Kadınlar Kulübü Günlük

günnük biliyomusun
geçen annem dedi oda tv de duymuş
dünya şu sıralarda bi yıldızın etkisindeymiş buda insan ilişkilerini özelliklede çiftleri olumsuz etkiliyomuş
bide elektronik eşyaları
doğrumu dersin günnük baksana çoğumuzun eşi ile arası kötü allaha şükür şuan bende bi sorun yok ama her ikimizde birbirimize sataşıcak yer arıyoruz hissediyorum bunu ya o alttan alıyo ya ben olay çıkmıyo
gerçi bunlar bahane işte olumsuz şeylere hemen bi sebep buluveriyoruz

sanki normal zamanda kavga etmiyoruz
bu aralar kavga edersek bizim suçumuz değilde o etkisinde olduğumuz yıldızın suçu
hee elektronik eşyalarımız bozulursa da onun suçu he:roflol:

ondan mı dersin herkes sevgilisinden ayrılıyor ... sevdiğim herkesin canı yanıyor... :çok üzgünüm:
adı neymiş ki o yıldızın Çok üzgünüm çoook

ne zaman sıkılsam bunalsam sana geliyorum değil mi?
bu gün sinirli değilim aslında onca olaylardan sonra
daha da sessizim kimseyle konuşmak istemiyorum bugün
artık iyice emin oldum ki hiçbir zaman anlaşamayacağız
sanki özel bir çaba gösteriyor beni sinir etmek için
sabah evden her zamankinde 3 dakika geç çıktık
sabah sabah bir surat bir kapris
hemde sabah tost istedi onu yaptığımdan geç çıktık düşün artık
halıları yıkamaya gönderdim pazartesi günü onada kızdı
neymiş efendim o yıkarmış ne gerek varmış para vermeye
iyi o zaman temizlikçi alacaktım almayayım bana yardım et dedim
(çağıracağımdan da değil hani)
yok o halı silermiş ama temizlik yapmazmış hepsi yalan ya yalan
afedersin ama akşama kadar işyerinde eşek gibi çalışıyorum
akşamları saat 8 eve gelip yemek,temizlik yapıyorum
hafta sonları benim onayımı almadan çağırdığı misafirleriyle
veya habersiz gelen ailesiyle uğraşıyorum
sonuç olarak suratı asık bir eşle ödüllendiriliyorum
ne güzel değil mi ?
bu iş boyle yürümeyecek en azından bu kadar yorgunluğun ardından
huzurlu bir yaşam istiyorum çok mu söyle günlük çok mu?
yavaş yavaş sona geliyoruz hissediyorum

selam gönlök yeni tanıştık ama çabuk alışırız birbirimize umarım gönlök içim sıkılıyo tökendim artık göcöm kalmadı nezaman bitecek bu işkence bazen dönöp geçkişe baktığım zaman nekadarda göçlöymöşöm diyorum nelere sabr etim dözelecek diye ama olmadı başaramıyoruz olmuyo mutluluk okadar uzakki ben ona hiçbir zaman ulaşamıyacağımı biliyorum neyse ilkgönden içini karartmayayım yarın göröşöröz baaayyyy

Günlüğüm ben geldim.. içim kıpır kıpır, yarına hazırlandımmm ve paketlerim hazır Kıyafetlerim hazırrr ben hazırımm 5. sevgililer günümüzü kutlicaz ÖMRÜMLEE.. bak neler yaptım ben günlüğümm...

14 şubat c.tesi günü sevgililer günü bizim 5. sevgililer günümüz olucak şimdi ben bu sene hediye almak yerine ilk defa kendi ellerimle bişi yaptım yani ömrüm için kendim bişiler üretmeye çabalamaya çalıştım.. şöyle bişi yaptım, önce büyük kare bir kutu aldım içini tülle süsledim ve bana aldığı güllerden saklayıp kuruttuğum birkaç tanesinin yapraklarını bu tüle serpiştirdim sonra aralarını taşlarla nazar boncuklarıyla süsledim ve en sevdiği çikolataları koydum şekerlemeleri koydum,sonra ilaç kutusu yaptım ... Daha sonra geçtim pc'sinin başına öykümüzü oluşturmak için PhotoStory3'le harika bir slayt hazırladım ilk önce bebeklik fotolarımız sonra onun asker fotoları benim okul fotolarım sonra beraber çekilmiş 5 yılımızın izleri olan resimlerimiz .. 8 dakikalık bir slayt oldu ve slayt aralarında harika yazılar ve sonunda ikimizin resmimin altında ona olan duygumu ifade anlatan birkaç söz, tabi bu resimler akarken fonda bizim şarkımız çalıyor..
Daha sonra aşkımın tuttuğu fanatiği olduğu takım olan fenerbahçeninde çoook eskilerden kalma albümlerinden başlayıp yeni albümlerine kadar tüm resimlerini tek tek pc'me yükledim hiçbir yerde göremediği fotoları buldum eskilerden kalma.. bu resimleride yine slayt yaptım ve eski resimlerde fenerin eski şarkıları yeni resimlere geçerkende fenerin yeni şarkıları yani 100. yıl şarkısıyla bitirdim slaytı bu arada ömrüm stada maça gitmişti orda resimler çekildi ve telefonuyla staddan bana yolladı ve ben tabiki aşkımdan habersiz o resimleride slayta ekledim fenerle ilgili olan sonra pc'deki slayt işim bitti cd yaptım bunları ve başka bir programa geçtim büyük puntolarla seni seviyorum aşkım yazdım ve bunları bilgisayardan tek tek renkli kağıtlar olarak çıkarttım sonra harf harf kesip büyük kartona yapıştırdım bu harfleri şekillendirerek buda bitti.. ve ömrüme 8 sayfalık mektup yazdım ama öyle böyle bir mektup değil tüm hayallerimizi ikimizle ilgili düşlerimizi yaşadıklarımızı hep yazdım.. daha sonra kutumun başına geçtim ilk önce yazdığım mektubu koydum ve yapmış olduğum cd'leri yerleştirdim sonra kartonu koydum kutuma daha sonra gıda boyasıyla kalp kalp şekiller verirek renkli renkli fındıklı kurabiyeler yaptım ve kapatıp çok güzel bir şekilde süsleyip kurdeleyle tüllerle tekrar güzel şekiller vererek kapattım kutumu ve 14 şubat hediyem bu sene ilk defa böyle oldu... Neden belinay diceksiniz kazak, saat, parfüm, kol düğmesi, kravat, gömlek alsaydın diceksin ama inan bunları yaptım ve traş makinesinide geçen sene doğum gününde almıştım ilk kez böyle birşey geçti kafamdan ve uygulamaya koyuldum.. bu arada 1 mart ömrümün doğumgünü bunun içinde hediyesini c.tesi günü çıkıp aldım paketlettirdim dolabımda duruyor.. olivyum feneriumdan çok istediği eşoftmanı aldım aşkıma :asigim:

BU ARADA BENİM ÖMRÜME YAZDIĞIM MEKTUPTAN SADECE BİKAÇ SATIRLARI SENİNLE PAYLAŞİM BURDA GERÇİ 8 SAYFA YAZDIM AŞKIMAA:))

İnsanın aşkısı ömrüsü olmalı, bakarken yüreğinin kabardığı, gözlerinden gözlerine yüreğinin aktığı…aşık olduğu bir aşkı olmalı!
ablamda kaldığımızda Sabah gözlerini açtığında, yanında olduğunu görüp, şükürler etmeli Yaradana. Koklamalı saçlarını. Uyuyan aşkına şefkatle bakıp, usulca dokunmalı yüzüne, varlığını hissedebilmek için. Parmakları titremeli, incitirim korkusuyla. Sürekli çağlayan bir pınar olmalı gönlü…kramplar girmeli midesine, onsuzluk aklına geldikçe!
Rüzgar onun kokusunu getirmeli, yağmur onun sesini. Elleri yanmalı ellerini tutabilmek için. Akşam onu görecek diye, pırpır etmeli yüreği. Kelebekler gibi olmalı insanın kalbi. Ayakları birbirine dolaşmalı heyecandan, eve dönerken aşkısı ömrüsü. Beklemek asırlar gibi uzun gelmeli. Gelişi ile sonsuz bir nur dolmalı içine.
Yüzüne baktığında, konuşmadan anlamalı derdini, tasasını, öfkesini, sevincini, coşkusunu…vs. Güven duymalı, herşeyiyle. Başını göğsüne koyup, huzurla uyuyabilmeli, tüm düşüncelerinden arınmış olarak. Babası, abisi, arkadaşı, dostu, sırdaşı, anası, çocuğu olmalı…Şımarabilmeli yanında. Kıskanılmalı zaman zaman da…
Bir aşkı olmalı insanın!!!

Sabah yolcularken işine, içi acımalı, daha yollarken özlemeye başlamalı. Seni şimdiden özledim!!!
Akşam dönüşünü beklemeli sabırsızlıkla. Gözleri yollarda kalmalı ve kapıyı çalmadan açmalı…aşkla karşılamalı, hasretle sarılmalı boynuna, özlemle koklayıp, öpmeli, yıllarca uzak kalmışcasına! Her günü bir başka güzel olmalı yaşamın, bir başka özel, bir başka soluklanmalı her anında. Verdiği hiç bir şeyin yeterli olmadığını düşünüp, kahrolmalı, daha fazla ne yapabilirim diye düşünmeli. Mutluluk saçmalı etrafına.
Bir aşkı olmalı insanın, cennetten köşe almışcasına sevdiği, sakındığı, bakmaya kıyamadığı…Her bir hücresinden aşkın fışkırdığı, çölde okyanusu yaşadığı bir ÖMRÜ olmalı!!!

İNSANIN SENİN GİBİ AŞKISI ÖMRÜSÜ OLMALI, HANİ ABLAMLARDA KALDIĞIMIZ GÜN, HANİ SENİNLE BULUŞUP BENİ BEKLEDİĞİN GÜNLER, HANİ TAA BENİM İÇİN SAKARYAYA ÜNİYE GELİŞLERİN, HANİ BENİ HER SABAH EVDEN ALIP HER AKŞAM İŞTEN ALIŞLARIN VARYA BIKMADAN USANMADAN, İŞTE HERKESİN SENİN GİBİ AŞIKSI ÖMRÜSÜ VE İLERDE EŞİ OLMALI ,. SENİ ÇOK SEVİYORUM ÖMRÜM SENİ ÇOK SEVİYORUM AŞKIM SENİ ÇOK SEVİYORUM KOCA YÜREKLİM.. :asigim:

Hazırladığım ilaç kutusundada içne koyduğum prospektüsünde şunlar yazıyor yerimseniben
Formülü
1kapsül 1000mg aşk içerir.
Endeksiyonlar
Gönül bağlamalarında,yüksek derecede aşk tutulmalarının tedavisinde uygulanmaktadır.
Uyarılar-Önlemler
Günde 1tane moral bozukluklarında.
Ayrıca sevgi eksikliğinde.
Yan etkileri
Biliç kaybı
Mecnun olmakk:asigim:

bölye işte günlüğüm hediyelerim bunlarrr , ben 25 yaşındayım ama nedense çocuk ruhum ağır bastı bu sevgliller gününde

tat için şekerlemeler ve kurabiyeeemm:)
dokunma için oyuncak
işitme için müzik cdsi
görme için bir foto albümü ve slayt gösterilerimiz

not olarakta SENİ BÜTÜN DUYULARIMLA SEVİYORUM ...

foto albümün başınada şunu yazdım "SAHİP OLDUĞUM EN DEĞERLİ DÜŞSÜN SEN! SENİ ÇOK SEVİYORUM ÖMRÜM" :asigim:

İçimde bir sızı var
Göğsümde büyür anne
Koskoca bir şehirde
Yalnızım yine anne

Kavgalardan, küslüklerden
İki yüzlü dostluklardan
Yalanlardan, çalanlardan
Yoruldum artık anne

Bu şehir hüzün kokar
Kaybolmuş tüm sokaklar
Hepimiz yıldız gibi
Yalnızız yine anne

Annem canım annem, keşke yanında olsam dizine yatsam senağlama

selamın hello günlük:icecream:
biliyorum uzun zamandır yazmıyorum sana başın rahat etti
ama nedense bugün canım yazmak istedi
içimi şöylee bir boşaltasım var:1closedeyes:
hayatımda çok değişiklikler oldu
öncelikle biri var artık hayatımda yas tutmuyorum mutluyum :asigim:
ama nazar mı oldu ne tam sevgililer günü arefesinde küstü bana:çok üzgünüm:
neyse düzelir herhalde -tatlicadiarzu-
ayyy asıl önemli şeyi söylemeyi unutuyodum
yarın Uludağa gidiyorum hihoyyyt
şimdiden tüm K.K hatunlarının sevgililer günü kutlu olsun
uludağa gidiyorum diye hasetinden çatlayacak birkaç ismi lazım değile de selamlar lülülülülülü bknz:gurba,çatlada patla,neferkafa,gülden anım kuzu teyze vs.delikafadulden
hadi şekerim havamıda attım artık gidebilirimkaydirigubbakcemile3
bekle beni uludağ water geliyor....:lepi:

Son düzenleme:
cok gidip geldim sana yazmak içim günlük yazamadım ilk defa yazıyorum sana galiba bundan sonrada yazıcam sana

bunaldım artık hayatın yasattığı zorlukları cekmekten sevdiğim adamla evliyim cok mücadele ettim aynı catı altında yasamak için ama benim ailem müsade ettide onun aşlesi hala müsade edemiyor kaprisleriyle cık sıkıldım
kaç aydır onlardan ayrıyız 4 ay oldu evimizi alıp tanışalı mutluyum evimde onların sesleri yok istekleri yok en azında evimde istediğim herşeyi yapabiliyorum bizim eşimle hiç kahvaltı etmemiştik başbaşa şimdi ediyoruz 3,5 yıl hep onlardaydık iç içe koymazdık mesafe anlamazlardı

işte böyle cok yağmur yağıyor içime kasvet cöktü bugun bide kuzenime canım sıkıldı bir kız sevdi ama teyzem istemedi haklıda onları duyunca aynı sevmediğim insanlarI anlattılar sandım istemiyorum günlükcüm benim yasadıklarımı yasasınlar cabuk bıkmasınlar hayattan istemiyorum benim gibi üzülsünler ama gönül işte cok üzülüyorum senağlama
inşallah anlar annecğini benim gibi yapmazda cok üzülmez keşke bende anamı dinleseydim keşke bakalım hayırlısı inşallah biz yanılırız görüşürüz günlükcüm ağlıcam daha fazla yazarsam

Son düzenleme:
günlüğüm hakıkaten zor bır gun gecırdım..

bekarken kayınvalıde ya da eşinin akrabaları hakkında atıp tutanlardan nefret ederdım..

garip bır aileye girdim bende.. kötuluklerı olmadı ama ıyılıklerıe olmadı..

sogudum sadece hepsinden..

isimleri bıle beni gerıyordu. hayatımdan çıkardım hepsini.. sokaktakı yabancı gibi göruyordum..

kayınvlıdem kocadan yana cok cekmıs cok söylegen bır kadındı..

gecen yıl bende kalırken subat ayında yeleksız ana kucagında bırakıp bana allahısmarladık bıle demeden gıtmesı kanımı dondurmustu..

kusmedım,hep hızmet ettım ama samımı olmadım,olamadım.. subat ayından berıde ne aradım ne sordum..

gecen hstaneye yatırmıslar içime bı sızı dustu zaten..

bugun ögrendık kı pankreas kanserı..

daha 52 yasında evde bekarları var.. kendım uyduruk bı grıp oldum 3 gundur öldum dıye aglarken..

allahım yardımcısı olsun... aglıyorum sabahtan berı.. ölmesın ölum olmasın..

kanser degıl desınler.. yasasın ...

haberını alınca aradım.. sesı kötuydu.. safra kesem iltıhap yapmıs sancım cok.. sen aramadıgın için cok uzuluyordum dedi..

offfffffffffffffff offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff...................

canım sıkkın cancağızım
eşimin bitmek bilmeyen o kara süprizlerinden biriyle daha tanıştım
bana üç sene demişti bu cehennemden kurtulmam için üç sene sabır..
meğer yeni girmeyi planladığı porjelerle kaç üç seneye daha gebeymiş buradaki mahkumiyetim
Mahkumiyetimiz diyemiyorum ne yazık kı..Onun için herşey tıkırında hayat onun hayatı ne de olsa..
Onun bir işi varmış bir kariyeri..Ne yapsınmış yani..
Onun bu kadar basit söyleyebildiği ne zor oysa benim için..
Benim bu zindanda kaldığımız sürece kendime ait hiçbir cümlem olmayacak bile..
Bir kez daha anladım ben onun hayatında varla yok arasında bir yerlerdeyim..
Yoksa benim üç seneye dair şafak saydığımı bile bile bana söylemeyi unutmazdı diymi bu küçücük ayrıntıyı(!)..
Henüz düşünmesi bile ne kadar korkunç gelirken bana yaşamasını tahayyül bile edemiyorum.Ne olur RAbbim öyle bir sebep halk et ki geri döndüremeyeceği ben de kavuşayım beni var eden gerçeklere..Sevdiğim,iki gözüm memleketimin altı saat yakınına tasınmayı hayal etmiştim sadece dileğim o kadar kücükti ki cektıgım hasretin yanında..Sen esas vuslatı da nasip edersin Allah'ım ben istemye bile aciz olsam da..

Son düzenleme:
günlüğümmmm sitede kızlarla konuşurken cep telfonuma ardı ardına 2 tane msj geldii öyle mutlu oldumkiiiii

ÖMRÜM:
5 YILDIR YANIMDA OLAN PRENSESİM, 5 YILDIR BENİMLE HAYATI PAYLAŞIP BENİ SABIRLA BEKLEYEN SEVGİLİM, 5 YILDIR SU İÇERKEN BİLE ELLERİNİ BIRAKAMADIĞIM AŞKIM... İŞTE BİR SEVGİLİLER GÜNÜNÜ DAHA 5. KEZ SENİNLE KUTLUYORUZZ VE HEP YANYANA OLMAYI NASİP ETSİN BİZE RABBİM.. SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN BELİNAY TEMÜR.. ( TEMÜR AŞKIMIN SOY İSMİİ OLUYO,DİYORUMKİ YANLIŞ YAZMIŞ SOYİSMİMİ AMA SONRADAN JETON DÜŞTÜ BAŞLADIM GÜLMEYE KENDİ KENDİMEE BABAMDA SU İÇMEYE KALKMIŞTI ODAYA GİRDİ DİYOKİ NE OLDU KIZIMkaydirigubbakcemile3) OY BEN YERİM BU AŞKIMI
:asigim:

VE BİRTANE DAHA

SENİ ÇOK SEVİYORUM, HER İNSAN BİR DÜYADIR YILDIZLAR VE ONUN ETRAFINDA GEZİNEN GEZEGENLER HEPSİ BİRBİRİNİN ETKİSİNDEDİRLER HEPSİ BİRBİRİNE BAĞLI İNSANLARDA TIPKI BÖYLEYMİŞ BAZILARI YILDIZ GÜNEŞ GİBİ BAZILARIDA GEZEGEN DÜNYA GİBİ, EĞER BEN Bİ DÜNYA TAŞIYORSAM YÜREĞİMDE SENDE BENİM İÇİN Bİ YILDIZSIN EĞER SEN KAYIP GİDERSEN BENİM DÜNYAMDA YOK OLUR ONUN İÇİN BELİNAYIM SEN BENİM İÇİN ÇOK DEĞERLİSİN

İŞTE BU MESAJLAR BİLE YETTİ BANA YAAAAsenağlama:asigim:

günlükcügüm yine sana geldim
icim daraliyor artik boguluyorum
bu ev odalar insanlar hepsi beni o kadar boguyorki
artik gücümün tükendigini hissediyorum
sadece allaha yalvariyorum ama yetmiyor olmuyor
artik gecelerimde rahat degilim cigliklarla uyaniyorum uyuyamiyorum uyudugumda kabuslar görüyorum
ne zaman bitecek bekliyorum

allahima yinede sükrediyorumki tek dayanagim kalbim hayatim benim yanimda ve beni cok seviyor
onun sevgiside olmasaydi coktan delirmistim herhalde

SEvgili günlük bu gün karmakarışık oldum. İçimi garip bir gurur kapladı. 14 yaşındaki oğlumda bir telaş bir telaş. Yarın sevgililer günü için sevgilisine hediye aldı. Saçlarını yaptırdı. Yarın buluşup verecekmiş hediyesini. Üzüleyimmi sevineyimmi Şaşırdım kaldım. Sevineyim oğlum büyüdü daha dün gibi kucağımdaydı üzüleyimmi sevgili için daha çok erken değilmi. Bana çok erken geldi. Büyüdüde sevgilisi oldu. Kabullenmek o kadar zorki. neyse günlük bakalım oğlum beni daha ne ile şaşırtacak. Allah acısını göstermesin.

günaydın günlükcüm... ayy bugün sevgililer günüymüş... dışarda deli gibi yağmur yağıyor... içimden çocukça bir kıskançlıkla ohh ne güzel sevgililer sokakta elele gezemicek diye geçirirken yakaladım kendimi... kıskanmam aslında ama sinir oldum ben bu sevgililer gününe... sevgilisiz geçirdiğim ilk sevgililer günü değil ama sevgilimden ayrılmış olarak geçirdiğim ilk sevgililer günü... bu beni rahatsız eden... olmasaymış hayatımda gittiği için de sinir olmazdım bu güne...

düşünüyorum da o şu an benim aklımdayken ; ben onun aklına gelir miyim ... bence gelirim... geçen sene hayatlarımızda vardık çünkü... şimdi ikimiz de yalnız ... elbet aklına geleceğim ... ama benim ona hissettiklerim onda olmayacak... o kavuşamadığı ve kavuşmayacağı eski sevgilisini düşleyecek yanımda olsa diye ... ben ise onun yanımda olmasının hayalini bile kuramıyorum... ağlamaklı değilim ; kızgınım bazen ; bazen aptalca olduğunu düşünüyorum yaşadığım bu acının ; bazen kırgın ; bazen umutsuz ; bazen başka bir aşka dair umutlu...

karman çormanım işte be günlükcüm ... günlerim de bu karmaşıklıkta ; ilginç bir sakinlikle geçip gidiyor... neyse ben yine de eşşeklik yapmayacağım ve kimin için önemliyse bugün güzel geçsin diyeceğim...

sevgililer gününüz kutlu olsun günlükcülerr ... :)

Selam günlükcüm...
anan nasıl baban nasıl ammiyin kızı oglu nasıl dayının uşakları nasıl:lepi:
tamam gectim senikaydirigubbakcemile

İyi olmaya gayret ediyorum. Hiç bir şeyden mutluluk duyamıyorum.
Dün biraz içimde sevinc oluşmuştu. Bi an dedimki kızım heveslenme kısa sürücek.
Tabiki kısada sürdü:çok üzgünüm:
Elbet gecicek elbet huzurumu mutlulugumu bulucam.

Şimdi bir çocuk olsam korkularımı anlatsam hıçkırıklara boğularak

Korkuyorum korkuyorum korkuyorum.....

günnük yemedim içmedim hemen sana geldim şakkıdı
meğer bir söz yetermiş bana
meğer bir bakıs eritirmiş tüm sözleri
akşam tv izliyodum
kocem geldi yanıma hadi tavla oynayalım dedi :1shok:
olar dedim
tabi yendim :1closedeyes:
sonra ne alayım yarın dedi
neden alcanki dedim
yarın sevgililer günüya dedi
bişey almana gerek yok dedim az önce sigara aldın ya yeter dedim
sonraa barıstık işte
uzun uzun konustuk
sen öle yapma ben böle yapmayım falan diye
şimdi dışarı cıktı fatura ödicekmiş sözde
ama bi plan yapıyo CADIARZU
sanırım bugün beni anneme götürcek
dedi ki saat 1 e kadar işlerini bitir alısverişe gideriz
bende yedim cokacimcoook
tekirdağ gitcez galibaaaa kaydirigubbakcemile2
ayrıntıları gelince anlatırım günnük

bu arada 15 günlük küslük zamanında bana burda destek olan derdimi dinleyen tüm kk arkadaslarıma cok tesekkür ediyorum. iyiki varsınız

herkesin sevililer günü kutlu olsun a.s.

selam günlük içimde kaç gündür tohaf duygu var bu sevinçmi mutlulukmu çözemedim ama acısı çıkacak benim odun yüzünden yaşıyorum bu duyguları allahından bulur inş ben acı çekerken o bu günü nişanlısıyla geçirecek kim bilir ne tohaf bensiz bir gün geçriemeyen şimdi geçitiyor ben seni nasıl silerim aklaın alıyormu diyen adam gitti başkasına birde hala benden haber almak istiyor başarıyorda kek gibi kanıyorum beni msninden silmemiş silsin asla haber almayım alırsamda öldü haberini alayım çünkü başka haberini kaldıramam artık evlendiğini duymak istemiyorum nişan haberi beni yıkmıştı ya ne güzel unutmaya başlamışken tekrar başa sardırdı hemde öyle bir günün öncesine denk getirdiki umarım yüzü hiç gülmez o kız öyle eziyetler huzusuzluklar yağarki onlara vicdanları sızlar bana yaşaktıkları için ne tohaf her sevgililer gününde olduğu gibi yalnızım umaursamadığım bir gündü ama içimde bir burukluk var ne hayaller kurmuştum belki onla bizim nişanımız olacaktı ne tohaf hayat acımasız yaşam beterin beteri var günlük tek korkum seneler sonra beni araması armasın hiçbir yerden bana mesaj göndermesin

zilliii günlükkk bugün sana yazmaya karar verdim belki ilk ve son olur çünkü sıkılıyorum senle konuşmaktan içimden geçenleri anlasaydın keşke yazmasam olmazmıydı fisfisfis

bugün iğnemi vuruldumm sıkıcı şirkete geldimm oturuyorum kös kös güvenlik gibi bir ben birde muhasebeci varr, neden geliyoruz ki sanki cumartesileri sinir oluyorum yaa kötükedihüso

neyse...
ya bu menogon benim kasıklarımı çok ağrıtıyo be zilli, yumoşlarımın büyüdüğünü hissediyorum sankii, zaten pregny de bulamadımmm ne yapacam ben şimdi mecburen o pahalı çatlatma iğnesini alacağımm:çok üzgünüm: sen dua et bu ay aşılamam yapılsın eğer rabbim izin vermezse tedaviye ara vermek ya da klomene dönmek zorunda kalabilirim çünkü 2 aydır maaş alamıyorum karttan çektire çektire kartı da ödeyemez oldukk biliyorsun... canım günlük sende dua et ne olur gelsin meleğim bu ayy onu çok özledimmm:çok üzgünüm: yoruldummmsenağlama çöktümmmsenağlama bunaldımmmsenağlama onsuzzluktann... sanki hiç gelmeyecekmiş gibi.........

senağlamasenağlama

slmm kızzz napannn
aman bir duygusalım bir duygusalım analtamam sana
dün sevgili kayınvalidem geldi konuştu
saçmaladı gitti.
saygısızlık yapmak istemiyorum dinledim dinledim.

sırf eşimi çok seviyorum diye
o kadının laflarını çekiyorum.
hergüzelliğin bir sıkıntısı varmış işte

buğün yaklaşık bir aydan beri görmediğim annemi
görmeye gidecem.
onlarla bir tanıdığın düğününe gidecem.

birazdan duşa girecem ordan kuaföre
sonra eşimi bekliyecem hazırlanıp gidecez inş.
çok şükür Allahım sana
sen bundan geri koyma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…