Kadınlar Kulübü Günlük

gunlukcum dun yazamadım cok yogundum yemızlık yaptım aksamda ıftardan sonra kardesımın dogum gunu dıye dıger kardesım geldı oturduk...
bugunde alısverıs yaptım bayramlıklarım hazır anlıcagın ....
bayrammı bayram ıste
onceden yanı kucukken ne kadar sabırsız beklerdık bayramları
sımdı cok garıp hıc beklentım hevesım yok ezskı tat yok keseke hep cocuk kalsaydık buyumeseudık dertler bızı bulmasaydı
belkı de daha bu dertler ne kı dıceksın aslında cokta dogru dıceksın buda dertmı neler var dımı.....
offf bosver gunluk hayat kısa zaman akıyo bazen ılerlkemıyo dsekte bak ramazanda bıttı ıste ne kaldı
bayramda gecer sonra kkurban gelır yılbası derken bıbakmısız yenı bı yılk ve kıs gelıp gecıyo
cok konustım yemek saatı gelıuyo herkeze ıyı ıftarlar gunluncum hoscakal........

Oyy günlükk oyyy
Nasıl yoruldum var ya.
Ayakkabılar mahvetti ayagımı resmen su topladı,napıcam bilmiyorum.kafamçokkarıştı
Günlerim aynı geçiyor,okula git veletlerle uğraş,yorgunluktan ölmüş vaziyette eve gel.
Cuma günü çok kızdırmışlardı beni.
Sanırım bende de hata var.
Başta,hevesle ve heyecanla çok yumuşak yüzlü davrandım
Ama anladım ki onlar iyilikten anlamıyor.
Cuma günü rezil etmişlerdi beni.
Neyse artık biraz daha sertim.:jeyyar:
Diğer hocalar gibi asla dövmüyorum dövmem de zaten
Ama anladım ki güleryüzlü olmak işe yaramıyor.
Bugün bu taktiği uyguladım mum gibiydi hepsi:lepi:

Bu arada günlük ben bambuşi'yi çok merak ediyorum ya
Eve geldim msnden konuşurken aniden çıktı bidaha da girmedisenağlama
Hiç böyle olmazdı bi şey mi oldu diye çok merak ediyorum ya:uhm:
İnşallah bir an önce açar msni de ben de meraktan kurtulurum.
Çünkü ben onu çok seviyom günlük.Şeniz
1gün konuşmayayım onunla çok büyük eksiklik hissediyorum.
Ama bu aralar benim çalışmamdan dolayı pek konuşamıyoruz.
Ama nolur girsin bugün msne
Buraya gelirse söyle günlük hemen msn açsın yoksa :mymeka:
Neyse günlük kkdakilere çok selam söyle

İyi akşamlar günlük ben bugün çok heyecanlıyım cuma günü mülakata gireceğimi öğrendim çok heyecan yaptım,oldum olası mülakatlar beni çok heyecanlandırır,perşembe günü samsun da mülakata gireceğim, yarın kuaföre gidip saçlarıma şekil verdirmem lazım,takım elbise,ayakkabı bakmam lazım çok işim var,çok, mülakatı kazanırsam yönetmen olacağım,görevimde yükseleceğim,KK nün :enbuyukkk:güzel bayanlarına benim için dua :Saruboceq:etmelerini rica edermisin? günlükcüğüm. Teşekkürler.

sevgili günlükçüm..

bugün bir arkadaşımı ziyerete gittim yeni dogum yaptı .çok tatlı bir erkek çocugu dünyaya getirdi..

o bebişi gördükçe allahım çok dua ettim bir an evvel bende doğum yapsamda ogluşumu kucagıma alsam diye..

oraya gitmeden önce doktoruma gittim tetanoz aşımı vurdular.bebişimide bu arada gördüm çok saglıklı bir şekildeydi..

bugünlerde herşey yolunda gidiyor günlükçümm

iyi geceler..

iyi geceler günlük;
gecenin bu saatinde ne işin var diyebilirsin.ama uykum yok.yazmıştım sana eşimle tartıştık diye.çarşıdan geldikten sonra ben surat yaptım.tabi o şakalarla filan düzeltti arayı.elele görümceme yemeğe gittik.ama hala ona kızgındım.çünkü bana sen gezmeye ne kadar meraklısın dedi.akşam iftardan sonra eşim anne gidelimmi dedi eve.neyse önce kaynanamgili eve bıraktık sonra eve geldik.21:30 da evdeydik.eşimde 22:00 da işe gidecekti.bende abdest aldım namazımı kıldım.kıldıktan sonra eşim allah kabul etsin dedi ama kızgın söyledi.sonra başka zaman olsa namazı 11 de filan kılarsın benim 20 dk.var sen namaza başladın.ben gittikten sonra kılsaydın benle otursaydın dedi.tabi ben namazı bitirdiğimde 2dk kalmıştı.işe gitti.yarım saat önce aradı.senin bi sorunun var galiba bana söyle dedi bende yok dedim.benim moralim bozuk olarak işe göndermeye ne hakkın var dedi.çarşıya götürmedim diyemi surat yapıyon dedi.bende ben çarşıya meraklı değilim filan dedim..eğer bittiyse bana karşı sevgin söyle bileyim,ona göre bi çaresine bakalım dedi.tabi moralim çok bozuldu ağladım bende.işte konuştuk o söyledi ben dinledim.sonra sen haklısın dedim oda peki o zaman kendimize bi çeki düzen verelim dedi.bende tamam dedim.sonra bak senin beni sevdiğinden çok seni seviyorum dedi.elimden gelse sana dünyalrı veririm.benim sana verdiğim değeri allah biliyor dedi ve kapattık telf.
işte böyle günlük hallettik sayılır işte.neyse ben yatayım daha sahura kalkacam.iyi geceler günlük.

günlüküm;
bugün kapasitemi bayağı aştım. bir sürü iş yaptım. kalanları da yarın yapacağım.

uykum var ama yazmadan yatmayayım dedim.
bu site çok ilginç bir yer günlük. ben gerçekten de güzel şeyler öğrenebiliyorum bu siteden, bildiğim konularda yardımcı olmaya çalışıyorum.
iyi vakit geçirme ve öğrendiğim şeyler dışında güzel arkadaşlıklar-dostluklar da ediniyorum. reel hayatta dostlarım, çok arkadaşım var ama bu sitedekiler bambaşka günlüğüm. :asigim:
özlediğim arkadaşlarım da var günlük, şahsi işleri bitse de görüşsek...
çok seviyorum arkadaşlarımı.
içlerinden biri ile buluşmuştuk bile(buluşma olayımız ayrı bir hikaye kaydirigubbakcemile3). Allah biliyor; yüz yüze görüşünce aynı elektriği hissedemem diye korktum biraz. ama hiç korktuğum gibi olmadı. üstelik daha çok sevdim. yanılmadığıma çok sevindim.
bugün bir kez daha emin oldum,dostum diyeceğim biri o. mutluyum.:1hug:
bu siteden kazandığım çok insan var, senin aracılığınla emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
a.s.

Günaydın günlük ;

Pastam nasıldı beğendin mi? Heryerine bulaştırmışsın ne kadar beğendiğin belli oluyor. Nereye karalayacağım ben şimdi. kaydirigubbakcemile3

Eşim dün spermiogramı yaptırdı. Morfoloji maalesef ki değişmemiş. Allahtan sayı ve hareket daha da artmış. Varikosel yokmuş. Bunlara çok sevindik. Ama eşim morfolojinin artmamasına üzüldü tabi. Aynı kalmış. Ama doktor umutlu şeyler söylemiş. Ben de söyledim güzel şeyler. Biraz toparladım. Yani öyle zannediyorum. İnşallah üzülmüyordur. Kafaya takmıyordur. Ben zaten inanıyorum. Olacak birgün Allahın izniyle. Hem de doğal yoldan. Ama o ümitsiz gibi. Neyse ben toplarım sonra. :1hug: :asigim:

Doğum günü bitti. Yaş 30 oldu. Bütün arkadaşlarıma , şahsen tanımadığım ancak benim doğum günümü kutlayan KK ailesinin güzel üyelerine çok teşekkür ederim. Hiç bu kadar kutlayanım olmamıştı.

Yemeği dışarıda yedik. Evde pastamızı kestik. Doğum günü bildiğin gibi oldu günlükçüm. Eşim istediği hediyeyi getiremedi kendince. Elbette bana hediye almıştı ama onun getirmek istediği hediye farklıydı biliyorsun. Ama ben hiç üzülmedim kendim ve bebek düşüncem için. Bunu da biliyorsun. Ama çok buruk değildi. Doktor da ben de toparlamıştık onu. Doğum günüm kötü geçmedi yani. :içelim:

İnşallah arkadaşlarımın da temennilerindeki gibi bir dahaki yaşımı bebeğimizle kutlayabiliriz. Onun gelmesini çok istiyoruz. Ama hayırlısı ise. Elimizdekileri kaybetmeden , o en büyük mutluluğu yaşamak istiyoruz. Allah kısmet ederse. :CüvCüv:

Ben kaçtım günlükçüm. İşlerime bakayım.

Son düzenleme:
günaydınlar günlüğümmm :) ay bugün bi güzel oldum bi güzel oldum sormayın gitsin :) siyah diz üstü elbisemi giydim altına siyah şık bir babet saçlar düz fönlü tatlı bi makyaj :) neden böyle şıkır şıkır oldun diceksiniz şirket iftar yemeği veriyor ve çok kalabalık olucak eşlerde gelicek benimde ufuğum gelicekkk :) :) heyecan dorukta sanki ilk kez buluşcam ufukta :)
bu aradagünlüğüm ve okuyan kızlar yaa dün ben bi rüya gördüm ve hala etkisindeyimm hemen anlatimm "dün gece rüyamda gelinlik giymiştim ve ve beni gelin olarak hazırlayan finans müdürüm (hatice hanımdı) çok güzel olmuştum ablamda evimi hazırlıyordu yani beni ufuğa hazırlıyorlardı ay çok güzeldi uyanmak istemedim yaaaa anlamı nedir kızlar bununnn ??? bu arada hemen söyliimm üstüm açık falan kalmamıştı sıkıca kapalıydı heryerim :)))

naber günnük mirmirmirmir

uykum var hala uykum var
hep uyusam hiç uyanmasam şu dertler bitene kadar:ecrin_bebek:
dün gittik görümceme eşimle..tabi sülale ordaydi herzamanki gibi
benim akıllı kocem kardeşini öpüyo sarılıyo filan :1shok: kırk yıl düşünsem
kocamı kıskanacağım aklıma gelmezdı..
eve attığımız adım basladım konusmaya sen nasıl kardeşini öpresin ya bidaa görmiyim dedim
oy oy kıskanmış mı tamam bitanem öpmem bidaha dedi :ecrin_bebek:
öpmesin hayret bişey şimdi mi kıymete bindi kardeşler
hakkaten öyle kıskanmışım ki rüyama bile girdi kıskançlık krizlerim -tatlicadiarzu-
aile ziyaretlerine giderken eşimi uyarmadan gitmicem
bide dünden beri adetimin gelmesini bekliyorum gelmiyor sinirlerim bozuldu niye gecikti ki
2 gündür de karnıma kramplar giriyo
yine bişiler oldu bana ama hiç kafaya takmıyım en iyisi şimdilik benneyaptımki

Son düzenleme:
neden bilmiyorum..
Işten ayrilmayi düşünüm bugün.. Işler aksi gitmeye başladi çünkü.. Birke birike patlamaya hazir şeler oluştu içimde.. Ve patlak ta verdi dün.. Dikkatimi toplayamiyorum ve işlerin bazilarini yaniş yapiyorum. . Ben mi abartiyorum bilmiyorum..
Bi aklim dio ki çik işten yaa biraz hayatini yaşa, tüm gün tikilarak mi? Evin tadini çikar.. Bu kiş mi? Arkadaşlarinda gez eğlen, hangi arkadaş? Sevgiline doya doya saril, askere gidecek?
Off.. Basip çekip gitmek vardi bas git demeden kimse. . Ama işte.. Okul başlayacak. Kredi bile alsam yetmez.. Ne işten ayrilmasi.. Kör olsun bu paranin gözü.. Biriktirsem kaç milyarim olurdu kimbilir yaa.. Akilsiz kafam.. Akilsiz.. Ama çalişiyosun işte değişik giyinmesen görünmesen olmuyo.. Aldiim paradan da anca kiyafete yetiş....
Hi.çbirleyden emin değilim.. Allahim bana ne sinavlar hazirliyor olabilir.. Evlendim dielim allahim sağlik versin refah selamet versin ama allah korusun ona bişey olsa, asgari ücretle çocyuuma nasil bakarim? Tek başima.. Evlenmekle acele mi ediyorum aşkimdan? E evlenmeyipte adimimi kötü yapiim ..gezio tozuo anlaşio mu desinler..zaten şimdiden başladi baskisi.. Nie evlenmio bu die şüpheli tiknazlarin bakişlari sömzleri...
Sadece bu aralar bunalkdim bu kadar yaa.neden bilmiom hiç keyfim yok.. Acil bi latop almam lazim ama önce de 1 2 ay para biriktirmem..
Bide ne fark ettim bilyon mu zeynep, ben salak gibi herkesin iilğiğini düşünürken bişey görmedim ama insanlara verdikçe istiyolar ben ne verdim demeden.. Ben prensip edinmişim neye ihtiyaç duyarsam karşima verecem die fazlasiyla... Ama işte değer bilinmiyo.. Oysa ben insnlara verdiklerime ne kadarda açim..
Kuzenim aradai gçen hafta eve çimasi lazimmiş para lazimmiş ayda 150 ytl gönderebilirmiymişim.. Kafayi yicem.. Seviyorum kuzenimi ama beni çok kirdi.. üstünede işte.. Aaah ah ..elbette tabii ben elimden geldikçe yollarim sana dedim ama içime bi sor sen olanlari.

Valla çok becerikliyim ha. Nasilda kirilip kirilip susarim. Belli etmeden kimseye yumuşatirim içimi. Kizamam. Bağiramam. Surat asamam. Dolayisiylan da ezilirim. Kendi içimde ama kimseye belli etmeden. Hiç uyaniklarla karşilaşmam. çünkü farkli insan çikmaz hayatima hiç. 2 senedir hiç yeni biri girmedi hayatima. Ne arkadaş ne dost ne akraba. Okul başlayinca belki girer..

Ne hazin . Oturmuş yalnizliği sanki bana ait değilmiş gibi anlatiyorum . Yaşlandik mi?

Pazartesinden itibaren okul başlayacak monoton balayacak.. Eğer müdür birak derse kolay işim ama demesse( ki demese ii olur ) de okuldan okula ..üniversiteden okula yani.. üniversiteden işe yani.. Mekik doku . çaliş akşamlari dersine. Ertesi gün erken kalk tekrar koş..

Allahim selamet versin.. Sabir versin denmezmiş . Sabir dersen sabrini yontacak şeler verirmiş başina ama selamet istersen selamet verirmiş.. Hayir verirmiş.. Rabbim sen ver bana işte hayirli bişeyler.. Yüzümüz gülsün..

Varlik içinde yokluk çekyom.. Karnim aç .. Yemek yiyemiom..

Günlüğüm....

Bugün sana yazacak birşeyim yok ..
Sadece Allahıma şükürler olsun diyorum...
Etrafımdaki insanların o kadar dertleri var ki...
Benim Rabbime şükürler olsun derdim yok....
Bazen çok şanssız olduğumu düşünsem de yok ya ben gerçekten şanslıyım...
İyi bir ailem, iyi bir sevdiğim, işim , az da olsa dostum var...
Daha ne isteyebilirim ki...

Arkadaşlarıma selamlar....
Öpüyorum herkesi....

Çok üzgünüm günlük hemde çok:a015:
Yakışıklı prensim, elma şekerim, fındık kurdum, minik tosbağım Efeberkim minik yeğenim dün akşam kolunu kırdı:çok üzgünüm:
Evet koltuğun üstünde bisikletine binmeye çalışmış ve düşmüş. Devlet hastanesine gittik önce doktorlar çok riskli bir yerde dedi bizi tıpa sevk etti. Tıptaki acil doktorları bir gece hastanede kalması gerektiğini söylediler. Sonrada koluna geçici alçı yaptılar. Belkide ameliyat olup dirseğine vida takılabilir dediler. Evet benim biricik yeğenim belki ameliyat olacak. Sabahtan beri ağlıyorum. Onun canı acıyacağına benim canım acısaydı keşke.
Röntgen çekerken nasılda ağladı yavrum teyzem diye bağırışı hala kulaklarımda. Acil ameliyata alınabilir diye kanını aldılar ciğer filmini çektiler yavrum acısına ve korkusuna hep ağladı.Bende hep ağladım. Ablam zaten bir ara bayılacaktı zor tuttum günlük.:çok üzgünüm:
Daha 3 yaşında be günlük o minicik Bütün kolu alçılar içinde. Çıkar bunu diye ağladı gece boyu uyuyana kadar. Kanımı nereye götürüyor doktorlar diye sordu bütün gece bana uyku semesi. Korkuyorum ben çok hemde. Canım çok acıtıyor onu o halde yatarken görmek.... Keşke ben olsaydım onu yerinde.
Söz veriyorum yavrucum sen bi iyileş seninle istediğin kadar güreşicem, arabalarınla istediğin kadar oynuyacağım, yemek yerken oynamak için sofradan kaldırdığında kızardım sana söz hemen kalkacağım, çok şeker yediğin için kızmayacağım sana, istediğin kadar süpriz yumurta alacağım söz veriyorum sana sen yeter ki iyileş:çok üzgünüm:
Günlük ben bu haldeyim düşün bak.
Ben bu kadar üzülüyorsam ablam nasıl üzülüyordur. Annelik ne kadarda zormuş.
Yüce Rabbim şu mübarek günlerde minik yeğenimi :ecrin_bebek: ve bütün yavruları kötülüklerden hastalıklardan korusun.

naber günnük sengözlerimebaksanab
havamdayım bugün kaydirigubbakcemile5 cok şükür
akşam uyuyup kalmısım koltukta
kocis beni yatağa götürmüş hiç bişi hatırlamıyom
bi kalktım sahur olmus
ben nerdeyim kimim saat kaç oldu :1shok:
kendimi şaşırmısım iyicegamyoncuiremsu

günnük ben kaçar sengözlerimebaksanab bugün fazla havadis yok
herkese güzel günler diliyorum sırnaşık şey

SEVGİLİ GÜNLÜK;

BEN UZUN UZUN BİRŞEYLER YAZMAYI HİÇ SEVMEM(ÇÜNKÜ YAZIM İĞRENÇTİR):jeyyar:
BU YIL BENİM İÇİN YORUCU VE ÜZÜCÜ GEÇİYOR

OCAK AYI SONUNDA BABAM RAHATSIZLANDI ONUN İLE UĞREŞIRKEN BEN 1 MARTA AMELİYAT OLDUM. KENDİME GELEMEDEN OĞLUM AHATSIZLANDI DR. AMELİYAT DEDİ AMA BAZI AKSİLİKLER YÜZÜNDEN HEMEN AMELİYAT OLAMADI.

DERKEN ANNEM RAHATSIZLANDI 1,5 AY ACILAR İÇİNDE YATTI KADINCAĞIZ DR. ACİL AMELİYAT DEDİ ANNEM İÇİN.

GÜN BELİRLEMEK İÇİN DR. GİTTİK AYNI GÜN ANNEMİNDE AMELİYAT GÜNÜ BELİRLENECEK.
DÜŞÜN GÜNLÜK BİR YANDA ANNEM, BİR YANDA OĞLUM
BİRİ SAAT 15:00 DE BELLİ OLACAK DİĞERİ 16:00 DA AYNI GÜN YAŞADIĞIM STRESİN TARİFİ OLAMAZ,

NEYSE GÜNLÜK ANNEMİNKİ BELLİ OLDU BANA TELEFON İLE BİLDİRDİLER 05.06.08 GÜNÜ
OĞLUMUN Kİ BELLİ OLACAK DR. YANINDAYIZ BİRAZ GRİP GİBİ DEDİ DR. YOKSA 05.06.08 DA AMELİYATI YAPMAK ZORUNDAYDIM ŞİMDİ 1 HAFTA ERTELENDİ DEDİ DR.

O AN GÜNLÜK BEN O KADAR RAHATLAMIŞIMKİ AĞLAMAYA BAŞLADIM. DÜŞÜNE BİLİYORMUSUN GÜNLÜK BİRİ ANNEM DİĞERİ OĞLUM YANİ İKİSİDE CANIM.

1 HAFTA ARAYLA AMELİYAT OLDULAR, DERKEN YİĞENİM ACİL AMELİYATTA GİRDİ HAYDAAA DEDİM KENDİ KENDİME.

NEYSE GÜNLÜK ANNEMİN AMELİYATI ÇOK AĞIR BİR AMELİYATTI(DAHA HALA TAM ANLAMIYLA DÜZELMİŞ DEĞİL) O YÜZDEN ŞEHİR DIŞINDA OTURAN KIZ KARDEŞİM GELDİ ANNEME BAKMAYA(BEN ÇALIŞIYORUM)

ANNEM İLE UĞRAŞIRKEN BABAM BİRDEN BİRE RAHATSIZLANDI 18 GÜN YOĞUN BAKIMDA KALDI(ŞİMDİ ÇOK ŞÜKÜR İYİ) BEN GECELERİ BABAMIN BAŞINDA KALIYORUM SABAHLARI İŞE GELİYORUM(HAA BİZ BU ARADA 5 KARDEŞİZ)

KIZ KARDEŞİM EVDE HASTA BAKIYOR BİZLER HASTANEDE

2,5 AY KALDI KIZ KARDEŞİM BURADA TABİ ONUNDA BİR DÜZENİ VAR GİTMEK ZORUNDAYDI.

BEN HER AKŞAM İŞ ÇIKIŞI ANNEMLERE GİDİYORUM EVİ TOPARLIYOR ÇAMAŞIRLARINI YIKIYOR SONRA KENDİ EVİME GEÇİYORUM.

BİR BAKTIMKİ GÜNLÜK EYLÜL AYINI BİTİRMEK ÜZEREYİZ NASIL GEÇTİ GÜNLER ANLAYAMADIM İNAN

ÇOK YORULDUM ÇOOKK ALLAH SAĞLIK SIHHAT VERSİNDE KOŞTURALIM DEĞİLMİ GÜNLÜK

BİRAZ UZUN KONUŞTUM GÜNLÜKa.s.

Merhaba Günlük...
Bugün güne çok iyi bir ruh halıyle başladım..
Sabah 9 da havuza gidip yüzme dersimi verdim..Engelli dersine girmedim perşembe ders veririm onlara inşallah...
Sabah canım ı aradım antrenmandaymış...Havuzdan çıktıktan sonra baktım 5 kere aramış..
Canım ya öyle tatlı konuşuyor ki :asigim:
Yarında gidip okulda kayıt yenileme işiyle uğraşmaya karar verdim bayramda rahat etsin içim..
Hayret ya aklıma yazabileceğim bir sıkıntı gelmiyor..
Allah a şükürler olsun..:Saruboceq:
Bu arada kk deki anneleri,bebekleri gördükten sonra iyice çocuk ister oldum..
Zaten çok seviyorum maddi durumum sağlığım yerinde olursa 3 tane yaparım diyordum bu gidişle 5 isteyeceğim tabii önce evlenmem lazım ...:jeyyar:
Herşey bir yana Allah yeter ki herkese sağlıklı ve hayırlı evlat nasip etsin
Allah ana baba olmak isteyenleride tez zamanda sevindirir inşallah:Saruboceq:
:

meraba günlük;
bu kadar sana bağlanacağımı bilmezdim..eşimle barıştık herşey yolunda ama yine moralim bozuk.
niye diyorsun tabi.ben bebek tedavisi görüyorum.evleneli 5 yıl bitiyor ekim 20 de 6 ya girecez.yaklaşık 4-5 yıldır aralıklarla tedavi görüyorum.1 senedir kesintisiz.bende pko var ilaçlarla yumurtaları büyütmeye çalıştı doktor büyümüyolardı.en sonunda klomeni günde 4 taneye çıkarınca her ay iki tane yumurtam büyümeye başladı.bu 4.ayım.doktorum böyle giderse gebelik elde edebiliriz dedi o an nesıl sevindim anlatamam.ama bu sabah bağırmaya başladı ben geliyorum diye adetim.2 ekimde olmam gerekiyor ama şimdiden sinyal veriyor.ümitlenme yabangülüm bu ayda gelmedi bebişin diyor.bu ayda olmadı be sevgili günlük.senağlamasenağlamaçok mutsuzum ağlayasım geliyor ama yinede şükrediyorum.bundada bi hayır vardır diyorum.ben istedimki bi tane olsun bana arkadaş,sırdaş olsun.çünkü eşim ailesine çok düşkün ve beni çok ezdiriyor.bide çok yakınız sürekli ordayız.bebişim gelince çok gidemem diyordum..çünkü oraya her gidişimde moralim sıfır olarak geliyorum..ben sessizim ya bişey diyemiyorum ya tepeme biniyolar iyice.bide eşim belki azcık değişir dedim.iş çıkışı annesine uğramadan gelmez.gelse bile kaynanamgil hemen laf söylerler.o zaman eve çabuk gelir dedim.ama yok olmuyor bebişim gelmiyor.çok doluyum kimseye bişey anlatamıyorum.seninle tanışmam canım arkadaşım rosem sayesinde oldu.iyiki k.k ya üye olmuşum diyorum.bu kadar güzel dostlarım olduğu için çok şanslıyım.iyiki tanımışım sizi.
sevgili günlük başını ağrıttım ama birazda rahatladım sayılır.böyle giderse sana çok uğrayacam.tekrar görüşmek üzere hoşçakal.:a015::a015::a015:

Son düzenleme:
Harika bir gun bugun Gunlugum !!

Cok keyifliyim, askima super bir tekif geldi isyerinden,
Primlerrr
Zamlarrr
Suresiz Kontrattt
Kimse yani onu isden atamazzz
Buda demek oluyor ki balayimiz kesinlestiiiii
Para biriktirip kiradan çikip evimizi alabilecegizzz
Her ay, hem haftasonu tatil, hem 1 gun tatil hakki
Senede 30 gun tatil hakkiiiii
:teytey: :dance: sositososito

Allahim sukurler olsunnnnnnnnnnnnnn
Butun is arayan arkadaslara nasip eyle Rabbim,
Bu guzel mubarek ayda herkesin butun dualarini kabul eyle guzel Allahim :Saruboceq:

selam senağlama

cok karmakarısıgım gunluk napcagımı bılmıorum
bı yandan onunla dewam edıorum sewıyorum ayrılamıyorum dıger yandan
bunları kaldıramıorum yapılanları ben hıc haketmedım.ınanmıs we suan ugura
guwenıomusum gıbı yapmak o kadar zor kı.bu bana yakısmıo.mantıgım hayır bıtırceksın.
bı ınsan yedısınde neyse yetmısındede odur dıo ama gonlum buna elwermıor.
sureklı unutmaya bıselerle ılgılenmeye calısıorum ama en ufak bı boslukta buna bes
dk bıle yetıo ınan aklıma o kadar cok sey gelıo kı belkıde kafama gore senaryo yazıorum
bılmıorum ama o yaptı o mahwettı benım guwenımı o bıtırdı o sıfırladı herseyi.:1no2:
onun yemınlerıne werdıgı sozlere neden ınanamıorum artık.butun askerlıgı boyunca ben
onu bekledım onunla sabahtan aksama kadar msn den konustuk. sureklı ewlenmekten
bahseden oydu bense konuyu gecıstırmeye calıstım hep.neden o kızla tekrar ırtıbata gırdı
bı ınsan eskı sewgılısıyle ne konusabılır.we bu gızlı yapılmıssa cok sey konusabılır.
herseyın farkındayım nıe ayrılamıorum ayrılmıorum ondan napıcamm ben yaaaaa
akıl wer bana lutfen.ona kurana el bastıgı ıcın tamam son kez affedıorum dedım ama
ole anlar gelıo kı sureklı onun ustune gıdıorum we haklıyım bunu yapmakta yıne tartısma sonra kızıorum kendıme neden buna sen son sansı werdın nıe affettın sureklı aklına gelcegını bılıodun dıe hem onu hem kendımı cok daha fazla uzuorum...
yıne aglıorum ama daha cok karsımdakını uzmek ıstıorum ıntıkam mı almak amacım
bılmıorum..........
o ıse suan gercekten sewıo belkıde ben ole sanıorum sureklı kendımı oldururm benden
ayrılırsan kapatalım bunları hıc acmayalım we bundan sonrası ıcın bana guwen dıo.
hıc acmadan nasıl durım gunluk benı oldurduler bunlar sımdı bırden gulmemı beklıolar
bırden herseyde eskı hazalı beklıo karsısında o kadr kolay mı solesene senağlama....

İnsanlar ne garip aynı zamanda da çok komik..Evet ben bi başkasını sevdim o yüzden 4 yıllık sevgilimi bıraktım..Ama sonradan öğrendim ki tam 1 sene önce Amerikadayken beni en iğrenç şekilde aldatmış..Ve bu yüzden diyorum ki Allah'ıma iyi ki böyle birşey yaşattın bana ki ondan ayrıldım ve gerçekleri geç de olsa öğrendim..Ve komik olan da ne biliyomusun o insan bu yaptığnı yok sayıyo..Kendisi inanılmaz mükemmel sanki sadece hata yapan benim..Ve ben aldatıldığımı öğrenmeden önce o insan bana hayatımın en kötü günlerini yaşattı ondan ayrıldım bi başkasını sevdim diye..Ağza alınmayacak küfürler tehditler..Bi insanı tanımaya 4 yıl yetmiyomuş kötü anda gerçek yüzünü gösteriyormuş insanlar..Acaba bana o iğrençşkleri yaparken aileme hakkımda ağza alınmayacak şeyler söylerken aynaya baktı mı hiç?Ben onu zaten aldattım 1 sene önce iğrenç bi şekilde 1 sene ona çaktırmadım geldim ona sarıldım onu öptüm..Onu aptal yerine koydum..Şimdi o benim yaptığım ikiyüzlülüğü yapmadı diye başkasını sevdiğini söyledi diye benim gibi bazı şeyleri gizlemek yerine dürüst olmayı seçti diye ne hakla ben ona bu iğrençlikleri yaptım?Neden 4 yılıma sahip çıkmadım da arkasından konuştum?Ama demez işte insanlar hele ki o insan 4 yıl boyunca da aynı şekilde davranmışsa hep kendini mükemmel haklı görmüşse değişmez..Ondan ömrümün sonuna kadar nefret edicem bunu çok iyi biliyo.Ve her ne kadar o bunu kabul etmek istemese de benim içim rahat ben doğru olanı yaptım..Onun yaptığı ikiyüzlülüğü yapmak çok daha kolaydı..Ben bu yüzden gurur duyuyorum kendimle..Hakkımı helal ettim sana demiştim ya artık etmiyorum sana ne hakkımı helal ediyorum ne seni ömrüm boyunca affedicem..Hep nefret edicem senden..Züğürt tesellisi diye bişey var günlük biliyomusun?Onun yüzünden ayrılmamışız benim yüzümden ayrılmışız eğer ben onu bırakmasaydım onun beni aldattığından hiç haberim olmayacakmış ve çok mutlu olacakmışız..Olaya bak beni aldatmış bunu benden 1 sene gizlemiş ben onun etrafında dört dönerken aşk dolu bakarken o yüzüme bakarken hiç utanmamış..Allahım çok büyük iyi ki böyle birşey yaşattı bana..1 sene kandırıldım en azından yoksa evlenip senelerce bir yalanı yaşayabilirdim..Onu unutamıcakmışım ilerde aklıma geldiğinde çok pişman olcakmışım bizi bitirdim diye..Aksine hep aferim dicem kendime aferim bana ki başkasına aşık oldum ondan ayrıldım ve bu gerçekleri geç de olsa gördüm..O kadar nefret ediyorum ki ondan bi daha asla karşıma çıkmasın sakın çıkmasın yüzüne görmeye tahammülüm yok..Yaşadığım şeye de sahip çıkıcam ömrümün sonuna kadar ben bi başkasını sevdim o yüzden göze aldım 4 yılımı bitirmeyi..Belki değmedi o aşık olduğum insana ama ben hiçbirşey için pişmanlık duymuyorum.İyi ki yaptım..Kendimle gurur duyuyorum..

Son düzenleme:
canim günnükümmm...
dün güzel bir gündü ablamlarla alisveris yaptik, gezdik...
hos hava berbatti yani son anda yagmura denk geldik...
sonra eve geldik tam oturup bir soluklanicakken arkadasim aradi...
araba almis gel gezelim dedi...
neyse gittim bir iki turda ben attim...
bugün ablamla bankada islerimizi hallettikten sonra uzun zamandir görmedigim arkadasimin annesini gördüm...
bir saat boyunca sohbet ettik ve kiz arkadasim annesini aradi...
annesi tel bana verdi ve uzun zamandir hic konusmayan biz sanki hic o kopukluk olmamis gibi konustuk...
ikimizinde sesi titredi, aglamaya hazirdik ama tuttuk kendimizi...
bugün bir seyi cok iyi farkettim günnük ben kimseden nefret edemem, kimsey kin güdemem...
onu ne kadar cok özledigimi ve ne kadar cok ihtiyacim oldunu farkettim...
iyiki bugün annesiyle karsilastik yoksa bu kopukluk devam edip giderdi...
neyse günnüküm ben biraz kkda tur atayim görüsürüz sonra...
kizlara ve kendine cok iyi bak....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…