Kadınlar Kulübü Günlük

günaydın günnüküm şakkıdı
akşam ablamlardaydık
yedik içtik güldük
cok eğlendik günnüküm
görümcem sözde ama görümce demeye bin sahit ister
herhalde öz ablam olsa bu kadar severim :asigim:

pek bi asabiyem bugün nedense
kocişlen hiç konusmadım
akşamda sırtımı dönüp yattım
şimdi ne yaptı diceksin
beni tavlada yendi
bede konusıcam iştee :dilcikar:
ne hakla beni yener yaa bide sonra dalga gecer
cok kırıldım günnük cookkk benneyaptımki

mERHABA Koca Günlük :)

bu ilk yazım olacak. Kardeşimi Konyaya asker olarak yolladık. Hayırlı bir şekilde dönsün istiyorum. 5 ay kalacak. Nasıl oralar acaba?

Şöyle kahkahalarla gülmek,neşeli insanlarla oturmak,eğlenmek istiyorum. bunu nasıl yapabilirim acaba? yeni insanlarla tanışmak,gezmek gezmek gezmek istiyorum.

ayrıca sevmek istiyorum. artık kısmetim neredeyse....

merhaba günnükcüm....
iyiyim, allaha sükür bu ara hersey yolunda...
sinavimi gectim onun rahatligi...
umudum bitti dedigim anda günesimin yeniden dogmasi...
bunlar bana yasama sevincimi geri getirdi...
cok sey ögrendim günnük...
bu sene gercekten canim yana yana cok sey ögrendim...
artik cogu seyin farkindayim...
ve eminim bundan sonra hersey daha güzel olucak...
herkesin yüregindeki gercek olsun degilmi günnük sana gelip hep güzel haberler verelim....

Sevgili Günlücüüüüüüüüüüüüm :)
Son yedi aydır yaptığım gibi sabah sürünerek yataktan kalkarak işe geldim Hiç mutlu değilim burada kendi işimi yapmak istiyorum ama maalesef krizin bu duruma tuz biber olması nedeniyle başvuru yaptığım onlarca firmadan hiç bir ses çıkmıyor Kısmet diyorum sabır diyorum çalan telefonlara bakıyorum ısrarla. Arada da kitap okuyup buradan uzaklaşmaya çalışıyorum biraz olsun. Kocişimle konuşuyorum arada, sesini duymak iyi geliyor. Geçip gidiyor zaman böyle.. Eve gitme vakti geliyor bende koşa koşa çıkıyorum bu yerden. Nedense bir türlü sevemedim bu işi. Mecburiyetten çalıştığımdan mı yoksa gerçekten bana uygun bir iş olmadığından mı bilemiyorum.
İnternette kısıtlı günde bir saat girebiliyorsun ama ben günde on saat buradayım nasıl yaşamamı bekliyorlar. Bir de en kötüsü tam nete giriyorsun saniyeler çalışıyor ya telefonlar deli gibi arka arkaya çalmaya başlıyor ya bi iş çıkıyor bırakıp gidiyorum mecburen sonra bi bakıyorum zamanım bitmiş
Burada sana bunları anlatmak ne tuhaf hem beni hiç tanımıyorsun hemde en yakın dostum senmişsin gibi sana anlatıyorum bunları. Garip.. Yeni sayılırım burada ama çok güzel vakit geçiriyorum her şeyi sorabiliyorum, her soruma yanıt alabilyorum. İnsanlar birbirine destek veriyor, birlikte eğleniyorlar birlikte üzülüyorlar. Acılar paylaşılıyor, mutluluklar paylaşılıyor. Gerçekten çok iyi iş çıkarmış bu siteyi kuranlar, sağolsunlar
Benden şimdilik bu kadar yarın görüşmek üzere...

çok uykum var günlük çookmirmirmirmir
amanın ben ne halt edicem annem gidince.
daha burda bana tek iş elletmezken ben zor bakıyorum bebeğime.
uyuyoruz,yatıyoruz kalkıyoruz da yine perperişan haldeyim.
neysem belki bahaneyle iyi kilo veririm

cuma günü burdaki akrabalara kızım için Kuran okuma günü tarzı bişey yapıcaz günlük.
maksat annecim de burdayken bütün akrabaları aradan çıkarmak.
yoksam ben tek başına kimseyi ağırlayamam walla:dilcikar:
cuma günüde biz kızımla odasında takılıcaz.
annemle kayınvalidem halledicekler herşeyi.

öle olsun bakalım.
neyse bişey dicektim de tutuyorum kendimi:jeyyar:

,işte böle günlük.
bugün kızım tam 15 günlük oldu.
bal damlıyor keratadan
babamız zaten cuma günükötü bişeyler giydir kıza dedi.
nazar değmesinmişkaydirigubbakcemile3
aklımmız çıkıyor yani nazar değecek diye.

neyse ben kaçtım.
kocacım gelse artık da yemek yesek.
çok açıktımcokacimcoook

beynim durgun günlük
çok sevdiğim bi arkadasımı kaybettim , o a keşke dedim ama geçti..buluşacaktık yanına gidecektim ama benim bitmeyen bu işlerim engel oldu
belki de hayırlısı idi yoksa çok çok mu üzülürdüm bilmiyorum.. mezuniyetimizin 10. yılını kutlayacaktık hepbirlikte kısmet değilmiş..
cenazede gözümün önünden film şeridi gibi geçmişim geçti çok şey hatırladım..halbuki okul zamanlarımı umursamadığımı düşünmediğimi farketmişim..
en güzel arkadaslıklar dostluklar o zamanlardaydı, birinin başı sıkışsa mutlaka diğeri yanında olurdu..ama şimdi olsa kimse olmaz devir değişti arkadaslık değişti..
eski arkadaslıklar ister istemez kopuverdi evlilik, kariyer vs vs..hep sanal ortamda görüştük..
ama yok çok özledim o günleri çok

Günlük lan, bebeleri kayınvalideye postalayıp sinemaya gidicez bu akşam kocacımla:lepi: Sinemadan önce birde yemek yeriz, oooo daha nesositososito

ya günlük ben bu üşütme-sümüklü böcek halimi atlatamadım. sinüzit fena azdı, burun tıkalı, başıma ağrısı vuruyor. aktı mı derste rezil oluyorum, tıkandı mı nefes alamıyorum, ooof off((

bir de diş ağrısı yine başladı ki sorma gitsin, çıkacaksan çık artık diş yeter yahu!!!

işler de kesat be günlük ne olacak bu haller, krizi ne zaman atalatacağız. şükür yine de halimize. az da olsa işimiz devam ediyor. off dişim ağrıyor ben ilaç alayım yine, görüşürük, görüşemezsek merak etme beni, sağlığım için savaşıyor olacağımkötükedihüso

ah ah günlükçük
hayatın şöyle geniş geniş tadını çıkaranlara hayranım ,öyle olmak istiyorum ve o havadan da hiiiç çıkmak istemiyorum.
biliyorum heran insan mutlu olamaz, ama şu sorunlarla başederken de keyifle,mantıkla,en iyi şekilde çözüp rahatlamak istiyorum. bunu yapan yok mu Allah aşkına? var biliyorum.

Şu son 3 ay (son 1 ay bunun tavan yaptığı ve şu an azalıp yok olduğuna inandığım) yaşadığım STRESİ, İÇİNDE OLDUĞUM TARİF EDİLEMEYEN GİRDABI,KENDİMİ HİÇ AMA HİÇBİR KONUDA(sağlık olsun yemek olsun)KONTROL ALTINA ALAMAMAMI sana tarif edemem.

Hayatımda -26 yaşındayım- böyle bir girdaba hiç girmedim.Allahın izniyle bunun geçtiğini düşünüyorum fakat korkuyorum bir daha bu günler gelmesin diye.

Kendime kızıyorum Sen nasıl hakim olamıyorsun ,nasıl durduramıyorsun,noldu sana diye. Yani HAYRETLER ÖTESİ idim yani.
Allah kimseyi bu daralmanın içine sokmasın.
Bunun sebeplerini de anlatacağım sana.
Yalnız üniversiteye gitmem gerek.
şimdilik öptüm tabi

günlük bacım yine ben...
yine ne var diyorsun dimi..
nişanlıyla düzeltsem babamla düzeltemiyorum babamla düzelsem nişanlıyla çok sıkıldım bu üçgenden ben yaa...baba ma söylemek istedigim bir kaç şey var müsade edersen gunlukcum

SEVGıLı BABA YADA BABACIM...
BU EVDE SON 40 KÜSÜRATLI GÜNLERıM KIZIN ARTIK GıDıYOR FARKINDA DEĞıLSıN AMA BÜYÜDÜ..
BÜYÜDÜ VE KENDı KARALARINI KENDı ALACAK YAŞA GELDı AMA SEN BUNU KABUL ETMEMEK ıÇıN BUNA YıNE HAYIRRR OLAMAZ DEMEK ıÇıN KARŞIMDASIN BEN SENı KARŞIMA ALMAK ıSTEMıYORUM BABA! BU EVDEKı SON ANILARIMI BU ŞEKıLDE ÇÜRÜTMEK HATIRLAMAK ıSTEMıYORUM MÜSADE ET OLMASINI ıSTEDıGıM GıBı OLSUN MÜSADE ET HAYALıMDEKı GERÇEK OLMUŞ GıBı HATRLIYAYIM... AMA OLMAZ DıMı SEN ÇOCUKLARINA TAVıZ VERECEK BABA DEGıLSıN VE YıNE KALBıMı KIRMAYI BAŞARDIN BU KADAR MÜCADELE ETMEME KARŞIN KUTLUYORUM SENı BABA YADA BABACIM...
YAŞADIGIM HER GÜZEL DUYGUYU KALBıME GÖMMEMı EMRETTıN EMRıNE UYDUM SAYGISIZLIK ETMEDıM AMA ARTIK EVLENIYORUM BABA..ARTIK SENıN KIZIN ONUN DA EŞı OLUYORUM BABA MÜSADE ET MUTLU OLALIM MÜSADE ET HAYAT BENı BıRAZ KENDıNE ÇEKSıN BENı HAYATA KARŞI BU KADAR KORUMA BABA BEN KORKAK OLDUM BEN KENDINE GÜVENMEZ DUYGULARINA GÜVENMEZ OLDUM BABA....UMARIM DıGER KADRDEŞLERıM BENIM YAŞADIGIM BASıT AMA ıÇı YAKAN BU DUYGULAR LA ÇIKMAZLAR BU EVDEN UMARIM ONLARIN HAYALLERıNEDE HACıZ KOYMAZSIN BABA YADA BABACIM.....

teşekkür ederim beni dinledigin bana katlandıgın için günlük bacı yine gelecegim büyük ihtimal sana yine sorunlarımı paylaşacagım kapın açık olsun yada bana da yedek anahtar ver olmaz mı bacım.........
MUTLU ıNSAN YOKTUR MUTLU AN VARDIR!

Son düzenleme:
günnük yorgunum, cok uykum var...
bu sabah alti bucukta geldim eve isten...
saat oniki bucukta uyandirdilar sagolsunlar...
neyse kalktim ikide gidip arkadaslari alip kuaföre gittik...
saclarimizi kestirdik...
kuaförüm canim tam istedigim gibi kesti...
sonra gidip alisveris yaptik...
aslinda bu ay daha alisveris yapmayi düsünmüyordum ama indirimler insanin aklina giriyor valla...
bu gidisle ben bu ay daha cok para harcarim gibi görünüyor...
aman günnük canim sag olsun dimi niye calisiyorum ben....
hadi ben kkda tura cikma zamanim geldi...
herkese huzur bir aksam dilerim...

ay içim daraldı yaramazlık yaptım önce benimkinin üye olduğu siteye girim mesajlarını okudum resmine baktım sonra dayamadım sesini dinledim ayy bir bilse benim olduğumu kıyamet kopar birdahamı arasam günlükçüğüm delirsin ben acı çekiyom o gülüyo arayıpta bna dön onu bırak desem o da olmıyacak acaba benden bişiy dememimi bekl,yor offf diyememki nişanlı ayrılalı üç ay oldu o nişanlandı off belkide bizim olabilirdi offf napım içim acısada kabulenecem bu durumu dön demem doğru olmaz sevse zaten gitmezdi ilerde mutsuz oluruz dedi o kızla mutlu olacağı ne malum be

seni gayet iyi anladığımı düşünüyorum. hatta fazlasını da yaşıyorum be canım hala . o kadar çok (gereksiz) kontrol altına alınmaya çalıştım ki(sadece ben değil evdeki her birey) çoğu zaman hayata karşı çekimser davranıyorum ve şimdiye kadar yaşamam gereken ,içimde patlayan enerji ve neşe şu an İÇİMDEN GELMİYOR . o kadar kontrol altındayım ki erkek arkadaşım ya da evleneceğim insanı bile seçemiyorum.

o yüzden artık çok daraldım,bunaldım. hep neşeli olmak istiyorum. yalnız kalmaktan bıktım gerçekten. yalnızlık hissi berbat birşey bunu yeni anladım.

(Bunun üzerine gittim bi güzel saçlarımı kestirdim. belime kadardı.omuzlarımda şuan. elimde olsa 3 numara yapacaktım o kadar bunalmıştım yani :) sonra da tarabya sahilinde yalnız yalnız denize nazır bir yürüyüş.
Allaha çok şükür)

Son düzenleme:
merhaba günlük.ben burda yeniyim.daha kimsecikleri tanimiyorum.ama site cok güzel ve faydali bilgiler edinecegime inaniyorum.a.s.neyse sevdigim bi yaziyla satirlarima son vereyim
Bana Hayati Pembe Gözlüklerle Gösteren Tilsim
Ne Cabuk Bozuldu,Ne Cabuk Ihtiyarladim
Bir Zamanki Hayati Zevk Sefa Sandim
Simdi Anladimki Ben Boslukta Yasadim
Faniligin Akisina Kaptirali Kendimi
Ne bir Adim Yürüdüm,Ne Asabildim Benligimi
Seytan Kötü Bir Cocuk Ben Onun Oyuncagi
Binmis Üstüme Sallanir
Olmusum Salincagi...........

hadin iyi geceler günlügüm

naber günnük sengözlerimebaksanab
bugün cok sinirliyim
bugünden için izin istedim
vermediler
neymiş efendim toplantı varmış
nan ben mi giriyom toplantıya ben olmayınca toplanamıyonuzmu :mymeka:
kociş iznini aldı ben alamadım :çok üzgünüm:
bakalım saat 2 den sonra beni kim tutabiliyo burda

doktora gitcektim günnük
neden bebem olmuyo diye :çok üzgünüm:
taam kendimi hazırlamıstım ne güzel

nese günnük gidip sinirimi cıkaracak mazlum bulayım en iyisi
hade baş baş

aman da amann nasilda ozlemis beni gunlugummm kaydirigubbakcemile5

geldim...
hemmenn kisaca anlatiyorum
çok hastaydim, igrenç bir bayram geçirdim, bir hafta çalisamadim, evde kaldim, kotuydu ama guzelde bir yani vardi be gunlugum...anneannecigimin bizde kalmasi bi hafta :1rolleyes:
esimde çok sevindi gelmesine, harikaydi yaaa
haberin yok senin ama hemen soyleyim...eskiden aglamamistim hatirliyormusun, balayina gidemedim diye...nasilda uzulmustum, kirilmistim...gidenleri bile kiskanmistim
simdi diyorum niye eziyet ettin kendine duduklu
esim bilet aldi, eve getirdi kirmizi bir gul ile beraber
surprizzzzzzzzzzzzz Kusadasina gidiyoruz 5 gun için hihoyyyt
çok sevdigim bir çift arkadasimizla ustelik, haberi varmis zillinin ama bana bisi demedi
hersey hazir...havaalanindan alacaklar bizi (Izmir e inecegiz, hem merak etmisimdir Izmir'i yaaaaa)
otele gidicez, otel servisi yilbasi için hazirlanan gala balosu için bize masa rezerve etmis bilem...o 5 gun hiç bisi dusunmicem, hem eglenicem insallah
gelince anlatirim...
1.5 haftam kaldi
dua et de bi aksilik olmasin

bu arada derdim var bolumunde çok agir konular var gunlugum
çok aci çeken insanlarimiz var
bugun Cuma..bi kez daha dua etmek istiyorum
guzel Rabbim sen insanlarimizi kotulerden, acilardan, koru Rabbim
Erkeklere de akil fikir ver, insaf ver, vicdan ver :mymeka:
Allahim....herkesin kalbine gore ver :Saruboceq:

Herkeslere selamlar
haftaya gelirim artik yeni haberlerle insallah
Hadi optum seni bibis Şeniz

ey aşk beni yağmala
ateş et arka arkaya aşk beni tara
bitsin hiçbir şey umrumda değil. dağlarım yaralarımı çabuk geçsin
öğrenirken hasretinle sevişmeyi göz yaşlarım akabilerler özgürce
içimde öyle güzelsinki onu kirletmeyeceğim seninle

kk nın tüm seven ama zaman zaman hayalkırıklığına uğrayan hatularına itaf edilmiştir a.s.​

ya günlük kıpır kıpırım nedense bugun
yani böyle nasıl anlatayım ya
bir umut var sanki
inşallah hersey çok güzel olucak ama ama
durumlar pek öyle görünmüyor sanki mutluluğun son günlerini mi yasıyorum ne
aman neyse uzatmayayım
ya ben akşamları korkmaya basladım ebde butun ışıkları açıyorum
wc ye bıle gıdemıyorum ya nolcek benım bu halım
bu akşama da esım gececı anneme gel dıyom kardeşınle alışveriş işimiz var diyo
korkuyorum da diyemiyorum off yaa
neyse bunu da çok uzattım
napim ben şimdi ya kafam allak bullak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…