Kadınlar Kulübü Günlük

Merhaba günlükçümmm...
günün daha doğrusuu bugünlük işyerimde son dakikalarım yarın yine başlıcak inş. bıraktığım yerdennn....
bugün hava iyi geldi serin seriiiin yüzüme çarptııı....dışardaki işlerimin bi kısmını hallettim...
eve giderken anneme uğrıcaz pazarlık düzecekti bize saolsun cnmm annemm...off off bak yine aklıma geldiii annem deyince onlarıda ay başında yunanistan a yolcu edicez allah kısmet ederse...ben 1 ay görmeden nasıl durucam annemle babamı...allahım sen onlardan bizleri ayırma olur muu? (aminnn)
allahtan ki 1 ay ama onunda hakkı oda annesini babasını kardeşlerini görecekk gitsin gitsinnn :)))
öyle yani günlükçümm hayat devam ediyor bi şekildee beklentim yokk bi hayalde kurmuyorumm bennn çünkü alıştımm böyle bişey düşünmeden daha güzel gidiyor sanki hayat bişeyleri sürekli kafanda tutup meşgul edince kendini yiyip bitiriyorsun başka işe yaramıyor ki....
zamanında çok hayal kırıklığına uğradım akıllanıyorum sanırım artık....allah hereşyin yeri ve zamanını biliyorr o yüzden tek sığındığım o ve ondan istiyorum ve diliyorumm...vede diyorum kii allahım senden başkasına muhtaç etme kimseleriiii........
kocacığımı bekliyorumm şimdi gelip beni alsın da eve gidelim diyee ...hadi be böcüğüm gel artık gidelimm canım sıkıldı çalış çalışşş aaa ....
neysee günlükçümmmm herkeseee hayırlı akşamlarrr öpüyorum tek teeekkk:))))
byeeeeee.......

teşekkur ederım canım çok guzel duşunmuşun.walla bende bugun profılımı ınceledım arkadaşlık teklıfımı kabul edenlere cwp yazdım.bıraz sohbet odası na takıldım burası çok guzel herkez çok iyi.sagolun iyikı warsınız önceden olsa can sıkıntısı patlardım ama şimdi sızlerle sohbet etmek çok guzel.iyikı warsın kadınlar kulubua.s.a.s.a.s.:enbuyukkk::enbuyukkk:

sevgili günlük bugün çok rezil birgün geçirdim şöyle oldu DEPREM OLDU ZANNETİMsabahın 5.30 çığlıklara bağırışmalara uyandım titreye titreye yataktan kalktım depre mi ben sesten korktumda titremişim bilmiyorummmmmmm anlamaya çalışıyorum panikle balkona çıkıp avaz avaz bağırdım yarı çıplak sokağaçıkan insanlara baktım o sırada biriyle göz göze geldim bizim evin aşağısına doğru koşuyordu adama deprem mi var diye soracakken öfkeli komşular onun HIRSIZ OLDUĞUNU AÇIKLADILAR
ZİRA GÜNÜN DİĞER SAATTİNDE SEVGİLİ KOCAM BANYODA OLDUĞUM BİR ANDA EVE TELEFON AÇIP YANIT ALMAYINCA BÜTÜN SÜLALEYİ AYAKLANDIRMIŞTIR
BU KIZA BİRŞEYLER OLDU DİYE .VE YİNE BENİM AKILLI KOCAM ÇOCUĞA ALDIĞIM RENKLİ KOKULU SABUNLARI ŞEKER DİYE YEMEYE KALKMIŞTIR BU OLAYLARIN HEPSİ BUGÜN OLMUŞTUR VE ŞİMDİ ÇOK UYKUM GELDİ YENİ BİR GÜNE ENERJİ TOPLAMAM LAZIM

:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:GUNLUK GUNLUK OLALI BÖYLE GUNLUK GORDUNUZMU KIZLAR:smiley-cool:BAKIN NEDICEM NE GUZEL ORTAM WAR BURADA DOSTLUK ARKADAŞLIK SEWGI NE BILIYIM HERŞEY ..EL ELE WERELIM BUYUTELIM KADINLARIMIZ BIZZZ ÇOK DEGERLIYIZ.. DUNYAYA BIKERE GELIYORUZ DERDI KEDERI BIRAKALIM..MUTLU OLALIM SEWINELIM HAYAT ÇOK GUZEL YAŞAMASINI BILELIM ...GELIN HEP BIRLIKTE DERTLERIMIZI ÇÖZELIM..ŞİMDİ HEP BIRLIKTE BAGIRALIM.BIZ ÇOK DEGERLIYIZZZZ.İYİKI WARSIN KADINLAR KULUBU... SIZLERI ÇOK SEWIYORUMMM:1hug:

Meraba günlüğüm
sayfayı açtım bikaç arkadaşın yazdıklarını okudum.
Depresif bi halde bende bişeyler karalamaya gelmiştim.
ama meldam'ın yazdıklarını okuyunca tebessüm ettim.
kaç saattir tek bir tebessümü bile kendime çok görmüştüm iyi oldu.
ama onada geçmiş olsun

az biraz bişeyler yazıyım.
sana yazdıgımda rahatlıyorum biliyorsun.
yada beynim bana oyun oynuyorda ben öyle hissediyorum.
Günlüğüm bugün kitaplıgımda eski bir defterim gecti elime.
okudum okudum sayfalarca cevirip cevirip okudum.
neler neler yazmışım be günlük.
O adam bana neler yazdırmış.
Özlemim,aşkım, sevdam,hayatımın anlamı,Nefesim dediğim adam.
Tarifi olmayan duygular yaşat''mış''.(Yaşattı demek istemiyorum eskiyi anmaktan nefret ediyorum.unutmuşda hatırlamış gibi yapıyorum)
okudum okudum ..
sonrada oturup agladım.(en iyi yaptıgım şeyi yaptım yine)
Sayfaların arasında saklı kalan bir satırda
''Ufacık bir tebessümün saklı kalan kahkalarımı ortaya çıkardı'' yazmışım.
Öyle olmuştu dimi günlüğüm.
''sonra bir kase suya düşen bir damla zehir gibi düştün içime!Mümkün mü o zehiri o sudan ayırmak?''
Die de sormuştum.
Daha neler neler...
Hepsini yırttım attım günlüğüm.
Canım yana yana kendimi teselli ede ede attım gitti!!
Tek bir mektup kaldı elimde.
Sahibine verilmemiş bir mektup.
şimdide onu okuyup okuyup aglıyorum.
Amacım kendime acı cektirmek degil.
Sadece bu acıyı haketmedigimi beynime yüregime anlatmaya çalışmak.
Bitti günlüğüm.Bitti..
Bitmez sandıgım Aşk masalım bitti.
Geçmez sandıgım Acılanmalarım Geçti!!!
Ben güçlüyüm. Ben herşeyin en iyisine en güzeline en özeline....
uzadıkca uzuyor işte öyle ben önemliyim..

Özlem şarkılarını ezberledim.Kimini Bagıra bagıra kimini fısıltıyla söyledim.Karanlığa haykırdım hasretimi.Sesimi duyacaksın die bekledim.
Sen yoktun..
Senden gelecek tek bir haber bekledim.Saatler asır gibi gecmek bilmedi.
Çalan her telefonu yüreğimin deli atışlarıyla açtım.Senden başka duydugum her seste hep aynı hayal kırıklıgını yaşadım.Onlar beni duymak istiyorlardı bense seni..
Her gece biran önce sabah olsun die uykunun beni çekip almasını istedim.Olmadı! Kaç gece sabahı ettim gözlerimi kapamadan..
Kimselere söyleyemedim acılarımı.Bekleyişimi kimselere anlatamadım. Sen bile anlamamıştınya başka kimler anlardı beni?..
Ne fırtınalar koptu yüregimde yaslanacak bir omuz aradım sen yoktun......
Hatıralarımı gözlerimin önüne getirip getirip Yüreğinle bana gülümsedigin hallerini anımsıyorum..
Ben onu cok özlüyorum Günlüğüm.
Sadece sana söylüyorum kimselere söyleyemiyorum.
Söylesem ne değişecekki.
Hakkın yok diyecekler.
Hakkım yokmuş.
Varsın öyle olsun. varsın hakkım olmasın onu özlemeye.
Ben yinede özlüyorumm.
Gercek işte napıyım.
Gerçeği degiştirmeye hiç birşey yetmiyor.
Aşk sevgi saygı samimiyet Hatta yalanlar bile yetmiyor be günlüğüm.
Degiştiremiyorum gercekleri.
DEĞİŞTİREMİYORUM...:a015::a015:

O kadar sıcak ki...Sıcaktan bırak uyumayı nefes bile alamıyorum.Birkaç saat öncesine kadar güzel bir gün denilebilirdi.Şuan yer yarılsa da içine girsem diyorum.Canım sıkıldı çok.İnsanlar büyüdükçe dertleri artıyormuş,bunu öğrendim ben.Daha fazla büyümek istemiyorum.Keşke çocuk kalsaydık hep.Tek derdimiz şekerlerimiz ve bebeklerimiz olsaydı...Şu an tek istediğim uyumak...

benım neden talıhım bu kadar kapalı yarabbımm nedenn bole oluyo benı ısteyenı ben ıstemıyorum benım ıstedıgımde benı ıstemyor bu haksızlıık ya sana yalvarıyorumm hıc mı bır ınsanın ısı yolunda gıtmez yaa neden boyle oluyor bu kadar mı tıpsız bır ınsanım kı ben yaa nıe nıe bnıe nıe...........

SELAM CANIMCIM
ARKADAŞIN GELDİ...AŞKOLSUN DOĞUMGÜNÜNÜ KUTLAMADIN AMA ...NYS ALIRIM SONRA BEN SENİN İFADENİ....ÇOK YOĞUNDUM BUGÜN...GEÇ KAHVALTI KOCİŞİMLE VE KIZMLA SONRA KOCİŞ EVİN ÇAKILACAK YERLERİNİ TAMİR ETTİ BENDE EVİ TEMİZLEDİM O DIŞARIYA ÇIKTI 1 SAATLİĞİNE BEN HAZIRLANDIM EVDEN ÇIKTIK...İLK DURAK GEÇEN HAFTA BEĞENDİĞİMİZ HALILARI ALMAYA GİTTİK ORDAN MASA VA SANDALYELERİ ALMAYA GİTTİK...KOLTUKLARDA CUMAYA KISMETSE GELİYOMUŞ ONUDA ÖĞRENDİK.... CARREFOURA TELEFONUNU ALMAYA DİYE GİTTİK. BİRAZ KIZI EĞLENDİRDİK MARKET ALIŞVERİŞİ JET HIZIYLA MEĞER ADAMIM YEMEĞE GÖTÜRİYİM KARIŞIMI DİYOMUŞ İÇİNDEN GEÇ KALMAYALIM DİYE HADİ HADİ DİYE TUTTURUYOMUŞ BENDE ANAMADI ZAM ZALAK KAFAM DOLANIYOM O REYON SENİN BU REYON BENİM BİDE ADAMA KIZIYOM İÇİMDEN BAK PARA HARCIYO YA GERİLDİ DİYE ...CEP TELEFONU ALMIŞTIM KENDİME DİYE ONUNKİ KIRILDI 1 GÜN KULLANMADAN O ALMIŞTI ELİMDEN BAKTIM BUGÜN KENDİNİNKNİ TAMİRDEN ALICAM DİYODU BANA TEL HEDİYE ALMIŞ YEMKTEN SONRA EVE GİDİNCE HEDİYE ETTİ.....SEVİNDİM İŞTE AMA ÇOKTA MAHCUBUM O KADAR PARA HARCATTIM Kİ ADAMA 1 AYDIR ŞİMDİ DAHA HİÇ SESİMİ ÇIKARMAM UZUN Bİ MÜDDET...MUTLUMUYUM ÇOK ALLAH EŞİMDEN RAZI OLSUN...BENİM İÇİN YAPAMAYACAĞI ŞEY YOK....KIZI İÇİNDE...EĞLENDİK.GÜLDÜK YEDİK İÇTİK ÇOK KEYİFLİYİM ..MUTLUYUM....UMARIM YENİ YAŞIM YENİ UMUTLAR VE MUTLULUKLAR GETİRİR....TATLI GECELER GÜNLÜKÇÜM....ÖPÜLDÜN...BÖYYYY..:asigim::1hug:a.s.

canım Allah yavrularını sana bağışlasın,unutma bu yalan dünyada hepimiz sınava tabiiyiz sabırlı olmak en güzeli öpüyorum canım

Merhaba günlük ben geldim,

Hoş geldin deme hiç hoş değilim çünkü, mutsuzum boğuluyorum günlük çok yanlızım derdimi sıkıntımı paylaşabileceğim kimse yok yanımda. Sevdiğim vardı arkadaşım dostumdu herşeyimdi o benim. O gidince böyle yapayanlız kaldım. Boşuna denilmiyor hayatınızın merkezine başkasını koymayın sadece siz olun diye. Çok doğru bir söz. Ama ben hep onunla olacağımı düşünüyordum ömür boyu ayrılmayacağımızı. Ne yazık ki öyle olmadı. olmadı olmadı senağlama Kafam karışık çok kaygılıyım. Ne yapsam ne etsem düşünüp duruyorum. Ne onunla nede onsuz oluyor günlük bağıra bağıra ağlamak istiyorum. yüreğimi söküp atmak istiyorum. Çok acı çekiyorum. Mecbur olmadan ayrılsaydık veya bana karşı bir hatası olsaydı da ayrılsaydık bu kadar üzülmezdim belki. Belki o zaman daha güçlü olurdum. Hayallerim umutlarım da gitti onunla beraber. Yeni bir hayat basıl kurarım kendime yeni birilerini nasıl sokarım hayatıma. En kötüüde başka birisiyle bir ömrü nasıl paylaşırım. senağlama. Çıldırıyorum günlük bana yardım et. Bari sen duy sesimi. Her yer onunla tanıştığımız gün gibi kokuyor. Sanki birazdan onunla göz göze gelip aşık olacakmışım gibi. Yüreğimle mantığımın arasında sıkışmış kalmışım. Herşeyi bırakıp gitmek istiyorum. Dayanamıyorum artık. Dün ablamla konuştuk. onu sordu bana. Ayrıldık ama yine konuşuyoruz dedim. Konuşuyoruz da arkadaş gibi dost gibi işten güçten konuşuyoruz. Konuşma dedi ablam bu şekilde yapamazsın tekrar başlarsın. Peki sen söyle günlük 4 yılmın her gününü paylaştığım sevdiğimi dostumu arkadaşımı canımın diğer yarısını bir günde nasıl çıkarırım hayatımdan. Sen söyle günlük acaba hata mı ediyorum. Tekrar başlamaya yeniden onada kendimede acı çektirmeye hiç niyetm yok. Çok seviyorum onu ama yapamam. Ağustosta istanbula gelecek o zaman ne olur bilmiyorum. Sıktım canını günlük özür dilerim. senağlama özür dilerim anne özür dilerim baba

Son düzenleme:
Günaydın günlükcüm.
Hastaneden geldim işe bu sabah. Benim bu parmaklarım başıma iş açacak gibi.
senağlama
Geçmedi hala ve öteki parmağımada atladı ya. Sabah kan ve iltihap örneği verdim bakalım ne cıkacak. İşin garip tarafı iltihapı aldı 10 dakika içinde tekrar topladı iltihap:1shok:
Yarın alıcam sonuçları inşallah önemli bir şey çıkmaz.
Kocama da küstüm zaten. Kampanya varmış eskiyi götür yeniyi götür. Değiştirecekmiş beni hergün bir yanım ağrıyormuş
:mymeka:
Bir zahmet anacımın evine bırakıver canıma minnet dedim bende:roflol:
Deli bu adam benim coksekeriremsu
Böyle işte günlük Rabbim dert verip dermansız bırakmasın.
Kızları kocaman kocaman öptüm ilet emi.
daha yazacaklarım var ama bu parmaklarla bu kadar yazabildim yaz sil yaz sil olmuyor
:tomato:

Bennn geldimmm günlüğüm .. biliyosun aşkım izinde olduğu için bugün tüm gün yine aşkımlaydım saat 10 gibi uyandım aşkım msj çekmiş sultanım ben uyandım kahvaltımı yapıp senin uyanmanı beklicem diye bende cevap attım aşkım uyandım kahvaltı yapıp giyinmeye başlicam 12 gibi çıkalımmı dedim tamam hayatım dedi..ben kahvaltımı yaptım süslendim fön çektim fllan ve hazırım die aradım taamam aşkım bende çıktım geliyorum sen kapının önüne in ben minübüse bin diyince bin dedi tamam dedim.o şirinevlerde bense zeytinburnunda oturuyorum olivyuma gidicektik neyse aşkımdan msj geldi ilk gelen minübüse bin aşkım die bende durdurdum ve bindim aşkımda o minübüsdeydi :) neyse olivyuma gittik gezdik dolaştık (güya güzel cicili bicili badiler alıcaktım bulamadım hiç) aşkım mertere gidelim orda bakalım dedim tamam hayatım dedi çıktık mertere geçtik ordada gezdik yok burdada beğenmedim yine gıkını çıkarmadı benim sevgilim hadi bakırköyde bakalım ozaman dedi :) biz merterden bakırköy minübüslerine bindik ve bakırköye gittik Şimdi çok iyi dinle beni gülüğümm asıl olay başlıyo minübüs durakta durdu bakırköyde ve ben inim gidiyorum ufuk nasılsa arkamdan gelirdie kalabalıktan uzaklaşim die yürüyorum sonra ufuğun kolundan tutim dedim öle yürim dedim 3 4 adımattım ve kendi kendime diyorumki ufuk zayıf değildiki ve kolları kıllı değildiki döndüm gülerek aşkıma bakim dedim dönmemle yanımda başka bi çocuğu görmem bir oldu ve ben hiç tanımadığım bi çocuğun kolundayım 27 28 yaşlarında biri sırıtarak bana bakıyım ve hala adım atıyoruz bakırköy istanbul caddesinde bi durdum bi afalladım gözlerim faltaşı gibi açıldı özür bile dileyemedim çocuktan kalakaldım tutuldum sanki arkadan ufuk bağırıyo şşşt ne oluyodiye hızlı hızlı gelio ufuk sakın dedim sakın ben yanlışlıkla sen sandım o bişi yapmadı dedim (korktum) sen nerdesin iki saattemi geliosun yanıma dedim yaşlı teyzeler vardı onlara yol verdim geçmeleri için dedi ve dediki yolda yürürken etrafına baksana kendini kaybediyorsun yolda yürürken dedi bağırdı sesimi çıkaramadım haklı olduğu için ee çocuk 3 yıllık sevgilisini başka kişinin kolunda ve göz göze bakışırken gördü ve yarım saat tribini çekmek zorunda kaldım... bakırköyde ablamlarla buluştuk onlarda geldi yanımıza ablamın iş görüşmesi vardı THY'DE ve kabul edilmiş işe sonra olanları onlarada anlattım eniştemle ablam gülmekten öldüler sağolsunlar sonra balık aldık ve eve geçtik ufuğun işi olduğu için izin istedi o gelmedi bende eve gidim dedim ablamlara neyse bugünüde böle atlattık eve geldim annemede anlttım oda gülmek krizinde hala daha beni görünce odaya girdikçe gülüyo :) aşkımda mesaj atmış aşkım sana bağırdım evet özür dilerim ama hak ver seni öle görünce çok kötü oldum diye yazmış hemen cevap attım aşkım sana hak veriyorum asıl ben özür dilerim çok kötü bi duyguydu inan bana yanımda seni göremeyince tutuldum kaldım orda ölece dedim. RABBİM BENİ UFUKSUZ BIRAKMA ÇOK KÖTÜ BİŞEYDİ YANIMDA UFUĞUN DEĞİLDE Bİ BAŞKA ADAMIN OLMASIII BUGÜN BİRAN ÖNCE BİTTİSN YAAAAA SANKİ ÇOK KÖTÜ BİŞİ YAPMIŞ GİBİYİM

Naber günlüğüm....

Bugün benimkinin doğum günü canım çok sıkkın dün başımızdan öyle bir olay geçti ki hala etkisindeyim.
Kardeşime iş bulduk ve görüşmeye gittik adam o kadar sert mizaçlı , o kadat otoriter ki dedim tamam bu adamda iş var...İş yeri de öyle bilinmedik bir yer değil.Biz sadece görüşmek için gtmiştik kardeşime başla dedi...Deneme süresi 15 gün verdi..İkinci gün yanındaki bayan elemanı çıkarmış yani dün ve kardeşimi esnaf burda çalışma diye uyarmış.Adam dolandırıcı, ve daha önce yanında çalışan 5 kıza tecavüzden içerde yatmış biriymiş. Ya kendimi salak gibi hissettim aslında erkenden ne olduğunu anladığımız için seviniyorumda ama böyle bir adamın hala bir iş yeri çalıştırmasını ve insanları dolandırmasına göz yuman kişilere yazıklar olsun...
İçim içimi yiyo adam pişkin pişkin etrafta dolaşıyo ya ...Araştırmadan bakmadan biz de işe koyduk kardeşimi bizde de şuç var aslında... Allahından bulsun pislik

Günaydın günnük kardeş,
Bugün çok yorgunum, uykusuzum, başım başta olmak üzere herbiyanlarım ağrıyoo..
Dün iş için Karabük'teydim..
O kadar yolu git, orda koştur, sonra tekrar dönüş yolculuğu...
1000 km yol yapmışım günnük helak oldum..
Beni özleyip, merak eden, nerde bu kız diye akıllarına düşen bütün arkadaşlarıma selam ederim...

günlük hanım sanada günaydın....
yaşasın bugün cuma...ay ben neden seviyorum bu cumaları, sanki evde dinleniyorum ama olsun be günlük saat 12 de kalkıyorum inan...annem yada ablam aramışsa basıyor fırçayı,uyuyarak günü bitirdin diye...amaaaannn diyorum bir hafta sonum var zaten...neyse günlükçüm bu akşam teyzemin oğlunun düğünü var ,ablam sabahtan arıyor ne giyeceksin diye,kendi öğleden sonra izinli ama benim izin almak gibi bir lüksüm yok yani işten çıkıcam koşa koşa eve miniki hazırla,ben hazırlanacağım eh kocada kendi hazırlanıyor zaten ha bu arada gece 1 e kadar ütü yaptım...
günlükçüm bu düğün aslında çok erkene alınmış bir düğün onun içinde biraz buruk için...benim canım teyzem hasta ve eşini de 1,5 yıl önce kaybetti...kendi durumuda iyi olmadığı için bir an önce düğün yapılsın dünya gözüyle göreyim dedi...rabbim gecinden versin ama öyle işte...dün aradım evi teyzem nasıl diye o haliyle alışverişe çıkmış kızıyla...damadıyla konuştum...resmen herşeye koşturayım istiyormuş ama halsiz...bir taraftan da belkide iyi oluyor bu hastalıkta moral çok önemli olduğu için inşallah iyi de gelir...amaaannn bu konu beni çok etkilediği için kapatıyorum...işte böyle günlükçüm yorucu bir cuma akşamı bizi bekliyor...hayırlısı olsun herşeyin...
günlükçüm arkadaşlarımın hepsinin cumaları hayırlı olsun ve Allah gönüllerindeki neyse onu versin herkese artık sen iletirsin...herkesi çok seviyorum....
sayfaların bol,yazanların çooook olsun....

Sevgili günlük birader....

Coktandir görüsemiyoruz....3 bucuk hafta izinime gittim geldim...
hatta dönelide 3 hafta oldu bile...

Cok güzel gecti izin....döndügümde bi bosluga düsmüs gibi oldum...
Kendi memleketimi...oradaki ailemi vs. birakip gelmek cok kötü oluyor beee...senağlama
Daha yeni yeni alisiyor yeni adapte oluyorum tekrar almanyada olmaya...

Aslinda biseyler anlatmak isterdim günlükcüm ama Allah cok sükürki
bu aralar hic bi derdim, hic bi sorunum yok....coksekeriremsu

Tabi 2 senedir Araba disinda....
Biliyorsun yasadigimiz sehirde degil....baska bir sehirde calisiyorum ben...:çok üzgünüm:
2 senedir bi karar veripte araba alamadik be günlük....biktim artik yemin ediyorum...

Sabahlari 5 de kalk....6 ya dogru yola cik....
1 otobüs, 2 tren, 20 dakikada yürüyerek toplam ediyor
1 saat 55 dakika.....2 saat de gitsin...

Bu ayni yolun tabi bide dönüsü var....
Yani günde 4 saatim yolda geciyor....yazik degilmi bana...biktim artik...

5 senedir hergün ayni yolu cekiyorum....hadi önceleri ehliyetim yoktu
yasim kücüktü....ehliyeti alali 2 seneyi gecti ama hala araba yok...

Aglamak istiyorum günlük....dayanamiyorum artik hergün bu yola.....:a015:
Araba olsa yarim saat gidis...yarim saat gelis......farka bak...

Selam günlük....
İyiyim bugün tahlil sonuçlarımı alıcam öğleden sonra. İnşallah iyi çıkar hepsi.
Dün akşam eve gittim kocişin öğleden sipariş verdiği yemeği yaptım.
Kayınvalidem hala yok iş başa düştü napalım. Yemek dediysek çok lüsk birşey sanma.
Tavuklu pilav
:roflol:
Canı istemiş bende yaptın coksekeriremsu
Sonra ödül olarak beni gezmeye götürdü. Birazcık gezdik geldik.
Gelince birde ne görelim garajın önünde araba. Orası senin burası benim arabanın sahibini aradık. Teee arka sokakta oturuyormuş adam. Ne insanlar var günlük ne işin olur başka yerde. Biz yine başkalarına zararımız dokunacak diye ödümüz kopuyor.
Aaaa sahi sonunda bugün kuaförden randevu aldım. Hastane çıkışı gidicem röflem için. Kaç hafta oldu gidemedim yaa. Bu akşam kesin gidiyorum.
sırnaşık şey
Hadi ben kaçtım günlük kızlara kocaman kocaman öp emi jeyyar

selam gunlukum.bakıyorumda erken kalkan kızlar hemen bışeylr yazmış.tabı erken kalkan yol alır.herkese hayırlı cumalar.ohh ne guzel çalışanlar yarını ıp gıbı çekıyor.haftasonu şunu yapcam bunu yapcam .şimdıden plan yapıyorlar.evdekıler de aynı.ayy gunlukçüm bu gece mıdem ve başım çok ağrıdı uyuyamadım.kocışimde yok. garıbım sabaha kadar çalışıyor.ne yapsın.sabah kalktım kafam kazan gıbı.bıde ustune kahfaltı hazırlarken elımı kestım ne oldu bana ıkı gundur anlamıyorum.neyse bu kadarla atltırız ınşallah.butun kızlara selam soyle.ıyıkı sen varsın..:içelim:

günlükçüm dün başımdan ne olaylar geçti çok sinirliydim ve yorgundum KOMŞUNUN OĞLU MAUSUMU ALDIĞI İÇİN YAZAMADIM(NİŞANLISIYLA MUHABETT EDECEK DİEklava:klava:) KOCAM HASTA İDİ BENİDE HASTA ETTİ DIRDIRIYLA ŞİMDİ İSE 3GÜNLÜĞÜNE TATİLE KAÇIYORUM ÖPÜLDÜNZ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…