Kadınlar Kulübü Günlük

Günlük migrenliyim evde yemek yok zaten bu aralar içimden yemek yapmakta gelmiyor ya neyse. Oysa ben yemek yaparken içine sevgimi de katardım. Üstelik eşimle de hiç ilgilenmiyorum sanki bambaşka biriyim bu aralar.
Bu gün sevgilim telefonda beni çok özlediğini söyledi
- iyi
dedim :1shok:
Sanki özellikle canını mı ykmak istiyorum ki adamcağız sessiz sedasız sabahları işe gidiyor akşam geliyor seni seviyorum diyor öpücük veriyor vs. vs. değerli olduğumu her fırsatta hissettiriyor ve ben bu günlerde niyeyse değiştim.
Galiba kızgınım gibi günlük ne dersin. Peki neden olabilir. Mükemmel bir eş , dost olması neden yetmiyor ?
Galiba buldum neden kızdığımı hakkını alamadığı için. Bu kadar iyi kalpli , iyi niyetli olduğundan, üstelik bunlar onunla gurur duyduğum şeyler:) :asigim:
Zeki bir adam , içinde bir gram hırs, kıskançlık yok. İyi çok sevilen biri. O benim prensim bir tek atı eksik:asigim:
Off boğazım düğüm düğüm ağlamak istiyorum, adet olacağım ve migren ve sigarasızlık ve şu belirsizlik , bir de ölen köpek bebek:KK43:
ha nerde kalmıştık bu kadar iyi bir insana neden kızıyorum değil mi? Zaten bu bir tahmin yoksa duygularımı bilmiyorum tam olarak.
Ya da belki de ben kötü bir insanım ve öyle olsam da kendimi seviyorum baştan söyleyeyim.
Neyse işyeri iflas edince bir aylık maaşı ile birlikte tazminatını da alamadı. Almak için birşey yapmadı. Karşıdaki insan ona yalan söyledi ve o da alacağından vazgeçti :1shok:
Eminim çok zarar etmiştir karşısındaki kişi -tatlicadiarzu-
Sonra bağımsız olarak çalışmaya başladı 2000 ytl kazandı oh biraz rahatlarız diye düşünürken o parayı da almadı almak için iç birşey yapmayacak unut diyor :1shok: Kırılmış o istemeden vermeleri gerekirmişte , istemiş te adam demişki bu aralar sıkışığım hiç senin paranla filan uğraşamam. O da kırılmış küsmüş bir daha yülerine bakmayacakmış. :roflol:
Ya bunları uzun uzun anlatsam ancak anlarsın günlük bunları yüzeysel anlatıyorum.
Sonra biz bu kadar sıkışıkken , biri gelmiş yanında borçlarından bahsetmiş ona demişki "filancada alacağım var git iste senin olsun ben istemiyorum ". Neyse günlük daha yazmayayım.
Midem bulanıyor başım çatlıyor yitecek birşey yok evde. Neyse zaten annenlere git dedim . Ben de atıştırırım birşeyler.
Ben bu aralar çok değiştim günlük, o eski halimden eser yok şimdi .

Derdi olanlara derman ver yarabbim, hastalara acil şifa , merhameti olmayana merhamet, sabra ihtiyacı olana sabır, bebek isteyenlere bebek, para isteyene para ver yarabbim.

seLam günnüküm...
nasılsın..walla ben çok yorgunum günnük.. bugün yoğundu okulum.. sabahtan bi gittim akşamdı geldim.. ders ders kafayı sıyırdımlaelaelaelaelae
neyseki evciğime geldigimde çektim eşofmanlarımı üstümee ohhhh değmeyin keyfime...
ay günnük be canım çay çekti bak şimdi.. bi koşu kap gel hadi:kahve:
kafam ağır günnük.. uykum var gibi ama uyumam sonra sahura kadar oturuyorum sabah okula uyanamıyorum:dilcikar:
yarın ve öbür gün de gidicem sora tatilhihoyyyt ay tembelliğin de bukadarı yani ama napimmirmirmirmir
günnük neyse başka bi değişiklik yok.. olumlu ya da olumsuz.. aynen devam :nazar:
şimcük dizim var benim onu izlicem gidiyorum o yüzdennaniknanik
a.s.

Mrb Canım Günlüğüm...

Canım O Kadar Sıkkın Ki.. :çok üzgünüm: Babamla Çok Kötü Kavga Ettik..Evet Kavga Ettik İtekledi Beni..Karnım Kolum Ve Yanağım Çok Ağrıyo Hele Kalbim Dahada Berbat :çok üzgünüm: Bu Yaşıma Kadar Bana Gram İyiliği Babalığı Olmadı Aksine Gelmiş Benden Kardeşime Para Göndermedim Diye Hesap Soruyor..Çalışmıyorum İşsizlik Paramla Anca Geçinebiliyorum Ben İstemem Mi Kardeşime Para Göndermeyi..8 Ay Boyunca Zaten Hep Ben Gönderdim..1 Kere De Baba Olarak Kendisi Gönderse Ya O Onun Oğlu kötükedihüso

Annem Perişan Korkuyorum Kanseri Tekrardan Kendini Yenileyecek Canımın İçi Hasta Olacak Diye senağlama İnsanoğlundan Çok Korkuyorum.Nasıl Bi Erkeğe Güvenirim Evlenirim Hiç Bilmiyorum :çok üzgünüm:

Peki Ya Benim Kalbim..Nasıl Tamir Olacak.? senağlama​

selam günlük,
pek sevgili erkek arkadaşımı msne beklediğim şu dakikalarda sana yazayım dedim..
bugün çok kotu birgündü biliyor musunsenağlama
tam anlamıyla piskopata bağladım bugunkaydirigubbakcemile
saat 10 gibi uyandım, burak'ı beklemeye başladım,
o sıradada onun facebook profilinde gezindim,
eski kız arkadaşıyla ilgili duran bazı şeyler vardı,(10 ay önce yapılmış şeyler)
bir de profilinde hala "ilişkisi yok" gözüküyordu, değiştirmek istedim.
inanılmaz sinirim bozuldu.
burak uyandığında beni aradı,
bende ağzıma geleni saydım,
hemen facebook şifreni veriyorsun dedim,profilini "ilişkide" yapıcam dedim,
vermicem bu şekilde istersen vermem dedi.
iyice gerildim.
gün boyu şifre bekledim- o vermedi ben sinir oldum.
ben bu sahneyi iki sene önce de yaşıyordum,
iki sene önceki erkek arkadaşımda "vermiycem şifreyi, sen bana güvenmiyorsun" diyordu.
doğruydu ona güvenmiyordum, nitekim yakaladım da..
şifresini kendi imkanlarımla bulup girdiğimde türlü türlü kızla yazışmaları yakaladım,
"yarın buluşalım mı?"
"öbür gün uygun musun?"
"istersen bize gel? hala çok güzelsin.."
hala gözümün önünde, kızların resimleri, kızlara yazılan bu mesajlar, hala gözümün önünde.
burağa ne kadar çok güvensem de, "şifreyi vermiyorum bana güven" demesi bana eskiyi hatırlattı.
halada içimde o sıkıntı var..
çıktım akşam üzeri, yürüyüş yaptım biraz,
deriiin nefes aldım, sakinleş dedim kendime.
napıyorsun sen, bi şans ver, bi güven dedim,
ama yine de moralim bozuldu be günlük..
istediğim neydi biliyor musun? cidden girip de mesajlarını kontrol etmek,kimle napıyor bilmek değildi.
bu kadar güvendiğim insanın, tamam hayatım vereyim şifremi demesini bekledim,
ya da ne bileyim, "hayatım ben akşam hallederim profilimi" demesini bekledim.
ama "vermiyorum,bana güvenmiyor musun" demesi beni iki sene önceki psikolojime götürdü.
mutsuzum. güvensizim.
:1no2:

canım sıkılyor günlüküm

ne samimiyetsiz ne soğuk bir dünya burası

evet aynen öyle ama sanırım suç bende çok fazla önemsiyorum neyse bana ders olsun

herkes yoluna bende kendi yolumaaaaa

sen sakın takma günlüküm artıkın bende takmıyorummmmkötükedihüso

Iyi geceler günlük!!!

ehhhh günlükcüm mapus damlarinada düsmek varmis kaderde, dün yoktum yazamadim sana zaten cok SIKICI dönemler geciriyorum bu günlerde hic iyi hissetmiyorum kendimi, galiba biraz uzaklasmam lazim benim günlük ne biliyim söyle 2 gün bile olsa, yapayanliz olabilecegim bir yer olmasini isterdim!! 2 gün yatabilirmi bir insan acaba?? Vallaha galiba ben yatarimmirmirmirmir, cocuklarim oldugundan beri uyku nedir bilmiyorum-tatlicadiarzu-

Ah Ah keske hersey agizdan ciktigi gibi kolay olsa dimi?? a.s

Dünyadaki en iyi insanlar sence hangi insanlardir günlük??fisfisfis

Iylik yapanlarmi, Dogruyu söyleyenlermi, Ibadetlerini yapanlarmi, Dürüst olanlarmi,
Hak yemeyenlermi, Dedikodu yapmayanlarmi???????

Bunu düsünüyorum bazen ve hemen annemin lafi geliyor aklima.

"Kizim hayata ne yaparsan yap ama daima yaptignin arkasinda dur"

Yine dogru söylemis annecigim o zaten hep dogruyu söylerdi bazen isime gelmese bile bunu simdi daha iyi anliyorum...:çok üzgünüm:

Insanolgu ne tuhaf be günlük, yapiyor ediyor yaptignin yanlis oldugnuda biliyor ama sacma sapan bahaneler üretip yaptigi yanlisda olsa arkasinda duracak kadar cesareti yok malesef!!!
Yarasina bastigin zamanda tirnaklarini cikarmis panther gibi suratina atliyor sirf kendi vicdanini rahatlatmak icin!!!

Bugünki felsefemde nedir günlük biliyormusun....

Vicdaninin rahat degilse bunun suclusu sana vicdanini hatirlatan kisi degildir!!!
Yaptigin sey cok kötü birsey olsa bile hic olmazsa arkasinda duracak kadar delikanli ol!!

Iyi geceler benim sabirli arkadasimmmmŞeniz

sevgili günlük bugün işlerim bugün işlerim hep rast giit dün KK nün güzel bayanları :enbuyukkk:benim için dua:Saruboceq: ederlermi demiştim bugün yapmam gereken işleri kolaylıkla hallettim çok mutluyum çok.:teytey:İnşallah cuma günü mülakatta da başarılı olurum.Bu akşamlık bu kadar iyi geceler günlük.kaydirigubbakcemile5

gunlukgum nasılsın ben ıyı dıyımn ıyı olıyım
bugubnde evde yoktum ıftar alısverıs temızlık buara pek ugrayamıyorum kk ya
off gunluk gecelerı bı tuhaf oluyorum gunduzlerı bırazdaha ıyı
zaman cabukmu olsun hızlımı bılmıyorum

cok tuhaf seyler var ıcımde kelımelere dokemedıgım kımsdeye dıyemedıgım kendımınde anlamadıgı...cok tuhaf seyler
belkı yersız belı yerlı
bosver herseyı yasayıp yerı zamanı gelınce gorycez
bu aksam cok yemısım ya rahatsızım yemekteydık ondanda ondanda derken kacırdım sabahtan aksana fazla yemıcem dıyorum masaya oturunca unuyuyorum malesef
bugubde aksam oldu uykum yok uyuyamıyorum gunlukcum ya yatıyorum dusunmekten uyku tutmuyo sonra ıslak gozlerımle bı bakmısım dalmısım nekadar boyle devam edıcek gunluk
uff hadı ben kactım yoksa olmıcak.....

günlüğüm günaydınn,

yine sana çocukların hastalıklarından bahsetmeyeceğim, çünkü aynı nakarat gibi oldu bugunlerde
ama bugun daha iyiler:Saruboceq: çok şükür allahıma

bana gelirse okuldayım çok üşüyorum, mendabur müdür kaloriferleri yaktırmıyor, sınıf bina buz gibi, ondan sonra bütün çocuklar hasta oluyor, devamsızlık yapıp derslerden geri kalıyorlar

neymiş efendim 15 ekimden önce kalorifer yanmazmış, üst yazı gelecekmişÇok üzgünüm çoook,

biz ülke olarak ne zaman bu anlamsız prosedürlerden kurtulacağız acabaasengözlerimebaksanab

Dear Diary....
How are U ne var U? kaydirigubbakcemile2

Bugün ilk defa sabahin köründe ise geldim...benneyaptımki
Normalde 9a dogru geliyorum...
bizim belirli saatlerimiz yok günde 7bucuk
saatini nasil doldurursan doldur...

Saat caldi uyandim disarisi kapkaranlik...
O sicacik yorganin altindan cikmak cok zor bee...
Uyandim ama yatakdan kalkamadim yarim saat öylece yattim
daha...yerimseniben

Kalktim üstümü felan giydim...ben kalkar kalkmaz esim yayildi
yataga iki metre...kafasi benim yastikda ayaklari bilmem ne tarafta...
Agzinin üstüne cakasim geldi....kaydirigubbakcemile :mymeka:

Fitik oluyorum benden fazla uyumasina...Tamam eve benden gec geliyor ama olsun :icecream: lülülülülülü

Cok Iyiyim, Süperim, Harikayim, Muhtesemim, Mükemmelim
bugün...daha ne olsun şakkıdı -tatlicadiarzu-

Günlükümm
uzun zaman oldu senle halleşmeyeli,
en son yazdığımda elma çekirdeğim karnımdaydı
şimdi adam oldu 6. ayında kırk binkere maşallah,
kuzu,cadı,krdi,gurba,ooo,makbile gibilerin kem gözlerinden koru yarabbimgamyoncuiremsu
ben hala iş hayatına alışamadım
evde olduğum 5 ay boyunca anladım ki iş hayatı bana göre değill
hatun artık çalışma evde otur bebeimizi büyüt dicek koca bulamadım ya
yanarım yanarım buna yanarım,
aklıma gelmişken ben bi kuzucumu arıyim napıyo
dün çok az emdi,iştahımız azaldı,sanırım diş geliyor
gelsede rahatlasak

eskiden burda çookkkk tanıdığa rastlardım
şimdi çok az kiişiyi tanıyorum
nerelere gittiniz bacılarım,
kaliii nasılsın donun kıçına kısılsınnnn
şimdilik bu gadar
sağlıcakla kal
yazcam genelülülülülülü

trübünlere oynanamamlıyız..
hayatımızın neresinde olursak olalım...
bu acizliği yada zavallılığı yalnızlığı gözterir..
eğer bişey konuşulursa yüzyüze yada birebir konulur ama konuşulmadıında ya dedikodu olur ya da arkadan konuşma yada hüsnü kuruntu..
imalarla anlatmam hiçbişeyi..
birebir konuşacak kadar cesaretim ve dürüstlüğüm var çok şükür..
dar kafalı değilim. . bilinçliyim..
saygısızlığa gelemem...
ama bi tanıdıım gibi böle orda burda imalarla birilerini kılkırtmaya çalışmak çok komik değil mi..
üstelik fık diicileride hazırken..
ama hiç muhattap olmadım.. istediği kadar konuşsun..
herkes değerini kişiliğini belli eder hareketleriyle...
ben haksızlığa uğrasam bile susarım...
farklı bakış açıları işte..
nefret edenler hergün kapımdaki yazıyı okur ama çalmadan uzaklaşır..
ve hiç anlamadıımı snaırlar..
işte o insanlara sesleniorum...

ben geldim günlüğüm..:lepi:
3 gündür babamda kalıyorduk kocam ve kuşumla..kaydirigubbakcemile3
insanın evi gibi yok vallahi..ne kadar baba evinde olsa,kendi evin gibi rahat etsende yaşadığın evi ayrı özlüyorsun..
sabah kocam gittikten sonra işe bende pılımı pırtımı,kuşumuda arabaya atıp geldim evime..şükür..:Saruboceq:
2 gündür kasıklarımda ve bikini bölgemde olan sancıdan dolayı hastanede herhangi bir doktora göründüm.kendi doktorum yurt dışında pazartesi günü randevum var.alya derinimiz iyiymiş.sadece bebek büyüdüğü için mesaneye baskı yapar dedi doktor.hazırlıklı olmalısın ilerleyen dönemlerde bunu daha fazla yaşıcaksın dedi..şu erken doğumlar,bebek ölümleri filan çok etkiledi beni..Allahım kimseyi yavrusuyla,ailesiyle sınamasın..:Saruboceq:
Bayramda Rize işimizde yattı gibi..ne güzel köydeki evimizi açacaktık..kimseler olmadan yayılıp yuvarlanacaktık.En güzeli de Bettyyy cimle buluşacaktık..Bir tek ona yandım en çok..neyseee..konuşmicemşakkıdı
Kardeşim bankanın bilmem ne sınavı için Ank.daydı haftasonu.bana bulursan değişik göbekten bol bir kaç bady al demiştim..almamış..ama alya derine çok güzel bir şey almış..
Pembe eşofman takımı..Pembe spor ayakkabısı..Bide Nike..sositosositominicik minnacık..bayıldım..kendime almadım kızına aldım diyor..şimdiden bebekleri böyle markalara alıştırıyoruz,sonra ilerde beğenmeyip giyinmediklerinde suçlu arıyoruz..kabahatin büyüğü bizde..ben kızımı markaya alıştırmıycam ama..şimdi alabiliyorum ama ilerisinin ne olacağını bilemeyiz şu ülkede..:nazar:
neyse..
ben kaçtım günlüğüm..evimi havalandıriyim biraz..:CüvCüv:

ben kime güvenecem günlük
ailem kendi derdinde
bana zarar veriyor
bunaldım sorunlarından
bırakın kendinizi biri benle ilğilensin artıkkkk
lütfennn
nişanlım öyle
bana destek ver neolur sende arada bırakma beni
lütfennn
kiem güveneyim ben kime

slm günlükçüm 12 senedir seninle hep defter sayfalarında dertleştik.kimi zaman gözyaşım damladı sayfalarına kimi zamanda yazarken içtiğim nescafemm. öyle böyle 12 sene paylaştık senle herşeyimizi.ama evlendikten sonra her bir cildini yaktım gitti. cünkü artık yeni bir sayfa açıyordum.şimdi burasını buldum ve farkettimki senle dertleşmeyi cok özlemişim.eee senelerin verdiği bi alışkanlık olsa gerek.
sevgili dostum. evleneli 1,5 yıl oldu. evet o anlattığım şahısla evlendim ve o kadar mutluyum ki anlatamam.kocamı çok ama çok seviyorum. şimdi bir de meyvemiz yeşeriyor. 5 aylık hamileyim. bir bebeğim olacak günlük. benim bebeğim.
evet evet galiba ben artık büyüdüm dostum. o avare deli dolu kız değilim. baksana anne bile olacağım.zaman nasılda geçiyor dimi.
benim sırdaş sadık dostum. seni cok seviyorum. kocamı ve bebeğimi de.

İçimde öyle bi sevinç var ki günnük sositososito acep neden
akşamda evdeydik hersey güzeldi derken
sahurda kecişle girdik birbirmize
biz nedne her sahur kavga ediyoz cözmüş değilim
sonra yatarken barısıyoz
offff offf
işin gücün stresini ikimizde birbirimizden cıkarıyorz
ne zaman eve iş getirmemeyi öğrenicez günnük ne zaman :uhm:

bu akşam iftara davetliyiz
baya kalabalık olucaz
beynim cok yorgun günnük
dinlenmek istriyorum artık
aaa bu arada bizim tatil 9 gün değil biliyon mu senağlama

Merhaba günlükçüm,

Teftişe girdik , hayırlı işler. Ya sana ben ne diyim bilemedim. İlk geldiğim gün hiç yorulmuyorum süper işler dedim sonra herşey tersine döndü. Ya sende bir gudubetlik var ya bende. :jeyyar:

Teftişeyiz anlayacağın fazla kalamayacağım.

Dün biraz dışarıda işim vardı. Eve 8'e doğru geldim. Yorgundum , halim yoktu. Hazırda yiyecek birşey yoktu. Niyetli de değildik zaten benim hastalığımdan dolayı. Kara kara düşünüyordum. :uhm:

Eve girdim beni karşıladılar. Öptüler falan. Geçtim yatak odasına üstümü değiştirmeye. Yatakta biraz uzandım. Hiç kalkasım yoktu. Eşim geldi "hadi yaaa yemek yemeyecekmiyiz" dedi. Sinirlendim. Daha yeni girmişim kapıdan , iki dk uzanmışım , ne yemeği? Dedim "geliyorum birazdan". O an hiç kalkasım gelmedi yani. Daha da gömülesim geldi. Hani çok acıktıysanız atıştırsaydınız bişiler di mi ama. İçerden sesleniyor eşim "Hadi canım kalk artık ama". "eeeee" diyerek kalktım. Yani kayacaktım artık. Kafaya koymuş , niyeti bozmuştum. :mymeka: :eek:klava:

Muftaktaydılar. Girdim. Bir de ne göreyim. Canlarım hazırlamışlar yemekleri , masayı , her şeyi. Hiç oturmamışlar hepsini yetiştirecekler diye. Bir özenmişler , bir özenmişler. Aman yarabbim. Ortada bir bulaşık yok. Hepsi makineye yerleştirilmiş. Kullanılanlar temizlenmiş. Çeşit çeşit şeyler hazırlamışlar. Bana sürpriz yaptılar günlükçüm. Şeniz :asigim:

Ben de kocişe kaymaya gidiyordum. O da bilerek öyle yapmış hani , beni kızdırmış. Yoksa benim kociş hiç bana ne zaman yemek yicez , ne yapacaksın , hadi madi diye müdahale etmez zaten. Aslında şüphelenmem gerekirdi. :1rolleyes:

Neyse duygulandım. Sarıldım , öptüm ikisini de. Kondum hazır sofraya. Yedim içtim. Sofrayı da kuran kaldırdı sağolsun. Bulaşıkları da yerleştirdi. Ben de içeri geçtim uzandım biraz , sonra da KK'ya girdim her zamanki gibi. :lepi:

Çok şanslıyım günlük çoooook. :sm_cool:

Aman Allahım Sana bu dedim ya ; gitti bizim adamın hamaratlığı artık. :roflol:

Günlük,güzelim..
Noldu ki bana?
Kal geldi bana di mi?:1shok:
Yalanlar,komik açıklamalar.. Hayat ne kadar acımasızmış be günlük..
Kafam hiç basmaz oldu artık,ben de karşıdan bakayım dedim.. :nazar:
İyi değilim,gerisi de çok da önemli değil..
Bu kadarını bil sana yeter zaten...
Bu mübarek günler hayırlara çıksın inşallah..:Saruboceq:

Günlük selam canım...

Hastalandım değişen havalar ve son günler ağır geldi galiba...
Ama yinede daha iyiyim günlük gamyoncuiremsu
Bakalım bayramı bekliyorum...
Zaman hem hızlı geçiyor hemde geçmek bilmiyor sanki...
Hangisi anlayamıyorum...
Yazıcak yine çok şey varda günlük, anlatmaya mecal yok...

"Hikayeler anlatıldı,
Aşk meşk bağlılık hakkında..
Ağlayacak yer kalmadı,
Sahte dostların omzunda..
Tükenen sensin aslında..
Yalnız değilsin oyunda..
Son pişmanlık fayda etmez,
Azrailin makamında..
Boşver konuşma..
Bir dön bak arkana..
Yaşanmamış olanlar pişmanlık aslında..
Yoksun zamanla..