Kadınlar Kulübü Günlük

günaydınn kısçemmmm Şeniz
önce ebrumun kardeşinee coook cooook geçmiş olsun yaa kıyamam ben onaa Allah korusunn ii olsunlar :teselli:
gene okul var ve ben gene gidiyorum biliyorum yoklugumda özlüosun beni ama..
annem beni sevgilime vermicek galibaa senağlama dün öle bişiler dedi senağlama daha coook var amaa mirmirmirmir
her şeyin hayırlısı... sengözlerimebaksanab
öperim seni cancağızımmm Şeniz​

slm,
çok yoğunum çok...... işm çok nasl halledeceğim bilemiyorum..............uf herşey üst üste geldi..........
spora başlamam lazım iice yavaşladım kaplumbağa benziyeceğim yakında............
neyse güne başlamam gerek ama enerjim sıfırmirmirmirmir

Bi of demek istedim içimden günnük onuda gelip sana diyim dedim ebru.e arkadaşımın yazdığını görünce yuttum ofumu :eek:

İnsan pamuk ipliği misali kopması kolay ve anlık...
Rabbim herkese sağlıklı hayırlı ömürler nasib etsin.
Herkesi sevdiğine sevdiklerine bağışlasın.
Ebru kardeşinede sizede çok çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun :Saruboceq:

aminn

sabah enerjim sıfır güne başladım şimdi oğlum geldi okuldan bir gülücük beni mutlu etmeye değdi............
oğlum yarın gösteride görev alacak öğretmeni çok güveniyor nerdeyse tüm görevleri benim oğlumuda katmış durumunu sormaya gittim çok iyiymiş dersleri aferim benim aslan parçama aferim benim canım oğluma her derse aktif olarak katılıyormuş...... gurur duyuyorum ona dediğim gibi ne kadar çok yaramaz olsanda seni çok seviyorum bonuğum:asigim:

Günlük ebrucumun kardeşine çok üzüldüm :KK43:(((
geçmiş olsun ebrucum. Rabbim kimseyi sevdiklerinden ayırmasın.. (amin)

Günlük Hanım....

Gezmeye Gidiyorum.. Sana Bi Uğrayayım Dedim..
Ebrucum Çok Geçmiş Olsun..Verilmiş Sadakası Varmış Kardeşinin :Saruboceq:
Allah Tekrarını Göstermesin..
Arkadaşlarım Geliyolar Günlük Beni Almaya.. Kafamı Daha Çok Dağıtayım Diye Gesmeye Götürecekler Beni hihoyyyt
Geçmişime Söylemem Gereken Bikaç Kelimeyi Sana Yazmak İstiyorum..

Ben Seni Sonsuzluğa Gömdümde Geldim.!! :kahve:

günlük uzun zamandır ugramadıgımı fark ederektenn bir ugrayayım dedimm
napıyon bakalım özledinmi beni
sen varyaa seeeennn az degilsinnn hee
neden sana yazdıklarımı benimkine anlattın ispiyoncu bidaha sana yazarsam iki olsun
sussss konusma hem suclu hem guclu
ben gidiyorum
nereyemii sonsuzluga :))))

hergün aynı keşke hayat hep tatil olsa gezsek eglensekk para havadan inse ... nerdeee..
monotonluktan bıktımm günlüüüük

Son düzenleme:
günlüğüm az durup kaçıcam..

1.5 senedir beni yiyip yiyip bitiren,
içimi acıtan bir mesele vardı.
sonunda halloldu.
inan hemen hergün aklıma geldikçe ağlıyordum.
Rabbim çok büyüksün.
şükürler olsun sana.....:nazar:

Naaaber günlükçüm :)
iyi miyiz bakayım,
ben de iyi sayılabilirim o kadar çok yemek yiyorum ki midem durmadan bulanıyor
resmen yemek yerken diğer yemegi yandan tıkıştırmaya çalışıyorum anlamadım hiç
ve inanılmaz kilo aldım tartıya cıkmaya korkuyorum yeniden,
kabus gibi bir sey oldu ve yaz gelıyor mılletın düğünü nikahı vs var güzel olmam lazım dedikçe batıyorum.
kilo alsam sonra versem sırtım sivilce dolacak yine cunku sımdıden basladılar sıvılceye kabus gıbı
ve soylerken bıle sana bunları yıyorum. aman bılmıyorum gunluk yyaaa nolcam neden yıyorum onu da bılemıyorum sıkıntı sanırım. neyse gunluk sen sakın yeme emı, sakın kılo alma bosuna psikolojıktır belkıde, öptüm günlüğüm. sevgiler..
sen de yaz bana sonra görüşelim.

günlük
ben bugün çok büyük ayıp ettim :tomato:
annemlerin komşunun kalbini öyle bir kırdımki
kadın ağladı dedim sana değildi sinirim ne olur affet :çok üzgünüm:
anlıyorum seni affettim dedi ama
içim öğlenden beri acıyo:çok üzgünüm:
çok önemliydi kalbimde yeri
Allahım ne yaptım ben yaa
gözyaşları hala gözümün önünde senağlama
ama diğer komşularaydı kırgınlığım ve kırgınlığım diğerlerine hiç gitmeyecek kötükedihüso
annemler pazar günü taşınıyolar :nazar:
cumartesi kızkardeşimi istemeye geliyolar :nazar:çokk yoğunuz be günlük çok:nazar:
içime atıp bastırdığım duygularım yeni hamile haberleriyle ortaya yeniden çıktısenağlama
bunalıyorum be günlük stresim sinirim bu yüzdenÇok üzgünüm çoook
ne olur şenlendir artık yuvamızı Allahım:Saruboceq:

Merhaba canım;
Uzun zamandır sana yazmadığımı farkettim bende bir iki satır karalamak için geldim.kaydirigubbakcemile
İş yerimde yalnız kaldım:dilcikar:,3 yıldır birlikte çalıştığımız elemanım bizi yüzüstü bıraktı:çok üzgünüm:.Hiç bir şey söylemeden,tek kelime etmeden.Nankör olmuş insanlarımız maalesef nankör..kötükedihüso
Vesselam eşim ile birlikte ilk günlerdeki gb sarıldık işimize,yine kendimiz ilgileniyoruz,kendimiz götürüp gezdiriyoruz.:içelim:
Oğlum çok iyi şükürler olsun sağlığı sıhhati yerinde.:emir_bebek:
Bir yaramazlık yada aksilik yok şükürler olsun.:Saruboceq:
Kız kardeşimin bebişinin bu Pazar 40'ını çıkaracağız:CüvCüv:.Bizim Hefe (Harun Efe) biz kısaltarak Hefe diyoruz.Bir büyüdü bir kilo aldıki içime sokasım geliyor çoğu zaman.:ecrin_bebek:
Onu görmediğim bir günüm bile yok,aman birde kahkaha atıyorki.
Ay yerim ben onuyerim yer!!!:1hug:
Onun sevdasından eşim tutturmuş artık bizde Start verelim:jeyyar: 2. bebiş için ama yok öyle yağma:icecream: hemen olmaz hele bir şu krizi atalım üzerimizden dimi ama:1rolleyes:
Gerçi teğet geçmiş miş ne teğeti canım,deldi geçti be ortalığı :nazar:ev satacağım diye göbeğim çatlıyor millete beeedelikafadulden
Neysem benim çenem açıldı bak yine:mymeka:en iyisi ben boğulmadan kaçayım.
Herkezcikleri kocaman öpüyorum.
Hürmetlerrrr:asigim:

az önce müstakbel kayınvalidemle konuştum sevgili günlük
şafak sadecee 28....bu yüzden çok mutlu olugunu söyledi
iki askerim de geliyo yakında dedi
tam da ikinci kim diye düşünürkenn ikincinn ben oldugumu anladım :))
beni de bayadır görmedigi için özlemiş beni de sayıyomuş meger
Allahım bozmasın ya çok iyi bi kadın inşş da hep böyle devam eder :asigim:

mrb gunluk
ben ne zaman gulucem sence icimden gele gele
zor diyosun demi evet zor
aslinda ben hicbirseyi abartmayan bir insanim gucluyum dayanikliyim diyorum ama nereye kadar
cok yoruldum ben ya
bazen dua ediyorum allahim beni al bu dunyadan diye oda olmuyor
cok mutsuzum hasretim ozlemim cok buyuk bazi seylere
dayanamiyorummmmmmmmmmmmmmmmm

of günnük offf...

dertliyim ruhuma hicranımı sardım da yine... aklıma gedi birden bire...

kaç gündür ne haltlar yiyorum ben bir bilsen. zaten yerimde durduğum yok hamdolsun, ya Üsküdar ya bilmem nere geziyorum dîvaneler gibi.. bugün yine yaptım yapacağımı, aklımı bir kullanabilsem günnük =/ şu anda okuduğum kitap da harika varya.. kitab-ı aşk'tan sonra sağlam yıkılıcam gibime geliyor ama bakalım hayırlısı. gezmediğim vakitlerin dışında bildiğin okul bitmiş gibi davranıyor ve sadece kitap okuyorum.
bugün bir şey duydum ki sevincimden uçsam mı üzülsem mi bilemedim hiç, muallâkta kaldım bildiğin... bir şey de diyemedim ona hayırlısı olsun diyebildim sadece. artık gerçekten sadece hayırlısını diliyorum Allah'ıma öyle dua ediyorum. dün gece kitapta bir yer okuyordum gözüme çarptı. kaç defa ağlayarak okuduğumu bilmiyorum. şöyle diyordu orada: ''Bir şeyi çok umud etmek, umuda köle olmaktır.'' ben umudun kölesi olmuşum günlük. buna son veremesem de bir düstûr çekip toparlamak gerekiyor duyguları. bu kitap bana iyi gelecek inşallah..
cumartesi günü için de elimden gelen her şeyi yapıyorum valla. sabah erken kalkıyorum yapamadıklarımı da bir kaç gündür Üsküdar'a gittikçe yapmaya çalışıyorum, şimdilik iyi gibi duruyor. bakalım cumartesi neler olacak? ne cevap alıcam.. Allah'ım n'olur hayırlı bir şeyler duyayım artık.
bir de günnük bu akşam otobüste öyle bir şey oldu ki orada katil olmadıysam herhalde bir daha katil olmam. babam yanımdaydı başı belaya girmesin diye susmak zorunda hissettim kendimi yoksa adamın ağzına edip oracıkta gırtlaklayacaktım. hayvan erif. bugünkü tüm keyfimin içine etti!
pfff şu kitabı hem okumak istiyorum hem de bitmesin istiyorum. bugün ona da okuttum başını.. etkilendi o da. baharda hayatta öyle kitap okuyamam dedi. daha fazla şeyler de söyledi tabi bana kalmasını istediğim. içim buruldu oracıkta.
ona da anlattım meseleyi o da benimle aynı düşünüyor. hatta benimle biraz da dalga geçti saftirik. sus dedim düşünmesi bile korkunç. ne bileyim orada öylece onunla bunun sözünü etmek bile mutlu eyledi beni.
gidip kitabımı okuyayım en iyisi yazdıkça yazasım geliyor yoksa...

çok yoyuldummmm :KK43:((
ayy canım cok alışveriş yapmak istio günlük ama bu aralar payam yokk :KK43:((
yrn tatil.. cuma da aşkımı görcem
ya ben bu adama tekrar aşık oldu yaa:asigim: tuhaf mıyım neyim durup dururken aşık oluorum :eek:klava: :asigim:
öptüm günlük.. herkesin gönlüne göre versn Allah

ılk once herkeze cok tesekkur edıyorum ..allah bın kere razı olsun hepınızden.....profılden ozel msjdan repten gelen msjlar benı ole duygulandırdıkı ...allah hepnızın gonlıundekını nasıp etsın..allah kımseye kotu gun gostermesın..su kk dayım ya ıyıkı..

kardesım cok ıyı masallah hemde cok ıyı...
cok korktuk cok korku atlattık ama allaha sukurler olsun geldı ve gectı...
cuma gunu mr cekılcek ve ınsallah ondada bısey cıkmaz...
bugun grıp ıcın doktora gozuktu doktorda atesten olabılır dedı..
ınsallah ole olsunda bıseyı cıkmasın kardesımın...
ole sevenı varkı gunlukcum kardesımın her gelen aglıyo...o slmsız gecmez o baska dıyolar..bı erkek kardesım daha var o bıraz soguktur babama benzetrler..evımız doldu tastı cok yorulduk ama allah eksık etmesın herkez beklenıyo bole gunlerdez
..bu saatlerde anca fırsat buluyorum gırmeye buraya...
ve buraya gırdıgımde ole moral buldum mutlu oldumkı gelen msjlardan ..herkezden allahım razı olsun..

ben yıne ara ara gelıp yazarım sana oldumu ...
allah herkeze saglık versın

Bugünn çook yoruldumm çoooook.
Saçımı boyattım.Gittim alışveriş yaptım yeni ciciler aldımmm ohhh ohhhh.Değmeyin keyfimeeee:kahve:

Merhaba günlük...
Bugün yine nöbetteyim çok yoruldum ama ben artık ya :çok üzgünüm:
Pazar günü düğünümüz var ben hala çalışmaya devam bu ne çalışma aşkı anlamadım ki :smiley-cool:
Nöbete gelmeden önce köşe takımımızı aldık yataşta beğendiğimizde sorun çıktı mecburen acele bi şekilde bellonadan almak zorunda kaldık..Mutfağımıza masa aldık vs..
Aşkımla kavuşmamıza sadece 3 gün kaldı o kadar değişik duygular içindeyimki..
Bir yandan deli gibi seviniyorum :sm_cool::asigim:
Bir yandan içimde burukluk,hüzün senağlama

günaydın günlük.
dün öğleden beri çok kötü bir durumdayım.moralim çok bozuk.kızım sürekli ağlıyor kaka yapmaya çalışıyor ıkınmaktan mahvoldu.iştahıda kesildi kaka yapamadığı için.zaten 3 ayda 1.5 kilo almış.zayıflamıştı bir ara yine zayıflayacak.o ağlıyor ben ağlıyorum.erken doğması meğerse ne kadar da zormuş.ne zaman çalışacak bağırsakları kızımın.keşke elimden gelen birşey olsada yapsam.allahım anne olmak ne zormuş helede bebeğin prematüre olunca.zaman ne kadar önemliymiş böyle durumlarda.allahım ne olur yardımcımız ol.
2 saatlik uykuyla ayaktayım.ne kahvaltı var ne yemek sütümde kesildi.mamaya talim oldu bebeğim.çok üzülüyorum.bana dua et olurmu?

X