Kadınlar Kulübü Günlük

bugun bayram..kuskunlerın bariştığı..sevınclerın paylaşıldığı guzel gunlerden bır gun..

Bense aılemden cok uzakta gurbette bayram kutladım
aynı sıradan gunler gıbı kalktım...

çok sukur oglum yanımda..daha beş aylık ama
ben o bayramı tatsın dıye babasının elını opturdum

yanaklarından her an operek bayramlaştım..
rabbım kımseyı gurbet elde yanlız bayramlaşmak zorunda bırakmasın

YINEDE RABBIME BINLERCE SUKUR SESINI DUYUNCA TUM SIKINTIMI UNUTTUGUM ANAM BABAM VAR BENDEN KILOMETRECE UZAKTA OLSALAR..

sevgili günlük bende aynı gül arkadaşım gibi
gurbet ellerde yalnız bayram kutladım..senağlama
neyseki evlatlarımız varda onlar sayesinde üzüntümüz birza olsun hafifiliyor..:asigim:
bütün kk daki canım arkadaşlarımında bayramı kutlu olsun.a.s.:enbuyukkk:.
allah kimseyi bir başına bayrama girmek zorunda bırakmasın..çok kötü oluyo insan.::teselli:

Günlük bildiğin gibi bugün bayramdı
Ailemden uzaktayım diye mi bilmiyorum ama inan hiç tadı yoktu.
Telefonla bayramlaşmak çok kötüsenağlama
Sıradan bi gün gibiydi benim için
Kayınvalideme gittik,ordan beraber birkaç yere ugradık sonra evimize geldik
Bayram dediğimiz bu işte
Çok üzüldüm günlük bugün
Herkes anneannemde toplanmış bi teyzemle ben yoktuksenağlama
He bir de 4-5 bayramdır olduğu gibi yine babamla bayramlaşmadık
Sanki babam yok gibi
Biliyorum küçük olan benim aramam lazım ama çok kırgınım günlük
Hİç içimden gelmiyo
Zaten o da 2 yıldır merak edip de hiç aramadı beni
Napalım günlük bi tarafımız hep eksik yaşıcaz
Bu arada okuyan tüm arkadaşlarımın bayramı mübarek olsun
Hepsini tek tek öpüyorumŞeniz

kızlar hepinizin bayramı mubarek olsun açıkcası benim içinde hiç güzel bi bayram değil arife günü çok güzeldi gezip eğlendik ama bayram sabahı ne olduysa eşim bütün moralimi bozdu ve hale sinirli canım çok sıkılıyor içimden neler söylüyorum siz tahmin edin....

merhaba günnük..
nekadara tam olarak toparlayamadım şimdi ama bi kaç gündür sana yazamadım günnük.. bayrama hazırlık çalışmalarındaydık.. yorucu bi telaş oldu mirmirmirmir
ewet bugün bayramdı.. babamın uyandırmasıyla uyandım güne.. ve tabi ki benim için hazırladıgı yemekcokacimcoook neyse yedik içtik keyfimizi yaptık...sonra hazırlanıp bayramlaşmaya gittik.. zaten diğer günler evde oluruz sanırımfisfisfis aile büyükleri kalmadı ki öldüler hep:çok üzgünüm:bize gelenleri ağırlarız ancak heralde... bi de be arkadaşlarımla bayramlaşırım buluşup :1rolleyes:
işte günnük bayram dediğin bukadar.. geniş bi aile olsa şenlikli geçer de aile azalınca bitiyo hemen..
bu arada BÜTÜN KK'NIN BAYRAMINI KUTLARIM a.s.
işte böyle günnük... beni dinlediğin için eferimkaydirigubbakcemile
ben şimdi gidiyorum .. asayiş berkemal mi bakalımşakkıdı

meraba gunluk
tum kk nın bayrmı mubarek olsun
ALLAH
bu bayramda,
sevdıgını ısteyenlere sevdıgını versın
es ısteyenlere es
sevgılı ısteyene sevgılı
cocuk ısteyene cocuk
ıs ısteyene ıs
para ısteyene para
sagkık ısteyene saglık sıfa
huzur ısteyene huzur
mutluluk ısteyene mutluluk versın
zaman ısteyene zaman
sabır ısteyene sabır versın.....
ALLAH HERKEZIN GONLUNE GORE EN HAYIRLISINI VERSIN...
gonlundekını hakkında hayırlı eylsın
hakkındakını gonlune razı eglesın
AMIN...
HERKEZE IYI BAYRAMLAR

günlüğüm günaydınnnn..İyi Bayramlarrr önceehihoyyyt
Rizedeyim günlüğüm..Her yer yemyeşil,mis gibi kokuyor..Çayın rengi,suyun tadı bile farklı burada..:asigim:
Arife günü iftardan sonra hemen çıktık yola..Yolda lalişimi aradım;yaklaşık bir yarım saat konuştuk onunla..Arada bir kocemde sohbetimize ortak oldukaydirigubbakcemile5
Yolda koltuğu iyice yatırdım..ayaklarımıda torpidoya uzattım..bir ara kasığımdaki sancıyla uyandım..dedim kocişe durrr hemen yürümem lazım..biraz yürüdükten sonra tekrar yola koyulduk..
Delikızı da aradım ama duymadı,dün mesaj atmış arkadaşım..Eeee Antalyanın havası farklı yapar insanı:dilcikar::1rolleyes:
Betişe sürpriz yapacaktım aslında ama dedim şimdi kız çıkamaz filan..Biliyosun anneciğine bayram ziyaretine gitti o da..Dün dayanamadım aradım..Dedim Betişim geldimmm,yarında Trabzona geliyoruz gezmeye:lepi:
Bugün bir aksilik çıkmazsa öğleden sonra Trabzona gidicez ve ben çok heyecanlıyım betişimle ilk kez yüzyüze karşılaşacağım için..:sm_cool:
işte böyle canım..cuma kahvaltıdan sonra yola çıkarız döneriz dedik..geze geze sahil yolunu izleye izleye dönmek istiyorum,geceki o yolculuktan sonrakafamçokkarıştı

Selam günlük!!!

üsüyorum ya üsüyorum icim titriyor resmen günlük ya kaliferleri actim yinede isinamiyorum almanyanin havasi iste 3 günden beri yagmurdan gözümüzü acamadik birde rüzgar hava kapkaranlik icim karardi.....gelde bayram sevinici olsun gelde sevgi kelebegi ol nerdeeeeemirmirmirmir:1no2:

Neyseee.....Bayramda geldi günlük be bir bakiyorsunki kurban bayrami, yeni yil heyecani, sonra yine herkez tatil hazirliginda falan filan derken yillar geciyor ömrümüz gidiyor böyle böyle..

Dün hickimseye gitmedim bayramlasmaya günlük sadece ablam ve kardeslerimle bayramlastim, bugün belki kocamin akrabalarina gideriz sevdigim raf elmalariya hepsi:1closedeyes:ama iste kocacigmin hatiri var...gider bir saat oturur kalkariz ne yapican be günlük evlilik birazda ödün vermekmis galiba...hep bir tarafin istedigi olmaz!!

Bugün helvada yapicaktik ablamla annem icin dagitacaktik bakalim zaman yeterse yapariz insallah şutarafagitti

Eh böyle iste günlük ben en iyisi bugünkü felsefemi yazayip ve gideyim zaten gördügün gibi pekte anlatacak birseyler yok...

Ilk olarak gerekli olani yap
Sonra elinden geleni yap
ve bir bakiyorsunki Imkansizi yapabiliyorsun....a.s

Rabbim hepimize kolaylik versin insallah:Saruboceq:

Sabah 6ydı kalktığım abimle mezarlığa gittik biraz ağladım sanırım :S
Dua falan ettik hihoyyt
dedeme gitmeyecektim ama dün kankamla konuşunca dedim bi yanlışlık var büyüklük bende
kalkdım gittim hoş adam yine aynı son 1 yılda hiç birşey değişmemiş
gördüğümdede aynıydı şimdide aynı kendi bilir...
ordan çıkınca bi kaç arkadaşıma gittim çok özlemişim be günlük hepsini yanaklarına sarıldım sıkı sıkı
şimdide evdeyim işte biraz sonra misafirler bastırır kimse yokken sanada yazıyım dedim
kendine iyi bak günlükçüm :icecream:

Gunnukk, seninde bayramini kutlarim kizzz, unuttum sanma sengözlerimebaksanabVe KK ailesinin bir kez daha Bayramini kutlarim, allah nice bayramlari nasip etsin sevdiklerimizle birlikte insallah

Beni sorarsan, fena degilim, uzun zamandir girmiyordum cunku morelim bozuktu
Simdi mi ? hala bozuk
Evim yerlesiyor, yatak odasi alindi,
Cumartesi gunu imam nikahimiz kiyilacak insallah
Hatta bu nikah nasil kiyiliyor ? sevgili arkadaslarim bana mesaj atsalar da anlatsalar, heyecanliyim çok :uhm:
Pazar gunu sandigim, çeyizlerim, esyalarim çikicak evden, yengelerim kuzenlerim bana gelecekler ev yerlesecek tamamen
Haftaya da dugunumuz var allah izin verirse
Duygularim karmakarisik...:sm_confused:
Bi guluyorum, bi agliyorum, bi bagiriyorum, hiç belli olmuyor...

Asil konuya geliyorum..balayimizi iptal ettik senağlama
Haksizlik ediyor bize aslinda sevgili mustakbel esim ama gorur o
Bende cumartesi evleniyorum, pazartesi ise gelecegim
Kalsin evde tek basina da gorsun gununu
Kusuz suan şakkıdı
Oyum oyum oynatiyor beni, çok kizginim aslinda ama...çok uzerine dusersem bu konunun hasta olucam :bbo:

Vazgeçsem mi ki ya su evlilikten :dilcikar:

Selam Günlük Kardeş;
Bugün içim biraz buruk..Tatsız bir bayram geçiriyorum..Çok şükür herşey yolunda ama bayram tatili uzun olunca hemen hemen tüm akrabalar şehir dışına çıktı..Biz Ankara'da kaldık ama herkes şehir dışında olunca çok sessiz bir bayram oldu..Evde oturuyoruz ne gelen var ne giden..Allahtan şeker toplayan çocuklar kapıyı çalıyoda bizimde azıcık yüzümüz gülüyor..
Bir yandan da aman herkes sağlıklı afiyette olsun da bir bayramda böyle geçsin diyorum..Baktım gelen giden yok bende bugün arkadaşlarımla buluşucam akşam bakalım güzel bir gün olur inşallah kaydirigubbakcemile2

Anlamak zor şu hayatı... Hayat mı karışık yoksa biz insanlar mı çözmek zor...Neler oluyor neler bitiyor takip etmek zor...
İnsanın kendini kendi kalbini anlayamazken, hayatı anlamasını beklemek saçma...Bir gün biri için deli gibi çarpan kalbim, artık kendi için çarpmaktasın... Bir zamanlar iki bedende tek yürek olduğun insan şimdi senden uzaklaşırken artık iki yabancıyken nasıl onun için çarpacaksın? O şimdi senden kopmuş,başkalarının olmuş... Artık senin can suyun değil. Başka gözlere sana ait gözlerle bakıyor, başka bir kimliğe sana ait olan sözleri söylüyor...Bunu bildiğin için çok tuhafsın ...Hissettiğin duygu ne kendinde bilmiyorsun..Aşk değil...Kin değil...Nefret değil...Sevgi değil... Sende benim kadar şaşkınsın...İnanmakta zorlanıyorsun ama üzülmüyorsun da...Çünkü sen seni üzen biri için üzülmeyecek kadar asil ve güçlüsün...Ne çok anlam yüklemişsin ona... Ne çok değer vermişsin karşılık görmeden. Belki kendini kandırdın belki yaşananlar gerçekti bunu ayırt edemiyorsun.
Sahte sahte
Herşey sahte
Kalp yenik, akıl kanmıyor, sözler sahte
Haklısında!

Onunla kurduğun hayaller,hayata geçirilemeyecek artık...Onunla değil başkasıyla yaşama fikrine yavaş yavaş alışıyorsun ama için için burkuluyorsun kırılıyorsun...Ben ise elimde senin kırık parçalarınla ileriye bakıyorum..Belki biri gelirde seni tekrar birleştirebilir tekrar düzeltebilir diye...Elbet gelecek elbet seni de en az senin verebileceğin aşk kadar sevecek biri gelecek...Yarım elman seni bulacak...Yaşanan ve biten herşey için şimdi "Hayırlısı bu değilmiş demek ki" diyorsun..Bunu demeye zorlanıyorsun belki ama hakikaten öyle...Belkide hayırlısı o değildi!

Zamansız geldin biraz, ben de tam ağlıyordum
Elimde bavulum burdan çekip gidiyordum
Yanımda bana aldığın ufak oyuncağım
Sorma neden diye
Sen anlamazsın
Son aşkım olacaksın

Sen onu kalbinden çıkardın belki... Belki çok çabuk unutuldun belki de hiç hatırlanmadın bile...Sana en çok dokunan da bu düşünce zaten.Biliyorum! Şimdi kendine kızıyorsun belki bir zamanlar onun için gözyaşı döktüğün için.Yine haklısın! Seni çabuk silen biri için ağlamaya değer miydi? Hayır!!! Unutma "Giden değil kalandır terkeden,giden de bu yüzden gitmiştir zaten!!!" Sen hiç birşey kaybetmedin ama o seni kaybetti.Kendisini kimse senin kadar sevmeyecek bunun farkında ama kaybetmenin ezikliğini yaşamak istedi sanırım.Sen hiç birey kaybetmedin.Sen, seni üzenden değerlisin.

Değmez değmez zorlamaya
Değmez değmez dayanmaya
Değmez değmez ağlamaya
Değmez değmez gözyaşına değmez

Ama sen her yaşanandan bir ders çıkarmasını biliyorsun artık.Büyüdün... Her acı seni olgunlaştırıyor.O yüzden seni üzüp bilmeden sana iyilik yapan seni olgunlaştırana minnet duyuyorsun...Belki o olmasaydı bu kadar çabuk öğrenemeyecektin insanlara hak ettiğinden fazla değer vermemek gerektiğini fazla anlam yüklenmeyeceğini. Her acı seni daha da olgunlaştırıyor unutma! Karşına çıkan insan ya aşktan anlamıyordu ya da senin dilinden. Her çıkan öyle olacak değil ya! Yine aşık olacaksın biliyorum. Yine seveceksin ..Belki de sevileceksin hiç sevilmediğin kadar. Bilirim sen hassassın.Karşındakine kapılarını sonuna kadar açarsın.Ama neye yarar? Sana gelen seni senin onu sevdiiğin kadar sevmedikten sonra?
Hayat ne garip değil mi? Bir gün biri için yerinden koparçasına çarparken şimdi onun adını duyunca sadece kırgınlığın aklına geliyor..Döktüğün gözyaşları aklına geliyor...Göz yaşlarını geri verebilir mi ? Veremez... Sen şimdi onun için atmayı,onun için sevinmeyi, onun için üzülmeyi bıraktın...Yeni aşklara yelken açacaksın...

Kalbim ben seni anlamıyorum!!!
Aşkta kural var mıdır yoksa her aşık kendi kuralını mı oluşturur? Bu kurallar neye kime göre hazırlanır peki? Neden seviyorum diyen insan sana zıt kurallar koyar? Senin dilinden anlamak istemez? Hep anlayış bekler ama hiç anlayış göstermez?

Kalbim ben insanları anlamıyorum aşıkları da seni seviyorum diyen sözler ile gözleride!!!

Hayat neden acımasız? İki kişiden biri mutlu olmak için diğerini kırmak zorunda mı? Onun gözyaşlarına sebep olmak nasıl bu kadar cazip gelir? Nedir onu bu kadar acımasız yapan? Bencillik mi? Hayat neden insanın karşısına böylelerini çıkartır? Mazlumu zalime ezdirmek için mi? Seven insan neden bu kadar yıpratılır? Sevmek suç mu? Suç ise cezası parçalanan bir kalp mi?

Kalbim ben hayatı da anlamıyorum...

selam günnük,
bugün bayramın ikinci günü boş boş oturuyorum diyemeyeceğim soru çözüyorum öf şu sınaavlar bir

nefes aldırmıyorlar insana:)
dün dedemin mezarlığına gittik taşlarını temizledi annem ya bu insanlar mezar taşalrına basmaktan ne

zevk alıyorlar anlamıyorum ha bir insanın üstüne basmışsın ha mezar taşına basmışsın ne kadar günah

ama bu günahı işliyorlar işte sonra sevgili sözlüm anası babası, akşamda teyzemler geldi tatlımdan

ikram ettim beğendiler kayınbabiş kayınannişime kızın seni geçecek senden iyi yapıyor tatlıyı dedi

acaba yıkama yağlamamı yaptı yoksa gerçekmi bilemeyeceğim kaynanamın tatlısını yemedim daha:)

bu işte iyiyim sanırım hehe:)

ay iyiki şeker bayramı he ev şeker lokum çikolata dolu yiyesim var ama yemiyorum kilo almak bir yana

sivilcelerim coşmuş zaten iyice isyan edip çığırdan çıkacakalr diye korkuyorum

ama dayanamam yine yerim.:))

bakalım bugün napacağız gelen giden olacakmı daha gün yeni başladı sayılır terar herkesin bayramı
mübarek olsun

merhabalar günlüküm bir kaç gündür sana yazamadım malum bayram yoğunluğu.... bari bir gelipte bayramını kutlayayım dedim

sein ve tüm kk nın vede çalışanlarıın mübarek ramazan bayramını kutlar... neşe ve güzelliklerle dolu harika bir bayram dilerim... öpüyorum seni gülüküm ve tüm arkadaşları... hadi hoççakal kendine ii bak...Şeniz.​

BURUK YAŞANAN BAYRAMLAR HE GEÇEN YIL DAHADA BURUKLAŞIYOR
ANNE YOK BABA YOK EVLAT HASRETİ DAĞLAMIŞ YÜREĞİMİZİ
ÖYLESİNE BİR BAYRAM KİME GİDEYİM KİMİNLE BAYRAMLAŞAYIM
SORULARDAN BIKTIM YILDIM NEDEN NASILLARDAN OFFFFFFFFFFF Kİ NE OFFFFF
NEDEN İNSANLAR DUYARSIZ NEDEN MUTAVAZİ DEĞİL NEDEN ANLAYIŞSIZ VE KABALAR
RABBİM SANA ŞÜKÜRLER EDİYORUM SENDEN GELEN HERŞEYE EYVALLAH DİYORUM
HER İŞTE BİR HAYIR VARDIR HİÇ BİR ŞEYİ BOŞUNA YAŞAMALIYIZ

Günlüküm ya cok keyifliyim..
yarın sabah annecim yanımda olucak inş..
o kadar çok plan yaptım ki annemle yapacaklarıma dair ...
inş hepsini ve daha fazlasını yapıcaz annemle..
sanırım annem olmasa ben hiçbir şeyi halledemem..
o kadar cok ihtiyaç duyuyorum ki ona..
Allahım onun eksikliğini göstermesin bana...

Selam günlükçüm. Ne zamandır yazamadım sana... Neyse günlük fazla yazamıciym. Dün doğum günümdü ve bayram dolayısı ile kaynadı. :çok üzgünüm: Günlükçüm herkesin bayramını kutladığımı söyler misin lütfen... Şeniz

günlük ya bayramın 3. günü çalışılır mı söylermsiin bana senağlama bizimkiler gezicek ben çalışcam,dememkki büyümek bu olsa gerek
bu arada dün bitanem geldi,acemiliği bitti allah şükür,ankaraya düştü usta birliği hihoyyyt çok mutluyum o yüzden.:sm_cool:
babannemleri de çok özledim. gidebilsem bi yanlarına...ama onlar gelceklermiş zaten 1 hafta içinde falan inşallah allah nasip ederse,sabırsızlıkla bekliyorum onları..
bu günlük bu kadar içimden geçenler,yazacaklarım
hadi cüsss şekerim günlük

Günlüğüm canımın içi,
Sana son yazdığıma bir baktım da pek keyifsizmişim.
Ama iyiyim şimdi.
Bayramdır dedim, çok kırgın, kızgın da olsam bir sürü insana bugünlük olsun unutacağım, bugün bayram dedim.
Oturdum telefonun başına, kim varsa sıradan aradım.
Beni senelerce en zor anımda dahi hiç aramayıp sormayan halamı, amcamı, babaannemi bile aradım.
Şaşırdılar ... şaşırırlar tabii. Utandılar da.
Utansınlar diye yapmadım elbet. Kendim için yaptım ben. Neyse.
En azından şu anda içim rahat. Ben küçük olarak görevimi yaptım.
Allah benden bu bayramı sormayacak en azından.

günlükcüm günaydın anacım...
kocamla kuzenimin 7 yaşındaki oğlu bir çizgi filmin dvd sini aldılar onu izliyorlar,rehin muhabbeti yani..senağlama
kuzenim uyuyor
kahvaltıyı hazırlayıp uyandırıcam birazdan onu,yaşasın yemek yemekcokacimcoook
dün saat 3 ü geçiyordu çıktık yola..gittik trabzona..
betişim aramış ama ben duymadım.forum trabzon da buluşmak için sözleşmiştik.mesaj atmış teyzesi geldiği için dönüyormuş eve.şansa bak dedim tüh:1shok:
hediyesi kaldı elimde.kocemde dalga geçti benimlen hehehe hediyen eline patladı,sen onu bana ver daha çok yakışır diyekaydirigubbakcemile3
neyse kargoylan yollıycam artık..doğumgünüydü dün onu biliisin günlüğüm..betiş de yaşlanıyor artık..:jeyyar:
günlük dün bir yılın alışveriş bütcesini harcamıştır kanımca kocam..herkese hediye aldık..pek hoşlanmadı herzamanki gibi para harcamaktan..ama napim her tatile giden bir şey getiriyor..iadesini yapmak gerekmez mi?:ecrin_bebek:
kardeşime çok güzel bir pike takımı aldık.görümceme bebeğine tulum aldık kurbağalı.bir güzel bir güzel..
kayınvalideme ve eltimede rize bezi aldım..masa örtüsü ve peçete takımı yapılabilecek büyüklükte..
kendimede bir kaç üstle elbise aldım:asigim:
avm den çıkarken kocamın yüzünü görseydin çamur gibiydi..kaydirigubbakcemile3
işte böyle canım..
şimdi ben kahvaltıyı hazırlayayım..çok öpüyorum:Şeniz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…