Kadınlar Kulübü Günlük

slm günlükçüm....KK daki bütünn güzellerin sevgililer gününü kutlamaya geldimmm Şeniz
ŞenizŞenizŞenizŞeniz

Günlüğümmm :asigim:

Ne güzel şey aşık olmak, birini sevmek, onun da seni sevdiğini bilmek :asigim:

Bugün sevgililer günü, bugün insanlar sevgilerini daha büyük hevesle, daha heyecanlı, daha sürprizli gösteriyorlar. Ne güzel bir gün değil mi günlüğüm ? Ama insanların sevgileri bugünle mi sınırlı sadece ? Neden bugün aşkla yanıp tutuşan insanlar yarın kavga etmeye başlıyorlar ? Sevene her gün sevgililer günü bence...

Biriciğim, pamuğumla 2. sevgililer günümüz bizim. Geçen sene Belçika'daydım, ondan binlerce kilometre uzakta... Ama mesafeleri görmedi gözümüz, sanki yanyanaymışız gibi geçirdik her günümüzü. Sevgililer günümüzü de...
Bugün de aramızda onlarca kilometre var, görüşemiyoruz malesef. Ama bu durum ikimiz için de sorun değil. Biliyoruz ki her gün bizim günümüz :asigim:

Karşımda o kadar mükemmel, beni o kadar kocaman seven bir erkek var ki... Başka biri olsa mızıklanır dururdu bugün görüşmek için, surat asardı, beni üzerdi...
Ama pamuğum öyle değil, beni o kadar seviyor ki, bugünü beraber geçiremiyoruz diye surat asmıyor. Yanyana olacağımız günü bekliyor, yani yarını... Ne önemi var günlüğüm, bugüne sevgililer günü diye isim koyan da biz insanlar değil miyiz ?
Bizim sevgililer günümüz de 15 şubat işte, kime ne ?
Biz birbirimizi sevdikten sonra, beraber olduktan sonra, birbirimize saygı duyduktan sonra ne farkeder ha 14 şubat, ha 14 aralık...

O kadar seviyorum ki onu günlüğüm... Onun beni sevdiği kadar değil, o beni daha çok seviyor. Benim ona hissettiğim şey aşktan çok sevgi, saygı, bağlılık... Babamı sevdiğim gibi seviyorum onu... Bazen babam oluyor, teselli ediyor beni, alıyor kollarına, dünyanın en huzurlu yeri olan kollarında şevkatini gösteriyor bana... Bazen abim oluyor, doğru yolu gösteriyor bana, kötülüğümü istemiyor çünkü... Bazen dost oluyor, benimle ağlıyor, derdimi paylaşıyor... Bazen arkadaş oluyor, çılgınlar gibi eğleniyoruz beraber, iyiliği de kötülüğü de paylaşıyoruz... Bazen çocuğum oluyor, uzanıyor dizlerime, şevkat bekliyor benden, sevgi bekliyor, bir şeyler öğretmemi istiyor ona... O benim her şeyim günlüğüm... Hayatımda eksik olan her parçayı dolduran tek insan o. Tek kişilik dev kadro gerçekten de kaydirigubbakcemile3

Kör kütük aşık olmadığım için çok mutluyum günlüğüm, onu sadece sevmediğim için, aynı zamanda saygı duyduğum, güven duyduğum, onda huzur bulduğum için o kadar mutluyum ki. Ona sahip olduğum için o kadar mutluyum ki...

Sevgililer günümüz kutlu olsun :asigim:

:çok üzgünüm:aof ara sınavlar yaklasıyor ders calısmam lazım nasıl olacakta bıtecek bılmıyoruum ıcım sıkıllıyor su anda bugn sevgililer günü ama sevgilimden uzun zaman önce ayrıldım bir önemi yok yani benim için...

Günlüğüm ben geldim, hem de sevine sevine geldim bu kez, sıkıtından değil. Rabbim daim eder inş.

O geldi, yıllardır beklediğim, hayalini kurarken saçmalama nerde var öyle biri dediğim kendi kendime, o doğru adam çıktı geldi işte hayatıma. Hayalimden fazlası hemde...

Hakkımızda hayırlısı olsun inş...

daha bır ay önceydı...

kayınvalıdem aradı..

baban beni dra göturmuyor.. safra kesem sancı yapıyor..

dayanamıyorum.. parada bırakmıyor dıye söylenmıstı.. kötu adamdı vesselam kayınpeder..

kadıncagız dusup bayılınca komsular apar topar hastaneye kaldırmıslar..

dun kanser oldugunu öğrendık ya.. kayınpeder aglıyor dun geceden beri..

sabah bır buket çiçek yaptırmıs sevgılıler gununu kutlamış..

40 yıllık evlılığınde görmemış ki kadın. ne sevınmıştı ama..

kaayınpeder belki timsah gözyaşları dökuyor ama kayınvalıdemın ılk sevgılıler gunu hedıyesı benı cok mutlu etti..

Sevgili günlük ,
Tam bir haftadır sevgililer gününde kocama süpriz yapabilmek için uğraşıyorum.
İş yerimdeki yöneticilerden tutta memleketimdeki arkadaşlarıma kadar hepsi kırmızı alarm modunda bu işe kafa patlattılar sağolsunlar.
Ben Fenerbahçeliyim (gururla söylenir) , eşim hasta Beşiktaş'lı :/
Benim takımı o kadar çok kafaya taktı ki , eşe dosta Fenerli olduğumu söylememem konusunda bile uyarılar almışımdır sürekli..Ama sarı lacivert akan kanımdaki inatçılık onu daha da sinirli bi yapıya sokmuştur hep :)
Neyse ben dedim ki , bu adam benimle yeni evli diye kombine almaktan vazgeçti , beni de hep BJK li görme hayali var.. Pazar günü de maç var TS-BJK , güzel bir süpriz ortamı , aliim 2 bilet kapalının en güzel yerinden , giyiyim BJK formasını , cumartesi hiç sevgililer günü yokmuş gibi davraniim Pazar sabahı patlatiim bombayı..
Bir hafta boyunca biletix çağrı merkezi ile kanki oldum , bilet satışa ne zaman çıkçak ne zaman çıkçak diye diye :) En sonunda adamlar internet sayfalarına bildiri koydular 2 gün önceden biletler Cuma saat 11 de satışa çıkıcak diye Tabi ben heyecandan Cumayı iple çekiyorum , bu arada maç konusunda tecrübeli arkadaşlar bana diyolar ki bak AttaQue sen internetten bilet alıcan almasına ama o satış başladığı anda internet sayfası yoğunluktan çöker alamayabilirsin , gişede sıraya girmen zaten imkansız ucu bucağı olmaz işini garantiye al. Aldı beni bir korku ya alamazsam biletleri diye..
Biranda iş saatlerinde internetimizin kapandığı gerçeği aklıma geldi ve ben yıkıldım..
Ne yapsam ne etsem kara kara düşünürken bir yetkiliyi aramaya karar verdim iş yerinden , nasılsa onların netleri kapanmıyodu hiç :)
Açtım tel. dedim böyle böyle bana yardım edin biliyorum iş saati ama , yetkilinin dediklerini yazıyorum : AttaQue ben duydum senin süpriz olayını benim arkadaşlardan maça gitmeyen olsa sana 2 kombine ayarlıycaktım ama gidiyorlar :| cümle alem duymuş , sağolsun yardım etmek istemişler çok mutlu oldum , istediğin saatte gel alalım netten biletleri dedi , uçtum havalara..
Perşembe akşamı sabırsızım gerginim uyuyamadım dedim bi kez daha bakıyım biletix sayfasına , geç saatlerde bi açtım sayfayı uyarı değişmiş! Cuma 10 da satışa çıkıcak biletler yazıyo :| Allah'ın sevdiği kuluymuşum yarabbim saba şükür dedim , görmeseydim bilet milet hayal olucaktı..
Cuma oldu , 10:08 de yetkilinin yanındaydım ne panik ama sayfa açılmazsa işlem yarıda kesilirse düşünceleriyle boğuşuyorum , vee başardım aldım netten biletleri hatta 3-4 kez baktım açaba gerçekten aldım mı diye , telefonuma aldığıma dair mesaj gelince ve o mesajı 5 kez okuyunca bi de bi arkadaşa sorup teyit alınca ikna oldum
Sapolsun işyerimdeki Beşiktaşlı arkadaşlar da bana forma getirmişler , bende formaları aldım eve getirdim yıkadım astım kurutma teline , üzerlerine de bi örtü koydum ince görmesin eşim sormasın bu ne diye bu arada..
Sonra ben biletix i yine aradım (bıktırdım desem daha iyi olur) dedimki biletleri kurye mi getiricek hayır dediler , siz gişeden kimlik vs. ile alıcaksınız hatta adam bana nerden alabileceğimi ne zaman alabileceğimi de anlattı bir bir sanıyorum bi daha aramiyim diye Amaaa bir sorun vardı biletler yoğunlupa maruz kalmamak adına Cuma alınmalıydı yani işten çıkar çıkmaz almama lazım 21.00 e kadar ama benim işten eve gelmem 19.00 , oraya yalnız gidemem eşimle gitmem lazım araba lazım eşim 21.00 geliyor :| Benim paçalar tututştu yine.. Sonra heme kadınsal zekamı kullandım , biletleri alacağım gişe bir alışveriş marketinin içinde. Hemen eşimi aradım 21.00 den önce eve gelmesi gerektiğini derhal alışveriş yapmak zorunda olduğumuzu mutlaka erken gelmesi gerektiğini bin kere vurgulayıp gelmezse kötü şeyler olacağı hakkında tehtid ettim Şaşırdı adam , daha yeni yaptık alışveriş ne bitti ki evde falan dedi , bir sürü yalan söledim o eksik te bu eksikte almazsak ölürüz de falan filan , 1.5 saatlik yolu 45 dk. geldi kocacım yorgun argın hemen o marketin yolunu tuttum , baktım gişe bana bakıyo ben gişeye , eşimde o sırada alışveriş arabası alıyo , bi yandan da söleniyo cumartesi yapsak olmazmıydı bu alışverişi , senin yüzünden çok hızlı kullandım arabayı falan die , ben o sırada dedim ki aa (markete girmeden kapıda girişte kitaplar vardı ,eşim kapıdan girmişti alışveriş arabasıyla ve hala söyleniyordu) yeğenime kitap alıcam sen g,t sebze -meyve reyonunda buluşalım , Hey allam dedi söylene söylene gitti ben vınn bilet satış noktasına baktım sıra var allam önümde 2 kişi bekle bekle , cep tel. den bei aramaya başladı eşim herhalde markette heryere baktı ve olmadığımı anladı. Neyse bana sıra geldi bi çabuk biletleri aldım koşarak markete geri döndüm. Meyve sebze reyonunda kızgın gözlerle beni bekleyen eşimi gördüm , nerdesin sen korktum bişe oldu diye heryere baktım yoktun , kitaplara bakıyodum dolandım öle dedim e hani kitap dedi , beğenemedim dedim , zılgıtı yedim.. Bu arada marketten son derece gereksi 3-5 şey seçtikten sonra bakmadan hadi gidelim dedim , bir de bunun için mi markete geldik diye zılgıt yedim OOf offf çok pişman edicem seni bu bağırmaların için dedim durdu ne gibi falan ağzıma geldi söyleyemedim.
Eve gittik derin bi ohh .ektim tam kii.
Benim meraklı koca sen formanın birini bul askıda ben anladım bi hışımla yanına yöneldim elinden kapıp diğer formaların üzerini örtmem bir oldu , ah dedim herşey berbat oldu , bunca emek boşa gitti.
Eşimden bir ses yükseldi
- Anladııııııım bana sevgililer gününde forma almışsıııııın!
:|
Kısa süreli bi şok yaşadıktan sonra ben:
- Ama kocacııım bunun süpriz olması gerekiyoduuu niye baktın ki hediyeye dedim
-AttaQue yalnız tama göremedim ama sanki o forma bana küçük olucak dedi
Ay gülsem mi ağlasam mı şaşırdım yok yok yıkandı ya ondan diyip uzaklaştırdım onu odadan.

Sonra oturduk ben sana ne alim yarın dedi (sevgililer gününde) ?
Bunun süpriz olması gerekmez mi kocacım bana mı soruyosun dedim.
E ama biz karı kocayız artık ihtiyacın olan bişe alim diye sordum dedi ardından da bombayı patlattı
Sana yürüme bandı aliyim mi?
:|
Bana mı alıcaksın dedim? (ikimiz spor merkezine gidemiyoruz bari koşu bandı alalım diye düşünüyorduk ama ben değil ikimiz! )
Evet dedi.
O zaman alırsan bana sormadan kullanamazsın dedim ve gidip uyudum sinirden!
Bugün işte , sabah aynaya güzel bi not yazmış..
Yarın sabah olmasını bekliyorum heyecanla..
Anneme anlattım yaptıklarımı bana dediki sen fenerlisin ve bjk maçı için eşin mutlu olsun diye bjk lı olucaksın demek ha dedi. Aşkta politika gibi yalan dolan gizli saklı şeylerle dolu gerekince renklerini bile değiştirebilmenin mübah olduğu birşeymiş demekki dedi..Politikada verenler karşılık alamaz ama unutma demeyi de ihmal etmedi ve olaya son noktayı koydu yani.

Hepinize sevgililer a.s.

Son düzenleme:
sevdigimin yanımda olmadıgı son sevgililer günü olması dilegiyle.........
herkesin sevgililer gününü kutluyorum senağlama

herkezın sevgılıler gunu kutlu olsun

yanlızım gunluk
ıkı sene guzel gecen sevgılıler gunu bugun buruk
aklımdaa ....elımde olmasada
oda aklına gtırmıstır emınım
ama belkı baskasının sevgılıler gununu kutlamıstır kı kutlamıstır
allaından bulsun

umudum bitti...
hersey bitti...
ne olur bundan sonra bilemem...
ben eskisi gibi olur muyum...
yasadiklarimi, yasayamadiklarimi kolay unutur muyum bilmiyorum...
tek bildigim....
umudum benimle degil artik....

sevgili günlükçüm önce senin ve burdaki herkesin sevgililer gününü tek tek kutluyorum, anlam taşımıyor bugün benim için, hergünkü gibi sıradan bi gün sanki,özelliği yok yani... açık yaralarımı sarmaya çalışırken, yok ederken izlerimi ne kadar anlamlı gelebilir ki? o yanımda yok, o tanımadığım ama biyerlerde olduunu bildiğim doğru insan yanımda yok zamanını bekliyor belkide gelmek için,o gün bugün değil,işte o gün geldii gün karşılaştığımız gün olacak belki de sevgililer günü benim için ne dersin günlük yerimseniben çok ağrım var bugün,gecede kızlarla dışarı çıkcaktık ama dışarısı berbat yağmur çamur fırtına,benim ağrılarım,annemle başımızdaki sorunlar bilmiyorumki çıksammı çıkmasammı karar veremeden oturuyorum öle işte bugün güya bakıma gitcektim kuaföre,onuda yapamadım saçımı boyatcaktım kestircektim vs.hem özel durumumdan dolayı hemde havadan dolayı gidemedim.öle oturuyorum şimdilik

Sevgili günlükcüğüm....
Uzun zaman oldu sana yazmayalı bana küstün belkide umarım sana vereceğim bu müjdeli haber senin bana olan küskünlüğünü giderir.Hamileyim sevgili günlük evet hamileyim :) uzun zaman sonra becerebildik :) gerçi kendi çabamızla olmadı doktor yardımı ile oldu ama olsun.Şimdi 4.5 aylık hamileyim bebişim oğlumun hareketlerini hissetmeye başladım günlükçüğüm.Dün doktora gittik kontrole.Oğluşum o kadar hareketli ki (maşallah) durduğu yerde durmuyo günlük. annem babamda geldi torunlarını onlarda gördü valla onlar benden eşimden dahada heyecanlıydı.orası nersi burası neresi elini yüzüne kapadı utandı kulakları kime benziyo çenesi kime vs..baya bi güldük doktorda İnş. hep böle mutlu olur mutlu geçer günlerimiz günlükçük.Sana uzun zamandır neden yazmadığımı şimdi daha iyi anlamışsındır.İş güç yoğun bi hayat nolsun işte.Şimdi bide ufaklık gelecek inş. sağasalim gelir inş. dua et günlükçüğüm bebişim için.bugünden sonra sana hep yazacağım oğlum doğduğunda onada yazdıklarımı ninni niyetine bir bir okuyacağım günlükçüğüm.
Benden şimdilik bu kadar günlükçüğüm sonra görüşmek üzere..

merhaba gunluk bu benım sana ılk yazısım
bugun benım dogum gunum bugun 14 subat sevgılıler gunu
ama ben yanlız basımayım evdee
su saat oldu kocam işte.
sözde kendısı patron
böyle bı gunde ınsan esını yanlız bırakırmı yaaa
iş yerıne abısıyle ortak.
abısı bekar evde yatıyoo
benımkı calısma askıyla yanıp tutusuyorr
offfffffffffffff gunluk offfffffffffffffffff
gecen senede eskı ısyerınden ızın alıp gelememıstı
ben h.içine denk geldıgı ıcın bana suprız yapıp yemege goturur
kutlama yaparıs dıee gıyındım suslendım kapıda gozlerım onun bekledım
hep bana saka yapıyor sandımm, ağladım
gece 11 de geldı eve sırıtarak
cok kızdım küs uyuduk.
bugunde bana yıne aynı yollar gorunuyo galıba
dogum gunumde hıc mutlu olamıcakmıyım ben yaa
helekı baska ınsanların tabiriyle cok guzel bı gunde dogdum yaaa
hani ben nıye goremıyorum o guzel gunu...nerdeee
bugun gebelık testı yaptırdım
sınırden onu bıle almaya gıtmedım saatlerdır
esofmanlarım uzerımde yatıyorum evdee
bugun benım dogum gunum evet
hatırlayan cok oldu saolsun
cok dostum varmıs.
mesaj cekenler,arayanlar hepsınden allah razı olsun
unutmamıslar bugunde benı.
dogum gunum sadece kagıt ustunde be gunlukkk...

bende bugün mutsuz gelenlerdenim sana günnük.
bu gün sevgililer günü, ilk defa böyle geçiriyorum sevgililer gününü, mutsuzum, sıkıldım.
bu ayrı geçirdiğimiz son sevgililer günü, ama ne bilim belki sevinmem lazım. yanımda değil. sabah iş yerime geldiğinde masamda duruyordu çiçeğim. ama yanımda olması çok daha mutlu edecek beni.
o bunun farkında değil, gelsin diyemem ama bana sürpriz yapıp birden şu kapıdan girmesini bekledim. ona da hak veriyorum yarın sabah erkenden işe gidicek nasıl gelsin.

dün akşam çok mutsuzdum, anlatmak istemiorum. sabah kalktığımda gözlerim balon gibiydi hala mutsuzum ben ya hala senağlama

Ben geldimmmm Günlüğümmm.. okadarrrr şaşkın okadar mutlu okadar acaibimkiii ben ben ben yaa deli benim bu sevgilim yaaaa ben çok mutluyum bugün günlüğüm yaaa...
Hemen başlim anlatmaya .. sabah 10 gibi uyandım kahvaltımı yaptım başladım süslenmeye saçlarım makyajım kıyafetim ve son rütuşlarımla hazırdım.. anneme nasılım anne dedim maşallahh benim kızıma dediğine göree sanırım güzel olmuştuum :) neyse sonracığıma aşkım mesaj attı hayatım ben geldim inebilirsin aşağıya dedi,annemi öptüm ve poşetlerimi alıp aşağıya indim.. aşkımı bi gördüm aman allahım okadar yakışıklı olmuştukiiii çokkk tatlıydıııı neysee , sonracığımaa aşkımla ilk önce bakırköye gittik ablam dershanede çalıştığı için ziyarete gittik 10 15 dk oturup kalktık bişiler içtik daha sonra sinemaya girdik ve çıktıktan sonra yemek yemek için resturanta yöneldik çok güzel bir sohbet eşliğinde yemeğimizi yedikk gayet güzeldiii her şey, takii telefon gelene kadar.. Ömrümün teli çaldı, ömrüm acaip bi ses tonu ve yüz ifadesiyle telle konuşmaya başladı _ nasıl yani? _şimdi nasıl? _siz nerdesiniz? teli kapattıktan sonra bana yöneldi ve aşkım kalkmamız gerekecek çünkü benim gitmem gerekecek dedi hayırdır ne oluyo aşkım dedim? Hayatım dayımı hastaneye kaldırmışlar oraya gitmem lazım dedi, tamam bende geliyorum dedi.. yo yo sen gelme ben seni ablanın yanına bırakim yada taksiye atim eve git dedi.. bende kırıldım ben giderim tamam sen git canım dedim ve kalktık o beni öptü ve yola koyuldu arkasından seslendim döndü ve hediyesini verdim tamam aşkım ararım ben seni dedi ve öptü gitti ben kaldım öylece tamam diyebildim sadece neyse 5 dakika sonra telim çaldı ben minübüs duraklarına doğru yürüyordum, arayan ablamdı belinay naber napıyorsunuz dedi iyiyim ablacım çok iyiyim eve gidiyorum şuan dedim ne oldu ufuk nerde dedi? Dayısı hastaneye kaldırılmış gitmesi gerekiyordu dedim neyse hayırdır bişimi oldu abla dedim? Evet ya güzelim benim evin anahtarı yanındamı dedi? Evet çantamda getirimi dedim? Yok güzelim eve geçermisin akşama misafirim gelicekmiş ev berbat durumda bi el atarmısın dedi bende tamam merak etme geçiyorum şimdi dedim .. sağol canım benim seni çok seviyorum ararım yine dedi tamam dedim kapattık ( bu arada kızlar ablam yeni evli dershanede öğretmenlik yapıyor ve evlerinin anahtarının yedeği bende, misafiri geleceği zaman ben gidip erkenden yardım ediyorum ablama)

Minübüse bindim ve ablamların evine doğru yöneldim apartmandan içeri girdim ve evinin kapısını açtım içeri girmemle şok olmam bir oldu.. işte burada başlıyor herşeyyyy

eve girdiğimde koridordaki lambaya
oyuncak bir ayı iple bağlıydı. kucağındada kocaman kalp şekline kart vardı. “Küsmedin bana dimii ama bak buradayım işte” aşkım şimdi portmantoya montunu çıkarıp asarmısın? Pormantoya yöneldim ve aynada bir kart buldum. Kartta aşkım montunu çıkarda yanıma gel seni çok özledim ama önce bana su getirirmisin mutfaktan? yazıyordu.. sürahinin ordada bir kart vardı” aşkım hadi gel artık salona seni bekliyorum .. salona yöneldiğimde koridorda yanan mumlar vardı .. bir anda müzik açıldı bizim şarkımız çalıyordu elinde bir buket çiçekle beni bekliyordu benim yakışıklı aşkım.. kocaman sarıldım ona ve birden ağlamaya başladım ama inanın bu müthiş bir duyguydu okadar kaptırmışımki kendimi onun gittiğine ve biranda biz aşkımla öylece sarılarak müzik bitene kadar kaldık.. neyse sonra müzik bitti aşkıma baktım taaa gözlerinin içine baktımmm birden başladım gülmeye delimiyim ne bi ağlayıp bi gülüyorum kaydirigubbakcemile3sonra evin teli çaldı ben açtım arayan ablamdı kavuştunmu aşkına dediii sen delisin abla kavuştummmmm dedim neyse kapattık teli ve ardından eniştem aradı açtım teli naber baldız damat beyde yanında dimii beğendinmi sana sürprizimizi dedi evet dedim anahtarıın teki sende teki ufukta biz kapıda kaldıkk inşallah akşam alırsınız eve dedi alırız enişteciğim ama erken gelmeyin dedim ortada bardak falan kalmasın biz çalışan inslarız dedi çağrı attığımdada çay koyarsınız ocağa dedi tamam eniştem dedim ve aşkımla baş başa kaldık.. hayatım film aldım gel izleyelim dedi..tamam aşkım dedim ve dvd’ye cd’yi taktık.. aman allahım ne görimmm benim günlerdir yaptığımı aşkımda yapmışş ve karşımda romantik bir müzik eşliğinde beraber çektirdiğimiz
resimlerin slaytı, ben başladım gülmeye neyse sonra aşkım slaytın yarısında mutfağa yöneldi kola ve cips getirim aşkım dedi sen otur izle dedi. Ben resimlerimizi izlerken bir anda görüntü gitti sandım ve tam aşkım diye seslenicekken canlı canlı aşkımı karşımda ekranda gördüm Canım aşkım benimle konuşuyordu ekrandan ve bana olan aşkını bugüne kadarki yaşadıklarımızı ve az önceki dayı şakasını anlattı bugün bana yardımda bulunan sponsorumuz olan ablana ve eniştene teşekkür ediyorum onların katkısı büyük aşkım.. seni bakırköyde öylece bıraktığım için özür dilerim ama bişey belli etmemem ve gerçekçi olması gerekiyorduu aşkım.. şimdi beni iyi dinle dedi ve bazı şeylerden bahsetti gelecekten ve yaşadıklarımızdan bahseti ,ve şunu dedi “”sana evlenme teklifi ettiğimde sinemada film izliyorduk sen filme kendini kaptırmıştın bende sana dalmıştım biranda kafanı çevirdin neden izlemiyorsun aşkım dedin bende izliyorum aşkım çok güzel dedim ve bana döndün ne anladın peki aşkım dedin bende sensiz olamicağımı % 90’nımı kapladığını anladım dedim ve benimle evlenirmisin dedim gözlerinin içine bakarak sende öylece kalakaldın evet demeyi unuttun şaşkınlıktan ve birdaki ay seni istemeye gelicez ama sen hala evet demedin, tamam gelicez ama evet dede öyle gelim BENİMLE EVLENİRMİSİN AŞKIM CEVABIN EVETSE MUTFAĞA YANIMA GELİP BENİ ÖPEBİLİRSİN BEN ANLARIM ” HEMEN KOŞARAK MUTFAĞA GİTTİM VE MUTFAKTA KALP ŞEKLİNDE KIRMIZI BİR PASTA VARDI ÜSTÜNDEDE BİLYORDUM YAZIYORDU :asigim: AYYY BEN YİNE KRİZE GİRDİM BAŞLADIM GÜLMEYE BEN GÜLÜYORUM AŞKIM GÜLÜYOOO kaydirigubbakcemile3ÖPÜCÜK YOKMU DEDİ VE SIMSIKI SARILARAK ÖPTÜÜÜMMMMMMMM AŞKIMIII ÖMRÜMÜÜÜ…
sonra pastamızı kestik salona geçip oturduk aşkımla baş başaydıkk .. 2 saat sonra eniştemden çağrı geldi ve ocağa çay koydum, ablamlar geldi tabi ablam beni sevinçten dört köşe görünce geldi öptü beni ve örümü canım onlar benim yaa, bende gidip eniştemi ve ablamı öptümmm yerim ben onları sonra pastamızdan ikram ettim onlara ve teşekkür ettim tekrar sponsorumuz oldukları evlerinin kapılarını bize açtıkları için (aşkım ablam ve eniştemle kanka gibidir birbirlerini çok severler ve damat olarak çoktaaan benimsediler ömrümü).. yaklaşık 1 2 saat daha oturduk ve kalktık ömrümle.. ömrüm beni evime bıraktı ve oda evine döndü işte sanrım bu ayrılık kısmı kötüydü ::a015:
Kızlar aşkım eve girmiş kutuları açmış hediyelerimi görmüş hemen beni aradı aşkıııııııım nerden buldun bu albümü yaaaaaaa bu futbolcuların resmini yaşlarını kilolarını her şeyini bulmuşsun bu marşları nasıl buldun dedi nasıl çığlık atıyoo biyandanda izliyoo sesler geliyorduuu offff budamı varrrr offffff diye bağırıyordu gülüp duruyordu diğer cd’yi açtı slaytımız olann ve başladı gülmeye sendemi dedi evet ama benim müziklerim değişik dedim sonrada o hazırladığım müzik cd’sini dinledi bu gece onu dinleeyerek uyicak ve 8 sayfalık mektubumu okicak birazdan şekerleri görüncede çıldırmış yarısı bitti bile diyoo ilaç kutusu içinde diyorki benim ilacım sensinki bu kesmez beni diyoo kurabiyelerden kayınvalideciğimede ikram etmiş çok beğenmiş marifetli gelinim demiş resim albümü yapmıştım kartondan onuda çok beğenmiş aşkım çok güzel olmuş bunlar dedi benim için uğraşman bile çok anlamlı dedi.. bende öyle yetenek yok bak hazıra konuyorum hazır pasta hazır kola hazır oyuncak hazır mum dedi aşkım ama bunları ayarlaman bile süperdi dedim … sonra verdiğim oyuncaklarıda saklicağını söyledi dolabıma koyimki yeğenler görüp almasın dedi …seviyorum ben bu adamı yaaaaaaa günlüğüm işteee ben bugün bunları yaşadımmmm… ben bugün çok mutluyummmmm …

ABLAMA ENİŞTME VE ÖMRÜME ÇOOOK TEŞEKKKÜR EDİYORUMMMMMM… Bugün hem ağladım hem güldüm bugün bi başkaydııı bambaşkaydı yaaa gözlerimi kapatınca hala sanki o anı yaşıyorummmmmm….
:asigim:Şeniza.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefondaki ağlamaklı ses; "Kapıya bakar mısın" dedi az önce...senağlama
Kırmızı 7 gül tomurcuğu ve tam ortasında bir tek beyaz lale.
Bana birlikteliğimizin son sevgiler günü hediyesini hasretle kucakladım sevgilim...
Üzerine yazdığın not hayalimiz değil artık,üzgünüm nolur affet e mi?
Çiçekler kadar masumdu,gençliğimiz ve onlar gibi çabucak solacak maalesef..
Nolur kabul et sevgilim oyun bitti...:1closedeyes:

Ben dün sevgililer gününde canımdan 2 parçayı erken doğumla kaybettim...Çok acıyor canım...Eşimle ağlaya ağlaya, kefenlerini öpe koklaya gömdük..Allah rızası için meleklerim için birer Fatiha arkadaşlar.....Allah okuyandan da razı olsun,okumayandan da.....

okudum canım:çok üzgünüm:
Başın sağolsun,Rabbim sabırlar versin inşallahhsenağlama senağlama
:Saruboceq:

bademcimm çok şaşkınn ve üzgünümm canımm kelimeleri toparlıyamıyorumm
seninn acınıı en iyi anlayanlardann biriyimm diebilirimm 5 kez yaşadımm benn bu acıyı rabbimm sana bana ve dileyenn herkesee tekrarr bebişş versinn bitanemm senn cennete yolladınn vee bu en büyükk tesellinn olsunn canımm böylee acıların teselliside zorr bilirimm amaa meleklerinee duamıda ettimm annesii
sakınnn vazgeçme ve yıkılmaa
tekrarr hamiş olacaksınn inş.ve bu kezz kucağına sağlıklaa alacaksınn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…