Kadınlar Kulübü Günlük

Anlatılması öyle güzel duygular içindeyim ki
ıçime doğan oldu günlük
Dün akşam yaptığım testte çift çizgiyi gördük.
Allahım bu nasıl bir duygudur ki anlatılmaz
Ağladık eşimle sevinçten evde duramadık arkadaşlarımıza gittik.
Henüz ailemizle paylaşamadık …
Önce bizim sakin olmamız lazım anlatabilmemiz için
Allahım tüm bebek isteyenlere nasip etsin inşallah

Günlük, hayat ne garip. Kim derdiki hayat dolu bir insan, yaşamaktan zevk alan, her anı dolu dolu olan bir insan gün gelecek körelecek, kendi kimliğinden, benliğinden uzaklaşacak, artık kendisi olmaktan çıkacak, hep başkaları olacak, hayata karşı somurtacak, olsada olur olmasa da olur diyecek. Artık kuşların ötüşünden, içine çektiği buz gibi nefesten zevk almayacak.Kendi hatalarının bedelini ödemeye hep devam edecek...

çok uykum var, yine motivasyon zorluğu yaşıyorum, bulunmak istediğim yerde değilim, şuan bulunmak istediğim yer iki ağaç arasına gerilmiş bi hamaktan başka bişey değil.kimle dersen onu da sen biliyosun, ben orda uyuklasam, o da muzurluk olsun diye kulağımı çiçek sapıyla gıdıklasa, uyutmasa beni.

şikayet etmek istemiyorum hiç, çok şükür dermansız derdimiz yok, hatta bazı şeyler çok da iyi gidiyo, evet evet bunları düşünmek bana iyi geliyo, iyi giden şeyler var, onlar da istediğim şeylerdi.

artık alese hazırlanmaya başlasam iyi olacak, şöyle doğrudüzgün bi puan alayım da civardaki üniversitelerde tezsizimi yapayım, sonrada öğretmen olayım, artık bu iş mutlu etmiyo beni. bakarsın öğretmen olup güzel bi sahil kasabasına atanırım, küçük bi hayatım olur, belki küçük bi bahçem bile olur...

ben çok sıkıldım günlük
hem çok hastayım doktor istirahat verdi iki gün
yarın iş bası yapacağım hiç ama hiç çalışmak istemiyorum
bugün 11. günüm senağlama hem evimi çok özledim

Günlüğüm ben geldimmm...
kafamda binbir tilki dolanıyor ...
Bugün hayattan bezmiş bir halim var((
ıyi hissetmiyorum kendimi...
Etrafımda kimseyi istemiyorumm...
Eve gidip uyumak istiyorum benn...
Ya da sokaklarda deli gibi dolaşmak....
Günlükk yorgunumm beenn çok yoruldumm artık...
Rabbim bu uğraşlarımızın karşılığını verir inş.......

SELAM GÜNLÜKÜM,,
Yeni bir güne merhaba günlük bugün valla sabah erkenden kalktım ki işleri bitiriyim diye uyumadım hüsüsü ama kk yee öle bağlıyım ki bu saat oldu kalkamadım başından:) dahada burdayım bütün işlerim duruyor ama atık kalkıyım dimi bugün ütü temizlik hepsi beni bekliyor allahtan yemek derdim yok eşimin amcasına davetliyiz bugünde mutluyum içimde ki yaramaz hareket edince dahada neşeleniyorum neyse allah kimsenin ev huzurunu gönlündeki huzuru bozmasın herkes mutlu olsun valla ben burdaki herkesede dua ediyorum derdi olanların allah derdini hafifletsin allah kim ne istiyorsa herkesin gönlüne göre versin şimdilik hoşçakalın temizlikten sonra hemen burdayım:))by grşrz...:CüvCüv:

Günlük Bacım..

En son seni kötü bi şekilde bırakmıştım.. Kendimi Topladım Geldim Bakkkk... kaydirigubbakcemile3
Sanırım bendeki tüm sıkıntı ve stresin sebebi regl olamamam.. Dr a da gidemiyorum ki senağlama
Şimdilik iyiyiz metinle ama yinede sağımıza solumuza belli olmuyor..
İkimizde inatçıyız kimse huyundan vazgeçmiyor ve giriyoruz birbirimize..
Hayatın bize ne getireceği hiç belli değil günlüğüm..
Meğer gerçekten kader diye bişey varmış..
Eğer insana Rabbim bişey yazdıysa ona karşı çıkamazmış..

Şimdi ailemizde farklı bir telaş var.. Küçük dayım evleniyo ctesi..
Ve ben yengemi o kadar çok seviyorumki.. Allah bana bu yaşta bi abla gönderdi Şeniz
Allah bi yastıkta kocatsın onları.. Çok seviyorum ikisinide..

naber günlük
ben kötüyüm yine
hafta sonu muhterem eşimin akrabaları doluştu yine eve
bıktım artık bıktım
bir hafta sonu bırakmıyorlar rahat edelim
eşimlede kavga ettik bu yüzden tutturdu sevmiyorsun istemiyorsun bizimkileri diye
anlatamıyorum derdimi gelsinler bizde gidelim ama her hafta sonu olmazki
biraz rahat bıraksınlar nefes almak istiyorum çokmu ?
birde hafta içi süprizleri oluyor yeterrrrrrrr diye bağırasım geliyor
bıraksınlar biraz nefes alayım
hafta sonu koşturunca pazarteside hasta oldum gidemedim işe zaten
of offff ne olacak benim halim yoruldum
2 ay oldu ablama gidemedim onların yüzünden
bu hafta sonu kaçayım ablamada azcık rahat edeyim :jeyyar:

sevgili günlük,

bugun farklı benım için.. artık acıları hıssetmıyor mu ne kalbım?

nasırlastı sanırım sıkıldıkca...

ama benı mutlu eden ıkı kalbımın olması ........

su an içimde atan ıkıncı kalbı görunce sıkıntı, dert ,tasa ,gelecek, kaygı hiç bir sey görunmedı gözume..

birde daha dr cınsıyetını söylemeden söyledıgım sözu hatırldı ya.. hadı oğlum göster pitini..

bu hafta kesın gördük titiyi..

oyyyy allahım nasıl bır mucızedır........

cıkınca yagmurda ılıklerıme ıslanan kadar yurudum.. eve geldıgımde tabı şiş ayaklarıma çizme gıyemedıgım için yazlık babetlerım içinde ayaklarım yuzuyrdu........

günlüğümm ben geldim bi kaç gün yoktum ama sonunda burdayım:hooray:
pc im bosuktu günlük zar zor yaptım vallahaaa
hee günlüükk bugün benim doumm günümm:sm_cool:
iyiki dodum demi günlükk,iyiki varım:1closedeyes:
dün gece saat tam 12 de kociş kutladı dosum günmü
hediyesiyle birlikteee:asigim:
canım benim yaa hatırlaması yeterdi ama o bnm çok istediğim şeylerden
birini almış romantikim benim yaaaŞeniz
günlüükkkk yaa çok mutluyum bu günlerde
Rabbim bozmasın bu mutluluğumuzu eşimlee
hadi günlük bugünlük bukadar herkse slmlarrrrrra.s.

günlük sLm
bugün okuldan kaytardım ..napam canım hiç istemedi valla.hava yağmurlu ya karanlıktı bugün gökyüzü çok kasvetli geliyo böle havalar bana..güneş parladığında kuşlar ötüştügünde falan daha bi farklı oluyo benim için sanki ..ruh haline yansıyo hava insanın.
neyse günlük yazcak pek bişey yok evdeydim ya ondanlülülülülülü

Ne oldu çocuk sana
yok olup gittin birden
nasıl kıydılar sana
ne zor büyüttüm seni ben

Ninni çocuk uyu çocuk
Ölüm yalan dön gel çocuk

Zincirlerde çiçek açmış
Ellerinin yarası
Sevgisiz kefensiz kaldın
Soğuktur şimdi orası

Ninni çocuk uyu çocuk
Ölüm yalan dön gel çocuk

En kolay katlanılan
Başkasının acısı
Ben anayım ağzımdaki
Tükürdüğüm kan tadı

Ninni çocuk uyu çocuk
Ölüm yalan dön gel çocuk.............

:Saruboceq:RABBİM sen badem'ime tekrar meleklerinden önder ege ve adanın kardeşlerini gönder RABBİM badem'in içindeki bu acı biraz olsun dinsin ikizlerinin kardeşleriylee RABBİM.. :Saruboceq:
:çok üzgünüm:senağlamaGünlüğüm ben geldim sana çoook uzun yazıcaktım fakat Bademimden sonra asla yazamaam ben mutluluğumuu ne yazılırki zaten?? tıkandım sustum kaldım badem ne olur artık kendine gel biliyorum çok zor senin acın yaşamayan bilemezz iki evladınıda kaybettin ama ne olur toparlan ve egeyle adanın kardeşlerini beklee sana yollucak yavruların kardeşlerini ben eminm sende emin ol ve kendini bırakma ne olur arkadaşım...:1hug:a.s.

içimdeki acıya aldırmaksızın yüzüme gülümsememi takıp devammı etmeliyim yoksa içimdeki acıyı sorgulayıp acımı yasayıp sonradan hayatıma yeniden baslamalımıyım bilmiyorum..gülmek istiyorum doyasıya...gülümsemek...sevilmek..

ama bir yerlerde tıkanıyorum..bir acıya takılıyor ayagım ve binlece acının üstüne düşüyorum..gülmek istiyorum..insanların güldügünü görmek..içtence..samimice...

zaten sahte gülücükleri görebiliyorum..onlara gülücük degil maske diyorlar..

toparlanmalıyım..toparlanmalı..

GÜNAYDIN GÜNLÜKÜM,
Yeni bir güne merhaba bugün erkenden yazıyorum çünkü evde bi ton iş duruyor dün yapacaktım yapamadım bugünde moralim ii ama dün akşam en yakın arkadaşlarımdan biri aradı nişanlıydı nişanlısı başkasını seviyormuş 5 yıldır biriyle çıkıyormuş ayrılmışlar nasıl ağladı ben nie böle şeler yaşıyorum diee ne kadar insafsız insanlar varyaa madem sevdiğin çıktığın biri var nie gelip bu kızla nişanlandın ona çok üzülüyorum günlük biran önce oda mutlu olsun allah gözündeki yaşları alsınsenağlama canım arkadaşımın gönlündeki sıkıntı gitsin yarabbim böle günlük kimsenin dört dörtlük hayatı yok ama bu günümüze şükürler olsun...yarın grşrz günlüküm....

günaydın günlükcüm ... ben güne güzel başladım da dün akşam biraz üzüldüm ... doğum yapan arkadaşımı ziyarete gittim... 1 hafta oldu ... ben gittim 10 dk sonra evde kıyamet koptu resmen... neymiş arkadaşım eşinin erkek kardeşinin sevgilisine elini yıkamışmıydın diye sormuş... bunun için eşi arkadaşıma kızgın ... kaynana arkadaşıma ; arkadaşımın annesi erkek tarafına... bir bağırış kavga koptu ki neye uğradığımı şaşırdım... anneanne kızım lohusa diyor ; damat bey kaynana sen karışma diyor ; kaynana da ayrı bir alem... arkadaşım zaten ağlıyor ... ben böyle bir sahneye tanık olmamıştım hiç... yazık bebekcik de ağlamaya başladı... anlayamadım yaa nedir insanların dertleri... herkesi sakinleştirmeye çalışıyorum... çok üzüldüm günlükcüm ... en çok da arkadaşıma... herşeye karşı zaten çok hassas ama kimse anlayış göstermiyor ... kimse alttan almıyor...

ben bugün lohusalıkla ilgili topiklere göz atayım... nasıl yardımcı olucam bilemiyorum çünkü...

eve giderken biten ilişkime tekrar bikaç damla gözyaşım düştü ...
( içimden gurbaa prensese de söz vermiştim ağlamayacağım güzelliğim için diye ama engel olamadım günlükcüm... )
korktum aslında ... onunla böyle şeyler yaşamayacağıma emindim çünkü... şimdi kimbilir kim çıkacak karşıma... Allahım nolur iyi; akıllı insanlarla kaşılaştır beni dedim...

Günlüğümm günaydınnn...
Çooook heyecanlıı bir sabahh ....
Çok yakın bir ablamız tüp bebek yaptırdı bu sabah tahlil için gittiler...
Güzel haberler bekliyoruz inş...
Aradık ama açmadılar ...
Arkadaşlar okuyan herkes lütfen dua etsin olurmuu....
Allhım sen isteyen herkese meleklerine kavuştur inş....

bugun iş başı yaptım günlük
artık hasta olmamam lazım çok ihmail ettim işlerimi kovulursam şaşırmam yani mirmirmirmir
Allah razı olsun çok destekliyorlar valla bişi demediler
eşim benden daha beterdi ihtar yazmışlar :çok üzgünüm:
off off
bide eşim dostum sandığı arkadasımı sordu bizim durumlardan haberi yok heralde diyeolur mu canım haberi var geçerken uğradı (eve giderken iş çıkışında benim işyerin önünden geçiyo)
ee dedi, hiçç anlattım işte
Allah Allah dedi..niye sasırıyorsun ki 15 yıllık arkadasım olması dostum anlamına mı geliyo hele sana dostum olduğunu kim söledi ki :1closedeyes:
ne dedi biliyo musunuz KKdaki arkadaşların daha ilgili samimi senin dostların onlar galiba dedi :smiley-cool:
AYNEN ÖYLE
sizi çok seviyorum:asigim:
sayenizde herşeyin üstesinden geleceğim inşallah :a015:

yine ben geldiim

ağrılarım geçti gibi bugün ama bu seferde ağrılarım geçince korktum geçse bir türlü geçmese bi türlü sanırım. bebeğimle alışmaya çalışıyoruz birbirimize çok nazlıyım sanırım eşimi bıktırmaktan korkuyorum şu duygusallığıda biraz attımmı üzerimden sanırım herşey güzel olucak..

bide günlükçüm bebeğime bişeyler almak istiyorum ama henüz erkenmidir diye karar veremiyorum artık öyle değiştiki bebeklere bakışım her bebek gördüğümde gidip sevesim geliyor her yerde bebek kıyafetleri çekiyor beni. öuylemi böylemi derken uykularımı bile yitiriyorum fisfisfis umarım bebeğime iyi bakabiliyorumdur ..

Allahımmm tutmuş yaa tutmuşşş...hihoyyyt
BEBİŞŞŞŞ tutmuşşşşş....delikafadulden
Bu senin mucizen allahımm.....:CüvCüv:
Ayyy çok mutlu oldukk allahımmm...:dance:
Sana şükürler olsunnn....:Saruboceq:
Hayırlısı ile kucağına aldığınızıda görürüz inş.......:Saruboceq:
Gözyaşlarımı tutamıyorum bu nasıl bir mutlulukk.:asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…