Kadınlar Kulübü Günlük

cook sevgili günlüğümm..
bugn ilk vizelerin sonuncusuna girdimm ve coook ii geçtiii -tatlicadiarzu-
iki notum okundu ikiside gayett iii :CüvCüv:
kendimi seviyorummm :asigim:
gezdim sonra arkadaşlarla.. yorulmusumm bayaa mirmirmirmir
aşkım daha gelmediii cook özledim onuu Şeniz

Annemle konuştum günlük. Belki diyor... En azından bir umut veriyor.. Baban gitmeden durmaz gibime gelir diyor.. Gidebilir miyiz ki dersin? Öyle çok gitmek istiyorum ki. Sığınağım olsun orası burdan kaçıp oraya sığınayım istiyorum.. Orası olmazsa da Suriye olsun bi yer olsun ama gideyim bir yerlere. Hatta gideyim ve bir daha dönmeyeyim..

Son düzenleme:
içimi birilerine dökmek istiyorum günlük...ilk defa yazıyorum...mutluluk ve üzüntü arasında bi yerde kaldım....çok sıkıntılım şu günlerde benneyaptımki
vizeler saolsun !!
benm çok ilgili(!) sevgilimde bana çok yardmcı oluyo saolsun bu konuda....dün tartıştık...ben ağla ağla bi hal oldum tabi....gelip kk da dert yanıyorum...bu gün açtım teli içimdekileri bir bir anlattım....telefonun sonuna dogru konuşma güzelleşti tabi:asigim:
yarına snavm var puffff
inş daha büyük sıkıntılarlla karşılaşmam Allahım :Saruboceq:

çok ağladım günlük çok senağlama
seslice hıçkıra hıçkıra
susturamadım kendimi iki gözüm şiş
kös kös oturuyorum yapayalnız
senağlamasenağlamasenağlama
Allah ım nolur bana bi kapı aç senağlama

Günlüğüm ben geldim.. bugün annem merdivenlerden yuvarlandı ayağını yine burktu :çok üzgünüm: ayaklarında kireçlenme var doktora götürmüştüm krem verdi ve fizik tedavideyizz eğer fayda etmezse ayağını dondurucuya alıcaklar şeker hastası olduğu için kemik erimeside var iyice mahvoldu ayakları olduğu yerde dönüyo :çok üzgünüm: bugünde alt kata yengeme giderken merdivelerden yuvarlandı aniden gözlerimin önünde :çok üzgünüm:
buz kompreksi yaptım kremlerini kas gevşetticisini sürdüm bandaja sardım oturttum ayağının altınada yastık koydum tv açtım çayını önüne koydum bugün hiç kaldırmadım onu:çok üzgünüm: sinirden ağladım annemi öle görünce boşladım bi andaa 1ayın birikimi vardı senağlama

bu akşam küçük yengemden (hoca kendisi) rica ettim beni annemi babamı ve evimizi okurmusun bu nedir aylardır hep bişiler oluyoo ailemizde dedim.. tamam belinay sen merak etme ben okurum sizi dedi sağolsun :çok üzgünüm:

Bu arada canım görümceciğim dün ameliyat oldu yanında olamadım ama mesajlarımla dualarımla yanındaydım .. çok şükür ameliyattan sağ salim çıktı haftayada patalojiden gelecek sonucu öğrenicez, az önce aradı " belinay iyiyim dedi az biraz ağrım var dün daha çoktu ama bugün hafifledi yarın sabah taburcu oluyorum bana dua edin ne olur dedi" etmezmiyim yaa etmezmiyimm :çok üzgünüm: meleğin cennete gitti ama bak görüceksin patalojiden gelecek sonuçla yeniden meleğine kavuşucaksın o lanet olası miyom gitmiş bitmiş olucakk.. :Saruboceq:
sezeryan gibi bi ameliyat oldum 10 gün iş yapamicam kalkamicam annem kalıcak yanımda dedi, benlik bişi olursa çekinme çağır dedim olur canım dua et yeter bu bana dedi... Seviyorum ben bu aileyi yaa çok birbirine bağlı tutkun aileler ve çok şükürki aramız çok güzel inaşllah hepte böyle sürer :Saruboceq:
RABBİM ne olur haftaya güzel haberler duymamızı nasip eyle ne olur yeni bir mucize gelsin

Son düzenleyen: Moderatör:
ooff off...canim aciyo icim aciyo:çok üzgünüm:
aileme ozlemim ihtiyacim gittikce artiyo...senağlama
nefret ediyorum gorumcelerimden hepsi birbirinden fesat senağlama
her istediklerini yapiyorum daha ne yapim yaa ne yapim senağlama
niye sevdiremiyorum kendimi niye senağlama
biosey istiycekleri zamani cok iyi biliyorum ya aramalarindan ya konusma tarzlarindan...SIKILDIM kullanilmakdan :çok üzgünüm: iyi niyetimi kullaniyolar...nefret ediyorum bu durumdan...

senağlama ahh annem yaa cok ozledim seni coooookk...senağlama senağlama

slm ,
bugün kalktım dün öyle gezdimki buğün dünün yorgunluğu var üzerimde
neden insanlar nispet yapar anlamam ..........sanki onların olan koca bizde yokkda...
şunu anladım zamanında çok kıskanılıyormuşum...........neyse boşverelim onları..........
oğlum ödevini yapmadan gitti malesef............:çok üzgünüm:çalıştırıyorum çalıştırıyorum zor anlıyor yasakkelimeyazık ömrü boyunca başarmak için hep daha fazla emek verecek.....
bu arada param yok,,ihtiyaç çok param yok........çok zor hiç bir sene bukadar zorluk çekmedim oğlumla dışarı çıkamıyoruz bir şey isterde alamam diye..yanlız geziyorum.....nede olsa bu ülkede sokakalar ücretsiz.......ama hem anne olup hemde parasız olmak feci birşey düzeltiriz allahın izniylle :Saruboceqğlum spor ayakkabısı birde ceket istiyor......allırız önümüzdeki ay dedim .......hep aynı diyorsunuz dedi.....
ama üzülmedim en azından paramız yok tek çoçuk her dediğini almakla şımartmamış oluyoruz......yetkililere sesleniyorum lütfen memmur maşına zammm...senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

gunaydın gunluk
gece gec yatmama ragmen kargalar ile uyandım yıne tünedim koltuğuma iş yok para yok bütün gün evde kös kös oturuyorum artık ruh saglıgım bozulmaya basladı desem yerıdır nısanlım bıle (canım benım) bana ıs bulmak ıcın seferber edıyor kendısını ama yıne sonuc hüsran, yine keder senağlama
of of gunluk of bu ara derdım cok nısanlım ıle umarım sorunlarımız duzelır bır an oncede eskı huzurumuza kavusuruz
seviyorum seni KKkaydirigubbakcemile5

Off be günlük,
bu nasıl hafta nasıl bir gün.Uyumak istiyorum gün boyu..Kimseyi görmemek kimseyle konuşmamak.Ağlamak istiyorum sesli sesli.
En azından bugün bana hiçbişey sormasın hiç bişey istemesin.Ben yokmuşum gibi davranılsın istiyorum..
Aslında bu ruh halimin somut bir açıklaması yok.Birikim galiba..

ovvv günlük sayfalarına bakıyorumda hani hep olumsuz şeyler yazılmış... nedir bu insanların hali neden hep bukadar umutsuzlar :1no2: herneyse şekerim. bana gelelim. aslında bende farksız sayılmam ya.. kriz geldiğinden beri iş bulamıyorum 3 aydır evdeyim ve yanlızım canım doğal olarak çok fazla sıkılıyor hem daha fazlası kendimi bir işe yaramaz asalak gibi hissediyorum. tamammm arada bir güzel hissetmeme neden olan şeylerde oluyor olmuyor değil. mesala sevgilimin askerden gelmesi gibi. yaaaaa,,, evet bitti en sonunda 22 günümüz kaldı :) biliyorum sevindim ve bende arada bir hatırlayınca seviniyorum ama yinede korkmuyor değilim herneyse ama sonuçta 1. 5 seneyi iyi yada kötü bir şekilde atlatmış sayılırım değil mi ? hem fenamı onsuzluğu öğrenmiş oldum ve aslında onsuzda yaşayabilceğimi onsuzda güçlü olabileceğimide öğrenmiş oldum. buda hem benim için hemde yeniden ama eskisi gibi olmayacak ilişkimiz için yeni bir başlangıç demek yada yeni bir sayfa :) buradan çok mu rahat gözüküyorum yoksa hiçte değilim sadace kendimi avutuyorum. aslında bende umutsuz bir vakkayım.. heyyy, heyyy benimde kafamı karıştırdın günlük... benim acil iş bulmam lazım offffffffffffisfisfis

ağladım günlük
gece yorganı kafama geçirdim
sessizce ağladım da ağladım
ALLAHım hakkımızda hayırlısını nasip et nolur
hayırlı bir kapı nasip et nolur (((

Bari bende birşeyler karalayayım...
Dün akşam nışandan sonra ilk defa benimki annesi ve babası geldiler bize...
Babam her zamanki gibi huysuzluk çıkardı istemiyorum gelmesinler dedi...:sm_confused:
O kadar sinirlerimi bozuyor ki...
Diyeceksin ki şimdi yok babadır yok kız vermek zordur...
İyi de artık nışanlı olduk hiç mi gelmeyecekler evine...
Neyse geldiler babam bi sıcak davrandı ki şok olduk biz..
2 saat oturdular benimki ilk geldi bana bi baktı ikimizde gülmeye başladık salak gibi..
Ule babam bi görse yanmıştık..:tomato:
Babam onlar gittikten sonra yine söylenmeye başladı..
Bana kimse birşey sormadı, ben istemedim...
Vermeseydin o zaman ya diyecektim ama demedim tutuyorum kendimi daha ne kadar bilmem ama tutuyorum...
Ve ne dikkatimi çekti biliyor musun günlük...
Bu isteme olaylarından sonra annemin saçları beyazlamaya başladı...:çok üzgünüm:
Annemin bu kadar etkileneceğini , özellikle de babamın böyle yapacağını bilsem hiç klkışmazdım bu işe

selam günlüğümkaydirigubbakcemile5

iyiyim be son bir haftadır. bu ay zam aliciyiz inşallah:Saruboceq:, çok ihtiyacım var bu zamma. Gerçi bu krizde ne zammı lan da diyebilirler:a015: bekliyoruz bakalım bir ümit.benneyaptımki

Minik kelebeem artık iyice büyüdü be şekerim. Kucağa sığmıyor. Öptürmüyor bile kendini. Sıpa, büyüdüde tafra yapıyor.:CüvCüv:

Haftasonu planımı şimdiden yaptım şekerim Allah inandırsın. İnşallah havada güzel olur. yerimseniben

Gidiiyorum işte pazar günü çekip gidiyorum 10 gün uzaklaşıcam burdan.. bi koluma annemi diğer koluma babamı takıp kafa dinlemeye tatile gidiyoruzz.. yeter artık çok bunaldık herşey üst üste geldi .. bugün ulusoydan yerlerimizide ayırttırdım .. biraz nefes almanın biraz dinlenmenin zamanı şimdi..
Söz veriyorum döndüğümde yep yeni belinay olarak gelicem dinlenmiş ve yenilenmiş bir belinay olarak gelicem.. RABBıM NE OLUR ARTIK ŞU KARA BULUTLARI ÇEK ÜSTÜMÜZDEN kaldır at şu nazarı evimizden.. Gözü değenlerin bir bir tek tek gözü çıksın ..
Birazdan duşa girerim bi güzel duş keyfi yaparım ve sonra çay demlerim anneciğimle karşılıklı içeriz, yarında kuaföre giderim kaş göz bıyık saç derken yenilenirim tatile gitmeden önce iyi hissetmem lazım artık kendimi pozitif olmalıyım artık.. Bu sabah annem bişey söyledi " kızım ablanda evlendi gitti sen kaldın birtek evimizdeki delimizsin neşe kaynağımızsın ses soluksun evde sende gidiceksin napıcaz ozaman babanla kalıcaz ee babanda gündüz hep camide ben napıcam gündüz dedi" deme öyle be annem yapma bunu ne olurrr Neyse nedemiştikkk artık pozitif olucazz artık deliye vurucam herşeyii artık evimiz hakkında benim hakkımda bişey diyenler karşısında öyle bir belinay görüceklerkiiii ağızlarını bile açamicaklar birdaha.. kötükedihüso
Evimizde huzur var diye neşe var diye saygı var diye evlatları anne babasına anne babaysa evlatlarına düşkün diye bukadarda göz nazar olmazki yaaa tekrar diyorum GÖZÜNÜZ ÇIKSIN.. 25 yıldır susuyorum artık susmicam yeter nie susuimki ben safmıyım salakmıyım? sus belinay sen kazanırsın, sus belinay ailesi nekadar saygılı evlat yetiştirmiş desinler, sus belinay ayıplamasınlar, sus belinay cevap verilmezz.. olduu canımmmmm susa susa içime ata ata ben neden üzülimkii neden kendime yapimkii?? susmuyorum işte yeter artık bee susmuyorum.. bundan sonra biriniz ağzınızı açında görim sizi?? saf rolünü oynayan belinay gitti artıkk hadi bakalım elmi yaman beymi yaman.. BıRıNıZ EVıM HAKKINDA AıLEM HAKKINDA BENıM HAKKIMDA AĞZINIZI AÇSANIZA HADıı SIKIIYSA BıŞı DESENıZEE.
OHH BEE RAHATLADIM GÜNLÜĞÜMM ARTIK BÖLE BUNDAN SONRAKı BELıNAY FARKLI OLUCAKK DEĞıŞıM ZAMANI GEÇ KALDIM BELKı AMA HEPSıNı BıR BıR TELAFı EDıCEM BAK GÖRÜRSÜN GÜNLÜĞÜM.. DÖNDÜĞÜMDE HERŞEY ARTIK GÜZEL OLUCAKK...a.s.yerimseniben

Son düzenleyen: Moderatör:
günnükcüm ya insanlari anlamaktan vazgectim biliyormusun...
herkes olabildigince sacmalamaya basladi...
kücücük seyleri gözlerinde büyütüp daglara ceviriyorlar...
sonrada o daga cikip güc gösterisi yapiyorlar...
ne geciyor ellerine peki, ne hallediyorlar böyle...
yaptiklariyla kendilerini ne kadar kücük düstürdüklerini görmüyorlar mi?
göremezlerki kücük beyinleriyle dünyanin onlarin etrafinda döndügünü zannediyorlar!
acimiyorum bile onlara degmezler cünkü...

birazdan cikip alisveris yapicam günnükcüm...
yarin calismiyorum onun rahatligiyla kafami dinlicem...
ben yine gelirim günnükcüm...

günnük cok canım sıkılıyor benneyaptımki
kavga etmeye yer aynı zamanda insan arıyorum
yoksa akşama koceme satısırım
oda iyi olmaz kanımca -tatlicadiarzu-

şakkıdıslmm çirkin..
bugün ölee sıradan yorucu bi gündü...
yaşasınnnnnn yrn aşkımmmm gelioo :))) hihoyyyt
5 gündür göremiodumm cook özledmmm :asigim:
öperimm cicimmmmm Şeniz

oooooffff günlük herkeste bit sıkıntı ama sen hep gül hayata inat gül
sen gülersen mardinde dayrulzaferanda vaftiz olur tüm çocuklar
fırat diclesine kavuşur
star,ul arap çöl olur
sen gülersen eğer
ağrıda ishak paşa sarayı,nin gölgesinde
ahmadi xani mezarinda gülümser
ığdırda neşeli bir kayısı ağacıçiçek açar
gülersen sen memleketime bahar gelir
mardin kapı şen olur
eğer gülersen sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…