntatlicadiarzu
EyvallahŞeniz

Selam günlüüük
Bugün güzel bir gündüü biraz iş biraz gezme dışardaydım bütün gün...
Arkadaşlarımla da güzel vakit geçirdim...
Sevgilimle yine gıcık ettik birbirimizi...jeyyarbu alışkanlık oldu bizde yaa artık dalgaya vurduk aşkımızı böyle uzaktan yaşamak zor geliyor ondan herhalde...
Benim şüpheci tavırlarımdan sıkılmış durumda haklı da aslında şüpheci değilim ve ona güveniyorum ama yine de engelleyemiyorum böyle davranıyorum...ama artık böyle yapmicam kesin kararlıyım...Ona güvendiğimi belli edicem ve kıskansam da sölemicem iştee...Şeniz
Hadi öptüüüümm her şey çooook güzel olsun inşallah!!!

sevgili günlük söylermisin arkadaşıma hayat kırkında bitmez daha önünde katedeceği çok uzun bir ömür var. hayat gerçekten bayram kıymetini bil arkadaş. dertler gelir geçer hadi arkadaşım bir silkelen kendine bir iyilik yap hayatı sev. Mutlu ol. sende biliyorsun ki ömür çok kısa boşa gececek bir anımız bile yok. Sevgili günlük arkadaşıma söylermisin mutlu olsun bu onunda hakkı:hooray:

ben bugün yine geldim sakın bana "yine üzgünsen silkelenmemişsen yazma sakın" deme olurmu arkadaşıma benim için söylediklerinden onur duyduğumu iletirmisin lütfen biliyorumki dertler paylaşıldıkça azalıyo bendede tam tersi etki yapıyo paylaştıkça artıyomu ne bundan sonra çok bi zamanım kaldığına,mutlu olacağıma bi inanabilsem,şöyle önüme beni canlandıracak hayata bağlayacak farklı bişeyler çıksa belki umudum artacak çok şey istiyorum demi nasıl bi ruh haliyse benimki acıdan başka hiç bi duygu hissedemez oldum sanki kalbimin üzerine tonlarca beton döküldü onun attığını bile duymuyorum artık bekliyorum zaman bana ilaç olacaktır

sevgili günlük;

sana çoook uzun zamandan beri yazmıyorum bana kızma olur mu..Canım sıkkı bugünlerde beni mazur gör lütfen..Bugün ev arkimle gezmeye gittik deliler gibi alışveriş yaptık bi güzel tıkındık ve beeen o upuzun güzelim saçlarımı aniden kestirdim çok katlı kestirdim o nedenle bi hayli kısaldı ama çok güzel olmuş arkadaşım öyle dedi ben de beğendim baya havalı oldu..Sevgilimle küsüm zaten o Ankarada yarın gelecek..Uzun zamandır görüşmüyoruz ilişkimiz hiç iyi değil bugünlerde o da hiç çaba harcamıyo sağolsun..Beni kaybetmek hiç umrunda bile değil..Bazen içim acıyo ama bazen de sanki onsuzluğa alışmışım gibi hissediyorum..Ayrılırsak ben yaşayamam ölürüm falan diye düşünürdüm hep ama bugün onsuz da hayatıma devam edebileceğimi gördüm..Sanki ayrılsak o kadar da koymaz gibi geliyo..Zaten varlığı da yokluğu da farksız..Bi sevgilim var mı yok mu hiç hissetmiyorum..Onun ilgisizliğinden dolayı küstüm ben ona o bu durumu düzelteceğine gönlümü alacağına daha da batırdı..Hiç umrunda değilim hiç yokluğum koymuyo hiç umursamıyo..Sadece kıskançlık yapıyo çok gezdiniz bi ara eve de uğra canımı sıkçak şeyler olmuyodur inşallah kötü olur falan filan..Ben de çok farklıyım bu sefer içimde hiç barışma hissi yok o nedenle gayet can sıkıcı cevaplar yazdım ona sen treni çoktan kaçırdın dedim..Off bilmiyorum günlük nolcak onu da bilmiyorum..Saçımı kestirdiğimi bile söylemedim oysa herşeyi ilk ona söylerdim..Canım sıkkın benim hadi iyi geceler

günaydın sevgili günlük.
dünkü fırtınadan ve yagmurdan sonra hava bugün pırıl pırıl güneş var
şimdi dışarı çıkp yürüyecegim sanada yazamaz oldum..
bugün eşimde işi gitti yürüyüşten gelince kızlarıda alimde bir annemlere gideyim bakim,annemle gelin nasıllar bir göreyim of ikiside bir çılgın onları güzel göreyim inşallah..

Merhaba günlük.Bende pek degi$en bi$ey yok.O yüzden ne yazacagimi bilmiyorum.I$ güc hep ayni.Dükkan hala bildigin gibi kötü.Moraller bozuk.E$imle resmen ne romantiklik kaldi aramizda,ne a$k ne heyecan.Böyle olacagini hic bilemedik.Gerci erkekler böyle $eyleri zaten kafaya takmazlar ama ben takiyorum i$te.

X