Kadınlar Kulübü Günlük

sevgili kk günlügü
içim sıkılıo hadi haıyrlısı yine bi nazar vara sanırım..uyumak istiorum.sevdigimi istiorum.çok şeymi istiorum :KK43:
benim normalde yazdıgım 5 yılldır yazdıgım günlügüm var baya sene olmuş ama pek açıp okumak istemiorum geçmişe dalmak istemiorum burayada bi yazıyım dedim....
:):KK43:

Günlükümm ben geldimhihoyyyt
Ilk iki dersi kirdim bugun... Arkadaslarla gezdik...
Sonra arkadasiminda son 2 dersini kirmasina neden oldum öglenden sonrada onla gezdik...
Tam dayakliktim bugun biliyorum:mymeka:delikafadulden
Sonrada kadinlar komsuda toplanmis annem ille gel diye israr etti.. Gittik artik arkadasla...
Gidicem ya artik burdan temelli herkes cukulatayida getir diyomus anneme...
Bu arada cok seviyorum kadin günlerini:dance:
Seviyorum dedigime bakma, annemle 2. bilemedin 3. gidisimdir bukaydirigubbakcemile2
Kendimi misafir gibi hissediyorum artik burda...
O duygu bile cok guzel... Cunku gitmek istiyorum artik... Ve bidaha gelmemek...
Onun haricinde degisen bisey yok...
Malum sahisla konusmadik kac gundur... Geldigi saatlerde girmiyorum artik msn e..
Konussak nolucak ki sevgiliyiz sozde hala ama iki yabanci gibi olduk artik...
Bu durum icimi yakmiyo deyil...
Ama takmamaya calisiyorum Turkiye ye gidene kadar.. Orda belli olur hersey...

Off gecsin artik gunleer:nazar:

Merhana günlük
Çok yalnızım ben .....Ne bi dostum ne bir arkadaşım var.
Artık bunaldım ağlamaktan yazamıyorum inansenağlama
Neden bu kadar zayıfım neden bu kadar güçsüzüm
Halbu ki çok güçlü gözükürüm dışardan bakıldığında
Hiç birşey istediğim gibi gitmiyoo.Hep bi engel hep bi mani çıkıyoo:çok üzgünüm:
Buralardan gitmeyi istiyorum herşeyi bu şehirde bırakıp gidip ve birdaha dönmemek istiyorumsenağlamasenağlamasenağlama:a015:

GünLüğümm Pemßişim Nörüyon Yaaaaaaaa......

VaLLa her gün aynı geçiyorr....Julietciğimin dediiğiii gißii ßi gün uuuuuuuzun uzuuuuuuuuun Yazıcamm sanaa........:eek:

Pembikim.. diLomaa söyLeee ßizz ne güne duruyoruzzzbenneyaptımki, her zaman yanındayızzzzŞeniz:teselli:

selam canikom
üc gündür inek gibi calısıyorm Allah senı ınandırsn..hihoyyyt
yedı ayda anca motıve ettım kendımı..kalan iki bucuk ayda anca calısırm artk..:icecream:
ama bünye alısık degıl carptı valla..ev elden gttı kafam davul gibii..
herseyi pskolojik terimlerle acıklar oldum..asırı yüklenmeden error veriyorum galiba..
biyandan diyet spor biyandan ders derken anam aglıyor ama iyiyim gene de..
en azından ufacık da olsa bıseylerı basarbıldgımı gördum ya sonunda ölsem de gam yemem:Saruboceq:
su lanet sınavı kazanmak zorndayım bılıyorsn..dılerım bıter bugunler deger butun emeklere
dılerım yorulmadan usanmadan essek gıbı calısırım sınav gunune dek de basarırım..
hadı bakalm durmak yok ...ay bu esprı de bayatladı hee..:nazar:

Son düzenleme:
naber günlük
nerden mi düştüm gece gece benneyaptımki
çok sıkıldım bütün gün kendimi oyalamak için neler yapmadım ya :çok üzgünüm:
bunaldım ama nereye kadar kafamçokkarıştı
bugün yine eşim geldi yanıma
bi sustum iki sustum ama bir açtım gidene kadar susmadım kafamçokkarıştı
neler söyledim ya :çok üzgünüm: ağza alınmayacak kelimeler belki ama haketti :kızgın:
40 gun oldu ne bekliyo ne bekliyo ya günlük dimi
babasının gitmeini bekliyomuş :kızgın: sanki geri dönmeyecekk
eve gelmeye korkuyorum anlamıyor musun dedim yaa
sinirlenince el kol bıçak kaldıran kardeşlerin arasında boğulamam kusura bakma defol git çabuk dedim kovdum :çok üzgünüm:
içim çok dolu biri elimde kalacak kim ne zaman görücez ilk kim elime düşerse yedi ayvayı :1closedeyes:
neyse ben gidim soğuk yatağıma senağlama

slm
hastayım canım ,
hede çok kötü........hasta hasta güne başladım .............ben parasızlıktan şikayet ediyordumya ....eşim dün gece yemeğe götürdü birazzüldüm bu krizde diye ama sevinmedimde değil yani.......yer ilk defa gittiğimiz bir mekandı ama çok beğendik artık daimi müşterileri oluruz....bende takıntı varda aynı bankanın aynı şubesinden para çekerim aynı yerden aynı kasadan alışveriş yaparım aynı saatte uyur aynı saatte uyanırım a:eek: aynı diziyi izlerim aynı yere arabamı park ederim aynı mağzadan alışveriş yaparım aynı simitçiden simit alırım .. aynı yere tatile hep aynı tarihte çıkarız ...................benim hayatım hep aynı ama ben bunu seviyorum takıntılıym galiba:nazar:

hayat güzel yaz geliyor ne mutlu bana:kahve:

Günlük , hiç keyfim yok bu gün:nazar:
İşyerimden bıktım artık.. Her gün yoğun tempoda çalışmaktan.. 3 kuruşa çalışmaktan:nazar:
Stajım bir bitseee Rabbimin izni ile.. Kafam öyle karışıkki. Kimsesizim günlük kimsesiz anladınmı :çok üzgünüm:
Ruhum üşüyor.. Aşkımdan uzaklarda kimsesiz...
Ne zormuş evlenebilmek.. Rabbim bizim ve tüm evleneceklerin yar ve yardımcısı olsun :Saruboceq:

günaydın günlük,
bugün doktora gittim annemin yoğun ısrarlarıyla her bi şeyi kapsayan kan tahlili yapıldı cildiyeye gittim
saç dökülmesi için sivilce için onlara da tahlil yazıldı ama diğer tahlil okadar kapsamlıymış ki bunu kapsıomuş tekrar kolumu deldirmeme gerek kalmadı:nazar:
ya bu numunedekileri yolasım geliyor elimde kalacaklardı:eek:klava: sanki anamın karnından kan aldırmayı bilerek
geldim tüp verecek yarım ağız söylüo terslio ben de dayanamadım ne tersliyorsun anamın karnında mı öğrencem dedim salak dedim bi halt diyemedi benim gibi cici kızın tepesini attırdılar yoksa çok sessizimdir:nazar:
böyle işte bakalım neler çıkacak hastalılı biri olabilir miyim acaba:uhm:

Günlük be, bugün sana hem bir iyi birde kötü haberim var. Önce iyi haberden başanır dimi. İyi bende iyi haberi veriyim bari sana. Ev alıyoruz günlükcüm:lepi:. Kötü haber ise gırtlağımıza kadar borca giriyoruz. Ne kadarmı. Du söyliyim hemen 100 küsür bin TL. Öde öde bitmez yeminle lan. Napalım, Allah can sağlığı versin, öderik:nazar:, kafamız yerindemi günlük ya, o kadar borç altına girilirmi bu devirde.:1shok: Amaaan ne düşüneceğimi şaşırdım kız. :bbo:Bir öyle bir böyle:nazar: Aslına bakarsan şirketin günlük ödemelerine bakınca bizim borcumuz devede kulak bile değil be günlüğüm. Bazıları için o para hiç birşey ama bazıları içinde (şekil 1 a kuzum) çok para.

Neyse du bakali ne olacak.:nazar:

bugün içim kıpır kıpır yerimde durmak istemiyorum oğluşumda içimde durmuyor habire oynuyor ikimizde çok hareketliyiz yanii havada çok güsel ben normalde perdelerimi çok açmam açtım şölee bi güsel güneş girdi kaşımızda sehrin kocaman parkı varr millet şimdiden doldurmuş bende birazdan çıkıcam bebişimle yürüyüş yapcazz akşamda kocişimle yürümeyi düşünüyorum yani bugün evde oturasım yokkkhihoyyyt:CüvCüv::lepi:

2 Gündür Yoktum Ya Günlük.. Onunla Beraberdim..
Arkadaşlarımla Beraberdik..Mutluyduk..Peri Sürekli Sıkıştırıyo Tekrar Deneyin Diye..
Biz Sevgiliyken Yapamadık,Evlenirsek Hiç Yapamayız..
Böyle Çok İyiyiz Biz..:1rolleyes:
Her İstediğimi Yapan,Gözlerimin İçine Bakan Benimle Gülen Bi Çift Göz Var..
Ve Biliyorum Yalansız..Ben Mutlu Olayım Diye Yapmadığı Şey Kalmıyo Garibimin.. :eek:
Biliyomusun Kıs.. Yarın Akşam Gene Buluşuyoruz naniknanik
Peri'yi Kuşadasına Gönderices :bbo: Çok Seviyorum Arkadaşımı Gitmesin Ya..
2 Gün Ben Onsuz Onunla Uğraşmadan Nasıl Durcam Günlük Ya :mymeka:

Selam günlüğüm :nazar:

Önce beni çok üzen bir şeyi paylaşmak istiyorum seninle. Canım sınıf arkadaşım Gülay'ımın babası vefaat etmiş. Allah sabır versin ailesine...

Günlüğüm hayatım şöyle geçiyor. Kpss, vize, kongre, sunum, ders notları... Bunlar arasına sıkışmış, ne yapacağını bilmeyen bir Hacer var sadece.
Bazen bunalıyorum. Korkuyorum gelecekte beni bekleyenlerden. Ya kazanamazsam diyorum, ya iş bulamazsam...
Offff günlüğüm off :nazar:
Yaa şaka maka okul bitiyor, her şey üstüste geliyor.
Bazen yangın var diyip bir köşeye çekilmek istiyorum.
Ama gel gör ki artık çocuk değilim, bu yöntem işe yaramıyor :emir_bebek:
Tam plan yapıyorum, düzene sokacağım her şeyi diyorum,
Yine bir engel geliyor küt diyerek her şeyi altüst ediyor
Napalım günlüğüm...
Buna da şükür.
Korkularım var, endişelerim var.
Rabbim bana başarı, zihin açıklığı ve güzel şeyler yaşat nolurr :Saruboceq:

çok yorgnum günlük..çookk..
bugün 2 kadın birde ben 3ümüz evi dip köşe bucak temizledik.kırkladık desem yeri.dolap içlerinden tut,duvarlara kadar sildik.alya derin de benimleyd.bir dakika ayrılmazmı bir çocuk..neyseki atlattım.böyle bir temizlik hayatım boyunca yapmam sanırım..yapamam yani..:bbo:
bugün bir arkadaşım googleda bir şey ararken benim doğum hikayeleri bölümüne yazdığım doğum hikayemi okumuş.hem güldüm hem aladım ama nerden geldi filan dedi.biraz da saçma geldi ona burası.yaşamayan bilemez be kk ya günlük..sorma bende sevmiyorum ama takılıyorum işte dedim;kessin sesini diye..:nazar:
cumartesi akşamı yaklaşık 20-25 kişilik bir arkadaş grubumuz bebek görmeye gelecekler.Allahım ben onları nasıl doyurucam onu düşünüyorum.hepside çalışan insanlar işçıkışı gelecekler ve açkurtlar gibi olacaklar.kızla birlikte nasıl yapacaksam ikramlıkları..
gel seni bir öpeyim ve ben kaçayım cancağzım günlük..Şeniz

seLam pemßik.. mirmirmirmirnaßer.. ßeni sorarsan pek iyi değiLim.. Dısardan ßakıLdıgında hicbir seyim yokmus gißiyim.. ama geL geLelim ki icimde neler dönüyor.. Cok canım sıkkın ßea.. Hayat monoton.. Sınav yakLasıyor.. ßen iyice geriLiyorum..Hıcßır sey zewk vermiyor ßana artık.. :çok üzgünüm:Her günüm yorgun ve keyifsiz geciyor.. ßu günLerin gecmesini ßekLiyorum.. ßiLiyorum cok zor gececek.. ßelki daha sıkıntıLı gunlerimiz gLcek.. ßuna da Sükür diyip dua etmeye devam ediyorum... Pek saßırLı ßiri oLdugum söyLenemez.. Ama yıLLar var önümde.. Düşündükçe... Neyse yaa... DaraLdım gene.... Görüşürüzz Pemßoooo.......:a015:​

Sadece huzur istiyorum be günlük... Huzur... :çok üzgünüm: Cok mu istedigim? Imkanim olsa da cekip gitsem, kendi basima olacagim bir yere siginsam, hic bir seyi düsünmesem... Olmaz mi? :a015:

cok hasta yavrum..nefes alamıyor..vücudu balon gibi şişti..
caresizlik içinde ona bakıp bakıp aglıyorum sadece..
delı gibi her yolu denedim inan..bırazcık olsun burnu acılsın nefes alsın dıye..
ama o kadar kucuk kı o kadar narın..kus kadar derler ya hep..anladm sımdı..
kusum ölüyor belki de..ama bu gercegı ıtıraf edemıyorm kendıme..
döktügüm yaslar dua nıyetıne..ölmesin o..benim icin cok sey ıfade edıyor miniğim..
keske elımden daha fazlası gelse..o nefes alamadıkca ben boguluyorm sankii..
onu benden alma Allahım..ne olursun ayırma bızı..o benım ılk göz agrım..yalnızlıgımın ılk yoldası..
bir kücük mucize ne olursun..onu böyle görmek kahrediyor..bir küçük mucize..nolur..senağlama

bugün sensiz 6 ay oldu.
yarım yıl yani. dile kolay.
hatırlamak istemiyordum ama yine hatırladım.
kutlu olsun. ayrılığımızın 6.ayı...
mutlu ol...

X