Kadınlar Kulübü Günlük

bugun fark ettım kı cok kıloo vermemm gerekk cokkk, sanırım gunumun ne kadar kotu oldugunu anlamıssınızdır

hemen yuruyuse ve sıkı bı dıyete baslıyorumm

selam cancağızım
çok şükür yağmur bitti de bu medeniyet yoksunu yerde net de geri geldi
cumadan beri göürşemedik zannmca..eski sayfalara baktım da vay anasını dedim içimden..
cumartesi sevgililer günüymiş ya hani..bekarları geçtik de evlilerde bile maşallah dedirten durumları görnce içim burkuldu gene..ben malum bahsi gecen o iki gruba da dahil olamayan bir bahtıszım ya..
benim için de oldukca renkli bir haftasonuydu valla..kursa başladım gectigimiz günlerde malum haftasonu da kursum vardı imanım gevredi resmen..
bugün üzerine bir de işe git hayattamıyım değilmiyim çözemedim acıkcası..acayıp ötesi yorgunum...ne olacak halim bilmem..nasıl basaracagım hepsini acaba..ölme eşşeğim ölme modundayım..
bu sıralar kafamdan birşeyler geçiyor amma iyi mi kötü mü karar veremiyorum..zaten öyle birşey de gerceklesse komple göçeceğim kesin..hayrlısı ne diyeyim..
ay kafam duman gibi kalamıycam daha hoşcabak zatına..

Mrb günlükcüm,
Çok şükür bugünde iyi bi şekilde bitti biraz yoğun bi gündü ama güzeldi.Rabbime şükürler olsun ki yavaş yavaş herşey yoluna girmeye başladı.Oğluşumla ben iyiyiz günlükçüm.Bak söz verdiğim gibi artık seni unutmuyorum yani pabucun dava değil:))Kendine iyi bak .
Oğluşumunda slm var:))))

hastayım gunnugum hasta....

zayıfladım bı haftada.. 4kılom gıttı..

halım yok..

bu nasıl bı soguk algınlıgı..

yarın sana cıvıl cıvıl mrb yazmak ıstıyorum gunlugum ya..

bu bı haftayıda bı daha hatırlamamak istıyorum........

günlük sana ilk kez yazıyorum.. evlendiim.. segililer günnüde... yani nikah yaptık.. düğünü yazın haziranın ilk haftası yapıcaz. beraber uyuyooruzz.. samsıkı sarılarak.. ve her gece diyorum ki son nefesimize kadar böyle gitsin...
evlnmek aklımın ucundan geçmezdii ama aşk herşeyi değiştiriyor.
bugün grip olmuşum.. segili taze kocacım çok üzüldü arıyor sürekli hastaneye gidelim falan gece de uyandım terlisin üstüne bişiy al diye tembihledi.. seviyor bu adam beni...
gerçi daha yolun başındayız ama umarım herşey hep böyle olur.. hem böyle kalır..:)

günlük ben gene adet oldum ya gene olmadı.....senağlama
üstelik çok halsizim fenayım.....:1no2:
allahım bana yardım et........:Saruboceq:

günaydın günlükcüğüm biliyormusun artık kafamdaki sorular bitiyor yeniden eski ben olucam allahın izniyle yine güleceğim yine çevremdekileri mutlu edicem mutsuzluğumu kimseye belli etmicem ve derslerime sımkıkı sarılacam bu evreler bana sabretmeyi öğretti sabır önemliymiş be günlük ve zaman gerçekten birşeyleri çözüyor çözmesede alıştırdı onun dediği gibi oldu onu unuturmaz asla ama onsuzluğa alıştırı demişti ben onsuz yaşamaya alıştım insan nelere alışmıyor dimi aksi huysuz babama alıştım nankör kardeşimi herşeye rağmen sevviyorum ve onu onuda seviyorum sevgi o kadar nankörki hep karşılıksız veriyor ne tohaf ben karşılıksız sevmeyi öğreniyorum:) acaba diyorum birgün mutlu olacakmıyım

onun için son kez dün ağladım...

buna artık söz veriyorum günlük, bu son gözyaşım olacak. ne acılar, ne sıkıntılar var etrafımda, onun için ağlamayı kendime yasaklıyorum. ablam için ağlarım, annem için ağlarım, kaybettiğim babam için ağlarım, artık ona tek damla gözyaşım yok.

yeğenim bizde kaldı akşam, yavrucağın canı sıkıldı, bende çok yorgundum erkenden yatmak zorunda kaldım, sonra dayanamadım, kalktım, biraz saklambaç oynadık, onun ağlamasına dayanamıyorum, allahım nolur onu ağlatma, nolur allahım... önümüzdeki aylar onun için de bizim için de çok zor geçecek, nolur en az hasarla atlatalım allahım, onları seviyorum, çok seviyorum.

günlerim çok acı geçiyo be günlük nereye kadar dayanacağım bensenağlama
iş çıkışı eve gittim yavaş adımlarla ne kadar yaklaştıkça o kadar boğuluyordum
eve gittim etrafı toparladım kimse yoktu ki küsmüşler bana belli
kararım bugün itibariyle bi süre annemde kalmaktı
ama yapamadım kalabalık bana dar geliyor yalnız kalmaya ihtiyacı var
hem asık suratla bir sürü sorunla oraya gitmek istemedim
üzülmeyi haketmiyolar :1no2:
eşim gececi olduğundan dolayı çekildim yatak odama tv yi açtım ses olsun diye
açtım kitabımı okudum off hiç bişey zevk vermiyor benneyaptımki
uyuyakalmışım gözümü açtığımda saat epey geçmiş eşimde gelmişti
uyuyamamış dolanıyordu evde , pc yı açtım siteyi internet yok dedi
okumalıydı sizin yazdıklarınızı okumalıydı
yatak odamızda konusmaya başladık...ne yapabiliriz kiraya gitsek annemlere yakın olmak zorundayım
anne de sart değil hala amca teyze dayı da olur ama hepsi annemlerin mahallesinde zaten
konuş konuş çözüm yok
kardeşlerim kardeş olsalar ben mutsuz olmazdım hiç mutsuz olmazdım dedi
beni bu evden kaydırıyolar mutsuz ediyolar babamın çok sorunlu olduğunu bile bile kimse el atmıyo
rahatına bakıyolar konustu da konustu
ee farketti artık ..seni üzmek istemezdim seni ailenden almak istemezdim ama kabullenemiyorum hala onların gelini olduğuma
soyadın bile batıyor...:1closedeyes:
işte böyle günlük soğuk yatağımıza böylece uyuduk
gider mi bi gün evden
mutlu olur muyuz bi gün
düzelir mi herşey
eskiye döner miyiz bi gün
çok özlüyorum çok :çok üzgünüm:

günnük
her sey yolunda
umduğumdan daha da güzel
sanki sihirli bi değnek değdi
tamam önceden de severdi ilgilenirdi ama
bu sefer daha baska bambaska
ailesine bile gitmek istemiyo
hep evde olalım istiyo
koruyo kolluyo

rabbim insallah hep böyle devam eder :Saruboceq:

herkesin yuvası hep mutlu huzurlu olur insallah :Saruboceq:

Bu gün babanızla birlikte sizleri toprağa gömeli 3 gün oluyor...senağlamasenağlama

Ne zaman banyoya gitsem kapı önünde avucuma ard arda düşüşünüz ve hareket edişiniz geliyor...Canım hiç bu kadar yanmamıştı..Hiç bu kadar ölmeyi istememiştim...senağlamasenağlama

Günlerce,aylarca sizler için hayal kurdum,dualar ettim..Sizlere göre hazırladım hayatımı..senağlamasenağlama

Canım oğlum elime ilk düştüğünde seni düşen kocaman bir pıhtı parçası sandım..Ama seni doğurmuşum farkında bile olmadan..Öyle minik öyle savunmasızdın ki..Ya farkında olmadan canını acıtttıysam o an diye içim içimi yiyor...senağlama

İkinizin de her uvzu tamamdı ve kalpleriniz pıt pıt atıyordu..Beni en çok kahreden de bu oldu....senağlamasenağlama

Canım kızım sen de kardeşinin ardından kardeşin üzerine düşürek doğdun..Ne kadar zariftin..Belki korkudan ellerinle başını tutuyordun..Babanız da ben de ne yapacağımızı şaşırdık...Naylon torba desteğiyle elllerimde sizi tuttum..

Bütün bunlar olurken ben banyoda kapıda ayaktaydım...Tam evden dışarı çıkmıştık ki suyum patladı..Tüm apartman kan ve su doldu...O telaşla banyo kapısına koştuğumda bilemezdim ki sizleri doğuracağımı...
Cildleriniz o kadar inceydi ki dokunmadım zarar vericem diye...O halde arabaya binip hastanenin yolunu tuttuk..Göbek kordonlarınız ve plesantalarınız içimde sizler avucumdaydınız..Arabada giderken avuçlarımda hala hareket ettiğinizi hissediyordum...

Hep Allahım ne olursun bu bir rüya ,kötü bir kabus olsun diye dua ettim...

Ama 3 gün oldu hala uyanmadım o kötü rüyadan...

Anladım ki rüya değil,kabus değil...

Yaşadığım en acı gerçekmiş herşey....senağlama senağlama

Şimdi babanızın yüzünü oğlumun gözleri ,kızımın dudakları diye okşayıp seviyorum..

Dokumadığım ,öpemediğim göğsüme bastıramadığım meleklerim..Şimdi sizler yerine ondan bir parçasın diye babanıza dokunup seviyorum...

Canım kızım ne kadar hayal edip istemiştim saçlarını taramayı...Tarayamadım,Güzel tenini okşayamadım...senağlama

Canım oğlum ,gözleri babası gibi maviş oğlum..Senin canını acııtım mı pıhtı sanıp avucumda ilk tuttuğumda...senağlama

Toplam 500 gr dan küçük olduğunuz için mezarlıklardan gömmek için izin alamadık..En sonunda bir muhtar izin verdi..Babanız baş ucunuza gül ağacı dikti..Şimdi mezar taşınızı yaptırabilmek için muhtardan izin almaya çalışacağız...İnşallah izin verir..

500 gr dan küçük olan bebekleri gömmeden tıbbi atık diye atıyorlarmış..senağlama

Ben sizleri nasıl atardım,nasıl izin verirdim buna..İkinizin de kalbi çarpıyordu,hareket ediyordunuz..Üstelik sizin için aylarca emek vermişken asla izin veremem buna....

Babanıza vasiyet ettim ben ölünce sizlerin de yanıma gömülmenizi istiyorum...Bu hayatta kucağıma alıp bağrıma basamadım ama mezarımdayken kucaklayayım sizleri hiç olmazsa benim küçük meleklerim............:çok üzgünüm:

Günlüğümmm herkeseee merhabaa...
Güzel günler olsun inş...
Bu gün sabahtan beri güzel haberler alıyorumm ve inanılmaz mutlu oldumm:)))
Çevremdekilerin mutluluğu beni daha da mutlu ediyor...
Umarım herşey bundan sonra daha da güzelleşir...
Bana gelirsek bende iyiyiim geçen hafta ki koşturmacadan sonra dinlenip kendime gelmeye çalışıyorum.C.tesi günü önemli misafirlerim vardı çok şükür alnımın akı ile ağırladım onları herşey çok güzel kızımızda dahil ellerine kollarına sağlık deyip kayınvalidemin koltuklarını kabartıp gittiler:)))) işte o an bütün yorgunluğum gittii günlüğümm:))) EE tabi o gün sevgililer günüydü gelen misafirlerim bana çiçek getirmişler ....Hatta dedim eşim getirmez zaten ben bunlarla avunayım derken eşimde bana güller geldii büyük bir süpriz olmuş olduu:))) Ve en önemlisi deee bana bebek almış bir kız bebek müzikli dönüyor:)))

Bakarmısınız şunun güzelliğine....Yani bunun bir anlamı var eşim artık bebek istiyor......
Allahım hayırlı zamanda herşeyin hayırlısını göster bizlere inş....Çok güzel bir akşamdı benim için...:asigim:
Öyle işte günlüğümmm iyiyiim bugünlerde iş haricinde tabikii....
Öperim herbikesleriii kocamann........​
ŞenizŞenizŞeniz

Yine ben geldim
ilk defa tıkanıyorum sana yazarken
Bir yerden başlasam analtmaya bitmezki
anlattıkca analtırım anlattıkca bitmez
yeniden başlamış gibi anlatır dururum işte:çok üzgünüm:

kalsın bakalım bir kez daha bende yüreğimde içimde kalsın.
Bir gün kusarsam bilgi kan kusucam işte o gün...........
her neyse işte

bu mısralar yetermi???

Eskiden Yeterdim Kendime
Artardim Bile
Simdi Ne Yapsam Nafile
Kim Demis Can Eskimez Diye
Bu Can Tedirgin Tende
Canda Eskimis Bende

Günlüğüm..
Sana çok güzel şeyler yazacaktım ama badem ablamın mesajını okuduktan sonra bişeyler düğümlendi sanki..
Rabbim sen ona ve eşine güç ver..Bebeklerini melek eyledin biliyorum..Dualarım o 2 masum canla..:Saruboceq:

Askerim dün gece yatağında uyudu..:asigim:
Gerçi 3 e kadar msn de uyutmadı beni.. Nasılda özlemişim..
Her ne kadar ayrı şehirde olsakta onun ailesinin yanında olması beni çok mutlu ve huzurlu kılıyor..
Duygularımdan emin olmadığım günleri hatırladıkça kendimden utanıyorum..
Tez zamanda bizi mutlu ve huzurlu yuvamızda buluştur Rabbim..:Saruboceq:
Seni Çok Seviyorum Mettomm :1hug:

Son düzenleme:

Ahh günlüğüm nezamandır sana yazamıyorum...
bademin bebişlerini kaybettiği gün yazacaktım vazgeçtim çok üzüldüm ona çünküüsenağlama
bizde eşlimin dedesini kaybettik 8 şubattaasenağlama
çok üzüldüm eşim mahvoldu,çok yıprandı,
bir hafta eşimin meleketinde kaldık daha dün geldik,
ahh saten burda paylaşmıştım akciğer kanseriydii,
ooff günlüğüm bu hayatta hepimiz misafiriz,önemli olan kalp kırmadan yaşamak,
dedemiz 9 şubatta gömüldü,çok ağladıksenağlama
Rabbim mekanını cennet etsin inşallahhsenağlama

Slm günlükçüm işteyim..
mesainin bitmesine 35 dk. var daha
hamile olmak ne güzel bi duyguymuş ya
bilgisayar başındayım bişeyler yazıyorum tam bu sıra bebişim bi tekme bi tekme daha
anne beni unutmaaaaaaa der gibi :)
ben seni hiç unutur muyum bebişim hiç unutur muyum :) bitanemsin. babanın pabucu dama ama daha bunu ona sölemedim bak aramızda kalsın tamam mı:)))))

iki gündür çok üzgünüm günlüğüm, teyzem beyin kanaması geçirdi, hastanede yatıyor şimdi, daha önce de bir kez felç ve beyin kanaması geçirmişti, durumu kötü, çok üzülüyorum
yazdan beri de eşi rahatsız, onunda beyninde küçülme damarlarında kuruma var, tedavisi yok, yatalaktı, teyzem felçli hali ile ona bakıyordu , şimdi ikisi de bakıma muhtaç, iki oğulları var ikisi de hayırsız, çok üzülüyorum

neyse senin de canını fazla sıkmayayım günlüğüm, kendinize iyi bakın, şunu bir kez daha iyi anladım ki,

dünyada en büyük varlık sağlıkmış, gerisi hiç mühim değil, sağlıcakla kal günlüğüm....

Günlük
kaç ay oldu gelmedim sana..
az çok biliyorsun gelmeme sebebimi nese bunlar geçmite kaldı..
Günlük be çok özledim k.k yı,arkadaşlarımı,canlarımı...
ben yokken hep gelip dolaşmışlar benim profilimi..
ya nasıl mutlu oldum.
Kendimi hep asosyal görürdüm oysa..
öyle değilmi benide sevenler varmışşş..
günlük inanabiliyormusun, hayatımda ilk kez böyle hissediyorumm.
canlarım benim....
smhsmhım,eylull_13üm,Adıvarım,Gözek kankim,Saruböceğim,mavruşum,dahada vardır mutlaka ben gelene kadar silinmiş gelen diğer mesajlar..sefiyorum hepsini......
Şeniz

Günlük hafta sonu kayınvalidedeydik...
Her zaman ki gibi idi...
Yedik içtik,annemlere gittim.
Sonra eve geldim..
Ama bir eksikle.....

Minicik kuşum,oğluşum eguşumu kayınvalideye bıraktım ister istemez..
çünkü bizim evimiz doğalgazlı ve çok soğuk..
ama kayınvalidenin evi 7/24 soba yanar,sıcacık...
sobalı odada bıraktım onu hemde sobanın yanıbaşında duruyor kafesinde..
napayım ama bizim evde olsa tir tir titriyor,üşüyor,ayakları buz gibi..
özlesemde her şeyi eguşumun iyiliği için yaptım üşümesin,hasta olmasın diye..
o benim olmayan bebeğim,kuş da olsa,hayvanda olsa o benim oğlum.
canım ciğerim o benim...
:çok üzgünüm:

selam günlük....
bugünn insanların ne kadar duyarsız,yardımsever olmadıgını gördüm..
üzerine köpek bile salldırsa,ısırsa..kimsenin umrunda değil..
yazık üzüldüm..

gunlukcum slm sana
bugun evdeydım burda gectı gunum
hava kapalı sıkıcı
gunduzlerı ıyıyım bılıyomusun gecelerı oluyo olan
olece uyuyorum sonra
hep ruya goruyorum karısık ruyalar
hayır olsun
bıran once herseyı atlatmak ıstıyorum alahın ıznıyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…