Kadınlar Kulübü Günlük

Hep canim sIKKIn oldugunda geliyorum sana dimi?
Evet cok üzgünüm yine,saskinim..
Askin ömrü 3 senedir derlerdi ya, ben de gülerdim, "Hani? Bizimki 3 seneyi gecti hala bi eksilme yok askimizda,hic olmayacakta" derdim..
Ne oldu peki?
Hani nerde beni deliler gibi seven,gözümün icine bakan adam?
Her kavgadan sonra ayriligi düsünen ben, hani nerde benim bitip tükenmez sandigim askim?
Bitiyor iste, ellerimden kayip gidiyor gelecege dair tüm umutlarim,hayallerim.. Ve ben öylece seyrediyorum..

Günlük canım sıkıldı ya
Erkek arkadaşım doktora gitti beli rahatsızdı ...
Doktor muayene etmiş kan tahlili isedi..
Şimdi de bunun tedavisi yok egzersiz vermiş sadece ve ileride kambur olacaksın demiş... :1shok:
Böyle birşey nasıl neye dayanarak demiş anlayamadım..
Kan tahlili ile mi sadece oluyo :mymeka:Hemen böyle birşey nasıl denir anlamadım gitti..
Yarın üniversiteye gidecek bakalım orada ne diyecekler...
Bide kambur kalırmış :roflol:
Offf güzel haberler gelir inş..benneyaptımki

Selam günlük
25.12.2008 21:50 itibariyle yepyeni bir ben oldum..
Allah büyük işte..
Yeter ya valla yeter birde kadınlar için kullanırlar karı dırdırı lafını...:dilcikar:
Hıh kim demişse halt etmiş..
Kusura bakma günlük öyle bir patlama yaşıyorum ki
Tamı tamına 1 yıl 2 ayın patlaması bu..
Hadi bakalım kim yamanmış göreceğiz...klava:
Benim Allah'ım var be,O' nun verdiği güçle kimse yıkamaz beni alimallah..:Saruboceq:
insanlarla mı uğraşacağım yahu zaten bir yığın ödev var..
Hiiiçç kusura bakmasın valla ben okuluma,işime,antrenmanlarıma bakarım gerisi
derdim değil artık..:jeyyar:
Çekilen cefanın karşılığını biliyorum ki Rabbim sefa olarak gösterecek bana...
Allah'ım sen ihtiyacı olan herkese güç,cesaret ve sabır ver..:Saruboceq:

Ohh be içimi döktüm yahu,amma dolmuşum.:1shok:.:roflol:
Heyytt :1ninca:
Çok üzgünüm çoook

Günaydın

Çok mutluyum günlüğüm çok nihayet beklediğim ev işimiz oldu tapu elimizde ..Allahım sağlıkla taşınmayıda nasip eder inşallah..Bugün Cuma kendim için şükredeceğim diğer arkadaşlarımıda bu güzel duyguları nasip etmesi için Cuma saati oturup dua edeceğim..Allahım herkeze birer ev nasip etsin..Gönlündeki neyse onu versin..Daha ne diim ben günlük bugün ŞÜKÜRLER olsun...

selam günlük uzun zaman aradan sonra yeniden burdayım 6 aylık işsizliğin sonunda daha yeni iş bulabildim bu kriz herkesi mahvetti
iş konusunda şansım yaver gitti....
aşk konusundada çok şükür 7 aydır hiç bir problemimiz yok hıyarımla herşey mükemmel ötesi nazar değmesin bir kez bile kavga etmedik
neyse kızları çok özledim günlük selam söyle olurmu hepsine Şeniz

gunlukcum slm
nasılsın
valla hep aklımdasın ama
kızlarla beraberken sana ugrayamıyorum
hem napıyım sonucta kk dayım ıst zaten buara kardesım saolsun kalkmıyo netın basından

bugun ızmıte gıdıcez bı tanıdıgımıza
dugun yapmıstı ogluna gıdemedık ona gıdıcez hedıyemızı vermek ıcın
ordanda dıyorumkı hanı benım gun param vardıya onla altın falan alıyım yoksa felaket sekılde harcamak gelıyo ıcımden
ama gereksız hrcıcagıma yatırım olsun dıyorum

vee gunlukcum sana bahsetmıstım ya hanı dedem ev alıcak dıye
bugun ıslemler oluyo nasıpse alınıyo
gecen hafta ıcı ugrastıler ıslemler olmadı bıan olmıcak dıye umutsızlıge dusmustuk
ama dun adam ardı bugun alınıyoooo

tam ıstedıgım yerden anneme yakın kalıcı konut 3oda1salon denızı goruyo
yol kenarı
tam ıstedıgım yer ıste gonlume gore oldu ıste
eger evlenınce lazım olursa oturucam yada kırasını alıcam
allahım o evde gonlumdekıyle ourmayı nasıp et ne olur...
ya ben evuı olsada orda oturmayı cok ıstıyorum nedense
cok ıcıme gore
yıne yazıcam sana opuldın

Günlük biliyorsun benimki dün rahatsızdı..
Teşhis konuldu Ankilozan spondilit imiş adı...
Dikkat etmesi lazım sigarayı kesinlikle bırakması lazım...
Yüzme, egzersiz yürüyüş lazım...
Benimki de o kadar çok yapar ki :mymeka:
Sigarayı bırakacağım dedi bakalım inşallah bırakabilir ya... :Saruboceq:
Kamburluk felan yokmuş doktor abartmış tabi ki...
Neyse bu arada bu Moon kafayı gördüğüme çok sevindim...
Özlemiştim be ...

kendimle başbaşa kaldım
düşündüm çok düşündüm
herseye olumlu baktım eşimi ailemi , eşimin ailesini özellikle
iyi düşüneyim iyi olsun dedim
sabır kelimesinin nedemek olduğunu bilmek değilde yasamayı öğrenmek istediğime karar verdim
kendim için eşim için ailem için..
beni üzenleri Allaha havale mutlu edenlere de Allah ne muradı varsa versin diyorum
gerektiği yerde cevap vererek , kendimi onlara tanıtarak üstesinden gelebileceğimi düşünüyorum
belki beni tanımadıklarından belki konusma tarzıma alışkın olmadıklarından ( anlatmak istediğimi anlatamamam)
onların konuşma tarzına alışık olmadığımı düşünerek kendimi motive ediyorum
kendimi üzmek istemiyorum artık daha doğrusu kendimi üzmeye izin vermeyeceğim
artık bişeyleri duymamaya duydukça öbür kulağımdan çıkarmaya çalışacağım..
kendimle daha çok ilgilenip mutlu olduğum şeylere yöneleceğim
artık mutluluğun ne demek olduğunu yaşamaya çalışacağım
çok az bi gün kaldı hepbirlikte aynı hanede yaşamaya
nolur bana dua edin

selam gunlugum
uzun zaman oldu yıne yazamadım hemen baslıorum pek muhterem arkadasım
gecen hafta sonu askımın kızkardesının nısanı wardı bende gıttım
cok guzel gectı sureklı bırılerı yanı akrabaları komsuları falan benımle tanısmaya gelıo
ay kendımı kralıce gıbı hıssettımkaydirigubbakcemile2mustakbel kaynanamda benımle
pek ılgılıydı hosuma gıttı.en tatlısıda askımdı tabıkı o kadar mılletın ıcınde sureklı
yanımdaydı tabı en guzel cıft de bızdık solemesı ayıpakrabalarıda benı
cok begenmıs:1closedeyes:askımı bıde sasırttım bıara dısarı cıkmıstı benıde zorla oyun
oynamak ıcın kaldırdılar askımda o ara ıcerı gırmıs bakmıs ben yokum hıc oynayanlarada
bakmıo cunku ıhtımal wermıo oynıcagıma hemen telaslanmıs acaba bıseye kızıp gıttımı
dıe sonra benı gorunce rahatladı:asigim:nısandan sonrada yemege gıttık hepbırlıkte.
ertesı gunde mustakbel gorumcem we askımın teyzesının kızları bana hedıye yollamıslar.
allah aramızı bozmasın ne dıım
bugun askıtomla bırlıkteydık cok guzel gectı hemencıkte bıttı.yarında
bıtanemın dogum gunu yıne bırlıkteyız anlıcagın hedıyemı de solım bıtane mont begendım colınste cok urastım s bedenını bulmak ıcın en sonunda buldum we aldım. bıde
bızım resımlerımızden olusan bı fılm yaptım .slayttada cok urastım ıns begenır beyfendı.
ee sımdılık bu kadar dewamıda ıns en yakın zamanda gorusmek uzereeeee...

Merhaba günlük,bu akşam çok güzel bir sürprizle karşılaştım..

Eşimle 2 ocakta tanışmıştık ve eşim tanışma yıldönümümüz için biraz erken sürpriz hazırlatmış bana.Evde küçük bir hediye kutusu verdi bana..Herhalde bu çikulatadır diye düşündüm..Ve açtım kutuyu..

Ama ne çikulata..:1rolleyes:Aklıma geldikçe gözlerim doluyor...:asigim:

Çikolata kağıtlarının üzerinde eşimle ikimizin bir fotoğrafı vardı ve

"Anne,babamız seni çok seviyor.." diye bir yazı yazıyordu..

30 tane kadar böyle kare şeklinde çikolatalar vardı ve üstleri bu şekilde kaplıydı....:asigim:

uyuyorum kesınısız gunlugum.. yolda,evde,trende ,dolmusta..

bu kadar uyku mu olur deme.. valla uyuyorum.. kactır ınecegım duragı kacırdım.. :1shok:

gözumu bı actım bızım durak ama bosverrrrrrrrrrrr cedene uyu.. son duraktan gerı dönersın dedim.. uyudum son durak haydar paşa...

tembelsin deme nolurrr? evi b... göturuyor deyımı cuk oturcak valla.. kendımı tanıyamıyorum.. gunlerdır paspallastım.. yemek bıle yapmıyorum..şakkıdı

kocam bosamazsa ıyi-tatlicadiarzu-

"adimin varligini doyasiya yasatiyor hayat"

Bu söz öyle güzel yasiyor ki bana... Icinde bulundugum ve tarif edemedigim boslugun adini nihayet koyabildim... ÖZLEM...

Özlüyorum, her güne umutlarla, mutluklarla uyanmayi...
Özlüyorum, yalniz olmadigimi ve benimle carpan bi yüregin oldugunu bilmeyi...
Özlüyorum, merak edilmeyi, kiskanilmayi...
Özlüyorum, deli gibi sevilmeyi ve tüm benligimle aSIK olabilmeyi
ve bu askla gurur duymayi...

Onu özlemiyorum belkide ama bana yasattigi o güzel duygulari özlüyorum...
Ne zaman kurtulacagim bu bosluktan, ne zaman gecicek kalbimin yaralari bilmiyorum...
Onu bu kadar cok sevmenin ve güvenmenin bedeli bu olmamaliydi be günlük...

ALEYHıME ıŞLEYEN GÜNLERE VE ıNSANLARA RAGMEN ÇOK MUTLUYUM GÜNNÜKÜMlülülülülülü HAYATIMIN ANLAMI ıLE EVLENMEME TAM 35 GÜN KALDI:sm_cool:
BU ARADA ARKADAŞLARIMA 2009 YILININ ONLARA SAGLIK HUZUR VE MUTLULUK GETıRMESıNı DıLEDıGıMı ıLETıRMıSıN ÖYLE DıYO DE OLR MU GÜNNÜK:lepi::Saruboceq:

Son düzenleme:
selam günlük..
uzun zamandır yazmıyorum. hazır vakit bulmuşken yazayım dedim..
sevgilimle ayrılınca kendimi toparlamak zor olmuştu.
bir de teyzemi kaybedince iyice çöktüm.,
okul tabii kötüledi dersler falan iyice battı.
bi yerden tutunmaya çalışıyorum hala..
bi yükselsem sağlam yükselicem biliyorum.
ama hala kalkışa geçemedim..

Merhaba günlük..
Allah'a şükür bomba gibiyim valla.delikafadulden
Hiç yoğun değilmişim gibi,tezim,maç analizi ödevim,stajım,antrenmanım yokmuş gibi bugün birde tiyatro kursuna başladım..:teytey:
Bugüne kısmetmiş be günlük.
Önümüzdeki günlerde de yüzme dışında tenis antrenörlüğünede başlayacağım Allah'ın izniyle..:jeyyar:
Allah herkesin gönlüne göre verir inşallah..:Saruboceq:
Sevgiler..
Saygılar günlük
a.s.

günnüküm bu aralar fazla gelemiyorum sana niye bende bilmiyorum....
dur bakem heralde yazacak fazla bir sey yok ondan....
aslinda canim sIkan bir kac sey ama artik umursamiyorum... :1closedeyes:
yani yasini basini almis insanlari bu saatden sonra degistiremem ki....
kendileri bilirler diyorum, demek ki beni kaybetmek o kadar önemli degil onlar icin diyorum ve geciyorum...
kiz günnük biliyormusun kk'nin en'leri seciliyor ve bende üc dalda adayim... hihoyyyt
aslina bakarsan ben kendimi en iyi cikis yapmis üyesi adaylari arasinda görmek isterdim ama demek ki herkes benim gibi düsünmüyor.... :ecrin_bebek:
off günnük tatildeyim ama okulu ve isi özledim desem inanir misin?
sanki okula gitmeyi, calismayali aylar olmus gibi geliyor...
neyse günnüküm ben tura cikiyorum kk beni bekler....

günlüküm,

ben geldimmmmm.....
aylar oldu yazmayalı. eskisi gibi yoktum ama tekrar buradayım işte.
uzun zaman uzak kaldım ama hayatımda çok şey değişmedi. herşey aynı tas aynı hamam...iş,ev,çoluk çocuk vs. vs. vs.
son bir aydır sadece kızgın ve kırgın geçiyor günlerim. neredeyse 10 yıllık dostumla (dost değilmiş anladım ki) yollarımızı ayırdım. onunla uğraştım durdum son 1 aydır. ama şimdi doğru karar verdiğimi düşünüyorum . sadece geçen gün canımı acıtan bir olay oldu. çocuklarımız aynı okulda. oğlu yanıma gelip dilek teyze doğum günüm var bu akşam gelirmisiniz dedi, kaldım öylece sadece gelemem oğlum dedim ve kaldım.....bebekliklerinden beri arkadaşlar , çocuklarımız birbirimizin elinde büyüdü neredeyse ama olması gereken buydu ve bitti.

onun haricinde japonca kursuna başladım , ne işe yarayacak diye sorma öğrenmek istedim sadece. arada japonca bölümü okuyan öğrencilerimizin misafirleri geliyor. en fazla onlarla muhabbet ederim :)))(en son gelen nonomiya isimli japon kadınla bayağı bi tarzanca konuştuk,bu böyle olmayacak dedim ben bi öğreneyimde ağızları açık kalsın:))))

neysem işte böyle....

tekrar görüşürüz günlüküm, ben buralardayım uğrarım yine....

soranlara , özleyenlere selam olsun günlüküm....

günlük merhaba bu gün hem yorgunum hemde üzgünüm niyemi hiç sormuyacaksın sandım annemlerle aynı binada oturuyoz tam evden çıkacak zaman kızımı telden aradım gecikme diye aman yarabbim korkunç haber , tren istasyonunda kaza olmuş bir öğrenci trenden inmek isterken hırkası kapıya kısılmış o ara tern hareket ediyomuş yavaş yavaş zavallı öğrenci trenin altına yuvarlanmış iki bacağı kopmuş ambulans gelip hastaneye götürmüş belkide bu gün tvde haberlerde çıkmıştır yada yarın çıkar bilemem ama felaket bir haber kafam dönmüş bu şok haberle kapıyı çekip çıktım yukarı annemlere birde aklıma geldi anahtar anahtar yoktu içerde kalmıştı eyvah dedim kapıda kalmak vardı neiseki kızım yanına anahtar almış rahatladım sonracığıma sonra nemi oldu anacığımı banyo yaptırdım misler gibi oldu gazın ayarını açtık iyice birde yanına ısıtıcıyı koyduk oooooh gel keyfim gel uyuya kaldı anacığım şimdi uyuyo evinide temizledim biraz yoruldum ama değdi bence içim rahat görevimi yerine getirmenin rahatlığı içindeyim bu huzurla bir kaç gün idare ederiz rabbim verirsede dünyada iş telaşı versin yeterki sağlımız yerinde olsun birde şu elektrikle gaza zam gelmese iyi olacaktı günlük valla daha gaz almadım yakmaya ufo ile idare etmeye çalışıyoz napalım hayırlısı şu an oğluşumun odasındayım çok üşüdüm donuyorum benden bu kadar çıkıyorum günlük kk günlüğüne yazanların okuyanların hepsini çoooooook öpüyorum by kaçtım bile

Uzun süredir gribim bir türlü geçmedi üstelik kronik faranjitim var.Hala sigara içiyorumbugün eşimle dışarı çıktık alışveriş için.Dolmuşa bindk eve gelmek için bir öksürük krizi artık dolmuştan ineceğim o kadar kötü oldum yani.Allahtan bir sorun olmadan eve geldik.Şu sigarayı bırakamadım gitti artık,sonum ne olur bilemem vallaha.

İzmirime gittim,uzun süre orda kaldım.Orda günler çok çabuk geçiyor doğrusu.senağlama
Her güzelliğin bir sonu var ne yazık ki.Döndük yine buralara...İstanbul kazan ,ben kepçe...Geziyorum.Buranın soğuğu İzmirli narin bir çiçeğin :) iliklerini donduruyor.:1closedeyes:Soğuk şehir n'olcak...:dilcikar:Yıldızlarımız barışmadı bir türlü,hıh!
Yeni yıla sayılı günler kaldı.Henüz planımızı yapmadık,ama biraz önce saydım da 40'a yakın biletim var.kaydirigubbakcemile3 Yarısını Karşıyaka'dan aldım.Uğurlu gelir belki ,belli mi olur? :jeyyar:
Şimdilik ben kaçayım,sonra yine görüşürüz günlük.yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…