Kadınlar Kulübü Günlük

Günaydın günlük,
Başım çatlıyo günlük.Akşam hiç uyuyamadım.Gözümün önünde hep aynı kare döndüm durdum bütün gece.kafamçokkarıştı
Hep böyle insanlarla niye ben tanışıyorum.Bazen kendi kendime onlar değilde benmi tuhafım diye.Ama değil ya günlük ben elimden geleni yapıyorum ama olmuyo işte..
Ama hakkımı helal etmiyorum.Bayramımı zehir ettirdiği için ve 2 haftamı boşa geçirdiği için ona hakkımı helal etmiyorumklava:

Dua et bana günlük dua et
:Saruboceq:

günaydın günüğüm a.s
yine pazartesi benneyaptımki oldu
ne cabuk gecti tatil hiç bişi anlmadık yine
yılbasıda gelsin artık
bi bucuk gün tatil yapcaz ohh ohhh
bide cumayı bağlarlarsa değmeyin keyfime delikafadulden

hayat cok bos geliyor be günnük
yine dellendim bu aralar :mymeka:
herkese satasıyorum hele herife nası satasıyom bi görsen
en sonunda bi kızacak bana tam kızcak Çok üzgünüm çoook

ayy cok sevdim bu simileysii delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden

Günlük sana ilkkez yaziyorum, ben sana sende bana yabanci gibisin.. Ama icimi döktükce digerlerinden hic farkim olmadigini anlayacaksin.. 1 haftadir illet hastaliktan kurtuluamadim,kendimi iyi görmüyorum yemekten kesildim zayif düstügümü hissediyorum öksürmeye bile mecalim yok artik..
Yilbasinda bitanemin yaninda olucam, umarim o zamana kadar eski saglima kavusurum yoksa azar isiticem, cok gezip ve üsttügüm icin...
Ailemi cok sevdigimi bikez daha anladim, benim icin cok zor olucak.. Iki yerde kalbim iki yerde ruhum cok güclü olmaliyim irademi korumaliyim .. Bana güc ver kalbime sevgi ver Allah'im..

Oyy günlük oyy lülülülülülü
diyete başladım nen bi hayırlı olsun desene :mymeka: çizelge bilem yaptım şakkıdı

he bide lahana suyuna başladım :roflol: iğrenç kokuyo yaaaa :dilcikar:
inş bu sefer başarabilirim
çok yılgınım bu konuda çok :çok üzgünüm:

düşündükçe daha kötü oldu şimdi geldiğim yere bak :çok üzgünüm:

ama bu sefer olucakmış öyle dedi birisi Şeniz beklicem ve görücem
sen heç merak etme eğer bir gelişme olursa gelir gözüne sokarım :roflol:

ben celdüm :1rolleyes:
keyifli görünüyom sankim dimi kafamçokkarıştı
ama değil neye sevinip neye üzüleceğimi bilemedim karmakarışığım
kaybettiğim arkadasımın mevlüdüne gidemedim psikolojim yerinde değil çok sıkıntıdayım :çok üzgünüm:
bişeyler oluyor bana
kayınvalidemler bu hafta sonu gelmediler haftaya geliyorlarmış iyi de oldu hem hiç ama hiç hazır değildim bu psikolojiyle onlarla yaşamaya
of günlük off :çok üzgünüm:
Allah başka sıkıntı vermesin:Saruboceq:
yüzüm gülmüyor bu ara bi garip oldum durgunlaştım hayattan soğudum sanki ya
eski lady gitti yerine hiç tanımadığım bi lady geldi sanki ya
evlilik mi yaptı beni böyle
anlamadım gitti kafamçokkarıştı

Merhaba günlük!

Uzun zamandır heyecanla beklediğim ev işimiz oluyor nasipse..Banka işlemleri son sürat devam ediyor..Allahtan bir aksilik çıkmaz umarım..

Şimdiden hayal kurmaya başladım..Annemlere ,çarşıya,heryere herşeye yakın tam istediğim gibi bir yerde..Şuanki evimdende çok memnumun bize çok uğurlu geldi..Bu evin sayesinde oldukça büyük yol aldık..Şükürler olsun Rabbime...

Eğer işimiz rast giderde olursa sanırım Ocak sonuna diğer işleri yetiştirip tanışınabiliriz..Biryandanda yılbaşı konuşuluyor durmadan ne yapacağız ne yapılacak.. Anlayacağın yine top bizdeyerimseniben

Benim farklı bir özelliğim var günlük sanırım son zamanda iyice onaylandı bu..Rüyalarım arkadaşlarımın çoğu ilk kez duyuyorlar sanırım..Rüyalarım%100 çıkıyor ve yorumlama tekniği..Son zamanda yanlız birazcık korkutuğum olaylar oldu..C.tesi günü çıktığımız yemekte 1 kadeh şarap elime bile alamadım bu sefer..Nedeni ise gördüğüm rüya ve başıma gelen farklı ,ardında fal bakabilen bir ablamın bana aynısını demesi oldukça etkiledi..
Aslında şükrediyorum bu özellik için Allahıma ..Tek korktuğum kötü rüyaları görmek..Ozaman çok heyecanlanıyorum ama yormayı ve iyiye çevirmeyide az çok öğrendim..Öğrenmeyede devam ediyorum..İlginç olan aynı anda 7-8 kişinin beni gelinliklerle görmesi onuda çözdük ve ev işi ardından olmaya başladı:hooray:Hayırlısı Allahtan dimi arkadaşlar:1hug:

Merhaba günlükcüğüm...Nekadar uzun zaman oldu sana yazmayalı ve ne kadar çok şey değişti hayatımda... Bu süre içinde erkek arkadaşımdan ayrıldım 4 yılı attık çöpe malesef,kpss den istediğim puanı alamadım kötü değil ama yeterli olmayacağını biliyorum,annem Muş'a gitti bir süre orda görev yapacaksenağlama yalnız kaldım anlayacağın :çok üzgünüm: iş başvurularıda henüz sonuç vermedi krizin sonucu sinir krizi oldu yani:bbo: çok yakın bir arkadaşımıda kaybettim geçenlerde senağlama bunlar genel olanlar birde şuan içinde olduğum psikoloji var aptal gibiyim sanki herşey tam yoluna giriyor birden bir terslik oluyo darmadağın oluyorum :bbo: bir tarafım koşup oynuyor bir tarafım boş bakıyor hayata ama bunada şükür yaşıyorum var yok...ne kadar dengesizim ya-tatlicadiarzu- Gitmek geliyor bu ara içimden arkada fon müziği "Emre A ltuğ gidecek yerim mi var -tatlicadiarzu-" böyle işte günlük deli dolu hayattayız Allah kimseye kaldıramayacağı dert vermesin :Saruboceq: hoşçakal günlüğüm görüşürüz yinee:a015:

Günlük sen beni iyi tanırsın,, ben bu kadar iyi bir insanmıyımi ben kocama layık bir eşmiyim???
O kadar mutluyum ki bunun tarifi yok yapamıyorum bilmiyorum.
Dün doğum günümdü. ( 21 aralık )
Sağolsun eşim pek o tarz özel günlere önem vermez diye biliyordum.
Kalıba sokılmaktan hoşlanmaz.
Ama öyle değilmiş.
Dün sabah kaktık, 12 gibi kahvaltımızı yaptık...Bu arada arkadaşlarım, ailem arıyor mesajlar geliyor doğum günüm için ben hiç renk vermeden konuşuyorum.
Unuttuğunu düşünüyorum eşimin belli etmiyorum yani.
O arada geçen haftadan bana bir yerlere gitme sözü vardı, şehir dışına çıkıcaktık.
Hem arabayı değiştirmeyi düşünüyoruz hem de gezmek için.
Ama bana bir yığın bahaneler uydurup çıktı gitti evden.
Acayip sinirlendim.
1 saat sonra geldi eve, yemek yapma dışarda yeriz dedi.
Kabul etmedim çok ısrar edincede dayanamadım.
Saat 7 gibi çıktık evden giiik restaruanta otur oturmaz.
Kocaman bir buket geldi.Unutmamış deli gibi sevindim.
Ve sıra sıra çok çok yakın arkadaşlarımız geldi.
Hepsine dışarı çıktığı o an haber vermiş.
Ve son olarak ışıklar söndü pastam müzik eşiliğinde geldi.
Bir kaç saz ekibi tutmuş.
Ağladım sevinçten iyi ki evlenmişim
Hayatımda bu güne kadar tatmadığım mutlulukları tattırdı bana.
Çok şanslı bir insanım böyle biriyle evli olduğum için
Allahım herkese tüm bekarlara benimki gibi bir eş nasip etsin.

Günlükkk...Canım Nasılsın...
Uzun zamandır sana yazmıyorum be...
Ama yazacak pekte birşeyim yoktu...
Mutluyum günlük, herşey yolunda çok şükür...
Hayatımda birşeyleri yoluna sokmak, sevilmek sevmek ne güzel...
Allahım beni de herkesi de mutlu etsin...
Üzüntüler bizden uzak olsun inşallah ...

SEVGİLİ KK GÜNLÜK !
BUGÜN İLK DEFA SENİNLE TANIŞTIK UMARIM SENDE BENİM KADAR MEMNUN OLMUŞSUNDUR! VE BEN BU SABAH DÜNYALAR GÜZELİ,MİSKİ AMBERİN KOKUSUNDAN DAHA GÜZEL OLAN KIZIM TARAFINDAN
'ANNE BANA KARDEŞ DOĞUR'
DEMESİ İLE UYANMAMIN ŞAŞKINLIĞINI HALA ÜZERİMDEN ATABİLMİŞ DEĞİLİM .6 YAŞINDA OLAN KZIIMIN ARTIK BUNLARI İSTEMESİ ÇOK NORMAL AMA BEN EN KORKTUĞUM ZAMAN BU ZAMAN VE BEN TAM KIZIM OKULA BAŞLAYACAKKEN OKUMA YAZMA TELAŞIMIZ VARKEN
BÖLESİNE TATLI BİR CANII NASIL DÜNYAYA GETİRİP GETTİRMEME ŞÜPHESİ İÇİNDEYİM.NOLUR BANA YARDIM GÜNLÜK!

ay ben bu haftasonundan hiç bişi anlamadım ne çabuk geçti zaten ctesi öğlene kadar çalışıyorum. bide cumartesi günü yatıya misafir geldi hemde öğlende :S eşimin arkadaşı ve karısı ama hiç hoşlanmadım bu işten çünkü mutfakta ikamet ettim pazar öğlene kadar diyebilirim. ben işten gelip evi toparlayıp iş yapacaktım biraz iyiki mutfakta bişiler hazırlamıştım ki akşam yemeğini yetiştirdim... pazar günü sevgilim beni gezmeye götürdüüü çok sevdiğim bi yere gittik gezdik :) ama hemen pazartesi oldu ben ne dinlendim ne iş yaptım evde şimdide yine buradayım akşam oolmuyoo burada ben anlamıyorum yaa zaman geçmiyo...

[Önemli olan yemek,çiçek,para değil..
Önemli olan senin bizi bu denli düşünmen,bize dost olman,manevi desteğin..
Dilerim Rabbimden benim çocuklarımında senin gibi bir babası olur..[/B][/COLOR]:Saruboceq:[/QUOTE]

ne güzel dimi günlük insanın babasına bu sözleri sarfetmesi ne güzel...
yok be günlük biz babamla artık eskisi gibi olamayacagız o olsada ben olamam artık ona karşı gurur yapıyorum günlük ne acı dimi oysa insan sevdiklerine karşı gurur yapamaz yoksa yoksa ben sevmiyormuyum günlük......:a015:.off saçmalıyorum yine içim çok sıkılıyor günlük dügünüme tam38 gün kaldı bir an önce günler geçsin istiyorum bu odada tek kalmak artık boguyo benia.s zaten evimide evimizi daha dogrusu orda bırakıp gelmek de zoruma gidiyo öyle güzel olduki günlük herşey kocişimle benim zevkime göre oldu herşey istedigimiz gibi oldu inşallah mutlulugumuzda hakettigimiz gibi olur günlük kınaymış dügünmüş bunları artık hiç düşünmüyorum günlük hiçbir önemi yok artık sadece formalite benim için biran önce evimde olmak istiyorum sadece çok mu şey istiyorum ALLAHIM NOLUR BANA IŞIK GÖSTER NOLURRR:Saruboceq:

sevgili günlük beklemek ne zor şey ben bazen gücümün tükendiğini artık bekleyemeyeceğimi hissediyorum günlükçüm niye gelmiyo benim nazlı bebişim günlükcün sen bi sorsano ona nerde kaldın annen seni çok merak etti desene günlük gözleri yollarda kaldı desene
hasretinden yandı tutuştu artık desene günlükcüm
benim valvarmamı yakarmamı duymuyo günlükcüm nolur bi kez de sen söyle nolur
elim kolum bağlı bekliyorum günlükcüm gelsin artı yeterki gelsin yüreğimdeki sızıyı dindirsin artık günlükcümmm

günlükcük naber canım , hayatım :)
bugün yeni birşey farkettim. insanların içinde herhangi bir sebepten dolayı oluşan boşluklarının yerini başka şeylerle doldurması gerekiyormuş. doldurmazsa depresyona yol açıyormuş. boşluklarımın bir kısmını biliyorum ama bilmediğim büyük bir kısmının olduğunu da hissediyorum.

hadi boşlukları dolduralım :)

Bunun için önce Rabbimden sonra da mucizelerden yardım bekliyorum

ben geldim yine günlük
herşey aynı bir değişiklik yok.ailemle,sevglimle mutluyumda ama içimde bir boşluk var bazen içim o kadar doluyor ve bir dosta o kadar ihtiyacım oluyorki o anlarda hemen kalemi elime alıp yazmaya başlıyorum içimi boşaltıyorum bir söz duymuştum yanlızlık sağır bir arkadaştır zamanla kendi sesini unutursun diye bende unuttum artık sesimi

Günaydın günlükçüm hihoyyyt
Çok ama çok iyiyim. Dert yok tasa yok daha ne isterim dimi?
Bu günlerde herşey yolunda gidiyor sessiz ve sakin. Galiba mutluluğu bende hak ediyorum sonunda.
Hep fedakarlık nereye kadar ama dimi ?
Mutluyum, mutluyuz, sağlığımız yerinde çok şükür.
Ara sırada can sıkıntısından kocişe tırıldıyorum ama olacak o kadarcık
Benim cephem böyle günlük, Allah' ım nazarlardan korusun
Şimdilik kaçtım delikafadulden

günaydın günnüğüm şakkıdı

akşam spora gidemedim
servisle eve gelirken kaza yaptık günnük benneyaptımki
uyuyodum gürültüyle bi kalktım ölüyoz zannettim :bbo:
neyseki ucuz atlattık
arabanın hali duman olduğu için servise götürdüler
tabi sonra eve gitmek için yürü babam yürü
ana yoldan hiç mi bos taksi gecmez sinir olduk
nese sağ sağlim evimize geldik :Saruboceq:

rabbim herkesi kazalardan belalardan korusun :Saruboceq:

uzun bir aradan sonra merhaba günlük
ne zamandır yazmıyordum sana
özlemişim :1hug:
günlerim güzel geçiyor,her zamanki rutinlik işte
ama mutluyum çok
dün akşam işten çıkınca sinemaya gidelim dedik
ama felaket kalabalık,bekle bekle yarım saatte ancak bilet aldık
19,30 seansları doluydu,bizde saat 22,00ye bilet aldık
ev çok yakın olduğu için eve gittik biraz bişeyler atıştık
hazır vakit bende orada ütülenmeyi bekleyen bir kaç parça çamaşırı ütüledim
3 tane gömlek kaldıki eşim hadi çıkalım geç kalıcaz dedi
hemen çıktık filme girdik,ıssız adama gittik
ama o da ne filmin ismini yanlış koymuşlar ıssız adam değil ARSIZ ADAM olmalıymış film :roflol:
ben çok daha farklı çok duygusal bir film beklemiştim ama o kadarda değilmiş
çok abartmışlar
ha bire sevişip duruyorlar ayol,hele arsız adam coşmuş valla
çok daha duygusal bir film bekliyordum,mendillerimi bile hazırlamıştım oysakii ama elimde kaldı kaydirigubbakcemile3
12e çıktık filmden eve geldik
normalde tavuk gibi uyurum erkenden dün akşam hiç uykum yoktu
sanırım yeşilçayın etkisi,ne zaman yeşilçay içsem böyle oluyorum ve kendimi çok dinç hissediyorum
eve gelincede kalan gömlekleri ütüledim falan derken saat 1i geçiyordu yattım
sabah zor uyandım 7de
evlenmeden önce saat bile kurmadan 7de açardım gözlerimi
ama şimdi nerdeeeeeee
hadi bakalım çenem düştü gene ben kaçtımkaydirigubbakcemile

DUN OYLE SIRADAN BIR GUNA UYANDIM GUNLUK...

meger rabbım bır suprız hazırlamıs bıze..
14.30 gıbı gelınımız hastaneye kontrole gıdıcektı...
telefon geldı..agrısı gelmiş..doktor dogum basladı demıs...
gece 11.30 gıbı bır erkek bebegımız oldu gunluk...
o kadar sevındım kı anlatamam..aglamaktan gozlerım şişti...
ve dahada bır ayı vardı acelecının...
evımızın neşesı ve mutlulugu oldu ..
geceden beri...cok mutluyum cok...
ısmı yok ısımsız kahraman...daha gormedım cunku ..doguma yakın konyaya gelıceklerdı..
ama onlar baska bır sehırde gorev yapıyorlar..
galıba bız gıdıcegız...planlar tepetaklak oldu...
hepımıze ..en buyuk suprızı yaptı...
ve yenı yıl hedıyemız oldu şirin şey..
gunluk..cok mutluyum yaaaaaaa...
dun geceden berı uyuyamıyorum...
allah herkese mutluluk güz yasları döktürsün...gunluk allah olmayan ve bebek ısteyenlerede versın...

ve ben halayım artık..halayım gunluk..
artık şu dunyada bır ünvanım var...ılk yigenım..
ve ben onu cok ama coooook sevıyom gunluk..
opuyorum herkesı..senıde gunluk..

mutluyum halayım..bır bebısımız oldu..
23 aralık 2008

günlük meraba
ugramıyorum ne zamandır sana...
ev işleri, kızım ve son zamanlarda sınav telası...
hiç vaktim olmuyor günlük...
harıl harıl ehliyet sınavına calısıyorum...
üstelik son 4 gün sınavım cumartesi günü...
basarılar dileyin bana kk hatunları...
dualarınıza cook ihtiyacım olacak...
hepinize iyi bir hafta diliyorum...a.s.
hersey gönlünüzce olsun görüşmek üzere:a015:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…