Kadınlar Kulübü Günlük

Bugün Kadir Gecesi..Allah herkesin dualarını kabul etsin herkese gönlündekini nasip etsin..Allah'ım sen benim içimi biliyosun ne istediğimi biliyosun herzaman yanımda oldun yine yanımda ol gönlüme göre ver herşeyi yarabbim..Herkesin Kadir Gecesi mübarek olsun..

Sevgılı günlük, buraya dökebılırım sanırım içimi,
sevgılımı artık sevmıyorum, yani onu hayal etmıyorum, tum gün düşünmuyorum ama yıne de facebok sıtesınde her gun kişi artısı oluyor ona bakıyorum kimi eklıyor dıye, bı erkek eklemıs,
gecen gun de bır kız eklemıs, ekledıgı okuldan olmayan erkekler hep böle piyasa ınsanları, bırlıkte dıskolara gıdılıp sırf eglencegı sureklı de kız düşünen kızlarla beraber olan tıpler bunlardan eklemıs, ıkı tane de asker arkadası eklemıs bunlara bakıyorum yıne de merak edıyorum ama artık onu sevmıyorum, tabı düşünüyorum yanlıs mı dogru mu yahu tamamen dogru yaptım sevdıgımı mı cok soyleyemedım soyledım, bekledıgımı mı cok soyleyemedım soyledım, kaçan kıymetlı olurmus ya hıc kacmadım, sımdıden sonra kacsamda kıymetım bıttı, chat sıtelerıne gırmıs uyelıklı olan ordan kız bakmıs afferın ona ya, ayrıldıgımızda da gırmıstı bugun baktım gırmıs mı dıye yok gırmemıs, ona dıyorum plan hazırlasam mı aman ne gerek var, nası bı kız ıstıyor kı muhtemelen benım gıbı bı kız ıstıyordur ne manyak bende ne bulamadı kı adi oluyor bu erkek kısmısı, oh günlüğüm ne guzel sana her seyı yazabılıyorum sana bı ısım de takayım adın günnük olsun her günlüğüm gıbı :)
gunluk ıyı bısey degıl aslında cunkü içini öle bı dökuyosun kı o kısı geldııgınde ona dökülcek seyın kalmıo, ama benımkısı gelmıcek bılıom benı ıstemıorda konusmazda, gıtmeden evel agzıma bı parmak bak verıp sevıyo sevebılır goruntusu cızıyodu artık onu da yapmıyor bıttı bnm ıcın tamamen, ondan kopmanın ıcımı kötuluk hüzün kaplıcagını sanıyodum düne kadar ama kaplamadı günnüğüm, bosuna zıyan edıyormuşum kendımı, bı tutturdu yasın buyuk yasın buyuk gıt evlen sanane kardesım sen evlenmıceksen kıme ne bundan yasım buyukse kendıme buyuk, ayrıca hıc de gec degıl kac kız arkadasım bosandı eşinden öle mutsuz oldugumu görup kanıtlayıp ıspatlamaktansa yasım buyuk olsun varsın kıme ne ben rahatsız degılsem, of günnüğüm basını agrıttım senın de acım saattlerdır zaten grıbımde hastayım cok, öpüyom senı görüşmek üzere mujumuju..

sevgili günnüğüm

çok özledim seni bugün 3te affım çıktı..banlandığım an kocccaa bi boşluğa düştüm sanki
geçmedi günler bişeyler eksikti hep, Allah yaşatmasın bi daha :ecrin_bebek:
günlerim sıkıcı geçti ..pembe gazeteyi okudum hep...
geçenlerde abilere davetliydik tam iftar saatinde hasta olmuşum..
paniğim geçti 2 gün gecikmeyle bişi olmaz ama yine de gideceğim doktora bayramdan sonra
niye acıyo ki yumurtalıklarım
neyse önemli konuya geleyim eski elti geri geldi
2 elti oldu başıma , ama evlenince bizim binada yaşamayacağını öğrendim laf arasında
kalabalıklaştık binada hadi gidin ya gamyoncuiremsu
bugün kadir gecesi Allah hepimizin duasını kabul etsin günahlarını affetsin inşallah :Saruboceq:
hepinizi çok seviyorum ..sizi çok özlediğimi de bilin :asigim:
şu an deli gibi işim var hala işten çıkamadım hem cuma hem tatil başlangıcı deli gibi de trafik vardır..ama annemlere gidicez 3 dk mesafede oturuyor iyi ki de tayin olmuşum işimi cabucak bitirip çıkacağım
hayırlı kandiller

selamın hello günlük kardeş
senin, kk hatunlarının ve bütün müslüman aleminin kadir geçesi mübarek olsun
hayırlara vesile olur umarım:Saruboceq:
uzun zamandır yoktum sitede
işten ayrıldım
1 haftadır evdeyim
gün boyu pc başında kalamıyorum
saolsun annemde izin vermiyor zaten
her gün bi yeri temizliyoruzkafamçokkarıştı

bugün çok yoğundum
aö kaydımı yaptırdım
ah ben salaklığıma doymayayım
amma koşturdum yahu
saolsun nix'ciğimle lafebesi yardım ettiler de hallettim

yarın akşam saat 20:30da istanbuluma doğru hareket edicem kısmetse günlük
çok özledim istanbulumu
hem teyzoşlarımı görücem hem de canım dostlarımı
özgülümü görücem, mizzbunny'mi görücem Elendra'cığımı görücem
oyhh yerim ben onlarıŞeniz
gönül isterdi ki lafebesi, okypete, nix ve eski nicki mr. sönmez olan yeni nickini unuttuğum delü manyah hatunda bizimle olsun
ama şartlar elvermiyor günlük
neysem buna da şükür
ben şimdilik kaçıyorum günlük
bundan sonraki yazımı sana istanbulumdan yazıcam
canlarımı öpüyorum
kkdaki dostlarıma da slm söyle günlükŞenizŞeniz
sevdiklerimin gözleri yolda kalmasın
sevmeyenlerde sevinmesin yokum diye
gelicimmmsengözlerimebaksanab:jeyyar:
hadi bana eyvallah:CüvCüv:cokacimcoook

tüm kk nın kadir gecesi mübarek olsun günlük bir zahmet iletiver.ben bu mübarek günde keyifsizim.sıkıntışıyım,mutsuzum,çıkmazdayım..Allahım bana bir çıkış yolu göster senağlama

bu mübarek gecenin yüreğinde merhamet barındıran herkes için hayırlara vesile olamsını diliyorum.:Saruboceq:... diğer kesim içinse dua etmekten başka yapılacak birşey yok..:çok üzgünüm:.

naber günnük a.s.
tatile cıkmıs bulunmaktayız günnük sositososito
ama cuma iş bası insan onuda tatil yapar dimi

eve geldim şimdi
kayınvalideye gidicem yemeğe
hazırlasın die bekliyom -tatlicadiarzu-

tüm kk ailesinin kadir gecesini kutlarım
bu mübarek gecede herkesin duaları kabul olur insallah :Saruboceq:

Günlüğüm ben yine geldim..
tatile giriyoruz cok mutluyum..
eşimle daha fazla vakit geçirebilcez.
zaten bayram da pek bayrama benzemicek bu sefer.
hem annemlerin yanına gidemiyorum bu sefer,hem de hamilelikten öle pek akraba falan gezemicez büyük ihtimalle.
en cok sevindiğim tarafı da bayramn biter bitmez annecim gelicek..
beraber cılgınca bebek alışverişi yapıcaz.
hem de bir sürü şey almış,onları getiricek.
çok merak ediyorum yaa..
kim bilir nasıl süslü püslü şeyler almıştır annecim benim..

7. ayım bitmek üzere günlük.
bugün 30. haftamı doldurdum. hala inanamıyorum.
vakit çok çabuk geçti.
Allahın izniyle 2 ay gibi bir zaman kaldı kızıma kavuşmama.
çok heyecanlıyım,çok sabırsızım..

Allahım bu mübarek gecenin hürmetine,
sen hamile olanları bebeklerine kavuştur sağlıkla..
bebek diye dua dua yalvaranları da geri çevirme Allahım...
Bu akşam ben de dua edicem,
en çok da smhsmh,DERİNNN,belenay,özgürce'ye...

ayy bu arada sitede cok sevdiğim bi arkadasımın hamile olduğu haberini aldım dün.
aşırı sevindim.
zaten istiyordu.
ama bana kimseye söyleme dedi,söyleyemicem malesef :))
ama dün gece rüyama bile girdi,güzelim benim..

işte böyle günlük..
ben kaçıyorum..
ezan okundu,kocacım yetişemedi iftara.
hala yolda olmalı :bbo:
ben de bilgisayar başındayım,oruç tutmadığım çok mu belli oluyor -tatlicadiarzu-

Sevgili günlük
Yaşasın 9 günlük tatile girdik:lepi:
Bİ ton işim var ama olsun evimdeyim

Bu arada tüm KK'nın mübarek kadir gecesini kutlarım
Rabbim bütün dualarımızı kabul etsin inşallah
Kimin dersi sıkıntısı varsa Allah hepsinden kurtarsın inş

merhaba gunlukcum.
bırkac gundur sana bırseyler yazamadım..
anlatacak cok seyde yoktu zaten..
ama bugun ıcım acıyor gunlukcum..
maalesef hayallerıme,o cok ıstedıgım meslegıme bır sene daha eklendıyanı bır sene daha beklemek zorunda kalıcam..o cok merak ettıgım sınav sonucuma gore,basarısız olmusum gunlukcum..
aslında otomatık olarak 2 sene oldu..ama onemlı olan bu bır senenın gecmesı..
nasıl gecer buna nasıl dayanırım bılmıyorm.
elımı neye atsam kurutuyorum sankı gunlukcum.
oyle cok agladım oyle cok uzluldum kı bugun.
helede su kandıl gecesınde.bu kadar uzulmek belkıde bana hıc yakısmıyor,ama elımde degıl..
en azından barı bu sene hamıle kalabılsem..hersey o kadar olumsuz gıtmeye basladı kı gunlukcum.
maalesef yenı yasım bana hıc ugurlu gelmedı günlukcum..
kendımı nasıl toparlarım bılmıyorum gunlukcum.
sonra yıne gorusuruz,sımdılık durum üzücü maalesef..senağlamasenağlama
hoscakal..:a015:

günlüküm yine ben,
bugün bir sürü temizlik yaptım, yoruldum. gece de az yedim, kilo aldım diye.ama çok acıktım bugün.
lezzetli mamalar yaptım, pratik ve lezzetli de oldu.

akşama doğru eşimin akrabası geldi,bizle yaşıt. sinir etti beni günlük. ben niyetliydim. kendisinin ramazanla alakası yok, Allahla kendi arasında,beni ilgilendirmez elbette. ama abuk subuk espriler yaptı sofrada. inanmıyorsan da saygı göster. bir iki lafı yapıştırdım uzatmasın diye, bana mısın demiyor.başka konulara da yaydı. evimde olduğu için de dikkat etmeye çalıştım sözlerime,üstüne gitmedim. ama çok sinirlendim. ciddiye almadım sonradan onu. çay servisini de eşime bıraktım. gittim, içerde kandil aramalarımı yaptım. şirinemin de sesini duydum. billur gibi sesi var, duyunca kendime geliyorum.

msn de sorun var, akşam açılmadı bir türlü, sinir etti beni. günümün özeti bu, arkadaşlarıma iletirsin. onların günü benden güzel geçmiştir inş.

bugün tüm arkadaşlarıma da ( özellikle bebek isteyenlere ) çok dua ettim, Allahım kabul eder inşallah herkesin hayırlı dualarını.

iyi geceler günlük. mirmirmirmir(bu smile, her seferinde beni esnetiyorkaydirigubbakcemile3)

KK,sevgili bayanlari bir ramazani serifide boylece daha bitirdik allah daha nice kandiller gorstersin hepinize Allah hepinize saglik sihat versin sevgiyle saygiyla dostca kalin. Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun.

♥ Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun.. gulen yuzunuz hic solmasin canim:enbuyukkk:a.s.

Günlük herşey geçen eylül ayında başladı . O güne kadar herşey iyiydi. O günden beri de gönlümün bayramları şenliği söndü.
Dün bütün insanlığa , bütün kk ya genel bir dua ettim, bir kaç kişi için dua ettim ayrıca. Yalnız örneğin gurbaaprensese dua ederken çok komik oldu Allahım sen gurbaa :1shok: Prenses :1shok: Adı neydi yaaaa CADIARZU oldum . Bilmem anlatabildim mi :roflol::roflol:
Neyse dualarımı ettim, ama yeşimg ile bana bahçeli ev için dua etmeyi unuttum ya Gerçi Allah içimi biliyor ya :))
Hastayım günlük, uzun zamandır hastayım öyle hissediyorum yorgun , bitgin, zombi gibi. Aynaya baktığımda eskisi gibi gülümseyen bir yüz göremiyorum bu aralar. Galiba yoruldum.
Tabiki geçecek yakında hihoyyythihoyyyt Bakın kendimizi bırakmak yok -tatlicadiarzu- , öldürmeyen acı güçlendirir. Kızlar bu kadar yıl yaşamışlığım var, Vallaha Billaha hiç bir acı sonsuza dek sürmüyor, yeterki isyan edip, kendinizi acıların eline bırakmayın.

Yazılacak çok şey var ama günlük, sürekli olumsuzluklardan bahsedince sanki bataklıktaymışsın gibi batıyorsun. O yüzden hayatımızdaki olumsuzlukları biraz geri itelim, olumlu güzel minicik bir şey olsa bile, arayıp öne geçirelim .
Sürekli iç karartıcı üzücü şeyler anlatan arkadaşlarımıza , akrabalarımıza "biraz da güzel şeylerden bahsedelim " diyelim :) Hem onların hem bizim iyiliğimiz için.
Bakın ben başlıyorum eşimi çok seviyorum, eşimde beni seviyor, çevremde insanlar beni ilginç ve sevilecek biri olarak görüyor, başımın üstünde bir çatım, çıplak kalmamı önleyecek giysilerim, karnımı doyuracak ekmeğim, 3 tane kedi bebeğim var. Her sabah güneş yeniden doğuyor her yeni gün bir ümit demek , çünkü hayat sürprizlerle doludur.
Hala sevdiklerim nefes alıyor, kk sayesinde bir sürü güzel insanla tanıştım, evim huzurlu, bilgisayarım var , güvendeyim, özgürüm.Etrafımda bombalar patlamıyor, yabancı askerler tarafından namusum canım tehdit edilmiyor. İçecek temiz suyum var. Gözlerim görüyor, kulaklarım duyuyor, konuşabiliyorum.
Ooooo daha neler neler var sayabileceğim. Haydi bu gün hayatımızdaki güzellikleri arayıp bulalım.
Heheheee elimden kurtulamazsınız Hindi cumhuriyeti değiliz konusuna , kağıt israfını önleyelim konusuna ve hayvanların rujumuz farımız vs. için canlarının yakılmasına, alınmasına duyarsız kalmayalım, pembe gazeteyi de okuyalım :enbuyukkk:

Sevgili Özgürce;rabbim beni yaratmış,iyi ki yaratmış,iyi ki varım.Çaresizseniz,çare sizsiniz.Geçen kış çok büyük
bunlımlar atlattım kend hayatımda.Hayata sımsıkı tutundum.Çareyi ilaçta değil kendimde buldum.Hatta doktor bile (belki de bana öyle geldi) alay etti benimle ilaçsız düzelemezsin diye.Ama güçlenmek lazım.Zaten bu bunalımları hep kadınlar yaşıyor.Psikolojik yönden erkekler kadar güçlü değil kadınlar.Tabii bu genelleme.
Tüm vücüdumtitriyordu,uykum hiç yktu,Herşeye,herkese sinirleniyordum,kendimi evden dışarı atıyordum.[
Baktım ki evden çıkmak çözüm değil,dönünce aynı şeylei yaşıyorum,O halde eve bir şekilde adapte olmalıyım diye düşündüm.Beni üzen kıran herşeyi bir deftere yazmaya başladım.Sonra beni üzen herşeyi didikleyip ev halkını üzüp üzmediğine baktım,Hiç umursamıyorlardı.Hatta bana yaptıklarının şaka olduğunu benim ince düşünceli olduğumu söylüyorlardı.
Güçlenmeliyim dedim.Kendimi toparlamak için önce uyuyabilmem gerekti.Uyarıcı olabilecek her gidayı çıkadım hayatımdan.Çay ,kahve kesinlikle yok.Sürekli ıhlamur ve kendi demlediğim yeşil çay.
Sonrasında söylenen çok şeyin üzerinde durmadım.
Bugün geriye önük özeleştiri yaptığıım zaman kimsenin bana birşey yapmadığını,suçlunun kendim olduğunu,insanların asla değişmeyeceklerini,olduğu gibi kabul etmem gerektiğini Öğrendim.
Ha birşey daha öğrendim ki,insanlar başkalarını olduğu gibi kabul etmeyi bir türlü öğrenemiyorlar.....[COLOR]

Bugün cumartesi ve ben çalışmak istemiyorum.
Bir yığın işim var ama erteliyorum iş önemine göre.
Hava buz gibi eşim dün akşam kar yağacak dedi.
Mont ve kabanlarım hala annemde onları bu haftasonu almamız lazım.
Arabayla gitmemiz lazım anneme.
Sevmiyorum arabayı
Dün akşam başım çok ağrıdı yine migrenim tetikledi.Oruçda etkili belki.
Bayram geliyor seviyorum özel günleri herşey özel oluyor bana göre.
İlk bayramımız olucak inşallah.
Kıyafet aldık bana.. şık hoş bir elbise.
Kafama taktığım ama aslında hiç takmamam gereken birşrey var
ama yapım bu takıyorum yinede rahat olamıyorum.
Bayramda abim ( eşimin abisi ) geliyor.İstanbulda oturuyorlar.
Bundan yaklaşık 1 ay önce yanlız gelmişti buraya.
Yengeme ( eşi ) elti diyorlar halk arasında :)
Hediye gönderdim.Bekledim insan bir arayıp teşekkür eder diye.
Ama aramadı günlükçüğüm
çok üzüldüm canım sıkıldı.
Eşime dedim; insan bir arar teşekkür eder.Bu nezaketsizlik
beğenmemiş olabilir, isterse çöpe atsın ama bir teşekkür bu kadr zor mu?
Ve ekledim bundan sonra asla çokkkk zorda kalmadıkça bir iğne dahi almam diye.Sen haklısın ne diyebilirim dedi.
Şimdi hala o olay aklımda görmek istemiyorum eltimi.
Niye böyle yaptı bunu da anlamış değilim.
Ben birilerine hediye verirken mutlu olurum
Karlı tarafında mutlu olabileceğini düşünerek yaparım bunu.
Demek ki mutlu olmadı;
Peki beni mutsuz etmeye hakkı varmıydı?
Nasıl davranıcam? nasıl bir tutum sergiliycem bilmiyorum.
Eşim diyor yılda 2 kez görüceksin zaten
yılda ne kadr gördüğüm önemli değil ben çok kırıldım.
Hiç birşey olmamış gibi bir tutum sergileyebilirim inşallah.
Ehh günlük söyle bana Sen olsan ne yapardın ?
Eltime yengeciğim derdim artık içimden gelmiyor öyle demek.
Çok soğudum hem de.
Her yüzünü gördüğümde o olay aklıma gelecek.
Bana bişiy söyle ne yapim ben.
Gittim ve öptümm

günün aydın olsun günlükçüm,

dokuz günlük tatile girdik sonundahihoyyyt, bu bayram evdeyiz günlüğüm, çocuklar hasta olduğu için biryere gitmek istemedik, iki oğluşum ve eşimle evde mütevazi bir bayram yaşayacağız:1rolleyes:

aslında bir bakıma iyi olacak günlüğüm, öğrencilerim ilk defa el öpmeye gelecek ben de onlara ikramlarda bulunacağım, yaşlanıyorum mu nedir, ne dersin günlüksengözlerimebaksanab

annemleri bayramda yanlarında olamayacağımız için, onları yalnız bıraktığımız için biraz üzdüm biliyorum, anneciğim nolur üzülme:asigim:, yarı yıl tatilinde yanında olacağım inşallah

işte böyle günlükçüm, şimdiden evde olmanın rehaveti çöktü üstüme, uyumak, tembellik yapmak istiyoruz biraz, sevgiyle kal günnüğüm...a.s.

günaydııııııın
hastayım,bozağazım çok kötüüüüü,halsizim
evd işler beni bekliyor ama ben işteyim
üstelik p.teside çalışcam
bi bayram temizliği bile yapamıyorum şöyle doya doya zevkle
insanın kendi evini temizlemesi gibi yok
ama napalım bende akşamdan akşama yetiştirebildiğim kadar yapıyorum işte
bugünde işten çıkınca biraz çarşıda dolaşıcam
1 haftadır hiç bir yere çıkmadım çok özledim
şöyle mağazaları dolaşayım ,biraz kurcalayayım kendime gelirim
sonrada eve gidip temizliğe son hız devam
hadi bakalım şidilik kaçtım ben

ben geldimmm günlüğümkaydirigubbakcemile5
ve çıkıcam az sonra..şu an babamlardayım.sabahın 10 unda buraya bıraktı kocam..
görümcem geliyor şehir dışından kocasıyla kayınvalidemlere..
özledim,çok özledim onu ben..
bana geçen eğitimde yanına gittiğimde aldığı sarı merserize boleroyu giydim..kaydirigubbakcemile3
akşama da kayınvalidem bana çok istediğim bir yemeği vardı;onu yapmış..görümceme de istediğini yapmış..iki ayrı hamile jest yaptım size dedi
günlüğüm dün gece banyomu yaptım,abdestimi aldım..aldım elime Kur'anımı.Okudum..Tüm ölmüşlerimizin ruhuna gönderdim önce anneciğime.
sonra tek tek tüm bebek isteyen arkadaşlarıma dualar ettim.hemde ne dua.
babacığıma,kardeşime,kayınvalidemlere ettim..
görümcemle ikimizde bebeğimizi alabilelim diye de ettim dualarımı.Allahım kabul etsin inşallah.:Saruboceq:

kötükedihüso
msn adresime giremiyorum günlüküm.
şifre yanlış diyor, gizli soruya da yanıt yanlış diyor. başka mail vermemiştim.
o adres mefta oldu sanırım.
:a015:

merhaba gunlukcum.
yıne dunden kalan bır hüzün var,maalesef yine hüzünluyum.
dunku sınav sonucumu ogrendıgımden bu yana degısen bırsey olmadı.sadece saha cok bunalıma gırdım sanırım.
gece cok agladım gunlukcum,keske bu bır ruya olsa ve ben bu ruyadan uyandıgımda yenıden sonuclarımı ogrensem ıstedm..
sabah uyanmak ıstemedım.hıcbırseyın tadı yok.
dıyeceksınkı neden bu kadar uzuluyorsun,alt tarafı bır sınav.:1shok:
oyle degıl ıste gunlukcum.butun gelecegım buna baglıydı.
bır ıste calısmadıgım ıcın cevrem yok,arkadasım yok,bır sosyal faalıyetım yok.
maalesef cok yalnızım.buna o kadar cok ıhtıyacım vardıkı gunlukcum..
butun taslar yerıne tek tek oturacaktı.
bosa dememısler ates dustugu yerı yakar dıye..hemde oyle bır yaktıkı,hayata daır umutlarımı,hevesımı herseyı alıp kül etti.
artık hıcbırseyde hevesım yok.
insallah bu gunlerde gecer ve bıran once toparlanırım.
aslında güclü olmam lazım bılıyorum ama artık dermanım kalmadı..
sabrım kalmadı..
hayatta neyı cok ıstedıysem,, o hep olmadı..senağlama
demek kı bırazda vurdumduymaz olmak gerekıyor,umursamamak gerekıyor.
bır arkadasım soyle demıstı.
hayatı cıddiye alanlar maalesef daha cok hüsrana ugruyorlar.
sanırım benımkıde ondan..

Allah ım bıran once toparlanmam ıcın bana güc versın ınsallah..:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…