Kadınlar Kulübü Günlük

ben geldim günlük.
walla artık ne gecem belli ne de gündüzüm.
dün sabah 6ydı kızım uyuduğunda.
8e kadar uyudu kerata.
2 saatlik uyku benim neyime yetecekse:bbo:
banyo yapınca feleği şaşıyor bu cocuğun-tatlicadiarzu-

şimdi de bi yandan emziriyorum..
nasıl olur deme..
emzirirken ihtiyaçlarımı gidermekte çok ustalaştımbenneyaptımki

aman neyse,ben de sızlanıyor muyum yoksa durumumu mu anlatıyorum belli değil:nazar:

annecim gitti artık günlük.
cmtsi uğurladık onu memlekete.
babamın da ona ihtiyacı var..
pazar günü de kocacım evdeydi malum.
pztsi günü itibariyle artık kızımla ilk kez başbaşayım.
bakalım altından ne kadar kalkabilicem.
bugün korkumdan yemekleri yaptım kocam evdeyken.
ne olur ne olmaz di mi ama :jeyyar:

off benim muhabbet de sıkıcılaştı artık di mi iyice:eek:
neyse ben bi toparlanayım eski günlerime dönücem inş.
henüz hayatım normal seyrinde ilerleyemiyor.
Allahım bu günümüzü aratmasın:Saruboceq:

Günaydın Günlük,
Hep kötü şeyler olunca sana geliyorum.Ama güzel bişey olmuyoki hayatımda.
Akşam yeğenim rahatsızlanmış.Acile götürmüşler.Acildeki doktor araştırma hastanesine götürün demiş.Gece bize geldiler.Bu sabahta erkenden hastaneye gittiler.
Daha 4 yaşında ya..
Allahım sen yardım et.Taşıyamıyacağımız yükler verme bize. Çok yorulduk artık. Gücümüz yok.
senağlama

Gunlugum, çok çok uzgunum senağlama
çarsamba gununden beri o kadar çok hastayim ki senağlama
5 gundur evde yatiyordum, esim basimda
uzuldugum sey, bundan 2 hafta once hastalanmistim zaten, peki simdi niye ?
ustelik iki gun sonra Turkiye ye gidiyoruz, ben boyle mi gidicem ?
mide bulantisi, istifralar, oksurmeler, agzimin tadi yok, yuzum, rengim perisan....
Allahim neden ama...ben bu tatili doya doya yasamak istiyordum
Dun valizi esim kendi hazirladi zavallim, hiç gucum yoktu ki :çok üzgünüm:

Gunlugum...esimin baska bir yuzunu tanidim su bi kaç gun içinde...bana bir bakti ki Allah razi olsun, evimizin butun islerini yapti, ve uzerimde titredi vallahi...
gece her yarim saat lavaboya kosan ben, geldi basimda bekledi...canim benim
Onun için bari duzelseydim biraz :çok üzgünüm:

Guçsuz, umutsuz, ve çok endiseliyim.

Simdiden mahfoldu tatilim biliyorum, dua et bana yaa, inan artik dayanamiyorum :a015:

çok karışık ,dağınık,güçsüz ve bir o kadarda yorgunum günlük benneyaptımki
ne olacak benim bu halim
ne zaman kurtulcam sence benneyaptımki
hiç birşeyden umudum yok artık:çok üzgünüm:
elimi attığım şey kuruyor tek ayakta tutan şey ailem ver dostlarım
işte hepsi bu :1closedeyes:
tüm dostlarıma selam olsun...

günüğüm naber
hafta sonu erkenden kalktım
yavasca giyindim evden cıktım
kociş uyuyodu mirmirmirmir
eczaneden test aldım ekmek simit aldım eve geldim
güzel bi sofra hazırladım
amacım güzel sofrada güzel bi kutlama yapmaktı
olmama ihtimali vermiyordum cünkii
iyice kendimi alıstırmıstım
testi yaptım negatif senağlama
oysaki kutlama yapcaktık günnük
zaten sigarayıda bıraktım cok tuhafımdelikafadulden
akşam kuaföre bıraktı kociş beni kapı önünde arabada bekliyodu
bende cıktım
baktım yok
yağmus sakır sakır sağa gittim sola gittim yok yok
basladım ağlamaya yol ortasında
delimiyim neyim hiç tel acmak aklıma gelmiyo
tesadüfen gördüm arabaya bindim hem bağırıyom hem ağlıyom
sen nerdesin neden haber vermiyon
herifcazım yine arabayı cek demişler oda kuaförün otoparkına koymus
ağlayınca korktu oda ama bende ne ağlamak:bbo:
heyy allahımm
akli dengemi kaybediyorum galiba kafamçokkarıştı

İşte geldim günlüküm Şeniz

Hayat o kadar hızlı ilerliyor ki, yetişmek için zorluyorum kendimi :eek:

İnsan bir hatayı ilk kez yaptığında çok üzülürmüş, sonra o hatayı tekrarladıkça üzüntüsü de pişmanlığı da azalır, zamanla yok olurmuş... Hatalar alışkanlık mı oluyor be günlük fisfisfis Zamanında beni canımdan bezdirecek kadar üzen şeyler, şimdi bakıyorum da hayatımda olmadığı zaman beni üzmeye başlamış... Halim vahim be günlük :1no2:

Allah'ıma çok şükür sağlığım yerinde, mutlu huzurlu cici bir ailem var, birçok kişinin özendiği bir okulum var... İnsan neden hep fazlasını ister ki :1closedeyes:

Şükür günlüküm bu halimize de şükür...

Merhaba günlükcüm...
Çok uzun zaman oldu dimi sana yazmayalı...çok oldu çook...
Kızma bana içimden gelmedi sana yazmak ne yalan söylüyüm:nazar:
Zor zamanlar geçirdim bir ara ama şimdi iyiyim
ALLAHıma sığınıyorum duamı ediyorum bekliyorum sabırla isyan etmeden...
Anı yaşamaya sadece aşkımı düşünüp mutlu olmaya çalışıyorm
Sevdiğim bir adam beni deli gibi seven bir adam var beni çok seven ailem var
onlar yanımdaysa sağlığımız sıhatimiz yerindeyse geriside ALLAHın izniyle olur inşallah dimi günlükcüm...
Yeni yıl da geliyo bu yeni yıl bizim yılımız olucak :asigim: olucak en azından o kadar umutluyum inşallah hayırlısıyla tabi..
Hadi ben şimdi kaçar malum pazartesi temizlik günü kalan işlerimi hallediyim
sonra karnım çok acıktı yemeğimi hazırlayıp oturcam kk nün başına :jeyyar:
Gelenlere soranlara sormuyanlara okuyanlara okumayanlara beni sevenlere sevmiyenlere
bol bol selamlarımı ilet hayırlı haftalar olsun herşey gönüllerince olsun Şeniz

Öğlen şeriflerin hayırlı olsun günnüküm -tatlicadiarzu-
İyi sayılırım çok şükür biraz hasta gibiyim havalardan galiba.
Dışarıda çok güzel kar yağıyor şu an hafif hafif. Şirket resmen buz gibi. Ekonomik kriz kaloriferleride vurdu zaten. Şirket çalışanları ücretsiz izine çıkarıldığından dolayı 4 kişi kaldık çalışan bizim içinde haliyle yakmıyorlar doğalgazı. Ufolarla idare etmeye çalışıyoruz ama banamısın demiyor hiç montumu ara ara giyiyorum wc ye giderken yol uzun malum :bbo: Haftasonum güzel geçti gibi. C.tesi temizlik yaptım biraz. Pazar günüde bol bol yattık öğleden sonrada kayınvalideme elmalı kurabiye yaptım bugün gelecek misafirler için cokacimcoook süper olmuştu ellerime sağlık...zaten kayınpederimde 10 üzerinden 10 puan verdi kurabiyeme :1closedeyes:
Günnük bende artık şiddetle istiyorum bir :emir_bebek:
Artık akışına bırakmaktan vazgeçtim tez elden tedaviye başlamak istiyorum ve kendi doktoruma gitmeyeceğim bu sefer başka bir doktora gidicem bekle bekle nereye kadar dimi. Böyle işte en kısa zamanda inşallah benimde gelir miniğim :ecrin_bebek:
Şimdilik kaçtım ben kızları kocaman öp emi
:eek:

günlükçük

gelmesini hiç istemediğim bi gün geldi günlük evet kayınvalidemle kayınpederim geldiler
kayınpederım bizde kalıyor mirmirmirmir kayınvalidem de eltimde kalıyor ...
bu sene hiç huzursuz olmak istemiyorum diyeceğim ama kolay değil ya 3-4-5 ay :nazar:
sanki böyle büyük bi sakinleştirici aldım da aptal gibiyim
strestli günler bekliyor beni.. laelaelaelaelae

Bu igrenc yili geride birakiyoruz surda 2 gün sonra...
Tüm olumsuzluklari arkamda birakip,
yepyeni tertemiz bi sayfa acmak istiyorum kendime...

Hersey güzel olacak günlügüm, hersey cok güzel olacak !

çok sıkıcı bi gün yani hergün :nazar:
evimi çok özledim ya geldiklerinden beri inan odaya adımı atmadım direkt yatak odasına girip uyuyoruz..
bugun de annemgıller gelıcek hoşgeldın demeye.strest baslar kesın sevmıyolar bırbırlerını :nazar:
ay sonu yıl sonu sıkıntısı da var yarım gun çıkmak da yok yarın mirmirmirmir
bugun bana herkes hersey sıkıcı geliyor kafamçokkarıştı

selam gunlugum

bugun bıkac mewsımı bırden yasıorum ewden cıkıorum gunes okula gelıorum kar.
karın zewkı bambaska askımada kırgındım bıkac gunden berı cok soguk dawranıodum
bugun benı yalnız bırakmadı bende gelım senınle dedı otobuste ole barıstık.we sunu
anladım gunlugum ben kızınca hep bagırıp cagırıodum tartısıoduk ama bu sefer sakın we
soguk konustum hep mesafelı dawrandım ohh ne guzelmıs yaa hemen yola gelıo:)
en ıısı bolesıymıs bundan sonra artık busekılde dawrancam kızınca dıo kı benı oldur ama bole dawranma.Sevmesem daha neler yaparımda sukretsın hıh.ama cok sevıyorum bıtanemı opuorum burdan kocaaaaamaaannn
neysem yarında yenıyıla gırıcez ıns mutlu saglıklı we bol kazanclı bır yıl olur herkes
ıcın tabı askıtomla benım ıcınde.

sımdılık bukadar derse gecıktımde bıkac bıse yazım dedım okuldaım anlıcagın dewamını
gelısmelerle bırlıkte ewden yazarım.
gorusmek uzere

Belki günlük bu yılın son yazısını yazıyorum sana
şöyle geriye dönüp baktım da 2008 yılı benim için inanılmaz geçmiş.
Hayallerimin ötesinde muhteşem bir yıldı benim için.
Yuvamı kurdum 2008 yılında minik çekirdek bir aile oldum
Sevdiğim adamla.
Bundan güzel ne olabilir ki şu an için.
Bir de bebişim olursa eğer değmeyin keyfime.
Allahım ne zaman nasip eder bilemem bu sadace bir temenni günlük.
Koşturmacayla geçti 2008 benim için.
Evlilik teşaşı şu bu derken dönüp geriye baktığımda koca bir yıl geçmiş
Ama aynaya baktığımda hep gülen bir yüz gördüm bu yıl karşımda.
İçimin huzuru, mutluluğu gözlerime yansımış gördüm.
Gülücüklerim kahkahalara dönüşmüş gördüm.
Daha bir büyümüş gördüm kendimi, içimdeki minik kıza dokunmadım ama ne olursa olsun.
Dokunmak istemiyorum kaç yaşında olursam olayım.Ben kendimi böyle seviyorum en önemlisi bu
Ve beni yakınlarım eşim , dostum , arkadaşlarımda böyle seviyor.
Yıllarrrrrr yılları kovalasada ben buyum günlük....
Fark var tabiii sorumluluklarım arttı, bu yıl
Kimliğimdeki soyadım değişti, ana kucağından koca kucağına gittim...
Yatağım tek kişilik değil artık.
Yılbaşın da ne mi yapıcaz.
Önce kayınbabamda yemeğimizi yeriz.
Bir kaç saat orda oturur beraber olıruz.
Sonra annemlere geçeriz.
Anacığımı babamı belki evdeyse kardeşimi görüp evimize gideriz.
Arkadaşlarımız gelecek bize saat 11 gibi
Ve eve gidip masa hazırlarız.
Ufal tefek mezelerimiz , aparatifler hazırlarız.
Toplasan 1 saati bulur yetiştiririm inşallah
Ve 2009 yılını sağlık, mutluluk ve huzurla kutlarız.Tüm sevdiklerimizle olmayı dileyerek

Dedim ya ; belki yarın giremem günlük klübe sana uğrayamam.
Şimdiden tüm arkadaşlarımın yeni yılını kutluyorum.
Mutluluk, huzur , sağlık diliyorum.
Yılbaşı bileti alanlar bollllllll şanslar.
Herkesi öpüyorum
Sevgilerimle

Merhaba günlüğüm....
Uzun zaman oldu görüşemedik değil mi ????
Bende özlemişim senii:)))
ama ne bileyim yazamadım işte ya...
Bugünler biraz yoğun geçiyor hem yıl sonu işler malum defter tasdikler bir taraftan diğer işler derken günlerin nasıl geçtiğini anlamıyorum.
H.sonu en yakın arkadaşımın görücü olayı vardı bir telaşe bir heyecann çok güzel duygular ya...canım arkadaşım benim rabbim herşeyin en güzelini gönlüne göre versin inş...haftanın ilk günü bir üzüntü yaşadım annemlerin giderleri taşmış babamda işteydi dün kadıncağız delirmek üzereydi iki gözü iki çeşme ağladı senağlamasenağlamaçok üzüldük:KK43:(( elimizden birşey gelmiyor..bütün gece uğraştılar 12 di annem aradı babam aratmış merak etmesin hallettik diye çok şükür dedim..:Saruboceq:eek:ndan sonra tam rahat bir uyku uyucam derken eşim bir kaç gündür rahatsızdı dün iyice koyulttu bütün gece uyuyamadı tabi bende uyuyabilirmiyim sabahı sabah ettik:çok üzgünüm:bugün evde yatıyor şimdi...
işte böyle günlükçüm..herşeye rağmen hayat devam ediyor.kenarında köşesinden tutunmaya çalışıyoruz.rabbim herkese herşeyin hayırlısını versin öpüyorum kk güzellerini ŞenizŞenizumarım yeni bir yıl yeni umutlar yeni mutluluklar getirir hihoyyythepimize..:eek:

Günlüküm nasılsın? iyimisin?
Beni soracak olursan hiç iyi değilim günlüküm
2008 benim için güzeldi hayatımın anlamını miniğimi 2008 de aldım kucağıma...
Hayatım çok değişti. Eski ben değilim artık anneyim.
Çok kilo aldım kilolarıma sıkıldıkça daha çok kilo alıyorum günlüküm
Biraz karşık oldu biliyorum ama bende çok karışığım be günlüküm
Mutluyumum mutsuzmuyum bilmiyorum..

Çok kötüyüm günlük ağlayarak yazmak istemedim ama elimden hiç bişey gelmiyoki :çok üzgünüm:

Yeni yıl heyecanı vardı 3-4 gün önce yok şimdi günlük.Az önce bi arkadaşım blogundan alıntı yaptı yüreğim parça parça oldu.

Akşam kar yağarken camdan bakıyodum ne kadar güzel olduğunu,çok hüzünlendirdiğini düşündüm.Gözümün önüne çocuklar geldi biliyonmu ne yeni yıldan ne de ince ince yağan kardan haberi olmayan öyle yerde yatan...

Yazamicam daha günlük kalbim sıkışıyo sanki bağırmak istiyorum sadece.Son yazım olsun sana bu seneki.Yeni yıl hediyesi olsun kapkara suratlara...
[/B

Son düzenleme:
2008 in son yazim senin için gulugum...

Hakkini helal et...gidiyorum ben...hastayim hala, çok hemde, yurumekte bile zorlaniyorum ama yinede gidiyorum iste...hem biliyorum Turkiyemin havasi bana çok iyi gelecek :eek:

Artik yeni yilda gorusuruz insallah tabi sag salim gidip gelirsek :eek:

Bu arada 2008 için ne soyleyebilirim...en aci yilim en guzel yilim desem...
hem evlendim
hem canim baba ocagindan ayrildim (hala alisamadim da)

bakalim 2009 nasil gececek...herkese için guzel dilekler diliyorum
hersey istedikleri gibi olsun
KK ailesine kocaman sevgiler..;herkes hakkini helal etsin
Turkiye de bulunanlar içinde hosbulduk diyorum (yarin için canim a.s.)

Gunlugum...ozlecim seni...gelince herseyi anlatirim

Hosçakalin hepinizi :enbuyukkk: a.s.

cok cok cok ama cok sınırlıyım gunluk..
bu cehenneme benzer okulu da ögrencı musvettesı ınsanlık yoksunu o yaratıkları da ben..
ya sabah ıkı dersım vardı lıse sonlara onıkılere yanı..zaten berbatın önde gıdenı bır sınıf terbıye yok ahlak yok yok oglu yok..otuz kısılk sınfta dört kısıye ders ıslıyorm dusun..gerısı cene edebsızlkle mesgul..kac kere sıkayet ettım kac kere konstum anlattm ama nafıle bugun cıgrmdan cıkardılar benı..haftada ıkı saat gırdgmden yuzlernı cok ıyı tanımıyorm o sınıftakılern..cogu zaten sıraya kapaklandgndan yzuunu görmek de mumkun degıl neyse..adamın bırı gelmıs oturmus ögrencı dıye..ben ne bıleym forma aynı..sureklı sabote ettı dersımı sacma sapan laflar hareketler ayırdım tek oturttum kızdım ceza konu anlatma verdım oyalansın sussun dıye nerde gene aynı..tahtaya yazı yazdım oturdum yerıme ne dese begenırsn vatandas..ay sız yazı yazarken hareket yapmstm arkanzdan özur dıleym bu arada..zaten her turlu pıslıklerne sahıt oldgumdan sasrmadm kızdm ama bellı etmedm yaptgnla anca kendnı kucultursn benden bısy eksılmez oglum dedm..neyse dersn sonunda bu ıyıce delırttı benı adını sordum numarasını..söylemıyor it..napcanz adımı bılmem ne..dıgerlerne soruyorm onlar yenı geldı bılmem ne dıye gecstrme derdnde..dedm kalk ıdareye gıdıyoruzz dememe kalmadan adam kosarak kactı sınıftan gıttı..aha ben de sarteller attı tabı..soruyorm sınıfa bagıryorm kım bu cocuk..bu sınıfn ögrencısı degılse ne ısı var nıye alıyorsnz ıkı saattr dersme neden bana haber verılmıyor yenı geldıyse neden adı lıstede yok falan bagrdm cagrdm..kımse tanımaz oldu bırden..valla ılk defa göruyorz bız de bılmem ne..demın yaptklarna alkıs tutarken gulup dalganızı gecerken de mı tanımıyordnz dıye bagrdm..sonra gıttm rehber hocalarna o da yazn dılekce hocam yeter artık dedı..sınıf baskanı bıraz daha ıyı bı cocuk o söyledı hocam su cockla geldı snıfa o yalan söyluyor tanımıyorm dıye .verdım dılekcemı dogru dısıplne..bıcogunun da aılelernı cagrmalarnı ıstedm..yeter ya aglıcaktım sınırden zor tuttum kendımı..hakaret eder gıbı bu ne dalga gecmek..sonra ögle arası ıcın eve gelmek zuere yola cıktım bı baktm sınıfn yarısı pesımde..hocam özur dılerz bızm sucumuz ne falan fılan..dedm defolun hıcbırnızı dınlemek ıstemıyorm yettınız artık canıma gıdın dedm..bı baktm o serserı de gelms özur dılerm hocam ya bıdaha olmz ya naptm kı ben ya..dıye konsuyor agznı yaya yaya..tam da bahce kapsndan cıkmak uzerym..kızdm ona bagrdm özurle olcak sey mı sen nasl benm meslekı onurumu rencıde edersn kımsın dedm..dıgerlerne de bagrdm hanı tanımıyordnz smdı nıye yanndasnz özur dılıyorsnz dedım..sonra kalk ıdareye gıdecegz erkeksen gel dedm baktm ıs yok gene kacar zaten serefsz bende takat kalmams yeter sıze katlandgm dakıkarl dedm cıktm..ama gel gör kı sınırım hala cıkmadı..nefret edıyorm ya bu okuldan..bu aptal yerden..bu sacma sapan hayttan..yeter valla dayanacak gucum kalmadı..hersey bu kadar berbat olablr yanı..Allahın belaları benm derdm bana yetmıs zaten..offf.

yazınızı okurken hayretler içersinde kaldım.:1shok:
bu nasıl bişeydir. nesil nereye gidiyor inananın korkuyorum artık...:1no2:
bu ne terbiyesizliktir.:kızgın: allah sabırlar versin.
bir de bu çocukların bu hale gelmelerinde ailelerinde 1. derecede rolü var nasıl bir ailede yetişiyor kim bilir. ilgisiz, sorumsuz....:eek:klava:
allah cümlesini ıslah etsin. dua edeceğiz inş mirmirmirmir

günlükcügüm buraya biseyler karalamaya gelmistim amaaaaaaa
bonus cugumun yazisi bitirdi beni
kac gündür tv acmiyorum haber izlemiyorum dayanamiyorum yüregim sikisiyor
sebep olanlarin allah belalarini versin
dünya savaslarinda bile böyle bir zulüm görülmedi
bendeki tek gercek suki artik uykularim eskisi kadar rahat degil yedigim lokmalar bogazimda dügüm dügüm

X