Kadınlar Kulübü Günlük

Günaydın günnük...
Üzgün müyüm, kızgın mıyım, kırgın mıyım ben bile tam bilemiyorum.. senağlama
1 ay kadar önce tüm birikimimizi koyup nakliye kamyonu aldığımız için elimizde para kalmadı.
Diğer yandan bankadan kredi çekip araba aldık, onu ödüyoruz..
Allaha şükür geçinip gidiyorduk.
Ama dün eşimle babası kendi aralarında konuşup anlaşmışlar..
Gidip babasına araba almışlar ve parasını da biz ödeyecekmişiz. :1no2:
Tamam belki çok yüklü bir meblağ değil ama şu an ödeyecek maddi duruma sahip değiliz ki..
Eşim araba alındıktan sonra bana söylüyor bunu ve parasını bizim ödeyeceğimizi..
Kenarda paramız olsa bişey demiyecem zaten ama bu şekilde nasıl olur inan hiç bilmiyorum.
Akşam uyuyamadım hiç, yatakta döndüm durdum..
Bi yandan kafamda eski defterleri açtım, daha da sinirlendim..
Biz evlenirken eşimin ailesi bir sürü söz verip hiçbirini tutmadılar, bizi dünya kadar borca soktular..
Ne eşya aldılar, ne takı taktılar..
Ama yüzsüz yüzsüz çıkıp her yerde oğlumuzun düğününü yaptık, evini komple düzdük, evini-arabasını aldık diye anlattılar..
Ne kadar zor günler geçirdik beş kuruş yardımları dokunmadı.
Daha da tonla laf söyledi babası..
Bütün bunların üstüne şimdi kalkıp eşim, babasının laflarından bıkıp usandığı için ona araba alıyor..
Alsın gene gözümde yok ama maddi olarak şu an rahat değiliz ki nasıl ödicez..
Allahım aklım almıyor, kafayı yemek üzereyim...
Nabıcaz biz böyle yaa senağlama

merhaba günlükçümmmm....
güzel bir güne uyandımmm bu sabahh...
son bir haftadırr çok yorgunumm..hemde çokkk...
evime giren o mahlukat beni çok üzdüü:KK43:( :1shok:
çok şükür diyorum allahtan ki erken farkedildi ve çabuk imha edildii...
gecelerce evde uyuyamadım...
onun haricinde annem rahatsızlandı dün apar topar eve gittim evde yalnızmışş...
üşütmüş sanırım kendini istifra ediyordu..daha iyi şimdi..iyileşmesi lazım pazar günü yunanistan a gidiyorlar allah kısmet ederse inş...özliyeceğim onları yaa:KK43:(:-)asigim:
akşamına da sevgili eşim geldi yemekteydik annemde ordan da teyzoşlara gittik gece geç döndükk ve benn halaa yorgunumm ama içim rahat en azındann..
sevgilii günlükk akşam çokk dua ettim rabbim inş..gönlümüze göre verirr..ve herkesin inş..
herkese mutlu günler diliyom günlükçümmm
kocamann öptüm onlarııı emi....ŞenizŞeniz

Merhaba günlük,

Dün mübarek kandil günü. Eve gittim kardeşimle atıştım iyi mi? Nasıl canım sıkıldı nasıl üzüldüm. Çenemi tutsaydım böyle olmayacaktı. Neyseki uzun sürmedi düzelttik arayı. Çok çabuk sinirleniyorum günlük ağzıma ne gelirse o ana saydım taramalı tüfek gibi:mymeka: Elime ne geçiyor kocaman bir hiç. Şu 3 günlük dünyada insaları kırıp üzmeye değer mi? değmez.

Bu gün çocuk yanım kıpır kıpır yaramazlıklar yapamak geliyor içimden. Ne yazık ki öbür tarafta beni bekleyen bir sürü iş var :kızgın:

Çenem düşecek günlük en iyisi ben kaçayım akşama kadar yine k.k. da takılıp işleri ihmal edeceğim. selam söyle herkese hayırlı günlerŞeniz

aaaaa saat te 14:00 olmuş bugün vakit ne çabuk geçiyor laelaelaelaelae
sabah eşimi gönderdim baktım hala uykum var eee bu günlerde fazla işte yok herkes tatilde ..
aradım arkadaşı dedim acil bir şey yoksa benim biraz işim var 1-2 saat geç gelicem...
yok canım bir şey yok dedi ve ben hoop yatağa...
ohh ne uyumuşum ya ... bir uyandım saat 10:45 ayıp olur artık kalkayım bari dedim...:lepi:
kalktım hazırlandım evimi toprarladım.. akşam içinde dolmalarımı hazırladım.. içlerini doldurup dolaba attım..
akşam gidince pişiricem.. bu arada saat 12:00 olmuş beni arayan soran yok hadi bari yavaş yavaş işe gideyim dedim naniknanik
saat yaklaşık 12:30 gibi iş yerindeydim kimse bir şey sormadı sağolsunlar..
aman gelsem ne yapıcam iş güç pek yok... şu saate kadar biraz çalıştım ufak tefek şeyler ...
az sonra yemeğe gidicem sonrada BG ihracatı için çalışırım daha çok zaman var ama ufak ufak bakayım...
hadi herkese iyi günler....

SEVGİLİ GÜNLÜK,,,
dün akşam yumurta takibi için doktora gittim...
Ultrasona girdiğimde 3 tane yumurtam oluşmuştu....
Boyutlari....
1-10.5mm
2-16.6mm
3-18.6mm...................
Mükemmel bir tabloymuş doktorumun dediğine göree
üstelik dün adetimin henüz 12.günü idi...
Canim doktorum 16.6 ve 18.6 lik yumurtalarin çok iyi olduğunu ve onlardan ümitli olduğunu söyledi...
Hemen çatlatma iğnesi pregnil5000 lik yazdi 2 adet yazdi ikisini kariştirip 10000 lik vuracaklar dedi...saat gece 10 da bu iğneyi yaptir dedi...
Bütün bursayi aradim iğne hiçbir eczanede yok............................................... ..........sinirlerim bozuldu ağlamaya başladim çok üzüldüm...
Eşim bulcam merak etme dedi...
Iğneyi bulmak çok zormuş tüm eczaneleri tel tek aradim nerdeyse çevre illere gitçez iğneyi bulmak için....
Neyse eşim arkadaşini aradi o ecza deposunda çalişiyo.....
Nöbetçi eczanelerin birinden ayarladi sağolsun da zor zar bulabildik iğneyi saat 10 da da çatlatma iğnesini vurdurdum.....
Artik bundan sonrasi allahin taktirine kalmiş...
Allah nasip ederse olacak nasip atmediyse umudum bir başka aya kalacak:emir_bebek:

günlüğüm beyaz meleğime sölersimsin olucak ben inanıyorummmm hissediyorum olucakkkk ve buraya gelip büyük kocaman harflerle bizlere yazıcakkkk bizim ufaklık sadece biraz nazlı annesi gibi :)

Sevgili günlük biliyorum seni uzun zamandan beri ihmal ettim ancak Beyaz Kelebeğimin mesajını görünce hoop atladım buraya.Söyle o Kelebeğime umudunu hiç bir zaman yitirmesin,moralini bozmansın ve hep güzel şeyler düşünsün.Çünkü bu dönemlerde üzülmek,ağlamak,umudunu yitirmek olmaz,hep pozitif olsun ki muradına ersin.
He bu arada aramızda kalsın ama Kelebeğimin hamiş haberini çok yakında alacakmış gibi içime bir his doğdu sakın söyleme ama yerimseniben..
Rabbim bütün anne olmak isteyenlere hayırlı evlatlar versin,Rabbim hepsinin ettiği duaları geri çevirmesin.
Şimdilik benden bu kadar yine ara ara gelir halini hatrını sorarım..

günlüküm,

yine yangın var çanakkalede. yana yana bir tane ağaç kalmayacak bu gidişle. rüzgarda pek şiddetli bugün.inşallah bir an önce söndürülür...yazık , günah ya........

Merhaba Günlük :çok üzgünüm:

Sana yazıp yazmama arasında gidip geldim :çok üzgünüm: Biliyorum şuanda anlatacaklarım belki 3-4 gün sonra aklıma bile gelmeyecek ama şuan itibariyle üzgünüm,kırgınım ve paylaşmak istiyorum.
Dün akşam kandil dolayısıyla telefon trafiğimiz hadsafhadaydı ne mutlu ki.İçim çok huzurlu,çok dingin bir ruh hali içindeydim.Her ne kadar eşim benim ailemi&yakınlarımı aramasa da,ben büyüklerin kandilini kutlamak istedim.Zaten sadece özel zamanlarda telefonlaşıyoruz uzun zamandır.Cok incittiler,akşamdan bu yana ağlamakatan alamıyorum kendimi senağlama Yıllar önce gecirdiğim bir sağlık problemi nedeniyle benim cocuğum olmuyor senağlama Tedaviler cevap vermiyor.Ama hayat mücizelerle doludur,umudumu yitirip,kendimi bırakmadım hiç.Eşimin görüşmesinin ardından telefonu elime alır almaz senağlama -Seninle beraber evlenen insanların 3.cocuğu oldu,oğlumuzuda yazık günah,baba olmak hakkı, vb. sözler işittim son derece yüksek sesle,azarlarcasına senağlama Sadece ben böyle olsun istermiyim,ne yapalım hayırlısı,Allah'tan dedim ve görüşmemiz sona erdi senağlama
Ne diyeyim günlük :çok üzgünüm: Üzgünüm ve cok keyifsizim,karışığım.
Bugün kendimi bu yabancı sehirde,kalabalığın içinde cok ama cok yalnız hissediyorum
senağlama

Günlüğüm,,
Uzun zamandır ugrayamıyorum,,yogunum bu aralar biraz.
Ama sabah kızım uyandıgında yataktan düşmesin diye dönerken..
Boynum küütt dedi..Canım çok yanıyor günlügüm sol tarafımla hiç birşey yapamıyorum.
Bengay sürdüm şuan cayır cayır yanıyorum..Sabahtan beri 3 kez sürdüm ama ne fayda..
Resmen kafam saga yamuk bir biçimde geziyorum..
Kızımı bile kucağıma alamıyorum senağlama
Çok ağrım var ..
Ayagımı basınca, kolumu kımıldatınca ile canım yanıyor..
günlüküm Böyle devam ederse sabah doktora gidecegim garantidir..
Kızım da bir yerlere tutunarak ayaga kalkmayı ögrendi..
Hala emekleme yok tersine tersine gidiyoruz..Yeni dişlerimizle annemizin bilumum yerini ısırıp, yolup, cırmaklıyoruz.
Sagolsun enkaz yığınına döndüm..
Sanırım canavar bir çocuk yetiştiriyorum ..
Neyse günlüküm hava cok sıcak su kuşu oldum resmen..
kolum agrımaya başladı ben kacıyorum...

bu gün iyimiyim kötümüyüm bende bilmiyorum.hamile kalınca bebek ve annelikle ilgili dergiler aldım bi sürü.halada evdeler atmaya kıyamadım.bi arkadaşım kürtajdan sonra gelememişti.görmeye geldi beni.dergiler gözüne ilişmiş ben mutfaktayken.bende baktım onla.off ya içim sızladı gene.bebeğimin kürtajla alındığı gün geldi gene aklıma.çok kötü oldum:çok üzgünüm: :a015:
rüyalarımda hep bebek görüyorum,doğum yaptığımı görüyorum.....nasıl düzelicem ben ?tam toprlıyorum diyorum gene dibe vuruyorum.....bir daha hamile kalacak olursam umarım yaşamam...kimse yaşamasın........

ne gunler geciriyoruz milletce pztden bu yana hic haberler izlemedim biraz rahatladim acikcasi. bugun yine bir tarihi karar alindi...

gunluge ilk mesajima baktim da sicaklardan sikayet etmisim kis gelsin demisim 2 gun yagmur yagdi burda... yeni istegimse su lotodan falan para ciksa azicik gezip tozsamsırnaşık şey

kandilde oruc tutamadim ne zaman kandil olsa ben regl oluyorum. aylardir hatta belki yillardir... sinir oluyorum bu duruma...:1no2:

gunlerim guzel geciyor diyemesekte insanlarla ugrasa ugrasa geciyor iste. burda insanlarin oyle dertlerini goruyorum ki kendi uzulduklerimi dert diye anlatmak bile anlamsiz geliyor. Allah herkese yardim etsin:Saruboceq:

ya ben kk yi anlamadim her gun yeni bir seyler kesfediyorum amma komplikeymis. repmis ozel mesajmis ziyaretci mesajiymis... laelaelaelaelae

teror faciasi icin yazilar yazilmis tesekkurler edilmis belli ki herkes aciyi en derinden yasamis. Bense en cok evlat acisi yasayan ailelere uzuldum. evet her olum cok acidir ama evlat acisi bir baska acidir. Allah korusun o durumda olsam cehennem atesi bu acidan daha fazla aci gelmezde kiyar miydim canima... isyan eder miydim... cocugum olmadan evlat acisi beni oylesine korkutuyor ki. Allah dusmanimin basina bile vermesin.senağlama

günlüküm, günaydın , inşallah gün aydın....

dün yangın için yazmıştım ama olay daha vahimmiş. dün yazlığa gidince anladım. eşimin annesinin köyünde başlamış yangın ve güzelyalı da dahil yanmış heryer. yaklaşık 2 km daha ilerlese bizim orada . zaten tahliye etmişler çevreyi. belki birkaç saat devam etse bizde tahliye edilecektik. yani o kadar ciddi bir yangın. zaten dün otobüste tıkandım kaldım. yazlığa giderken göğe yükselen dumanları gördükçe :KK43:(... arkamda bir bayan vardı baktım hıçkırıklı ağlama sesi geliyor, adamın biri sordu noldu kızım diye. meğerse yangının asıl çıktığı yerde intepede yaşlı annesi babası varmış ( orada yanan evler olmuştu) haber alamıyormuş. oda yaklaşabildiği kadar yakına gidip haber almaya çalışıayım demiş.çünkü yolları kapattılar, giriş çıkışlar engellendi..o öyle deyince daha bi kötü oldum ,ağlayamıyorum tıkandım kaldım. ...inerken inşallah hayır haber alırsınız diyebildim sadece....

sabah eşim söyledi yangın söndürmedeki arkadaşları anlatmış hayvancağızların bir kaçışı varmış yangından...Allahım artık hiçbir yer yanmasın...bunu yapanlar yakalnsın , cezalarını çeksinler...öyle bir ceza verilsin ki niyeti olanlara ibretlik olsun. temennim en kısa zamanda bu konuda ciddi yasalrın çıkarılması...elimizde kalan ormanlarımıza bir şey olmasın bari....sen memleketimi tüm afetlerden koru yarabbi...evlatlarımıza güzel bir ülke bırakmayı nasip eyle....
kötü bir güne başladım ama bu arada özüm ablamla konuştum, içim ferahladı...günlüküm söyle ablama dileğin ne zaman günü güzel geçsin isterse ve de içi sıkılırsa başında bitecekmiş... haberi olsun günlüküm tamam mı???ve de ki Allah ondan razı olsun

unutmadan günlüküm jojeeminde yanaklarından kocaman öptüm,ahanda böölee...Şeniz o nedeni ni bilir yerimseniben
....

Günlükçüğüm günaydın,

Bu gün daha çok yorgunum :kızgın: İş yerinde yoğunluk yok evde hiç bir iş yapmıyorum. Ama yine de yorgunum. Pazartesi gününden kalma hep. Kolumu bile kıpırdatmak istemiyorum:1no2: Böyle evde tvnin karşısında yayılıp tembellik yapmak istiyorum. Günlük ilaçlarımıda alamıyorum evde kaybolmuşlar:bbo: ya sanki böyle daha iyiyim ağrım daha az. Kontrole gitmem lazım iş yerinden nasıl izin alacağımı düşünüyorum. Suratları düşüyor hemenkötükedihüso nefret ediyorum o hallerinden. Ya iş güç yok azcık anlayışlı olsalar ne olacak sanki. Zaten son zamanlarda iş yerimden iyice soğudum. Tek bayanım kimseyle konuşamıyorum gün boyu oturduğum yerde kalıyorum duvarlar üstüme üstüme geliyor sanki. Ben soğudumya kafama koydumya ödemelerimi taksitlerimi toparlayıp yeni bir iş bulup çıkarım burdan günlük. Ama biraz daha dişimi sıkmam lazım. Bakalım hayırlısı olsun allah bol rızıklar versin. Benim paşa Ağustosun 12 si 14 ü gibi geliyormuş. O ayrı bir konu zaten ne yapacağız ne edeceğiz. Yüzünü görmeden dayanabiliyordum uzakta deyip katlanıyordum alışmıştım. Gündüz gece dua ediyorum Allah hayırlısını nasip etsin. Bu konuda çok konuşup canımı ve canını sıkmayayım daha fazla. Düşünüp bunalıma girince ne oluyor elime ne geçiyor hiç bir şey geçmiyor. İyi ki varsın be günlük bak şimdi kendimi biraz daha iyi hissettim.:sm_cool: Ben böyleyim günlük çok çabuk değişebiliyorum laelaelaelaelae

Tamam sustum günlük. Kendine iyi bak hamınlara selam söyle Beyaz Melek Vicdan ve diğer bütün bebek özlemi çekenlere rabbim hayırlı evlatlar, bütün hastalara acil şifalar versin.:Saruboceq::enbuyukkk:

Ağrım yok demiştim ama yanılmışım günlük tüylerim diken diken oluyor.senağlama Delirmek üzereyim. senağlama

Son düzenleme:
TAA ÇOCUKLUĞUMDAN GELİR BENİM HİKAYEM....
KENDİMİ BİLDİM BİLELİ İÇİMDE İNANILMAZ BİR ÇOCUK İSTEYİ VAR...
TAAA KÜÇÜCÜKKEN HATIRLARIM HAMİLE GÖRDÜĞÜMDE NASIL SEVİNİRDİM ONLARIN MİNİCİK BEBEKLERİNİ HAYAL EDERDİM...
HELE KÜÇÜK BİR BEBEĞİ GÖRDÜĞÜMDE KALBİM HEYECANDAN DURACAK GİBİ OLURDUM.....
SONRALARI BÜYÜDÜKÇE EVLENME ÇAĞINA GELDİKÇE İÇİMDE FARKLI DUYGULAR OLMAYA BAŞLADI....ANNE OLABİLMEK HAYATTA EN ÇOK İSTEDİĞİM ŞEY...
HER HAMİLE GÖRDÜĞÜMDE KALBİM SIKIŞIYOR ..............
HER BEBEK GÖRDÜĞÜMDE GÖZLERİM DOLUYOR........İÇİM SIZLIYOR...
İÇİMDE SÖNMEK BİLMEYEN BİR ALEV TOPU VAR.......
NEDEN Mİİİ.....................NEDENİNİ BENDE BİLMİYORUM Kİ........
EVLENDİK...HERŞEY MÜKEMMELDİ......HER İKİMİZDE ÇOK İSTEMEMİZE RAĞMEN BİR SÜRE KORUNMA KARARI ALDIK.YAKLAŞIK 1 YIL DOĞUM KONTROL HAPI İLE KORUNDUM....
ETRAFIMDAKİ HERKEZ BENİM BU KADAR ÇOK ÇOCUK İSTERKEN NEDEN KORUNDUĞUMA ANLAM VEREMİYORDU....BEN DELİ OLMALIYDIM.....
HERKEZ HAPLA KORUNMA ÇOCUĞUN GEÇ OLUR...ZORLANIRSIN HORMONLARINI BOZARSIN DEDİİİİ...............................ONLARIN CAHİL OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜM....
SANIRIM CAHİL OLAN BENDİM...................
ŞİMDİ KEŞKE HİÇ KORUNMASAYDIM DİYORUM.................
3 AYDIR BEBEK İÇİN UĞRAŞIYORUZ................
BİZ UĞRAŞTIKÇA YILLARDIR SAAT GİBİ İŞLEYEN ADET DÜZENİM TEPETAKLAK OLDU ADET OLAMAZ DURUMA GELDİM 3 AYDA...
NEDEN NİÇİN......................BUNU DOKTORLAR BİLE AÇIKLAYAMIYO..........
HORMONLARIM GAYET DÜZGÜN MÜKEMMELE YAKIN DEĞERLERDE....
PKO SENDROMU YOK....
HİÇBİR HORMONUM YÜKSEK DEĞİL....
RAHİM TERTEMİZ....
EVLENDİĞİMİZDEN BU YANA.............
EN AZ 5 DEFA HORON TAHLİLİ VE TÜM VUCUT TOMOGRAFİ ÇEKTİRDİM...
HİÇBİR PROBLEM YOKKKKKKKKKK YOKKKKKKKKKK
FAKAT BEN 3 AYDIR ADET SÖKÜCÜ HAP KULLANMADAN ADET OLAMIYORUM..........BU ALLAHIN TAKTİRİNDEN BAŞKA BİŞEY DEĞİL...
EŞİMDE DE ÇOK ÖNEMLİ BİR PROBLEM YOK...SPERM SAYISI MÜKEMMEL.........
AMA ŞİMDİ BENİ HİÇBİRŞEY TATMİN ETMİYOR.....
BUNCA İÇ ACIMASININ BİR NEDENİ Mİ VARDI ACABA DİYORUM......
BUNCA ÇOCUK SEVGİSİ ACABA BENİM ÇOCUĞUM OLMAYACAK TA ONDANMIDIR DİYORUM...........SORULARIM CEVAP BULAMIYO...
KİLİTLENDİM DÜĞÜMLENDİM................ALLAHA EMANET YAŞIYORUZ DÜNYADA...
ALLAHTAN GELENE RAZI OLMAK ZORUNDAYIZ ELDEN BİŞEY GELMEZ...

:nazar:

sevgili günlük
bugün sinirlerim tepemde uykudan bir uyandım ağzımın etrafı iltihap içine su an ne yemek yiyebiliyorum ne su içebiliyorum dün protesto bölümüne yazmıştım aslında ama sanada anlatayım..
dişçim acil memlekete gidince ve ağrılarım şiddetlenince acil kendimi evimin yakınında olan polikliniğe attım doktor dolgu olmaz diş erimiş dedi çekilcek dedi bende agrı çekmektense çekilsin dedim adam dişimle tam 2 saat ugrastı agzımı parcaladı resmen dişimden olsa iyi dudaklarımdan kanlar gelmeye başladı 2 saat sonra sen git 3 saat sonra gel baska doktor gelecek dedi onunla bakarız olmazsa dişeti kesicem dedi ordan çıktığım gibi özele gittim doktor sok oldu diş köklerine kadar parcalanmış yandişler zedelenmiş birde ağzımı görsen günlük neyse doktor öyle böyle aldı dişi cumartesine kadar bekle dedi sorun olabilir dedi ve sabah kalktım ya cok fenayım mikropmu kaptım bilmiyorum ama cok sinirli ve nefret doluyum bu gün.....

Merhaba günlüğüm ve sevgili arkadaşlarım
En son sana yazdığımda medeni halim bekardı oysa şimdi evli
İnsan hayatında ne çok değişiklikler oluyor
12 temmuzda evlendim.
Korkularım vardı.
Hem iş hem ev nasıl başarırım diye.
Ama insanın kendi evi yuvası olunca yorgunluk nedir bilmiyor
Sevinç ve mutlulukla yapıyorum her şeyimi.
Geriye dönüp bakıyorum bazen hayatımın hiçbir kesitinde bu kadar mutlu olmamışım oysa
İyi ki evlenmişim.
İyi ki çıkmış karşıma.
Her şeyim süper oldu bence tabii
Kına gecem düğünüm.
Kına gecem de 1 dk bile oturmadım.
Hem ortalarda eller havada modundaydım.
Düğünümde öyle.
Takı olayı olmasa kesin ondada hoppala olurdum.
Demişlerdir ne oynak gelin
Amannn kim ne derse desin umurumda olmaz.
Kınam yakılırkn bir teyze açtım eşarpımı
Kız ağlıyormusun dedi.
Yoooooo dedim.
Ağlamadım niye ağlıyım ki
Anamla aynı memleketteyim.
En mutlu günümü yaşıyorum.
Gözyaşı niye.
Düğüm kır düğünü oldu bahsetmiştim sanırım daha önce.
Süslü püslü mavi boncuklar koydurdum masalara kocaman kocaman.
Etraf süsleri mor,lila,pempe beyaz şifolar patlayan volkanlar.
O volkanların arasında ilk dansımız.
Kutsinim “ ilanı aşk “ şarkısı eşliğinde
Prenses gibi hissettim kendimi
Prensimin kollarında
Ve dans şovumuz çevirmeler döndürmeler dize yatırmalar
Alkış kıyamet koptu
Hayal gibi
Güzeldi çok güzeldi hemde
Etrafıma baktım bazen
Herkesin yüzünde mutluluk gülümsemesi vardı.
Biz ve konuklarımız mutluydu.
Ve nikahımız….
Belediye başkanımızdan rica etmiştim sağolsun kırmadı bizi ve geldi nikahımızı kıymaya
Nikah şahitlerimiz benim ve eşimin müdürleriydi.
Nikahtada hep iki dudak kenarına mandal takılmış bir tiptim.
Eşim mikrofonu aldı ve hadi uzattım bas ayağıma dedi.
Yine bir alkış koptu oooooooooo sesleri yükseldi.
Hem ayağına bastım hem evlenme cüzdanını kaptım:
Ama bunlar fasa fiso bence.
Benim evimin reisi eşim.
Biz tanıştığımız andan itiraben her şeyimize ortak karar verdik.
Şimdide öyle oluyor.
Düğün çiçeğim canlı beyaz gonca güllerden yapılmış çok şık bir buketti.
Düğün sonu anons ettirdim.Genç kızlar pistte diye
Arkadaşlarım konukların arasındaki misafirlerden oluşan gençler ( bekarlar ) geldi.
Önce bir kandırık yaptım çiçeğimi atar gibi yaptım herkes koşturdu
O arada kim ne tarafta diye kontrol ettim.
( bu işte birazcık şike oldu )
Can dostum senoşuma atmak istedim.
İkinci girişimimde pat senoşum kucağında çiçeğimmm
Geldi atladı boynuma
İstiyorum oda yuvasını kursun.
Ve bitti düğünümüz ailelerimle yakınlarımızla vedalaştık.
Evimize geldik.
Sonrası sansür……….:)))))))))))))))
Salı günü yola çıktık Antalya kalkana gittik 1 hafta orada kaldık.
Ve 1 gün burdrda 1 günde İzmirde ( eşimin arkadaşları var orada )
Ve evimize döndük.
Evimi çok çok özlemişim.
İçeri girer girmez eğilip öptüm koridoru
Aşk yuvamdan Allahım sağlık, mutluluk, huzuru eksiltmesin.

a.s.

ay günlükçüm ayyyy
bu stajer beni öldürecekkk bütün gün tepemde beklior yaaa:KK43:((
ya gazete okuyorum mübarek insan ne epemde dikiliyorsunn...
sinirlendim topladım gazeteyi al kızım sen oku devam et dedimm...
dayanamıcam daha fazla ben bunaa çok aşırı meraklıı ..
bizde saygı vardıı yada ne diyeyim çekinme vardı patronumuzun koltuğuna ondan izinsiz oturmazsın değil mii:?????
yok anacım bu ben diğer odaya gider gitmez lak diye oturuyor koltuğumaa bide ablaa ben bilgisayarını karıştırdım amaa bişey olur mu diyoo:KK43:((( ya sabırrr çekiyorum yaniii
bu sıralarda sabrım deneneniyor sanırsammm..allahım yardım et banaa....
geçen de de çekmecemde rujlarım vardı onları alıp sürmüş sonre peçeteyle silmiş masaya da peçeteyi bırakmışş bide oje sürdüm abla bişey dermisin diyoo...ya benim ojem yok ki çekmecemdee......
yaa günlükçümmm insanlarıı anlamıyorum ben yaaa....
ben mi fazla abartıyorummm anlamıyorum yaniii...
neyse bugün sinirliyimmm biraz sankim:))))
herkes kendine iyi baksınn emii...

merhaba günlükçüm
ve canım arkadaşlarım 3 yıl sonra tekrar istanbula yerleştim
bana fikrim bile sorulmadı
annem babam ve kardeşimle veda etme hakkı bile verilmedi
canım cok sıkkın çok güzel bir evde oturuyorum ama
huzur olmadıkça güven olmadıkça ne yapayım sarayı
daha netim açılmadı yazlıktan döndükten sonra bağlanacak
ama sizlere okadar çok anlatacaklarım varki
neyse görüşürüz kızlar ve günlükçüm
herşey gönlünüzce olsun

X