Kadınlar Kulübü Günlük

julyetim hayırlı olsun daim olsun gülüm hayırlısıyla,
barçman abla oğlun için çok sevindim hayırlısı olsun inş.emekelriniz boş çıkmaz,Allah kavuştursun sizi,
ama sonunu okuyunca üzüldüm Allah rahmet eylesin başınız sağolsun ablam,
amin Allahım herkesin yavrusunu bağışlasın korusun kurban olduğum hepsi Allaha emanet
benim sevdiğimde Allahıma emanet rabbim onu bana bağışlasın inş...
hayırlı günler öpüyorum hepinizi...

sevgili günlük bugün kötü başladı benim için sabah telefon çalmadığı için geç kalktım malum iki çocukla hazırlanıp çıkmam en az yarım saatimi aldı neyse yola çıktık arabanın benzini yoktu benzinlikte durdum benzin aldım sonra araba çalışmıyor kaldımmı ortada ordaki pompacıyla kenara ittik meğer akü bitmiş eşimi aradım geldi çocukları bakıcıya bıraktık sonra 1,5 saatlik gecikmeyle işe başladım bakalım hayırlısı inşallah günü iyi bitiririm...

SEVGİLİ GÜNLÜĞÜM,,,,
ÖZLEDİM SENİ BİR SÜREDİR İHMAL ETTİM SENİ KIZMADIN BANA UMARIM...
ZOR GÜNLER GEÇİRİYORUM GÜNLÜĞÜM.EEE GÜZEL BİR TATİLİN ARDINDAN DA YOĞUN OLMAM NORMALDİR SANIRIM.....
BU AYKİ UMUDUM DA SONA ERDİ.............................:CüvCüv:
İNŞALLAH BİDAHAKİ AYA GÜNLÜĞÜM......
CUMARTESİ GÜNÜ HSG ÇEKTİRCEM GÜNLÜĞÜM STRESLİ VE GERGİNİM........
KORKMUYORUM PEK ÇÜNKÜ NARKOZLU ÇEKİM OLCAK...............
DOKTORUM DA YANIMDA OLACAK İNŞALLAH O YÜZDEN RAHATIM BİRAZ............
UMARIM SONUÇ İYİ ÇIKAR..............
YAVAŞ YAVAŞ ÜMİDİM TÜKENMEYE BAŞLIYOR GÜNLÜĞÜM....:nazar:
EYLÜL AYI BANA HEP UĞUR GETİRDİ....................
EŞİM EYLÜL AYINDA DOĞDU...................
EYLÜL AKŞAMINDA TANIŞTIK İLK KEZ................
VEEE EYLÜL AYINDA EVLENDİK...............................................
İNŞALLAH EYLÜL AYINDA DA BEBEĞİMİZİN HABERİNİ ALIRIZ............
YA DA EYLÜL 2010 DA BEBEĞİMİZİ KUCAĞIMIZA ALIRIZ..........
HEPİNİZİ TEK TEK ÖPÜYORUM............
HERKEZE BENDEN KUCAK DOLUSU SEVGİLER......
BU ARADA ÇOOOOOK SAYIDA ÖZLEDİĞİM ÜYELER VAR.............Şeniz
PEK KARŞILAŞAMIYORUZ ONLARLA...........
ŞÖYLE GÜZEL BİR ORTAM DOĞSADA DERTLEŞSEK YİNE.....
HEPİNİZİ ÖPÜYORUMŞeniz

selam günlük
ilk tanışmamız seninle dilerim son değildir
ama bir süre yokum çok ihtiyacım olan bir tatile gidiyorum
çok ama çok ihtiyacım var
geçen yaz hamişliğimin 6,5 ayından sonra başlayan ve 8 aylık doğumla noktalanan biraz can sıkıcı bir serüven yaşadım... ve çok bunaldım
bu kadarcık şeymi bunalttı seni dersen hayır
doğum sonrası yaşadığım sıkıntılar beni neredeyse depresyona götürüyordu
1,5 ay süren iki gün hastene 1 gün ev sonra yine hastane ev hastane ev ve 8 aylık prematüre oğluşum çok şükürki yavrum sağlıklı sezeryanla yaptığım ikinci doğum izmirde yaşıyorum 2 si yetişkin 3 kız kardeşim var annem var kayın validem alt katta oturuyor bu kadar insanın içinde yapa yanlız kaldım hiç kimse gelipte elimden tutmadı 4 günlük doğum yapmış lohusa halimle millet kırmızı kurdelalarla yatarken 1,5 aydır bakamadığım ben bakmayınca bakılmayan viraneye dönmüş evimi temizledim hem hıçkıra hıçkıra ağladım hem temizledim... ( bu arada kayın validem turp gibi ve hiç bir zaman saygıda kusur etmedim) sonra sayayımmı kırkımız çıkmıştıki kırklı bebekle beni bırakıp ankaraya diğer oğlunun yanına onun 8 aylık oğluna bakmaya gitti... sonrasıda var bir gün gezmeye gidecektik takı kutumu actım içi biraz tenha geldi bir kontrol ettim bir gerdanlık doğumda takılan hediye künye üç taşlı yüzüğüm iki yarim altın veee en cok canımı yakan alyansım yok hırsız işi değil hırsız olsa hepsini alırdı benim için manevi değeri olan şeyler seçilmiş iki yarim altinin dışında ve işin kötü yanı ise bunu evime girip çıkan dost bildiğim birinin yapmış olması... ilerliyen zamanlarda şüphelerimin yoğunlaştığı biri oldu ama gözünle görmeden bir şey diyemezsin ki... çok üzüldüm aralarda yaşadığım sıkıntıları saymıyorum ama bunca sıkıntının içinde rabbim bana öyle bir eş vermişki dizlerimin üstüne her çoküşümde bir omuz verip beni kaldırdı onu çok seviyorum çok şükürki seviliyorum... yanlızca onun ve oğularımın sevgisi yeter bana... işte tamda o sıralar tanıştım kk yla... iyiki varsın kk iyiki varsınız arkadaşlar.... hepiizi seviyorum en kısa zamanda görüşmek üzere....:eek::enbuyukkk:

evet ben
yeniden geldim kkya
kısa bir ayrılık oldu belki ama dostlarımdan ayrılmak koydu bana
ne denir bilmiyorum günlük bi an sanki bi daha göremicem sandım nazlı ablamı bile
jojee
küllerinden doğucakkaydirigubbakcemile3

gunlugummm ben geldımmmm:asigim:
ozlemıssındır sen sımdı benııı
hayatımda bır suru degısıklık oldu be gunlukk
su sıralar mutluyum huzurluyumm ve gulumseyebılıorum be gunluk
acılara ragmen hayat guzel dımı gunlugummm
herkeslerı operımmkaydirigubbakcemile2:eek:

Kız günlük,

Bugün kızımın ısrarıyla aldığım ve hayatta giymem ben bunu dediğim bir elbiseyi giydim.
Aldığım iltifatların haddi hesabı yok.
Sabahtan beri smiley gibi geziyorum... hani var ya... :1rolleyes: ahanda şunun gibi işte.
Demek ki neymiş?
La bebe..rezil mi edecen beni bunu giydirip de deyip önyargı yapmayacakmışsın.
Bu sıpalar var ya...bizim sandığımızdan çok daha akıllılar var ya.
Kuzuuummm beniiimmmm...kurban olsun annen sana.
Bak nasıl mutlu oldum bugün sayende.

Başka mı?
Aman bi sürü şey oldu da yazmaya değmez.
Bugünlük bu kadar. Öptüm.

Günaydın günlükgamyoncuiremsu
Anlatacak pek birşeyim olmadığı için uzun zamandır yazamadım sana.
Şimdide yeni bişey yok aslında.
Sadece içim sıkıldı belki birşeyler yazarsam rahatlarım diye düşündümbenneyaptımki
İşyerim benim boğmaya başladı.
Sabahları kalkmak giyinmek zülum gibi geliyor bana. İzin verseler pijamayla gelicem.İyice soğuttular beni burdan.
Arkadaşlarım durgunluğumun nedenini soruyorlar.İşle ilgili diyorum "aman evde bir sorun olmasın iş önemli değil "diyorlar.:1closedeyes:Olurmu öyle hiç.On saatim işte iki saatimde serviste geçiyor. Ben bu saatlerde huzurlu olmalıyım ki evimede mutluluk götürebileyim:çok üzgünüm:
Eşime pek birşey belli etmemeye çalışıyorum. Biliyorum bırak işi gel diyecek. Kolay geliyor ona çünkü.E ben işi bırakırsam ne olacak düşünmüyor.
Yüce Rabbim hayırlısını versin.Umarım bir an önce verir:a015:

Son düzenleme:
sevgılı gunluk ılkkez yazıorum buraya öncelıkle kötuyle baslıorum
sabah sabah ofıstekı danayla yıne tartıstım bıgun ben bu adamı furacam ozaman tam olacak 35 yasında ama her 10 yılda 1 yas almıs gıbı 3,5 yasında sayıyorum onu artık:KK43:
ama yınede canımı sıktı:eek:klava:

guzel olan nısanlım aradı benı cok guzeldı yaa asıgım bu adamaa hemde delıler gıbııııııııııı:)))))))))))))))) ne guzel bı ıansanın her sıkıntıya karsı basını omzuna yaslayacagı bırının olması
aşk bu yaa aşkkkkkkkkkkkkkk:asigim:

ancak fırsat buldum ve aklıma geldi iki yazayım bari..
C.tesi erkenden çıktım işten saat 11:30 falandı eve gittim oradan abime sonra tekrar eve saat 14:00 gibi temizliğe bir başladım Allahım ne yorucuydu ....
eşim aradı abim balık tutmaya gitmiş sen pişirebilirmisin dedi...
Ben ömrü hayatımda balık temizlemiş kişi değilim ne anlarım...
temzilerseniz pişirebilirim sanırım dedim... Abim aradı onada aynı şekilde ...
2 kiloya yakın balıkla gedi abim hemen mutfağa girdi balıkları temizliyecem diye yarısını çöpe attı:roflol:
eşimde girdi mutfağa oda pullarını ayıkalyıp yıkama görevini yaparken birazda o parçaladı ..
balıklar artık balıktan başka herşeye benziyordu...
neyse sıra pişirmye geldi ben girdim devreye bu arada saat 22:00 ye yaklaşıyor
çorbayıda Ali ye yaptırdım (eşimin kardeşi)
nihayet 22:30 falandı masaya oturabildik ama ben yediklerimizin balık olduğundan hala şüpheliyim....
o gece 02:30 a kadar ev işi yapıp durdum ve bir türlü bitmek bilmedi..
sabahta 05.30 da kalktım ve piknik sepeti hazırladım .. kızartmalar , börekler v.s.
Eşimin kuzeni ve eşi , diğer kuzeni , kardeşi ve benim abim olmak üzere 7 kişilik bir ekiple Şile yollarına çıktık..
Denize girdik piknik yaptık çok eğlenceli olmakla birlikte çokta yorucuydu ve evde beni bir yığın ütü bekliyordu..
aklım hep ütüdeydi -tatlicadiarzu- .. neyse saat 20:00 gibi eve geldik ... hemen bir duş aldım.. eşimle birlikte yiyecek bir şeyler hazırladık ve yiyip 09:40 gibi uyuduk ..
Uyumak sayılırsa tabi.. bütün gece kıvranıp durdum yorgunluk ve yanıklar yüzünden..
P.tesi işe gelmek ölüm gibiydi üstelik ütüyüde yapamamıştım..
P.tesi akşamı yemeği ocağa koydum hemen ütüye başladım ama ben evin içinde bir mutfağa , bir salona , bir ütüye, bir banyoya çamaşırlara koşturup duruyorum ...
İşlerim bitsinde rahat edeyim diye ... ay sonra bir sinir boşalması ..
oraya buraya koşturmaktan deli oldum başladım ağlamaya...
eşim ne oldu diyor ben yok bir şey ... anladı ama bende iyice zırlyarak başladım anlatmaya ..
Hem ütüye koşuyorum , hem mutfağa pilav yapmaya , banyoda yıkanacak çamaşırlar var ..
kapı çalıyor ... v.s. derken..
eşim başladı söylenmeye .. kapat yemeği bırak ütüyüde ben sana bir şey diyormuyum ..
neden koşturuyorsun bırak yapma dedi ve benim yanıt..
Olmaz yemek yemiyecekmiyiz .. ütüyü kim yapıcak ... denizden geldik havlu v.s. yıkanıcak bekliyor diye..
Adam ne yapsa yaranamıyor ... ama hepsini hallettim sağolsun eşiminde çok yardımcı oldu...
.. herşey balık yüzünden oldu ama yoksa ben ütümü bitirirdim :1closedeyes:..

merhaba günlükçüm...ne kadar özlemişim seni...
evet tatil tatil dedik oda bitti...zaman ne kadar çabuk geçiyor böyle...
bugün işe başladım.Allahım sabah kalkmak ne kadar zor geldi,herhalde cumaya kadar kendime gelemem..ama tatil harikaydı ya...
günlükçüm kk yı çok özlemişim,arkadaşlarımı çok özlemişim...
Benim yerime hepsine öpücüklerimi gönder...Hepsini çok seviyorum ve iyiki varlar...

yazanların bol,sayfaların çok olsun...

sevgilerimle...

dokunsan ağlayacak gibiyim...
hatta dokunmasan da ağlayacak gibiyim...
iyi ama ben neden böyleyim...
içim daralıyor daralıyor daralıyor...
kaçıp gidesim var kendimden bile...
kocaman gri şehir üstüme üstüme geliyor nefes alamıyorum...
ağlayamıyorum...ağlamak istiyorum...
belki de neye hangisine ağlayacağımı bilmiyorum...
biliyorum başını şişirdim ben gidiyorum...

Gece 00.01 den beri canım sıkkın:nazar:
Bugün eşimin doğum günü ve bana kırgın:1no2:
nedeni ise 00.01 de doğum gününü kutlamamış olmam.
Kırgın değilmiş gibi davranıyor ama ben anlıyorum günlük kırgın,kırgın,kırgın işte:çok üzgünüm:
of ki of yani:nazar:
Hadi bugün doğduğunu unutsam kırgındır haklı tabi diyeceğim
Ama ben eşimin doğum gününü unutmadım ki günlük
sadece 00.01 de doğum gününü kutlamamış olmam sebeb
pc de ikariam oynarken oyun arkadaşı benden önce kutlamış doğum gününü:dilcikar:
özür de diledim önemli değil aşkım dedi :çok üzgünüm:
illa 00.01 demi kutlamak lazım doğum günlerini :uhm:
00.02 de kutlasam olmaz mı :uhm:
tuhaf ya cidden tuhaf
bir of çeksem karşıki dağlar yıkılır be günlük:nazar:
ben gideyim eşimin gönlünü nasıl alırım onu bulmaya çalışayım:çok üzgünüm:
bye günlükküm

günlükçüm ben geldim
istanbuldaydım dün döndüm. iş görüşmem sonuçsuz kaldı ama en azından aşkımı gördüm bol bol. ama istanbulun aşırı sıcak havası ve aşırı soğuk metroları yüzünden çok fena üşütmüşüm dünden beri yatıyorum. bugün biraz daha iyiyim ama sabah gene felaket ateşim vardı... sevgilimi de çok özledim daha şimdiden senağlama
gelecek haftaya o ayarlıycakmış bana iş görüşmesi, öyle dedi. bana yine istanbul yolu görünüyo yani kaydirigubbakcmile3
neyse günlükçüm üzüm yicem ben görüşürüz sonra

Günlüğüm meraba
Uzun zaman oldu kk ya ugramayalı.
En son yazdıgımda düğününe iki gün kalmıştı sanırım.ondan sonrada birdaha gelemedim.
malum işte düğün telaşı falan filan.
İşte günlüğüm evlendim barklandımsırnaşık şey
1 ağustosda düğünümüz oldu.
sonrada hemen balayına gittik.
bir kaç gündür de evde öyle vakit geciriyorum gelemedim buralara hiç.
bugunde aslında hiç boş vaktim yoktu ama artık bir bakım dedim.
Görümcemin günü var .ona pasta yaptım birazdan hazırlanıp gidicem.
bizim alt katımızda oturuyosırnaşık şey
özlemişim buraları beeee
havası bile bir başkaaa
Seviom seni K.K
kızlara selam söyle günlüğüm öpüyorum kocaman herbirini:1hug:

Sellam günlükçüm. Yazmadım ne zamandır sana. Az önce beni çok üzen birşey oldu. Kızkardeşim kaldığı yurttan mesaj çekmiş. Ablacım nolur yanıma gel sana çok ihtiyacım var diye. Aradım konuştum. Ağlıyor telefonda. Herşeyi anlatmadı ama birşeyler olmuş. Eşimin gelmesini bekliyorum günlükçüm. Gidip oradan alıcam onu. Kimsenin benim kardeşimi üzmeye hakkı yok. Kıyamam ben ona. Of günlükçüm of zaman da geçmez ki şimdi yaaa! Telaş içindeyim. Ne oldu acaba!

Mutfakta bulaşıklarım bir yığın. Ama elim kolum titriyor resmen. İş yapacak hal mi kaldı yaaa!

Slm günlük bakıyorum da tatilde geldim hala senden ses yok insan bir merak eder öldümmü kaldımmı diye alacağın olsun ....neyse ben yine sana anlatacağım şu sıralar iyiyim şükür işlerde iyi eee pazartesi başlar benım yine yoğunluk hafiften hissediyorum ama bu tatil bana hiç yaramadı günlük beee içimden çalışmak gelmıyor oğluşumda alıştı artık evde olmama her sabah işe giderken ağlıyor o da gelecekmiş olmaz dediğim zaman dudağını büküp içten ağlaması var ki çok üzüyor benı bugün batman alacam diye kandırdım yarına allah kerim alışacak yine günlük sorma izmirde sular kesik ne edeceğiz bilmiyorum susuzdaolmuoyor bu sıcakta hem arsenıklı su içir millete hemde su kes neyse polıtık mevzulara girmeyelim günlük benden bu kadar kendıne iyi bak sıcaklarda fazla gezme kafana güneş geçer dikkat et

Sen karnımda değil yüreğimde taşıdığımsın
Şimdi yuva yaptım açtım göğsümü sana
Cennet kokun bulaşsın üstüme
ölürüm günahım varsa ağlama...
Hangi aşk bu kadar masum beklentisiz
Mutluluk gülümseyiş yanağımda
Sevgiyse sınırsız …
Kanatlarım yok melek olamam ama,
Kabul edersen ? ANNEN olayıma.s. bebeğim

X