Kadınlar Kulübü Günlük

hayırlı bayramlar şimdiden herkese günlük
bugün arife ama adı arife hiç öyle yarın bayrammış gibi hisstmiyorum bir bayramlığım bile

yok be günlük annem alma evde bisürü şeyin var dedi zaten istediğim birşey de yok gibi

bir elbise beğendim o da çıktı 44 beden bana nasıl olsun be günlüksenağlama

ders çalışmak istiyorum ama yan apartman resmen yeniden inşa ediliyor kaç gündür

gürültüden başım çatladı söylüyoruz dinlemiyorlarda sabahın 8 inde başlanırmı bu eziyete

be Allah bildiği gibi yapsın bunlarıklava:

tatlı yapcam günlük şekerparecokacimcoook kimse gelmezse bana kalır :jeyyar:ama

gelen olur başta sevgili sözlüm gelecek sonra teyzoşlar gelir heraldehihoyyyt ay işte

böyle ya eski bayramların tadı kalmadı kapımızı çalıp iyi bayramlar diyen çocuklar artık

yok herşey teknolojik şimdi başlarız msn den maillerden bayram mesajları atmaya:çok üzgünüm:
teknoloji duyguları da bize hasgüzellikleri de süpürdü gitti be günlük büyümek hiç güzel

değilmiş çocukken herşey daha az acıtırdı içimi senağlama
görüşürüz günlük:a015:

Günlükcüm merabakaydirigubbakcemile3

Malum yarın bayram ve ben bayram süresince sana gelemiycem o yüzden şimdiden
bütün KK'nin bayramını kutluluyoruma.s.:1hug:
İnş güzel bir bayram geçirirler huzurlu mutlu
Herşey gönüllerimizce olsun:asigim:hihoyyyt

canım günlüğümmmmmm:asigim:
gene geldi asii piğğğrensess pardon lokum piğğrenseskaydirigubbakcemile3
15 gunluk bı ayrılıgın sonrasında 9 gun beraberız gunlugum
en basından anlatıyım sana olanları gunlukcummm
ablamlarla bırlıkte gıttık Sakaryaya
yurda bıraktılar benı sonra gıttıler
benım odamdan kımse gelmemıs daıredede pek kımse yoktu
ben bır huzunlendım tabı bırazcık agladıktan sonra
asagıda toplantı varmıs onu haber verdıler bende ındım
neyse cıkarken bızım daıreden bırıyle tanısıtm o gece onla oturduk bıraz
ılk arkdasım hemserım oldu :asigim:
sonra yavas yavas dıger kızlar gelmeye basladıı
muhabbetler kaynasmalar falann . . .
okul bı yandan ramazan bı yandan yurt bı yandan
yuvarlanıp gıttık gunlukcum
allah a cok sukur arkadaslarım ıyı
sınıf fena deıl okul da guzellll
pamukova bıraz kucuk bı yer
onuda ıdare edıyoruz ısteee
gereklı olan hersey var yetıyo yanıı
odada 3 kısıyız , bı yatak bos henuz kımse gelmedı
bı oda arkadasım aynı zamanda sınıf arkadasım dıgerı de benımm bolumden ama orgun ogretım o
yurdun yemeklerı falan guzellll fena deıl yanııı

alıstım yanı yurda okula arkadaslarımaaa
ıyıyım cok sukur
mutluyummm :asigim:
bıde bısey daha anlatıyım sana ıcımde kalmasınnn
sımdı ben gecen ona msj attım nasılsın dıye
ruyamda gordum senı umarım ıysındır falan dıye cvp vermedı bu okuz bana
ben sınız olmustum neyse kandılde gene msj attım
kısa oz bı msj kandılıın mubarek olsun dıye
dun aksam bı baktım aramıs :asigim:
duymamısım ben tabı :mymeka:sonra ben ıftardan sonra msj attım ona
sonra tekrar aradı benı 1 dk 54 sn konustuk
cok guzel cok tatlı konustuk amaa
sonra gene aramıs
salak ben gene duymamısım :mymeka:
sonra msj atmıs
anlıycagın ben gene bulutların ustundeyımmm
asagı ınersemm gene gelirım
mutluyum mutluyum cok cok cok cok cok cok cok cok cok mutluyum
Allah bozmasınnnnnn ınsss :Saruboceq:
herhangı bı gelısme olursa hemen gelır anlatırım sana gunluk hııııcc merak etme
herkeslerı operım sımdıden bütün KK nın Bayramını kutlarım gunlukcummmmmhihoyyyt

Bütün kk nın bayramı kutlu olsun günlük...Son zamanlardaki sıkıntı ruh halimden dolayı ne kk ile ne de kk daki dostlarımla vakit geçiremez oldum..Kafam hep meşgul..Bu bayram iyi gelir inşallah hepimizeeee a.s.

Selam günlüğüm...

Bugün yolculuk yaptık... Sonunda vardık...
Çok olmadı geleli kendimi hemen nete attım hihoyyyt
Çünkü ismi lazım değil uyduruk olmadığını iddia eden bir hat burda çekmiyor senağlama
Sadece evin belirli kısımlarında çekiyor...
Tüm gün oralarda duramam ya günlük dimi ama :ecrin_bebek:

Ramazan bayramının hürmetine sanırım günlüğüm herşey çok güzel ve yolunda...
Mutluyum, bunada çok şükür gamyoncuiremsu

Tüm KK hatunlarının Ramazan Bayramı şimdiden mubarek olsun...
Seninde tabi günlüğüm :1hug:
Hoşçakal öptüm Şeniz

hangi taş büyükse git vur başini
ben bitirdim sana olan aşkımı
senin için akan gözyaşlarımın
damlasina bile layik değilsin
damlasina bile layik değilsin

değilsin değilsin layik değilsin
sen benim aşkima layik değilsin
sen benim sevdama layik değilsin

ne ararim seni ne de sorarim
senin için budur en son kararim
sana değil kendimedir zararim

slm gunlugum
bakn bugunde geldım sana
yarında gelıcembekle benı
gelmezsemde anlakı yogunum
eeee bayram ben senın gıbı oturmıcam dımı ama

bugun ev ısı bıraz carsı derken ramazan bıttı be gunluk
allah seneyee nasıp etsın ısallah

ben bayrımını ve herkezın bayramını yareın ugrayınca kutlıcam gunlukcum
hoscakal

Günlük be...

Yarın bayram ya.
Ne vardı annemle küs olmasaydık?
Ne vardı babam bana dargın olmasaydı?
Ne vardı abim bu kadar çekmeseydi kendini?
Ne vardı kardeşim dizimin dibinde olsaydı da sabah ona kahvaltı hazırlasaydım?
Ne vardı yuvam dağılmasaydı da kızım yanımda olsaydı şu anda?
Ne vardı şu 5 milyonluk şehirde bi tane kan bağım olan insan olsaydı?
Ne vardı sabah gitseydim elini öpseydim?
Ne vardı bu kadar yalnız olmasaydım?
Ne vardı bayram sabahı için bir planım olsaydı televizyon seyretmekten, kitap okumaktan gayrı?
Ne vardı ben hep umutla girdiğim her bayram arifesini gözyaşıyla bitirmeseydim.
Ne vardı yani bu sefer kırsaydım zincirleri?
Ne vardı yani?
Bu kadar mı kötüyüm ben?
Of günlük ya...

İyiyim, iyiyim, güçlüyüm, bunu da atlatırım, ölüm var dünyada ama... çok zoruma gidiyor günlük çook...çok zoruma gidiyor.

Günlük bütün KK nin Ramazan Bayrami kutlu olsun, hayirlara vesile olsun saglikla huzurla gelecek Bayrama kadar yine burda bulusmayi nasip etsin rabbim hepimize....:Saruboceq:a.s.

Bütün burdaki arkadaslarimi tek tek öpüyorum Şeniziyi bayramlar diliyor ve tabiki

Bugünkü felsefemide yazip sana veda ediyorum, kendine iyi bak canim arkadasimmmkaydirigubbakcemile3

Genclikte bütün düsüncelerimiz aska dairdir
Yaslandigmizdada bütün askimiz düsünelerimiz olucak....(Albert Einstein)

Herseye olumlu bakmaya calisalim güzel düsünelim elimizden geldigi kadara.s

Ya ağlamasın hiç kimse, Ya da gülmesin şu her zaman gülenler.
Ya kimsede olmasın para denen illet, Ya da paylaşmasını öğrensin paralı millet.
Ya kimse söylemesin sevdiğini, Ya da yapsınlar sevginin şu asıl tarifini.
Ya şu bayramlar hiç yaşanmasın, Ya da bayramlarda et yemeyen kalmasın.

Günün anlamı baabında..

Yazmak için yazıyorum;:çok üzgünüm:

Ben büyüdükçe yalnız kaldım bugün bunu anladım senağlama
Uyumadım gözlerim açık ama uyutuldum farkındayım...

Kelebeksin ömürsün
Sen gününü görürsün
Bıraktın gittin beni
Çekip vursam ölürsün

Bugün vedalaştım pek çok kişiyle arkama bakmadan çıktım gittim hayatlarından..
Silemem onları onlar bana değer verenlerdi beni unutmayanlardı...
Ama acıyor canım birilerinin iyiliklerinin altındada bişeyler aramaya başladım
Çok kişi gitti çok çabuk terkettiler hep birden..Madem kalbim yumruğum kadar neden bu kadar büyük..Nasıl içine alıyordu beni sevmeyenleri...kalbim o kadar boşalmışken kalmasın kimse içinde

hepımız bırgun gıdıcegız ama gıtmek var gıtmek var...

Buda bugün hissettiklerimden senağlama

Deliye hergün bayram :hihoyyyt:

Bugün
ruhumda bu yazı kadar renkli ..

günnüküm....
bugün bayram ama tek bir belirtisi yok bizim buralarda...
bayram benim icin 11 sene önce ülkemde kaldi... senağlama
sabah kalktim sabah 5te ise gittim 8 saat calisip eve geldim...
birazdan okula gidicem sonra eve gel, yat sabah yine ise... :1no2:
ah ah keske simdi izmirde olabilseydim... senağlama
iste böyle günnüküm...
biliyorsun bu aralar bir seyin hic istemedigim kadar yürekten gerceklesmesini istiyorum...
:Saruboceq:
eger olursa sana mutluluktan ucar bir sekilde gelip haber vericem...
eger olmazsa o zaman hergün buruklugumu yazicam... :çok üzgünüm:
bütün kknin bayramini kutluyorum...
dilerim herkesin bayrami benden daha güzel geciyordur...

Bu gün hiç bayrammış gibi hissetmedim. Dedim ya gönlümün bayramları şenliği sönmüş. Hastayım hala, önemli de birşey yok ha, hergün kusuyorum o kadar iğrencim biliyorum :lepi: Çocuklar geldi sürekli, şeker almış hazırlamıştım,her zil çalışında şekerle açtım kapıyı, bazıları avuçla aldılar, bazıları birtane alıyordu ben diğerlerinden de almalarını söyledim.
Sonra uyudum, zil çaldı birkaç kez ama uyuyabildim. Kalktığımda şekerler iyice azalmıştı eşimde çocuklara şeker vermeyi ihmal etmemiş :) Tekrar doldurmak lazım.
İçimden kimsenin bayramını kutlamak gelmedi. Annemi aradım, ablam beni aradı, bir tek ablamla konuştuğumda strese girmiyorum. Bir otelde değerlendiriyor bayram tatilini canım ablam, yeğenlerimle birlikte, bir dahaki sefere umarım birlikte oluruz. Çok istedi yanına gitmemi.
Akşam kayınvalidemlere gideceğiz rutin yaptığımız birşey bazı akşamlar oradayız.
Evim aylardır kolilenmiş, halılar kaldırılmış halde. Her an gitmeye hazırız. Hala belirsizlik var ve bu beni yoruyor.
Yine de hayat devam ediyor ve istesekte istemesekte zorluklara göğüs germek zorundayız.
Kendimizi bırakmayacağız, zaten istesekte bırakamayız ki kaydirigubbakcemile

Bayram hiçbir zaman eskisi gibi olmayacak. Çünkü büyüdük.
Çocukken her güne ayrı giysi ayarlardık ablamla, el öperdik, harçlık verilirse annemize götürürdük. Herşeye rağmen bayramlar güzeldi. Ya da güzel olan çocuk olmaktı.

Ah anladım şimdi, içimdeki çocuk bu aralar saklanmış da ondan bu haldeyim. Çık bakayım ortaya, yaramaz çocuk çık kaydirigubbakcemile saklanbaç oyunu güçsüz düşürüyor beni.

Bugun bayram erken kalkın çocuklar
Giyinin en güzel giysileri
Elimizde taze kır çiçekleri
Üzmeyelim bugun annemizi

Evet günlüğüm küçükken her bayram bu şarkıyla uyanırdım, başucumda duran elbiselerimi giyer, annemin babamın elini öper, arkadaşlarımla şeker toplamaya çıkardım

Bu şarkı niye çalınmıyor artık günlüğüm, o kadar anım gizli ki bu ezgide

Bu sabah oğlumu bu şarkıyı söyleyerek uyandırdım, gerçi o elbiselerini başucuna koymamıştı, çünkü onun için yeni giysilerin pek önemi yok, nasıl olsa her istediğinde alınıyor, bizim zamanımızda öyle miydi ya, bayramdan bayramaa

Sabah öğrencilerim geldi el öpmeye, hepsi birer kır çiçeği gibiydiler, yeni cicilerinin içinde
Sonra eşe dosta bayramlaşmaya çıktık, bol bol tatlı yedik, şimdi hazımsızlık problemi yaşıyorum

Neyse günlüğüm seni daha fazla meşgul etmeyeyim, hergünün bayram tadında geçsin

bugün bayram
çabuk olun çocuklar
annemiz bugün bizi bekler
bayramlarda hüzünlenir melekler
gönül alır bu güzel çiçekler…

[COLOR="Black"]Bayramlarda hatırlanmak daha bir önemli oluyor. Yaşları bizden büyük olan insanların ellerini öpmeyi hatırlamak, yumuşak, tombul yanaklarını sıkmak çok zor olmasa gerek… Sonrası çok geç olabiliyor…
Bayramı bayram gibi yaşayalım nolur...[/COLOR]

Bugün bayram günlük..Tüm arkadaşlarımın bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.İnşallah Allah herkesin gönlüne göre verir herkes çok mutlu olur.Eskiden bizim evde bayramlar çok güzel olurdu amcamlar babamlar babaannemler hep beraber toplanırdık çok kalabalık bi aile olurduk.Ama amcamlarla 9 aydır küstük.Her ne kadar amcamı çok haksız görsem de üzülüyordum yine de bu bayram yalnız geçecek diye.Ama bugün hep beraber geldiler el öpmeye.Babaannem kıyamam nasıl ağladı.Ben de gayet iyi davrandım hepsine.İnsan annesine babasına nasıl 9 ay küs durur?Babaannem arkalarından bakar ağlardı hep kıyamazdım hiç.Halam da çok kırdındı hatta en çok küsmesi gereken de oydu yanlarına çıkmayacaktı bayramlaşmaya ama ben ikna ettim bayram şimdi gelmişler el öpmeye geri çevirmek olmaz büyüklük sende kalsın dedim.Evimiz kalabalık oldu ne güzel çok seviyorum ben kalabalık tüm yakınlar bir aradayken..Zaman geçtikçe yaş ilerledikçe aileme daha da düşkün oluyorum.Kaybetmekten çok korkuyorum onları özellikle de babaannem ve dedemi.Yaşlandılar artık.Ben onların elinde büyüdüm.Bazen öyle sıkılıyo ki içim onları bir gün kaybedeceğimi düşündükçe..Bugün dua ettim hep Allahım seneye de tüm aile bir arada olmayı sen nasip et bize diye..

Konyaya gitmeme de az kaldı hiç gitmek istemiyorum dediğim gibi yaş ilerledikçe çok daha düşkün oldum evime aileme..Ayrılmak çok zor geliyo.Ama son senem bu sene bi daha hep yanlarında olcam.Çalışmaya başlayayım onlara çok iyi bakıcam.Özellikle de halacığıma benim bi dediğimi iki etmedi 23 senedir.Zaten onun kızıyım ben.Annemin babamın da yeri bambaşka tabi hepsini çok seviyorum.Pek bi sevgi kelebeği oldum ben bugün :)

Herkesin bayramı kutlu olsun tekrar.İnşallah herkes sevdikleri ile beraber mutlu huzurlu bi ömür sürer

bayram gelmiş ama her seneki gibi bu bayramda aynı "sabah annemin öpüşleriyle kaltım kahvaltı sofrasına oturmadan önce babamı bekledik osırada ablam ve eniştem geldi onlarla bayramlaştım daha sonra babam geldi onunlada bayramlaştık anneciğimle zaten sabah sbah öpüşüp koklaştık :)sonracığıma o meşhur bayram soframızıa oturduk arife günnüden açılmış su börekleri,sabah namazından gelirken babamın aldığı pastane böreği ve müthiş sohbetimiz her zamanki gibi aynıydı bu sabahta sadece bi farkı vardı bayramdı:) daha sonra kalktım cicilerimi giydim makyajımı yaptım ve oturdum misafrlerimizi bekledim gelen giden oldu onlarla bayramlaştık daha sonra babannemlere gittik annem ben babam ablam ve eniştem yaklaşık 2 saatte orda oturduk ordan kaltık babamın dayısına uğradık ordada yarım saat oturduk ordan kalktık evimize geldik ve bayram bitti :) neden bitti diyorum çünkü gezme faslı bu kadar baba tarafındada anne tarafındada biz büyüğüz artık herkes bize gelicek bayramlaşmaya:) yarın ise ufuğum gelicek ömrüm gelicek birlikte ablamlara geçicez onlarla bayramlaşıcazz sonrada başbaşa olucaz gezicez perşembede dinleniriz cumada iş başı yapıyoruz artık işte bayram bukadar biizim için. iki dayımda köye memlektede dedemin yanına giresuna gittiler ee teyzeşumda bodrumda yaşıyor burda değil geriye amcalarım ve halalrım kalıyor onlarda yarın ben evden çıkmadan gelicekler ben akşam üstü çıkıcam böyle işte,bugün anneme dedimki ben bayramı ancak evlendiğim zaman anlarım dedim neden kızım dedi "yeni gelin olucam tanımadığım bir sürü akrabalarım olucak onlarla bayramlaşılcak ilk önce eşimin tarafı sonra benim tarafım olucak bayramda hep gezicem dedim" demez olaydım hemen yaşlar süzülüverdi tontişimin gözlerinden ilk önce eşimin tarafı sonra benim tarafım diyişimiden dolayı ,bana dediki ablanı zor verdim 3 ay oluyor sen nasıl vericem belinayım dedi annem dur daha bi yere gittiğim yok ben öylesine konuşuyorum dedim böyle işte bayramdada ağlaştık gülüştük :) aslında varya küçükken bayramdan önce planlar,listeler yapılırdı harçlıklarla yapılacaklara dair.şimdi ise küçük çocuklara bakılıp ahh!ah! nerde o eski bayramlar demeden edemiyor insan...

unutmadan işte bu bayramda giydiklerimm :) (yeni değil dolabımdan bulup giydiğim elbisem ufuğumun aldığı elbise)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…