Kadınlar Kulübü Günlük

günlük suya söylermisin
bıraksın bu dünya iş lerini
ev miş iş miş bulaşıkmış çamaşırmış
hepsi olur
olmasada sallasın
sevdiklerimle nekadar fazla vakit geçirirsem benim için okadar kar dır diye düşünsün ve vaktini ev işlerine değilde sevdiklerine ayırsın hihoyyyt

Merhaba günlükçüğüm,

Dün uğrayamadım çok özlemişim seni.Sende beni özlemişsin anladıım bakışlarından belli yerimseniben.Bir iyi bir kötü idare ediyorum. Bunada şükür günlükçüğüm Allah beterinden saklasın. İşten eve evden işe gidip geliyorum hep aynı. Önceden olsaydı her akşam iş çıkışı 1-2 saat bile olsa değişik bişeyler yapardık gezer tozardık. Şimdi içimden gelmiyor. Alıştım bu şekilde ot gibi gidip gelmeye. Öte yandan özlüyorum o günleri hemde çook.
Bizim beyefendi 12 sinde gelecektiya malesef ertelenmiş cumartesi burada olacakmış.Şunun şurasında cumartesiye ne kaldı ki dimi ya. Aramız bozuktu biliyorsun çok kırgınım kızgınım ona karşı. Bir o kadarda özlem doluyum. Günlükçüğüm kokusunu, gülüşünü, ellerini tutmayı, saçlarımla oynamasını, sıcacık bakışlarını herşeyini ya herşeyini çok özledim:1hug:. Kimbilir o ne haldedir nelerle uğraşıyor? Herşeyin en güzelini en iyisini hakeden bir insan yüreği tertemiz. Ben hayatında olsamda olmasamda inşallah hep mutlu olur. Bekliyorum günlükçüğüm bekliyorum o hele bir gelsinde sağ salim oturup konuşuruz. Ne yapacağımıza karar veririz. Rabbim hayırlısını nasip etsin:Saruboceq:.

Yine iyi ki varsın diyorum günlükçüğüm iyi ki k.k. yı bulmuşum. :enbuyukkk: Kendine iyi bak günlükçüğüm birbirinden güzel hanımlara da benden selam söyle a.s. Öpüyorum en kocamanındanŞenizŞeniz

merhaba günlükk
değişik bir bunalım yaşıyorum
işyerimde yaşadığım ve ailemde yaşadığım stresi
nişanlıma yansıtmamak için büyük çaba sabrediyorum
ve onun yanında doğal olamıyorum.
ama onu çok seviyorum
birgün böyle aşık olacagım aklıma gelmezdi

işstresi şimdiden başladı
başka bir şehre gelin gidecem
iş bulacakmıyım diye
diyorum takma kafana rahat ol
zamanı gelince kaygılanırsın
yok ben ille takacamm
duramam yoksa.

çok şükür halime
kk ya daha çok takılmam lazım kafamdaki olumsuzluklardan arınmam lazımm

merhaba Sevgili günlük;
bugün hiç tadım tuzum yok.
dün istifamı verdim..konuştuktan sonra çok rahatlamış hissediyordum kendimi.
ama bugün müdürümle konuştuk tekrar.biraz daha bekle,sabret diyor..
off allahım yaa.karmakarışığım yine.
eşimde yok...dün akşam yalnızdım evde.buakşam da öyle olucam..
evde tek başıma hiçbişeyin tadı çıkmıyor.mirmirmirmir
kavgalarımızı bile özlüyorum valla...
annemle konuştum akşam morali bozuktu :çok üzgünüm:babamla küçük çaplı bi tartışma olmuş sanırım.
başı ağrıyordu.üzüldüm..
haa bide günlükçüm ya ;bu erkekler nie böyle...CADIARZU
akşam evde yalnızım beyfendi hiç aramadı sormadı.napıosun,sorun var mı die..
sinir oldumm..hiç mi merak etmez adam yaa...:mymeka:
ben bu kadar rahat adam görmedim..
off kimsem yok be günlükçüm.şu koskoca memlekette tek başımayım.
akşam eve gidesim yok...senağlama
h.sonuda kayınvalidemlere gidecez.düğün varmış akrabalarının.
allahım kocaa 2 gün onlarla nasıl geçer şimdiden düşünyorum kara kara...
canım sıkılıyor..hem de çok...
iş bulmalıyım.daha ii bir iş..
1 haftaya kadar bırakııırım burayıı....
offfffff günlük çenem düştü benim...
görüşmek üzereeeee

günnüküm ben geldim hihoyyyt
dün izinliydim yoktum. bide dün doktora gittim. unutkanlığımdan sebep.
aslında doktora gidicem deyince evdekiler güldüler bana buyüzden doktora mı gidilir diye.
gücüme gitti :çok üzgünüm:. sonra anlattım olayın ciddiyetini, randevu aldım gece. toyota hastanesinden. nörolojiye. adam bana depresyon hapı verdi ya... ben depresyoa mı girdim şimdik :1shok:. ama sordu son zamanlarda yaşadığın stresli olaylar var mı diye evet var... 25, 26 gün sonra kontrıole gel dedi.
sonra dün kayınvalidemlere gittik. mehmetimde denize gitti. aslında benim onlara geleceğimi bile bile gitmesi kızdırdı beni. sonra düşündüm ona da kolay değil sürekli çalışıyo onunda ihtiyacı var. bende ses etmedim. stres attım diyo. çığlık çığlığa attım kendimi kayalıklardan diyo :1shok: öle yaneee
bi baraber gidemedik.
şimdi de işteyim omuzlarım ağrıyo. kardeşim aradı bugün dişi ağrıyormuş. gelicek yanıma benim yemek saatimde beraber doktora gidicez.
neyse yine yasarım ben sana kaydirigubbakcemile

by by

Öyle karışığım ki günlük.. öyle bunalmış ve bezmiş bir haldeyim ki..
Herşey sıkıcı.. Oysa ne mutlu idim. Tam herşey güzel gidiyor derken
Psikolojim yine darmadağın oldu. Neden mutlu olmayı beceremiyorum ben günnük neden?
Geçen haftasonu sevdiğim 4 ay aradan sonra benim şehrime geldi
Ailemle tanıştırdım çünkü çok istiyordu
Ailem aramızdaki mesafeden ve sevdiğimin maddi sıkıntılarından ötürü pek tasvip etmediler evlilik kararımızı
Hep beni caydırmak için iğneli sözler kullanıyorlar o günden beri
Oysa ben ne güzel hayaller kurmuştum ve bu hayallerimi ailemin desteğini arkamda hissederek yaşamak istiyordum..
Çok karışığım.. canım sıkkın...
Artık tek dileğim herşeyin hayırlısını yaşamak..

seni ilk görüyorum günlükcüüm tanışalım ben sblue :)
Canım sen 2 gün önce nerelerdeydin yaaaa nese şimdi iyiyim ama atlattım oluyor böle arada briktir biriktir nereye kadar değilmi ama günlükcüüm 10 seneyi geçti şansım bir döndü totosunu bana sormaa hep ağla hep depresyon yeter ama değilmi bende insanım oğlak bile olsam bi yere kadar sabır yanii değilmi ama taş olsa çatlar hangisini sayıyım nese ama hayat bana çok anlayışlı bi eş verdi ordan yırtıyorum allah tan o olmasa hiçbirşeye dayanamazdım o da öyle dior zaten sen olmasan köprü altına düşerdim ben dioor :))))))))) deliiii ..... işte böle günlükcüm şekerim görüşürüz daha senle merak etme buldum ya seni bırakmam artııık a.s.

merhaba günlükcüm

koşturmaca,bol miktarda stres hayat devam ediyor
abim halen hastanede ona gidiyorum sık sık ziyarete
önceki günlere nazaran daha iyi bugün o hastanede kalmak
çok zor :1shok: iyi gitsen delirirsin orda ALLAH’ım orda yatanlarada
hasta yakınlarınada sabır ve sıhhat versin inşallah.:Saruboceq:

evimin tadilatı dün akşam bitti inan bu koşturmacada gidip temizlik yapamadım
10 günden beri kayınvalidemde kalıyoruz tadilat nedeniyle
bu akşam eve gidip temizliğe başlayacağım olmuyor başkasının evinde

nasıl olduysam elim ayağım kalkmıyor çok bitkinim
canım hiç çalışmakta istemiyor bugün
akşama kadar arazi moduna geçeceğim
forumlara takılayım biraz
ne zamandır bakamadım
biraz belki kafam dağılır
herkeze selam

selam günlük!yine ben...
off çok kötüyüm yaa.
eşimi aradım,zaten gittiğinden beri hep ben arıyorum.kısacık konuşup kapattı.çok yoğunmuşda..falan filan...
akşam bile aramadı yaa.evde tek başımaydım...hiç mi düşünmez ki..:bbo:
bu kadar umursamaz olunur mu yahu.
şimdide öylesine konuştu.naptığından ne ettiğinden haberim yok.bursaya da uğrayacaktı annemlerin yanına..hiçbişi anlatmıo...deli oluyorum.
işle ilgili de hiçbişi sormuyor..naptın falan die..(istifamı verdim ya )akşam yine yalnız olucam kara kara düşünüyorum evde napıcam die...
başım ağrıyor ya sinirden.benneyaptımki
ben olsam onun yerinde kaç defa aramıştım...meraktan!
ara da en azından güzel şeyler söle dimi ama.
hem aramıyor,ben aradığımda da kısacık konuşuyor.işim var deyip kapatıyor.
napıcam ben yaaaaaa.
bıktım valla umursamazlığından....
dertleşecek kimsem de yok.öyle yalnızım kii..:çok üzgünüm:
hiçkimsem yok burda....senağlama
off allahım offf.
bugün çok dertliyim be günlük.tek sen varsın şuan.içimi dökebileceğim
moralim çok bozuk.kendimde değilim hiiç.
...

of çıldırıcam ya ...
kaynanatör hastaymış en son kandilde eşimi kovmuştı evden o günden beri hiç aramadım ve gitmedimde.....
az önce aradım her zaman sesimi tanıyan kadım kimsiniz diyo..allahım ya şeytan dedi kapa suratına...
neyse hastaymışsın geçmiş olsun filan dedim....çok soğuk konuştu bende uzatmadım geçmiş olsun dedim kapattım...
sinir oldum yaa oğlunla derdin varsa benimle ne alakası var?
bende aptallık niye arıyosunki salak nix...
c.tesi tatile gidiyoruz annemde bizimle geliyo bide bunu duyarsa fena topa tutar bizi....
offf allahtan uzağım ya....
neyse günnükçüm kk ile yarın son günüm 18 gün yokum 4 eylülde görüşmek üzere.....
herkesi seviyorum........

kırgnlığına rağmen hergece sarılıp yatıyordun ama 3 günün ardından dün akşam daha bir içten sarıldın...
Anladım ki seni nasıl üzdüğümü unutmak istiyorsun... keşke bende senin kadar koca yürekli olsaydım..
Artık dayanamıyarak beni affettin mi dediğimde "ne olduki" diyerek o günü yok saydın ya ....
sevinçten ağlıyacaktım, daha da bir pişman oldum senin gibi bir adamı bu kadar üzdüğüme...
kusura bakma bitanem... çok doluydum ve senden başka liman bulamadım ama sen beni kendime , aklımı başıma getirdin...
Herkese karşı sevgi dolu kocaman bir yüreğin var seni çok ama çok seviyorum...
Söz üzmiyeceğim seni bir daha...

Selam günlük çooookkkk uzun zamandır sana yazamıyordumşakkıdı

Ben sıcaklarla uğraşırken sende bizim bu deli kızların dertleriyle uğraşıyormuşsun demek.Allah sana sabırlar versin ne diyeyim,onca insanın sıkıntısına ortak oluyorsun,bıkmadan usanmadan dertlerini dinliyor,sevinçlerine ortak oluyorsun.Allah senden yar ve yar razı olsun:asigim:

Bende iş stresi içersindeyim uzun zamandan beri peşinden koşuşturduğum bir işim var inşallah olucakta bakalım Rabbim herşeyin hayırlısını versin paranın,evladın,arkadaşın,eşin ve dostun.Hakkımızda herşeyin hayırlısı olsun ne diyelim..

Eğer Allah'tan bir mani çıkmazsa bu Salı günü yokum bir hafta aranızda olamıyacağım her şeyden kaçar gibi bütün kötülüklerden,tersliklerden,asık suratlardan kaçıyor ve bir hafta tatil yapacağım.Bu sene yorulduğum yıldığım kadar yorulmadım sanırım ama her çektiğim zorlukta da bir tecrübe ediniyorum açıkçası kendime ama yinede insan çok yoruluyor be...

Küçük oğluşumda iyi şu an bana bakıyor bu annem hızlı hızlı ne yazıyor bilgisayar başında aceba diye?Bu arada oğlumdan söz açılmışken dün akşam oğlumun bebeklik kasetlerini izledik ay çok eğlenceliydi zaman nasıl geçiyor su gibi be günlük kardeş.
Bu arada baba oğul arasında geçen bir diyalog ile sözlerime son vermek istiyorum,artık yorumu sen yap bakalım benim oğlum ne demek istemiş bu sözleriyle:1closedeyes:
-Babacım bana cep telefonu alsana
-Oğlum ne cep telefonu bu yaşta
-Ama herkesin cep telefonu var
-Oğlum az daha büyü alacağım
-Tamam baba tamam ben başka bir baba alayım en iyisi o bana her istediğimi alır:roflol:
hönk.................
Herşey gönlünüzce olsun,hepinizi kocaman öpüyorumkaydirigubbakcemile5​

günlükçüm 2 saat sonra istanbula yola çıkyorum
iş görüşmem var yarın. kızlara söle bana şans dilesinler
bakalım inşallah bişeyler çıkar
salıya kadar yokum muhtemelen günlükçüm. herkesi öptüğümü de söle, hoşçakalsınlar

Sevgili günlükçük...
Yine ben sana geldim içimi birazda olsa dökmek için...
2 gün kaldı günlük...
Sence bi msj atar mı dersin? İnsan herşeye rağmen yinede hatırlandığını bilmek istiyor...
Sen bilmezsin...
Hani benim candostum vardı, hani üzülmesin diye üzerine titrediğim kardeşim gibi gördüğüm, hani biricik şekerim, herşeyim...
Hani sonra ihanet eden, hani arkasına bakmadan giden...
Hani ben onun için herşeyi göze almışken, hiç düşünmeden bana her sözü söyleyen......
Sonra ağlayıp özür dilemiştide dayanamamıştım... Ama hiçbirşey eskisi gibi olmadı günlük, olacağınıda sanmıyordum zaten...
Değer verdim hemde o kadar çok ki... İnsan birisine fazla değer vermemeli...
Birgün o değer verdiği kişi gittiğinde geride bırakacağı boşluğu düşünmeli...
O boşluğa düşüyor insan her defasında... Hem değer verilmediğini, hemde verdiği değerin bir hiç sayıldığını görüyor acıyla... En çokda bu koyuyor belkide...
Çok özlüyorum bazen... Mesajları hala duruyor, önceki doğumgünümde attığı...
Neden saklıyorum ki sanki? Biran o zamanlara gidiyorum gülümsüyorum sonra birden 'Ya şimdi?' diyor yüreğim, şimdi yok...
İnsan dost belleyince birisini, herkesden çok sevince hele hele güvenince ondan yediği kazıkla kendine gelemiyor...
Olsun böyle böyle büyüyeceğim belkide...
Acı büyütürmüş insanı bir yaşda büyüdüm sayesinde...
Nerdeydik, ne olduk?
Hayat böyle birşey işte...
"Çok sevdim diye mi kaybettim, çok sevilmedim diye mi?"
Sen söyle günlük?

Bide günlükçük Pamuk arkadaşa bol şanslar diliyorum:1hug:
Hakkında hayırlısı olur inş...

Son düzenleyen: Moderatör:

"beni üzen aslinda
uzuldugum icin degil
bazen sozle anlatilmaz ya
kelimeler sikayetlenir

yillara meydan savasi ilan edince
o cesaret, kim koca bir volkan olur
sonra da onunde egiliverir

sahici her seyin asil rengi
kalbime kac kere sorduysam
hep bana ismini heceledi
ben de inanip ona uyduysam

eger bir gun farketmeden
istemeden seni kirdiysam
ozrun efendisi en yakinim olur
diler yoluma devam ederim.."

budur,günüm,günlüğüm..bugün böyleyim ben..

günlük yine ben
1 aylık emeğim boşa gitti günlük ben kahretmeyeyimde kendimi kim kahretsin :a015: o kadar ilaç kullan büyüt yumoşları tam çatlayacağı günüde bil ama kocanı stres sarsın ve 2 gün öyle birbirine tren inek bakışı at senağlama Allahdan revamı bu bana benneyaptımki gitti 1 ayım boşuna geçen ayda aynısı oldu zaten senağlama bıktım çok asabiyim umutsuzum mutsuzum. serseri mayın gibi geziyorum ortalıkda. biri ters bir laf etse ümüğüne yapışacak gibiyim.

bende anne olmak istiyorum. çok mu bu isteğim çoksa haddimi bilirim istemem :çok üzgünüm:

günnük bi ben eksiktim dimi basında
artık bende yazayım
belki rahatlarım
günnük bende bi bebişim olsun istiyorum :Saruboceq: cok mu sey istiyorum :Saruboceq:

Günaydın günlüğüm

bugün garip bir his var içimde.
kocacım anne ve babasının diretmelerine dayanamayıp iki gün de izin alarak 4 günlüğüne köye gidiyor.
neredeyse kimsenin bulunmadığı köyde ısrarla satılmayan bir iki tarlanın işini gördürecekler kocacığıma.
bana bu 6 aylık hamile halimle cok zor olacağından başka yerde kalmak, evde kalıyorum.
4 gün evde bir başımayım.
hadi gündüzler gecer de geceleri nasıl geçicek hiç bilmiyorum:çok üzgünüm:
belki bi kaç arkadaş ayarlarım yanıma hiç bilmiyorum walla...

hadi bunların hepsini geçtik,
bu evlendiğimizden beri ikinci ayrılmamız olacak daha.
çok zor oluyor günlük,ilkinden biliyorum
gece dönüp duruyorum,üşüyorum,korkuyorum o olmayınca yanıbaşımda..
Nefesini hissetmeyince evin içinde ben de adeta kayboluyorum.
yengeçlik damarım ağır basıyor yokluğunda,ota çöpe ağlar oluyorum.
çok özlüyorum yani çook..

Neyse daha fazla şükürsüzlük yapmayayım.
en azından sayılı zaman.
şükür onu askere yollamıyorum,
şükür ondan daha uzun süre ayrılmıyorum ve şükür yine sağ salim bana döniceğini biliyorum (inş)
ömrümü onunla ve bebeğimle geçireceğimi biliyorum(inş)

Bu günlerimizi aratma Allahım.
Beni kocacığıma ve zamanı gelince de Betülüme kavuştur...:Saruboceq:

günaydın günnüküm
nasılsın
bende iyiyim çok şükür
birazda yorgunum
dün iş çıkışı danamla bahçeye gittik
kayınvalideciğim yöresel bi yemek hazırlamış
ıııhhh bir güzel bir güzel görsen parmaklarını yerdin
eminimmirmirmirmir
neyse yemek bulaşık derken
meyve yedim arkasına nargile içtim sonra bi bira içtim
sonra makarna yedim galibam çatlıycaktım
ama kanmadım kavun götürdüm bide mis gibi :1closedeyes:
sakın "çüş"deme bozuşuruz
yani günnüküm yemek yerken yoruldum
ama bahçe havası çok güzeldi
orda uyuyasım geldi :jeyyar:
neyse başka bahara

Günlük, bisekil oldum yaa...

Az önce bir arkadasimdan mail geldi...
Kaldigimiz sehirin yerel gazetesinin bi haberinin linkini göndermis...

Okuduklarima inanamadim ama malesef gercek....

Eski sinif arkadasim 6 seneyi paylasmistik ayni sinifda,
gencecik 21 yasinda Delikanli....
Dün aksam hazirlik maci sirasinda sahanin ortasinda kalp krizi gecirmis ve orda oldugu yerde hayatini kaybetmis....

Gözlerim doldu, isyerinde oldugum icin aglamamak icin kendimi
zor tutuyorum....senağlama

Ailesine sabir diliyorum....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…