Kadınlar Kulübü Günlük

naber günnüküm şakkıdı
cok şükür akşam oldu evime geldim
şimcik kocem halı saha macına gitti
bende arkadasa gitcem
oturur biraz dedikodu ederiz
sonra herifler gelir zaten
tabi pc basından kalksam hersey süper olcak kaydirigubbakcemile3
najva karam ıda actım son ses dinliyom sositososito oynuyom :roflol:
delimiyim neyim kaydirigubbakcemile2

selam cancagızım en son bıraktıgın yerdeyim hala..öylesine takılıyorum işte hayatta..
Anlayacagın hiçbir şey yaptıgım yok..beklemedeyim bosubosuna..
Birilerinden tık yok tabi ki her zamanki gibi..Sallamıyorum artık kendilerni..
Gecen hafta bugün cok acıydı bizim için hoş hala da öyle ya..Sabır diyorum sadece sabır..
Bugün işyerine istifa dilekçemi verdim birkaç gün daha idare edecegım hatır ıcın..sonrası özgürlük..
Artık adam akıllı hazırlanmalıyım su lanet olası sınava..bu adamı beklersem daha cok beklerım ben..
Kendi yolumu çizmem lazım birşekilde..Bu yol hiç sevmeyecegım bir yol olsa bile..
Kısaca özetlersek berbat sıkkın usanmış kaygılı ve her anlamda yorgun bir haleti ruhiyedeyim..
En iyisi ben gideyim dimi..Sen de bıkmışsındır kesin..Ben de bıktım valla..Hem de çok..

hayır, yapmamalıyım biliyorum... şu son günlerde fazla üst üste geldi her şey. ama o benim elimi tutuyor mu, hala? evet! öyleyse? elimi tuttuğu, bu buhranlardan beni çıkarmaktan bıkmadığı sürece, kendimi zorlamam gerekiyor, yıllar öncesinde hayatı bana zehir eden insanların yüreğimde olmasa bile beynimde bıraktığı izler yüzünden onu üzmemeliyim, buna hakkım yok... elimi tutmaya devam ettiği sürece...:asigim:

şu kk alem dünya günlük biliyorsun! ctesi sabah gülerek başlamamı sağladı hafta sonuna, öyle de devam etti çok şükür, kafama taktığım şeyleri bile düşünemedim, e tabi bugün pazartesi az buçuk başladım yine düşünmeye...CADIARZU

evcil bölümünde hamiş dostumuz var, 15 mart gibi doğumu olacak ama kaç bebesi olacak sürpriz olabilir, heyecanla doğumunu bekliyoruz delikafadulden

Günlük efendi nassın iyisin inşallah, şimdi çık aradan ben yukarda ki arkadaşıma iki kelam edecemcokacimcoook

Kendini üzme de sıkma da değmez ki hiç bişeye ne haltlar olduğunu bilmesemde üzülmeni istemem. Hem daha dur Cindy doğursun ozaman ben üzecem seni yavru başına 10 çeyrek altın isteyecem:CüvCüv:

He günlük efendi gelelim sağa

Cindy kızım hamile, 15 mart gibi ve sonrası her an olabilir doğumunu bekliyoruz evcilde 50 gündür de konumuz bu:roflol:

Lütfen günlük ters bişey olmasın lütfen:Saruboceq:Sağlıcakla alalım torunlarımızı elimize inşallah:asigim:

Ha günlük bir de Pembe Gazete mart sayısını yayınladık henüz duymamış üyeler var onlara söyle KK Magazin forumunda içeriği ve pembe gazetemizin linki var.

Süpriz ünlü grupla röportajımız ve 2 KK üyemizle röportajımız var.

Farkındayım günlük; seni sadece bir araç olarak kullandım ve seninle işim bitti seni yırtıp atıyorum bir tarafasırnaşık şey

Hayatta ne kadar çok ıvır zıvır için beynimizi yoruyor ya da sinirlerimizi geriyoruz. Hayatta öğrendiğim şeylerden biri de hiç bir şeyin göründüğü gibi olmadığıdır. Biraz önce netbookumun klavyesine düşen kılı almaya çalıştım çalıştım ve yine çalıştım ama alamadım. Elime bir türlü gelmedi. Şimdi tuşların arasına kayıp gitmesini ve orada yuva kurmasını da istemiyordum. Bi anda parmağımı:1shok: yalamak aklıma geldi (üff iğrençsin falan demeyin sakın) ve yaladım. Sonra kılın üzerine götürdüm ve parmağımı yapıştırmamla kılın yapışması bir oldu. İşte ne kadar zor ve gıcık bir olayı aslında parmağımı yalayarak hallettim tereyağından kıl çeker gibi!!! imzamıda atmak istiyorumCADIARZU

Sevgili günlük kendini bu kadar kullandırma yırtılıp atılmana izin verme lütfen :roflol: :roflol:
15 martı sabırsızlıkla bekliyorum günlük çok merak ediyorum :asigim:

Hazır gelmişken içimide dökeyim hadi biz yine küsüsz rekora gidiyoruz günlük alışkanlık oldu sanırım bizimki ama eskisi kadar çok üzülmüyorum artık.

Bu aralar baş dönmesinden fena halde şikayetciyim durduğum yerde dünya dönüyor sanki .dr bugun yarın arar zati kontrole gel diye :çok üzgünüm:

Merhaba günlükcüm.
Bekarlık günlerimi çok özlüyorum. Keşke o günlere dönebilseydim.benneyaptımki, keşke hayatımdaki bazı şeyleri değiştirebilseydim. keşke biraz da kendimi düşünseydim. Keşke bu kadar özverili olmasaydım. Keşke.... keşke.... keşke......

sırtım ağrıyor günlük
kendimi sıkmaktan mıdır nederdir bilmiyorum
sırt ağrımdan uyuyamaz oldum resmen
durumları biliyorsun
eşimin işten çıkarıldığı 1 hafta oluyor
canım çok sıkkın
çok üzgün olduğum halde,herkese mutlu görünmeye çalışmak,sorun yokmuş gibi görünmeye çalışmak gerçekten çok zor
inan çok yoruldum
bakalım bizi daha nasıl günler bekliyor
neler görüp geçireceğiz 2009 yılı içinde
merakla bekliyorum
şöyle bi uyusam uyansam herşey düzene girmiş olsa ne güzel olurdu değilmi

sırtım ağrıyor günlük
kendimi sıkmaktan mıdır nederdir bilmiyorum benneyaptımki
sırt ağrımdan uyuyamaz oldum resmen
durumları biliyorsun
eşimin işten çıkarıldığı 1 hafta oluyor
canım çok sıkkın :çok üzgünüm:
çok üzgün olduğum halde,herkese mutlu görünmeye çalışmak,sorun yokmuş gibi görünmeye çalışmak gerçekten çok zor
inan çok yoruldum senağlama
bakalım bizi daha nasıl günler bekliyor
neler görüp geçireceğiz 2009 yılı içinde
merakla bekliyorum
şöyle bi uyusam uyansam herşey düzene girmiş olsa ne güzel olurdu değilmi benneyaptımki

Günlük selamlar

ben geldim.
mutluyum be günlük iki haftalık aradan sonra oğluşum eguşuma kavuştum...:1hug:
akşam eve getirdiğimiz ilk dakikalar beyefendiyi görücektin.
Nasıl artist artist davranıyor.şakkıdı
Böyle bir soğukluk hissettim kendisinde baştan,küser demiştim ben sana demi ama..
Tabi bir de dedesi ile babaannesi ve amcasının yoğun ilgisinden şımarmış sıpa..
Birde kayınvalidemlerde Efe diye kuş arkadaşı var...
ooo bir görsen havaları adam kendini Davenshire Dükü sanıyordu kaydirigubbakcemile3
ama baktı olacak gibi değil hemen söndü havası...

Günlük be bu ekonomik kriz evde oturmama, pek dışarısı ile işim olmamasına rağmen çok farkediliyor...
Ordan kes,burdan kemer sık ııh olcak gibi değil...
Paranın mı bereketi kalmadı,yoksa hayat mı çok pahalı..
Kriz teğet meğet geçmedi be günlük.
Tam ortadan daldı..
Of of ne olacak halimiz,Allah ım sen yardım et .
Şu sıkıntı içinde olduğumuz durumdan ülkemizi hayırlısıyla kurtar yarabbim...:Saruboceq:
Öldürmesede süründürüyor..
Allah bu günlerimizi aratmasın...
:Saruboceq:

gunlugum canim benim!!

uzun zaman oldu sana yazamamistim ama guzel bir haberle geldim...okula basvurularim kabul oldu ve agustos'ta hukuk master-doktora egitimine baslayacagim..oyle mutluyum ki!!! hihoyyyt :lepi:

simdi tek bir engel kaldi asmam gereken..dua et bana gunlugum olur mu? hayirlisi olsun diyorum surekli ama artik olsun gunlugum lutfen... :Saruboceq:

Günaydın günlüğüm...
Bugün güzel haberlerle gelmedim sana ...
Hani bi tv almıştık ya onu satan bayii krizden dolayı dükkanı kapamış ve benimkini aramış adam paranızı iade edeceğim diye...benneyaptımki
Ay benimki de ya parayı vermezlerse diyip duruyo deli etti beni...

Ve geçen yıl bu zamanlar çok sevdiğim bi abi vefaat etmişti daha 30 unda şimdi de abisi trafik kazası geçirmiş ve komada yatıyormuş..İnşallah bir acı daha göstermez rabbim ailesine , çocuklarına bağışlar onu bu acıyı da kalıramaz bu aile :1no2:

Allahım kimseye acı gösterme :Saruboceq:

Günaydın günlük....
Uzun zaman oldu sana gelmeyeli dimi
Geldim işte alınma hemen sende :mymeka:
İnanmayacaksın belki de ama iyiyim ben... Sakinim....
Herşey yolunda çok şükür...
Ama bir sakinlik var üzerimde, beni bile korkutmaya başladı yavaş yavaş...
Piminin çekilmesini bekliyor gibi...
Evimde herşey çok güzel tek eksiğim biliyorsun işte
Gelsin artık dimi :1rolleyes:
Böyle işte şimdilik ben kaçar, büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öperim sırnaşık şey

slm günluk bugun kk daki arkadaslarimlan buluscam nasıl gectigini aksam yazarım simdi yemek yapmam lazım

Selam günlük
uzun zaman oldu halleşmeyeli
yarın benim doğum günüm
eşek kadar oldum ama niyeyse bi başka mutlu oluyorum d.günleimde
canım aşkım hediyelerimi peşin peşin verdi
onu çok seviyorum
geçen yıl kuzum karnımdaydı d.günümde
ve 2 tane pasta vardı
birisinde benim adım diğerinde oğlumun adı yazıyordu çok duygulanmıştım
bu yıl kuzum yanımda olacak o ayrı bir duygu
1 martta kaynoşumun d.günü
salı günü antalyaya gidiyoruz,kaynoş için de kupa yaptırdım
üstünde benim,oğlumun ve oğlunun resimleri var
eminim çok beğenicek,
ona güzel yıllar ve yaşlar diliyorum hep birlikte
kuzuların kuzusu,canımın öbür yarısı artık yürüme olayını çözdü ve koşuyor bile
maşallah canım oğluma 10 ay 1 haftalıkken yürüdü
anası gibi aceleci,bi yerlere yetişme çabasında sürekli

yarın kk da tanıdığım ve sahip olduğum en iyi dostum
canım reyyam gelicek
kuzuyu özlemiş,
reyyayı tanıyanlara selmalarınızı iletirim dicem
ama eskilerden çok az kişi kaldı
işte bööle günlüküm bee
günler geçip gidiyo
bende gençleştikçe gençleşiyorum
kahretsin yine güzelim
zuhahahhaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…