Kadınlar Kulübü Günlük

Mrb gÜnlÜk bugÜn berbat bır gÜn oldu benım ıÇın sınavlarım bıttı berbat geÇtı off bır Şeyde yolunda gıtse bugÜn ılk ıŞım benımkının sıtedekı mesajlarına bakmak oldu evlenmemeıŞ daha seneye evlenecekmıŞ ya sınırlerım sıpladı benı beklemeyen evlenmek ıÇın baskı yapan adam Şımdı evlenmıyor banaymıŞ ezıyetı (:-):: Allalhından bulsun o hıÇ gÜlmesın yÜzÜ

çoooook olmuş buralara uğramayalı sadece bi kaç arkadaşımı okuyup gidiyorum, ama yazmaya gelince tıkanıyorum.
iki aylık üç aylık günlük yazıp gidiyorum sanırım :)

bu sabah hava güneşliydi evden çıkarkan ince triko kazağımı giydim üzerime şal ayağıma da spor ayakkabılarımı giyip çıktım, ne biliyim öğlenleyin yağmur yağacağını...
ıslanıcam diye korkuyordum ki, herşeyim gelicek beni almaya, yoksa sırılsıklam olucam giderken.

özledim onu da çok bir hafta burda gözümün önünde durucak kaydirigubbakcemile3
bu ayın sonunda işten ayrılıyorum. aslında ben haziranın 1 inde ayrılmayı düşünüyordum ama çooook yüksek mevki sahipleri insancıklar Çok üzgünüm çoook öyle münasip görmüşler.
olsun iyi olucak evlenmeden son iki üç ayımı aileme evime doya doya geçiricem. annemle hergün gezicem durmak yok, arkadaşlarımı davet edicem.
bekarlığımın son iki üç ayını doya doya geçiricem :eek: hayatımı yaşicam.

sonra da düğünümüz zaten :asigim::asigim:
çarşambada kayınvaideme gidicem, bodrumdaydı bir ayı geçkindir, cuma geldi, gidimde accuk kaynatalım.

neyse gideyim artık bi gelip pir gelmiim.
burdan bi kaç arkadaşımı çok öpüyorum.
Ben (clubkale) seni çok seviyom delü kaduunn Şeniz

görüşürüz a.s.

bugünden hiç bişey anlamadım günlük benneyaptımki
nasıl kalktım nası işe gittim nasıl çalıştım nası çıktım hiç bişi anlamadım kafamçokkarıştı
çalışmaya dalmıştım demezler mi obama geliyo yolları kapatıcaklar çık diye fisfisfis
gazete mi okuyorum ne bilim ben geliyo mu gelmiyo mu en son ankaradaydı burda ne etçekki diye gecirdim içimden :sm_confused:
aptal aptal çıktım ee bilmiyolar tabi annemde kaldığımı anlaşılmasın diye otobuse bindim 1 durak sonra indim :bbo:
hava apaydınlık yatmaya çok vakit var bi garip hissediyorum kendimi benneyaptımki
off sıkıldım sanırım eve dönmem gerek :çok üzgünüm:

Günnük hanım merhaba,
İyice alıştım ben sana yaa bak hemen hemen hergün yazmaya çalışıyorum...Bugün okul vardı,öğretmenlik ne zor işmiş be günnük...İki öğrenci yumruklaşmışlardı cuma günü ve şu an yumruk yiyen öğrencim hastanede burnu çatlamış,beyin damarında çatlak varmış,beyninden sıvı gelmiş diğeri ıslahevine alınmış 1 gün orda kalmış:1no2:...Offf bugün çok canım sıkıldı yazık diyorum ama o kadar aşırılar ki sözden falan anlamıyorlar:çok üzgünüm:...Anlıcağın bugün çok üzüldük iki öğrencimizede....Allah akıl fikir versin ne diyim offf offfffff:çok üzgünüm:....

Çok büyük beklentiler içine girip çok fazla değer veriyorum sonra ben üzülüyorum.

Geldim geleli iki satır şeyi okuyamadım ağlamaktan günnük..

Hakkaten çekip gitmek istiyorum her ne kadar geç kalmış olsam da.

Bu benim sınavım mı Rabbim? Bunaldım artık sabrım kalmadı.

Ölsem de kurtulsam.

Giderim bu diyardan
Yüreğim bana kalmışsa

slm günlük..
ay bi sıkkınlık var üstümde benim...
yrn gene sınaw war bıktım sınawlardan ben...
üffffffff...bagladım gene depresyona..
aşkımda yok..perşembeye kdr göremicemm..
hoşçakal günlük..

günnüğüm ya yarın bankanın sınavı var
sınavdan pek korkmuyorum da mülakattan çok korkuyorum günlük ya, herkes iş bulayım diye gözümün içine bakıyo, ama benim elimde değil ki kriz kriz kriz.... çok strese girdim o yüzden bu sefer. kızlara söle dua etsinler benim için. gerçi bi pozisyon filan yok, açılırsa alıcaklar, hazırda bekletmek içinmiş bu sınav... ama geçemezsem sınavı ya da mülakatı nasıl tahammül ederim artık bilmiyorum senağlama uzaklaşmak istiyorum artık burdan bi iş bulup. olur inşallah artık bişeyler senağlama

kızım döndü ilk defa günnükcüm. oyun halısının üstünde tepinirken ağlamaya başladı. bi baktım dönmüş kolu vücudunun altında kalmış. canım o benim. bugun dışarı çıkarken hafif yagmur yagıyordu. kızımı arabaya koyarken ucundan battaniyesi açılmıştı. minik burnuna minik bir damla geldi. kızım ilk rahmet taşıyan meleklerden biri ile tanışmış oldu böylelikle. çok düşündüm sonra bugün. ygmur yagdı ya. biraz daha fazla düşündüm işte. o damlayı melekler taşıyordu. hem de herbirini bir melek. ama bize göre çok olagandı. hayret dedim. bundan daha iyi ayet mi olur:) daha önce de düşünmüştüm ama bugun daha farklı hissettim işte..

günlük farkettimde ne zaman vizeler başlasa ben burdayım nan -tatlicadiarzu-
evet yine vizeler bugün 3 tane verdim yarın 2 tane sonra devamıda gelecek işte benneyaptımki
bugünküler iyiydi yardım ediyo Rabbim fena değildi Şeniz
eskiden bi korkardım bi sıçrardım vizelerden finallerden önce şimdi geldim
vize öncesi buraya mesaj yazıyorum biliyorum günlük acayip bi insanım ben :KK70:
amannn be geçeriz nasıl olsa şimdi olmazsa yazın :roflol:
canımda profiterol istiyo be :dilcikar:
geçen canım istedide pastaneye gitmeyi gözüm yemedi kalktım profiterol yaptım :smiley-cool: beceriklimiyim neyim bilemedim :asigim:
neyse okuyanlar dua edin az olur mu :Saruboceq:
hadi Allah'a emanetsiniz :a015:

Dert bende derman sende
Aşk bende ferman sende
Öldüren güldüren
Her gün ağlatan kalp sende senağlama
Mevsimler gelip geçse de
Aşk beni benden etse de
Dünyada hayat bitse de
Yine ölümsüz aşk bende

İstemem ayrılık boynumu büksün senağlama
İstemem aşkıma leke sürülsün
Ben rüyamda bile yalnız seni sevdim
İstemem baharda yaprak dökülsün

Aşkın alevse hasretin bir kor
Senin yokluğunu kalbime sor
Dünya seninle gelmiş gibiyim
Sensiz yaşamayı düşünmek çok zor
Sev demem sevme demem
Sen de benim gibi sev diyemem
Ömrümün neşesini seninle buldum kaybedemem
Nerelerdeydin sevgilim
Seni kader mi sakladı
Yıllardır beklenen huzur
Şimdi beni kucakladı

günlükçümm günaydın canım
dün gece oğluşumu yıkadım pakladım
güzelce karnınıda doyurdum sonra bi uyudu
sabah yedide uyandı maşallah gece saat 10 dan sabah 7
kadar deliksiz uyku süpermiş vücudum dinlendi
dün çok ağrılarım vardı nerdeyse ağrıdan ağlıyacaktım.

bugün hava kapalı eğer düzelirse oğluşumla atıcam kendimi dışarı
parka götürcem oğlumu ordanda alışveriş merkezine.
tabi bu düşüncelerim hava yumuşak ve güneşli olursa yani:))

hadi ben kaçtım kahvaltımı yapayım bari

canımcım cicimcim..günaydın günlükcüm..hihoyyyt
buhihoyyytgün hava burada fevkaladenin fevkinde süper.harika.kuş sesleri aaraba seslerini bastırıyor ilk kez.
ilk kez denizde dalga yok bu mevsimde.dümdüz.masmavi:1rolleyes:
güneş tüm parlaklığıyla evin içinde.caddede.denizin üstünde.gölge hiç yok.
içim açıldı be günlük.süper bir gün.valla kızım olmasa tüm camları açıp bu güzel havayı evime doldurmak isterdim,ama malesef!:çok üzgünüm:
bugün öğlende kızımı alıp önce teyzesinin yanına bankaya gitmeyi düşünüyorum ordan da sahilde bebek arabasıyla güzel bir yürüyüş.sonra sahildeki cafelerden birinde denize karşı bir potakal suyu.Allahım hayallerimdeki gibi aynı.şükürler olsun:Saruboceq:
kızım huysuz bir bebek.sürekli mızmızlanan,ağlayan,kucak isteyen filan.tüm söylenmişler,aaa hayatta yapmam ben ne kucağıymış diye bilmişce konuşmalar bir tarafta..ne demek kucağa almamak,ne demek!avaz avaz ağlayan,ağlamaktan tıkanan bir bebeği almamak ne demek..benneyaptımki
bugünümüze şükürler olsun..
nefes almamıza şükürler olsun..
herşey için şükürler olsun sana Allahım.:Saruboceq:

Günlüğüm..
Dün 21 Yaşıma Döndüm..
Eski Arkadaşlarımla Ve Ozamanlarki Sevgilimle Görüştüm..
Belkide Bu Kendimle Olan Bir Hesaplaşmaydı..Acaba Nerde Yanlış Yaptım Diye..
Hiç Yok Sebepten Ayrılan Çok İyi Anlaşan Bir Çifttik..Bunu Dün Daha İyi Anladım..
Yalansız Bakıyordu Hala Gözlerime.."Benim Geçmişimizde Yaptığım Bi Hata Yok,Sen Çektin Gittin Ben Acını Yaşadım Ama Hiç Beddua Etmedim Sana..Yaşadıkların Kendin Yüzünden.." Der Gibi..:uhm:
Ama O Kadar Dürüstmüşüzki Birbirimize..Arkadaşlarımızın Bizi Aniden Buluşturması Bile Rahatsız Etmedi..:1rolleyes:
Eğer Ben Bi Aptallık Yapıp Bi Sms e İnanıp Ayrılmasaydım..Gidip O Sinirle Sözlenmeseydim..
Belkide Benimde Mutlu Bi Yuvam Olacaktı Günlük..
Ama Herşeye Rağmen Dün Harikaydı..
Belki Çok İyi Sevgili Olamadık Ama Çok İyi Arkadaş Olduk..
Dilerim En Güzel Mutluluklar Onunla Olur.. O İse..! :jeyyar::roflol:

uzunca bir aradan sonra selam olsun sana günlüğüm
en son geldiğimde kötüydüm
şimdi iyiyim.
işe başladım, sınavlarıma girdim, aşkımla aram çok çok iyi:nazar:
elendram umudumuzu doğurdu
çok sevimli ama bir o kadarda sinirli bir yiğenimiz oldu
yerim ben onun totosunu.
anlatacak daha neyim var acaba diye düşündüm de
bu kadar sanırım
takmayacağım artık her şeyi
en değerli benim günlük
her şey gelip geçiyor ama sağlık geri gelmiyor
hiçbir şey benim sağlığımdan daha önemli değil bunu anladım
soran sormayan herkese selam olsun:içelim::nazar:

Oyy günnük hanım oyyy,
Bugün yine berbat birgündü yaa...Noluyor böyle anlamıyorum:nazar:...Üds açıklanmış olmadı be günnük o kadar kursa gittim ama çalışmadım kurs dışında ve alamadım istediğim puanı:çok üzgünüm:...Ekime inşallah diyorum ama içimde huzursuzluk var...Bugün okulda öğrenciler yetmezmiş gibi birde bir hoca ile bozuştuk:mymeka:...Anlamıyorum ya insanlar neden kendi özeleştirisini yapmadan hemen başkalarına saldırıyorlar ki bi çuvaldızı kendine batır dimi yaaa....Allaha havale ediyorum ama çok zor bi gün geçirtti bana,çok üzüldüm,çok kırıldımsenağlama....

Son düzenleme:
X