Kadınlar Kulübü Günlük

selam günlükçüm,
bugün çok berbat birgündü...
sabah kociş aradı,karakoldayım dedi..
kalbime iniyordu kaza falan yaptı die.
meğer olay başkaymış..
dün eskişehirdeydi.akşam yol soruyor 2 adama.
onlar tarif ediyor.bizde o tarafa gidioruz bizide bırakıver diorlar.
bizim akıllı alıyor adamları.çantasıda arkada.
neyse biraz ilerleyince adamlar iniyor.
otele gel,nce bakıyor çanta yok.
oraya buraya bakıor.gittiği yerlere falan soruyor.
çantadan haber yok.
sonradan jeton düşüyor.
adamlar arkada oturdular çantayı da yürüttüler die.
neyse karakola falan gidior.ifade verior falan.
çantanın içine şükür ki fazla para yokmuş.ehliyet,ruhsat,nüfus,kredi kartları vs.varmış.
hemen onları kapattırıor.çok şükür ki hiçbi işlem yapılmamış kartlarla.
sabahta tekrar karakola uğramış.haber yokmuş..
of be günlük bu insanlar neden böyle.kociş insanlık etmiş de almış arabaya nasıl karşılık vermişler.
allahım canına bişi gelmemiş ya buna da şükür....
böyle günlükçüm canım çok sıkkındı bugün....
allahım böyle insanlardan herkesi koru yarabbim..

"Canımın acısını bir ben bilirim"
Günlük ne güzel söylemiş dimi DENİZ SEKİ
Canım yanıyor günllük hayır babamdan bu şekilde haketmediğim tavırlar ve laflar duymak üzüyor beni
Tamam o benim babam ama zaten babam dediği için daha bir koyuyor
Artık büyüdüm ben günlük lafları canımı acıtıyor ağırımı gidiyor haketsem hakettim dicem.
Napcam bilmiyorum o kadar basit şeyler yüzünden beni kırıyorki sanki fazlalıkmışm gibi hissediyorum kendimi
Neden sadece kendini haklı bluluyor neden sadece bir tek kendi gururluymuş gibi davranıyor neden bizim duygularımızı hiçe sayıyor anlamıyorm.
Babacım biliyorum sen bizim babamızsın ama yapma nolur benimde kalbim var kırılacağını hiçmi düşünmüyorsun
Çok kızgınım çok kırgınım haketmiyorum günlük gerçekten haketmiyorum

soluk soluğa oturdum pc başına günlük, az biraz dinleneyim...ev taşıyorum günlükçüm...öyle zor geliyor ki...kolile kolile bitmiyo sanki....off...........hayırlısıylan bir bitse bu iş. işten de izin vermediler...çok yoğun bir dönemdeymişiz...(bana göre yoğunluk 1 eylül ama neyse...) akşamdan akşama toparlacağım işte. sinir oldum günlük bari pazar günü verin dedim, olmazz dediler....

kafam bi dünya günlük, içim daraldı , kocişte hiç oralı olmuyo, yarın izin günü boyacıyı ayarla diyorum ( gireceğim eve boya, tadilat vs. yapılacak) dinlensem olmazmı diyo..ya zamanı mı şim dinlenmenin ....herkes bi tuhaf ya. neyse günlük cinlerim tepemde, afakanlar da bastı... sakin bi zamanda görüşürüz olur mu? selam et herkese.....

Günaydın günlük..

birazdan doktora gidicem aylık kontrolüm için.
1 ay oldu kızımı görmeyeli.
her zamanki gibi yine cok istekli,sevinçli ve heyecanlıyım.hihoyyyt

kocacım yok yanımda bu sefer malesef.
4 günlüğüne olmıcak kocacım evde.
evlendiğimizden beri,yani 1.5 senedir ikinci kez yanlız yattım dün gece.
4 koca gün evimizde onun sesi olmıcak.
şimdiden cok özledim ya günlük..:çok üzgünüm:

benim artık çıkmam lazım evden.
Allahım bu mübarek günün ve gecenin hatırına tüm dularımızı,
gönlümüzden geçenleri kabul etsin.
beni eşime ve kızıma kavuştursun sağlıkla inş.
bir ömür Kendine layık bir kul olabilmeyi nasip etsin inş bizlere.
verdiği nimetlerin kıymetini bildirsin..:Saruboceq:

günaydın günlük nasılsın?
belkide kızmışsındır bana çok uzun zaman oldu sana uğramayalı
ama napim günlük içimden bişeyler yazmak gemedi
ben kötüyüm günlük hemde çok benneyaptımki
gecelerim gündüzlerim her anım bir tek noktaya kilitlenmiş durumda o da sevdiğim :çok üzgünüm:
uzak şehirde görüşemiyorduk uzun zamandan sonra geldi günü birlik
yani günün 16 saatini yolda geçirdi 5 saatte benle
ama keşke gelmeseydi diyorum günlük çünkü çok üzdü beni:çok üzgünüm:
hiç oradaki gibi değildi ya da gönderdiğim gibi gelmedi
buraya ilk geldiğinde işyerinde arkadaşım vardı konu açılınca onunla tartıştılar biraz zaten uykusuz bir de arkadaşım üsteleyince gerildi ne söylediysem ters anladı
sen ne anlattında arkadaşın böyle çıkışıyo bana ilk defa görmüş beni falan dedi bana sardısenağlama
arkadaşımada kızgınım sana nee niye giriyorsun arayaa
2 günden beri kendimi tutuyordum günlük sabaha karşı bir uyandım ve patladım en sonunda
düşünebiliyomusun uykudan kalkıp ağlıyorum
ben bunu haketmedim günlük tek suçum sevmek mi
neden böyle yapıyor anlamıyorum
sevmiyorsa neden görüşüyor hala o kadar yolu tepip geliyor
seviyorsa neden beni incitmekten sakınmıyor bir sürü soru var kafamda
sınavlarım var onun stresi zaten yetiyor bana birde bu çıktısenağlama
neyse anlattıkça ağlıycam en iyisi susayım yani bende durumlar pek iç açıcı değil günlük
bugün kandil Allahım bu mübarek günün yüzü suyu hürmetine ne olur hayatımı bir düzene soksun :Saruboceq:
tüm K.K üyelerininde kandili mübarek olsun günlük öptüm hepinizi.....:a015:

merhaba günnük,
bugun sana yalnizca senin ve benim anlayabilecegimiz bir dilden seslenmek istiyorum.
yalnızca senin ve benim diyorum sebebi malum

a volte, devo comunicare con qualcuno.
voglio dire circa la mia vita, i miei difetti, i miei sogni, i miei amori…
ma sono impaurito. sono impaurito del deciframento la mia anima.
poiche ognuno crede che sia molto forte e tutto sta andando perfetto nella mia vita.
nessuno puo pensare che realmente abbia bisogno di collega vittima.
ho molto errore nella mia vita passata.
se ho un'occasione vorrei compensare tutti.
ma so, questo sono impossibile.
non conosco che cosa e accaduto oggi me…
ritengo da solo, ritengo che impotente ed io ritenga marcio.
mi dico, che cosa posso io fare?? mirmirmirmir
questo mondo non lo ha bisogno di. dimentichilo, questi sono tutta l'assurdita. no'n sono felice ma devo imitarlo.
puffff me ed il mio italiano terribile.
prendagli la cura hun....
arrivederci :çok üzgünüm:

ooooo günlük hanım günlük hanım..bakıyorum da sır tutmak için artık yabancı dil moduna geçtik..benneyaptımki
kolay gelsin kolay gelsin..kaydirigubbakcemile:dilcikar:

canımmm bitanemmmmmmm günlüğümmmmm demiyorumm dert ortağım diyorum artık sanaaa ohhhhh kavuştum sanadaaa 2. evim olan bu siteyedee güzel dostlarımadaaaa 1 haftalık tatilden sonra işte geldim burdayımmmm :) ablamdaydım canım annemler bodruma gitti teyzeme bende işe başlicağım için gidemedim ablamda kaldım fakat işede başlayamadım yani iş yeri dizaynıt am olmamışmışş :)) çarşamba başlicam kesinn bu sefer :) dahaaa çoook anlatıcak şeylerim vaar amaaaa belki sonraaaaa :) şukadarını söyliiimmmm herşey süpeeerrrr gidiyor hayatımdaaaaaa RABBİM AĞZIMIZIN TADINI BOZMASINNN

günnüküm ahanda ben geldim.
bugün bende bi baş ağrısı var sorma hayırdır inşallah ya...
bide bugün 17 ağustos:çok üzgünüm: aklımdan çıkmıyo. binlerce insan öldü bugün.
öffff aöfnin bütünlemelerine de az kaldı. 6 dersten kaldım düşünsene ya... :1shok:
hiç çalışmadım ama. hala da çalışmıyorum çalışmak gelmiyo ki içimden. napıcam ben ya :çok üzgünüm:

vita di prese come lei
Uno ha tutte le cose ad ignote, o dei segreti...Lei non è obbligato per dividere tutto...
Esso è oggi difficile avere fiducia in una persona
:1hug:

Of be günlükçüğüm yine yazdım yazdım gönderemeden sayfa da hata dedi. Bütün yazdıklarım gitti. Aklıma böyle birşeyin olacağı geldi yazıyı kopyaladım, sonra başka bir yazı kopyalayınca oda gitti. Neyse olan oldu tekrar yazıyorum.

Şükür kavuşturana günlükçüğüm. Bir kaç gündür bende siteye giremedim sinir oldum. Şimdi o kadar konuyu nasıl okuyacapımı düşünüyorum da vay halime. k.k. yı e seni çok özeldim inşallah bir daha böyle ayrılıklar olmaz.

Çok güzel geçti hafta sonu. Cumartesi arkadaşlarla beraberdim. Bol bol güldük eğlendik. Arkadaşımın sevgiliside gelmişti. Onların mutluluğunu görünce daha çok mutlu oldum Maşallah çocukta bir çene var 4 kız hepimiz bir olduk ona laf yetiştirmeye çalıştık. Kim demiş bayanlar dedikodu yapar asıl dedikoducular erkekler. Bunu bir kez daha gördüm. Bize kızıyor birde siz ne biçim kızsınız hiç dedikodu laf yok hiçbirinizde diyekaydirigubbakcemile3.

Pazar günü kardeşlerimle denize gidecektik paşam da geldi. :1rolleyes: Geleceğini bir gün önceden biliyordum ama nasıl olur ben bu sinirle bu kırgınlıkla günü herkese zehir ederim dedim. Gelme diyemezdim. Kardeşim davet etmişti birbirlerini çok seviyorlar ikisinide kıramazdım. İyikide gelmiş günlükçüğüm. Rüya gibiydi.İlk bir kaç saat kötüydüm hepimizin morale ihtiyacı vardı onlar için toparladım kendimi. Herşeyi bir kenara bıraktık eğlendik günün tadını çıkardık.Bir daha böyle bir imkanımız olmayabilir.
Biraz bizim konuyla alakalı konuşunca ikimizinde gözleri doluyordu. Anlaştık salı günü kısmet olursa tüm gün beraber olacağız uzun uzun konuşup anlaşacağız. Onu görünce daha iyi anladım ki sevgimizden hiç bir şey eksilmemiş. Tabiki onunla bir ömür beraber olmayı çok isityorum ama rabbim bizi birbirimze yazmadıysa bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun günlükçüğüm onun içinde benim içinde. Var olduğunu bilmek çok güzel. Buna da şükür günlükçüğüm buna da şükür. Çarşamba günü tekrar gidecek sevmediği o şehre. 1 ay kalacağını söyledi ama onun işi belli olmaz belki daha erken gelir belki daha çok kalır.

Yorgunluktan uykusuzluktan dökülüyorum günlükçüğümmirmirmirmir. Ağrılarımda arttı iyice. Doktora gitmem lazım. Kontrolüm vardı epey geç kaldım. Yarın fırsatım varken aradan çıkarayım onuda. Evet evet çok iyi olur. İlaç kullanmaktan sürekli doktora gitmekten bıktım ama ne yapayım sağlık işte en önemlisi ihmal etmemeliyim.

Ben yokken k.k. da neler oldu çok merak ediyorum. İşlerde yoğun değilken biraz takılayım. Kendine çok çok iyi bak günlükçüğüm bütün hanımlara da benden selam söylea.s. Herkese iyi haftalar diliyorum.Şeniz

vita di prese come lei
Uno ha tutte le cose ad ignote, o dei segreti...Lei non è obbligato per dividere tutto...
Esso è oggi difficile avere fiducia in una persona
:1hug:

canım....
grazie molto per 'l vostro supporto :1hug:
si, la vita e dura. ma non significa che sono facile hihoyyyt kaydirigubbakcemile3

sevgili günlük, bugun bi garibim ben...
biliyo musun annem sabah benimle beraber uyandı ( çok nadirdir bu)
ama kutlamadı dogum günümü...
sanirim yine unuttu

günlükçüm nasılsın, kaç gündür uğrayamadım yanına kusura bakma canım

cumartesi kordonda kk buluşmasına katıldım, hala onun büyüsünü atamadım üzerimden:asigim:, çok tatlı bayanlar tanıştım, güzel anlar yaşadıkhihoyyyt

dünde eşimle karşıya geçtik, vapurdan martılara simit attık, el ele sokaklarda dolaştık, her ne kadar araya

"baba hadi artık eve gidelim" diyen büyük oğluma rağmen bol bol gezdik

iyi geldi be günlük, bilirsin beni en ufak şeyden mutlu olurum ben, allahım kocam ne kadar şanslı:Saruboceq:

hadi günlük herkese selam, hepsini kocaman öpüyorumma.s.

Sevgili günlük uzun zamandır yazmıyodum sana
Bugün öğrtmenlik tercihlerimi yaptım onaylattım.Pek umudum yok bu atamada zaten memleketime yakın yerleri yazdım hep onların da puanı yüksektir. 2. atamada yerleşirim inşallah.Bunun dışında pek bi değişiklik yok hayatımda
zamana ayak uydurmaya çalışıyorum işte.
Gelenlere selamlar öptüm herkesleri a.s.

Sevgili günlük,
bu sana ilk uğrayışım malum siteyi yeni yeni keşfediyorum...
bugün işyeri çok sıkıcı, haftasonu da kayınvalidemlere gittik, 2 eltime uğradım çok sıkıcıydı çokkk.
2 aydır gözlüksüz dolaşıyorum yaa ekrana bakmaktan gözlerim iyice kaydı..
bugün gidip gözlük alayım di mi günlükçüm..
neyse akşama ne yapayım yemek, dur ben bi yemek forumunda gezineyim günlükçüm...

slm günlük ve site sakinleri beni tanıyanlar tanır bilir,
bende gün sayıyorum sevdiğimi askere yolladım 152 gün kaldı,
Allahım bütün sevenleri kavuştursun inş...

günnükküm iyi akşamlar a.s.
ben işe basladım biliyormusun
hemde eşimin calıstığı yerddeee
şimdilik gecici gidiyorum eleman sıkıntısı varmıs
hem zaman gecirmiş olurum bendee
1 aymış ev hanımlığım
yine iş basıı
ama güsel basladıı yhaa
insallahh böyle devam eder
sabah 6 da kalkıcam
ama halaa uykum yok
nası bi bağımlılık yaptıysa bu kk basımı kaldırmayı bırak parmaklarımı bile klavyeden kaldıramıyorum :roflol:

sevgili günlük hafta sonu istanbuldaydım küçük prensimi amerikaya yolcu ettim ama sanırım allah dualarımı kabul etti ve son anda gelişen olaylarla korktuğum gibi oğluma sarılıp ağlamadım inanılmaz metanetliydim oğlumun uçağı cumartesi günü saat 12 30 daydı ama alana gittiğimizde bizi bir süpriz bekliyordu sizin uçağınız yarına iptal edildi dediler newyorktaki hava şartları uygun olmadığı için uçak olaradan kalkamamış buradada uçağın karşılığı olmadığı için ertesi sabah saat 7 de uçmak zorunda kaldı bu alana ilk gidişimiz bize prova gibi oldu cuma günü üniversite sonuçları açıklanınca oğlumun tübitak ek puanıyla türkiyede ilk 100 e girdiğini öğrendik sabancı yüksek bursunu kazanmış okul kaydını 1 yıl dondurup amerikayı denemesini ve memnun kalmazsa geri dönmesini önerdi senin gibi vizyonu geniş öğrenciler arıyoruz dediler ayrıca cumartesi günü oğlum geçen yıl bilgisayar yaz okuluna gittiği upen üniversitesi son sınıf öğrencilerinden bir mail aldı geçen yıl upene gittiğinde google arama motoruyla ilgili geliştirdiği bir projeyle okulda adı çılgın türke çıkmıştı şimdi bu seneki araştırmada onuda aralarına almak istediklerini amerikaya gelir gelmez kendileriyle temas kurmasını isteyen bir maildi oğlum buna inanılmaz sevindi ilk teklifimi aldım bu benim kariyerim için önemli dedi onun bütün niyeti üniversitesini yüksek lisansını tamamlayıp ülkesine dönmek umarım bu ideallerini gerçekleştirir
şimdi bu satırları yazarken eşim telefonla aradı bir dönem sökede belediye başkanlığıda yapmış olan arkadaşlarımızın oğlu akşam kuşadasından dönerken kaza yapmış ve ne yazıkki ölmüş henüz 23 yaşında bir çocuk araba alev almış ve yanarak ölmüş nasıl üzgünüm bilemezsin günlük allahım ne olur duy sesimi evlatlarımı sana emanet ediyorum onları koru allah hiçbir anneye evlat acısı göstermesin hayatta bundan daha acı ne olabilirki gençlerimizi koru allahım hepsi güzel güzel okuyup ülkemiz için hizmet veren bireyler olsunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…