Kadınlar Kulübü Günlük

sevgili günlük o kadar paspallaştımki canım hiç bişey yapmak istemiyo:1no2:
ne ev işi ne başka bişeymirmirmirmir
bugün programımda kuaföre gitmek vardı ona bile amaan dedimsüprizzzzz
ne olacak benim bu halim iyice pasifleşiyorum :çok üzgünüm:
ne doğru dürüst iş var çalışacak nede sevgili kocam beni çalıştırıyo
iş deyince adamın gözlerinden ateş püskürüyo:tomato:
bilmiyoki kafayı yiycem artık-tatlicadiarzu-
off offÇok üzgünüm çoook
(Allahım herşey için şükürler olsun :Saruboceq:)a.s

Nerden başlasam ,nasıl anlatsam bilmiyorum günlük...
Manevi açıdan huzurla dolacağım günlere ulaşmak için dişimi sıkmam gerekiyor bunu çok iyi biliyorum.O yüzden sık sık kendi kendimi motive ediyorum.Bazen dayanma noktam kırılıyor,umutsuzluğa düşüyorum ,sonra eşimin bir sözü ile tekrar moralim düzeliyor.Hayatta en çok istediğim şeyi eninde sonunda yapacağım günlük...Sonra buraya gelip ''Evet,manevi açıdan zor günler geçirdim,ama artık hepsi geride kaldı,ait olduğum yere kavuştum. '' diyeceğim.

Gene ben !
cok sinirliyim gunluk çooooooookkkkkkkkkk kötükedihüso:kızgın::kızgın:
Ya allahim Yarabbim, neden benim mutlulugum 1-2 gunden fazla surmuyor ????

Sorun su : bi kaç gundur nisanlim bana, arasira gizli numaradan rahatsiz oldugunu soylemisti. o ne kadar alo desede kimse cevap vermiyordu...yanlistir dedik :kızgın:
sonra bu sessizlik, çozuldu ve bir kadinin aradigini ogrendik, ama sadece alo deyip kapatiyordu, bir kaç kez beraberken de oldu...takmak istemedik...:kızgın:

Ve biraz once, çalisirken nisanlim aradi beni, yine aramis, gizli numara tabiki, ben yanlistir umidiyle gidiyordum ya, iste bu kez konusmus o zilli kari, nisanlimin ismini biliyor, gel goruselim bulusalim demis, nisanlim bagirmis tabi, kimsin nesin, niye ariyorsun beni diye, oda soyleyemem, gel goruselim ogrenirsin demis, e be adam ok desene !!!! :eek:klava:
Aciktim demis kari, sana aciktim, sana susadim artik yetti demis :eek:klava:kötükedihüso
Bizimkide kufur etmis kapatmis
Ogrenemedim kim oldugunu
Hos diyeceksiniz ki bosverrrrrrrr
Yok ...bosveremem...içimi kemiriyor...ona guveniyorum ama neden araniliyor !!!!!!!!!!!
kötükedihüso

yorgunum........

hala güçsüzüm.

dayanaaamıyorum......

hakkımda hayırlısı olur işallah..

güç ve sabır istyorum.

bagırmak çığlıklar atmak istiyorum...

Günlükümmmm Canımmmm :eek:

Dün Gece Babam Özür Dilemek İçin Geldi..Gönlümü Almak İçin Sevdiğim Tatlıdan Almış..Gerçi Hala İçim Buruk Ama Sonuçta Baba Olduğu İçin Saygısızlık Yapmadım sengözlerimebaksanab

Bugün 21.50'de İstanbul Yolcusuyum Günlükkk Arkadaşlarımı Göreceğim hihoyyyt Çok Mutluyum Umarım Bu Hava Değişimi Bana İyi Gelecek..

Yazacak Bişey Bulamıyorum Gidiyorum Ben..Kızlara Slm Söle Emiii Çok Seviyorum Onları :asigim: :1hug:

naber günnüküm
bu akşam iftara misafir gelcek günnük :nazar:
ve ben tam iftar vakti evde oluyorum :nazar:

ama benim canım görümcem işten izin aldı bana gitti şimcik alısveriş ve yemek yapacak :teytey:
ne şanslıyım dimi günnükkk Şeniz

ehh bende sofrayı toplarım ödesiriz kaydirigubbakcemile3

akşam yine geleneksel sahur kavgasını yaptık kocişlen
amann günnük su mübarek ayda illalalh ettirdi benii :kızgın:
hem akşam misafirlikte saat 1 kadar pıcını kaldırmayan ooo
eee haliylee sahura zor kalklan ben
fırca yiyen yine ben :kızgın:
şeytan diyo kii evire cevire :mymeka: :eek:klav:

söylesene günnük...
insan kendini bile bile kandirimi, bile bile sacma mutluluklar yaratirmi...
evet dimi yapar zaten yapiyorda...
biliyorsun günnük yüregini yüregimde hissedigim tek dostumdan bahsediyorum...
ordan oraya savuruyor kendini sadece aklini baska seylerle mesgul etmek icin...
dogru degil dimi günnük bu yaptigi....
diyorum ona eger aglaman gerekiyorsa agla dök icini ama asla erteleme diyorum ama dinletemiyorum...
insallah benim korktugum olmaz günnük... yani unutur acisini hic farketmeden...
bana gelirsek ben yasiyorum iste...
bugün evdeyim, dersimde yok bu aksam...
biliyormusun gecenlerde bir arkadasim kk'nin adini degistirip "mutsuz kadinlar kulübü" yapsinlar dedi...
haklimi diye düsündügüm, sen bilirsin günnük haklimi arkadasim....
hakli olabilir degilmi evli mutlu ama bebisi olmayan, evli mutsuz ama bebisi olan, evli mutsuz ve bebisi olmayan, sevgilisi olmayan, esi yada erkek arkadasi aldatan, terkeden, yalan söyleyen, evlenmek isteyen, istemeyen, bosanmak isteyen, istemeyen cok kadin var kkda....
mutlu olan yokmu var tabiki degilmi ama insan mutlulugundan daha cok mutsuzlugunu paylasiyor...
neyse günnük bunlar derin mevzular dilerim herkes icin hayirli ne ise o olur kisa zamanda...
dilerim sadece mutlulugunu paylasir bundan sonra herkes seninle... mutsuz olmasin kimse...

Merhaba günlük.
Dün kuzenimin doğum günüydü o yüzden amcamlara gittik keyifli bir akşam geçirdik hep beraber..
Oohhh bayramda da ayıptır söylemesi çiğköfte sezonunu açıyoruz.:jeyyar:
Bu arada 'canım' hala kampta pazar akşamı dönecek inşallah çok özledim o'nu...:asigim:

Günlük,ablam kaç gündür "ya şu kadınlar kulübüne bende üye olayım,sen takıldığına göre güzel bir forumdur" diyor.:1rolleyes:
Kk yi çok övdüm,çok bahsettim heveslendi tabii hihoyyyt

Neyse günlük başını ağrıtmayayım zaten pek bişey de olmadı..gamyoncuiremsu
Kızlara selam söyle
:enbuyukkk:a.s.

günlük yaa sen ne sabırlısın herkesin derdini dinliyosun. sevinenle sevinip üzülenle üzülüyosun .iyiki varsın be günlük iyiki varsın kk herkese selam

Selammmmmm ben geldimmmŞeniz

naber günlükcüm!!! Bende degisen birsey yok vallaha hep ayni rolantide gidiyor hayat...

Bugün cok yoruldum , temizlik yaptim her tarafi kaldirdim kondurdum malum bayram temizligi ama canimda cikti yani günlük....-tatlicadiarzu-

Hergün temizlik yapmama ragmen yinede kiyi köse temizligi bir baska oluyor...Temizlik gibisi yok vallaha, insanin ici aciliyor resmen...:dance:

Kuzenim telefon acti bugün biraz sohbet ettik, oda dertli anlatiyor iste Validegillerden cektiklerini!! Yaw günlük bunlari duydukca benim Validenin türkiyede oldugna sükür üstüne sükür ediyorum vallaha....Iyidir kendisi gercekten severim ama belkide bu sürekli bir arada kalmadigmizdan kaynaklaniyor, hep birarda olsak durum cok daha farkli olur, böyle seneden seneye görüsüyoruz tatli oluyoruz!!sositososito

Onunkide Kaynana ama günlük yani, gercekten allah düsman basina vermesin, kadin tam bir felaket, düsünsene kuzenimin kimi iftara davet edecegini bile o kararlastirmak istiyor, oglularini öyle bir ele avuca almiski, diger gelininle tartismis Gelini artik ya ne olur gelme gitme görüyorsunki anlasamiyoruz demis, oda aksam olsun görürsün sen gelme gitmeyi demis, dedignide yapmis agzini burnunu dagitmis kocasi!!:kızgın:

Bir insan diger bir insanin dayak yemesinden, mutsuz olmasindan, huzursuz olmasindan neden memnun olur günlük?? Ben Nefret derim, bir insandan öyle bir nefret etmek lazimki o insan öyle kötü ve cirkin birsey yapmasi gerekki böyle seyler yasadginda iyi olmus hak etmis diyeyim...ama bu gelinin oglunun karisi torunun annesi sen nasil onun mutsuzlugundan zevk alabilirsin??:nazar:

Yazik diyorum cok yazik ne ekersen onu biceceksin onunda birtane kizi var allah hic reva görürmü bu yaptiklarini?? Senin kizinda bu durumlari yasicak ve seninde yüregin evladina yanmicakmi saniyorsun be kadin....ama o zaman anlar iste günlük cünkü yasamadan anlayamiyor insanlar...
Bazi insanlar malesef insan sifatini tasimaya bile layik degil. :1no2:

Düsündümde günlük ne kadar cok gereksiz ve negatif insanlar var hayatimizda degilmi hangisinle cani gönülden görüsmek istiyoruz belki 2 tane belki 3 ama görmek istemedigmiz o kadar cok insan varki!!! Önemsememek en iyisi galiba önemsedikce kendini bir halt saniyorlar iste amannnn diyeceksin :dilcikar:

Bugünki felsefemide bir atasözünle yazmak istiyorum günlük bu atasözü hayatimizdaki tüm gereksiz ve negatif insanlar icin

It ürür kervan yürür bosverrrrrr:eek:

slm günnük...
bugün okuldan kaytardım.. yarın zaten dersim yok tatile başladım ben günnük sırnaşık şey
bugün arkadaşımla kuaföre gittim günnük demiştim ya saçlarımı kestiricem die..kestirdim aslında yani güzel oldu ama yan kahkülü daha gür kestirseymişim keşke.. aslında kuaför sordu bana normal mi olsun kalın mı die normal dedim.. keşke kalın deseymişim.. neyse bidakine aklımda olsun kalın aldırtırım.. böle pek bi az oldu .. saçımı salınca güzel durmuyomuş gibi o yanlar.. toplayınca güzelmiş gibifisfisfis neyse işte öle günnük ..yine de memnun çıktım kuaförden ..
günnük bayrama az kaldı yaww bi çarşıya uzansam.. belkim gözüme bişeyler takılır:eek:
günnük walla başka anlatçak şey yok yaa:bbo:
zaten bugün geç uyandım gene mirmirmirmir
neyse günnük ben gidiyorum iyi bak kendine ..a.s.

çok yorgunum artık.bunları bile ağlıyarak yazıyorum.
neyin kavgası bu hayatın benimle bilmiyorum.bir gülücüğün arkasına bin gözyaşı saklanmış gibi.
artık savaşamıyorum..
sadece mutluluk istiyorum...Bir aydır ben ben değilken sadece gülümseme istiyorum gözyaşısız..
Nolur artık yeter..

iyi geceler günlük
hala bilmiyorum hayatimda neler oldugunu ayrildimmi ayrilmadimmi ondan hala bilmiyorum...
simdi saat gecenin ikisi
annemle babam yanimda oturuyor eskilerden sarkilar dinletiyorum onlara
simdi zeki müren caliyor- "Aksam olur gizli gizli aglarim"...nekadar uygun bir sarki benim icin :çok üzgünüm:
bende aglarim gizli gizli süzülür gözlerimden yaslar gece yatagimda karanlikta yattigimda...
hersey okadar güzel gibiki su an :çok üzgünüm:
ama sadece güzel gibi...keske annemle babam birbirine küs oturmasalar simdi oturdugumuz masada hersey daha güzel olacakti senağlama
...simdi suat sayini caliyorum onlara... "ayrilik rüzgari" sanki bu sarkiyi kendime armagan etmisim...eee günlük ne diyorsun ayrilkmi onunla yoksa ayrilmadikmi??ß
Bak ne güzel mübarek Kadir gecesi geldi...küsler barissin be günlük...annemle babam artik suskunluklarini biraksinlar...barissinlar :1hug:

Benim günlügüme döktügüm satirlari okuyanlarin ve tüm KK ve tüm müslüman alemin Kadir gecesi mubarek olsun ve hayirlara vesile olsun.
Kandiliniz mubarek olsun :enbuyukkk::1hug:

Ölümü düşünmek gözlerinde çığlıklarla
Kuşlara isyan etmek uçamamaktan
Yüreğimdeki sancıları yaşamayı sevmek
Öğrenmemek bildiklerini de silmek

İsterdim yeniden doğmak yada hepten yok olmak
İsterdim daha iyi olmak bir melek gibi

Kanat açıp dağlara uçmak
Birileri buna izin vermedi
Buralarda yaşamak izne tabi

Saçına dokunmak rüzgarların temasıyla
Yeniden coşabilmek karanfillerle
Uçurumları yenmek kaygan zeminlerde
İsyanlara dalmak deli cesaretiyle

İsterdim yeniden doğmak ya da hepten yok olmak
Kanat açıp dağlara uçmak

Acıyı yok etmek kalbinden sevdiklerimin
Geceyi çekip almak günlerinden
Maviye akmak sisli güz denizinde
Günahları affetmek tanrının dileğiyle

İsterdim yeniden doğmak ya da hepten yok olmak
Kanat açıp dağlara uçmak

Gunlugum, bugun sadece buradaki butun KK guzellerinin, bu guzel ailemizin, ve tum Musluman aleminin dualari kabul olsun, tum dilekleri kabul olsun demek istiyorum.
Herkese hayirli Cuma'lar
Herkesin Kadir Gecesi mubarek olsun :Saruboceq:

Sevgiler a.s.

bu gece kadir gecesi
Allahım herkesin duasını kabul eder inş.
Allahım kimseyi açta açıkta
bırakmasın kimseyi kimseye muhtaç etmesin.

kendim içinde mutluluk huzur istiyorum.
çalışacagım başarılı olacagım bir iş istiyorum.

AMİN AMİN.

tüm k.k.nın ve müslüman aleminin kadir gecesi mubarek olsun
kalbinizde iyiliğe dair ne isteğiniz varsa kabul olsun inşallah :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:
evinizden huzur yüzünüzden mutluluk eksik olmasın.:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

sevgili günlüğüm ne güzel edimle harika bir bayram programı yapmıştık gemiyle yunan adaları turu yapacaktık süresi biten pasaportlarımızıda yenilemiştik ama edime bayramda icap yazmışlar benim iyi niyetli edimde ses çıkarmamış neyse bizim yunan adaları bahara kaldı yarım edimle 2 günlük bir yere kaçacağız beni sevenler merak etmesinler hemen hergün burada olduğum için geçenlerde bir gün siteye giremedim diye beni merak edenler olmuştu çok sağolsunlar yaa onları çok seviyorum buarada herkesin kadir gecesi mübarek, duaları kabul olsun bayram için biryerlere giden kardeşlerimin ,arkadaşlarımın bayramınıda kutlarım inşallah aileleriyle sağlıklı huzurlu bir bayram geçirirler nice kandillere bayramlara hep birlikte inşallah sevdiklerimi çok çok öpüyorum kendilerine çok iyi baksınlar

naber günlük ben geldim hihoyyyt
üç gündür banlıydım haberin yokmu yoksaaaa :mymeka:
insan bir ziyaretime gelir dimi...
ilk defa banlanmanın saadetini yaşıyom -tatlicadiarzu-dermişimm :delphin
:yok be günlük çok sıkıldım ben K.K olmayınca
K.K benim hayatımda önemli bir yere sahipmiş meğersee
arkadaşlarımı özledim yorum yapmayı,geyik yapmayı özledim:çok üzgünüm:
bazen insan dayanamayıp üslubunu bozabiliyormuş demek
bunu da görmüş oldum kendimde
neyse işte geldim burdayımmm :lepi: yıkılmadım ayaktayım:1closedeyes:
Bu arada günlüğüm bu gün çok mübarek bir gün
Allahım tüm dualarımızı kabul etsin
Tüm K.K nında kadir gecesi mübarek olsun
hadi kendine möhkem bak ben gider.....:ecrin_bebek:

günnüğüm merhaba ...
öncelikle tüm K.K 'nın ve müslüman aleminin kadir gecesi mubarek olsun.. inş. hayırlara vesile olması dileklerimle..
bu hayırlı gecede herkesin gönlünden geçip dudaklarına dökülen duaları kabul olur inşallah:Saruboceq::Saruboceq:
günnük vakit yaklaşıyo.. bayram temizliğine başlayayım artıkın demi kaydirigubbakcemile
ay yağmur yağıyo yine .. neyse dolsun barajlarımız :dance:
yok başka günnük be nolmuş ki ne anlatayım.. fisfisfis
neyse tüm KK 'ya tekraradan hayrılı cumalar dilerim..a.s.

X