Kadınlar Kulübü Günlük

Bomboşum. İçim doluyken ben kendimi bş bir kutu gibi hissediyorum.
Bir şey düşünmek istemiyorum.
Kursum vardı. ıkışda morukumla görüşcektim ama
hiç insan görmek istemiyorum onuda görmek istemiyorum.
Uyumak istiyorum beynimdekileri yok etmek istiyorum
Eve gidip duş alıp uyucam kalkıncada acı bir kahve umarım kendime gelirim.

Allahım hakkımda hayırlısı neyse onu ver bana:Saruboceq::Saruboceq:

Yepyeni, temiz bir sayfa açıyorum kendime günlük...
Uzun zamandır hakettiğim, ama kendime layık göremediğim mutluluğu yaşamak için bir adım atıyorum...
Başarmak zorundayım, kendim için yapmak zorundayım...
Bugüne kadar hep başkaları için, onları memnun etmek için yaşadım...
Elime ne geçti ?
Koca bir hiç !
Artık kendim için yaşayacağım günlüğüm...
Tertemiz bir sayfadan sana merhaba...

başkalarına gereksiz yere verdigim degeri kendime vermeye karar verdigimden beri hayatım cok olumlu ilerliyor.. huzurluyum,mutluyum,sevgi doluyum Şeniz dün ilkokul arkadaşlarımızla biraraya geldik..ilk buluşma için 6 kişi biraraya gelebildik..malum çalışanlar ve evlenenlerden fire verdik.. ama arayı açmadan tekrar bi buluşma yapmayı istiyoruz ozaman daha fazla kişiye ulaşabiliriz belki..:1hug: dün çok güzel bir gün geçirdim..uzun süredir görüşmedigimiz arkadaslarımızla biraraya gelince biraz resmi gergin bi hava olabilir die düşünmüştüm ama öle olmadı herkes gayet sıcak ve muhabbet gayet eglenceliydidelikafadulden neysem günlül hoşçakalŞeniz

Günlük burdan tüm kk ailesinin kandilini kutluyorm şimdiden yarın giremem malum pazar
ALLAHım herkesin gönlüne göre versin dualarını hayırlısı ile kabul etsin
Tüm hastalarımızı acil şifalar dertli olanlarımızı devalar versin.
Herkesin evine sağlık sıhat huzur mutluluk nasip etsin
Herşey gönüllerinizce olsun :enbuyukkk:Şeniz

Yoruldum anlıyomusun.? Duyabiliyomusun.?
Sürekli tartışmaktan,bir çözüm yolu bulamamaktan yoruldum..
Sen geldikten sonra beklentilerimiz mi değişti bilmiyorum ama sanırım mesafelere yeniliyoruz..
Sadece seni suçlamıyorum kendimde en az senin kadar suçluyum..
Sesini duymadan 1 saat bile geçiremezdim ya bak sesini duymayalı 3 gün oldu.!
Kime ne cezası vermek istiyorsun bilmiyorum ama ben eski sen geri gelene kadar susuyorum..
Senki benim bi damla gözyaşıma kıyamayan adam..Günlerdir kaç damla düştü gözlerimden bilirmisin?
Senki benim için herşeyden vazgeçmeye hazırdın..Hani nerede?
Bittim..Sen tekrar eskisi gibi bana hayat verene kadar da yokum..

Günlüğüm,
Ayrılık çanları çok erken mi çalmaya başladı bilmiyorum
Canım acıyo..Yıllar sonra ilkkez kalbimin sıkıştığını,boğazımda bişeylerin düğümlendiğini,
Elimde olmadan gözyaşlarımın yerlere düştüğünü görüyorum..
Oysa askerden gelince ne güzel umutlarımız vardı..
Hayalmiş.. Sanırım öylede kalacak..
Bi süre benden haber alamazlarsa kızlara söyle üzülmesinler..
Merakta etmesinler..
Kendimi toplar toplamaz gelicem elbette..
Hepsini Çok Seviyorum.. :çok üzgünüm:

Allah'ım tüm dualarımızı kabul etsin.Hepimize Sağlıklı Huzurlu ve Mutlu bir şekilde uzun ömürler nasip etsin. Hamiş olanlar vakti zamanında sağlıklı bi şekilde bebişlerini kucaklarına almayı nasip etsin. Hamiş olmak isteyenlerede Yüce Rabbim Tez zamanda bebişlerini nasip etsin. allah herkezin dualarını kabul etsin.bebiş isteyen arkadaşlarım bebişlerine kavuşsun.hamiş arkadaşlarım hayırlı dogumlar yapsın.bebişi olan arkadaşlarımda saglıkla, huzurla bebeklerini büyütsün inşallah, hasta yakın ıolan arkadaşlarımızında hastalarına şifalar vermeyi nasip eyle RABBİM .. bekar arkadaşlarıma hayırlı kısmetler hayırlı eşler, evlenicek arkadaşlarımında evlerini huzurlla mutlulukla kısmetle sağlıkla açmalarını yuvalarından ağız tadını eksik etme rabbim RABBİM .. ŞU ZOR ZAMANLARMIZDA ÇOK FAZLA DERİN YARALAR ALMADAN KRİZİDE ATLATMAMIMIZI SEN NASİP ET RABBİM , EVLERİMİZDEN SAĞLIK HUZUR MUTLULUK EKSİK OLMASIN SEN AİLEMİZİ SEVDİKLERİMİZ BAŞIMIZDAN EKSİK ETME BİZİ ONLARIN ACILARIYLA SINAMA RABBİM..EVİMİZDEN BOĞAZIMIZDAN HELAL LOKMALAR GİRMESİNİ NASİP EYLE EVİMİZE HELAL KAZANÇLAR GİRMESİNİ NASİP EYLE RABBİM .. Amin. :Saruboceq:

iki cihan güneşi efendimizin doğum günü herkese hayırlar getirsin Allah bu gecede açılan elleri boş çevirmesin okunan salavatları bizzat kendisine iletsin inşallah...mevlid kandiliniz mübarek olsun arkadaşlar dualarınızda bizide hatırlayın... bütün müslüman aleminin mübarek mevlid kandilinin hayırlara vesile olmasını diliyorum.RABBİM bu mübarek gecenin yüzü suyu hürmetine dualarımızı hayırlısıyla kabul etsin inşaallah
:Saruboceq::Saruboceq:

günlük,
içimde tarifi imkansız bir sıkıntı var. bir yandan düşündüklerim bir yandan şu adamı merak etmelerim öte yandan derslerim bitmedi bitmiyor.. ben hala bıraktığın yerde sayıyorum günlük bir takatimi toparlayıp da kendime gelemedim gitti. insanlara çok kırılıyorum günlük. gerçek arkadaş istiyorum ama bakıyorum ki hepsi yalan çıkıyor. umduğum şeyler gerçekte umduğum gibi olmuyor. oturup içimden gelerek dua bile edemiyorum uzun zamandır.. hala seviyorum şu adamı da atamadım içimden gitti. bir yılı geçti ben hala sürünüyorum ama adamın umuru değil. bu kadar mı iğrenç tercih edilmeyecek bir insanım ben günlük. keşke bana gelse bildiğini söyleyip olamayacağını açıklasa bir şey yapsa bir şeyler dese. o zaman bu derece kırılmam heralde... çok bunaldım artık. ölümün kurtuluş olduğunu bilsem.. o kadar kolay değil günlük biliyorum anlatma bana.. çok seviyorum Allah'ım içime bu hisleri veren sensin sen sonunu hayır eyle...

yazık..günler sonra bulutlar arasından güneş göz kırptı sanmıştım bir an..
öyle kahroldum ki..bütün aldanışlarımın üstüne bir yenisini daha eklediğim o an..
kendime defalarca yenilmek ne acı..senin yaşattıgının yanında bir de bu acıtıyor kalbimi bak..
sözüm ona sadaka niyetine yapılmış bir iyilik,bir lütuf attın bu gece önüme..sözüm ona incelik ya hani..

yazık..sahiden bu defa kaybediyorsun beni..ama farkında değilsin..o müthiş gururundan..senin söylediğin gibi..istemediğim şeyleri yapmamakta hürüm ben..keske bunu anlayabilsen..

Son düzenleme:
iki kere gelmiş mesajım affet günlük bacı..iki kere yordum gönül sayfalarını..

Son düzenleme:
Merhaba günlük'üm..
2 gündür doğru dürüst giremedim kk'ye..
Zaten birkaç gündür kafam dağınık.:bbo:
Haftanın 7 gününü işle-tiyatroyla-antrenmanlarla geçiriyorum.
Allah herkese sevdiği işi yapmayı nasip eder inşallah.:Saruboceq:
Şükürler olsun ki istediğim mesleği yapıyorum(maşallah)yerimseniben
Ve mutluyum:asigim:

Bugün oyunlar dağıtıldı.
Ezberlemem gereken çok replik var,hadi hayırlısı..

Neyse günlük'üm yarın antrenman var,uyumam gerek.Çok üzgünüm çoook
Allah hakkımızda herşeyin hayırlısını nasip eder inşallah.:Saruboceq:
İyi haberlerle tekrar görüşmek üzere

günaydın günlük..

Mübarek bir gecenin aydın bir sabahındayım.
Allahım dualarımızı kabul etsin inş..

bahar Ankarada yüzünü gösterdi çok şükür.
dün aylardan sonra süper güneşli bir hava vardı ankarada.
kızımın doğumundan beri ilk kez dolaşmaya cıktık.
yani taksiye binip,kapalı bir yere,avmye gitmek dışında bir gezmekti bu :)

kızımı arabasına koyduk,sıkı sıkı da sardık.
zaten uyku saatiydi tam da,bir güzel uykuya daldı.
yanımıza bisikleti de aldık.
nöbetleşe olarak birimiz bisikleti,birimiz de bebek arabasını sürdük.

15 senedir bisiklete binmemiştim.
inanılmaz özlemişim.
süper bir duyguydu.
3ay önce doğum yapmış halime,yanımda bebek arabasında mışıl mışıl uyuyan kızıma ve yaşadığımız semtin kadınlarının garip (!) bakışlarına aldırmadan bindim.
öyle de haz aldım ki...
ooh sefam olsun,boşverdim herkesi.
süper de bir gün geçirdim.
kızım da ben de aylar sonra temiz hava aldık.
kışın doğum yapmanın en zor kısımlarından biri de bu eve tıkılıp kalmaktı.
bunu da atlattık çok şükür.

artık beni tutabilene aşkolsun

günnüküm naber şakkıdı
ben cok iyiyim
mercimeğimde iyi :CüvCüv:
babası hala sokta
ben şimdi babamı olcam diyo hala kaydirigubbakcemile3

günlüğüm cuma izinliydim perşembe geceden yola çıktık pek isteksizce
çıkmadan sana bişiler yazdım ya hani
o aklımdan çıkmadı aklıma geldikçe atak geçirdim resmen :çok üzgünüm:
gittikçe birleşmemiz zor gözüküyor gibi görünüyoruz ama birbirimizin kıymetini daha iyi anlamışız be günlüksenağlama
neyse gittiğim yerde doktor amcamın yanına gittim tahlil midir check up mıdır ne varsa yaptırdım
kolum mosmor oldu dayak yemişim gibi hemşireyi dövüyodum öyle damar mı açılır
dua etsin amcama bişi yapmadım ağlaya ağlaya gözüm şişti zati
işimiz bitince otele geçtik habire yıkandım yüzdüm uyudum
ama şimdi sor nasılım
daha berbatım be günlük tatil yaramadı bana senağlama
hem çok hastayım heryerim ağrıyo topal gibi yürüyorum :çok üzgünüm:
dün dönüşümüzde eşim annemlerdeydi bizimle kaldı
yine tekrar ettim babanı istemiyorum:1closedeyes:
bide dedim ki başım dik eve girerim ama ama babanı sevmediğimi biliyolar ya kardeşlerin
yarın bi gün el kaldırmazlarsa adım lady olmasın dedim
sana bişe yapamazlar diyo mirmirmirmir
diyosun ama eltin dövmeye kalktı ( kim oluyosa ) annen tuttu
baban da itti az ses çıkarsaydım eminim ki el kaldırırdı
ki ben sakin olduğum halde
yok dedim istemiyorum baban ordayken ben o evde yokum
gidicek yakında diyo
yine yokum sonucta geri gelicek dedim
gelmez artık bu kadar seyden sonra diyo
gelir gecen sene de benzer durumlar oldu utanmadan geldi valla
yine gelir istemiyorum ancak odasını boşalt öyle gelirim dedim
niye kardeşlerinden biri el aatmıyo bu olaya çok mu seviyolar babalarını
ben şahsen babamı gelinin evine bırakmazdım sevmiş olsaydım :1closedeyes:
niye hala ısrar ediyo ben günlük bu kociş senağlama
gelmem diyorum anlamıyor ya anlatamıyor muyum nesenağlama

SELAM GÜNLÜĞÜM:)
bugün çok mutluyum hatta su son 2 hafta hiç canım sıkılmadı huzurumuz ii bugünde daha iim şimdi anneme gideceğim dün döndü sonunda beni almaya gelecek kocişim onu bekliyorum o gelene kadarda bişiler yazıyım dedim giderkende çok güsel bi hamile kıyafeti gördük o alcass hem gezces hemde annemlere gidecem bebişimi sorarsan artık onu hissedebiliyorum ama babamız artık bende elimi koyunca hissediyim die sabırsızlanıo bende o bana özel hareket edio diip kızdırıorum onuu allah kimsenin huzurunu bozmasın herkes mutlu huzurlu olsun KOCAMI VE OĞLUŞUMU ÇOK SEVıYORUMMMhihoyyyt:dance:sırnaşık şey:sm_cool:

günlükcüm ; üst dişlerime tel dün takıldı... biraz ağrım var ... biraz da görüntüye alışmaya çalışıyorum...
konuşurken pek belli olmuyor da ; gülünce kabak gibi ... neyse umuyorum ki fazla sürmeyecek... birkaç ay... yani yaş nerdeyse 30 ; niye kalkışıyorum böyle şeylere bilmem ki... çıkardığımda memnun olacağım umarım...

etrafa bir süre gülücükler saçmasam da olur galiba ... zaten şen kahkalar atacak psikolojiye henüz geçiş yaptığım da söylenemez... keşke ayrıldığım da yaptırsaydım ... hiç gülemiyordum o zamanlar ; bahanem olurdu hiç değilse ...

neyse ilk gün psikolojisi sanırım ...

selam günnükümmm...
cok uzun zaman oldu sana yazmayali...
iyiyim, yogunum, stresliyim, endiseliyim ama iyiyim...
büyük sinavlardan gecicem sirayla...
hepsini gectigimde mutluluk benim olacak insallah...
mutluyumda biliyormusun herseyin istedigimi gibi olmasina cok az kaldi...
biraz disimi sIkmaliyim sadece, sabretmeliyim...
günler gectikce daha iyi olacagimi biliyorum....
büyüdükce, düstükce, kendime tutunup ayaga kalkip yürümeye devam ettikce daha da iyi olacagim...
simdilik benden bu kadar günnük...
sabahin köründe kalkip ise gidicem sonra eve gelip hazirlanip okula...
yogunum ama bu yogunlugu bile artik seviyorum...

bugün çok kötü bir gündü benim için
hayatta ne kadar yalnız ve ne kadar anlaşılması imkansız oldugumu anladım bir kez daha..
cok mu zor demiyorum artık insanların beni anlaması..cok zor biliyorum cunku..
ben artık vageciyorum zaten haklı mücadelemi ispat etmekten..
en yakınım dediklerim bile bu kadar uzaksa madem gönül kapılarıma..
bir anlamı olmamalı bu saatten sonra..
bugün bir yanım eksildi sanki hayattan..
ne kadar acınacak halde oldugumu gördüm..ve tuhaftır acıdım kendime..
gidecek hiçbir yerim yok şu hayatta..inanki yok..
anladım ki ben bu mutsuz bu umutsuz ve bu biçare yalnızlıgım icinde ölecegim vadem dolunca..
cok acıdı içim..ve ne tesadüftür ki bu acının çıkış noktası da hep aynı yerde kesişiyor..
artık kendimi inandıracagım bir b planım da yok..
kendimi kaybettim hükümsüzdür senin anlayacagın..

Canım günlükcüğüm ben geldim..
İnşallah sağlığın,sıhhatin,moralin yerindedir..:1hug:
Beni sorarsan içgüveysiden halliceyim(anladın di mi annemlerde kalmaya devam ediyorum)
Bu akşam 68. gecem ve ben yeni bir karar aldım,önce seninle,sonra tüm yakınlarımla paylaşmaya buraya geleyim dedim. İyi etmişim di mi? Akıllı olduğumu sen önceden de biliyorsun.. Güzelliğime ve seksiliğime zaten laf yok:icecream:
Neysem sadede geliyim hemen..
Kimse boşanmasın kardeşler,hiç kimse boşanmasın.. Vallahi bu iş öyle giderim çıkarım duruşmaya,çatır çatır konuşurum,hakim de "vayyy kızım noldu sana,gül gibim kızsın,hiç üzülme,hemencik imzala,boşandın hade yeni hayatında başarılar" demiyormuş..gamyoncuiremsu
Hayatımızdaki var olan,her an içiçe yaşadığımız bir sürü ıvır zıvır tek tek kaleme dökülüp sunuluyormuş. Hatta ben abartıp Meydan Larusse haline getirecektim de Elfiş sağolsun "ikisi birarada" formülü ile kağıt israfından kurtardı canım ülkemi..kaydirigubbakcemile3
Ahh günlük ahhh tek derdim adaleti fazla meşgul etmemek ama sanırım "Adalet Sarayı"nın kraliçesi olmak için adaylığımı koymaktan başka çarem kalmadı..:sm_confused:
Sarhoş olduğumu düşünüp kafama vurma sakın,sadece Elfişle konuşmak iyi geldi cidden.. Kızceğiz anlamadığım her yeri tek tek hatta bir kaç defa tekrarlayıp anlatırken kendisine hürmet duydum açıkçası,"abla" diyerek hitap etmeyi uygun buldum sonunda..:ecrin_bebek:
Kocamdan bugün ses yok,dün Kadınlar Günü için güzel cümleler kurdu,teşekkür ederek kırmadım kendisini ne de olsa resmen de olsa halen onun kadını olduğum için,bozmak istemedim onu.. Ne kadar yufka bir yüreğe sahibim Allahım ben...sengözlerimebaksanab
Neysem uzatmıyım,halen kocem konusunda fazla geyiğe açılamıyorum maalesef... Neyse uzatmıyım sonra bu gülen yüzüm solar bilirsin gel git akıllıyım ben..
Şimdilik kaçtım,yine gelecem, ölmez sağ kalırsam..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…