Kadınlar Kulübü Günlük

selam..
çok mutsuz biraz üzgün asık çökük yaşklı bi surat ifadesiyle yazıorum..
bu kördüğümü çözemedim gitti..belki sen çözersin ..
hayatımda birisi var.. can düşmanım ama kanla bağlıyız.:kızgın:
kaçtım olmadı gittim olmadı, sanki can düşmanı...
hayatımdan çıkması için herşeyimi verebilceğim biri..
ama hayatımdan kendisi isterse çıkar...senağlama
belkide bize böle ööretildi..
aynı iş yerinde çalışıorum..kaçsam gitsem 2 günde kurtlar kapar..
ve hayatımda her an.. kaçamıorum gidemiorum vermior kimselere beni..
kaldım günlük kaldım bu kerbelada ..
seneler ağlamakla geçti ama ne fayda..
evde olmadıı zamanlar cennetim.. ama yüzünü gördüğüm an kararıyor dünyamm...
başlıor zindan.. karanlık odalar...
nasıl çözülecek bu kördüğüm...
konuşsakta kavga kavga etsekk kan.. bu nasıl girdap?
ben kimim..

bunları hergün düşüne düşüne beynimin yarısı çöktü..
tüm bun lar yetmezmiş gibide maaşım düşecek okul başlayacak bayramdan sora.
ve ben toplasan 2 gün çalışmıcam ..maaaşım baya düştü..

yüklenmiş gidiorum herşeyi.. okul iş para mutluluk hayallerim aşkım ..senağlama
kolay sanıyorlar herşeyi.. çok kolya.. oysa zor.. biz doğduk ve tüm suç bu oldu birdebire..
rabbim rabbim diorum sabrediyorum.
ama nasıl çözülecek bu kördüğüm.. rahat ferah mutlu olacağım ne zaman?
bjork u bıraktım ha bre candan erçetin in gamsız hayatını dinliip ağlıorum..affedin dostlarım gitmeyi başamadım.. başaramazdım..senağlama

tatilleri hiç sevmiorum günlük hiç hemde.. karabasan gibi çöküyor üstüme..
ve inanması zor ama uzun sürdümmü depresyona giriyorum ve intiharı düşünmeye bile gidiyor.. nefret ediyorum tatillerden...
nefret ediyorum senden...
benden uzak dur.. rahat bırak beni.. defol artık hayatımdan defol...
senağlama neydi suçum allahım..
senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

sıra bana geldi günlük,
ne zamandır yazmıyordum zaten sana...
iyiyim aslında sağlığım çok şükür yerinde.

bayram geliyor, herkes tatilde ben cumartesi olmasına rağmen çalışıyorum
askimtatli201jo6du0uw6.gif

bazen çok sıkılıyorum. diyorum çıkayım gideyim, ama iş yerimi seviyorum, beraber çalıştığım kişileri seviyorum. bide zaten çeyiz derdine dünyanın borcuna girdim
vrga4ac5odmejdznufm6neoth4.gif

yarın ömrümle tanışma yıldönümümüzün 2. senesi ve biz uzağız birbirimize :çok üzgünüm:
arife günü akşamı gelebilecek anca. bazen çok özlüyorum sıkılıyorum senağlama
bide maddi durumum şuan el vermiyo hediye falanda alamıyorum ona :çok üzgünüm:
gelsin bakalım bi kocaman öpücük vericem ona Şeniz

dün kardeşim aramış annemi hani kaçarak evlenen ve babamın affetmediği kardeşim. 2 sene öncesine kadar can yoldaşım, o da arkadaşım benim.
yakınları uzak etti bize:mymeka:.
ağlamış özledim diye, aynı kasabadayız, balkondan bakınca evini görüyorum, ama kendisini göremiyorum. öyle yanlış bir adım attı ki hem bizi yaktı hem kendini :çok üzgünüm: çok özlüyorum, bayramdan sonra görüşürüz inşallah :Saruboceq:

nese görüşürüs :1hug:

Selam günlüüük,
Bugün hava biraz kasvetli ve bunun için evde oturup bunun tadını çıkarmak istedim...
Bu arada işteyken oruç çok rahat geçiyordu ama evde otururken zaman biraz zor geçiyor açıkçası...Akşam iftara davetliyiz ama yakında olduğu için yarım saat önce çıksak yeterli:)9 gün tatil var günlük çoook mutluyum inşallah çok iyi geçer:)
Her şeyden sıkılmış bir halim var hayatımdaki bütüün gereksiz insanları siliyorum teker teker...şimdi sadece arkadaşlarım ailem ve ben kaldık böyle de mutluyum oturdum beyaz atlı prensimi bekliyoruuum:)Gelecek inşallah trafiğe takıldı sanırsam ama mutlaka gelecek inşallah:)
Hadi öptüüm

günnük naber ..
günnük evlerde temizlik telaşı ..ee malum bayram yaklaşıyor .. herkesin telaşı aynı bugünlerde..
bugün dışarı çıkayım dedim.. hem kitap alayım hem de dışarı çıkmışken bişeyler bakınırım ..:1rolleyes: neyse çıktım kiki tane kitaba da 40 ytl verdim biraz kastı ama napcan iştebenneyaptımki,
neyse sonra da kıyafet falan bakındım.. ayy kalabalığı sana anlatamam :bbo: beynim döndü resmen yaa.. her yerden insan fışkırıyodukafamçokkarıştı ben de sevmem kalabalık içinde dolaşmasını .. nefessiz kaldım yahuu:mymeka:
kendime o kalabalığa ragmen cicikler buldum ..aldım.. zaten aklımda da tasrlamıştım ..hemn aldım..hihoyyyt
my.php

neysem kendimi eve attım sonunda yorulmuşum hee mirmirmirmir
böle günnük işte.. birazdan da kendimi tv ye vermiş olacagımsırnaşık şey
hadi ben gittim günnük.. bekle beni bidahaki gelişime a.s.

Naber günlük
Tatilimin ilk gününde biraz temizlik yaptım
Evimle ilgilenmeyi özlemişim
Temizliğe yarın da devam
günlük hava ne kadar soğudu ya, dondum bugün evde

Ayy insan evde oturunca yazıcak bişi de bulamıyo
Bayram boyunca da evde oturucam mecburen
Bu bayram anneme gidemiyoruzsenağlama
O günlerde bol bol ağlarım sana heralde
Şimdiden söyliyeyim de hazırla kendini
herkese selam söyle günlük
Beni özle olur mu

Iyi geceler arkadasimmmm!!

günlük sence ney daha korkunc?? Korktugmuz seylerin basimiza gelmesimi yoksa korkularimiz hakkinda konusmakmi??benneyaptımki

Galiba ikincisi daha cok ürkütüyor bizi, o kadar cok kendimizden itiyoruzki korkularimizi yüzlesmek hatta onlarin hakkinda konusmak bile istemiyoruz en yakin insanlara belki ailemize bile anlatamadigmiz korkularimiz var.....fisfisfis

Bazen düsünüyorumda belki o cok korktugum olay basima gelse hicte öyle düsündügüm gibi olmaz belki hicte dehsete kapilmam ama konusmak anlatmak en zoru buu....:çok üzgünüm:

Insanoglu farkli oldugu gibi korkularida farkli kimisi ölümden korkar, kimisi yaslanmaktan, kimisi sevdiklerini kaybetmekten, kimisinide bir örümcek bile dehsette sokabilir ama hepsinin ortak noktasi yüzlesmemek konusmamak ve mümkün oldugu bu düsünceleri kadar geriye itmek...:1no2:

Ama peki ya birgün yüzlesmek zorunda kalirsak ne yapicaz günlük??? Ya birgün o bizi düsüncesi bile ürküten Seyler basimiza gelirse ne olacakkk??
Belkide o zaman hicte bu kadar korkmicaz belkide o zaman korkunclugnu kaybedecek öyle degilmi??a.s

Bugünkü felsefemi yazip sana veda ediyorum canim kendine iyi bak...

Her Hayirda bir serr ve her serrde bir hayir vardir!
Belkide Korkularimizi kendimiz yaratiyoruz:sm_confused:

günnüküm...
dügüne gittik bugün yakin bir arkadasimiz evlendi...
dilerim cok mutlu olur o bunu hak ediyor...
hic oynama kalkmadim, seyrettim dans edenleri...
biliyorsun dedimin acisi bizim icin cok taze... senağlama
zaten annem gelmedi...
biz dört kiz kardes iki arkadasimiz ve babamla gittik...
herkes bizi alti kardes zannetti zaten babamda alti kizim var dedi...
öfffff baba dört kizin var yetmiyormu bari bize evleninde dört tane oglum olsun de dimi ama nerde tik yok... kaydirigubbakcemile3
neyse günnüküm ben gideyim yorgunum zaten....
bütün kkya huzur ver allahim, dert bela uzak olsun... :Saruboceq:

günlüğüm günaydınnnhihoyyyt, günün güzel ve aydınlık olsun tatlım...

bakıyorum da ilk uğrayan benim bu sabahsengözlerimebaksanab, herkes bayram telaşesinde galiba
küçük prensimle erkenden uyandık, diğer ikili yani büyük prens ve baba kral uyuyorlar hala
bugun temizlik yapacağım günlüğüm, bayram temizliği, bayramda olmanın da ayrı heyecanları oluyormuş ya

bayram şekerlerimi aldım, kolonyamı hazırladım, belki bugun mendil de alırım, ben küçükken bazı teyzeler mendilin içine para koyarlarda çocuklara verirlerdi
ben bu geleneklerin devam etmesinden yanayım, ne olursa özümüzü kaybetmemeliyiz di mi günlüğümkaydirigubbakcemile2

sevgiyle kal günlüğümmm:1hug:

naber günnük :jeyyar: :jeyyar:
dün gelemedim sana
gecen akşam kocis beni yine kızdırdı , bilirrsin işte geleneklsel sahur kavgası
bende bu sefer hiçç karsılık vermedim
naptım biliyon mu
alısveriş merkezine gittik
ve cılgınlar gibi alısveriş yaptım gık diyemedi ohh rahatladım beee
maasın yarısı gitti ama bende rahatladım
bi kere daha kızdırsın yine böyle yapcam
iyi teknik dimi kaydirigubbakcemile5

yarın yola cıkıyoruz günnük siinpa gidecez annemlere hafta sonu gidiyoz
bende şimdi bayram temizliği yapıyom
gim gelcekse biz yokken :roflol:
annem dedi bayram temizliği farzmış :uhm:
bende yapıyom işte

neyse günnük yavas yavas topuklayım bi dünya işi var kafamçokkarıştı

günnüğüm naber

bugün berbat bi gün olsa gerek..
daha dün annemdeyken,bugün annem için ağladım sessizce yatağımda..
çok özlüyorum onu çok senağlama
bugün yine gitmek istiyorum yardım etmek istiyorum kucağında uyumak istiyorum benneyaptımki
sanki evliliğe alışamamışlık var sanki..
daha doğrusu eşimin ailesine alışamadım yaram açılıyor sanki onları her gördüğümde
eşim de bu aralar bi garip..ramazandan olsa gerek diyorum ama hiç sormuyorum konuşmak bile istemiyorum
ben annemi istiyorumsenağlama
geçmişimin ve sizin kıymetinizi bilemedim ya anne ona yanıyorum

Günlük naber benden bahsetmeyeceğim sana boşver beni ya ne yapacaksın kaydirigubbakcemile3 Daha önemli şeylerden konuşalım bu gün.
KK da bildiğim çok önemli üç kampanya var.
Bana öyle geliyorki pasiflikten sıkılan, küçükte olsa bir şeyler yapmak isteyen bütün hanımlar katılacak ve yeni yeni kampanyalar düzenleyeceğiz hepbirlikte.
Malum bir elin nesi var iki elin sesi var misali güçlü çıkacak sesimiz. Birlikten kuvvet doğar . Başka ımmmmmmm bir de "Bir olalım, diri olalım, iri olalım."
"Toplu vurdukça gönüller, onu top sindiremez" :lepi:

Başka bilen varsa söylesin :jeyyar:

Günlük deki ; bayramdan sonra itiraz yok, kampanyalarımızda görmek istiyoruz hepinizi :jeyyar:

Günlük ,Bu sitede kimsenin kağıt israfına, hayvanların öldürülmesine ve ülkemizle dalga geçilmesine tahammül göstereceğini düşünmek bile istemiyorum.
Günlük kızlara deki; Haydi bakalım bayramdan sonra hepiniz kendinizi mücadeleye hazırlayın arkadaşlar.
Kadınların tembellik yapmadıkları zaman neler başarabileceklerini herkese gösterelim günlük .

http://www.kadinlarkulubu.com/hindi-cumhuriyeti-degiliz-t152021/index.html

http://www.kadinlarkulubu.com/kagit-israfini-hep-beraber-onleyelim-t216733/index.html

http://www.kadinlarkulubu.com/hayva...eri-durdurmaya-var-misiniz-t218310/index.html

Ve gelelim günlük bu mesajlardan sonra başka bir konuya.
Kazene mail yolladım dedim ki üç kampanyamız var, ilerde daha da çoğalır, ayrı bir bölüm açalım, bütün kampanyaları bir yerde toplayalım, kampanyaya katılacak duyarlı arkadaşlarımız için kolaylık olsun.
Rahatsız etmemek için meraktan çatladığım halde cevabını soramadım. Hızımı alamadım bu sefer curlye özel mesaj yolladım :lepi: Ondan da cevap gelmedi, şimdi günlük, kazeni rahatsız etmek istemiyorum ama dikkate alınmadığımı da düşünmek istemiyorum. Herkes her üye , her birey gibi dikkate alınmayı isterim. Üstelik bu gibi durumlarda onur meselesi yaparım ben.
Sence mailim ve özel mesajım okunmadı mı ? Yoksa dikkate alınmıyor muyum?

Ha bu arada bak unutmuştum, hani iğrenç bir konu açılmıştı ya ben de şok olmuştum, çünkü hepimize çok ağır ve iğrenç sözlerle hakaret ediliyordu . Birileri o konuyu benim yazdığımı mı ne düşünmüş :kahve: bence herkes haddini bilsin.
Hadi beni tanımayan, bir yılı aşkın zamandır benim yazılarımı, tarzımı bilmeyen insanlarsa neyse, ama eğer beni tanıyan birileri öyle söylemişlerse hadlerini aşmışlar bunu da söylemeden edemeyeceğim günlük.
Neyse ben içimi döktüm günlük, kal sağlıcakla. Çok işe yarıyorsun sen ya :asigim:

günlük ben geldim aslında bugün burada olmayacaktım pazartesi günü dönmeyi düşünüyorduk ama
olmadı geçen sene bir grup arkadaşımızın gidip bizede önerdikleri buharkentteki umur kaplıcasına gittik
evet oldukça lüx ve temiz bir otel ama ne yazıkki geçen seneki ahçısı değişmiş dün gece o kadar çeşit açıkbüfe yiyecek varken nerdeyse yemekten aç bir şekilde kalktım yemekler felaketti aslında onu fazla problem etmedik ama yanımızdaki odadaki çift bütün gece bağrış çağrış kavga ettiler hiç uyuyamadık sabah kahvaltıdan sonra edimle aynı şeyi aynı anda söyleyip güldük
ne dersin eve dönelimmi
ve alelacele eşyalarımızı toplayıp döndük bu kaplıcaların pek çok hastalığa iyi geldiği söyleniyor oldukçada temiz ama ben yinede genel havuza girerken huzursuz oldum ne biçim huyum var yaa herşeyden iğreniyorum neyse bu bize ders oldu bir daha kaplıca filan yok dinlenmeye gidelim derken yorulduk bütün olumsuzluklara rağmen edimle güzel vakit geçirip bolbol güldük
sevdiklerimi çok çok öpüyorum günlüğüm bunlarıda oraya gitmeyi düşünen varsa vazgeçsin diye yazdım

selam günlük..ben evimde ailemin yanında İzmir imde yine şükür..Ama tam mutlu olamıyorum günlük.Geçen yazdığımda da dedim ya tam bir şeyler beni mutlu etti derken o mutluluğu kamçılayacak bir şeyler çıkıyor hep..Bazı konular var sorunçıkarıp aklımı meşgul eden.Çıkış yolu bulamıyorum hiç.Mantıkla duygu arasında kalıyorum.Yoo yo yanlış anlama nişanlımla bir sorun yok çok şükür.Aşkım benim hayatımdaki tek sorunsuz şey o şimdilik :nazar: Aİlevi konular var çözüm bulamadığım.İş yaşamımda sinirimi bozan şeyler var görmezden gelemediğim..Vee hani daha önce bahsettiğim bir arkadaşım vardı ya günlük..Haksızlık yapmıştım bunu sonradan öğrenip özür dilemiştim.Oysa hiç bir şey olmamış gibi davranıp beni daha da utandırmıştı..Olmadı be günlük meğer bir kere darbe gördü mü yürümüyormuş arkadaşlıklar..Şimdi her şeyde yanlış anlamaya o bana haksızlık yapmaya başladı.Keşke affetmek yerine silseydi beni de bunları yaşamasaydık.Aslına bakarsın artık sildi beni.Hem de kalbimi kırarak.Üzerek.Sanrım intikam peşindeymiş.Çok üzgünüm çükkk ağlatarak beni mutlu etti kendini..senağlama

günlüküm,

bugün değme keyfime...
önümde 6 gün var...dilediğim gibi geçireceğim 6 günüm.. en güzelide sabah istediğim saatte kalkabileceğim, çocuğun okulu da yok. ohh beee,yaşasın...maaşımıda aldım, kızıma bayramlıklarını da aldım, kendimede öyle, evde sorun yok, herkesin sağlığı yerinde...maşallah maşallah değil mi günlük, çok şükür :)aman Allah bozmasın...

görüşürüz günlükçüm :1hug:

MERABA GUNLUK
sana ugrayamadım bı ıkı gundur
malum ramazan bayram temızlık alısverıs cfok yogun gecıyo gunler
bugun evdeydım bıraz ıs guc yaptım kafamı dagıttım hem
bılıyosun bu ara yıne yuregım cıkmazda
duygularım hepten karısık artık umudumda bıttı galıba gunluk hıc bı sey yol vermıyo bıze b9ızde zaten kapadık yolları artık zaman yardım etcek bıze ama cok uzuluyorum nasıl datancak be yuregım
hıc yasamadıgı bunca seye sımdı nasıl dayancak soylermısın hakettımmı ben soyle hayır haketmedım hıc haketmedım hemde
herkez bana yanlıs yaptı
benı kendınden sogutuyo belkı ıstedıgı bu onceden olsa onu hemen affederdım hatası yoktu ama sımdı dusunuyorum naparım dıye
cunku benı cok fazkla uzdu sebepsız bos yere
neyse ben onu allaha havale ettım ramazanfan sonra ne olcaksa olsun dedı ama kendısı sessız sedasız alacagın olsun dıyorum bana umıt verdın hesabını allaha ver bana verme
ama hala sevıyorum gunluk onu ıcım acıyo hala bana duqa et olurmu bana dua et cok ıhtıyacım var ben kacıyorum duygulandım yıne bıraz arkadaslarıma bakıyım

ben geldim günlügüm..yine ben
bayram geliyor cok az kaldi bayram temizligi yaptik..odama altdan üsten güzelce temizledim
cok kötüyüm be günlük hersey üstüme geliyor
mubarek kadir gecesi babamla atisdim biraz...
ne oluyorsa ona bu aralar. Annemle tartismislardi onlada küs. cok üzülüyorum annem karsi böyle davraninda :çok üzgünüm:
o gün ablam gelmisti ta ramazanin basinda görmüstük en son cok özlemistim. annemle babamin tartisma konusu zaten ablammis. Babam ablama demezmi eger iftara kaliyorsaniz ben disarda yicem :1shok: duyduklarima inanamadim.
oda ne demek oluyor balam tabiki alindi ben dedim saka demistir ya ciddi degildir takma kafan...ama ne kadar üzüldüm hemde cok senağlama
ablam gittikden sonra sordum ciddimi dedin sen onu. Evet cok ciddiydim dedim. Aglamaya basladim senağlama okadar üzüldümkü onun tavirlarina biraz tartisdik...offff
anneme cok üzülüyorum abbam böyle yapinca :çok üzgünüm:
kadir gecesi annem gel barisalim mubarek gün dedi ona da yansamadi :1no2:
yine cok üzüldüm tutamadim ggöz yaslarimi kactim odama
bayram geliyor...sevinmek istiyorum ama biliyorum hersey daha kötü olacak...
abim gelecek...babam onada küsmüs... yeni ise girdi arayip ilk günü nasil gectigini anlatmamis diye... bazen sasiriyorum ona neden böyle cocukca davrandigini.
Kadi gecesi aradi abim, kandilini kutlayacakti hayir konusmiyacagim dedi...
allahim sen sabir ver bana yarabbim...ben böyle seylere cok üzülüyorum senağlama dayanamiyorum böyle seylere..haykirmak geliyor icimden...su üc günlük dünyada neden böyle yapiyorsun diye senağlama
ah be günlük icim okadar doluki evdeki huzursuzluk cok kötü huzurlu ramazan geciremiyoruz hep böyle yapiyor babam...
bi yandanda sevgilim..ne sevgilisi ya eski sevgilim gerci ayrildikmi ayrilmadikmi oda belli degilya...
kendi kendime diyorum ona kizgin degilim ve bu ayrilik benim kararim...
dur kararinin arkasinda...zaten birsey yapacagimdan degil aramam...ama sanki acisini daha cekecegim...ondanda cit yok...simdi bayram icin istanbula gitmistir...
ah be günlük nolur artik güzel günler gelsin, lütfen huzurlu günler gelsin, bari evde bunalmayim...Allahim mubarek günlerin hayirli gecmesini nasip eder insallah artik aile ici üzüntüler istemiyorum...ablamda bende artik bunlara cok üzülüyoruzsenağlama
iyi geceler günlügüm..sende olmasan icimdeki yanar dagin acilarini kim tasiyabilirki, iyiki varsin :1hug:

Selam günlükcümm,

ah bu erken kalkmak öyle hasretimki söyle canimin istedigi kadar uyumaya anlatmam günlük ya, uykuya hasret kaldim resmen!!:nazar:

Hafta sonu bile rahat vermiyorki essek sipalari, karga b... yemeden dikiliyorlar tepemize vallaha!!:mymeka:

Aman günlük ya, keyif yapmak, uyumak, gezmek, tozmak, süslenmek bunlar hep eskide kalmis meger, simdi simdi anliyorum ve keske o bekar zamanlarimi daha iyi degerlendirseydim keske daha cok tadini cikarsaydim diyorum kendi kendime!!:icecream:

Cocuklarim benim yasama sebebim ama bazende sirf onlar icin yasadigmi sirf ailem icin kurulmus bir saat gibi tikliyorum gibi geliyor bana.... Evlendikten sonra Anne olduktan sonra hersey cok degisiyor günlük baska seyler önem kazaniyor ama eskilerde hatirladigim zaman derin bir ah ah cekmiyorum degil...Neyseee:kahve:

Bugün ne yapicam biliyonmu?? Hergün yaptigim seyleri tabiki!! mirmirmirmir

Yani gördügün gibi anlatacak pek birsey yok....:nazar:

Bugünkü felsefemde nedir biliyonmu??

Üzüm üzüme baka baka kararir ,,,, Seninki benden karaaaaa (oldumu acaba)-tatlicadiarzu-kafamçokkarıştı:roflol:

ramazan bitti ya günnük benneyaptımki

yarında bayram..hiç bana bayram gibi gelmiyor nedense
dün evde bayram temizliği yapayım dedim ama ne yaptım
ağır takılıyorum evde, tembellik üstümdeydi dağınıklıkları topladım
börek pasta yemekler yaptım geri kalan saatımde de burdaydım :ecrin_bebek:
televizyonumuzda bozuktu zaten 2 gündür
kociş gece vardiyasındaydı ee sıkılmakla haklıyım
ama bugunden itibaren 3 gün izinli kaydirigubbakcemile2 normalde 2 gün veriyolardı
insan kaynakları müdürü değişmiş izin sistemide değişmiş
yarın anneciğime gitcez kaydirigubbakcemile2

merhaba kk günlük günaydın... bugün arife yarın ramazan bayramı,bu bayram çok buruk geçicek benim için eşim yok çünkü yanımda 9 aylık asker kendisi. bu bayram yalnızım anlıyacağın.şu anda işteyim bugünümüde işle öldürücem hava kapalı benimde içim sıkılıyor

sevgili günnük
canım çok sıkkın, hıçkıra hıçkıra aglamak istiyorumsenağlama
2yıl önce Ramazan Bayramı arefesinde yaşadığım bir olay beni de hayatımı da mahvetmişti.
Her şeye olan inancım yitip gitmişti.
Çok zor günler geçirdim, kendimi yok saydım, yaşadıklarımı yok saydım..
Unuttum gitti,atlattım o günleri sandım
Ama öyle değilmiş günlük,her şey aklımın bi ucunda çıkmayı bekliyormuş
İğrenç bi gece geçirdim
Yaşadıklarım rüyamda bile rahat bırakmadılar beni
Uyudum uyandım tekrar uyudum ama peşimi bırakmadılar
Ben yatmadan önce düşünmedim ki onları günlük neden davet etmediğim halde rüyama geldiler.senağlama
Neden alt üst ettiler yine beni bu günde
İçim acıyo günlük,inan çok kötüyüm
Zamanında yaptığım aptallıklar yüzünden çok pişmanım
Çekip gitmeyi beceremediğim için nefret ediyorum kendimden
Bana bunları yaşatanları da Allah'a havale ediyorum.
Bu dünyada hesaplaşamadık belki ama öteki dünyada...:Saruboceq:
Allah şahidim iki elim yakalarında

Sil baştan başlamak gerek bazen, hayatı sıfırlamak

X