Kadınlar Kulübü Günlük

iyi geceler günlük
uzun zamandır ne sana nede siteye ugradım.
Yorgunum beee günlük cok yorgunum ve cok bitkinimmmm
içimdeki yaşadığım fırtınayı cevremdekielr nedne duymuyor nedensenağlama
yada ben mi? duyurmayı başaramıyorum.senağlama Duysalar napıcak der gibisin
dogru buda var. ama ben bir eşyler yapmalarını istemiyorum beni dinlemeleri bile bana büyük bir fedakarlık onuda beceremiyorum. kime anlatmaya yanaşsam dıkanıyorum
nerden başlıcagımı nasıl anlatıcagımı bilemiyorumsenağlama

bazı defterleri kendi elimde bizzat kapattım umarım karşıma bir daha cıkmaz
cıkarsa napıcagımı acık acık gerekli kişilere söyledim
kapanan defterin acılcagını koymadımda ama yined ekorkuyorum acılcak diye.
o defter hakkında konuşulsa hemen bagırıp cagırıp aglamaya başlıyorumsenağlama
öfkemi gözyaşlarıma döküyorum öfkemi sesiz yenemiyorum.

keşke yeniden gelsem dünyaya ve keşke elime kagıtla kalemi tekrar verseler işte al kendi hayatını ciz ve yaşa deseler neler cizmemki neler yazmamki
ne aptalca bi düş dimi hem aptalca hem imkansızca...

cok şeyim var hemde cok şey yüreğimdeki enkazımda yine
yine enkazım biraz daha cogaldı. Umarım bu enkaz beni cökertmez.

Bana dua ettttt
Nerde bi aydınlık görsem peşine takılıyorum!!! Gecelerde büyüdüm ben, Her ışığı UMUT sanıyorumsenağlama

iyi sabahlar günlük bugün biraz erken yatayım dedim
ama olmuyo uyuyamıyorum
cok yorgunum aslında dün dedim ya büyük temizlik vardı bugün ev tertemiz oldu belki biraz icim acılır dedim ama yok nafile napsam olmuyo
gecen yaz ev tasıdık esimin ailesi bi kere bile arayıp sormadılar
kayananam arıyo tasındımızmı diyo ne tasınması daha badana boya var temizlik var dedim bidaha aramadı ben gece yarısı hastaneye kaldırıldım cok kötüydüm ve onun bikac saat sonrasındada serumlu halde ev tasıdım ve aynı sokakta oturuyoruz onlarla düsün yani
simdi ise dinle bi günlük olayı bunlar simdi tasınıyolar (etrafa zenginlik havası atıyolar ama hep arkalarını biz topluyoruz) biz kendi faturalarımızın derdindeyken bizden kira parası istediler sıkısıklarmıs ne zaman olmadıkilerki sanki hep böyleler (ayaklarını yorganlarına göre uzatmayan insanlar)benim salak kocam bu aksam gidip verdi parayı kendi faturalarını nasıl ödemeyi düsünüyo artık bilmiyorum kac gündür onu arıyolar bi hep taraftan kaynanam bi taraftan görümcem naptın verecekmisin para hazırmı diye beni arayan yok bana hic bisi demiyolar
yarın temzlik yapzacaklarmıs kocam gelmis bana gidecekmisin diyo
napim ben bu adamı ha napim söyle günlük zaten bugün ölmüsüm yorgunluktan tırnaklarımın ici acıyo ya
onu bunu bırak bana bunu yapana ben ne yapmalıyım ben serumlu agrılar icindeyken ayakta duramazken tek basıma ev tasıdım simdi bunları unutup gidip onlara yardımmı etmem gerekiyor
kin duygusu filan degil bu kırgınlık
söyle günlük haksızmıyım ya
allahım sen yardımcım ol el birligi ile yedirtecekler bana kafayı

Günaydın pemßik..... mirmirmirmir ßugün en kıL oLdugum ßir gün..PaZaRRR.. Canım da feci sıkıLıyor.. Öğlen oLSun dı$arı atacamm kendimi Yaaaaa:dilcikar:........Yazacak ßir sey de yok...... Hep aynı..... Monoton ßir hayat $uan......Tek diLegimm.. adam gißi okumak ve caLismak, i$ ßuLmakk..................... Seni de ßöyle ßoş ßırakıyorumm ama idare Et..... ßi gün öyLe ßi yazcam ki Sayfan yetmeyecek :tomato: Hadin Çaww Görü$enzirik.....................................................................

benneyaptımkislm
dün babama kızdım......yüzüne değil sadece yüzüne hafta sonu işimiz var gelemem dedim...........canım acıyor ........üzülyorum ama yapılan haksızlıkta ortada....canım acıyor birkezdaha kanattılar beni ..........hırpaladılar bu zamana kadar rızasını almadan hiçbir şey yapmadım ama son davranış bencilce...........kızgınım yüzüne söyleyemiyorum kırılmasın diye .......ağladım ağladım ağlamaktan başım ağrıdı yattım uyudum........sorun nemi.....
boş ver onlar beni atmışlar umurlarında değilim..........
senağlamasenağlamasenağlama

geri sayım başladı günlüğüm...
senağlama dün gece, eşimi askere uğurladık. Allah' a emanet olsunlar.
şimdiden çok özledim. :çok üzgünüm:

Sevgili Günlük
Çok yalnızım çokkkkkk
Çevremde o kadar insan var ama ben yinede yalnızım
Hiç birşey beni mutlu etmiyooooo
Hayatımda hiçbirşey düzgün gitmiyooo
Kendimi hayata karşı çok yorgun ve güçsüz hissediyorum.
Ne zaman kendimi toplayacam ben yaa ne zaman esksi gibi güçlü olucam
Hiç gücüm kalmadı yıkılıp kalacam ayağa kalkamıcam diye korkuyorum:çok üzgünüm:
Kendimi bazen ben bile tanıyamıyorum
Hayat mı beni değiştirdi yoksa insanlar mı
Gitmem lazım aslında hiç kimsenin olmadığı bir yere o kadar çok ihtiyacım var ki uzun bir tatile
Hayattan beklentilerim yok artık hiçbirşeyde hevesim yok .Yaşamak için bir amacım bile yok.Boşa yaşıyorum ben boşa
Herşey bomboş geliyo bu hayat insanlar herşeyy..........
Mutlu olmak istiyorum tek isteğim huzurlu ve mutlu olmak acaba çok mu şey istiyorum :a015:

MERHABA GÜNLÜK
sana bu ılk yazısım kendımı cok kotu hıssedıyorum degersız önemsız ben bu muydum
inan kendımı tanıyamıyorum benneyaptımki ıcımden sureklı aglamak gelıyor ama karsımdakı ınsan ıcınmı kocaman bır hayır kendım ıcın aptallıgım ıcın ıcım yanıyor ben bu zor gunleı nasıl atlatacagım bılmıyorum kendıme guvenemıyorumsenağlamaben bunları hak edecek ne yaptım bılemıyorum :çok üzgünüm:

Ben geldim günlüğüm, gitmeme saatler kaldı valizim hazır ben hazırım am eksik gidiyorum çünkü aşkımı burda bırakıyorum :çok üzgünüm: sabahtan beri mesajlaşıyoruz yetmiyor nete gelip kamera açıp ölece bakışıyoruz susarak:asigim: 10 gün uzak kalıcam sevdiğimden, evet dahada çok özlicez birbirimizi evet döndüğümde herşey çok güzel olucak evet dinlenmeye gidiyorum gezmeye gidiyorum tatile erken çıkıyorum ama sevdiğimde benle olsaydı tam 4*4'lük olurdu herşey :asigim:,8:30'da çıkıyorum evden ve 9'da otobüsüm kalkıyor 12 saatlik yolculuğun ardından huzur bulacağım yenilenip geleceğim şehire bodruma varmış olucam.. Benim için dua et olurmu günlüğüm döndüğümde herşey dahada güzel olsun eski olumsuz olayları şu 1,5 ay içerisinde yaşadığım kötü olayları atim artık beynimden...Hayırlısıyla inşallah döndükten sonra güzel şeylere adım atıcam artık :Saruboceq:..Canım benim bitanecik sevdiğim bir sürü kntr yükledi hem bana hem kendisine sürekli arayalım birbirimizi diye ( zaten telsim cep aile kullanıyoruz mesajlar bedava 5 dakikasıda1 kntr aramalarımızın ama yetmez dedi benim sevdiğim) canım o benim yaa RABBıM ailemi ve onu başımdan eksik etmesinn hayatımda 5 tane önem verdiğim değer verdi onsuz olamicağım kişiler var çok sevdiğim ve onlardan uzakta olamicağım kişiler bunlar benim yaşam koçlarım a.s ikisi annem ve babacığım diğer ikisi ablacığım ve eniştemm bir diğeri ise hayatımın piyangosu engüzel hediyem yaşam destek ünitem olan ömrüm dediğim UFUĞUM:asigim:...Neyse benden bukadar günlüğümm biraz daha dolaşim sitede sonra çıkmadan yine yazarım belki sana...Öpüyorum herkesi senii,herkes kendisine ve sevdiklerine iyi baksın ALLAHA EMANET OLSUNLAR..

Yepyeni, tertemiz bir başlangıçtı bu. Çıplağım, karşında arınmış durumdayım. Yaşamın iki yüzlülüğünü, yalancılığını, ihanetlerini, kalleşliklerini soyunup karşına en saf, en yalın benliğimle çıktım.

Sana ait olanı yaşamak istiyorum ben. Aşksa aşk, sevinçse sevinç, hüzünse hüzün, acıysa acı... Senden gelen hiçbir şey korkutmuyor beni. Sen yanımda olduktan sonra her şeye dayanabileceğimi biliyorum. Gözlerindeki derin uçurumlarda bir dağcı edasıyla gezinmek mutlu ediyor beni. Seni her gün yeniden keşfediyorum. Bu keşifte yolumu kaybetmeme imkan yok. Pusulamda rehberimde sensin. Karanlık yollarda ışığımda sensin.

Demet demet çiçek oluyorsun. Ben o çiçek tarlasının acemi bahçıvanı, birini koklasam diğerinin hatırı kalır diye üzülüyorum. Neyse ki her gün yeniden açıyorsun. Ve ben o renk renk çiçekleri bir daha koklama şansına sahip oluyorum.

Ne desem de sevda mı anlatsam diye düşünüyorum. Bu güne kadar söylenmiş en güzel sevda sözcükleri bile sana duyduğum aşkı ifade edemeyecek diye korkuyorum. Dünyanın bütün dilleriyle “Seni Seviyorum” desem yetmeyecek biliyorum.

Bana dokunduğunda tatlı bir ürperti kaplıyor bedenimi. Hafif bir meltem nasıl gıdıklarsa insanın vücudunu öyle oluyorum işte. Ama senin dokunuşların bu dünyadan uzaklaştırıyor beni. Kendimi lacivert bir okyanusun ortasında buluyorum. ıçimdeki sonsuzluk duygusu büyüyor. Hiç bitmesin istiyorum dokunuşların.

Nereye gidersem gideyim yanımda götürüyorum seni. Hiç yalnız değilim bu yüzden.Ne gecelerim sensiz geçiyor, ne gündüzlerim. Yaptığım her şeyde, attığım her adımda mutlaka sen de varsın.

Özlemek aşkın yaramaz çocuğu. Ben o çocuğu bile uslandırdım artık. Özlenen sensin çünkü

Sen benim için bu dünyada özlenmeye değer tek şeysin.

Karşıma nasıl çıktığının önemi yok.Biz buna hayatın sürprizi diyelim.

Hani bir piyango bileti alır cüzdanında unutursun da haftalar sonra hatırlayıp listeye baktığında ikramiye kazandığını görür, sevinirsin ya...

ışte sen benim hayatımın büyük ikramiyesi en büyük hediyesisin !

Senin sevginin verdiği sıcaklıkla ısıtıyorum yüreğimi ve her gece yatağıma uzandığımda sesinle süslüyorum hayallerimi.Gecenin karanlığına inat gözlerinin pırıltısıyla aydınlatıyorum kalbimi. Ve her gözlerimi kapatışımda görüyorum hayalini.Sen benim yüreğimsin yar.Hayatı seninle yaşamak daha güzel şimdilerde.Aldığım her nefes daha kıymetli bugünlerde.Kuş cıvıltıları bir başka geliyor kulağıma.Hayalinin resmini çizdim odamın duvarlarına sensizliği yaşamamak için.Her şarkıda seni buluyoru çünki hayatımın her parçasında sen varsın.Öyle sevdim ki seni, öyle kalbimden, öyle kalbimin ta derininden, kalbimin en üst köşesine oturttum seni. Baştacımsın benim için.Sen benim yüreğimsin yar.Kalbimin kıyılarında senin sevdan var.Demir atmış yüreğime. Herhalde dünyadaki en şanslı kişi benim çünki senin sevgine barınaklık yapıyorum. Dünyada hiçbir şey umrumda değil seninle. Senin kollarında ölmenin hayali bile bir bayram sevinci uyandırıyor içimde.Sen yoksa hayatımda ben de yokum şu yalan dünyada.Sen benim yalan dünyadaki tek gerçeğimsin.
Alınyazımdaki en güzel yazısın.Kaderimdeki başıma gelebilecek en talihli olaysın.Sen benim yüreğimsin yar.Bir gülün suya
doyamayacak kadar susuzken suya olan hasreti gibi susuzum sana.Uçurumun kenarındaki karanfilin yanlızlığıdır sen yokken yanlızlığım. Bulutların, ağlarcasına yağdığı yağmurun arkasından çıkan güneşin oluşturduğu gökkuşağının hayranlığıdır benim için varlığın.Öyle sususuzu ki sevgine, öyle yanlızım ki sen yokken yanımda, öyle hayranım ki sana dünyadaki tüm sözcükleri bir araya getirsen anlatamaz seni bana.Sen benim yüreğimsin yar.Bilinmezlerin içindeki tek bildiğimsin.Seninle süslüyorum yarınlara dair kurduğum düşleri. Ve hiçbir zaman korkmuyorum bu aşk denizinde yüzmekten. Kırmızının bile yüreğime hissettirdiği tutkudan bile daha tutkulu seviyorum seni.Varlığın bile bir başka atmasının sağlıyor kalbimin yokuluğun ise yakıp kavuruyor yüreğimi. Bilemediğim, karanlık yarınlarımdaki tek günseşsin.Sen benim kalbimsin yar.Dünyada söylenebilecek en güzel iki kelimenin anlamını çözüyorum sende.Senin uğruna yitirdiğim tüm değerlerime karşı hayatta kazanabileceğim en müthiş şeysin benim için. ıyi ki varsın, iyi ki yanımdasın. Seni son nefesime kadar dünyaya anlatacak kadar değil , öldüğümde bile meleklere anlatacak kadar Seviyorum !...
SEN BENıM HERŞEYıMSıN...

Benim kırçiçeğimsin
Benim gökyüzümsün
Benim gül kokuşlumsun
Benim kalbimsin
Benim en sevdiğim tepesin
Benim sıcak yatağımsın
Benim fırtınada sığındığım limansın
Benim en değerli armağanımsın
Benim en duygusal anımsın
Benim sonsuza dek en yakın arkadaşımsın
Benim ilham kaynağımsın
Benim kaderimsin
Benim parıldayan ışığımsın
Benim gecem, gündüzümsün
Benim kalbimsin, ruhumsun
Benim dualarımın yanıtısın
Benim yüreğimin ilacısın
Benim öfkemin gidericisisin
Benim ağrı kesicimsin
Benim bahar ateşimsin
Benim nadir bulunan mücevherimsin
Benim kalp atışımsın
Benim nefes alışımsın
Benim hayatımı hayat yapansın
Benim kutsalımsın
Benim moralimi düzeltensin
Benim en büyük şansımsın
Benim son dansımsın
Benim hayat enerjimsin
Benim sabah güneşimsin
Benim kalbimin bekçisisin
Benim kahkalarımın kaynağısın
Benim şarkılarımsın
Benim iştah açıcımsın
Benim sonsuzumsun
Benim yanan ateşimsin
Benim en büyük arzumsun
Benim ruhumun eşisin
Benim yarınlarımsın
Benim rüyalarımsın
Benim herkesten, herşeyden önce gelenimsin
Benim sağduyumsun
Ölene kadar sebebimsin.
Bunu böyle bilesin ...

Ben en olağan halimle yine seni düşünüyorum...
Ve yine seni düşündüğüm için kendimi daha çok seviyorum...

ÖNCEM SEN,ŞıMDıM SEN,SONRAM SEN OLMALISIN...

Seni ilk gördüğüm gün başka kim varsa silinip gitti hayatımdan. Tatlı anılar bir yana, hangi olay varsa zihnimden silindi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayat neden bu kadar acimasiz be günlük?
Yine 2 sehit verdik, yine iki ocak söndü :çok üzgünüm:
Allah askerlerimizin yar ve yardimcilari olsun :Saruboceq:
Aillelerine bas sagligi diliyorum, ates düstügü yeri yakiyor iste..

Günlüğüm..
Belinay'ıma Söyle Beni Unutmasın..Çok Özlerim Onu Ben :1rolleyes:
Güzelce Dinlensin..Eğlensin..Aklındaki Herşeyden Kurtulsun..Şeniz
Bambisu'nun Eşine Hayırlı Teskereler Dilerim Şimdiden.. Allah Kavuştursun Cnm Askerini..:teselli:
Malibumada Söyle Günlük Beni Çıldırtmasın Kuruntu Yapmasın Artık :mymeka:
Herşey Güzel Olacak İnanıyorum Ben Buna :1hug:

Önümde Yepyeni Kararlar Vermem İçin 1 Haftam Var..
Yeni Biri Sence Toparlar Mı Beni.?
Aylarca Peşimde Koşması Hiç Bıkmaması Sence Kader Mi?
Yapmadığım Kalmadı Halbuki Çocuğa..Eski Sevgilimden Yediğim Kazığı Unutamıyorum Dedim klava:
O İse Beraber Hallederiz Herşeyi Beklerim Beni Sevmeni Diyo..
Aklım Çok Karışık..1 Hafta Verdi Bana..Bu 1 Haftada Hiç Arayıp Sormayacak..
Hiç Bi Şekilde Karşıma Çıkmayacak Sağlıklı Bi Karar Vermem İçin..
Napıcam Ya Ben.?!! :çok üzgünüm::bbo:

SELAM GÜNLÜKa.s.

Bu akşam çok önemli bir maç var ve ben fanatik FENERBAHÇE'li olarak duramıyorum yerimdedelikafadulden
ınanıyorum yenicez bu akşamda yüzümüz gülücek seviyorum takımımı:lepi:

sevgili günlük hatun..
bugün hastayım yaa..grip oluorum ...
yorgunum ve de kırgınım..
bakalım hakkımızda hayırlısı..
hoşçakal günlüğüm...

aah gunluk ahh ıyı degılım suan..
cok hıslı ve bı okadar hıssızım..
yorgunum huzursuzum korkuluyum..
endıselıyım
urkegım..
suskunum ..hemde cok seslıyım...

merhaba sevgili kk biz bugun kk bursa buluşması yaptık okadar guseldi ki anlatamam çok ciciş arkadaşlar tanıdım hepsi okadar ii ve guseller kii onlar çok sevddimm :asigim: iiki bu buluşmaya katıldım iiyiki onlarla tanıştım..umarım dostluğumuz daim olur... :1rolleyes: canım kk arkadaşlarım benmm a.s.

günnük naber ya
benim canım felaket profiterol istiyo, öyle böyle değil, yemek sepetinden istiyim diyorum babam param yok diyo ama kudurucam günnük ya çooook istiyo canım. bi yerlerim şişmez inşallah akşam akşam

günlük meraba,
yarın sınavım var ama ben kendimi hiç hazır hissetmiyorum.
bu dönem iyi randıman alamadım kendimden nedendir bilemiyorum:1ninca:
geçen doktora gitmiştim ya bi değer yüksek çıkmış gene kan verecem bozuk çıktım be benimki beni almicak
,işte böyle ben kaçar yatmam gerek 8 saat sora kalmış olacağım
görüşüz

iyi geceler günlük mirmirmirmir

12 ye 4 kala yatmadan sana bişiler yazayım dedim mirmirmirmir
hafta sonu ne cabuk bitti ya benneyaptımki ama iyi değerlendirdim
bekar olmak varmış kaydirigubbakcemile3 ben yarı evli yarı bekar gibi değerlendirdim işte hafta sonu mu :dilcikar:
dün arkadasımla caddeyi gezdik en kalite arabalar yeni sezon kıyafetlerle meydana çıktılar bi güzel gezdik bacaklarımız kopana kadar
bugün de uğur böcüğü ile buluştuk :lepi: eve geldim eşimden maç haberleri aldım berabere kaldık iyi mi :1closedeyes:
gözümden uyku akıyo mirmirmirmir ben şimdi soğuk yatağıma gidim benneyaptımki

selam günlük
bugün nasılmıyım, aynıyım be günlük degisen hicbisey yok
sabahtan beridir aglayıp duruyorum ve bütün gün hicbisey yemedim simdi cok kötü oldum
oyüzden iki lokma biseyler atıstırmak zorunda kaldım
ben aptalmıyım ya kendime bu eziyeti neden yapıyorum??
millet gezsin gülsün yesin icsin bende aglayıp durayım...
ne bu ya? vallah ben aptalım ya...
degermi sanki üzülmeye kendimi harap etmeye?degmez biliyorum ama elimden bisey gelmiyo
ben böyleyim iste hep kendime eziyet ediyorum
bu gidise bi son vermek lazım böyle nereye kadar?
20 gün sonra annem gelecek ozmana kadar beklemeye alıcam kendimi
gel anne gel artık ya hic bukadar ihtiyacım olmamıstı sana
gelde dizinde yatıp aglayayım icimi bosaltayım
sana sarılayım öpeyim koklayayım
gel annem gel kurtar beni.......

bu ilk yazışımm.. içimde garip bi his var gitmek istiyorum galiba.. nereye gideceğimi bilmeden, bilinmezliğe.. onu burda bırakarak.. son defa..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…