Kadınlar Kulübü Günlük

Başım ağrıyor günlük..
Uyku tutmadı yine..
Ne edecem,nasıl yapacam hiç bilmiyorum artık...

selam gunlukkkkkkkkkkkk
merhaba nasilsin ben bugun cokkkkkkkkkkk mutluyummmmmmmmmcookkkkkk
esimi cok seviyorum allahima cok sukur canimin icin bitanem

selam günlük.uzun zaman önce hamileyken yazmıştım sana.şimdi bir kızım oldu tatlı mı tatlı sevimli dünyalar güzeli.çok mutluyum onu dünyaya getirdiğim için.ama erken doğdu hastanede yattı.zor kavuştum ona hamileliğimde zor geçti.herşeyi atlattık çok şükür.
ama bir sorun var.tek başımayım annem ve kız kardeşlerim hiç gelmiyorlar evime.nasıl torun sevmek nasıl vicdan anlamadım ben.bırakacak kimsem olmadığı için onlara bırakıyorum kızımı sadece o zaman seviyorlar.annemim ve kardeşlerimin arkadaşları kızımı görmeye annemin evindeyken geliyorlar.annemin beni hiç sevmediğini düşünüyorum.daha hiç evime gelip kızıma bakmadı ben onlara gidersem.kayınvalidemlerle düğün gününden beri görüşmüyorlar.kızımın bu şekilde 2 arada bir derede olmasını hiç istemezdim.çünkü nasıl bir duygu olduğunu biliyorum.benimde anneannemle babaannem hiç görüşmediler.her ikisinede ayrı ayrı gittiğimdeki tavırlarını ve davranışlarını biliyorum.kızımda benim yaşadıklarımı yaşayacak ve çok üzülüyorum.
annem kayınvalidem bana ve kızıma altın takmadığı için kızıp duruyor.hoş kendide sadece 1 çeyrek yaptı torununa.ikiside birbirine laf atıyor.kafayı yemek üzereyim.kimseyi göresim gelmiyor.yerden bitme olsam bundan daha iyi olurdum sanırım.bu böyle devam edip gidecek torunu olunca değişmeyen insanlar bir daha asla değişmeyecek.ailemi silip atamam ama barıştıramıyorumda.keşke bir yolu olsaydı...
Kızında prematüre olduğu için bağırsakları tembel çalışmıyor.kakasını 20 gündür kendisi yapamıyor.fitille yaptırıyorum 2 günde bir.o ıkındıkça çok üzülüyorum kahroluyorum.büyük insan gibi ıhh lıyor ama çıkaramıyor.herşey üst üstte gelince insan dayanacak güç bulamıyor.yinede isyan etmemeye çalışyorum.kendimi kızım için ayakta tutmam gerek.güçlü olmalıyım dimi?
öpüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
iyi geceler günlük iyi sabahlarmı deseydim bilemedim
saat kac olmus ben herzamanki gibi ayaktayım yine uyku tutmuyo

icim daralıyo.ne istedigimi ben bile bilmiyorum
ama bi cocugum olsun istiyorum artık

benimde olsun yaa hayatta bi tutunacak dalım yasama sebebim olsun onunla mutlu olayım

onunla güleyim onunla sevineyim yavrum melegim diye seveyim

insanlar beni hala ve hep sasırtıyorlar senin en zor günlerinde yüzüne gülüp

her fırsattan istifade etmeye calısıyolar
ve benim gerizekalı salak kocamda okadar körkü hic bisey anlamıyo
insan bu kadarmı saf olur ya anlamıyorum ben
ben kendi dertlerimle ugrasırken buna bile izin vermeden onlar dert oldular bide simdi basıma
napıcam ben günlük bi akıl ver napıcam yaa
kafayı yicem nerdeyse
günlerdir kk bile girmiyorum dogru düzgün evden dısarı cıkmıyorum sadece evin yanındaki bakkala gidiyorum ekmek sigara almak icin
yine kendime yapıyorum biliyorum farkındayım hersein aslında
ama biseyde yapamıyorum elimden bisey gelmiyo kendi kendimi yiyiyorum sadece
bitsin istiyorum sadece bu sıkıntılar bitsin
kendimi istiyorum kendime kavusmak istiyorum.....

günaydın günlük..bugün kendimi iyi hissetmiyorum.. hsta gibiyim...
okula gidesim yok..ama gitcem seminer var.. sertifika alcam..
öptüm günlük..
hayırlı cumalar herkese..

slm canımın içi bal tanem,,
bugün yeni kitabıma başladım hızlandım kimse beni tutamaz televizyon
olayına erteledim kitaplara sarıldım eee herkezden kazık yiğince en iyi arkadaşıma sarıldımda :mymeka:ama memnunum özlemişim dedikodusuz kitapla olan hayatımı ..........gayet iyi gidiyor aferim bnahihoyyyt
sonra malesef madi durumum çok kötü ..battık yani...ay onu zor geliyor ...geçenerde arkadaşıma uğradım hep gezerdik beraber biryerlere gezmelere giderdik bu kızın yanında hiç parası olmazdı yol parası bile bazen çıkartıp biz temin ederdik ama 5 yıldır hiç olmazdı derdim her halde savurgan geçen gün bankada parası olduğunu duyunca şoka girdim resmen yuh banakaydirigubbakcemileyazıklar olsun zor günler için hiç kenara bir şey koymazmı insan hayret etti halbuki kız sürekli parasızlıktan şikayet ederdi.......

naber günnük gamyoncuiremsu
bi kaç gündür canım sıkkındı
kociş hep satastı durduu
ama hiiç ses etmedim
yav bu adam benim sabrımımı ölcüyo CADIARZU
sabah sapur şupur öpüyo
öğleden sonra somak bi karıs
bende hiç oralı olmadım
kendi kendine düzeldi sonraa
benim bu adam ne zaman büyüyecek be günnük gamyoncuiremsu
neyse o kadar kusur kadı kızındada olur diyorum artık sırnaşık şey

bugün cok mutluyum annemlere gdiyorz
bugün öğleden sonra kacarız işte
dooooğruu memleket :lepi: :lepi: :lepi:

her yolu denemiştim.caresizce aklıma gelen okudugum bıldgım herseyı yaptım onu kurtarmak için..
ne yazık ki yetmedi..soluk olamadım yavruma..nefes olup canına can katamadım..
kocaman bir balon olmuştu yavrum gece son kez vedalastgımda..sabah kaskatı olmuş bedenini buldum..
yuvaya girmiş köşede öylece taş kesilmişti yavrum..o cok sevdıgı esı de şaşkın yuvanın dısında beklıyordu öyle..elime aldım sevdım son kez öptüm..gözyaslarımla yıkadım..sımdı belkı de babamız gömmüştür onu coktan soguk topraga..
yarın dogmgunuydu onun..eve gelısının bıze can katısının yıldönumuydu..bir gün evvelinin ölüm günü olucagını hiç ummazdım..
benim için çok kıymetliydin oglusum..diğer kuslarımın içinde daha bi candın bana..
sımdı ne ben sana can katabıldım sevgımle..ne de sen bana can katabıleceksın o mavıs gözlerinde..
benim yakısıklı dev erkegım canım kuşum..dılerım cok acı cekmeden veda etmıssındır..
senı sımdıden o kadar cok özledm ki..senağlamasenağlamasenağlama

sevgili günlüğüm

bu kocama anlatmak değilde anlaması için göstermek gerektiğini bi kez daha anladım
defalarca demiştim zaten bana anlatırken hiç şaşırmayarak dinledim
bana 'tepki versene ' oldu
ben biliyorum bu karaktere sahip bi ailen olduğunu vurdumduymaz ve umursamaz olduğunu
neden şaşırayım ki!
dün kardeşini aramış benim yaşıtımdaki bi zamanlar ikizim olan evlenince eltimin laflarıyla bana değişen görümcemi
naber nasılsın ne var ne yok diye konusmuşlar sonra eşim kardeşine Lady i bi ara arar mısın ya aramızı yap sen halledersin gibilerinden konusmuş
ne dese beğenirsin
ben aranızı bozmadım ki ben ne yapabilirim ki yapabileceğim bişey yok :1shok:
aramızın bozulmasının 2. sebebi idi kendisi
ki sadece beni arayıp ortamı yumuşatmak için kendisi yeterliydi
eşim şok olmuş ne diyosun sen ya benim yuvam yıkılıyor sen ne diyorsun demiş :çok üzgünüm:
üstelik o kadar çok kızmış ki mesaj atmış
senin gibi bi kardeşim olamaz sildim seni diye kafamçokkarıştı
abisinin yuvasının yıkılmasıyla perişan olmasına rağmen cevap da yazmış
sen bilirsin benim içim problem yok :1shok:
kudurdu eşim arıyo beni nolur gel şuna mutluluğumu göstermek istiyorum
benim böyle olmam onu mutlu ediyor zil takıp oynamasına izin vermeyelim diye :çok üzgünüm:
çok üzüldüm ama kendim için hayır gelemem sen biraz daha aileni tanı daha neler çıkacak karsına dedim kapadım telefonu benneyaptımki
daha da yıkılmıştır biliyorum :1no2:
ama artık anlaması lazım ha anlamıyor muydu beni çok iyi anlıyordu ama bu yasanılanların bana nasıl acı verdiğini benim kadar anlayamazdı :çok üzgünüm:
benim çektiğim acıyı anlasın diye yaptım ne kadar doğru bilmiyorum
ama bunu yaparken de içim çok acıdı çektim yorganımı basıma ağladım sessizce uyku girmedi gözüme sabahlara kadar senağlama
seviyorum eşimi çok seviyorum hemde senağlama senağlama senağlama

selam günlük

günlük dün misafirlerim gelicekti işleri çıktı gelemediler.
Bugün geliceklermiş onları beklemekteyim..
bekle bekle nereye kadar dimi ama..

sana mutlu bir haberim var biricik evladım ege cicikuşuma kız buldum..
Canım kızın anneside yabancı değel canım ciğerim eylülümmmm...Şeniz
ben gösterdim çocumun resmini,yarında eylülüm koyacak kızının resmini..
kısmet artıkın.
çocuklar bir görüşsünler,bi konuşsunlar bakalım.
bir elektrink alsınlar dimi ama..kaydirigubbakcemile3
muhaha benim kuş anladı galiba bana yalakalık yapıp duruyor...
kaydirigubbakcemile3

Slm Pembik Günlük

Dün gece fırat sinir etti beni ya
o kadar diyorum bana söylemeden uyuma diye
arkadaşlarıyla sahile gittiler onlar içecek ben bakacapım diye hüzünle söylediği için biraz içmesine izin verdim
neyse bunlar gece dönmeye kalktılar bi arkadaşı içmiyordu arabayı o kullanmış
eve gidince yaz dedim
arıyorum msj yazıyorum sürekli ses yok
sonra sabah aşkım özür dilerim uyuyakalmışım kendimi cezalandırmalıyım yazmış
bende asıl ben seni cezalandırmalıyım dedim
sonra napıon dedim evdeyim işe gitcem dedi
bu kezde telefonu heralde evde unuttu arıyorum açmıyor
akşam kıyameti koparcam ama görür o gününü kötükedihüso
zaten vizelere çalışıyorum bide onun bu yaptıklarını çekemicem
yanında olsam ağzını burnunu kırardım :1closedeyes:

dün gece rüyamda mustafayı gördüm ve bian içim acıdı
benim peşimi bırakması için yapmadığım şey kalmamıştı oysa okulda görünce bile bir yabancı gibi geçip gittim yanından ama kafam öyle karışıkki
onunla yaşadığımız günler geliyor aklıma ve o günleri özlüyorum ama hepsini değil tabi mirmirmirmir
ama sadece özlüyorum sevgi değil bu farklı bişi
fıratımı çok seviyorum bebeğim o benim bazen sinir etsede seviyorum onu
ayyy bu günlerde delircem bide işletme mi okuyorum hukuk mu belli değil bir sürü hukuk maddesi ezberliyorum ne bu ya hukuk okusam bu kadar hukuk görmezdim heraldesositososito
muhasebe de rezil zaten dün gece uyku tutmadı kalktım tekrar ders çalıştım off şu sınavlar bi hayırlısıyla geçse de kurtulsam ama nolur kötü geçmesin nolurrrrrrrsenağlama
özellikle iş ve sosyal güvenlik hukukuna bu kadar çalışmışken tüm emeklerim boşuna gitsin istemiyorum :çok üzgünüm:
şimdi evde misafirler var annemin arkadaşları bide onlar var ders çalışmam lazım offff bıktım şimdiden yarın ilk sınavla açılışı yapıyoruz
Allah'ım yardım et nolurrrrrrrrrrrrrr senağlama

Biz geldik günlükçüğüm,
ama moralim bozuk , elim ayağım kuş gibi titriyor sabahtan beri
neden mi?
bugün doktorumuzu aradım 9 haftalık olduk.
2. kontrolümüz için
tahlil sonuçlarına bakıcak, inşallah kalp atışlarını duyucaz meleğimizin
ama canım sıkıldı
doktorun yanında çalışan bayan arkadaşım yarın saat 2 için randevumuzu aldım
ve sordum yine vajinal ultaron mu olur diye
evet dedi
12. haftaya kadar o şekil bakıyor dedi
istemiyorum günlük vajinal ultrason
korkuyorum kasılıyorum
hadi ilk gittik 5 haftalıktı boş gebelik vs sorun varsa görünsün karından görünmeyebilir dedi
zorla ağlaya ağlaya baktırdım
şükür sorun yok
ama şimdi biz büyüdük göbişim büyüdü
9 haftalık olduk
istemiyorum baktırmıycam vajinal ultasonla
söylüycem
önemli olan benim ne istediğim
gerekirse başka doktora gideriz dedi eşim ağlama üzülme dedi
ama tutamıyorum kendimi aklıma geldikçe ağlıyorum.
araştırdım çok çok nadir sorunlu hamilileklerde düşük tehlikesinde yada kanama olursa bakılıyormuş o şekilde
Allaha şükür benim öyle hiç sorunum yok ki
ne olur yarın biran önce olsunda şu ızdıraptan kurtulayım.
bir arkadaşımda seen çok korkuyorsun nasıl doğum yapıcan piskolojik destek al deyip
sağolsun beni iyice gerdi.

günlük tırsıyorum feci halde
dün doktora gittim yumurtalıklarım feci durumda pko iice sardı beni
kesin karar tüp bebek ve başladım tedaviye
mayısda asıl ilaçlarıma başlıyorum ama ben çok karışığım
allak bullak oldum ne yapacağımı şaşırdım
bir gülüyorum bir ağlıyorum. ilk defa bu kadar yaklaştım sanırım bundan.

Günlüğüm..
Annemde Benimle Gurur Duyuyormuş.. :1rolleyes:
Önce Babamdan Sonra Annemden Bu Lafları Duymak Çok Gurur Verdi Bana..
Seviyolar Dimi Günlük Beni..
Kardeşimde Sağ Salim Bi Gelebilse.. :Saruboceq:
Az Kaldı Kuzumun Gelmesine.. Çok Özledim Onu..
Annemin Kızı Olmaktan Ve Bunu Herkese Göstermekten Onur Duyuyorum.. :asigim:
Bugün Gene Gidiyoruz Günlük Gesmelere :dilcikar: Kuzen Çok Bozuluyomuş Onunla Gezmeme..
Ama Kötü Günümde Yanımda Yoktun..En Çok İhtiyacım Olduğu Zamanlar Sırt Çevirdin Bana.!
Şimdi Düşüncelerin Umrumda Mı Sence.?? Küçük Hanım kötükedihüso
Anladımki Akrabalık Kan Bağıyla Olmuyormuş..
Son Sözüm Budur..
Günlükcüm Gidiyorum Ben :icecream:

Günlüğüm işte bende geldim..

lady34 arkdaşımla ben özeldende görüşüyorum üzülemsin ağlamassın benim ona dediklerimi unutmasın olurmu??

hülyalı onada sölee fıratı mustafayı bıraksın sınavına çalışşsın hasta etmesin beni :) fırat bey arkadaşlarıyla felekten bir gece çalmış gelincede sızmış uyumuş diye trip yapmasın birde işe geç kalıcak korkusuyla aniden evden çıkmıştır teli unutmuştur akşam gelince hesabını verir ama hülya yinede fazladırdır etmesin hee deiyorumki bunlar olur asla olmaz ama ayda 1 izin versin fazladabaşı boş bırkmasın :))

**SU** Dualarım onunla ve lütfen 1 doktorla sınırlı kalmasın eğerki memnun değilse doktor değiştirsin eğer mümkünse RABBİM sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin..

sermest başın sağolsun canım kuşun için..

DıptısDıptıs ben biliyorumki nck'inin altındki mutsuzum yazısı kıssa süre sonra değişicek ve imza bölümüne meleğiylee ilgili şeyler yazıcakkk sadece inansın pozitif düşünsün az kaldııııı :)

Gunicen zatenn melekki sarı şekerkii herhalde uru duyulcak yaniii YIKILMADI AYAKTAA kardeşide gelse tam anlamıyla muhteşem olcak hayatııı :)) bu arada kuzeninin lafına aldırmasın hatta kimseye kulak asmasın o neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilecek kadar akıllı ve tecrübeli artık....

Gelelim bana Günlüğüm,ben valizlerimi yaptım annemin babamın ve benim eşyalrımı koydu..sonra mertere ulusoya gittim ayırttığımız biletleri aldım, ordan kitapçıya uğradım çok güzel bir kitap aldım yol boyunca onu okicam böyle işte pazar akşamı saat 9'da gidiyorum istanbuldan güzel şehir bodruma ve 10 gün kafa dinlemeye... Yarında sevdiğim adamla buluşucaz kahvaltı yapıcaz sinemaya gidicez sonra canı közde patatesle dürüm ve patlican salatası çekmiş aşermiş olmalı :)) öğlende öyle yiyelimmi nedersin hayatım dedi oluur dedim severmisin dedi? patlican salatası hiç yemedimm ama denerim sayende dedim.. herzaman gittiğimiz bir dürümcü var b.köyde ve sahibi sağolsun çok güzel ilgilenir bizimle 5 yıldır.. oraya gidicez orda yaptırıp yicez :)) sonra çıkıp florya belediye tesislerine gidip çay içicekmişizz :)) şimdiden plan yapmış benim sevdiğimm... gidiyorum diye azbiraz buruk alma döndüğümde kendime geleceğim için bu tatilin bana iyi geleceği için ve döndüğümde artık hazırlaklara başlicağımız içinde ikimizde gayet neşeliyizz :)) benden bukadar günlüğüm yazarım yinee.. seni ve herkesi çok seviyrummmm KİMSELER ÜZÜLMESİNNNN OLRUMU??
a.s.:enbuyukkk:

Yaz geldi işte günlüğüm...
Çiçekler açtı, böcekler uçuşmaya başladı, havalar bunaltmaya başladı.
Bak bu sabah bahçede fotoğraf çekerken hangi kareyi yakaladım :

Nasıl güzel değil mi günlüğüm :asigim:
Bugün bahçede kahvaltı yaptık, annecim, babacım ve ben.
Bir sürü fotoğraf çektim, hepsini çok beğendim.
Ama en beğendiğim fotoğraf anneciğimin fotoğrafı oldu:

Babam da sürekli fotoğraf çektirmek istedi, canım benim.
Çektiğim fotoğrafları gördükçe çocuk gibi sevindi.
Ölür gidersem hatıra kalsın diyip durdu.
Allah başımdan eksik etmesin onları günlüğüm.
Ne olsa onların desteği ile ayaktayım ben.
Dünya bir yana, annem babam bir yana... :asigim:

Artık baharlar yok, kıştan sonra yaz geliveriyor.
İnsanın içini kıpır kıpır yapıyor.

Ah günlüğüm ah...
Vallahi klonlanmak istiyorum.
Her yere yetişebilmemin tek yolu bu sanırım CADIARZU
Yapacak o kadar çok şey var ki...
Allah'ımm yardım et bana...
Ama bir yandan da hoşuma gitmiyor değil.
Ne bileyim, kendimi önemli hissediyorum.
Günlüğüm... Sınava çok az kaldı...
27-28 Haziran, belki de hayatımın en önemli günlerinden birisi...
Rabbim yardımcım olsun, hayırlı şeyler yaşatsın bana.

Ah bir de havalar ısındı diye mayışıklık çöktü üstüme sorma gitsin mirmirmirmir

Hadi ben gideyim artık...
Görüşürüz pembişim

uleng güntürük..

ben bi agri cekmeye durayim, nasil fenalasiyorum anlatamam..
ölmeyi düsünüyorum o an.. neden böyle düsünceye kapiliyorum anlamiyorumbenneyaptımki
allaha cok sükür su an disim daha iyi ama hafif hafif sancilar oluyo bazen
cok sIkIyorum dislerimi istem disi..mirmirmirmir
neyse ama yinede iyiyim..

güntürük biliyonmu su sarki var ya hani
nil karaibrahimgilden illa sen...kaydirigubbakcemile2
o sarki su an favorim.. hani kendi düsüncelerimede uymuyor degil..kaydirigubbakcemile3

en güzel yol buymus demek..
hic bir beklentim olmadan, tüm güzelligiyle yasamakmis..
bahcemizde cicekler aciyor günesimiz dogunca anlayacagin...yerimseniben

gunlukcum

naber canım ..ben ıyıyım..almanyadan DEDEM GELDI:)))))
dun ben kk nın dar sokaklarında dolanırken anıden kapı caldı evde yalnızdım..GTTIM OTOMATIGE BASTIM..BAKTIM GELEN YOK HERHALDE BABAM FALAN DEDIM AMA YINEDE AKLIM KALDI CIKTIM BALKONDAN BAKTIM ..NE GORIYIM ...DEDEM GELMIS BAVULLARI ICERI TASIYO AA GELDIM DEDE DEDIM..kostum optum..ole sasırdımkı konustugumuzda 10gune kadar demıstı zaten hep kandırıyo suprız yapıyo..bızde bugun ıcın onu arıcaktık dede sole nazaman gelcen hazırlık yapalım dıcektık..
neyse annem geldı babamlar kardeslerım derken yemek yedeık cay meyva ..tabı bavullar acıldı..bızım evde bı gelenek:))dedem gelınce aklımız bavullarda kalır..bıcok cukulata var gunlukcum ıstermısın..
yuk yapma dıyoruz ama yına dolu getrmıs bıseyler..
cok korkuyodum su ucak kazaları varya..hayırlısıyla gelsın dıyodum..geldı nıhayet..saglıgıda ıyımıs..
dedem 6ayda bır gelır gıder almanyaya..bı ay kalır bılemedın ıkı ay..saglık kontrolleını yaptırıp gelır...
sukurler olsun saglında bısey yokmus maasallah..
evıne gıderkende para sıkıstrdı elımıze:))bankam geldı gunluk bankam..dedeem nazar degmesın ya..herkez ımrenıyo..
bu aksamda yemegı beraber yedık sımdı yıne evıne gtt..belkı caya gelır..dedem yalnız otuuyo bızım karsımızda kendı evı var..aslında yemegede gelmz ..bız her aksma goturururz ama sımdı yenı geldı ya..bıkac aksam gelır..ıste bole gunukcum..aılemız tamamlandı..
allahım dedemı basımızdan eksık etme olurmu..
hastalık verme..
hadı ben gıdıyom babay:))anlatcak baska bıseyım yok:))

slm günlük..
benim kütükle kavga ettik yine..bıktımm artık bazı şeylerden..
o da bıkmış öyle dedi.. yrn buluşcaktık ama beni görmek istemiyormuş..
ne günah işledimde bu muameleleri görüyorum bilmiyorum..
bazen o kdr bıkıyorum ki..
çok yoruo beni..çok üzüo....
neyse...
bugün onun arkadaşlarıyla tanıstım.. iki sevgili.. nişanlılarmış..
ikiside babalarını kaybetmiş cok üzüldüm yaa..
Allah rahmet eylesin..ne acı..

bugün seminer güzeldi..hep bölümümüzün çok iyi oldugunu söylediler..
inşallah mezun olunca güzel bi işim olur..

yorgunum hem ruhen hem fiziken
uyumak istiyorum..
görüşürüz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…