Kadınlar Kulübü Günlük

Nedir bu günlüğüm yaa herkes herşey olumsuz kötü mutsuz....
Bende dahil olmak üzere.....
Canım sıkkın nezaman herşey yoluna girecek....
Neden geldi mi herşey üst üste gelir nedennn....
Hep böyle sorguluyorum işte günlüğümmm ama sadece dua ediyoruz ...
Çünkü başka bişey gelmiyor elimdenn....
Cumartesi akşamı çok yakın bir arkadaşımın nişanı olacak inş...
Onun heyecanı var şimdii...İnş.herşeyy çok güzel olur...
Canım arkadaşım herşeyin güzelini hakediyor çünkü....
İşte böyle günlüğümmm canım hiçbirşey yapmak istemiyor...
Kime ne diyeyim ne anlatayım ki...
Offf

İşte yine ben.

Canım yine cok sıkkın.
Ne kadar sahte bi yüzüm var ne kadar maskem var.
Hangi gülümseyen maskem düşse ardında üzütülü kederli maskem gözüküyrsenağlama
Ot gibi yaşıyorum ne zevk alıyorum nede kanımı kıpır kıpır ettiren bir heyecan sevinc yaşıyorum:mymeka:
Bak bi laf geldi aklıma.

Sen dagdan gezen ineksin ot versem yemezsin allah senin belanı versin.

İşte ben bu-tatlicadiarzu-

Bana şimdi bir ben lazım bir hayata baglanma umudukaydirigubbakcemile

Hayattttt allah belanı versin dagda gezen ineksin:roflol::icecream:

Yazcak o kadar şey varki bura değil yüreğime yüreğime sıgmayanları günlüğüme yazıyorum artık.

Umudum var benim yeterki ..............:1closedeyes:

neyse hadi eyvallah:icecream:

Olmadı günlükcüm olmadı..
Bugün anladım ki; boşanmayı bilmeyen evlenmesin!!!!!
Kocam ikna olmadı,ağlayan gözlerime acımadı,hayatımı yeniden kurmama izin vermedi..
Üzerime yapışanları ben yırtmaya çalışırken o yalvarmalarla önüme duvar ördü yine..
Sadece nefes almak istedim,onu bile çok gördü..
Heee daha uğraşmak isteyen varsa,burdayım ben,başka bir yerde değil,buyrun!!!şakkıdı

günlükcüm ; günler oldu uğramadım sana ... aslında uğradım ... baktım kimler neler paylaşmış senle... ama ben paylaşmadım tek kelime.. paylaşacak birşey bulamadım... çok çalışıyorum bu aralar... evde de anneme yardım ediyorum... başka bir şey yapmıyorum...

sadece bu aralar onu çok özlüyorum... özlemek canımı yakmıyor da gerçekten güzel günlerimiz ; küçük detaylar bir anda aklıma gelince garip oluyorum... yarın 5. ay da bitmiş olacak ... uzun mu kısa mı bilmiyorum... ne zaman tamamen geçecek bilmiyorum ... yerine başkası gelecek mi .... evet gelecek ; gelmeli elbette ... bunu biliyorum ... ama acelem yok günlükcüm...

ya aslında önce şu tellerimden kurtulmak istiyorum ... üstelik bu cts üst dişlerime de taktıracağım... yaza kadar bitecek inci gibi dişlerim olacak inşallah ... yoksa kuzenimin düğününde fotolarda suratsız bir hatun olacağım :)) ...

neyse yaza yaza bunları yazdım işte sana günlükcüm...

kendini kötü hisseden tüm kk lı hatunlara huzur diliyorum ... :)

Canım günlükçüm bu aralar seninle dertleşemiyorum sorma müfettişler var denetimdeyiz anlayacağın onun için sık sık giremiyorum netede....

günlükkk:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
en sevdiğimm bana şans getirdiğine inanadıgımm kolumdan hiiiiç çıkarmadgım uğur böcekli bilekliğimi kaybettiimm :mymeka::tomato:
çok üzüldümm yaa
senağlamasenağlama

sevgili günlük ilk defa geliyorum sana ..
biliyomusun çok şaşkınım hala kendime gelemedim bugün test yaptım hamile olduğumu öğrendim ama içimde garip bi duygu var kimselere demedim bebişimde duymasın sanki hiç bi zaman istediğim bişey hemen olmazdı bu kez ilk defa hemencecik oldu hayra alametmidir diye şaşkınlık içindeyim.. inşallah hayırlısıyla sonuna kadar ulaşabilirim..

gunlukcum
sana yazamadım bıkac gundur ama yıne yazmıcam yarın uzunca yazarım..
sımdılık hoscakal..
hersey herkezın gonlunce olsun..

yarın işte son günüm..ögrencılerım kına yakmaya baslamıs bile..aman ne hos..ben de yakıyorum o cehennemden kurtuluyorm dıye valla..bıraz kafa dınleyecegım..
gerçi kafamı dinlemek de yaramıyor bana be günlük bacı..kafamın içinde o susmak bilmeyen sesler..onlar konustukca ben karsısında susup caresız kaldıkca..hersey daha da zorlasıyor..bılemıyorum ınan ki..gidişat hayra alamet degıl bende..
yiyoruz içiyoruz yatıyoruz..işte bizim evcilik oyununun son özeti..iki ev arkadası gibi..o kadar umrundayım yanı anla..sormayım diyorum o soruyu kendime..sorma diyorum kendı kendime..ama niye..niye burdayım ben..kim için..ne için..cevap yok her zamanki gibi sükut işte..
bu adamı ne kendine getirir çözemiyorum ama bildiğim bu hayat beni bitirir bu gidişle..hayırlısı hayırlısı hayırlısı..bunu söylemekten baska bısey yapamadgm ıcın de cok aciz hissediyorum kendimi..ama inan yapabilecegımın ötesni yaptım..benden bu kadar..
öyle işte..gene yalnızlıgımın hücresi dört duvarlara düşeceğim yarından itibaren..calısmam gereken bir sınav kazanmam gereken ama hic sevmedgm hic istemedgim bir meslek var önümde..simdi sen söyle günlük..isyan değil ama hayat mı bu be...

yola çıkmadan sana geldim günlüğüm
4 günlüğüne yokum hem tatil hem muayene
gidiyorum ailem ve yakınlarımla kısa tatil yapmaya
hem amcamın hastanesine muayene olmaya
burdan uzak olmaya ihtiyacım var nek kadar da döndüğüm de hersey aynı kalsa da
canım çok yanıyor çok
git gide kötüye gidiyor
bugün deli gibi çalıştım işlerimi bitirmem gerekiyodu izin için sorun çıkarmasınlar diye
müşteri arıyo dediler bağlatmadım illa beni istiyo hadi bağla dedim kim bu sorunlu müşteri
açar açmaz telefonu bağırıp çağırmalar
Allah Allah!!benim kimseyle aram bu kadar kötü olmaz başıma gelmemişti doğrusu
kiminle görüşüyorum dedim ..Ablası!!!!!
ben x naber filan demeden sazan gibi sen benim babamı nasıl evden kovarsın dedi:1shok:
sesi de epey çıktı tabi duydular bana bakıyo iş arkadaşlarım :1closedeyes:
özel hayatıma karıştı bari iş hayatıma karışmasın mahvetmesin demi ama
işyerimi aradığının farkında mısın dedim
evet diye bas bas bağırıyor sessizce suratına kapamak zorunda kaldım
eşimi aradım durumu bildirdim..
yine evi birbirine katmış eşim
geldi bana ağlaya ağlaya senağlama
evden çıktığımdan beri öpmemiştim hiç onu kokusunu çekerek
dayanamadım dayanır mı bu yürek ya
öğle paydosumdu Allah tan ..anneme geçtik sakinleşti biraz konustuk
ablası olan şahıs beni sadece niye eve gelmiyorsun anlamında aramış :1closedeyes:
yalan üstüne yalan pes doğrusu
uğrasmaya değmez ama yeterince yıprandım..
off bu kadar anlatacaklarım
geldiğimde inşallah biraz daha iyi olurum
ben eşimi seviyorum günlük hemde çok :çok üzgünüm:
Onsuz günüm çok berbat geçiyo senağlama

hadi Allah a emanet KK
öptüm herkesleri

anaaaeeeeeeem...günlükcüm benim sancılarım başladı..dün dr gittik hiç açılmam yok diye beni geri yollamıştı..sezeryana gerek yok herşey normle uygun en azından 1 hafta daha bekleyelim dedi..açılma olmadığı için suni sancıda vermek istemedi
haddinden fazla acı çekermişim....
1 saattir sancı çekiyorumdelikafadulden...insan bi acıyı çektiğine bu kadar sevinirmi..ben sevindim iştesositosositosositosositosositososito
nasipse bugün kucağıma alırım....
Allahım ne olur sorunsuz...sağ salim,saülıklı bir şekilde kavuştur bizi:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
ve isteyen herkese en kısa zamanda hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip et...
eyvah işte yine geldi bitane-tatlicadiarzu-

günlükkkkkk buldum bilekliğimii kaybolmamş antreye düşmüşşş yaşasınnnnnnn delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

merhaba günlük sana yazacak çok şey var aslında bugün onla yaşadıklarım filim şeridi gibi geçti gözümün önünden hala aklım ah günlük ben onu ne çok sevmişim oda beni sevdi buna eminim sevmese o kadar yol çekip gecenin bir yarısı yola çıkıp beni görmek için gelirmiydi günlük bana tek kıyamayan oydu üzmemeye özen gözsteriridi onu çok özledim be günlük sesini duymayı ne çok isterdim ama arayamam o şimdi başkasının vede nişanlı o güzel günlere dönmeyei çok isterdim belkide bu kadar çalışmak için ısrar etmeseydim o kızın yerinde ben olacaktım yazada düğünü var offf çok zormuş be günlük bunları yazarken boğazım düğümleniyo nefesim tıkanıyor allah canımı alsa diyorum böyle anlarda ama oda olmuyor bu özlem yetmiyomuş gibi evdeki işteki sorunlarda beni bunaltı be günlük ben mücaleden yoruldum üstüne birde sınav stresim eklendi tadından yenmiyor neyse günlük daha yazmıcam felaketleri yazınca fena oluyorum

aaaa lilyum doğuracak galiba günlük
inşallah bugün de geri gelmez doğurmadan
kalbim onunla
megiden hala habe yok, noldu bu kıza günlük yaa
bugün cuma çok mutluyum ama iş yerindeki şu bayan beni sinir etmeye devam ediyor
aramız gayet iyiyken birden tuhaf saçma sapan davranır oldu
bu yaştan sonra kimseyi çekemem öyle çocuk gibi, ben de aynı davrandım, aramız iyice soğudu
birşey yokken küs gibi olduk, küs de değiliz, can sıkıcı bir durum oluştu
sevmiyorum iş yerinde böyle durumları, huzurunu kaçırıyor insanın
bir de eve birlikte yürürdük hep, aynı yerde oturuyoruz ve tek bir yol var
her öğlen ve akşam çıkışta stres oluyorum yaaa

dün akşam iş çıkışı sinema için bilet almış eşim
gülelim eğlenelim biraz diye
biraz dolaşıp gittik sinemaya
güldük eğlendik
9,30da çıktık eve geldik
sonrasını hatırlamıyorum
galiba uyumuşum kafamçokkarıştı
bu sabahta yine kendiliğimden uyandım
her sabah zar zor kalkan ben nasıl oluyorda saat çalmadan kalkıyorum anlamıyorum :uhm:
sessiz sessiz bişeyler atıştırdım giyindim
eşim sesimi duymasın diye makyaj çantasının fermuarını bile yavaş yavaş kapatırken
" ses çıkarabilirsin aşkım ben uyandım " dedi aşkım :)) :asigim:
oda anlamış onu uyandırmamak için yavaş hareket ettiğimi
iyi o zaman dedim,kalan işlerimi bol gürültülü şekilde halledip hemen çıktım evden delikafadulden
10dk sonrada işteydim zaten
işte böyle
umarım bugün çabuk geçer

merhaba günlük çok üzgündüm dün yine üzgünüm ladym için....
ama bugün çok güzel bi haber okudum jjuliet hamileymiş ne kadarda istiyordu bebek olmuyodu meğer oluyomuş onun adına o kadar mesutumk....
bu harika ....
sanki ben hamileyim o kadar mutlu oldum yahu......

Bugün diğer günlere göre daha kötüyüm günlük. Uyandığımda canım çok sıkkındı ve hala da çok sıkkın. Bir önceki gün çok kötü birşey olmuş gibi bir sıkkınlık. Ama özel bir nedeni yok hatırlayamadığım bir rüya gördüm de onun etkisindemiyim bilmiyorum. Bildiğim tek şey özel bir nedeni olmadığı halde bugün çok tuhafım. Belki de herşeyi içime atmanın birikiminin sonucudur...

sevgili günlük

yine geldim ben. çok duygusallaştım hep ağlayasım geliyor tv izlerken birşey düşününce hamilelik psikolojisimi bilemiyorum. miniğim etkilenecek diye çok korkuyorum günlük. sabahleyin 2 saat ağladım boşu boşuna göz kapaklarım şişti oysa artık hiç ağlamam hep gülümserim sanıyordum günlükçüm neyse şimdi düzeldim ne kadar dengesiz oldum çözemiyorum be günlük

selam cancağızım..kınamı aldım da geldim..
ne kınası deme ayol işten cıktım ya bugün kına yakıyorm o manada yani.
valla kafam rahatladı simdiden..ah bir de dıger durumlar ıcın kına yakabılsem..nerde..
hava güneşli ben parcalı bulutlu..gelecek hafta gelecek güzel misafirlerim var..
şimdilik sadece ondan gönlüm umutlu..başka da bişey yok..
birileri değişmedikce pardon gelişmedikçe benden de bir iş çıkmaz bu gidişle..
neyse bilmece gibi oldu ama naparsın..kader utansın diyip kacayım en iyisi..

iyiyimiyim acaba
yok ya hiç iyi değilim
çok canım sıkkın
doldum doldum taştım

uyuyamadım bile.
senağlamasenağlamasenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…