Kadınlar Kulübü Günlük

mrb günlük her günüm sıradan geçiyor her gün umutlarım bitiyor artık aramıyorum onu üye olduğu siteyede girmiyorum hala şaşkınım bensiz haber almadan bir dakka bile geçiremeyen kişi nasılbıraktı gitti akşamları nasıl uyuyor benden habersiz bensiz yapayan birinin şimdi nasıl böyle irşey yaptığına inanasım gelmiyor yaşadıkğımız herşey yalanmış ben hakettimmiki bu acıyla başbaşa kalmayı oda yetmiyormuş gibi birde babam deli ediyor beni evde oturuyor çalışmıyor işten gelincede bir tvye olsun rahat izlettirmiyor bazen ölsün diyorum rahat ederim bıktım artık evde karı gibi oturmasından yiyip içip yatıyor

günlük seninle tanışmak için bugun burdayım içimde sebebsiz bır sıkıntı var oyle kırgınım kı hayata eskıden cıvıl cıvıldım ogunlerımın gerı gelmesini ve bunu seninle paylaşmayı okadar çok istiyorumki bilemezsin hersey eskısı gıbı olurmu sence ben yenıden mutlu olurumuyum:)

artık daha az geliyorum di mi günlük?
napalım acemi anne olmak böyle birşeymiş,
yetiştiremiyorum,daha doğrusu bir düzene oturtamadım daha işlerimi.benneyaptımki

doğum yapalı 22 gün oldu günlük.
ve ben bugün ilk kez dışarı cıktım.5.gün arabayla hastaneye gitmiştik,onu saymıyorum-tatlicadiarzu-
markete falan gittim,bir kaç ıvır zıvır bişeyler aldım,gazete aldım vs..
iyi gelir,gezer dolaşır gelirim demiştim ama aklım evde uyuyan meleğimdeydi be günlük.
paldır küldür nasıl eve döndüğümü bilemedim.
kulağım zaten telefondaydı.
annem arar da uyandı ağlıyor der diye hep tetikteydim.
artık öle rahat rahat gezme günleri geride kalmış günlük,anladım

ha bi de elektirk faturamız gelmiş,
malum doğalgaz lüks tüketim malları içine gireli beri,
resmen metreküp hesabı yapar olduk yakarken.
doğalgazı minimumlayıp,bebeğimin olduğu odayı da ufoyla ısıtmaya başlamıştık.
177 yetale fatura gelmiş:1shok:
karda mı yoksa zararda mıyız anlamadım-tatlicadiarzu-
neyse ben bilmem beyim bilir bu mevzuları:jeyyar:
gelsinde o yapsın hesabını artık

işte böleee..
birazdan kayınvalidem ve eltimin cocuğu gelicek.gidip bebeğimi koruyım.
gözüne parmak sokuyo veletmirmirmirmir

Bitanem sen herşeyin en güzeline en iyilerine layiksin tabikideŞeniz
affet ben unuttum doğum gününü geçmiş doğum günün kutlu olsun
dostum iyiki doğdun iyiki varsin seni çok seviyoruz biliyorsun zaten bunu:asigim:
enişte çok kurnaz davranmiş unutmuş numarasi yapip
ama tahmin edebiliyorum senin o anki mutluluğunu
güzel kalpli iyi yürekli arkadaşim senki hediyeyle değil
küçük tebbesümle mutlu olmayi başarabiliyorsun
umarim hep böyle sever ve sevilirsin bide Rabbim bi bebiş verdimi tamamdir herşey
Yaradan önce sana sonra tüm isteyenlere nasip etsin inşallah :CüvCüv::Saruboceq:
dualarim ve kalbim daima seninle bitanemŞeniz

kavgaya doyamadım bugun yaa...

bırde hayatında kımseye bagırmayan ben dellendım.. sabah 8lerın oldugu katta nöbetcıydım..

bu kadar olur cınstenlerdı hani..saygı,edep,haya hepsi altusttu... sıgamadım koca kata.. kızmadım,bagırmadım.. gözlerıne baktım utanırlar dıye.. yok yok...

velılerımde benı delı edıyorlar bu ara.. cocugun cantasını tasıyıp sınıfa koymayı ilgili annelık sanıyolar.. sabah kargalar kahvaltısın yapmadan okul ögrencıden cok anneyle doluyor.. görende ilgiden gözlerı yasaracak.. ödevsız gelıyor cocuk ve anne hergun ıstısnasız sabah ve aksam bugun nasıldı dıye soruyor.. topladım hepsini sınıfa,soruyorsunuzda peki hic cantalaına bakıyormusunuz bugun ne yapmısız..ödevı varmıymıs dıye..ağlayacaktım ya..

ıkısının gergınlıgını atmadan markette bır adamlada bırbırımıze gırdık.. bana arkanı ben mı topluyacagım dedi.. anlamadım ne dedıgını.... efendım dedım kıbarca ? arkanı ben mi topluyacagım.. sizin gibiler yuzunden deyıp bagırmaya basladı.. alısverıs sepetım onun önundeymıs.. kı ben aldıklarımı zaten arabaya koyup dısarı cıkacaktım.. esyam agır.. ınadına almadım.. o benım işim degıl görevlının.. sızınle muhatap olmayacagım dedım ama o kadar yuku bır de elımde tasıdım..

bugun ben tersımden kalktım sanırım.. neyse kocamlada kavga etmeden gunu kapatırsam yarın guzel olucak....

merhaba günnük.. napıyosun bakalım??
sana gelişme olmazsa yazmam demiştim.. yazıyorum demekki gelişmeler war :)
artık tek değilim günnük ... yanımda olan elimi tutan bi insan war :)
taze bi ilişki daha... bakalım hayırlısı olur inşallah benim için...hepimiz için.. tek istegim mutlu olmak hayatta :)
yeter bukadar günlük hadi gidiyorum ben a.s.

merhaba günlük yine ben ...
bir kaç gün kaldı doğumgünüme ama sanki bir anda yaşlanacakmışım kadar ürkek karşılıyorum nedense bu sefer...
içimde ki çocuk mu yaşlanıyor yoksa....*

Son düzenleme:
selam günlük nabersin epeydir uğramıyordum kk ya ohhooo bayağ bişeyler kaçırmışım güncel hayatın teleşı içinde nete pek girme fırsatım olmuyo bu aralar. bir kaçamak yapıp geldim milletin ne çok derdi varmış yaa içimi afakanlar bastı en iyisi ben basıp gideyim bir daha gelirim canım merak etme Allah Allah hadi ben gittim by :teytey:a.s.:teytey:

merhaba günlük rejime basladim yine-tatlicadiarzu-3 gün oluyor bu sefer kesin basarmaliyim biliyorsun emir büyük yerden:dilcikar:aklima geldikce sinir oluyorum amaan neyse....aldim elime yesil cayimi iki üc tenecikte kurabiye:1shok:güya rejim yapiyorum-tatlicadiarzu-kendime güvenimi kaybetcem bu zayiflama ugruna:1no2:kendimi bildim bileli rejim yapiyorumsenağlamayada yapmaya calisiyorum:bbo:neyse bari gidiyimde biraz bisiklet sürüyüm :enbuyukkk:

günnükümmmm....
canim bir kac gündür yazamadim sana...
nasilsim diye sorarsan iyiyim valla....
yüregimdeki rahatlama ve tatilde olmam cok iyi geldi.....
bir kac aydir sana hep mutsuz oldugumu yazmistim ama artik mutluyum...
iki gün yokum günnükkk...
teyzemelere gidiyorum....
bebisimle, prensesimi görmeye....
bu arada kendine ve sana yüregine acan herkese iyi bak günnüküm....

günnüküm günaydın şakkıdı

akşam iş cıkısı direk kaynanama gittim
evde yemek yoktu zaten zor geldi yapması gittim doyurdum karnımı
sonra kociş maça gitti
ben kaldım oturduk sohpet ettik
sonra üşüyom diye kaynanam bana köşk hazırladı (peteğin önüne yatak acıyo bizde ona köşk dioz :roflol:)
bi uyumusum günnük sorma mirmirmirmir

kociş geldi sonra bide cay içtik dooru eve gece olmustu zaten
vee biliyon muuu ben sigarayı bırakmaya karar verdim kaydirigubbakcemile2
allahım insallah irademe sahip cıkarım
akşam hiç içmedim ve kahvaltıdan sonrada içmedim
sanırım alısıyorum kaydirigubbakcemile2

kocem sigarayı bıraktığımı öğrenince ne dilersen dile benden dedi
ne dilesem acaba :uhm:

Sevgili Günlüğüm,,,
Soğuk,karlı,bembeyaz bir günden sana merhaba..içim her kar yağışında olduğu gibi kıpır kıpır heycan dolu.bu gün bebişimle birlikte ilk karımızı gördük.eminim o da hissetti ve o da benim gibi bembeyaz karı çok sevecek....
İyi sayılırım günlük bu gün idare ediyoruz.hiçbişey zor gelmiyor bana bazen sıkıntı çeksemde herşeye değer be günlük...meleğim sağlıklı olsunda ben tüm acılara katlanmaya çoktan razıyım..ama yine de bebeğim çok uslu biliyormusun günlük.pek üzmüyor annesini...herşey için şükürler olsun günlük...

Bebişimi çok özlüyorum günlük her hafta bazen haftada iki kere gidiyoruz doktor teyzemize.sağolsun çok şeker bi doktorumuz var....her gittiğimde bebeğimle ilgili haberler duymak ve onun iyi güzel geliştiğini duymak ne büyük bir mutluluk biliyorsun değilmi günlük...
Hele hele o pıtır pıtır atan kalp sesini dinlemek ne büyük bir mucize her seferinde gözlerim doluyor günlük...hep dua ediyorum meleğimi ve tüm meleklerimi koru diye...
allah olmayan herkeze de bu muhteşem duyguları nasip etsin inşallah bebeğimle hep dua ediyoruz...
Sağlıkla mutluluka kal günlük...Şeniz

günaydın günlük
dün sana mutluyum dedim ama dün öğleden sonra moralim bozuldu biraz
ne dediğini bilmez,ağzından çıkanı kulağı duymaz,ne oldum delisi insanlar abuk bir laf edip sizin canınızı acıtabiliyorlar
tuttum kendimi,sağolsun ailem öyle bir terbiye verdiki bana onlara cevap bile vermedim,onlar gibi çirkinleşmedim
ama akşam eşimi görüp ona sarılınca başladım ağlamaya senağlama
ağladım ağladım sustum onuda huzursuz ettim
canım o benim, en büyük şansım :asigim:
bugünde nasıl olduysa erkenden uyanabildim,kalktım bir duş aldım kendime geldim
sonra kahvaltıyı hazırlayım aşkımı uyandırdım
hazırlan evi topla derken ve yine işteyim
bugünde hava soğuk minik minik kar yağıyor
özlemişim karı
aslında pek sevmem ama yinede karı görünce içim kıpır kıpır oluyor
neyse şimdilik benden bu kadar
yeşilçayım soğudu günlük onu bi hemen hüpletiyim :icelim:

Günlük, günlük..

Bu hafta kocamın gece vardiyası nedeniyle annemdeyim yine..
Ay başlangıçta ne de zorlanmıştım böyle git gellere..
Ne ağlamıştım düzenim bozuluyor böyle diye..
İnsanoğlu herşeye alışıyormuş be günlükbenneyaptımki
Kocamı görmeyeli bugün tam üç gün oldu.. özledim onu hemde çokk:çok üzgünüm:
Ama böyle arada sırada görüşmeyince acayip canlı oluyor evlilik:jeyyar:
Ya hani flört ediyormuş gibi bir havası ve heyecanı oluyor..:asigim:
Tüm evli arkadaşlara tavsiye ederimkaydirigubbakcemile5
Tabi bunların dışında iş yerinde çok yoruluyorum be günlük..
Bilmiyorsun tabi bizim iş yerinde büyük bir değişiklik yaptık.. yerim değişti çok güzel bir odam var..
Emme velakin yerim değişince işlerim de arttı..
Canım çıkıyor akşama kadar:çok üzgünüm:
Ama seviyorum işimi başarılı olmayı ve insanların beni tebrik etmesi hoşuma gidiyorkaydirigubbakcemile5

Aman neyse çenem düştü yine.. ama şunu söylemeden de geçemeyeceğim

Bu aralar acayip şekilde anne olma duygusu kapladı etrafımı :asigim:
Yani kafamda oluşturduğum programın dışına çıkıp heran hamile kalabilirim günlük.
Allahım inşallah bana da nasip eder anne olmayı.
Ve bebek isteyen herkese tabi inşallahhhh:1hug:

Sevgili günlük gardaşıma söyle bebesi olursa benim adımı koysun:dilcikar:

Anlı şanlı mis gibi adı olur gerçek gerçekdelikafadulden

Sen doğur bende doğurcam kardeş kardeş büyürlersositososito:roflol:

Merhaba Günlük...
aslinda hayatimda hersey yolunda gidiyor, ama icimde kocaman bir bosluk hissediyorum...
herseyi yoluna koydum kendimce, herseyin üstesinden geldim ya güya...
Giderken yaninda götürdügü umutlarimin ve iyi niyetlerimin yerini ne dolduracak simdi?

merhaba günlükçüm,
cok uzun zaman oldu sana yazmayalı.
bırkac gündür diş agrısıyla ugrasıyorum.hele dün gece yarısı oyle bır uykudan uyandırdıkı.
mecburen agrı kesıcı aldım ama hamılelerın ıcebılecegınden.bugun dıs doktoruna gıttık ama 3 ay dolmadan mudahele yapamıyacagını soyledı.kaydirigubbakcemile

sınavıma az kaldı bu aralar bılıyorsun bıraz telaslıyım.o yuzden senı bıraz ıhmal ettım.kaydirigubbakcemile3

sana yazamadıgım gunlerde cok guzel seylerde oldu günlükcüm.
pazartesı gunu melegımı gormeye doktora gıttık.cok heyecanlıydı.bu sefer babasıda gordu minigimi.:1hug:cok etkılendı.doktoruma sorular sorup durdu.bu durum cok hosuma gıttı günlükcüm.:asigim:ultrasonda bebegımızı ızlerken kocısın gozlerının ıcı parlıyordu sankı.
ALLAH ım bu gunlerıde bıze yasattı ya sukurler olsun rabbıme..:Saruboceq:

doktordan cıktıktan sonra hayatmızda bır degısıklık yapalım dedık ve sınemaya gıttık.
dıyecksın kı oda degısıklık mı?kaydirigubbakcemile3bızım ıcın maalesef oyle,bu gune kadar bırlıkte hıc sınemaya gıtmemıstık kocısımle.sankı lıselı asıklar gıbıydı.kocısın omuzuna yaslanıyor,arada bır fılmı nasıl keyıfle ızledıgını gözlemlıyor ve bundan zevk alıyordum. aşk dedıklerı bu olsa gerek günlükcüm.:asigim:

hayatın biraz monotonlugundan kurtulmak her ıkımızede o kadar ıyı geldıkı.
halen etkısı devam edıyor.
keske hep sosyal olabılsek ama bılıyorsun yasadıgımız yer ıtıbarıyle bu bıraz ımkansızlasıyor.delikafadulden

herseye ragmen hayata daha pozıtıf bakıyorum artık gunlukcum..
artık benım bır umudum,sevgi pıtırcıgım var benı hayata daha cok baglayan.:ecrin_bebek:
.artık ılk basta kendımı degıl,kocısı degıl sadece melegımı dusunuyorum.
sanırım annelık duygusu butun benlıgımı artık kaplamaya basladı.:1hug:

sevgıler.....

ne günlere kaldık günlükçüm yaaa
eskiden bi gün sesinin duymazsam ölürüm sanırdım.ama şimdi....
şimdi üç günde bir sesinin duysam şükrediyorum.ancak arayabiliyo garibim..
buna da şükürr :Saruboceq:
hayatttt beni neden yoruyosunnn...

hayat sıradan hersey sıradan
hala bekliyorum
hergün dahada umutla bekliyorum
ve hala umudumu kaybetmedim
rabbim bu kez yüzümü güldürsün :Saruboceq:
rabbim kimsenin kucağınıı bos bırakmasın :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…